18 лютий 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
17.02.2018 | Сьогодні урочисто відкрили ІІ зимові юнацькі спортивні ігри

17 лютого 2018 року  о 11.00 год. на стадіоні «Черемош» селища Верховина відбулося урочисте відкриття Всеукраїнських змагань зі стрибків на лижах з трампліна на «Кубок Гуцульщини» та ІІ обласних зимових юнацьких спортивних ігор.

 

Відкриття ігор розпочалося з церемонії підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України з нагоди XIII зимових Олімпійських ігор 2018 року, які проходять в місті Пхьончхані Республіки Кореї.

 

З вітальним словом до юних спортсменів та усіх присутніх звернулися: голова Верховинської районної державної адміністрації Олег Лютий, заступник голови Верховинської районної ради Іван Маківничук, заступник голови Івано-Франківської обласної ради, депутат обласної ради Сергій Басараб, начальник управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації, заслужений працівник фізичної культури і спорту Орест Оклієвич, які в своїх виступах зазначили, що дані змагання покликані  зібрати  разом найкращих юних спортсменів із зимових видів спорту області та повинні проводитись щорічно за найвищими спортивними  стандартами.<< Детальніше >>

16.02.2018 | Олег Лютий взяв участь у засіданні сесії обласної ради

Описание: http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_9704.JPGСьогодні 16 лютого голова райдержадміністрації Олег Лютий взяв участь у засіданні сесії обласної ради. Одним з важливих рішень прийнятих на сесії що стосуються життєдіяльності та розвитку Верховинщини стало включення об’єктів  району (відповідно до екологічних запитів надісланих райдержадміністрацією на адресу обласної ради) до переліку природоохоронних заходів, які будуть фінансуватися за рахунок планових надходжень коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

     Також на засіданні сесії обласної ради заступником голови обласної ради, депутатом обласної ради Сергієм Басарабом було ініційоване звернення до Верховної Ради України щодо посилення державних гарантій для гірських та високогірних населених пунктів. «детальніше»

16.02.2018 | Доходи від здавання в оренду нерухомого майна слід задекларувати не пізніше 01 травня 2018 року

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\ф\image002.jpgВідповідно до п. 1 ст. 810 Цивільного кодексу України (далі – ЦКУ) за договором найму (оренди) житла одна сторона – власник житла передає або зобов'язується передати другій стороні житло для проживання у ньому на певний строк за плату.

Розмір плати за користування житлом встановлюється у договорі найму житла (п. 1 ст. 820 ЦКУ).

Отже, укладання договору найму (оренди) житла на безоплатній основі чинним законодавством України не передбачено.«детальніше»

16.02.2018 | Затверджено терміни проведення чергових призовів на військову службу

Описание: news-imageПрезидент України Петро Порошенко затвердив строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2018 році. Відповідний Указ № 33/2018 оприлюднено на сайті Адміністрації Президента.

У документі зокрема йдеться, що військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та вислужили встановлені строки строкової військової служби, звільнять у квітні – травні, серпні 2018 року та у жовтні – листопаді 2018 року.  «детальніше»

16.02.2018 | За порушення у сфері реалізації підакцизної продукції прикарпатські підприємці сплатять більше 330 тисяч гривень

Описание: news-imageЗпочатку року працівники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів головного управління ДФС в Івано-Франківській області провели 29 фактичних перевірок представників бізнесу. За результатами перевірок у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів податківці застосували 331 тисячу гривень фінансових санкцій.

Зокрема, в ході перевірок виявлено 7 фактів роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без ліцензії, 6 фактів недотримання цін на алкогольні напої, по два факти - торгівлі алкоголем в місцях не внесених до Єдиного державного реєстру місць зберігання, продажу алкогольних напоїв на розлив у магазинах, які не мали статусу суб’єкта господарювання громадського харчування, «детальніше»

16.02.2018 | Держгеокадастр оприлюднив план-графік передачі земельних ділянок об’єднаним громадам

Описание: news-imageСтало відомо, у якій послідовності об’єднані громади будуть отримувати у власність державні землі. Держгеокадастр оприлюднив «План-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік».

Як відомо, 31 січня цього року Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві.«детальніше»

16.02.2018 | В пошуках роботи – до служби зайнятості

Описание: news-imageНа Івано-Франківщині в пошуках роботи за допомогою до обласної служби зайнятості протягом січня звернулися 1,8 тисяч осіб, яким надано статус безробітного. Усього перебувають на обліку та отримують соціальні послуги 10,9 тис. безробітних — на 18,8% менше в порівнянні з минулорічним показником.

Посилення співпраці служби зайнятості з роботодавцями сприяло збільшенню кількості вакансій, поданих до служби зайнятості області до 5,4 тис. одиниць, з них 3,8 тис. укомплектовано службою зайнятості.«детальніше»

16.02.2018 | Відділ освіти інформує

Описание: I:\ІЛЬЦІ ХОРЕОГРАФІЯ\DSCN0051.JPGЗ метою зображення, розвитку, популяризації танцювального мистецтва, підвищення виконавської майстерності, сценічної культури хореографічних колективів 6 січня 2018 року відділом освіти  було розпочато проведення конкурсу з хореографії на базі Верховинської ЗОШ І-ІІІст. та Ільцівської ЗОШ І-ІІІст.13 січня конкурс було проведено на базі Красноїльської та Черемошнянської ЗОШ І-ІІІст. У конкурсі взяло участь 327 учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Учасники представляли елементи сучасної та народної хореографії. Кожен з колективів показав свою технічну майстерність,сценічні костюми, підібрали відповідний музичний супровід, популяризували танцювальне мистецтво, представляли цікаві хореографічні постановки. За рішенням журі . «детальніше»

16.02.2018 | Цими вихідними у Верховині відбудуться ІІ обласні зимові спортивні ігри та «Кубок Гуцульщини»

17-18 лютого 2018 року на території району під егідою управління спорту облдержадміністрації, департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, відділення НОК в Івано-Франківській області, федерації лижного спорту області та Верховинської райдержадміністрації проведуть Всеукраїнські змагання зі стрибків на лижах з трампліна на «Кубок Гуцульщини» та ІІ зимові юнацькі спортивні ігри.

Під час відкриття змагань 17 лютого, о 11-00 год. на стадіоні «Черемош», селища Верховина відбудеться церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету. Ця церемонія присвячена XIII зимовим Олімпійським іграм 2018 року.<<Детальніше>>

15.02.2018 | Голова районної державної адміністрації Олег Лютий взяв участь у «сході селян» села Голови

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\фото голови\IMG-5834fe93fe47379e406af47051d031cd-V.jpgГолова районної державної адміністрації Олег Лютий 15 лютого 2018 року взяв участь у «сході селян» Голівської сільської ради (в цей день село Голови відзначає 376-у річницю  від першої письмової згадки). Зустріч відбулась з метою обговорення основних досягнень села за 2017 рік. Також на зустрічі були присутні заступник голови обласної ради, депутат обласної ради Сергій Басараб, керівник апарату районної державної адміністрації Василь Бровчук та заступник районної ради Іван Маківничук. В рамках «сходу селян» було заслухано звіт голови сільської ради села Голови Марії Сапріянчук про роботу ради щодо виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Голови та Чорна Річка за 2017 рік, а також про основні напрями діяльності села в 2018 році. «детальніше»


Анонси подій

 

27 лютого 2018 року

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

Верховинщина за тиждень

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області