26 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
26.04.2018 | Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

  Основні засади державної політики у сфері соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи визначає Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991р. № 796-ХІІ.                                                                  

  Закон спрямований на захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та розв’язання пов’язаних з нею проблем медичного і соціального характеру, що виникли внаслідок радіоактивного забруднення території.

  Станом на  01.04.2018 року на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків по Верховинському району перебуває 77 осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, з них:<<Детальніше>>

25.04.2018 | Відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів при відділі культури і мистецтв райдержадміністрації

 24 квітня 2018 року  відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів при відділі  культури і мистецтв райдержадміністрації.

В ході наради  обговорено ряд важливих питань:

-  про проведення тематичного концерту «Біль, що не має кордонів» - до 32-ї річниці Чорнобильської трагедії ;

- про організацію та проведення районного фестивалю-конкурсу духовної пісні «Співаймо Господу, співаймо»;

-  про відзначення Дня пам’яті та примирення;

- про організацію та проведення VII фестивалю української естрадної пісні «Музика весни»;

- про участь у міжнародному фестивалі країн Карпатського регіону «Карпатський простір»;

-  різне.

<< Детальніше>>

25.04.2018 | Для санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю та учасників АТО виділено майже 6 мільйонів гривень

24 квітня у департаменті соціальної політики облдержадміністрації відбувся семінар на тему «Соціальні послуги з реабілітаційного лікування осіб, застрахованих за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, та санаторно-курортне лікування окремих категорій громадян».

У семінарі взяли участь представники департаменту, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області та спеціалісти структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення.<<Детальніше>>

25.04.2018 | Про соціальний захист прикарпатців, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

news-imageСтаном на 1 квітня цього року 5716 мешканців області мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, користуються пільгами відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». До цього числа належать 972 чоловік категорії 1, 1717 чол. – категорії 2, 950 чол. – категорії 3, 317 вдів, 1760 дітей.

На видатки, пов’язані з соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для області на 2018 рік передбачено 11,3 млн грн. За перший квартал профінансовано 2,8 млн гривень. Для відшкодування пільг на медичне обслуговування громадян, <<Детальніше>>

25.04.2018 | Представникам територіальних громад області розповіли про особливості підготовки проектів до Державного фонду регіонального розвитку

http://www.if.gov.ua/files/img/DSC_6286.JPGУчора в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», провели тематичний семінар з актуальних питань підготовки проектів до Державного фонду регіонального розвитку та використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ. Участь у семінарі взяв заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк.

Радник з питань регіонального розвитку ІФ ЦРМС Ігор Мельничук, відкриваючи семінар, наголошував на важливості підготовки таких програм. Він розповів про ідеї проектів, які можуть бути подані ОТГ на фінансування з коштів ДФРР та коштів інфраструктурної субвенції. Разом з тим, експерт особливо наголошував на регіональних особливостях підготовки таких проектів, <<Детальніше>>

25.04.2018 | Виїзне засідання колегії департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації

25 квітня 2018 року  проведено виїзне засідання колегії департаменту агропромислового розвитку на базі сільськогосподарських підприємств Снятинського району. На засідання виносились питання про проведення комплексу весняно-польових робіт в області та питання про стан і перспективи розвитку галузі тваринництва. Участь у виїзному засіданні колегії взяв начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації О.Величко.

25.04.2018 | Голова райдержадміністрації Олег Лютий провів зустріч

Описание: Описание: Описание: E:\МЕРЕЖА\НАРАДИ\DSC_1732.JPGДнями голова райдержадміністрації Олег Лютий провів зустріч з головним лікарем центральної районної лікарні Миколою Ілюком, в.о. головного лікаря КЗ «Верховинський Центр ПМСД» Уляною Петрус-Зітинюк та заступником голови районної ради Іваном Маківничуком.

Основна мета зустрічі – врегулювання питання реалізації медичної реформи у Верховинському районі, зокрема придбання комп’ютерного обладнання та забезпечення доступу до мережі Інтернет в амбулаторії в селі Зелене. Це дасть можливість в електронній формі заповнювати декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги безпосередньо в амбулаторії села Зелене.«детальніше»

25.04.2018 | Відбувся обласний звіт учнівської творчості

24 квітня 2018 року на базі Верховинського закладу загальної середньої освіти було проведено обласний звіт учнівської творчості серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти в якому взяли участь переможці районного звіту. Благословив захід отець Юрій. Привітали учасників та керівників заходу Бровчук Василь Петрович керівник апарату районної державної адміністрації та Маківничук Іван Михайлович заступник голови районної ради. На звіті були присутні гості з області завідувач лабораторією дисциплін естетичного циклу та фізичного виховання Івано-Франківського інституту післядипломної освіти, Римар Віктор Андрійович та заслужений діяч мистецтв України, доцент інституту мистецтв Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника Стефанюк Михайло Павлович. Приємним є те що обласне журі дали високу оцінку проведеного звіту, <<Детальніше>>

25.04.2018 | Лише за три дні населення та ОСББ залучили 270 «теплих кредитів» на суму 23 млн. гривень!

За перші три дні роботи Урядової програми «теплих кредитів» у ц. р., з 18 по 20 квітня, нею вже скористалося 50 ОСББ, залучивши у банках 15 млн грн. на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

Це свідчить про значну затребуваність програми серед мешканців багатоквартирних будинків, які з нетерпінням чекали її відновлення.

Тепер ОСББ-учасники програми мають нагоду одержати відшкодування 40% - 70% суми «теплих кредитів». Додаткові компенсації надає місцева влада. Наразі прийнято 128 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», про які можна дізнатися на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/programs/map.

Нагадаємо, що цьогоріч на програму «теплих кредитів» виділено 400 млн. грн., майже половина яких – 190 млн грн. – на відшкодування для ОСББ.<<Детальніше>>

25.04.2018 | До уваги платників податків

Описание: D:\Наталя 2018\сайт\електронний кабінет.jpgВ електронному кабінеті ведеться окремий реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена.

Державною фіскальною службою запроваджено в Електронному кабінеті – окремий Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена.

Реєстр розміщено у відкритій частині Електронного кабінету за посиланням: https://cabinet.sfs.gov.ua/registers/inv-stopped.

Пошук інформації в Реєстрі здійснюється за такими фільтрами: «Індивідуальний податковий номер», «Номер ПН/РК», «Дата складання ПН/РК» «детальніше»


Анонси подій

 

26 квітня 2018 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

29 квітня 2018 року

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

Верховинщина за тиждень

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області