19 січень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
18.01.2018 | Гуцульська коляда лунала на ІХ Різдвяному фестивалі "Коляда на Майзлях" за підтримки голови райдержадміністрації Олега Лютого

За підтримки голови районної державної адміністрації Олега Лютого  в храмі Царя Христа монастиря о. Василіян Української Греко-Католицької Церкви м. Івано-Франківська Колядницька партія (присілок Підмагура, селище Верховина) взяла участь в ІХ Різдвяному фестивалі "Коляда на Майзлях", що проходив з 8 по 14 січня 2018 року. 

«Я радий, що мав нагоду особисто долучитися до дійства і  власні кошти, які я витратив на відрядження до м. Івано-Франківська колядницької партії є пожертвою, від мене, як від християнина  на благе та добре діло.  Наша Гуцульщина гідно представила частинку духовного мистецтва у фестивалі   "Коляда на Майзлях" який відбувається вже в 9-те за благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина. Колядницька партія присілка Підмагурка обрана невипадково, адже вона несе вість про народження Ісуса Христа   вже понад  40 років. І ця вість лунає як в нас на Верховинщині, так по різних областях України та й і за кордоном. Дорадним є те, що дана партія є ще й родинною, де коляда передається від батька до сина, від  діда до внука, адже березою  партії є Михайло Ванджурак, Заслужений працівник культури України, виборця - його син Іван, а троє маленьких вертепників – його внучата Юрій, Іванко та Марічка.  Учасники фестивалю були в захоплені від нашої Гуцульської коляди, тому що вона  була саме   неповторною,  самобутньо-автентичною», - зазначив Олег Лютий.  «детальніше…»

18.01.2018 | Державна підтримка галузі тваринництва в 2018 році

17 січня 2018 року в департаменті агропромислового розвитку ОДА відбулося засідання круглого столу з питання впровадження нових стандартів на молоко коров»яче. В засіданні взяли участь і предствавники Верховинського району.

Відповідно до законодавства України, вимог Європейського Союзу, з 1 січня 2018 року в України вводяться такі сорти молока коров»ячого як Екстра, вищий гатунок, перший гатунок, другий гатунок. З 1 липня 2018 року заготівля молока другого гатунку для переробки на харчові продукти проводитись не буде. Для забезпечення висосокої якості молока необхідно щоб виробники дотримувалися особистих правил гігієни, правил доїння тварин, здійснювали доїння доїльними апаратами та охолоджували молоко до +10 - +4 градусів Цельсія  на протязі перших двох годин після доїння. Крім того, тварина має постійно знаходитись під наглядом ветеринарних спеціалістів. «детальніше…»

18.01.2018 | Дивосвіт гуцульської вишивки у скарбах книжкових

В стінах  центральної районної бібліотеки  відбулася творча  зустріч: «Дивосвіт гуцульської вишивки  у  скарбах  книжкових», яка  зібрала  учнівську  молодь,  які  відвідують  гурток  «Художня вишивка» ( Центр дитячої та юнацької  творчості). Про  вишивку, як  унікальне  явище  художньої  культури,  орнаментальне   багатство  народного  мистецтва  розповіла  керівник  гуртка  - Марина  Єльцова.   Книги  «Гуцульські вишивки  Карпат»  презентувала  зав. відділом  обслуговування ЦРБ – Олеся  Ткачук. Під час  зустрічі   гуртківці  ознайомились з  книжковою  виставкою  «Вишиванка – твій  генетичний код».    Даний  захід  зафіксували  на  своїх  світлинах  вихованці гуртка «Мистецтво  фотографії» (керівник Любов  Цвілинюк).

 

Центральна  районна бібліотека

18.01.2018 | Петро Порошенко: Україна – особливе місце на мапі Європи і саме тут вирішується її майбутнє

Описание: Петро Порошенко: Україна – особливе місце на мапі Європи і саме тут вирішується її майбутнєПрезидент Петро Порошенко відзначив, що восени минулого року Україна зробила важливі кроки, ухваливши цілу низку стратегічних реформ. Ці реформи роблять нашу державу більш стійкою на внутрішньому фронті і цей шлях слід продовжити і в нинішньому році. Глава держави подякував партнерам, передусім країнам Великої сімки, за підтримку України.

«Дякую всім тим, хто підтримує Україну у її боротьбі за мир, добробут, процвітання та європейське майбутнє», - сказав Президент.

«Минулого року, особливо восени, Україна зробила дуже важливі кроки, ухваливши цілу низку стратегічних реформ. Вони роблять нас більш стійкими на внутрішньому фронті, і це той шлях, яким слід надалі йти і в нинішньому році», - сказав Президент під час виступу на зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні. «детальніше…»

18.01.2018 | Для придбання житла дітям-сиротам із Прикарпаття у цьому році передбачено кошти в сумі понад 10 мільйонів гривень

Описание: news-imageЯк відомо, однією з найактуальніших проблем сьогодення є забезпечення громадян житлом. Водночас, особливе занепокоєння викликають випадки коли під загрозою залишитись на вулиці опиняється одна з найбільш вразливих категорій осіб, таких як діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. І саме держава, в першу чергу, має проявляти турботу про таких дітей, як у сфері захисту житлових прав дітей, так і у інших сферах, необхідних для їх повноцінного життя та розвитку.

Так, в області на обліку служб у справах дітей перебуває 1390 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них, на даний час, 89 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, не мають власного житла. «детальніше…»

18.01.2018 | У 2017 році виші Прикарпаття підготували 11 тисяч фахівців

Описание: news-imageНа початок 2017/2018 навчального року, як і на початок попереднього, в області нараховувалося 16 самостійних вищих навчальних закладів (9 коледжів, чотири університети, а також інститут, технікум, училище). У них вищу освіту здобувають 37,1 тис. студентів, що на одну тисячу осіб менше, ніж на початок попереднього навчального року. Про це інформують у головному управлінні статистики в Івано-Франківській області.

У коледжах, технікумі, училищі навчається 6,6 тис. студентів (17,8% від загальної кількості), в університетах та інституті – 30,5 тис. (82,2%). Традиційно частка студенток (57,9%) перевищує частку студентів-юнаків (42,1%). Понад 60% студентів навчається за кошти фізичних осіб, третина – за рахунок державного бюджету, понад 5% – за рахунок місцевих бюджетів. «детальніше…»

17.01.2018 | Голова райдержадміністрації Олег Лютий взяв участь у Дні депутата

          Голова райдержадміністрації Олег Лютий, заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, керівник апарату райдержадміністрації Василь Бровчук та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у Дні депутата.

          Під час проведення заходу було розглянуто питання про Програму соціально-економічного і культурного розвитку району на 2018 рік, Про районний бюджет на 2018 рік, Про районні програми, які будуть реалізовуватись в 2018 році. «детальніше…»

17.01.2018 | Обговорено питання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним громадянам Прикарпаття та зміни у забезпеченні осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації

Описание: Описание: news-imageНа даний час проходить громадське обговорення проекту акта, яким внесено зміни до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших окремих категорій населення, затвердженого постановою КМУ від 05.04.2012 № 321. Зміни стосуються удосконалення порядку формування замовлень на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (ТЗР) і механізму фінансування ТЗР.

В.о. директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації  Віталій Яворський розповів про запровадження механізму підбору ТЗР за допомогою програми електронного каталогу, що посилить індивідуальний підхід до забезпечення засобами реабілітації осіб з інвалідністю та дозволить вести максимально незалежний спосіб життя, покращить якість та ефективність реабілітаційних послуг. «детальніше…»

17.01.2018 | Готуємось спільно відзначати День Соборності України

Описание: E:\МЕРЕЖА\нарада соборність 17.01.17р\DSC_1240.JPGСьогодні, 17 січня 2018 року, з метою підготовки до відзначення 99-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук провела нараду, участь в якій взяли заступник голови районної ради Іван Маківничук, заступник голови селищної ради Оксана Чубатько, працівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації  і представники громадськості.

На нараді обговорили заходи з відзначення 22 січня Дня Соборності України.

«Увагу слід акцентувати на виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу, особливо для підростаючого молодого покоління. Тому цей захід потрібно провести насамперед, для наших школярів старших класів, ліцеїстів та студентів коледжу, щоб діти більше знали про історичні аспекти, завдяки яким ми маємо сьогодні Соборну Україну, яку постійно хочуть розділити та захопити наші вороги. І це свято в сьогоднішній час є як ніколи актуальним», - зазначила Світлана Уршеджук.

Таким чином, заплановано 22 січня о 14.00 год. провести  урочистості, які відбудуться в актовому залі Верховинської ЗОШ. «детальніше…»

17.01.2018 | Глава держави: У 2018 році маємо амбітні пріоритети в реформах

Описание: Глава держави: У 2018 році маємо амбітні пріоритети в реформахУ 2018 році пріоритети України в реформах є не менш амбітними: приватизація, дерегуляція, покращення інвестиційного клімату, Національне бюро фінансової безпеки, податок на виведений капітал, ліберальне валютне законодавство, подальше удосконалення тендерного законодавства, роботи енергетичного сектору, а також законодавство про національну безпеку. Про це Президент Петро Порошенко заявив під час зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні. 

Серед пріоритетів Глава держави також відзначив створення Антикорупційного суду України.

Президент зауважив, що Україна високо цінує підтримку з боку Міжнародного валютного фонду, Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиційного банку. «Ви допомагали нам зміцнювати макроекономічну і фінансову стабільність в Україні та у такий спосіб поступово повертати довіру до українського ринку з боку потенційних інвесторів. Разом ми зробили можливою «осінь реформ» в Україні», - наголосив Глава держави. «детальніше…»


Анонси подій

 

30 січня 2018 року

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 


Описание: Описание: cba_logo_ukr

Україна і ЄС

 

 

 

Україна-НАТО

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

 

 

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Описание: C:\DOCUME~1\HOMEPC\LOCALS~1\Temp\PM\if_gov_ua2\tmp\Document.files\image002.jpg

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області