18 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
16.03.2018 | Шановні працівники Державної податкової та митної справи

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\Новая папка\скачанные файлы (7).jpgЩиро вітаємо вас з професійним святом! Ваші заслуги у забезпеченні функціонування правової демократичної держави з ринковою економікою очевидні. Ви виконуєте надзвичайно важливу справу – наповнюєте державну скарбницю. Від вашої енергії та наполегливості значною мірою залежить вирішення важливих соціально-економічних завдань, які стоять перед державою.

Сподіваємося, що ваша сумлінна праця сприятиме утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.

В цей урочистий день вітаємо вас із професійним святом, бажаємо наснаги і творчої енергії у відповідальній праці на благо  Українського народу, міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього!

 

Голова райдержадміністрації                                 Олег Лютий

Голова районної ради                                              Іван Шкіндюк

16.03.2018 | Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\Новая папка\скачанные файлы (3).jpgВітаємо вас із професійним святом! Своєю працею ви створюєте належні побутові умови для всіх людей, сприяєте забезпеченню затишку, тепла і комфорту в наших домівках. Від вашого ставлення до справи великою мірою залежить працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві.

За нинішньої ситуації підтримання достатнього рівня обслуговування дається вам нелегко, але ви успішно справляєтесь з цією задачею. Ви навчились чітко визначати та вирішувати проблеми. Ваше відповідальне ставлення до справи стане запорукою успішного розвитку житлово-комунального комплексу та виконанню постановлених перед вами завдань.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

 

 Голова райдержадміністрації                                         Олег Лютий

Голова районної ради                                                       Іван Шкіндюк

16.03.2018 | Олег Лютий зустрівся з представництвом Республіки Румунія

Описание: E:\МЕРЕЖА\сайт\DSC_1858.JPGСьогодні у голови районної державної адміністрації  Олега Лютого за участю начальника наукового відділу НПП «Верховинський» Ярослава Зеленчука відбулася зустріч з представництвом Республіки Румунія: Анутою Бізау та головою фонду «Союз гуцулів Румунії» Василем Поповичем.  Основною метою візиту стало обговорення питань пріоритетів роботи у контексті програми європейського транскордонного співробітництва «Україна-Румунія 2014-2020 рр».

Головними напрямками співпраці  є участь у проектах, які стосуються підтримки спільної діяльності стосовно захисту від природних та штучних катастроф, а також  спільних дій під час надзвичайних ситуацій.   «детальніше»

16.03.2018 | З професійним святом привітали комунальників району

Описание: E:\МЕРЕЖА\16.03\DSC_1861.JPGСьогодні, 16 березня 2018року, з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, голова районної державної адміністрації  Олег Лютий, привітав працівників даної сфери з професійним святом. Звертаючись до присутніх, Олег Валерійович  подякував  працівникам галузі за їхню щоденну кропітку працю та затишок, який вони створюють: “Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо й не замислюється, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності. Важливим є і те, який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників житлово-комунального господарства».  «детальніше»

         

16.03.2018 | Реєстрація на «ЗНО на магістратуру» почнеться 14 травня – таким вступникам не потрібно зараз реєструватися та складати ЗНО для бакалаврів

Описание: news-imageДля вступників на магістратуру, яким треба буде складати єдиний вступний іспит чи випробування (так зване «ЗНО на магістратуру»), реєстрація на тестування почнеться 14 травня.

Їм не потрібно проходити ту реєстрацію, яка відбувається зараз – з 6 лютого до 19 березня, адже це реєстрація на ЗНО для вступників на перший курс на ступінь бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).

Відповідне роз’яснення надає МОН України, оскільки отримує дедалі більше запитів від тих, хто планує цього року вступати на магістратуру на основі бакалавра чи спеціаліста.  «детальніше»

16.03.2018 | Чому потрібно проводити дезінфекцію води у колодязях

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\МАРІЯ\images (5).jpg        Більша частина населення  населення Косівського району використовує воду для господарсько-побутових потреб із нецентралізованих джерел водопостачання (колодязів та каптажів ). Одним із факторів, що впливають на якість води та її безпечність, є технічний стан колодязя чи свердловини та умови їх утримання. Тому завдяки дотриманню певних правил власниками таких джерел водопостачання та самих користувачів можна запобігти забрудненню води, яка використовується для споживання.

       Інфікування води в колодязях збудниками кишкових інфекцій відбувається при потраплянні забруднених підземних вод з поверхні грунту, вигрібних ям,санвузлів, негерметичних каналізаційних систем. Забруднення води відбувається при недотриманні розривів від будівель, де утримуються свійські тварини та при їх водопої.  «детальніше»

16.03.2018 | Стартував ХХІ – зліт обдарованої молоді Верховинщини

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\освіта\28783080_2007146116216838_758578835215822736_n.jpgОсновою  сучасного  освітньогопроцесу є людина як найвища  цінність, а система цінностей і якостей молодої особистості розвивається у великій мірі через її ставлення до рідного краю, суспільства, держави, людей, природи, мистецтва, праці та до самого себе. Саме в такій площині  згідно річного планування роботи районного методичного центру відділу освіти  райдержадміністрації та положення про зліт  06-07 та 14 березня 2018 року проведено на базах  Красноїльського,  Ільцівського та Черемошнянського закладів загальної середньої освіти кущові огляди-конкурси захисту науково-дослідних та творчих учнівських проектів. «детальніше»

16.03.2018 | В ОДА представили звіт про виконання обласного бюджету у минулому році

Описание: Описание: news-image    Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України сьогодні департамент фінансів облдержадміністрації спільно з головними розпорядниками коштів обласного бюджету – виконавцями основних бюджетних програм провів публічне представлення звіту про виконання обласного бюджету за 2017 рік. Про надходження до обласного бюджету та основні напрямки видатків розповіла директор департаменту фінансів ОДА Ірина Мацькевич.

У 2017 році обсяг надходжень обласного бюджету з урахування трансфертів з державного бюджету, за словами Ірини Мацькевич, склав 2 ,9 млрд грн, що на 1,9 млрд грн більше у порівняні 2016 роком.  «детальніше»

16.03.2018 | Голова Верховинської РДА відкрив безкоштовні курси англійської мови в селах Зелене та Бистрець

Описание: Описание: E:\МЕРЕЖА\виїзд\DSC_1824.JPG15 березня 2018 року,  голова районної державної адміністрації Олег Лютий разом з начальником відділу освіти Верховинської РДА Василем Гуцуляком здійснили візит в шкільні заклади сіл Зелене та Бистрець з нагоди відкриття безкоштовних курсів англійської мови для дітей при навчальних закладах. Голова райдержадміністрації привітав діток з отриманням можливості набути більш глибоких знань іноземних мов та зауважив, що вивчення англійської мови є реальною потребою сучасного суспільства. Також відмітив що є в планах відкриття таких курсів на інших мовах (зокрема польській чи румунській). 

Нагадаємо, що за підтримки заступника голови обласної ради, депутата обласної ради Сергія Басараба безкоштовні курси англійської мови такого типу вже успішно функціонують в 7 навчальних закладах району.   «детальніше»

16.03.2018 | ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\скачанные файлы.jpgДо  уваги краян: оновлено реєстр

референтних цін на препарати інсуліну

  

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини звертає увагу жителів області: на сайті МОЗ України оприлюднено новий Реєстр референтних цін (цін відшкодування) на препарати інсуліну станом на 1 лютого 2018 р.

 Реєстр затверджено наказом МОЗ України від 07.03.2018 р. № 453. Попередній Реєстр, затверджений наказом МОЗ України від 04.09.2017 р. № 1025, визнано таким, що втратив чинність.  «детальніше»


Анонси подій

 

27 березня 2018 року

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

Верховинщина за тиждень

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області