26 лютий 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 



Новини
23.02.2018 | Олег Лютий взяв участь в зустрічі науковців України та Польщі щодо відновлення Обсерваторії на горі Піп Іван

Описание: E:\МЕРЕЖА\кращі\DSC_1513.JPG23 лютого 2018 року голова районної державної адміністрації Олег Лютий взяв участь у ХІІІ робочому засіданні українсько-польських експертів щодо відновлення  астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван. На зустрічі були присутні ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда, представники Інституту східноєвропейських досліджень, зокрема директор Ян Маліцкі, представники Управління ДСНС в Івано-Франківській області,  заступник Глави Місії, Посольство Республіки Польща в Україні Яцек Жур та інші координатори проекту, професори,  наукові експерти, інженери, архітектори тощо.  «детальніше»

23.02.2018 | Огляд-конкурс читців Шевченківської поезії «Камертон його слова»

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\23 02\DSCN9693.JPGЗ нагоди відзначення  204-ої річниці  від дня народження Т.Г. Шевченка, районний організаційний-методичний  центр проводить огляд-конкурс читців Шевченківської поезії «Камертон його слова».

  Конкурс проводиться щорічно, з метою актуалізації творчості Українського Генія Тараса Григоровича Шевченка, збагачення репертуару, популяризації творів, вдосконалення та підвищення виконавської майстерності читців,  драматичних колективів та розвитку мистецтва художнього слова. «детальніше»

23.02.2018 | Область на високому рівні відзначить 100-річчя ЗУНРу та Дня Соборності України у 2018 та 2019 роках

Описание: news-image1 листопада 2018 року виповнюється 100 років з дня проголошення Українською Національною Радою Західноукраїнської Народної Республіки, а 22 січня 2019 року – 100 років з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Задля належного вшанування цих історичних подій, на Прикарпатті розробили програму щодо організації тематичних заходів, про що розповів начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Джигіта під час засідання постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова за участю заступника голови ОДА Ігоря Пасічняка та першого заступника голови облради Василя Гладія.«детальніше»

23.02.2018 | Про застосування реєстрів розрахункових оперецій

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\ф\image002.jpgКоломийська ОДПІ наголошує, що 20.12.2017 набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 18.12.2017 №984«Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 року №1336» (далі постанова — №984), якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 №1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі — постанова №1336).  «детальніше»

23.02.2018 | Де на території Івано-Франківської області знаходяться пункти обігріву

Описание: Описание: Результат пошуку зображень за запитом "пункт обігріву"Управління ДСНС України в Івано-Франківській області опублікувало перелік пунктів обігріву, розгорнутих на території Івано-Франківської області станом на 23.02.2018, повідомляє Правда.іф "детальніше"

23.02.2018 | Прем’єр-міністр: Стабільний і впевнений розвиток бізнесу – мета економічних реформ Уряду

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/74661/image002.jpgСтабільний та впевнений розвиток бізнесу, який є ключовим джерелом залучення інвестицій та запорукою зростання економіки, – мета економічних реформ Уряду. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками ділових кіл Сумщини.

 «Головне почути реальний сектор. Для мене це дороговказ. Мета Уряду, аби ми вийшли на стале зростання 5% плюс. Для цього потрібні інвестиції. Саме бізнес забезпечує інвестиції. А ми займаємося створенням умов для ведення бізнесу», – сказав Глава Уряду.

 Він наголосив, що суттєвими кроками вперед є рішення щодо дерегуляції, змін у роботі фіскальних органів, змін в роботі контролюючих органів. «Ми змінюємо систему контролю та нагляду – тільки ризикоорієнтовані підходи», – зазначив Володимир Гройсман.«детальніше»

23.02.2018 | Маємо створити всі умови, щоб українські вчені не покидали країну – Президент на зустрічі з обдарованою молоддю

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/74684/image002.jpgПрезидент Петро Порошенко під час зустрічі з обдарованою молоддю наголосив на необхідності створення умов, щоб українські вчені не покидали Україну і не виїжджали працювати за кордон.

«Ми все будемо робити для того, щоб у нас для молодих вчених, якщо вони мають талант, хист і нестримне бажання займатися наукою, створити максимальні умови. В жодному разі не можна допустити, щоб вчені вимушені були покидати Україну», - наголосив Глава держави. Він додав, що жодним чином не заперечує можливість виїзду та навчання студентів за кордоном і розуміє переваги братніх університетів та української вищої школи. «І щоб вони гарантовано поверталися додому», - зазначив Президент. Він зауважив, що за статистикою, раніше, коли направляли студентів вчитися за кордон значна частина залишалася працювати там.«детальніше»

23.02.2018 | Запровадження принципу «єдиного вікна» в Україні

Описание: news-imageВажливим кроком у напрямку створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та боротьби з корупцією стало запровадження в Україні принципу «єдиного вікна» при здійсненні контролю за переміщенням через митний кордон України товарів.

Відповідний порядок інформаційного обміну між державними органами та підприємствами було затверджено постановою Кабінету міністрів України від 25 травня 2016 року № 364 та введено в дію 1 серпня 2016 року.

Крім цього, наказом Міністерства фінансів України від 25 липня 2016 року № 657 було затверджено переліки даних, необхідних для функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи:«детальніше»

23.02.2018 | ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Описание: Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\ф\bigstock-Mobile-finance-and-statistics-46835572.jpgГоловне управління статистики інформує. Більше половини вантажних та три чвертіпасажирських перевезень в області виконується автотранспортом. 

У 2017 році  автоперевізниками області (юридичними та фізичними особами-підприємцями)  на  комерційній  основі  замовникам доставлено        9,1 млн.т  вантажів  та  виконано  транспортну роботу в обсязі 1184,7 млн.ткм.       У  порівнянні  з  2016 роком  обсяги  вантажних  автоперевезень  збільшилися  в 1,5 раза. Із загального їх обсягу 87,7% припало на підприємства-юридичні особи. За обсягами вантажних перевезень автотранспортом за 2017 рік область посіла 7 місце серед регіонів України. «детальніше»

23.02.2018 | Прикарпатські ОТГ залучають кошти обласного бюджету на розвиток

Описание: news-imageУ 2017 році дев’ять об’єднаних громад Івано-Франківщини подали проекти на обласний конкурс програм та проектів розвитку місцевого самоврядування.

Сім ОТГ стали переможцями восьмого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та загалом отримали співфінансування в розмірі 2 млн 405 тисяч гривень на реалізацію своїх проектів. А Матеївецька ОТГ за підсумками шостого обласного конкурсу «Громада кращого довкілля» виборола перше місце та була відзначена грошовою премією у 200 тисяч гривень.«детальніше»


Анонси подій

 

27 лютого 2018 року

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

Верховинщина за тиждень

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

Лічильник



Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області