29 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
29.03.2017 | Акція «Екологічний марафон"

Описание: C:\DOCUME~1\Admin\LOCALS~1\Temp\PM\if_gov_ua2\tmp\Document.files\image002.jpg28 березня 2017 року з ініціативи Івано-Франківської територіальної організації партії «Солідарність» в рамках акції «Екологічний марафон» на території Верхньоясенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася висадка  плодових дерев. детальніше>>

29.03.2017 | Військовий комісаріат інформує (детальніше)

Нещодавно на військові навчальні збори поїхав МАКСИМ’ЮК Михайло. Не побоявся слухів, якими повниться район, буцімто це замаскована мобілізація, і хлопці поїдуть відразу в зону АТО на цілий рік. Наш захисник- учасники АТО МАКСИМ’ЮК Михайло з с. Зелене, згадає, як вправно користуватися озброєнням і технікою, вивчатиме нові зразки озброєння, тактику ведення сучасного бою, інженерну справу,  засоби зв’язку та інше військове обладнання. Подібні навчання прово-дитимуться і надалі.

Верховинщинагордиться тим, що є чоловіки, які готові у важку хвилину стати на захист нашої БАТЬКІВЩИНИ, Україна пишається, що її діти справжні патріоти, не побоялися виклику у Верховинський районний військовий комісаріат та погодились виконати свої обов’язки військовозобовязаних перед державою і народом України визначені Конституцією та Законами України. Нашу націю ніхто не переможе поки живуть такі її діти. Це зразковий приклад для всіх громадян нашого краю.

СЛАВА УКРАЇНІ! - ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

В нашій державі є дуже багато тих, хто хоче її розвалити, а необізнані люди їм на руку, досить пустити слух і ці людинки розносять його по секрету всьому світу. Пора задуматись і зробити висновки хто хоче валити Державу Україну, а хто хоче щоб Вона зростала, міцніла та розквітала та ставала з кожним днем сильнішою і могутнішою.

29.03.2017 | ЗДІЙСНЮЄМО ПІДБІР НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДО ДИТЯЧИХ ОЗДОРОВЧИХ ЗАКЛАДІВ ОБЛАСТІ ТА УКРАЇНИ (детальніше)

 

Відповідно до Законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 року №375-VI та «Про внесення змін до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» щодо оздоровлення дітей учасників бойових дій, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи» від 14.07.2015 року №592-VIII сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації здійснює формування бази даних дітей пільгових категорій району на організований відпочинок та оздоровлення до дитячих оздоровчих закладів області та України, у т.ч. ДП «УДЦ «Молода Гвардія» та ДПУ «МДЦ «Артек».

29.03.2017 | Кубок НФК "Ураган"

23.03.2017 р. проведено районний шкільний турнір з футзалу на "Кубок НФК "Ураган"". У підсумку:

І місце - Кривопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце - Ільцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце - Красноїльська ЗОШ І-ІІІ ступенів 

ІV місце - Верховинська ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів

 

Методист СК "Гарт"                                 Ватуйчак І.Д.

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2017 | Розвитку тваринництва та полонинського господарства особлива увага

          28 березня 2017 року в районній державній адміністрації відбулася розширена нарада з орендарями високогірних пасовищ – полонин, керівниками фермерських господарств району.

В нараді взяли участь народний депутат України Юрій Соловей, голова районної державної адміністрації Олег Лютий, голова районної ради Іван Шкідндюк, начальник Верховинського відділення Коломийської ОДПІ Оксана Ясінська, начальник відділу головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Володимир Бурденюк, представники Надвірнянської місцевої прокуратури та громадськості району. детальніше>>

28.03.2017 | Відбулося виїзне засідання колегії районної державної адміністрації у с. Красноїлля

Описание: H:\IMG_20170328_105138.jpg          28 березня 2017 року в селі Красноїлля голова райдержадміністрації Олег Лютий провів виїзне засідання колегії райдержадміністрації. У ньому взяли участь народний депутат України Юрій Соловей, голова районної ради Іван Шкіндюк, керівники підприємств, установ та організацій, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та голови селищної та сільських рад, сільський актив села Красноїлля. Основними питаннями розглянутими на засіданні колегії були, зокрема:

1. Про організацію роботи виконкому Красноїлівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень в частині забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку території ради та виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008.

2. Про стан виплати заробітної плати в установах, організаціях та підприємствах усіх форм власності району за 2016 рік.

3. Про хід виконання Указу Президента України від 29.05.2009 року №378/2009 «Про деякі заходи щодо поліпшення фінансового стану аграрного сектору економіки та розвитку тваринництва, доручень Кабінету Міністрів України, керівництва облдержадміністрації щодо стабілізації ситуації в галузі тваринництва».

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний питань. детальніше>>

28.03.2017 | Діти пільгових категорій поїхали на відпочинок

Четверо дітей  з багатодітних та малозабезпечених сімей Верховинського району поїхали відпочивати до дитячих оздоровчих закладів України.

Двоє діток візьмуть участь в ІІ тематичній зміні Державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» під назвою «Мова-життя духовного основа», яка має національно-патріотичне спрямування та направлена на формування у дітей патріотичних та громадянських якостей, виховання любові до рідної землі, мови та культури.

Ігрова модель зміни постане перед відпочиваючими у яскравій палітрі тематичних заходів, які сприятимуть усвідомленню того, що українська мова – скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.

         Ще двоє дітей оздоровляться в ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек». Основною темою  ІІ таборової зміни  під назвою «Пізнай себе, свій рід, свій народ» стане спадкоємність поколінь, єдність українців у боротьбі за свою свободу та державність. Зміна припадає на останні тижні Великого Посту, що спонукає замислитись над духовними заповідями, що віками були народними оберегами.

 

Завідувач сектору молоді та спорту

районної державної адміністрації                             Володимир Ящук

28.03.2017 | Створення місцевої пожежної команди – запорука пожежної безпеки у сільській місцевості (детальніше)

 Таку одностайну думку висловили члени районної комісії з питань ТЕБ і НС, засідання якої відбулося 27 березня 2017 року.

   Найголовнішою причиною створення пожежних служб в Верховинському районі стала віддаленість пожежної частини від сіл району.

   Як зазначив начальник Верховинського районного відділу управління ДС НС України в Івано-Франківській області,  відповідно до норм, ефективний радіус обслуговування пожежних депо треба приймати 5 км по дорогах загального користування. Мешканці населених пунктів, віддалених від райцентру на десятки кілометрів, у випадку виникнення пожежі стають заручниками часу, який витрачає пожежна автоцистерна на прибуття до місця призначення.

  Створення  місцевої пожежної охорони на території Білоберізької ОТГ підходить до завершення. 19 квітня відбудеться відкриття такої служби.

28.03.2017 | Одеський туристичний ярмарок

22-23 квітня 2017 року в рамках проведення Міжнародного туристичного  тижня в м.Одесі відбудеться Одеський туристичний ярмарок.

            Захід спрямований на створення міжрегіональних та міжнародних зв’язків у сфері туризму, розвитку туристичної інфраструктури і збільшення туристичного потоку в України.

            Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестиції обласної державної адміністрації планує взяти участь в Одеському туристичному ярмарку та пропонує безкоштовно приєднатись суб’єктам туристичного ринку району для презентації туристичного потенціалу Івано-Франківщини на об’єднаному стенді.

            У зв’язку з цим просимо суб’єктів туристичної діяльності району повідомити до 07.04.2017 року на е-mаіl:ertd@ukr.net  щодо бажання взяти участі у ярмарку.

            За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами 55-65-63, 55-22-23 або районної державної адміністрації 2-13-41.

 

 

 

Головний спеціаліст відділу

агропромислового розвитку

райдержадміністрації                                                                   Олександр Полоз

28.03.2017 | Жителі Верховинщини, Косівщини та Снятинщини задекларували більше 10,5 млн. грн. доходів

З початку року до Верховинського, Косівського та Снятинського відділень Коломийської ОДПІ від громадян надійшло 167 декларацій про майновий стан і доходи.  Про це повідомила заступник начальника Коломийської ОДПІ Оксана Жураківська.

 За її словами, загальна сума задекларованого доходу склала 10,6 млн. грн., сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету – 512,2 тис. грн., військового збору -  112,8 тис. грн. Зокрема, жителі Верховинського району задекларували 20,9 тис.грн. ПДФО,  Косівського району – 185,8 тис.грн., на Снятинщині - 305,5 тис.грн.

 Як зазначила Оксана Жураківська, найбільш активно декларують громадяни  успадковані доходи та подарунки. Так, на  сьогодні доходи від спадщини в сумі 7,9 млн. грн. задекларували 130 громадян. З них, на Верховинщині - 8 громадян на суму 453,5 тис.грн., на Косівщині – 77 громадян на суму 2,1 млн.грн. та 45 громадян Снятинщини задекларували 5,3 млн.грн.  

 Нагадаємо, що податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2016 році, подається до 1 травня поточного року, а для тих громадян, які бажають отримати податкову знижку - упродовж всього року. Декларація подається до податкової інспекції за місцем реєстрації платника (місцем проживання).

 

 

 

Сектор організації роботи Коломийської ОДПІ


Анонси подій

Колегія РДА

 

28 березня 2017 року

 

Порядок денний

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 

Presentation of Verkhovyna district

 

 

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Інфо

Захистимо Україну разом!

 

.

Гаряча лінія

 

В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

 

 

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи
Актуально

Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області