19 жовтень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
19.10.2017 | Свято української пісні

Описание: Z:\19 20\22256533_1821322101491968_288933530158640118_o.jpgЗ метою гідного вшанування видатного українського співака, Народного артиста України, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка (посмертно) Назарія Яремчука та популяризації і розвитку національного пісенного мистецтва, підтримку творчих ініціатив, молодих співаків, сприяння розвитку української національної культури, авторської та сучасної естрадної пісні, налагодження співпраці митців Вижницькою  районною радою, відділом культури Вижницької РДА  5 – 8 жовтня 2017 р.  в м. Вижниця, Чернівецької області, відбувся відкритий фестиваль-конкурс виконавців української естрадної пісні ім.. Назарія Яремчука «Пісня буде поміж нас».  Співаки із Верховинського району традиційно беруть участь у цьому конкурсі. Цього року наш район представив Маротчак Олег Дмитрович – керівник народного аматорського хору   «Гомін Карпат» РОМЦ. В фестивалі – конкурсі молодий співак здобув диплом III ступеня за виконання творів «Чуєш,мамо» та  «Скажи мені».

РОМЦ при відділі культури і мистецтв РДА

  

                                                

19.10.2017 | Олошення

Описание: Z:\19 20\podatkova_abetka.jpg 

19.10.2017 | Глава держави: Мирні маніфестації є надзвичайно важливим елементом демократії

Описание: Глава держави: Мирні маніфестації є надзвичайно важливим елементом демократіїУкраїнці мають право на мирних маніфестаціях захищати свої права та оголошувати вимоги до влади. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час прес-конференції за підсумками переговорів із Президентом Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прекою, яка перебуває з державним візитом в Україні.

«Я вважаю, що мирні маніфестації є надзвичайно важливим елементом демократії. І я з розумінням ставлюсь до акцій і з повагою – до їх учасників», - наголосив Петро Порошенко.«детальніше»

19.10.2017 | Туристичні можливості Прикарпаття представлять на міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності

Описание: news-image18-20 жовтня у Львівському Палаці мистецтв проходитиме Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності - 2017. Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації спільно з суб’єктами туристичного бізнесу області презентує на форумі туристичний потенціал Івано-Франківщини.

У рамках форуму одночасно працюватиме ХVІІІ Міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО-2017», ХІ Спеціалізована виставка «Готельний та ресторанний бізнес». «детальніше»

19.10.2017 | Операція «Запад» - 70-ті роковини великої трагедії

Описание: news-image21 жовтня 1947 року розпочалась одна з наймасштабніших депортаційних кампаній з виселення українців у віддалені райони СРСР під назвою операція «Запад».

Всього за декілька днів із семи західних областей України у 44 залізничних ешелонах було вивезено 77 тисяч 791 особу (26 тисяч 332 сімʼї).

Операція «Запад» була однією з найбільш масових сталінських депортацій. Для населення Західної України вона стала справжньою етнодемографічною катастрофою. «детальніше»

18.10.2017 | Розпочав роботу онлайн курс на тему Застосування програмно-цільового методу (РЕЄСТРАЦІЯ)

Описание: news-imageСтартувала реєстрація на он-лайн курс «Застосування програмно-цільового методу на рівні місцевих бюджетів», яка триватиме до 12 жовтня. Навчання є безкоштовними.

Курс акцентує увагу на подолані розповсюджених труднощів при застосуванні зазначеного методу. Зокрема він навчить правильно використовувати законодавство України у цій сфері, управляти фінансами, складати паспорти бюджетних програм. Учні вправлятимуться в оцінці ефективності кошторисів та вмінні влучно прогнозувати.«детальніше»

18.10.2017 | Сьогодні, 18 жовтня, - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Описание: news-imageДень започаткований Європарламентом у 2007 році. Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Нині у світі понад 21 мільйон людей є жертвами примусової праці. Вони потрапляють до рук торговців людьми, як у власних країнах, так і за кордоном. При цьому страждають усі країни – і країна походження, транзиту, і країна призначення, інформує національне інформаційне агентство України «Укрінформ».«детальніше»

18.10.2017 | Участь у фестивалі конкурсі «Вишгородська Покрова»

Описание: Описание: Z:\17.10.17р\18 10\SAM_6099.jpg14 жовтня  2017 р.  в день Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисника України, парафіяни церкви Різдва Пресвятої  Богородиці с. Криворівня та аматори народної творчості Будинку культури взяли участь  в ІХ Всеукраїнському фестивалі –конкурсі  «Вишгородська Покрова». В програмі виступали троїсті музики, чоловіча вокальна група, фольклорний гурт «Надвечір’я». В їхньому виконанні прозвучали пісні «Радіє світ», повстанська пісня «В Станіславі під тюрмою», співанки  про  Криворівню. В перерві між конкурсом аматори народної творчості показали  фрагмент«Гуцульського весілля». Вишгородчани радо вітали гуцулів та були захоплені мистецькою програмою. Колектив отримав ІІІ місце в фестивалі – конкурсі.   

РОМЦ при відділі культури і мистецтв РДА

18.10.2017 | Володимир Гройсман: Головне завдання цього пленарного тижня - дати старт медичній реформі

Описание: http://www.kmu.gov.ua/img/publishing/?announceId=250349819&imageNumber=1Ключовим завданням цього пленарного тижня роботи Верховної Ради України є підтримка пакета законопроектів з медичної реформи. Про це на своїй сторінці в Facebook написав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.  "детальніше"

18.10.2017 | В ЦОПах Коломийської ОДПІ та її відділень надано більше 25 тисяч адмінпослуг

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\гори\28NWUZCACCQQ81CATNTG0JCA7PGP6TCAYZBNRQCAJIWGQDCAOZU0IQCA0IJQ4KCAF5JNXNCATF4KZQCAG6LEFFCA4IMIJ3CAYJHUPOCAJJ85SRCABLXTQ6CADDX80HCACNF49KCA3HV480CAJY1T5PCA1SR668.jpgЯк повідомила заступник начальника Коломийської ОДПІ Мирослава Бундзяк, впродовж січня – вересня 2017 року до Центрів обслуговування платників Коломийщини, Верховинщини, Косівщини та Снятинщини звернулись більше 75 тисяч  громадян. Кількість наданих адміністративних послуг склала 25502.

Посадовиця зазначила, що видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – одна із найбільш запитуваних серед адміністративних послуг відвідувачів Центрів. «детальніше»


Анонси подій

 

31 жовтня 2017 року

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 

Інвестиційна пропозиція

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/782/p0298073.jpg
Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

Описание: Описание: cba_logo_ukr

Україна і ЄС

 

 

 

Україна-НАТО

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

.

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Описание: C:\DOCUME~1\HOMEPC\LOCALS~1\Temp\PM\if_gov_ua2\tmp\Document.files\image002.jpg

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області