23 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
23.05.2018 | Глистяні захворювання у дітей: причини, профілактика

Описание: Глистная инвазия у детей, симптомы, причины, лечение, профилактикаГлисти у дітей – досить розповсюджене явище. Оскільки захисні бар’єри шлунково-кишкового тракту дитини ще дуже слабкі, діти більш схильні до гельмінтозів, ніж дорослі. Крім цього, зараженню глистами сприяє спосіб життя дітей, а також їх звичка все тягнути до рота.

Гельмінтози у дітей виникають з причини брудних рук, після контакту з тваринами, недотримання правил особистої гігієни. Також зараження глистами дитини може статися через пісок, продукти харчування та воду. Інфікуватися дитина може на прогулянці, вдома або в дитячому садку при контакті з зараженими предметами або носіями глистів.  «детальніше»

23.05.2018 | План призову до Збройних сил України в області виконано

Описание: news-imageОбласна призовна комісія, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, заслухала інформацію військового комісара обласного військового комісаріату про хід виконання встановлених завдань весняного призову громадян на строкову військову службу військкоматами області.

Зазначалося, що план призову до Збройних сил України вже виконано, тож останні команди призовників будуть відправлені  до інших військових формувань. Є всі підстави сподіватися, що заходи призову будуть виконані в повному обсязі та в установлені терміни.«детальніше»

22.05.2018 | Сектор державних реєстраторів інформує

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\КАРТИНКИ\реєстр.jpgПроводиться державна реєстрація речових прав та об’єктів нерухомого майна (земельні ділянки, будівлі, тощо)  за адресою: смт.Верховина, вул. І.Франка, 27

 

Сектор  державних реєстраторів

22.05.2018 | Захистимо Україну разом!

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\КАРТИНКИ\Рекламна вставка.jpg1. Щодо організації проведення призову на строкову військову службу весною 2018 року. 

З 01 березня 2018 року набрав чинності пункт 1 статті 3 Указу Президента України “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” від 15.02.2018 № 33/2018 щодо призову громадян України на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року.

Призову на строкову військову службу (виклику на призовні комісії) підлягають громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку.

Основним завданням під час проведення чергового призову, як і раніше, є не допущення зниження якісної характеристики призовників, які направляються для комплектування військ (сил).«детальніше»

22.05.2018 | XX Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах»

Описание: Картинки по запросу кібер безпека картинка 22–24 травня проходитиме ювілейна XX Міжнародна науково-практична конференція «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», організована Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України. 

У рамках проведення конференції 22.05.2018 відбудеться круглий стіл на тему «Практичні аспекти імплементації Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки».  «детальніше»

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/img/1x1.gif

78432.htm
22.05.2018 | Монетизація субсидій підвищить їх адресність і додасть прозорості процесу соціальної допомоги

Описание: news-imageЗапланована на січень наступного року монетизація субсидій підвищить адресність виплат, унеможливить зловживання в цій сфері і додасть прозорості процесу соціальної допомоги. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«З 1 січня ми маємо провести монетизацію субсидій. Люди отримають кошти і будуть самі за ці кошти оплачувати комунальні послуги. Ситуація буде прозорою, ефективною та адресною», - сказав глава Уряду.

При цьому він додав, що обсяг допомоги визначатиме рівень розвитку економіки. «Соціальна політика, яку я сповідую, ґрунтується не на запозиченнях, а на реальному зростанні економіки», - сказав Прем’єр-міністр.«детальніше»

22.05.2018 | Сьогодні в Івано-Франківську стартують ХХХІ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля

Описание: news-imageЗ 22 по 25 травня на базі спортивного комплексу управління ДСНС України в Івано-Франківській області пройдуть ХХХІ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля, а кращі спортсмени з різних країн боротимуться за першість у турнірі.

З 22 по 25 травня на базі спортивного комплексу управління ДСНС України в Івано-Франківській області пройдуть ХХХІ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля, а кращі спортсмени з різних країн боротимуться за першість у турнірі.«детальніше»

22.05.2018 | ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Для представників органів виконавчої влади та місцевого

самоврядування  проведено  семінар з питань захисту прав споживачів

 

      Нещодавно  працівниками  Головного управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області на базі Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено семінар-навчання на тему: «Реалізація державної політики з питань захисту прав споживачів для представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування». «детальніше»

22.05.2018 | Лише за тиждень населення та ОСББ отримали 140 млн грн. «теплих кредитів», що більше ніж за весь травень минулого року!

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\Новая папка (2)\4.jpgВисокий попит на Урядову програму підтримки при утепленні житла триває. Минулого тижня учасники програми залучили в державних банках 140 млн грн. «теплих кредитів», що перевищує показники за весь травень 2017 р., коли було одержано 120 млн грн. кредитів.

 

Зокрема, за тиждень державні банки видали:  «детальніше»

22.05.2018 | Відбулася нарада у голови райдержадміністрації Олега Лютого зі священнослужителями району

Описание: E:\МЕРЕЖА\зустріч священики\DSC_2026.JPG21 травня 2018 року у голови районної державної адміністрації Олега Лютого відбулася нарада з питань відзначення в районі 1030- річниці хрещення Київської Русі – України та проведення районного фестивалю «Співаймо Господу, співаймо». Участь у нараді взяли: заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, в.о. начальника відділу культури і мистецтв райдержадміністрації Оксана Коломийчук; декан, отець «Церкви «Пресвятої Тройці» УПЦ КП  с. Ільці   - о. Дмитро Михавків; декан, отець церкви «Успіння Пресвятої Богородиці і Побідоносця Юрія» УГКЦ  селища Верховина – о. Роман Болехівський, отець церкви «Успіння Пресвятої Богородиці» селища Верховина  УПЦ КП  -  о. Юрій Стефлюк, отець церкви «Різдва  Пресвятої Богородиці» УПЦ КП с. Криворівня  – о. Іван Рибарук, отець церкви «Покрови Пресвятої Богородиці» УПЦ КП с. Красник – о. Юрій Мануляк, отець церкви «Різдва Івана Хрестителя» УПЦ КП  с. Замагора (прис. Рикалівка) -  о. Володимир Максим’юк, отець церкви «Святого пророка Іллі» УПЦ КП  с. Кривопілля –  о. Петро Якіб’юк, отець церкви «Усікновення Голови Івана Хрестителя» УПЦ КП с. Зелене – о. Микола Будзан, отець церкви «Апостола Іоана Богослова» УПЦ КП с. Шибене  - о. Степан Будзан.   «детальніше»


Анонси подій

 

30 травня 2018 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

23 травня 2018 року

 

До уваги батьків та лікарів

24 травня 2018 року

 головний дитячий хірург України, професор

 Притула Василь Петрович

 проведе безкоштовний консультативний прийом дітей

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

Події Верховинщини

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області