23 січень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
23.01.2018 | Рятувальники попереджають про небезпеку зимових Карпат

Описание: news-imageГори люблять відважних і обережних. Адже бувають періоди, коли гірська погода неспокійна, бурхлива й навіть підступна. І якщо ви не обізнані із її примхами, краще не піддавайтеся спокусі вирушати в гори.

У розпал гірськолижного сезону, рятувальникам роботи не бракує. 
           Звісно, багатьох прикростей можна було б уникнути, якби любителі мандрівок зимовими Карпатами прислухалися до застережень рятувальників. 
          Узимку, мабуть, найбільшу небезпеку в горах несуть снігові лавини. Вижити під сніговою лавиною – справжнісінька фортуна. Адже снігова маса, що зсувається з гори зі швидкістю 90-100 кілометрів за годину, спричиняється до значних руйнувань і здатна в мить забрати людське життя. «детальніше…»

23.01.2018 | Президент: Без Четвертого Універсалу – не було би Акта проголошення незалежності України

Описание: Президент: Без Четвертого Універсалу – не було би Акта проголошення незалежності УкраїниПрезидент Петро Порошенко переконаний, що якби сто років тому не було б ухвалено Четвертий Універсал Центральної Ради, у 1991 році – не було б проголошено Акт незалежності України.

«Без Четвертого Універсалу не було і би Акта проголошення незалежності. Якби наші славні предки далекого 1918 року не посіяли зерна ідеї незалежності, вона б ніколи не розрослася до майже одностайної підтримки на референдумі 1991 року», - заявив Глава держави у виступі на урочистому зібранні з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення незалежності УНР у Києві.

 «Символічно, що прапор, герб, гімн, гривню, певною мірою єдиний стандарт літературної державної мови ми прийняли у спадок з тих часів. Рівно як і академію наук, і національний архів, україномовні школи та університети. І незалежну від Москви Українську Православну Помісну Церкву. Четвертий Універсал та Акт злуки належать до числа найважливіших документів національно-визвольних змагань», - також додав він. «детальніше…»

23.01.2018 | Вищі навчальні заклади на початок 2017/2018 навчального року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області інформує. На початок 2017/2018 навчального року, як і на початок попереднього, в області нараховувалось 16 самостійних вищих навчальних закладів (9 коледжів, 4 університети, а також інститут, технікум, училище). В них вищу освіту здобувають 37,1 тис. студентів, що на 1 тис. осіб менше, ніж на початок попереднього навчального року. Більше половини (9 або 56,3% від загальної кількості) вищих навчальних закладів зосереджено в обласному центрі.

У  коледжах,  технікумі,  училищі  навчається  6,6 тис.  студентів  (17,8%  від  загальної  кількості),  в  університетах  та  інституті – 30,5 тис.  (82,2%). Традиційно  частка  студенток  (57,9%)  перевищує  частку  студентів–юнаків  (42,1%).   Понад   60%   студентів   навчається   за   кошти   фізичних   осіб,   третина – за рахунок державного бюджету, понад 5% – за рахунок місцевих бюджетів. «детальніше…»

23.01.2018 | В Івано-Франківську відкрили виставку «100 років Української революції 1917-1921»

Описание: news-image22 січня, в День Соборності України, заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк взяв участь у відкритті виставки \"100 років Української революції 1917-1921", розробленої Українським інститутом національної пам'яті, яке відбулося в Музеї визвольної боротьби (м. Івано-Франківськ).

Під час свого виступу він підкреслив важливість збереження історичної пам’яті для розвитку національної свідомості молодого покоління українців. Особливістю виставки є те, що вона одночасно відкрилася у 24 обласних центрах країни. «детальніше…»

.

22.01.2018 | Голова райдержадміністрації Олег Лютий взяв участь в презентації пілотного проекту реформування музейної галузі Прикарпаття що проходила в облдержадміністрації

Описание: news-imageВ  облдержадміністрації за участю голови облдержадміністрації Олега Гончарука, народного депутата України Анатолія Матвієнка відбулася презентація концепції реформування Яремчанського музею етнографії та екології Карпатського краю, який стане пілотним проектом з комплексного оновлення музеїв Прикарпаття.

Як зазначив Олег Гончарук, уже сьогодні облдержадміністрація спільно з районними державними адміністраціями, обласною радою активно працює у напрямку розвитку музейно-мистецького проекту «Мережа культурних інституцій Івано-Франківської області».

В ході презентації, голова Верховинської райдержадміністрації Олег Лютий акцентував увагу присутніх, що у Верховинському районі налічується понад 20 музеїв. «Я хочу сказати що лиш у Верховині 10 та в Криворівні 5. І не випадково 25 червня 2017 року в с Криворівня за участі голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Миколи Княжицького, начальника Івано-Франківського управління культури облдержадміністрації Володимира Федорака та громадськості села обговорили питання про створення в Криворівні «Національного Заповідного Музейного комплексу» Українські Афіни». Також є дорадним, що на даний час профінансовано кошти в сумі 300 тис. грн. на виготовлення ген-плану села Криворіня, що дає можливість зробити документи на музей Іван Франка та церкви Пресвятої Богородиці, які внесені в єдиний державний реєстр установ культурної спадщини України і також, що на сьогодні  закладено 180 тис. грн. на виготовлення документації по даних об’єктах.  При подальшій злагодженій та клопіткій праці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, як на районному, обласному так і державному рівні реалізується проект із затвердження ген-плану охоронної  зони пам’ятки архітектури, що є надзвичайно вагомим аспектом для району. І на порядку денному в мене насамперед, як очільника району, знаходиться  питання  створення музею нашому геніальному музиканту-віртуозу гри на скрипці Василю Грималюку (Могуру) в його рідному селі Зелене, який лишив великий вклад в розвиток гуцульської музики» - зазначив Олег Валерійович. «детальніше…»

22.01.2018 | Голова райдержадміністрації Олег Лютий взяв участь у засіданні 15 сесії районної ради VІІ демократичного скликання

22 січня 2018 відбулась 15 сесія районної ради VІІ демократичного скликання. Ключовим питанням, стало прийняття основного фінансового документу Верховинського району на 2018 рік. Участь у сесії взяли голова райдержадміністрації Олег Лютий, голова районної ради Іван Шкіндюк, депутати  районної ради керівники організацій та установ району. Першочерговим завданням, яке максимально враховане у районному бюджеті на 2018 рік  є забезпечення фінансових призначень на захищені видатки, а саме оплату праці працівників бюджетних установ.

        Так депутати проголосували за те, що обсяг доходів загального фонду бюджету визначено в сумі 3552444,5 тис. грн., спеціального фонду бюджету – 2068,5 тис., Загальний обсяг видатків районного бюджету на 2018 рік встановлено в сумі в сумі 355229,5 грн., видатки спеціального фонду бюджету – 2068,5тис. грн. Також сесія затвердила резервний фонд районного бюджету в сумі  200 тис. грн.. «детальніше…»

22.01.2018 | Індекс споживчих цін у грудні 2017 року

Описание: Картинки по запросу фото споживчих цінГоловне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку в грудні 2017р. порівняно з попереднім місяцем в Україні становила 1,0%, за рік у цілому – 13,7% (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини зони проведення АТО), в області – 0,6% та 13,7% відповідно. 

Приріст споживчих цін у грудні 2017р. зафіксовано в усіх регіонах країни: від 0,4–0,9% у Чернігівській, Київській, Івано-Франківській, Тернопільській, Запорізькій, Миколаївській, м.Києві, Житомирській, Полтавській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Херсонській, Хмельницькій областях до 1,0–1,8% у Рівненській, Чернівецькій, Волинській, Львівській, Одеській, Черкаській, Закарпатській, Вінницькій, Луганській, Харківській, Сумській та Донецькій областях. «детальніше…»

22.01.2018 | Підтримай Вікімандри українською

Описание: news-imageЗ 1 по 28 лютого триватиме конкурс «Підтримай Вікімандри українською», мета якого — наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн путівника довідковою інформацією про подорожі українською та іншими мовами.

Вікімандри – один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія. Метою проекту Вікімандри є створення вільних ілюстрованих путівників різними мовами світу.

Завданням конкурсу «Підтримай Вікімандри українською» є наповнення вільного путівника довідковою інформацією про подорожі українською мовою, та надання практичної інформації про Україну іншими мовами. Проект Вікімандри має потенціал стати найповнішим вільним путівником, що міститиме найбільшу кількість цікавої та важливої інформації. ГО «Вікімедіа Україна» готова провести тренінги з редагування Вікімандрів. «детальніше…»

22.01.2018 | Міграційною службою Верховинського району підведено підсумки роботи за 2017 рік

Описание: E:\МЕРЕЖА\Міграційна\фото 1 (1).jpgПротягом 2017 року Верховинським районним сектором Управління ДМС України в Івано-Франківській області видано всього 2 106 паспортів біометричного зразка, звернулися до установи з приводу оформлення паспорта всього 3098, що в свою чергу дало можливість поповнити місцевий бюджет на суму 735 199,32 грн.

Підвищений попит та різке збільшення кількості оформлюваних документів спричинили значні затримки у видачі паспортів. Саме тому міграційна служба радить громадянам утриматися від планування закордонної подорожі (бронювання готелю, купівля квитків тощо) не маючи на руках діючого паспорта для виїзду за кордон. «детальніше…»

22.01.2018 | Ми бережем, Україно, Тебе, Соборну і Єдину!

Описание: E:\МЕРЕЖА\Соборність 2018\DSC_1248.JPGЗ нагоди одного з найбільших свят української держави – Дня Соборності України – у смт.Верховина  відбулися урочистості, які проходили  в актовій  залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ст.,. Участь у заході взяв перший заступник голови районної ради Ярослав Скуматчук,  працівники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представники колективів установ та організацій, учнівська і студентська молодь, громадськість району.

Захід розпочався із спільного виконання Гімну України.

«22 січня 1919 року на Софійській площі, що у Києві, було проголошено Акт возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської  Народної  Республіки. Так утворилась єдина соборна держава, що зветься Україною», - такими словами розпочала свою лекційну доповідь Тетяна Александрова. Значну увагу акцентувала на історичній події 1919 року, проте не оминули й події революції Гідності, мета якої - прагнення кращого життя українського народу. «детальніше…»


Анонси подій

 

30 січня 2018 року

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 


Описание: Описание: cba_logo_ukr

Україна і ЄС

 

 

 

Україна-НАТО

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

 

 

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Описание: C:\DOCUME~1\HOMEPC\LOCALS~1\Temp\PM\if_gov_ua2\tmp\Document.files\image002.jpg

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області