31 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
30.03.2017 | З першого квітня в Україні стартує програма «Доступні ліки» (детальніше)

news-imageВ Україні запроваджується відшкодування вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб із серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом II типу, бронхіальною астмою за переліком міжнародних непатентованих назв лікарських засобів, визначених у додатку до постанови КМУ від 09.11.2016 р. № 863 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів» (із змінами, внесеними постановою КМУ від 17.03.2017 р. № 152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів).

Дана програма має назву «Доступні ліки». <<  детальніше>>

30.03.2017 | Відбулося позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

На виконання рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при обласній державній адміністрації №2 від 28.03.2017 року 30.03.2017 року проведено позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Верховинській районній державній адміністрації. На засіданні комісії розглянули питання питанням щодо виявлення збудника африканської чуми свиней на території Івано-Франківської області, а саме в с. Волосів Надвірнянського району.

 >>детальніше>>

30.03.2017 | Розпочався прийом заяв від с/г виробників для формування Реєстру отримувачів бюджетної дотації (детальніше)

Законом України від 20 грудня 2016 року № 1791–VIІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» внесено зміни до Податкового кодексу України та Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України», якими запроваджено формування та ведення Реєстру отримувачів бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції.

30.03.2017 | Пробне ЗНО

Щороку з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця Український та регіональні центри оцінювання якості освіти організовують пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

У 2017 році пробне ЗНО відбудеться 1 та 8 квітня. Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО. Кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих в той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком проведення:

1 квітня відбудеться пробне зовнішнє оцінювання з української мови і літератури,

8 квітня – з інших предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов).

Звертаємо увагу, що результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

 

Пункт тестування Верховинська ЗОШ І-ІІІст

30.03.2017 | Військовий комісаріат інформує

В умовах сучасної обстановки на сході України більшість військовослужбовців Збройних Сил України залишаються вірними військовій Присязі та конституційному обов’язку по захисту незалежності, територіальної цілісності і недоторканості нашої держави.

Нажаль у військах (силах) продовжують мати місце випадки, коли окремі військовослужбовці, ігноруючи законодавчі вимоги щодо виконання обов’язків військової служби, проявляючи малодушність та прикриваючись впливом можливої небезпеки, моральною, фізичною втомою чи сімейно-побутових проблем стають на шлях ухилення від військової служби шляхом самовільного залишення військової частини та навіть дезертирства.

Термін «САМОВІЛЬНЕ ЗАЛИШЕННЯ ЧАСТИНИ» (СЗЧ) застосовується при відсутності військовослужбовця без поважних причин понад три доби, і покарання за такий злочин залежить від часу відсутності – від ста неоподаткованих мінімумів до позбавлення волі терміном до 8 років.

Основними причинами ухилень від військової служби є незадовільний рівень правової свідомості та патріотизму деяких військовослужбовців, їх особиста недисциплінованість та безвідповідальність, в окремих випадках прорахунки їх командирів.

На превеликий жаль та сором, троє наших земляків – Павлюк Володимир і Якіб’юкМихайло з с. Кривопілля та Стефурак (Павлюк) Василь з с. Ільці є тими кого розшукують за вчинення злочину, а саме самовільне залишення військової частини. Не приємно звертатись до їх рідних, друзів, сусідів саме з цього приводу, однак…

Шановні Верховинці!

Не будемо байдужими, спрямуйте хлопців на праведний шлях, поправте добрим словом або і вчинком їх хибний крок, поки не дуже пізно, поки хлопці ще молоді, поки сором ще не відвертає очі їх батьків, поки людська зневага не вигнала їх з рідного раю, а страх перед покаранням за скоєний злочин не зробив з них… утікачів, без сім’ї, без друзів, без Батьківщини.

 Володимир, Михайло, Василь!

Виправте свою помилку, давайте з цим покінчимо.

 

 

Військовий комісар

Верховинського районного військового комісаріату

майор                                                Р.Т. КОЧМАРСЬКИЙ

 

2-14-59 сл. ЗСУ Т.В. Гергелюк

30.03.2017 | На Прикарпатті обговорили нові можливості реформи децентралізації (детальніше)

У рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) відбулося засідання регіональної платформи щодо нових можливостей, які дадуть схвалені парламентом децентралізаційні закони.

Захід відбувся за участю заступника голови ОДА Валерія Крецула, народного депутата України, першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності  Михайла Довбенка, Івано-Франківського міського голови Руслана Марцінківа, директора Інституту гуманітарної підготовки і державного управління ІФНТУНГ Дмитра Дзвінчука та виконавчого директора Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрія Стефанчука.

30.03.2017 | «Посади дерево миру»

29 березня 2017 року в  с. Кривопілля, урочищі Чорний Потік, квартал 29, Верховинського лісництва працівниками державної лісової охорони ДП «Верховинське лісове господарство» на чолі з директором Олександром Александровим,  в рамках Всеукраїнської акції «Посади дерево миру» проведено  посадку  30 дерев модрини та 30 дерев дугласії тисолистої. детальніше>>

29.03.2017 | Президент підписав зміни до Податкового кодексу в частині спрощення оподаткування спадщини

 

Президент Петро Порошенко підписав Закон України №1910-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини», яким спрощується оформлення спадщини для найближчих родичів спадкодавця. Документ прийнятий парламентом у другому читанні та в цілому 278 голосами 23 лютого цього року.

 

Законом звільняються від оподаткування податком на доходи фізичних осіб вартості спадщини, яку від спадкодавця одержують члени його сім’ї другого ступеня споріднення: рідні брати та сестри, баба, дід та онуки. До цього часу чинним Податковим кодексом передбач

алосязвільнення від оподаткування члени родини спадкодавця лише першої лінії споріднення. Спадкоємці першого і другого ступенів також звільняються від необхідності проведення оцінки успадкованих об’єктів спадщини для цілей оподаткування. При цьому для всіх інших спадкоємців податок залишається у розмірі 5%.

 

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та застосовується до доходів у вигляді спадщини/дарунка, отриманих починаючи з 1 січня 2017 року.

 

Сектор організації роботи Коломийської ОДПІ

29.03.2017 | Конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Описание: C:\DOCUME~1\Admin\LOCALS~1\Temp\PM\if_gov_ua2\tmp\Document.files\image004.jpg28 та 29  березня 2017 року у райдержадміністрації було проведено  конкурс  на заміщення вакантної посади «категорії Б» - начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації. детальніше>>

29.03.2017 | Відділ ведення Державного реєстру виборців інформує

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату  районної державної адміністрації інформує, що 27-28 березня 2017 року Міжнародна фундація виборчих систем спільно з організацією  безпеки і співробітництва в Європі, Венеціанською комісією, Радою Європи та Центральною виборчою комісією проведено в м.Києві конференцію присвячену використанню інформаційних технологій у виборчому процесі.

Особливу увагу звернуто на стандарти Ради Європи з електронного голосування, можливість запровадження новітніх технологій у виборчому процесі України, презентовано проект модернізації єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори» та застосування різних інформаційно-комунікаційних систем у виборчому процесі.

Центральна виборча комісія України презентувала ініціативу щодо запровадження нових форм виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України для голосування в багатомандатному виборчому окрузі та одномандатних виборчих округах, а також запровадження технологічних інновацій в Державному реєстрі виборців.

За рекомендацією міжнародної конференції щодо визначення можливих напрямків подальшої діяльності стосовно використання новітніх технологій у виборчому процесі України буде прийняте відповідне рішення, що дасть змогу забезпечити прозорість, відкритість виборчого процесу, а також сам процес голосування. Значну і важливу роль у цьому питанні відіграє також вдосконалення системи Державного реєстру виборців в період утворення об’єднаних територіальних громад на місцях.

 

 

Начальник відділу ведення

Державного реєстру виборців

апарату райдержадміністрації                                      Марія Вережак


Анонси подій

Колегія РДА

 

28 березня 2017 року

 

Порядок денний

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 

Presentation of Verkhovyna district

 

 

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Інфо

Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «CARPATHIAN SPACE» (Карпатський простір)

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2352/image001.jpg

 

 

 

 

 

 

facebook.com

Захистимо Україну разом!

 

.

Гаряча лінія

 

В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

 

 

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи
Актуально

Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області