25 лютий 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
24.02.2017 | Завершення огляду-конкурсу читців Шевченківської поезії «Борітеся - поборете», присвяченого 203-й річниці з дня нароження Т.Г. Шевченка

21 лютого  відбулося останнє конкурсне прослуховування районного  огляду-конкурсу  читців Шевченківської поезії «Борітеся - поборете», присвячене 203-й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка. Також  21 лютого  відзначається Міжнародний день рідної, тому огляд-конкурс розпочався з урочистого вступу з нагоди свята. Ведуча заходу розповіла історію виникнення Міжнародного дня рідної мови, а  юна співачка Ніна Іванійчук привітала присутніх піснею «Батьківська мова».  У залах  Центральної  районної бібліотеки тематичні виставки літератури  та виставка творів декоративно-ужиткового мистецтва, присвячених Т. Г. Шевченку.

В останньому  огляді –конкурсі взяли участь читці-аматори закладів культури  сіл Бистрець, Зелене,  Топільче,  Красник, Ільці, Кривопілля, Волова,  Буковець, присілка Плай (селища Верховина)  та  Івано-Франківського коледжу  (селище Верховина). Добір репертуару,   у більшості стосувався творів, які осмислюють сучасні трагічні події: подвиг Небесної Сотні ,  АТО .Виступи конкурсантів довели, що  художнє слово  - це, справді,  одне із найвищих досягнень рідної мови,  а  поетична творчість Шевченка  залишається незмінним камертоном патріотизму і сили слова. 

Загалом в огляді конкурсі взяло участь 36  читців-аматорів   віком з 8 до 35 років. З уст любителів  художнього слова пролунало понад  80 поетичних творів  класиків української літератури  та сучасних авторів, також багато учасників представили на конкурс власні   вірші. Журі на чолі з начальником відділу культури і мистецтв РДА  В. М. Кімейчуком  працює над визначенням результатів. Кращі учасники  візьмуть участь  у районному святі  з нагоди 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, під час якого також відбудеться урочисте нагородження переможців. 

 

РОМЦ при відділі культури і мистцтв РДА

 

   

 

 

24.02.2017 | Голова райдержадміністрації Олег Лютий публічно прозвітував про свою роботу за 2016 рік перед громадськістю району

Як і було анонсовано, сьогодні 24 лютого в актовому залі Верховинської ЗОШ, голова Верховинської райдержадміністрації Олег Лютий публічно відзвітував перед громадою району про роботу у 2016 році. 

Захід відбувся  за участі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, членів колегії та громадської ради, ЗМІ, лідерів громадсько-політичних і профспілкових організацій, а також тих жителів району, які виявили бажання більше детально ознайомитися з результатами роботи виконавчої влади за минулий рік.

Аналізуючи підсумки роботи за рік, Олег Валерійович зазначив, що одним з пріоритетних напрямків діяльності райдержадміністрації є  розвиток туристичної галузі району та збереження і розвиток матеріальної та інфраструктурної бази охорони здоров'я освіти та культури району, а також забезпечення функціонування на належному рівні установ і організацій.

Голова райдержадміністрації у своєму звіті сказав: «Основним шляхом досягнення успіху є ефективна співпраця між органами виконавчої влади і місцевого самоврядування шляхом здійснення співфінансування тих чи інших завдань. Питання, яке є болючим для всього населення Верховини – побудова нового будинку культури також в процесі розвитку, до кінця березня поточного року, буде завершена робота по документах, що є першою складовою у вирішенні даного питання.»

 Звіт голови райдержадміністрації, побудований аргументовано на підставі цифр і фактів, що продемонструє певні досягнення в агропромисловому комплексі, фінансово-бюджетній сфері (особливо фінансування захищених статей освіти та медицини), житлово-комунальному та дорожньому господарстві, в галузі освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту. Також зосереджено увагу на проведеній роботі щодо формування об’єднаних територіальних громад, допомозі родинам учасників бойових дій на сході України, інших напрямках діяльності влади.

Разом з тим Олег Валерійович не оминув і ті проблемні питання над якими потрібно працювати у 2017 році та відповів на численні запитання з приводу будівництва ГЕС, ремонту доріг, спорудження очисних споруд тощо.

На завершення свого звіту, очільник району подякував за спільну працю районній, селищній і сільським радам, депутатам рад усіх рівнів та керівництву облдержадміністрації т а облради за співпрацю і висловив переконання, що у 2017 році їм вдасться зробити ще більше. Зокрема пріоритетними завданнями залишається збільшення надходжень  до бюджетів усіх рівнів, створення нових робочих місць, залучення інвестицій в економіку району, розвиток інфраструктури населених пунктів району та створення комфортних умов проживання населення та покращення матеріально-технічної бази установ.

Після, голова райдержадміністрації відповів на ряд запитань від жителів району.

 

Детально з публічним звітом голови райдержадміністрації можна ознайомитися тут. 


Довідково
: Проведення публічного звіту головою райдержадміністрації є нововведенням, пов’язаним з вступом у дію в травні минулого року нової редакції Закону України «Про державну службу». Відповідно до статті 45 цього нормативного акту керівники усіх органів виконавчої влади щорічно виступають з публічним звітом про підсумки діяльності відповідного державного органу за участю представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей та засобів масової інформації.


Відділ організаційної та інформаційно –

аналітичної роботи райдержадміністрації

24.02.2017 | Щоб запобігти лиху…

23 лютого 2017 року проведено засідання оперативного штабу з координації дій органів управління, сил та засобів при виникненні надзвичайних ситуацій під час льодоходу, повені та дощових паводків.

За результатами засідання оперативного штабу керівникам  підприємств визначені додаткові завдання, спрямовані на забезпечення безпечного пропуску повені та безперебійне функціонування систем життєзабезпечення району.

З огляду на погодні умови, відділ з питань надзвичайних ситуацій  райдержадміністрації звертається до керівників суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та підпорядкування, мешканців приватного сектору провести роботи по своєчасному прочищенню систем поверхневого водовідведення (каналізаційних мереж) на власних і прилеглих територіях, забезпечити безумовний пропуск води.

Своєчасне проведення вищезазначених заходів дозволить забезпечити безаварійне проходження паводкових та дощових вод.

 

Відділ з питань надзвичайних

ситуацій райдержадміністрації

24.02.2017 | До 1 березня 2017 року необхідно подати звіт про використання доходів неприбуткової організації

Коломийська ОДПІ нагадує, що неприбуткові підприємства, установи та організації, визначені статтею 133 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), подають звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 17.06.2016 № 553 та річну фінансову звітність.

Для неприбуткових організацій встановлюється річний звітний період, крім випадків, передбачених ст. 133.4.3 ПКУ.

Отже, неприбутковими підприємствами, установами та організаціями, що відповідають вимогам ПКУ, зокрема внесені органами ДФС до Реєстру неприбуткових установ та організацій, звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації подається за базовий звітний (податковий) рік протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, тобто не пізніше 1 березня 2017 року.

В той же час, у разі недотримання неприбутковою організацією вимог, визначених у ст. 133.4.3 ПКУ, така неприбуткова організація зобов’язана подати у строк, визначений для місячного звітного періоду, звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за період з початку року (або з початку визнання організації неприбутковою в установленому порядку, якщо таке визнання відбулося пізніше) по останній день місяця, в якому вчинено таке порушення, та зазначити і сплатити суму самостійно нарахованого податкового зобов’язання з податку на прибуток.

 

Сектор організації роботи

Коломийської ОДПІ

23.02.2017 | Про публічний звіт голови Верховинської райдержадміністрації

Верховинська районна державна адміністраціям повідомляє, що 24.02.2017 року о 10 год. у приміщенні актового залу Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбудеться публічний звіт голови Верховинської райдержадміністрації Лютого Олега Валерійовича.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у зазначеному заході.

23.02.2017 | Довідку про свої доходи громадяни можуть отримати за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника»

news-imageГромадяни можуть скористатися сервісом «Електронний кабінет платника» в частині отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків та отримати відомості про доходи в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Безкоштовно отримати ЕЦП можна в акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (АЦСК ІДД). Запит для отримання відомостей про доходи формується виключно фізичними особами - платниками податків для отримання інформації про себе.

Детально ознайомитись з Порядком отримання відомостей про доходи засобами «Електронного кабінету платника» можна на офіційному веб-порталі ДФС. Звертаємо увагу, що відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (за кожний квартал), відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 60 днів після його закінчення.

Додаткові матеріали

Інструкція щодо отримання інформації про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника»

Поширені запитання стосовно роботи «Електронного кабінету платника»

22.02.2017 | Відбулося засідання Форуму місцевого розвитку.

Сьогодні  в рамках реалізації на території Верховинського району спільного Проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду ІІІ», в райдержадміністрації, відбулося  засідання  Форуму місцевого розвитку району.

            У засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, координатор Івано-Франківського обласного ресурсного центру підтримки вищевказаного проекту Олеся Хомин, Ільцівський сільський голова, голова об’єднаної Білоберіської територіальної громади, голови громадських організацій с. Великий Ходак «Сильні разом» та с. Устеріки «Черемош», керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На Форумі було обговорено виконання Проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» в Верховинському районі та розглянуто технічні аспекти процесу впровадження мікропроектів громад і основні етапи їх реалізації, перелік документів, які необхідні для отримання від ПРООН останнього траншу грантових коштів та правильність заповнення документів.

                                                                      

 

Управління економічного розвитку

і торгівлі райдержадміністрації

22.02.2017 | В райдержадміністрації проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні під головуванням голови райдержадміністрації Олега Валерійовича Лютого відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному   розглядалися такі питання:

1.      Про надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування та встановлення опіки над малолітніми дітьми.

2.      Про надання дозволу на тимчасовий виїзд малолітньої дитини за кордон без згоди батька.

У роботі комісії взяли участь начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Кітлярук Оксана Дмитрівна, головний спеціаліст-юрисконсульт служби у справах дітей районної державної адміністрації Маротчак  Марія Юріївна, начальник відділу з питань опрацювання заяв та прийняття рішень управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Чурук Роман Андрійович, начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Бажура Марія Дмитрівна, головний спеціаліст відділу освіти           районної державної адміністрації Вережак Любов Юріївна, завідувач дитячим відділенням, лікар-районний педіатр Верховинської ЦРЛ Федінчук Наталія Іванівна, старший інспектор ювенальної превенції Верховинського відділення поліції Коцофрук Тарас Васильович. На засідання комісії також були запрошені заявники.

Питання порядку денного вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

Відповідно до розглянутих питань прийняті рішення, згідно чинного законодавства , що спрямовані на недопущення порушення у сфері захисту прав та законних інтересів дітей.

 

Начальник служби у справах дітей                                         Оксана Кітлярук

22.02.2017 | Вшанували пам’ять Василя Зузяка

17 лютого  у Красницькій ЗОШ І-ІІІ ст.  з  метою патріотичного виховання молоді Верховинською райдержадміністрацією та районною Спілкою  ветеранів Афганістану організовано та проведено турнір з настільного тенісу  на  «Кубок Василя Зузяка» , який загинув під час бойових дій в Афганістані .

В  турнірі взяли участь 4 школи : Красницька, Великоходацька, Бистрецька ЗОШ І-ІІ ст. та Ільцівська ЗОШ І-ІІІ ст. Переможцями  та призерами  в особистому заліку серед хлопців стали:

І місце – Гапчук Юрій  (Красницька ЗОШ І-ІІст.)

ІІ місце – Махуля Святослав (Великоходацька ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІІ місце – Гапчук Володимир (Бистрецька ЗОШ І-ІІ ст.)

Серед дівчат:

І місце – Андрєєва Яна  (Красницька ЗОШ І-ІІст.) 

ІІ місце – Синітович Гання (Великоходацька ЗОШ І-ІІ ст.)

ІІІ місце – Авсяник Тетяна (Ільцівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

У командному заліку:

І місце – Красницька ЗОШ І-ІІІст.

ІІ місце – Великоходацька ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ місце – Бистрецька ЗОШ І-ІІ ст.

Переможців і призерів змагань нагороджено грамотами та цінними подарунками.

 

Завідувач сектору молоді

та спорту райдержадміністрації                         Володимир Ящук

 

22.02.2017 | Районний семінар вчителів фізичної культури

Згідно плану роботи методичного об’єднання вчителів фізичної культури на базі Верхньоясенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 20.02.2017р. відбувся районний семінар.

В даній школі фізичну культуру викладають: Прокопишин Ярослав Федорович, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «старший вчитель»; Прокопишин Віталій Володимирович, вчитель першої кваліфікаційної категорії; Кікінчук Богдан Ярославович, вчитель першої кваліфікаційної категорії; Кутащук Микола Миколайович, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання «старший вчитель».

ПрокопишинЯ.Ф. провів урок з плавання у 7-му класі. Прокопишин В.В. провів інтегрований урок гімнастики та музичного мистецтва у 5-му класі. Кікінчук Б.Я. та Кутащук М.М. провели інтегрований урок з лижних гонок та «Захисту Вітчизни». Заступником з виховної роботи та педагогом-організатором проведено виховний захід з використанням гуцульських традицій в системі здорового способу життя в даному навчальному закладу.

Методист СК «Гарт»                                                                                                  І.Д. Ватуйчак

 

 


Анонси подій

Колегія РДА

 

28 лютого 2017 року

 

Порядок денний

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 

Presentation of Verkhovyna district

 

 

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

Гаряча лінія

 

В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

 

 

Служба у справах дітей Верховинської РДА інформує

 

 

Інформування про усиновлення

 

Про прийомну сім'ю

 

Служба у справах дітей Верховинської РДА

 

Попередження насильства та жорстокого ставлення до дітей

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Звіт голови РДА

Звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за 2016 рік

Реформи
ДПІ інформує

 

Актуально

Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області