22 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
22.03.2018 | Голова Верховинської РДА Олег Лютий з візитом в Республіку Румунія

Описание: E:\МЕРЕЖА\фейсбук\29468888_1741873159185104_4169325569718091776_n.jpg20-21 березня 2018 року делегація Верховинського району  на чолі з головою районної державної адміністрації Олегом Лютим здійснила візит до Республіки Румунія з питань програми транскордонного співробітництва «Румунія-Україна 2014-2020». До складу делегації увійшли: заступник голови обласної ради, депутат обласної ради Сергій Басараб, директор НПП «Верховинський» Михайло Нечай, начальник Верховинського районного відділу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області Михайло Полоз,  начальник наукового відділу НПП «Верховинський» Ярослава Зеленчук та представник громадськості Микола Данилюк. Зі сторони Румунії на зустрічі були присутні префект повіту Марамуреш Василь Молдован, заступник префекта Александр Козма,  голова Марамуреської повітової Ради Габріель Зетя, голова адміністративного центру Богдан Воде Анута Бізау,  голова фонду «Союз гуцулів Румунії» Василь Попович та інші офіційні особи. «детальніше»

22.03.2018 | Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття оголошує в свій штат набір експертів з проектного менеджменту

Описание: news-imageАгенція розвитку ОТГ Прикарпаття запрошує молодих амбітних людей – випускників вищих навчальних закладів, студентів представників ініціативних груп та громадських організацій – для безкоштовного навчання в Івано-Франківській регіональній школі проектного менеджменту.

Школу створено за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
Кращі слухачі за результатами навчання матимуть змогу пройти дводенне стажування за кордоном, а також працевлаштуватись у Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.
Досвід з реалізації проектного менеджменту для кандидатів не обов’язковий.
 «детальніше»

22.03.2018 | Уряд збільшив розмір державних премій для журналістів та митців

Описание: news-imageЗметою заохочення журналістів, авторів, художників, перекладачів художніх та публіцистичних творів, колективів театру та кіно до створення нових оригінальних творів Уряд збільшив розмір державних премій.

Зокрема, Премію імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики  збільшено з 5 тисяч до 20 тисяч гривень, Премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності - з 2 тисяч до 10 тисяч гривень. Також збільшено до 20 тисяч гривень  Премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва та Премію Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського.  «детальніше»

22.03.2018 | Проведено нараду відділу культури і мистецтв РДА

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\Новая папка (2)\DSCN9974.jpg    21 березня 2018 року відбулася нарада у відділі культури і мистецтв райдержадміністрації за участю в.о.начальника відділу культури і мистецтв райдержадміністрації Оксани Коломийчук. У нараді взяли участь працівники районного організаційно-методичного центру.

   В ході наради були обговорені наступні питання:

1. Про підсумки роботи відділу культури і мистецтв за І квартал 2018 року;  «детальніше»

21.03.2018 | Служба у справах дітей застерігає: «Насилля над дитиною – неприпустиме!»

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\скачанные файлы (7).jpgДіти – найбільш уразлива категорія жертв насилля в сім’ї внаслідок психологічної, соціальної, особистісної незрілості та залежності від батьків, малого життєвого досвіду, правової неосвіченості та багатьох інших причин.

На сьогоднішній день насильство над дітьми у сім’ях набуло такого розвитку, який можна порівняти лише з наркоманією і алкоголізмом. Насильство над дітьми – надто неприємна річ, про яку ми завжди говоримо з осудом, обуренням. Насильство – це дія, що порушує права і свободи людини, і часто заснована на неможливості захиститись. «детальніше»

21.03.2018 | До уваги керівників фермерських господарств району

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\images (4).jpgДоводимо до вашого відома, що на виконання п.8 постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 розпочався прийом документів на виплату дотації юридичним особам за кожну наявну на 1 січня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову. Для отримання дотації за утримання корів суб'єкти господарювання, які є юридичними особами, подають до 1 квітня (станом на 1 січня) до Мінагрополітики такі документи: - заявку в електронному та паперовому вигляді (проект розміщений на сайті Мінагрополітики (додається)); - довідку видану банком про відкриття поточного рахунку;  «детальніше»

21.03.2018 | Відбулося засіданання комісії .

Описание: E:\МЕРЕЖА\єговіст\DSC_1920.JPGСьогодні 21 березня відбулося  засідання районної комісії з питань альтернативної  служби  за участю керівника апарату РДА Василя Бровчука  та в.о. військового комісаріату  Руслана  Демчука .

Розглядали заяви призовників району які з релігійних  спонукань не можуть нести військову службу в Збройних Силах України і згідні нести альтернативну службу  протягом  трьох календарних років на підприємствах району з відрахуванням певної частини заробітку в дохід держави.

По заявах ,які надійшли на розгляд ,комісія прийняла рішення про надання дозволу на несення альтернативної служби у відповідності з чинним законодавством.

 

Сектор мобілізаційної роботи .

21.03.2018 | Автоматичний перерахунок субсидій на основі доходів людей здійснюється не в квітні, а в травні та жовтні

Описание: news-image
           У засобах масової інформації з’являються публікації про наче б то перерахунок субсидій у квітні. Просимо користуватися офіційною інформацією.

Кожного року у травні органи соціального захисту населення здійснюють перепризначення субсидій на новий період, відповідно, розраховуючи розмір допомоги на літній період, а у жовтні - на опалювальний сезон. Тобто автоматичний перерахунок субсидій на основі доходів людей здійснюється двічі на рік - у травні та жовтні. В залежності від індивідуального запиту субсидіанта він може здійснюватися в іншому місяці.  «детальніше»

21.03.2018 | До відома підприємств, установ та організацій та громадськості Верховинського району

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\КАРТИНКИ\images (2).jpgДержавне підприємство «Коломийська виправна колонія (№41)»  має  виробничі  потужності по  виготовленню  широкого  асортименту  виробів деревообробної ,  металообробної,  швейної  промисловості  та  будівельних  матеріалів. Крім того, підприємством  може  бути  виготовлена  продукція  згідно  до  вашого  замовлення.  За  додатковою  інформацією  звертатися за адресою:

ДП «Підприємство ДКВС  Ураїни  (№41)»

вул. Привокзальна, 30,  с. Товмачик 

Коломийського  району  Івано –Франківської  обл.

п. Інд.78250  «детальніше»

21.03.2018 | Ефективне фінансування науки та стартапів дозволить забезпечити технологічний прорив в Україні, - Глава Уряду

Описание: 20039Кожен сектор економіки України має кратний потенціал розвитку, саме тому ефективне його розкриття – через фінансування науки та стартапів, дозволить забезпечити технологічний прорив Україні і суттєвий економічний ріст. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з учасниками інноваційного середовища Sikorsky Challenge  Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського. 
 «Нам потрібно вдосконалити систему фінансування науки. Я чекаю конкретних пропозицій від науковців, що нам потрібно змінити, щоб не було недофінансування цієї сфери», - сказав Володимир Гройсман.«детальніше»
 


Анонси подій

 

27 березня 2018 року

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

Верховинщина за тиждень

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області