24 Вересень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
22.09.2017 | Світлана Уршеджук провела чергове засідання оргкомітету з проведення «Дня Верховинщини в м. Івано-Франківську»

Описание: Z:\04.09.17р\сайт 06 -9\DSC08625.JPGСьогодні, 22 вересня 2017 року,   заступник голови райдержадміністрації  Світлана Уршеджук   провела чергове засідання оргкомітету з організації  проведення «Дня Верховинщини в  м. Івано-Франківську».

            Світлана Ярославівна довела до відома всіх присутніх членів оргкомітету,  про те, що  організаційні питання щодо презентації  Верховинського району під назвою «День Верховинщини в м. Івано-Франківськ», яка пройде 24 вересня 2017 року вирішені всі.    «детальніше…»

22.09.2017 | Олег Лютий взяв участь у засіданні "круглого столу"-«Напрямки розвитку та існуючі проблеми лісопереробної галузі області "

Описание: http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_2407_(1)_(1)_(1).JPGПід такою назвою в облдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулося засідання «круглого столу». Участь в обговорені актуальних питань зазначеної тематики взяли заступник голови ОДА Ярослав Паранюк, керівник апарату Роман Маланій, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан Осташук, керівники департаментів та управлінь облдержадміністрацій, голови РДА, представники галузі, громадськість області.«детальніше»

22.09.2017 | Національна рада представила результати впровадження мовних квот на радіо в першому півріччі 2017 року

Описание: news-image19 вересня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення представила результати дотримання радіостанціями запроваджених торік квот пісень та ведення передач українською мовою.

Проведені Національною радою у період із січня по липень цього року шість хвиль моніторингів засвідчили, що фактично всі радіостанції – загальнонаціональні, регіональні та місцеві – виконують закон про квоти української мови.«детальніше»

22.09.2017 | Голова Верховинської райдержадміністрації Олег Лютий взяв участь у робочій нараді в облдержадміністрації

Описание: http://www.if.gov.ua/files/img/21931660_2139207932969317_573167538_o.jpgПід керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка відбулася робоча нарада з питань стану підготовки об’єктів бюджетної сфери до опалювального періоду 2017-2018 років. Участь у її роботі взяли директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Жанна Табанець, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, представники об’єднаних територіальних громад, міські голови міст обласного значення.«детальніше»

22.09.2017 | Українці отримали доступ до сучасних технологій, що рятують життя при гострому інфаркті міокарду

Описание: news-imageУкраїна значно прискорила темпи реформування кардіологічного напрямку, а фахівці навіть говорять про справжню революцію у боротьбі з інфарктами міокарду. Довгострокова системна робота асоціацій кардіологів України та міжнародних партнерів з громадської ініціативи Stent for Life нарешті поєдналась з процесами реформування системи охорони здоров’я, які відбуваються в Україні. Представляємо 5 ключових елементів, що змінюють кардіологію.«детальніше»

22.09.2017 | Розпочався V Всеукраїнський конкурс есе “Я – європеєць”

Описание: Розпочався V Всеукраїнський конкурс есе Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні, у вересні 2017 року – березні 2018 року буде проведено V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (далі Конкурс)

Основними завданнями Конкурсу є: розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників. «детальніше»

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/img/1x1.gif

22.09.2017 | Парламент має зробити 10 кроків назустріч об'єднаним громадам, - Геннадій Зубко

Описание: http://www.kmu.gov.ua/img/publishing/?announceId=250287620&imageNumber=1Спільне завдання сьогодні і Уряду, і Верховної Ради – це зробити наступні 10 кроків в напрямку децентралізації, які з одного боку – дадуть можливість підсилити об’єднання територіальних громад, з іншого – додаткові інструменти, як земля, фінанси, створення кадрової ланки для служби в органах місцевого самоврядування саме на території громад. Про це під час брифінгу з головами ОТГ у ВРУ заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.  «детальніше»

22.09.2017 | Президенти України та Туреччини обговорили шляхи поглиблення стратегічного партнерства

Описание: http://www.president.gov.ua/storage/j-image-storage/05/66/86/429b879aa729a41e6c3cd08f3fa65717_1505943803_extra_large.jpegПрезидент України Петро Порошенко провів зустріч із Президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом у рамках участі у роботі 72-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Реджеп Таїп Ердоган підтвердив незмінну підтримку Турецькою Республікою суверенітету та територіальної цілісності України у її міжнародно-визнаних кордонах.«детальніше»

22.09.2017 | Програма монетизації субсидій охоплює два мільйони господарств

Описание: news-image     Про це повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Віталій Музиченко у коментарі журналістам.

«Станом на 1 вересня 2017 року до органів соціального захисту населення звернулись трохи більше 1,7 млн громадян, що складає 85% від усієї кількості людей, хто має право на монетизацію субсидій. Їм нараховано компенсацію на 1,1 млрд гривень. Максимальний розмір компенсації за зекономлений газ близько – 700 гривень, за зекономлене світло – близько 135 гривень. Зараз йде процедура бюджетних зобов’язань для 1,7 млн громадян, наступний етап – виплата грошей», - заявив Віталій Музиченко.

Очікується, що в наступному році система монетизації субсидій буде успішно продовжена і надалі вона матиме системний характер.

21.09.2017 | Пам’ятка для населення - Профілактика отруєння грибами

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\0311-001 (1).jpg        Верховинський районний відділ  Головного управління Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області застерігає бути уважними при вживанні грибів, які призводять до важких, а  інколи навіть летальних випадків. Це такі гриби, як бліда поганка, мухомори, опеньки несправжні та багато інших. Для отруєння досить з'їсти половину поганки, а смертність від неї досягає більш як у 50 % випадків.  Пам'ятайте, що грибні страви це не їжа для дітей. Категорично заборонено годувати грибами дітей віком до трьох років. Не рекомендовано вживати страви з грибів дітям віком до шести років. З початком грибного сезону у нашому районі щороку реєструються випадки отруєння серед населення неїстівними грибами (бліда поганка, мухомор, несправжні опеньки, лисички тощо) або  їстівними грибами, що не були достатньо термічно обробленими. Цей рік на жаль не став винятком. Станом на 21 вересня 2017 року  у Верховинському районі зареєстровано 4 випадки  отруєння грибами, в загальному по області 8 випадків, в результаті яких потерпіло 12 людей.         «детальніше»                                                                                                            


Анонси подій

 

26 вересня 2017 року

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 

 

Інвестиційна пропозиція

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/782/p0298073.jpg
Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

Описание: Описание: cba_logo_ukr

Інфо

 

Україна-НАТО

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

.

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Описание: C:\DOCUME~1\HOMEPC\LOCALS~1\Temp\PM\if_gov_ua2\tmp\Document.files\image002.jpg

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області