29 Червень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nato_banner_anim.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
29.06.2017 | Президент України П. Порошенко відзначив державними нагородами п’ятьох прикарпатців

Описание: news-imageЗ нагоди відзначення Дня Конституції України, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Президент України Петро Порошенко відзначив прикарпатців державними нагородами.  «детальніше»

29.06.2017 | Більше 60 млн грн на енергоефективні заходи - чергове відшкодування від Уряду за «теплими» кредитами

Описание: news-imageДерженергоефективності виплатило чергове відшкодування учасникам урядової програми «теплих» кредитів. 62 млн грн. компенсації одержали приватні домогосподарства та ОСББ/ЖБК з різних регіонів України.«детальніше»

29.06.2017 | Індекс споживчих цін у травні 2017 року

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/64727/image002.jpg

За даними Державної служби статистики, ціни на споживчому ринку в травні 2017р. порівняно з попереднім місяцем в Україні зросли на 1,3%, з початку року – на 6,2% (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини зони проведення АТО), в області – на 1,0% та 7,0% відповідно.  «детальніше»

29.06.2017 | Відбувся навчальний тренінг-семінар з питань нормативно-правового забезпечення діяльності ОТГ

Описание: news-image27 червня в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся тренінг-семінар «Організаційні аспекти діяльності ОТГ та їх нормативне забезпечення», участь в якому взяли представники об’єднаних територіальних громад області.

Директор ІФ ЦРМС Руслан Панасюк відзначив важливість проведення заходу та наголосив, що на семінарі було розглянуто цілий комплекс питань, які, зокрема, стосувались організаційної роботи в ОТГ, кадрової політики тощо.   «детальніше»

28.06.2017 | Виступ Президента України з нагоди Дня Конституції України (відео звернення)

Звернення Президента України до народу з нагоди Дня Конституції (відео)

 

 

 

28.06.2017 | Виступ Президента України з нагоди Дня Конституції України

Шановні співвітчизники!

 

Дорогі українці!

 

Лише 21 рік тому, після багатогодинних баталій, багато з яких ми сьогодні дуже добре пам’ятаємо, ранком 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України – Основний Закон нашої держави, який і досі вважається одним із найдемократичніших у світі.<<Детальніше>>

27.06.2017 | Дорогі жителі Верховинщини!

Описание: Картинки по запросу квіти для вітанняЩиро вітаємо вас з Днем Конституції України! Прийняття Основного Закону 28 червня 1996 року навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Разом з прийняттям Конституції в українському літописі почався новий етап розвитку демократії.

Нині ми переживаємо складний час, та незважаючи на все віримо, що демократичні засади, які були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Всі ми прагнемо почувати себе захищеними і впевнено дивитися у майбутнє. Але тільки від кожного з нас залежить майбутнє, тільки разом ми можемо створити нову європейську державу, державу, в якій кожен громадянин відчує, що його життя, здоров`я, честь і гідність, недоторканність і безпека дійсно визнані найвищою цінністю. Демократичний розвиток ніколи не був легким, тож маємо набратися терпіння та об’єднавшись спільно працювати на благо українського народу. Лише тоді ми зможемо побудувати вільне, справедливе, солідарне суспільство, потужну та заможну державу, ім’я якій – Україна.

В цей урочистий день від усієї душі зичимо вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України! Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї!

 

Голова районної державної адміністрації                          Олег Лютий

Голова районної ради                                                            Іван Шкіндюк

27.06.2017 | Громадськість Верховинщини урочисто відзначила 21-шу річницю Конституції України

Описание: Z:\01.06.17р\25.06\28.06.2017\виступ.jpgЗ нагоди відзначення 21-ї річниці з дня прийняття Конституції України  відбулися урочисті заходи за участю керівництва районної державної адміністрації та районної ради, трудових колективів установ та організацій, громадськості району. Свято розпочалося виконанням Державного Гімну України.

З вітальними словами до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Олег Лютий та голова районної ради Іван Шкіндюк, які нагородили Грамотами обласної ради «За відвагу, мужність і героїзм проявлені у захисті суверенітету України» та почесними медалями «Івано-Франківська обласна рада – Українському добровольцю» учасників АТО району. Також, кращих працівників організацій та підприємств району за вагомий внесок у розбудову української держави спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради керівники району нагородили з нагоди відзначення 21-ї річниці з дня прийняття Конституції України. «детальніше…»

27.06.2017 | Сьогодні, голова райдержадміністрації Олег Лютий провів засідання колегії райдержадміністрації

Описание: Z:\01.06.17р\25.06\колегія 27.06.17р\DSC07907.JPG27 червня 2017 року голова райдержадміністрації Олег Лютий провів засідання колегії райдержадміністрації. У ньому взяли участь, голова районної ради Іван Шкіндюк, керівники підприємств, установ та організацій, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та голови селищної та сільських рад. Перед початком засідання колегії голови райдержадміністрації та районної ради виконали почесну місію тавручили посвідчення «Мати-героїня» та квіти п’ятьом багатодітним матерям району. Після цього учасники колегії  хвилиною мовчання вшанували пам’ять українців, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України.

Основними питаннями розглянутими на засіданні    колегії     були, зокрема:  

1. Про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03.09.2015 року №575 та розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.09.2015 №338 «Про заходи щодо сприяння  проведенню децентралізації влади».

2. Про організацію заготівлі дикоростучих ягід та грибів на території району. "детальніше..."

27.06.2017 | Пам’ятка для населення - Профілактика отруєння грибами

Описание: Z:\01.06.17р\25.06\DSC07860.JPGУправління Держпродспоживслужби у Верховинському районі застерігає бути уважними при вживанні грибів, які призводять до важких, а  інколи навіть летальних випадків. Це такі гриби, як бліда поганка, мухомори, опеньки несправжні та багато інших. Для отруєння досить з'їсти половину поганки, а смертність від неї досягає більш як у 50 % випадків.  Пам'ятайте, що грибні страви це не їжа для дітей. Категорично заборонено годувати грибами дітей віком до трьох років. Не рекомендовано вживати страви з грибів дітям віком до шести років. З початком грибного сезону у нашому районі щороку реєструються випадки отруєння серед населення неїстівними грибами (бліда поганка, мухомор, несправжні опеньки, лисички тощо) або  їстівними грибами, що не були достатньо термічно обробленими. Цей рік на жаль не став винятком. У червні цього року зареєстровано вже один випадок отруєння грибами. «детальніше…»


Анонси подій

 

 

 

27 червня 2017 року

 

 

     16 липня 2017 року

 

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 

 

Інвестиційна пропозиція

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/782/p0298073.jpg
Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

Описание: Описание: cba_logo_ukr

Інфо

 

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

.

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

 

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи

Актуально

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області