21 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
21.11.2017 | На Прикарпатті оголошено про відкриття лавинонебезпечного сезону

Описание: Результат пошуку зображень за запитом "лавина в карпатах"                 20 листопада в районі Чорногірського масиву Івано-Франківської області оголошено відкритим лавинонебезпечний сезон, повідомляють в УПЦЗ.

 

         Сектор з питань надзвичайної ситуації райдержадміністрації

21.11.2017 | Центральна районна бібліотека

Описание: Z:\20.11.17\21.11.17\20171120_132437.jpg21  листопада в нашій країні  відзначають   День Гідності і Свободи  встановлений   Указом  Президента   П. Порошенка  13  листопада  2014 року.     Цього дня  українці  віддають шану  патріотизму  і мужності  громадян ,  які піднялися  на  захист  демократичних  цінностей,  прав  і свобод  людини  національних  статусів  нашої  держави  та  її  Європейського вибору.

  З цієї  нагоди  в центральній  районній  бібліотеці   влаштовано  книжкову  виставку:  «Революція  гідності: ціна  свободи». На  виставці  представлено  фотоальбоми,  хронологічні  довідники,  літописи  очевидців   подій,  романи, оповідання , нариси,  вірші  присвячені  доленосним  подіям  в  Україні.  Запрошуємо на перегляд  виставки.

 

Центральна  районна  бібліотека

21.11.2017 | Президент разом з дружиною вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Описание: http://www.president.gov.ua/storage/j-image-storage/06/25/66/def39bedeac576914a42352d529bce59_1511249651_extra_large.jpegПрезидент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяли участь у церемонії вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

 

Президентське подружжя встановило лампадки до Хреста на місці загибелі Героїв Небесної Сотні та вшанувало їх пам’ять.

 

У церемонії також взяли участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

21.11.2017 | В День Гідності та Свободи вшануймо наших Героїв

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\завантаження (2).jpg21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, свято, що встановлене на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Події, які сталися у 2013-му, привели до корінних змін у нашій країні. Вони дали старт важким випробуванням для кожного українця, однак ми, об’єднавшись, продемонстрували всьому світу своє прагнення до свободи і реальної незалежності. Беззаперечним є те, що гідність і свобода коштували нам дуже дорого – до сих пір ми платимо за них життями наших земляків.

Але саме від кожного з нас залежить, в якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління. Саме сьогодні ми маємо шанс створити таку Україну, за яку бореться вже навіть кілька поколінь патріотів, таку, що буде повноцінною демократичною європейською державою. Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, це підтвердження того, що листопадові події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас.

В цей день ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, чий подвиг надихнув на боротьбу за свободу, а також усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаться в пам’яті народу назавжди і вже стали гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Сьогодні, в День Гідності та Свободи, закликаємо усіх нас до миру, порозуміння й згуртованості. З впевненістю у краще майбутнє нашої країни, від щирого серця бажаємо добра, злагоди і непохитної віри в те, що ми все зуміємо зробити як вільний і великий народ на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Адже гідними нащадками наших батьків нас робить єдність і свобода. Отож, єднаймося, бо в єдності наша сила, діймо і працюймо задля гідного життя!

Слава Україні! Слава її Героям!

 

 

Голова районної державної адміністрації                              Олег Лютий

Голова районної ради                                                        Іван Шкіндюк

21.11.2017 | Голова РДА Олег Лютий взяв участь у позачерговій сесії районної ради

Описание: Z:\20.11.17\сесія\DSC_0258.JPG 20 листопада відбулася  позачергова чотирнадцята сесія Верховинської районної ради сьомого демократичного скликання. Відкрито пленарне засідання виконанням Державного Гімну України та  вшануванням хвилиною мовчання Героїв АТО, які загинули в боях з агресором на сході України. Присутні у залі засідань районної ради вшанували пам'ять фотомитця зі світовим іменем, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України Василя Пилип’юка, який відійшов у вічність. В.Пилип’юк вніс вагомий вклад у розвиток мистецтва Верховинщини.

На сесії розглянуто наступні питання порядку денного: про звернення трудових колективів та районної ради щодо недопущення реалізації Стратегії реформування лісової галузі; про звернення районної ради щодо незабезпечення заробітної плати бюджетних установ району; про зміни до районного бюджету на 2017 рік.«детальніше»

20.11.2017 | Пріоритетні завдання для служби зайнятості

Описание: news-imageПро це йшлося 17 листопада на засіданні «круглого столу», який проводився в рамках семінару-навчання з працівниками міських, районних та міськрайонних філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості, міських, районних центрів зайнятості на тему «Впровадження сучасних форм та методів роботи з роботодавцями під час реформування державної служби зайнятості».

Участь у засіданні взяли директор обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк, заступника директора-начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості Григорій Горбаль, заступник голови-виконавчого директора Івано-Франківського обласного об’єднання організацій роботодавців Василь Скригунець, голова Івано-Франківської міської організації роботодавців Володимир Тихонський, директор фірми «Лік» Василь Луців.«детальніше»

20.11.2017 | XVI МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

Описание: C:\Users\Admin\Desktop\Без названия.jpgМіжнародна Асоціація Виставкової Індустрії (UFI)

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні. У 2005 році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму. «детальніше»

20.11.2017 | До Дня працівників сільського господарства

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\фото\38532897-Творческий-абстрактный-мобильный-офис-фондовый-рынок-торговли-учета-статистики-финансового-развит.jpgГоловне управління статистики інформує. Сільське господарство – одна з пріоритетних галузей економіки регіону, частка якої у валовій доданій вартості області складає майже 15%. Тут зосереджено 29% зайнятого населення області, забезпечується 2,3% загальнодержавних обсягів продукції сільського господарства.

Обсяги продукції сільського господарства у січні–жовтні 2017р. порівняно з відповідним періодом попереднього року зросли на 3,6%,  за цим показником область посіла 8 місце серед регіонів держави. «детальніше»

20.11.2017 | Обласна акція «Мандруємо Івано- Франківщиною. Туризм реальний та віртуальний».

Описание: Z:\20.11.17\бібліотека\20171117_145135.jpgВраховуючи,  що  Генеральна  Асамблея  ООН  затвердила  проголошення  2017  року  Міжнародним  Роком  сталого  розвитку   туризму,   та    з  метою  важливості  міжнародного  туризму,  потреби   кращого  взаєморозуміння    між  народами  та  поваги  до  культурних  цінностей  в  усьому  світі,  що  в  загальному  має  сприяти  зміцненню  миру  на  планеті. 

  З  цією  метою  бібліотеки  Верховинщини     взяли  участь  в  обласній  акції  «Мандруємо  Івано – Франківщиною.   Туризм  реальний  та  віртуальний»,  яка  дозволить  розширити  знання  про  унікальність  живої  та  неживої  природи:  садиби  зеленого  туризму,  пам»ятки  архітектури  та  культури.   «детальніше»

20.11.2017 | Відбувся семінар вчителів образотворчого мистецтва

Описание: Z:\20.11.17\освта\DSCN0142.jpg  З метою розвитку творчих здібностей , творчого мислення, виховання любові до прекрасного , до мистецтва 16 листопада 2017р на базі Ільцівської        ЗОШІ-ІІІ ст. був проведений семінар вчителів образотворчого мистецтва на тему: «Розвиток креативності, життєтворчості особистості та підготовки її до успіху у  сучасному суспільстві через використання новітніх засобів образотворчого мистецтва та краєзнавчого матеріалу». Учасники семінару  побували на екскурсії у музеї «Етнографії», яку провела Атаманюк Марія Дмитрівна. «детальніше»


Анонси подій

 

28 листопада 2017 року

 

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 

Інвестиційна пропозиція

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/782/p0298073.jpg
Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

Описание: Описание: cba_logo_ukr

Україна і ЄС

 

 

 

Україна-НАТО

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

.

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Описание: C:\DOCUME~1\HOMEPC\LOCALS~1\Temp\PM\if_gov_ua2\tmp\Document.files\image002.jpg

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області