23 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
11.05.2018 | Відбулася акція «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\Новая папка (4)\IMG-1f632c8d1f2aac6adc8576d8134dd1be-V.jpgВпродовж місяця з 10 квітня по 10 травня 2018 року з ініціативи державного підприємства «Верховинський лісгосп» та за сприяння відділу освіти Верховинської РДА у закладах загальної середньої освіти району проходила акція «Майбутнє лісу в твоїх руках». У рамках Акції учні ЗЗСО району висаджували дерева, прибирали прибережні смуги та рекреаційні зони. Також відбулися два конкурси:

-на кращий малюнок;

-кращий твір.  «детальніше»

  


10.05.2018 | Відбулося засідання обласної призовної комісії


Описание: news-imageСьогодні обласна призовна комісія, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, перевірила результати діяльності Долинської, Калуської, Богородчанської, Косівської, Снятинської та Верховинської районних призовних комісій.

Перші команди призовників вже відправлено до лав Збройних сил України та інших військових формувань. Заходи призову виконуються в повному обсязі та в установлені терміни. 


10.05.2018 | Івано-Франківщина посідає третє місце за часткою багаточисельних родин

Описание: news-imageДо Міжнародного дня сім’ї, який у всьому світі відзначають 15 травня, головне управління статистики в області підготувало інформацію про прикарпатські родини у цифрах та відсотках.

За матеріалами вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, проведеного працівниками органів державної статистики, у 2017 році на Прикарпатті налічувалося 450,4 тис. домогосподарств, або 3% загальної їх кількості в країні. Майже 55% домогосподарств нашої області проживають у сільській місцевості, решта – у міських поселеннях.  «детальніше»


10.05.2018 | Державна підтримка будівництва для сільських мешканців

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\КАРТИНКИ\власний дім.jpgЦільова програма «Власний дім» діє в Україні з 1998 року, нею охоплені всі області України. Дана програма дає можливість жителям села покращити умови проживання, шляхом побудови нового житла за рахунок пільгового кредиту. Забудовник повинен працювати на селі в межах району. Кредит нагадається під 3 відсотки річних, а багатодітним сім’ям, військовослужбовцям, резервістам та військовозобов’язаним на час дії особливого періоду – безвідсотковий.

         Наданнякредиту проводиться грошовими коштами з державного і місцевих бюджетів поетапно і забезпечується іпотечним договором, посвідченим нотаріально. «детальніше»


10.05.2018 | Оголошення

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\КАРТИНКИ\прийом громадян.jpg10 травня 2018 року в приміщенні Верховинського відділу 

Надвірнянської місцевої прокуратури буде здійснено особистий прийом

громадян  першим заступником прокурора Івано-Франківської області

Торованином В.Д. з 14 год. до 16 год.


10.05.2018 | Бережіть ліс від пожеж!

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/77862/image002.jpgОсобливо різке збільшення кількості лісових пожеж спостерігається у період свят і вихідних днів, коли багато людей відправляються на відпочинок на природу. Відтак, нерідко гулянки в лісі закінчуються лихом для зеленого багатства Прикарпаття івеликими проблемами для лісників та рятувальників, які дбають про лісові масиви.

Причинами виникнення пожеж у лісі, як не дивно, здебільшого є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: непогашені багаття, кинуті в суху траву недопалки цигарок, а також дитячі пустощі з вогнем.

Тож вкотре нагадуємо, шановні громадяни, що у пожежонебезпечний сезон не слід запалювати багаття у хвойних молодняках, на ділянках ушкодженого лісу, у місцях із сухою травою, а також під кронами дерев.  «детальніше»


10.05.2018 | Нові правила надання субсидій – що варто знати

Описание: news-imageЗ 1 травня цього року запроваджено нові правила надання житлових субсидій. Департамент соціальної політики облдержадміністрації роз’яснює зміни, які відбулися.

Стосовно подання нових заяв та декларацій 

Постановою Кабінету міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету міністрів України від 28 грудня 2016 № 1022 затверджено нову редакцію Положення про порядок призначення субсидії та передбачено призначення субсидій на наступний період лише на підставі нових заяви і декларації визначеним категоріям осіб:  «детальніше»


10.05.2018 | ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\КАРТИНКИ\,т.jpgГоловне управління статистики інформує. За матеріалами вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, проведеного працівниками органів державної статистики, у 2017 році на Прикарпатті налічувалося 450,4 тис. домогосподарств або 3% загальної їх кількості в країні. Майже 55% домогосподарств нашої області проживають у сільській місцевості, решта – у міських поселеннях. Кожна шоста родина мешкає в обласному центрі.   «детальніше»


10.05.2018 | ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Описание: 51- ілюстрація- авіаобробки пестицидамиДержпродспоживслужба інформує:  авіаоброблення полів пестицидами та агрохімікатами можуть  здійснювати лише сертифіковані авіакомпанії

 В Україні триває період інтенсивного застосування хімічних засобів захисту сільськогосподарських рослин від шкідників, хвороб і бур’янів, в тому числі й за допомогою авіаційного методу внесення препаратів.  Тому важливим є питання необхідності дотримання регламентів під час виконання авіаційно-хімічних робіт та недопущення не сертифікованих суб’єктів авіаційної діяльності для проведення таких робіт з метою уникнення негативних наслідків здоров’ю людей і довкіллю. «детальніше»


9.05.2018 | Президент вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні

Описание: Президент вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війніПрезидент Петро Порошенко у День перемоги над нацизмом взяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих з нагоди 73-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.

Урочиста хода на чолі з Главою держави пройшла Алеєю Воїнської Слави до могили Невідомого солдата. Глава держави поклав квіти до могили Невідомого солдата та вшанував пам’ять загиблих. До монументу також було встановлено вінок зі стрічкою національних кольорів.

Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

У церемонії взяли участь ветерани Другої світової війни, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, інші офіційні особи, представники Уряду,Адміністрації Президента, духовенства та громадськості. Анонси подій

 

26 червня 2018 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

24 червня 2018 року

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

Події Верховинщини

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області