25 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
5.03.2018 | Делегація Верховинщини на чолі з головою РДА Олегом Лютим взяла участь в урочистих заходах з відзначення 203-ї річниці від дня народження видатного громадського діяча, священика і композитора, творця Державного гімну України Михайла Вербицького

Описание: Описание: E:\МЕРЕЖА\photofacefun_com_1520239143.jpg4 березня, минає 203-я річниця з дня народження творця музики Державного Гімну – Михайла Вербицького. Урочистості розпочалися зі Святої Літургії у місцевому храмі села Хотинець. Опісля, у церкві Покрови Пресвятої Богородиці, де колись був парохом отець Михайло Вербицький, відбулась поминальна молитва.

У каплиці-пантеоні, де похований видатний українець вшанували пам’ять та поклали квіти. У заходах взяли участь голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарчук, голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Тернопільської ОДА Степан Барна , віце-воєвода Підкарпатський та більше тисячі українців зі Львівщини, Тернопільщини, Іванофранківщини та Підкарпатського воєводства. На завершення заходу відбулось віче.  "детальніше"


3.03.2018 | Курси підвищення кваліфікації вчителів для Нової української школи

            Відповідно до наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації від 26.02.2018 р. №117 на базі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 3 березня 2018 року розпочато роботу першої (очної) сесії підвищення кваліфікації вчителів початкових класів (класних керівників), які в 2018-2019 навчальному році працюватимуть в перших класах. Заняття з учителями проводять тренери, вчителі початкових класів: Ільцівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сороханюк М.Д., Красницької ЗОШ І-ІІ ст. Дідушко Н.В. та Хороцівського НВК Михайлюк Г.М., які пройшли навчання в Івано-Франківському ОІППО. <<Детальніше>>


3.03.2018 | Прикарпатців просять знизити витрати газу та електроенергії

news-image1 березня під час засідання Ради національної безпеки і оборони України Голова правління НАК «Нафтогаз-України» А. Коболєва повідомив, що Росія намагається не виконувати рішення Стокгольмського арбітражу та провокує енергетичну кризу в Україні, знизивши тиск в транзитному газопроводі.

У зв’язку з цим по всій території України, зокрема, в Івано-Франківській області назріла проблема із використанням газу та електроенергії.

Відповідно до рішення РНБО голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук провів засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під час якого наголосив на необхідності врегулювання питання економії енергоносіїв у найкоротші терміни. <<Детальніше>>


3.03.2018 | Суб’єкти господарювання та громадяни мають право на отримання інформаційних послуг засобами телефонного зв’язку

news-imageСуб’єкти господарювання та громадяни мають можливість отримати інформаційно-довідкові послуги в режимі оn–line та надати усні звернення громадян, відповідно до Закону України «Про звернення громадян» зателефонувавши до Контакт-центру за номером телефону: 0 800 501 007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів, з мобільних телефонів - за тарифами операторів мобільного зв’язку). <<Детальніше>>


2.03.2018 | Олег Лютий взяв участь у другому пленарному засіданні сесії обласної ради


Описание: news-image  Сьогодні відбулося друге пленарне засідання двадцятої сесії обласної ради сьомого демократичного скликання, участь у якій взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, його заступники, директори і начальники структурних підрозділів ОДА, керівники районів.

Під час розгляду питань порядку денного депутати підтримали низку звернень до Уряду та Верховної Ради України, заслухали звіти про виконання обласних програм, затвердили їх зміни.

Зокрема, було схвалено проект рішення про виконання обласного бюджету за 2017 рік, внесено зміни до обласного бюджету на поточний рік. Затверджено виконання обласної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки, регіональної цільової програми розвитку молодіжного житлового будівництва в області на 2013-2017 роки.«детальніше»


2.03.2018 | Прикарпатські ОТГ мають можливість вигравати міжнародні гранти

Описание: Описание: news-imageПрикарпатські об’єднанні територіальні громади можуть вигравати міжнародні гранти спільно з Польщею, Словаччиною та Румунією. Про це сказав виконавчий директор Агенції розвитку ОТГ Максим Чопей в ефірі ОТБ «Галичина» у програмі «Актуальне інтерв’ю.

«Необхідно навчити наші територіальні громади боротись за фінансових ресурс, не замикаючись на своїй території. Нині у світі є великий ринок грантових пропозицій. На жаль, наші громади поки не можуть використовувати такі можливості», — каже Максим Чопей.
Саме тому Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття було створено школу проектного менеджменту, де представників тергромад навчають проектної логіки та працювати з міжнародними програмами.
«Європейські інвестори готові вкладати кошти у розвиток ОТГ. Важливо окреслити стратегічні точки, за якими відбуватиметься співпраця», — підсумував Максим Чопей
.


2.03.2018 | Геннадій Зубко: Економія енергоспоживання та енергоефективність мають стати трендом України

Описание: Картинки по запросу енергоспоживанняЕнергоефективні стандарти дозволяють сьогодні Євросоюзу зменшити енергоспоживання до 50 кВт на один кв. м житла на рік. В Україні цей показник сягає понад 200 кВт. Маємо наблизити українців до рівня енергоспоживання у європейських країнах – 50-80 кВт на один кв. м житла. Про це у своєму виступі під час «Години запитань до Уряду» у Парламенті повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

 «Саме технічно-фінансова підтримка Фонду енергоефективності, який ми запускаємо, і мотивуватиме українців до інвестицій в енергоефективність, отримання фінансової допомоги від держави і міжнародних партнерів, а отже  зменшення енергоспоживання», — зазначив Геннадій Зубко.«детальніше»


2.03.2018 | Під головуванням Павла Розенка відбулося засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/75018/image002.jpg1 березня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулося засідання Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

 Віце-прем’єр-міністр України, голова Національної Ради поінформував учасників засідання щодо головних результатів роботи Ради у 2017 році.

 Одним із головних результатів, за його словами, є отримання Україною безповоротної фінансової допомоги на реалізацію програм і заходів з протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу на загальну суму понад 119 млн доларів США на 2018-2020 роки.«детальніше»


2.03.2018 | Президент: Не допущу жодних дій, які б дали підстави поставити під сумнів безвіз для українців

Описание: Президент: Не допущу жодних дій, які б дали підстави поставити під сумнів безвіз для українців «Я прошу – не слухайте тих, хто намагається «накаркати» призупинення безвізу. Це – те ж саме коло «прогнозистів», які пророчили, що нам його ніколи не дадуть. Більше того, писали листи, зверталися до країн-членів Євросоюзу, до Європейської Комісії, до Європейської Ради з проханням не надавати нам безвізового режиму»,  - сказав Президент Петро Порошенко під час прес-конференції на тему: «Виклики – 2018».

«І більшу частину своєї каденції я поклав на те, аби разом з вами вибороти це законне право кожного українського громадянина. І не допущу жодних дій, які б дали підстави поставити його під сумнів», - заявив Президент.

За його словами, надання українцям права безвізових подорожей країнами Європи стало наслідком змін, які відбулись в Україні. Він також зауважив, що станом на зараз, перевагами безвізового режиму скористалися півмільйона українських громадян, які, отримавши біометричні паспорти, вільно подорожують світом.


2.03.2018 | ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\КАРТИНКИ\ф\скачанные файлы (6).jpgДемографічна ситуація у Верховинському районі

у 2017 році

 

Головне управління статистики інформує. Чисельність наявного населення району, за оцінкою, за попередніми даними на 1 січня 2018 року становила 30642 особи, з яких 5847 осіб проживали  у смт Верховина,     24795 осіб – у сільській місцевості. Упродовж 2017 року чисельність наявного населення району зменшилась на 16 осіб: природний приріст населення склав 34 особи, міграційне скорочення – 50 осіб.

У 2017 році у районі зареєстровано 382 живонароджених та 348 померлих (у 2016 році – 449 та 318 осіб відповідно). "детальніше"Анонси подій

 

26 квітня 2018 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

29 квітня 2018 року

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

Верховинщина за тиждень

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області