23 січень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Новини
 На головну
23.11.2017 | Президент доручив розробити заходи із розвитку лісового господарства та збереження об’єктів заповідного фонду України

Описание: news-imageПрезидент Петро Порошенко доручив Кабінету міністрів розробити низку заходів щодо забезпечення сталого природокористування, розвитку лісів, удосконалення системи державного управління у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісових насаджень, ведення лісового господарства, а також збереження цінних природних комплексів та екосистем, розвитку заповідної справи України.

Глава держави підписав Указ № 381/2017 «Про додаткові заходи щодо розвитку лісового господарства, раціонального природокористування та збереження об'єктів природно-заповідного фонду»  .«детальніше»


23.11.2017 | Олег Лютий взяв участь у нараді під керівництвом голови облдержадміністрації.

Описание: news-imageСьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів позачергову робочу нараду з заступниками голови облдержадміністрації, головами місцевих райдержадміністрацій та керівниками окремих структурних підрозділів ОДА, під час якої проаналізовано вчорашній випадок по вулиці Шевченка в Івано-Франківську, де проводилося будівництво адмінбудинку з даховою котельнею та спортивним залом. «детальніше»


23.11.2017 | Запрошуємо громадськість району узяти участь у з заходах до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні

Описание: Z:\20.11.17\23.11\15175418_993751467419067_33595500_n.jpg 24 листопада 2017 року о 16.00 год. в переддень пам’яті жертв голодоморів в Україні, запрошуємо небайдужих жителів району взяти участь  у спільній панахиді, яка  відбудеться за загиблими біля пам’ятного знака закатованим за волю України. Разом із священиками у спільній молитві ми благатимемо  Бога, щоб Він дав Царство небесне тим, хто загинув страшною смертю у 1932-33 рр. Адже ми живі не маємо права про це забути – про Велику Смерть від Великого Голоду.

     А 25 листопада 2017 року закликаємо всіх свідомих людей в цей день на кілька хвилин залишити усі свої справи і о 16.00 год. запалити свічку у вікнах осель і таким чином приєднатися  до Всеукраїнської акції «Запали свічку» та загальнонаціональної хвилини мовчання на знак пам’яті жертв Голодомору  в Україні.

     Також звертаємось до керівників підприємств, установ та організацій району з проханням в ці дні  приспустити на адмінбудівлях Державні Прапори України.

 

Відділ організаційної та інформаційно-

                                          аналітичної роботи апарату РДА

 


23.11.2017 | Відбулося засідання творчої групи вихователів дошкільних навчальних закладів району.

Описание: Z:\20.11.17\23.11\DSC01290.jpgВідповідно до плану роботи РМЦ відділу освіти Верховинської РДА 21 листопада 2017 року відбулося засідання творчої групи вихователів дошкільних навчальних закладів району. У засіданні взяли участь: керівник - Гайдащук Галина Василівна,  Копитко Світлана Василівна, Петрук Любов Петрівна, вихователі Верховинського ДНЗ «Сонечко», Текинюк Галина Іванівна, вихователь Криворівнянського ДНЗ «Червона шапочка», Зітинюк Ольга Володимирівна, вихователь Верховинського НВК, Веклич Марія Михайлівна та Рабська Ганна Михайлівна, вихователі Яблуницького НВК.  «детальніше»

       


23.11.2017 | Освітній рівень дітей нашого району для Сергія Басараба є одним із важливих питань як високопосадовця так і депутата його округу

Описание: Z:\20.11.17\фото курси басараб\IMG-766a2be7d89c35a27993e31e4d342b77-V.jpgОсвітній рівень дітей  залежить саме від нас - дорослих. І чим ми більше вкладемо зусиль у здобуття освіти нашого підростаючого поління, тим гідну матимемо зміну,  громадян України, від яких залежитиме процвітання нашої держави в майбутньому.

Розуміючи важливість даного питання та велике прагнення допомогти дітям нашого гірського району, заступник голови обласної ради, депутат обласної ради Сергій Басараб задався ідеєю та втілив її вжиття запровадивши для дітей курси англійської мови, які є до речі безкоштовними.»детальніше»


23.11.2017 | Представники області взяли участь в обговоренні Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»

Описание: news-image21 листопада в Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулася нарада під головуванням міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака з заступниками голів обласних державних адміністрацій та представниками управлінь екології, присвячена практичному впровадженню оцінки впливу на довкілля.«детальніше»


23.11.2017 | 25 листопада Україна вшанує жертв Голодомору

Описание: news-imageГолодомор — помста за свободу. Історики пояснюють: Сталін організував геноцид, щоб покарати українців за незалежність 1917-1921 років.

25 листопада українці та світ, як і щороку, вшанують пам’ять убитих Голодомором 1932-33 років. Жалобні заходи традиційно відбуваються також у 32 країнах світу.

Національні пам’ятні заходи до 84 роковин геноциду пройдуть під гаслом "Голодомор — помста за свободу, помста за революцію".«детальніше»


23.11.2017 | В облдержадміністрації обговорили питання надання медичної допомоги учасникам АТО

Описание: news-imageСьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулася нарада з керівниками закладів охорони здоров’я з питань надання медичної допомоги учасникам Антитерористичної операції. Участь у заході взяли голови райдержадміністрацій, керівники профільних підрозділів ОДА та учасники АТО.

Як зазначив Ігор Пасічняк, наразі, медичний супровід бійців є пріоритетним завданням у роботі всіх відповідних структур.«детальніше»


22.11.2017 | Президент підписав Закон щодо посилення соціального захисту учасників АТО, учасників Революції Гідності та членів їх родин

Описание: news-imageПрезидент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб.

«Ми в рекордні терміни опрацювали його з Верховною Радою і Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту учасників АТО, учасників Революції Гідності та членів їх родин сьогодні у вашій присутності я маю велику честь підписати», - зазначив Петро Порошенко під час зустрічі з учасниками Революції Гідності.«детальніше»


22.11.2017 | ДФС України Інформаційно-аналітичний журнал

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\гори\28NWUZCACCQQ81CATNTG0JCA7PGP6TCAYZBNRQCAJIWGQDCAOZU0IQCA0IJQ4KCAF5JNXNCATF4KZQCAG6LEFFCA4IMIJ3CAYJHUPOCAJJ85SRCABLXTQ6CADDX80HCACNF49KCA3HV480CAJY1T5PCA1SR668.jpgКоломийська ОДПІ повідомляє, що з метою роз’яснення суб’єктам господарювання основних аспектів практичного застосування норм податкового законодавства офіційне видання ДФС України Інформаційно-аналітичний журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори» організовує 7 грудня 2017 року у м. Києві Національний агрофорум  для платників податків на тему: «Податки. Фінанси. Право».

 З програмою проведення форуму можна ознайомитись на офіційному сайті ДФС України Інформаційно-аналітичний журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори»: http://www.visnuk.com.ua/forum/.

 

Прес-служба Коломийської ОДПІАнонси подій

 

30 січня 2018 року

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 


Описание: Описание: cba_logo_ukr

Україна і ЄС

 

 

 

Україна-НАТО

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

 

 

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Описание: C:\DOCUME~1\HOMEPC\LOCALS~1\Temp\PM\if_gov_ua2\tmp\Document.files\image002.jpg

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області