Урядові сайти

.

Новини
 На головну
20 березень 2017 | Визначили чемпіона та призерів району з волейболу (детальніше)

В неділю в спортивному залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися фінальні ігри чемпіонату району з волейболу серед чоловічих команд сезону 2017 року.

Згідно жеребкування  в першій зустрічі зустрілися Верховина  та  Буковець.  Господарі виграли першу партію, але на жаль   для них  це була  єдина  перемога у цьогорічному фіналі. Буковецькі спортсмени зібравшись виграли наступні три партії(1:3). Верховина посупилась і в наступних зустрічах: 0:3 від Білоберізки та 0:3 від Ільці.

В поєдинку між фаворитими цьогорічного чемпіонату командами  Ільці та Білоберізка перемогу святкували Ільці (3:0).  Також команда Ільці, гра якої виявилась напрочуд успішною, перемогла команду з Буківця (3:1) і другий рік поспіль здобула золоті нагороди чемпіонату.

Найбільш цікавим та видовищним  став поєдинок   за друге місце між Білоберізкою та Буківцем. В напруженій боротьбі  з рахунком 3:2 перемогла команда с.Буковець і посіла друге місце чемпіонату. Команда  Білоберізка здобула бронзові нагороди.

Керівник апарату райдержадміністрації Василь Бровчук та завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації  Володимир Ящук нагородили переможців та призерів  кубками,  медалями та грамотами.