20 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - IIІ"
 На головну / Економічна політика

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19391/image002.jpg

Переймаймо досвід

Вже більше восьми років на всій території України активно діє спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Верховинщина є активним учасником Проекту та приймала участь в ІІ та ІІІ фазах даного проекту.

28 листопада 2014 року було укладено трьохсторонню партнерську угоду  між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй, Верховинською районною державною адміністрацією і Верховинською  районною радою щодо реалізації проектів у третій фазі Проекту „ Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”. Основною ціллю даного Проекту було підтримка сталого розвитку сільських територій шляхом впровадження ініціатив з самоуповноваження та відродження громад та реального покращення рівня їх життя. Окрім того до коштів Проекту було залучено кошти організацій громад, обласного та районного бюджету, адже Програма націлена саме на співпрацю громад з органами влади, приватним сектором, міжнародними донорськими організаціями, внаслідок чого створюється відчуття покращення якості життя на селі.

Що для цього було потрібно?

Попри острах нововведень на територіях сільських рад Ільці, Білоберізка, Перехресне, Устеріки знайшлися ініціативні громадяни, які не побоялися взяти на себе ношу відповідальності за участь у Проекті і значною мірою завдяки ініціативи голів громадських організацій Василя Якіб’юка, Мирослав Пилипטюк, Михайла Юрчука, Володимира Івасишина, та за підтримки голів вищевказаних сільських рад розпочали роботу по перевтіленню своїх сіл.

Конкурс виграли чотири сільські ради: Перехресне, Устеріки, Білоберізка та Ільці, з якими було підписано угоди, які впроваджувались на основі партнерської співпраці між Проектом, владою і громадою району протягом 2014-2016 років.

          Громади ефективно впроваджували такі мікропроекти:

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19391/image004.jpg

- громадська організація «Асоціація соціально-економічного розвитку села Перехресне» втілила в життя мікропроект -„Енергозберігаючі заходи в  ДНЗ "Дивокрай" (утеплення внутрішніх стін, заміна вікон та дверей). Кошторисна вартість становить 191,0 тис. гривень, з яких кошти Проекту – 142,9 тис. гривень, обласний бюджет – 19,1 тис.гривень,  кошти районного бюджету – 19,4 тис. гривень, кошти громади – 9,5 тис. гривень.

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19391/image006.jpg

- громадська організація «Черемош» в с. Устеріки працювала над мікропроектом - «Інноваційні енергоефективні заходи вуличного освітлення с.Устеріки. Реконструкція існуючої мережі з застосуванням ВДЕ (енергії сонця)». Його вартість становить 509,0 тис. гривень, з яких кошти Проекту – 272,5 тис. гривень, обласний бюджет – 132,0 тис. гривень,  кошти районного бюджету – 50,0 тис. гривень, сільський бюджет – 29,1 тис. гривень, кошти громади – 25,4 тис. гривень. В результаті проведених робіт встановлено 8 сонячних модулів, встановлено 36 залізобеттоних опор,16 світильників. Довжина освітлення склала 1800 метрів.

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19391/image008.jpgОписание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19391/image010.jpg

до                                                          після

 - громадська організація «Сильні разом» в с. Ільці реалізували мікропроект - «Реконструкція ФАПу села Великий Ходак Ільцівської сільської ради». Проведено будівельні роботи, що дало можливість змінити до невпізнання стару споруду ФАПу на сучасну будівлю, яка милуватиме око та стане в пригоді всім сільчанам, які потребуватимуть невідкладної медичної допомоги. Його вартість становить 362,5 тис. гривень, з яких кошти Проекту – 221,2 тис. гривень, обласний бюджет – 30,0 тис. гривень,  кошти районного бюджету –40,0 тис. гривень, сільський бюджет – 53,2 тис. гривень, кошти громади – 18,1 тис. гривень. 

 

- громадська організація  «Розквіт Галіції» в с. Білоберізка впровадили мікропроект – « Інноваційні енергоефективні заходи з вуличного освітлення в с.Білоберізка. Реконструкція існуючої мережі з застосуванням світлодіодних ламп». Кошторисна вартість становить 307,7 тис. гривень, з яких кошти Проекту – 220,0 тис. гривень, обласний бюджет – 30,0 тис. гривень,  кошти районного бюджету –40,0 тис. гривень, сільський бюджет – 2,3 тис. гривень, кошти громади – 15,4 тис. гривень. Протяжність вуличного освітлення склала 2060 метрів, було встановлено 18 залізобетонних опор та встановлено 40 ламп вуличного освітлення.

          Управлінням економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрацією організовано співпрацю ЄС/ПРООН з місцевими громадами, а районна державна адміністрація приділила великі зусилля задля реалізації кожного з проектів. З місцевих бюджетів виділено кошти на загальну суму 233,9 тис. гривень.

          Не залишились осторонь Проекту і приватні підприємці та сільське населення, які для реалізації Проекту спільними зусиллями зібрали  68,5 тис. гривень та впровадили в життя спільні ідеї громад.

Кошти проекту становили  1370,2 тис. гривень.

Співробітництво з Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» відкрило перед громадами нові перспективи, усвідомлення колективної сили і спільних дій, можливість отримувати додаткові ресурси для власного розвитку і, зрештою, можливість поліпшувати своє життя і творити своє майбутнє. Громадяни почали діяти усвідомлено і цілеспрямовано. Саме цей процес: «бачення – усвідомлення – дія» - набирає сили у громад нашого району.

 

Довідково:

Впродовж 2012-2014 років на території Верховинського району проходила ІІ фаза проекту участь в якій взяли громади сіл Красник, Замагора, Перехресне, Устеріки, які втілили в життя чотири мікропроекти, а саме:

- в с. Перехресне, громадська організація «Асоціація соціально-економічного розвитку села Перехресне» проведено реконструкцію ФАПу. Перекрито дах, замінено вікна та двері, зроблено фасад приміщення – оброблено фальш брусом;

- в с.Красник, громадська організація «Красницька офіра» втілила мікропроект «Обладнання кімнати гігієни в дитячому садочку «Смерічка». Проведено всі внутрішні роботи: підлога з підігрівом, каналізація, електропроводка, замінено вікна та двері, завезено сантехніку;

- в селі Замагора, громадська організація «Асоціація соціально-економічного розвитку села Замагора» втілила мікропроект «Заміна вікон та дверей в дитячому садочку Лісова казка». Здійснено заміну вікон та дверей в дитсадку та проведено часткову реконструкцію;

- в селі Устеріки, громадська організація «Черемош» втілила мікропроект «Реконструкція вуличного освітлення села Устеріки».

 

          Загальна сума коштів, залучених в соціально-економічний розвиток населених пунктів району, склала 405,7 тис.грн., з яких 76,9 тис.грн. – кошти ПроектуЄС/ПРООН.

 

Управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

 

 

Проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - IIІ»

 

Реалізація Проекту Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІII» розпочалася у Верховинському районі з підписання 28 листопада 2014 року угоду про партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй, Верховинською районною державною адміністрацією і Верховинською  районною радою у третій фазі Проекту „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”.

В районі функціонують чотири  Організації Громади, які  співпрацюють  із ПроектомЄС та ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-IIІ” – с. Перехресне, с. Устеріки, с. Ільці, с. Білоберізка та впроваджують чотири мікропроекти, а саме:

- громадська організація «Асоціація соціально-економічного розвитку села Перехресне» в с. Перехресне впроваджує мікропроект - „Енергозберігаючі заходи в  ДНЗ "Дивокрай" (утеплення внутрішніх стін, заміна вікон та дверей);

- громадська організація «Черемош» в с. Устеріки втілює мікропроект - «Інноваційні енергоефективні заходи вуличного освітлення с.Устеріки. Реконструкція існуючої          мережі з застосуванням ВДЕ»)

          - громадська організація «Сильні разом» в с. Ільці втілює мікропроект -«Реконструкція ФАПу села Великий Ходак Ільцівської сільської ради»

- громадська організація  «Розквіт Галіції» в с. Білоберізка втілює мікропроект – « Інноваційні енергоефективні заходи з вуличного освітлення в с.Білоберізка. Реконструкція існуючої мережі з застосуванням світлодіодних ламп»

Термін реалізації Проекту 2015 – 2016 роки:

 

Назва населеного

пункту

Назва мікропроекту

(МП)

Загальний бюджет

МП

(гривень)

 

 

 

с.Перехресне

„Енергозберігаючі заходи в  ДНЗ "Дивокрай" (утеплення внутрішніх стін, заміна вікон та дверей);

190 998

 

с. Устеріки

«Інноваційні енергоефективні заходи вуличного освітлення с.Устеріки. Реконструкція існуючої          мережі з застосуванням ВДЕ»)

509 019

 

с. Ільці

«Реконструкція ФАПу села Великий Ходак Ільцівської сільської ради»

 

361 519

 

с. Білоберізка

« Інноваційні енергоефективні заходи з вуличного освітлення в с.Білоберізка. Реконструкція існуючої мережі з застосуванням світлодіодних ламп»

 

307 753

 

 

За умовами даного Проекту співфінансування реалізації мікропроектів громад здійснюється у відсотках, а саме:

- кошти Проекту МРГ – 70%-75%, кошти громади села – 5%, кошти бюджетів всіх рівнів – 20%-25%.

 

 

Проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II»

 

Співпраця між Проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-II»  і Верховинським районом розпочалась 13 березня 2012 року з підписання угоди про партнерство між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй та Верховинською районною державною адміністрацією, Верховинською районною радою Івано-Франківської області.

 

 Розпорядженням голови райдержадміністрації від 01.03.2012 року №102 «Про відтворення  в районі методології проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - II» затверджено склад координаційного комітету форуму місцевого розвитку Верховинського району.

 

 

 

Впровадження Проекту  ПРООН/ЄС “ Місцевий розвиток орієнтований на громаду-II ” (презентація)

 

Інформаціяпро стан реалізації в районі мікропроектівIIфази Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II»

станом на 01 червня 2013 року

 

В рамках Проекту буде проведено:

- в селі Красник - обладнання кімнати гігієни в дитячому садочку;

- в селі Замагора - заміна  вікон та дверей  в дитячому садочку «Лісова казка»;

- в селі Перехресне - проведення реконструкції місцевого фельдшерсько-акушерського пункту;

- в селі Устеріки - виконаня робіт по встановленню вуличного освітлення.

 

Назва населеного

пункту

Назва мікропроекту

(МП)

Загальний бюджет

МП

тис.грн.

 

 

с.Красник

Обладнання кімнати гігієни в дитячому садочку

96,634

 

с.Замагора

Заміна вікон та дверей в дитячому садочку «Лісова казка»

99, 757

 

с.Перехресне

Проведення реконструкції місцевого фельдшерсько-акушерського пункту

108,618

 

с.Устеріки

Виконання робіт по встановленню вуличного освітлення

100, 097

 
Анонси подій

 

24 квітня 2018 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

29 квітня 2018 року

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

Верховинщина за тиждень

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області