7 лютий 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
5.02.2016 | Фінуправління інформує

 

Станом на 05.02.2016 року:

профінансовано кошти на виплату заробітної плати в сумі 575,5 тис.грн., з них:

- на погашення заборгованості за січень 2016 року працівникам медичної сфери в сумі 302,5 тис.грн. та на оплату енергоносіїв – 37,0 тис.грн.;

- на виплату заробітної плати працівникам освіти 268,0 тис.грн.

 

Фінансове управління РДА

5.02.2016 | Інформування про роль Збройних Сил України

5.02.2016 | Який термін подання декларації з податку на прибуток за 2015 рік? (...читати далі)

Відповідно до п. 137.4 ст. 137 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у редакції, що діяла до 01.01.2016, податковим (звітним) періодом є календарний рік з урахуванням положень, визначених п. 57.1 ст. 57 ПКУ.

Пунктом 57.1 ст. 57 ПКУ у редакції, що діяла до 01.01.2016, було встановлено, що платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками першого кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію з податку на прибуток (далі - декларація) за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань.

Платник податку, який за підсумками першого кварталу (півріччя, трьох кварталів) звітного (податкового) року не отримав прибуток або отримав збиток, має право подати декларацію та фінансову звітність за перший квартал (півріччя, трьох кварталів) звітного (податкового) року та не сплачувати авансові внески: за підсумками першого кварталу - з червня - грудня звітного (податкового) року та січня - травня наступного звітного (податкового) року; за півріччя - з вересня - грудня звітного (податкового) року та січня - травня наступного звітного (податкового) року; за три квартали - з грудня звітного (податкового) року та січня - травня наступного звітного (податкового) року. Податкові зобов’язання визначаються на підставі поданих декларацій.

Декларація, в тому числі розрахунок щомісячних авансових внесків, за базовий звітний (податковий) рік подаються до 01 червня року, наступного за звітним (податковим) роком.

Законом України від 24 грудня 2015 року № 909-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» внесено зміни до п. 57.1 ст. 57 ПКУ, у тому числі вилучено норму щодо подання декларації з податку на прибуток за базовий звітний (податковий) рік до 01 червня року, наступного за звітним (податковим) роком.

ДПІ

5.02.2016 | Оголошено прийом творів та робіт на здобуття обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького (...читати далі)

Відповідно до розпорядження обласної державної адміністрації та обласної ради від 18.12.2014 року № 770/816-р «Про обласну премію імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького», що зареєстроване в головному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 23.12.2014 року № 30/1249 управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації оголошує про прийом творів та робіт на здобуття обласної премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури.

Вимоги до творчих робіт:

- премією імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького відзначають твори духовної літератури, мистецтва і архітектури, виконані на найвищому професійному рівні, які стали мистецьким надбанням, утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам'ять народу, його національну свідомість та самобутність і стали видатною подією у мистецькому, духовному житті Прикарпаття.

- на здобуття премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького подаються нові твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх двох років, але не пізніше, як за три місяці, до їх висунення на здобуття премії.

- щорічно встановлюються чотири премії у таких номінаціях:

духовне друковане слово;

образотворче та народне сакральне мистецтво;

реставрація сакральних об’єктів;

новостворені сакральні об’єкти.

Рішенням комісії премія може не присуджуватися.

Твори на здобуття премії імені Патріарха Володимира Романюка та імені Митрополита Андрея Шептицького представляють громадські організації мистецького та просвітницького спрямування, релігійні організації області, видавництва, редакції газет і журналів та ін.

Матеріали приймаємо до 10 березня цього року за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, 1-й поверх, каб. 109, контактний телефон (0342) 552661.

5.02.2016 | В Україні буде створено Представництво НАТО

 

У четвер, 4 лютого, угоду між Кабінетом Міністрів та Організацією Північноатлантичного договору про статус Представництва НАТО в Україні ратифікувала Верховна Рада України.

Згідно з угодою, НАТО засновує в Україні своє представництво на правах дипломатичної установи. Воно складатиметься з Офісу зв'язку НАТО та Центру інформації та документації.

Представництво сприятиме розширенню та посиленню участі України у всіх заходах співробітництва в рамках укладених з Організацією Північноатлантичного договору угод.

5.02.2016 | Президент разом з Прем’єр-міністром та Головою Верховної Ради зустрівся з послами країн «Великої сімки» та ЄС

Президент Петро Порошенко разом з Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком і Головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом провів зустріч з послами країн «Великої сімки» та Європейського Союзу.

Президент України наголосив, що рішуче налаштований на продовження реформ, яких від влади чекає українське суспільство. Для цього необхідно негайного перезавантажити Уряд. При цьому, за словами Петра Порошенка, міністри-реформатори та їх команди мають залишитися.

Посли країн «Великої сімки» та ЄС наголосили на важливості збереження єдності української влади у непростих обставинах російської агресії, в яких сьогодні перебуває Україна.

Співрозмовники також обговорили ситуацію з імплементацією Мінських домовленостей. Президент Петро Порошенко повідомив про їх постійне невиконання російською стороною і закликав країни-партнери продовжити тиск на Росію через санкції.

4.02.2016 | У Верховині відбудеться презентація книги «Гуцульські співанки» Романа Кумлика

Запрошуємо у Верховину на презентацію книги «Гуцульські співанки» Романа Кумлика, яка відбудеться 15 лютого в актовій залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ст. о 14.00 год.

Він і досі горить, як ватра, – у вічному пломені музики. Смичком торкався він небес. Гуцульський віртуоз. Людина музики і світла. Він житиме в душі і серці Гуцульщини та України.

Є люди, які ще за життя стають легендою. Такою людиною-легендою у мистецькому світі був Роман Кумлик – музикант-віртуоз, скрипаль від Бога, Гуцульський Паганіні, який передчасно відійшов у вічний світ Господньої музики 22 січня 2014 року.

Гуцульщина, вічнозелені верховини, родина Романа Петровича, верховинська влада та відділ культури і мистецтв щиро запрошують усіх шанувальників віртуозної музики великого Маестро на презентацію книги «Гуцульські співанки» Романа Кумлика. Презентація книги, до якої увійшли найвідоміші авторські співанки та співанки, зібрані й записані Романом Петровичем на Гуцульщині, відбудеться у столиці Гуцульщини – Верховині 15 лютого, на свято Стрітення Господнє, в актовій залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ст. о 14.00.год.

У презентації беруть участь відомі на Гуцульщині капели троїстих музикантів та виконавці гуцульських співанок, а також народний артист України Михайло Кривень, заслужені журналісти України Богдан Кучер (відомий композитор та виконавець пісень), Ольга Бабій, Володимир Безгачнюк. Будуть розгорнуті виставки виробів декоративно-ужиткового мистецтва, вишивки, книжкова виставка тощо.

Ми щиро запрошуємо шанувальників віртуозної музики Романа Петровича та поціновувачів автентичного гуцульського мелосу з усієї України та закордоння на презентацію книги «Гуцульські співанки» Романа Кумлика у Верховину, 15 лютого, на свято Стрітення Господнє, до актової зали Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Початок презентації о 14.00. год.

Оргкомітет презентаційного заходу

Контактний телефон: (098) 588-89-90

4.02.2016 | Інформування для військовослужбовців

4.02.2016 | В райдержадміністрації засідала комісія з питань захисту прав дитини

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Лютого відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Верховинській райдержадміністрації.

На порядок денний засідання були винесені питання:

1. Про припинення повноважень піклувальника та призначення піклувальником над неповнолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування.

2. Про призначення днів побачень батька з малолітньою дитиною.

3. Про винесення попередження щодо неналежного виконання батьківських обов’язків.

4. Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах,  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2016 рік.

Всі питання порядку денного були ретельно досліджені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

Відповідно до розглянутих питань прийнято рішення, що спрямовані на недопущення порушень у сфері захисту прав та законних інтересів дітей.

Підводячи підсумки засідання, голова райдержадміністрації Олег Лютий наголосив, що кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави. Діяльність комісії з питань захисту прав дитини спрямована на координацію зусиль установ та організацій району у сфері реалізації державної політики щодо соціально-правового захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, раннього соціального сирітства.

 

Начальник служби у справах дітей РДА                                                           Оксана Кітлярук

4.02.2016 | Зміни в оподаткуванні нерухомості: роз’яснення Міністерства фінансів України

Верховною Радою України 24 грудня 2015 року було прийнято Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» №909, яким внесено зміни до Податкового кодексу в частині податку на нерухоме майно. З 2016 року вноситься ряд змін та доповнень, на які необхідно звернути увагу:

- Оподатковується як житлова нерухомість (квартира, будинок) так і нежитлова нерухомість, в тому числі й господарські будівлі (сараї, гаражі, літні кухні, майстерні, погреби, тощо).

Наприклад, якщо у фізичної особи у власності знаходяться будинок та гараж із сараєм, податок сплачується з усіх об’єктів: з будинку – за ставкою, встановленою місцевою радою для житлової нерухомості; з гаражу та сараю - за ставкою для нежитлової нерухомості.

- База оподаткування податком не змінилась – це загальна площа об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі його часток. 

- Пільги для невеликих за площею квартир і будинків залишаються – власники квартир до60 кв. мі будинків до120 кв. м(або будинки і квартири загальною площею в 180 кв.м.) не платитимуть податок. Податок платитиметься тільки з площі понад встановлений ліміт.

Наприклад, якщо людина є власником квартири загальною площею75 кв. м, то вона буде сплачувати податок лише за15 кв. м(75 кв.м – 60 кв.м). Проте, у разі коли квартира поділена між двома власниками, то пільга в розмірі60 кв. м застосовується для кожного з них, отже платити податок не потрібно.

- Гранична ставка податку збільшується з 2% до 3% мінімальної заробітної плати за1 кв. метр об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості. Розмір податку (від 0 відсот. до 3 відсот.) буде встановлюватися місцевою радою.

- Встановлено додаткову ставку податку в розмірі 25 тис. грн. на рік для квартир площею понад300 кв. мі будинків площею понад500 кв. м. Тобто, фактично, такі об’єкти оподатковуватимуться відсотковою (до 3 відсот.) та фіксованою (25 тис. грн.) ставками.

Наприклад, якщо власник має квартиру, площею 320 кв.м., в рік він повинен заплатити податок, розрахований таким чином:

(320 кв.м - 60 кв.м (пільга)) х ставка податку, затверджена місцевою радою за 1 кв.м. (% від мінімальної зарплати) + 25 тис. грн.

-  Порядок нарахування та строки сплати податку не змінились:

- фізичні особи у 2016 році сплачуватимуть податок за 2015 рік (за ставками та з пільгами, які діяли у 2015 році) на підставі податкових повідомлень-рішень, які надсилатимуться контролюючими органами до 1 липня 2016 року. За новими ставками, які почали діяти з 2016 року, податок сплачуватимуться фізичними особами починаючи у 2017 році;

- юридичні особи у 2016 році сплачують податок за новими ставками, які діють з 2016 року. Розрахунок податку проводиться в декларації, яку необхідно подати до контролюючих органів до 20 лютого 2016 року.

Термін сплати податку:

– фізичним особам – раз в рік (до 28 серпня 2016 року);– юридичним особам - щокварталу (до 30 квітня 2016 року, 30 липня 2016 року, 30 жовтня 2016 року, 30 січня 2017 року).

ДПІ


Анонси подій

Колегія РДА

 

Порядок денний

засідання колегії райдержадміністрації

(02 лютого 2016 року)

 

Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 http://saee.gov.ua/sites/default/files/EE-Baner_vel.jpg

Календар проведення основних культурно-мистецьких заходів Новорічно-Різдвяного циклу "для перегляду натиснути на картинку"

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Звіт голови РДА
Звіт голови районної державної адміністрації Ярослава Скуматчука за 2014 рік
Реформи
ДПІ інформує

 

Актуально

Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

 

До уваги громадськості!

banner

 

banner

 

 Шлях переселенця

 

Інформація для внутрішньо-переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Верховинського району

 

 

 

 

За рахунок коштів обласного бюджету за період з 26 березня по 7 серпня в Івано-Франківській області профінансовано мобілізаційних заходів, цивільного захисту населення та заходів з територіальної обороноздатності на суму 5 973,721 гривень.

На ці кошти було закуплено бронежилети, шоломи, одяг, взуття, запасні частини до автомобільної техніки, лікарські засоби, пальне.

Надавалася також допомога сім’ям загиблих у зоні АТО військовослужбовців та переселенців зі Сходу України.

Нижче надаємо спільні розпорядження голів облдержадміністрації та обласної ради, розпорядження голови обласної державної адміністрації, звіт департаменту фінансів ОДА та інформацію про використання коштів з обласного бюджету станом на 07.08.2014 року.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області