23 грудень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 


.
Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
22.12.2014 | «Круглий стіл» з представниками інститутів громадянського суспільства

 З метою підготовки плану проведення консультацій з громадськістю у 2015 році за участю представників інститутів громадянського суспільства проведено обговорення пропозицій у рамках «круглого столу». Присутніх з проектом плану ознайомила начальник відділу з питань гуманітарної політики та інформаційно-аналітичної роботи апарату райдержадміністрації Оксана Коломийчук. «Орієнтовний план консультацій з громадськістю підготовлено на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». Консультації з громадськістю проводяться з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності зазначених органів», - зазначила Оксана Коломийчук.

Під час круглого столу обговорили необхідність включення питань, що стосуються суспільно-економічного розвитку району, реалізації та захисту прав і свобод громадян, задоволення їх політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів.

Крім того, учасникам «кругового столу» було запропоновано тему щодо питань федералізації та децентралізації. Зокрема, наведено кілька фактів щодо неприйнятності та недоцільності для України як для європейської держави такого поняття як «федералізація». Це слугує виключно для прикриття сепаратизму, намірів розхитати, розвалити державу.

Учасники «круглого столу» погодились з тим, що керівництву держави слід працювати над питанням децентралізації, що дасть змогу розширити повноваження регіонів.

Прес-служба РДА

 

 

22.12.2014 | Відкрито рахунки для надання одноразової допомоги постраждалим особам

 Мінсоцполітики відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Для зарахування коштів:

1.                 в національній валюті (гривні):

 Міністерство соціальної політики України

ЄДРПОУ – 37567866

рах. 31252301178737 в Державній казначейській службі України, м. Київ

МФО 820172.

2.                 в євро та доларах США:

 Міністерство соціальної політики України

ЄДРПОУ – 37567866
рах. 25302020054709 в АТ „Укрексімбанк” м. Києва

МФО 322313.

22.12.2014 | Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

 Працівниками управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації протягом минулого тижня було прийнято 95 справ для призначення  усіх видів соціальних допомог та субсидій. З них: 80 справ  передано у відділ опрацювання заяв та прийняття рішень, 15 справ  передано на розгляд комісії по розгляду питань з призначення державної  соціальної  допомоги  малозабезпеченим  сім’ям та надання населенню житлових субсидій та пільг при райдержадміністрації.

Опрацьовано  51 заяву для  призначення  соціальних допомог . З них: 41 -призначено усіх видів соціальних  допомог,  10 – відмовлено.

Також профінансовано та виплачено усі види державних соціальних допомог  на листопад  місяць.

Відповідно до “Порядку виплат компенсацій та надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” було виплачено компенсацію на харчування учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС в сумі 1025,93 грн.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2013р. №261 “Деякі питання організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” оздоровлено 2 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Здійснено обстеження матеріально-побутових умов однієї сім’ї де важкі матеріально побутові умови та 52 малозабезпечених сімей району щодо призначення різних видів допомог, за результатами яких складено відповідні акти обстежень.

 

Начальник управління                                                                   В.Кімейчук

 

22.12.2014 | Децентралізація – так, федералізація – ні! Україна на шляху розширення повноважень регіонів

 Сьогодні поняття «федералізація» в українському суспільно-політичному середовищі слугує виключно для прикриття сепаратизму, намірів розхитати, розвалити державу.    Нині у світі за федералізацію України виступають переважно російські політики та підконтрольні їм ЗМІ. Однак, після анексії Криму та російської агресії на сході України ці ідеї, цілком обгрунтовано, сприймаються як антиукраїнські.

 Сучасна Україна, як і будь-яка  інша держава світу, не є однорідним національно-державним утворенням. Проте федералізація (тобто перетворення цілісної держави на федеративну) навіть теоретично не може вирішити культурні, мовні, релігійні, етнографічні, національні питання. Навпаки – через зовнішнє «підігрівання» слугувала б основою для поглиблення розколу та ослаблення держави.

 1. Замість того, щоб зняти протиріччя, федералізація може посилити розкол країни, оскільки передбачає більшу культурну, економічну й навіть політичну замкнутість регіонів та, відповідно, загострення суперечностей між ними на грунті культурної та економічної орієнтації, різності традицій, мови.

 2. Федеративні країни формуються внаслідок інтеграційних процесів, що охоплюють певні територіальні утворення, а не у результаті поділу держави. Тобто, історія свідчить, що окремі державні утворення з часом об’єднуються у федерацію. Наприклад, найстійкіші федерації виникали шляхом об’єднання незалежних суб’єктів (Канада, Німеччини, США).

 3. Федералізація в Україні не має жодних економічних чи національних передумов.

 4. Сьогодні переважна більшість суверенних держав світу, а особливо європейських, є унітарними (цілісними).

 5. Федералізація призвела б до збільшення рівня бюрократії в регіонах, а в умовах корупції – до розкрадання коштів на регіональному рівні.

 Президент України Петро Порошенко, користуючись підтримкою найвпливовіших політичних сил в Україні, пропонує провести реформу, спрямовану на децентралізацію влади.

 На переконання Президента, децентралізація влади дасть можливість врахувати місцеву специфіку регіонів, зокрема й у питаннях історичної пам’яті, мови, віросповідання, етнічних традицій.

Читати далі…

22.12.2014 | Шановні працівники енергетичної галузі!

Вітаємо вас з професійним святом – Днем енергетика! Успішна робота кожної окремої галузі господарства безпосередньо залежить від ефективного функціонування енергетичного сектору. Сьогодні від вашої професійності та сумлінності залежить безперебійна робота соціальної сфери, промисловості, зв’язку, тепло і світло у школах та дитячих садках, у лікарнях, в наших оселях. Тож нехай усвідомлення значимості вашої професії, відповідальності, що пов’язана з нею, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові звершення.

Бажаємо всім вам та вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, хороших відносин у колективах та професійного зростання. Нехай ваша праця приносить тільки радість та задоволення, а життєва енергія й оптимізм завжди будуть вірними супутниками.

 

Голова райдержадміністрації                          Ярослав Скуматчук

Голова районної ради                                       Іван Маківничук

19.12.2014 | Шановні співробітники та ветерани органів внутрішніх справ!

Вітаємо вас з професійним святом – Днем міліції! Ваша робота - складна і небезпечна, але одночасно - одна з найнеобхідніших і шанованих у суспільстві. Адже щоденно оберігати мир та спокій у нашій країні, захищати права та інтереси громадян від протиправних посягань, щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, іноді, ризикуючи власним життям – високе покликання хоробрих і мужніх людей, які обрали професію правоохоронця.

Ми переконані, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники міліції з честю виконають поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в Україні.

У день вашого свята щиро зичимо вам високих професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу, міцного здоров’я, родинного затишку і тепла! Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю!

 

Голова райдержадміністрації                          Ярослав Скуматчук

Голова районної ради                                        Іван Маківничук

19.12.2014 | У Верховині засвітилася новорічна ялинка

       Сьогодні на площі біля пошти відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки.

        Розпочалося свято щедрівкою, яку виконала щедрівна група вчителів дитячої школи мистецтв. Саме вони створили святкову атмосферу для присутніх глядачів, що зазначив у своєму виступі отець Юрій церкви Пресвятої Богородиці.

        Після, представлена була сценки де «чортенят», які хотіли помішати проведенню свята, перемогли добрі Ангелята.

        Звичайно, діти з нетерпінням чекали на подаруночки від самого святого Миколая, який прийшов привітати дітей Верховинщини та послухати пісні і вірші у виконанні малечі. Святий Миколай, після вручення подарунків, водив святковий хоровод із дітками, які із захопленням дивилися на свого добродія – святого Миколая.

       Свято продовжувалося новорічними піснями, щоперепліталися у виконанні дорослих та йзовсім юнихвиконавців Гуцульщини.

        Всіх із святом прийшов привітати голова районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук, який у своєму виступі сказав: «Я всіх хочу привітати з Новим прийдешнім 2015 роком. Та побажати нам всім, насамперед мирного неба, здоров'я і щоб Новий рік приніс злагоду та добробут українському народу».

         Також зі всловами привітання жителів та гостей краю прийшов голова районної ради Іван Маківничук..

        З вітальним словом виступив і голова  Верховинської селищної ради Василь Мицканюк. На правах господаря селища наказав засвітити новорічні вогні на ялиці, яка надзвичайно є красивою цього року. Василь Миколайович зазначив: «Хотілося б подякуватидержавному лісгоспу (О. Александров), Верховинському ДЕД (М.Ватаманюк), комбінату комунальних підприємств (Л.Янків),Верховинському РЕМ (А.Мельник), які своїй злагодженій співпраці подарували радість для дітей, жителів району та гостей краю, які ще довгий час милуватимуться чарівною лісовою красунею, яку встановили та прикрасили новорічними прикрасами, іграшками, гірляндами.

        Та особливою прикрасою на ялинці є Ангелки, якінагадують, що в на нас Гуцульщині багато релігійний свят до яких гуцули з давніх-давен відносяться з величавою духовністю. Також голуби миру, які прикрашають ялинку, символізують мир. Мир в нашій державі, та в цілому світі, мир в наших душах. Ініціаторами даної тематики виступили заступник селищного голови Оксана Чубатько, викладачі шкіл та ліцею Ярослава Рогатинюк, Людмила Ящук, Лариса Вахновська, Оксана Рибарук, Ольга Рибенчук. А Ангелят та голубів миру зробили діти своїми руками під керівництвом вище перелічених викладачів.

        Тож красуйся і радуй дітей та дорослих – лісова новорічна красуне!

 

 

Прес-служба РДА

19.12.2014 | Відкрито ДНЗ «Дударик» в с. Красноїлля

        Найкращим подарунком для дітей у День Святого Миколая в селі Красноїлля стало відкриття ДНЗ «Дударик» після проведення капітального ремонту за участю керівництва району, громадськості, духовенства. 

        Усміхнені та радісні посмішки на дитячих обличчях, гордість працівників закладу, вдячність батьків вихованців та повага колег-педагогів, все це ознаки сьогоднішнього свята.

       На урочисте відкриття були запрошені: голова Верховинськоїрайонної державної адміністрації Ярослав Скуматчук, голова районної ради Іван Маківничук, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва районної державної адміністрації Святослав Лазорик, працівники дошкільного закладу, діти та батьки вихованців. 

        З привітальним словом до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук та зауважив, що ми, як представники влади, маємо зробити все необхідне аби забезпечити рівний доступ до якісної освіти всіх дітей дошкільного віку.

        Залучивши бюджетні кошти для проведення капітального ремонту в ДНЗ  «Дударик», проведено зовнішні та внутрішні опоряджувальніроботи. Набито нову підлогу на першому і другому поверсі приміщення загальною площею 310 м кв.; замінено 16 вікон на енергозберігаючі та 16 дверей (з них: 2 зовнішніх дверей –  енергозберігаючі); встановлено нову сітку електропроводів для постачання струму. Влаштовано санвузли,  систему водопостачання та опалення (котел на твердому паливі). Тепер багато діток має можливість ходити до цього закладу.
        До присутніх звернулася завідуюча  дитячого садка Надія Юрчук, яка подякувала керівництву району за увагу та допомогу у відновленні роботи дитсадка. Вона наголосила, що створені всінеобхідні умови для занять і відпочинку дітей. Затишні спальні і цікаві та яскраві ігрові кімнати дадуть змогу вихователям надати дітям повноцінну дошкільну освіту.

       Зі словами щирої вдячності від батьків звернулась до присутніх представник батьківського комітету яка зауважила, що вирішення питання забезпечення місцями в ДНЗ стало можливим завдяки всебічній підтримці керівництва району.
        Голова районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук та голова районної ради Іван Маківничук перерізали символічну стрічку. А маленькі вихованці для гостей із задоволенням демонстрували свої таланти: танцювали, співали і розповідали вірші.

 

Управлінняжитлово-комунального господарства

та будівництва районної державної адміністрації

19.12.2014 | Заступник наш, добрий Миколай

 

З давніх-давен наша Гуцульщина славиться величними традиційними святами і обрядами. Одним із свят, яке завжди відзначали наші батьки, діди, прадіди було велике зимове свято, особливо важливе для дітей – свято Святого Миколая, чудотворця. За ініціативи Національного природного парку «Верховинський», за підтримки районної державної адміністрації та відділу культури і мистецтв продовжуються проводитись новорічно-різдвяні заходи.

18 грудня 2014 року в переддень Святого Миколая чудотворця організовано і проведено театралізоване дійство «Заступник наш, добродій, Миколай», яке провели працівники районного організаційно-методичного центру при відділі культури і мистецтв райдержадміністрації.

На сцені аматори народної творчості представили фрагмент дійства в ніч на Миколая. Також звучали пісні: «Святий Миколай» у виконанні Софії Мартищук, «Миколай крокує до нас» у виконанні Христини Кизик, «Ішов Миколай» у виконанні вокальної групи дівчат, «Ой хто, хто Миколая любить» у виконанні дуету Ольги Сенчук та Яни Синиці, пісні про «Новий рік» виконали солісти Роман Мельничук та Петро Марусяк.

         На завершення заходу з привітальним словом виступили: голова райдержадміністрації Ярослав Скуматчук та сільський голова с. Верхній Ясенів Дмитро Мартищук, які привітали усіх присутніх з наступаючим величним святом Миколая, побажали здоров’я, миру, спокою та надалі проводити свята новорічно-різдвяного календаря, популяризувати Гуцульський край, як туристичний та багатий на звичаї, традиції і обряди.

 

Районний організаційно-методичний центр

при відділі культури і мистецт

19.12.2014 | Обрано голову Громадської ради

 Сьогодні в залі засідань районної державної адміністрації проведено перше засідання Громадської ради при районній державній адміністрації, склад якої було затверджено розпорядженням районної державної адміністрації від 10.12.2014 року № 388. Зі вступним словом до присутніх звернулася начальник відділу з питань гуманітарної політики та інформаційно-аналітичної роботи апарату райдержадміністрації Оксана Коломийчук, яка побажавши плідної роботи, запросила до обрання голови Громадської ради розпочати роботу засідання голову установчих зборів Валентину Іванійчук. Валентина Василівна підсумувала роботу установчих зборів та запропонувала розглянути проект порядку денного засідання Громадської ради. Проголосувавши за порядок денний, присутні другим питанням розглянули обрання голови Громадської ради. Після невеликого обговорення головою Громадської ради одноголосно обрано Ігоря Іванійчука. Шляхом рейтингового голосування обрано 2 заступників голови: з гуманітарних питань призначено Оксану Сусяк, з економічних – Мирослава Джурака.

З обранням керівних органів Громадської ради привітав керівник апарату райдержадміністрації Василь Бровчук.

Під час засідання розглянуто також проект Положення та Регламенту Громадської ради, які були прийняті з невеликими уточненнями. Опісля – створено 4 комісії, в склад яких увійшли всі члени Громадської ради: комісію з економічних питань; з питань національного, духовного та культурного відродження і освіти; соціального захисту та експертно-правову.

На закінчення роботи Громадської ради начальник відділу з питань гуманітарної політики та інформаційно-аналітичної роботи апарату райдержадміністрації Оксана Коломийчук поінформувала про розробку проекту плану консультацій з громадськістю та запропонувала Громадській раді внести свої пропозиції.

 

Прес-служба РДА

  

 

 

 


Анонси подій

Колегія РДА

26 грудня 2014 року о 10.00 год. відбудеться засідання  колегії Верховинської  районної державної адміністрації.

Порядок денний колегії.

Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний
 комплекс"Кринта"
с.Красник
Верховинського району

Івано-Франківської області
переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

Анонси подій

22.12.2014 року о 14-00 год. - засідання Громадської ради при райдержадміністрації

 

25.12.2014 року об 11-00 год. - засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини у керівника апарату райдержадміністрації В.Бровчука

 

26.12.2014 року о 10.00 год. - засідання колегії районної державної адміністрації

.

Актуально

 Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

 

До уваги громадськості!

 ІНФОРМАЦІЯ

щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

 

 

За рахунок коштів обласного бюджету за період з 26 березня по 7 серпня в Івано-Франківській області профінансовано мобілізаційних заходів, цивільного захисту населення та заходів з територіальної обороноздатності на суму 5 973,721 гривень.

На ці кошти було закуплено бронежилети, шоломи, одяг, взуття, запасні частини до автомобільної техніки, лікарські засоби, пальне.

Надавалася також допомога сім’ям загиблих у зоні АТО військовослужбовців та переселенців зі Сходу України.

Нижче надаємо спільні розпорядження голів облдержадміністрації та обласної ради, розпорядження голови обласної державної адміністрації, звіт департаменту фінансів ОДА та інформацію про використання коштів з обласного бюджету станом на 07.08.2014 року.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Закон

 

Закон України

«Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»

До уваги громадськості!

 

Підтримай Українську армію

 

Оголошення

«Районний цільовий фонд для здійснення

мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення»

Код ЄДРПОУ – 37638341, МФО: 836014

Рахунок № 31513931700056

УДКСУ у Верховинському районі

Додаткову інформацію про цільовий фонд можна дізнатися в штабі територіальної оборони району за телефонами: 2-13-53, 2-15-80.

До уваги громадськості!

 

Верховинська районна державна адміністрація проводить обговорення Стратегічного плану економічного розвитку Верховинського району (Україна) та Рущанської долини (Румунія). 

Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі: поштою за адресою: 78700, Івано-Франківська область, смт.Верховина,  вул..І.Франка 20; e-mail: verhovina_rda@ukr.net.

НПП Верховинський

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області