22 Вересень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
21.09.2017 | Пам’ятка для населення - Профілактика отруєння грибами

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\0311-001 (1).jpg        Верховинський районний відділ  Головного управління Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області застерігає бути уважними при вживанні грибів, які призводять до важких, а  інколи навіть летальних випадків. Це такі гриби, як бліда поганка, мухомори, опеньки несправжні та багато інших. Для отруєння досить з'їсти половину поганки, а смертність від неї досягає більш як у 50 % випадків.  Пам'ятайте, що грибні страви це не їжа для дітей. Категорично заборонено годувати грибами дітей віком до трьох років. Не рекомендовано вживати страви з грибів дітям віком до шести років. З початком грибного сезону у нашому районі щороку реєструються випадки отруєння серед населення неїстівними грибами (бліда поганка, мухомор, несправжні опеньки, лисички тощо) або  їстівними грибами, що не були достатньо термічно обробленими. Цей рік на жаль не став винятком. Станом на 21 вересня 2017 року  у Верховинському районі зареєстровано 4 випадки  отруєння грибами, в загальному по області 8 випадків, в результаті яких потерпіло 12 людей.         «детальніше»                                                                                                            

21.09.2017 | Благодійний концерт

Описание: Z:\04.09.17р\21.09.17\21905624_221447335055646_323123143_n.jpg14.09.о13.00год в Будинку культури села Красноїлля відбувся благодійний концерт буковинського волонтера,  Заслуженого  артиста України, Святослава Края.  Його творчий виступ мав  благодійну мету – збір коштів для потреб бійців, які служать в зоні АТО. Після  завершення концерту всі присутні подякували оплесками Святославу Краю. Частина коштів, зібраних під час виступу, піде на підтримку і допомогу хлопцям, які знаходяться на передовій.

 

 

 

 

РОМЦ при відділі культури і мистецтв  РДА

                                                                                                                                                                                                                                                   

21.09.2017 | За три роки в Україні у нові теплові потужності на відновлюваних джерелах енергії інвестовано 400 млн євро

Описание: news-imageРозвиток біоенергетики – це не лише дієва відповідь газовій залежності, а й точка росту української економіки. За статистичними даними, за останні три роки в країні введено майже 1,7 ГВт потужностей, що генерують тепло «не з газу». За оцінками експертів, для цього залучено майже 400 млн євро інвестицій.

На цьому наголосив голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході конференції «Енергія з біомаси», організованій Біоенергетичною асоціацією України.«детальніше»

21.09.2017 | Понад 2,3 мільярда гривень єдиного внеску сплатили страхувальники Івано-Франківщини

Описание: news-imageНа Прикарпатті за січень-серпень поточного року від страхувальників надійшло понад 2,3 млрд грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 757 млн грн більше минулого року. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Найбільше сплатили єдиного внеску суб’єкти господарювання обласного центру - 941,6 млн грн, що на 305,8 млн грн більше, ніж минулоріч. На другому місці Коломийський район – 209,1 млн грн, надходження проти минулого року зросли на 81,8 млн грн, третьому –Долинський район – 181,7 млн грн надходження проти минулого року зросли на 32,3 млн грн.«детальніше»

21.09.2017 | Майже 280 мільйонів гривень сплатили до місцевих бюджетів Прикарпаття власники та орендарі земельних ділянок

Описание: news-imageЯк повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, з початку року від власників та орендарів земельних ділянок Івано-Франківщини надійшло до місцевих бюджетів області 279 млн. грн. плати за землю. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року находження цього податку збільшились на 42 млн грн. Зокрема, земельного податку сплачено 97,6 млн грн та 181,4 млн грн – орендної плати за землю.«детальніше»

20.09.2017 | В райдержадміністрації відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

 

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\гори\images[1].png19.09.2017 року в залі засідання райдержадміністрації  було проведено засідання ДНПК. Комісія заслухала інформацію заступника Голови ДНПК Ігоря  Раховського  про те, що 10.09.2017 року  зареєстровано  загибель  свиней  в фермерському  господарстві  «На горі»  та  особистому  селянському  господарстві, які  знаходяться  за  адресою  с. Топорівці  Городенківського  району. На місце виїхали спеціалісти Держпродспоживслужби, лікарні ветеринарної медицини та міжрайонної лабораторії. Проведено патолого-анатомічний розтин 2 свиней у ФГ «На горі» та 1 голови в особистому селянському господарстві. Відібраний біологічний матеріал доставлено в Івано-Франківську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби з подальшою доставкою у Львівську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для проведення дослідження на АЧС. «детальніше»

 

 

20.09.2017 | Йододефіцит та його профілактика

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\jod.jpgЙододефіцит—розлад здоров'я, пов'язаний з дефіцитом йоду. Розглядаються ВООЗ як найбільш поширене у всьому світі захворювання неінфекційного характеру.

Проблема йодного дефіциту є глобальною для населення всіх континентів. Проте це переважно гірські масиви, передгір'я, заплави великих річок, лісисті регіони з підзолистим грунтом. В Україні до таких регіонів відносять Карпати та Полісся. Однак сьогодні проблема дефіциту йоду значно поширилась і на степову зону.

Внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС у людей на забруднених територіях збільшились розміри щитоподібної залози, розвинулись різні ступені ендемічного зоба, особливо вузлові форми, гіпотиреоз, автоімунний тиреоїдит.  «детальніше»

20.09.2017 | Для учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб спрощено процедури отримання держдопомоги за програмою «Доступне житло»

Описание: news-imageУрядом ухвалена постанова, направлена на вирішення проблеми забезпечення доступним житлом учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб. Для цих категорій спростили процедури отримання державної допомоги за програмою «Доступне житло».

Також відкоригували порядок, за яким держава надаватиме підтримку зі слати до 50 % вартості житла для учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб та 30 % для інших категорій населення. «детальніше»

20.09.2017 | Щоб відчули дух Гуцульщини Прикарпаття і вся Україна

Описание: Z:\Новая папка\21616043_1722903494680531_2732970815977348498_n.jpgСьогодні у приміщенні залу засідань Івано-Франківської міської ради відбулася прес-конференція з приводу проведення Дня Верховинщини в Івано-Франківську за участю міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа,голови Верховинської райдержадміністрації Олега Лютого,голови Верховинської районної ради Івана Шкіндюка, та начальника департаменту культури міської ради Надії Загурської.

  «детальніше»

20.09.2017 | Відділ освіти РДА інформує

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\завантаження (3).jpg19 вересня 2017року у Верховинській ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів проведено навчання з питань охорони праці, пожежної безпеки та правил безпечної експлуатації водогрійних котлів із відповідальними за справний стан та безпеку котелень закладів освіти

Інженер групи обслуговування

відділу освіти                                                             Абрамик С.П.


Анонси подій

 

26 вересня 2017 року

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 

 

Інвестиційна пропозиція

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/782/p0298073.jpg
Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

Описание: Описание: cba_logo_ukr

Інфо

 

Україна-НАТО

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

.

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Описание: C:\DOCUME~1\HOMEPC\LOCALS~1\Temp\PM\if_gov_ua2\tmp\Document.files\image002.jpg

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області