30 Червень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
30.06.2016 | Влада вислухає кожного

30 червня 2016 року Уповноваженою в Івано-Франківській області координаційного комітету по захисту прав людини в Україні при адміністрації Президента України Зоряною Миколаївною Романиця відбувся прийом громадян з особистих питань.

Прийом відбувався у приміщенні районної державної адміністрації.

До представника координаційного комітету звернулися жителі Верховинського району, які порушили різнопланові питання та просили посприяти у вирішенні складних ситуацій.

Серед основних звернень, які були висловлені громадянами в ході проведення прийому слід відмітити  питання, які стосувались; по призначенню пільг та субсидій; щодо доплати до пенсії; про нарахування субсидії. Деякі з питань були вирішені на місці, а решта, яка потребує більш детального вивчення та опрацювання, передані на розгляд відповідним управлінням, відділам та службам району для негайного вирішення.

Також Уповноважена в Івано-Франківській області координаційного комітету по захисту прав людини в Україні при адміністрації Президента України Зоряна Романиця зустрілася із головою районною державною адміністрацією Олегом Валерійовичем Лютим. У розмові із Олегом Валерійовичем  Зоряна Миколаївна позитивно відзначила роботу із зверненнями громадян керівництва та підрозділів верховинської районної державної адміністрації та відмітила, що парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини є дієвим інструментом на захисті прав кожного громадянина на території України.

 

Відділ з питань гуманітарної політики

та інформаційно-аналітичної роботи

апарату райдержадміністрації

30.06.2016 | Спортивні змагання з нагоди Дня молоді,

28 червня 2016 року на спортарені «Черемош» відзначили одразу три свята: свято молодості, краси, активності, творчості, завзятості та натхнення – День молоді,  свято державності , демократії, гарант незалежності і соборності України – День Констутуції України та свято сили, краси, здоров’я і гармонії Олімпійський День.

Святкування розпочалося з велопробігу. Колона велосипедистів з прапорцями стартувала зі Співочого поля і рушила  до села Ільці та в зворотньому напрямку. Учасники велопробігу різного віку своїм прикладом показали, що значна частина сучасної молоді займає активну позицію в популяризації спорту, екологічно чистого виду транспорту, здорового та активного способу відпочинку.

З вітальним словом до  Верховинців та гостей  свята звернулись  голова районної державної адміністрації Олег Лютий та заступник голови районної ради Іван Маківничук. Вони щиро привітали всіх присутніх  з «наймолодшим» святом сучасної України, головним Законом нашої держави Днем Конституції України та зі святом юності та краси Днем молоді.

Звертаючись до  дітей та молоді, керівник району наголосив: «Майбутнє нашої України - в Ваших руках. І ви повинні сміливо рухатися вперед, розбудовуючи країну. Я вірю, що наше молоде покоління збудує державу з високими європейськими стандартами, адже українці – велика, сильна нація – і в тому є наша перспектива».

Також відбулося нагородження переможців районного конкурсу “Молодий лідер Верховинщини 2016”.

Переможцями у номінаціях «Молодий лідер Верховинщини” 2016 року стали:

 

 

 

 

30.06.2016 | В райдержадміністрації відбулося засідання районної станиці воїнів УПА

Сьогодні в районній державній адміністрації відбулося чергове засідання членів районної станиці воїнів УПА Карпатського краю. Участь у зборах взяв начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Валерій Стецик. Він поінформував присутніх про порядок санаторно-курортного оздоровлення і запропонував воїнам УПА скористатися путівкою на оздоровлення. 

Під час зустрічі також було обговорено чимало актуальних для воїнів УПА питань, зокрема, виплата пенсій, медичне забезпечення тощо.

 

Відділ з питань гуманітарної політики та

інформаційно-аналітичної роботи апарату РДА

30.06.2016 | Володимир Гройсман: Уряд готовий робити все, щоби кожен долар інвестицій в Україну був успішним «читати далі…»

Уряд України докладатиме усіх зусиль для того, щоб бізнес та інвестиції, залучені в Україну, були успішними. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час участі в Українській енергетичній конференції у четвер, 30 червня.

"Ми би дуже хотіли, щоби кожен долар, кожне євро, кожна гривня, яка інвестується в економіку, були успішними. Ми зацікавлені в цьому. Ми зацікавлені не тільки в обсягах інвестицій. Ми зацікавлені в тому, щоби ви були успішними, щоб ваш досвід був прикладом для інших компаній бути присутніми в Україні", - підкреслив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр зазначив, що за останні 2 роки прийнято низку важливих рішень, що дозволяють долати системні проблеми країни, зокрема у сферах дерегуляції, ефективної боротьби з корупцією, початку фундаментальної реформи судової системи. Так, було створено усе необхідне законодавство для ефективної боротьби з корупцією, починають роботу новостворені антикорупційні органи. Нещодавно український Парламент дав старт судовій реформі. "За декілька років Україна буде мати доступну систему судочинства, відкриту, прозору систему, яка буде захищати права людей і встановлювати справедливість у нашій країні. Уряд буде підтримувати цю реформу, щоби якомога швидше в Україні постав справедливий суд", - зазначив Володимир Гройсман.

Одним з перших кроків Уряд встановив ринкову ціну на газ, що дозволить створити справжні ринкові умови у сфері енергетики, нагадав Прем’єр-міністр.

30.06.2016 | Проведено чергове засідання Громадської ради

29 червня 2016 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання Громадської ради. Участь у засіданні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук та голова районної ради Іван Шкіндюк.

Розпочинаючи засідання, голова Громадської ради Ігор Іванійчук ознайомив присутніх з відповіддю управління захисту економіки в області департаменту захисту економіки Національної поліції України, яка надійшла на звернення Громадської ради щодо перевірки виконання ремонту доріг державного значення Р-24 Татарів-Кам’янець-Подільський.

Після того Громадська рада розглянула ряд питань. Зокрема, було прийнято рішення щодо благоустрою населених пунктів району; з питання щодо дотримання законодавства про ветеранів і пенсіонерів, їх соціальний захист вирішено запросити на наступне засідання представника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації; розглядаючи питання щодо пільгового забезпечення медикаментами учасників АТО та учасників бойових дій прийнято рішення рекомендувати голові райдержадміністрації та голові районної ради посилити контроль за дотриманням законодавства щодо медичного забезпечення пільгових категорій, зокрема, учасників АТО.

Крім того, члени Громадської ради продовжили розгляд питання щодо будівництва районного Будинку культури. Голова районної ради Іван Шкіндюк продемонстрував присутнім проект районного Будинку культури, зазначивши, які саме приміщення там заплановано облаштувати. Після детального обговорення члени Громадської ради прийняли рішення звернутися до голови райдержадміністрації та голови районної ради з рекомендацією організувати зустріч проектантів та громадськості для презентації проекту Будинку культури та його обговорення.

 

Відділ з питань гуманітарної політики та

інформаційно-аналітичної роботи апарату РДА

30.06.2016 | Олег Гончарук вимагає посилити санітарний контроль у закладах громадського харчування

news-imageГолова облдержадміністрації Олег Гончарук прокоментував ситуацію щодо отруєння жителів області у закладах громадського харчування.

«Цими вихідними на Франківщині сталося неприпустимі події.  Більше 40 людей потрапило до лікарень внаслідок отруєння недоброякісними продуктами під час весіль у різних закладах громадського харчування. Це говорить про те, що якість продуктів у цих закладах не відповідала санітарним нормам. Те, що випадки сталися у різних населених пунктах, свідчить про загальний низький рівень контролю за дотриманням правил харчування», - зазначив Олег Гончарук.

За словами голови облдержадміністрації, як власники закладів харчування, так і контролюючі органи, повинні більш ретельно слідкувати за належною якістю харчових продуктів і понести відповідальність за наявні порушення.

«Я вимагаю від відповідних служб посилити контроль якості харчування та відповідності санітарним нормам. Для мене є неприйнятним такий стан речей, при якому люди після перебування у громадських закладах потрапляють до лікарень із отруєнням», - наголосив Олег Гончарук.

30.06.2016 | Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації

30 червня 2016 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Лютого Олега Валерійовича відбулось чергове засідання колегії районної державної адміністрації. В роботі колегії взяли участь голова районної ради  Іван Шкіндюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, відповідальні працівники апарату райдержадміністрації  та сільські голови.

       На засіданні колегії були розглянуті наступні питання:

1. Про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03.09.2015 року №575 та розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.09.2015 №338 «Про заходи щодо сприяння  проведенню децентралізації влади»

2. Про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 03.03.2016 року №69 «Про проведення призову на строкову військову громадян Верховинського району у 2016 році»

3. Про організацію заготівлі дикоростучих ягід та грибів на території району.

4. Про затвердження плану роботи районної державної адміністрації на третій квартал 2016 року

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний питань

Крім того на колегії було відзначено подяками голови райдержадміністрації та голови районної ради  голів  селищної , сільських рад району, керівників підприємств, організацій району за сприяння в організації та проведенні народного свята «Полонинське літо – 2016». 

 

Організаційний відділ апарату

Райдержадміністрації

 

  

30.06.2016 | 75 років тому у Львові проголошено Акт відновлення української державності "читати далі..."

news-image30 червня 1941-го року у Львові з ініціативи Організації українських націоналістів було проголошено Акт відновлення української державності.

Його проголошення  було логічним завершенням Української революції 1917–20-х рр. Відтак, це було швидше відновлення незалежності, аніж її проголошення. Це було продовження естафети державотворення. Це була важлива інформація для національної пам’яті наступним поколінням. І хоча ця чергова спроба українців заявити про власну державність відбувалася у вкрай несприятливих обставинах, вона вчергове засвідчила їхнє прагнення до власної незалежності.

Акт відновлення української державності – декларація про відновлення української держави, проголошена Організацією українських націоналістів під проводом Степана Бандери у Львові 30 червня 1941 року. Документ складався з трьох пунктів. Пункт 1 проголошував відновлення української держави і закликав український народ боротися за суверенну владу на всіх національних землях. У пункті 2 йшлося про створення на західноукраїнських землях української влади, підпорядкованої майбутньому національному урядові в Києві. Пункт 3 містив запевнення, що самостійна Українська держава буде тісно співпрацювати з Німеччиною. Далі було оголошено список членів Державного правління – українського уряду на чолі з Ярославом Стецьком.

Проголошення Акту схвально сприйняли провідні діячі українського політичного руху та українська спільнота. Зокрема, йому присвятив окрему відозву митрополит Андрей Шептицький. У наступні дні по всій Західній Україні активісти ОУН організували мітинги на підтримку Акту, створювали органи української місцевої влади.

30.06.2016 | Візит до Патріарха

26 червня, у першу неділю після П’ятидесятниці громада села Устеріки відвідала Коломийську Єпархію, де з архіпастирським візитом перебував Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет. Завдячуючи настоятелю храму Вознесіння Христа Спаса с.Устеріки отцю Петру Данильчику, жителі села відвідали кафедральний собор Преображення Господнього. Цей день став визначним, адже ми підносили свої молитви до Господа з вірянами храму та усіма паломниками на Божественній Літургії, очолюваній нашим Предстоятелем Патріархом Філаретом.

Святійшого Владику у супроводі єпископа Коломийського і Косівського Юліана привітали та в знак поваги вручили коровай. Опісля всі віряни зайшли до храму, в якому Святійший Патріарх освятив іконостас храму та розпочав святкову Літургію.

 Під час Літургії в храмі та на подвір’ї храму відчувалась особлива атмосфера: легкість, святість, та радість.

Приємно те, що в паломництві були присутні й діти. Саме в їхній пам’яті та чистих серцях  закарбується ця велична подія на все життя.

Слова, сказані Святійшим Патріархом Філаретом на проповіді про любов до ближнього та силу Духа Святого творити чудеса, віднайшли своє місце у серці кожної людини, яка була присутня в храмі.

Після завершення Літургії був відслужений молебень за «Мир в Україні», по завершенні ми мали нагоду отримати благословення Святійшого Владики.

 У вирі буденного життя ми не завжди маємо можливість відвідувати духовні куточки навіть нашого регіону, тому хочу висловити вдячність церковному комітету за організовану поїздку. Ця подія залишила в серцях наших парафіян радість, умиротворення та молитовну згадку про мудре слово Його Святості. 

 

Жиколяк В.М.

 

 

29.06.2016 | В Україні знизили процентну ставку при кредитуванні еко-проектів для бізнесу.

Описание: C:\Users\Admin\Desktop\еко.jpegУкргазбанк знизив процентну ставку при кредитуванні екологічних проектів для малого та середнього бізнесу з 24% до 20,5% у гривні, з 10% до 7,7% у доларах США та з 9% до 6,7% у євро.

Підприємці можуть отримати "зелене фінансування" для проведення заходів з підвищення енергоефективності та енергозбереження, скорочення споживання природних енергоресурсів, використання відновлюваних джерел енергії - вітряні парки, сонячні парки, гідроелектростанції - у межах угоди з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC).

Еко-кредити будуть видаватися як на придбання нового енергоефективного чи екологічного обладнання, так і на заміну або модернізацію наявного.

 

Управління економічного розвитку

і торгівлі райдержадміністрації


Анонси подій

Колегія РДА

 

30 червня 2016 року

Порядок денний

Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

Запрошуємо на свято!

 

Програма свята 

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ
 
Служба у справах дітей Верховинської РДА інформує

 

 

Інформування про усиновлення

 

Про прийомну сім'ю

 

Служба у справах дітей Верховинської РДА

 

Попередження насильства та жорстокого ставлення до дітей

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 http://saee.gov.ua/sites/default/files/EE-Baner_vel.jpg

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Звіт голови РДА

Звіт голови районної державної адміністарції Олега Лютого за 2015 рік

Реформи
ДПІ інформує

 

Актуально

Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області