30 Серпень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 


.
Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
29.08.2014 | Запршуємо на Перший Гуцульський бізнес-форум!

 

29.08.2014 | Змінено порядок надання державної допомоги на дітей-інвалідів

 Кабінет міністрів змінив Порядок призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми. Зокрема йдеться про родини, в яких  виховуються діти-інваліди з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відтепер державна соціальна допомога на дітей-інвалідів не буде враховуватися в сукупному доході при визначенні розміру державної допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування. В результаті виплати на дітей-інвалідів віком до 6 років збільшаться з 825 до 3 302 грн. на місяць, виплати на дітей-інвалідів віком від 6 до 18 років зростуть від 1 028 до 4 115 грн. на місяць.

Раніше розмір допомоги на дитину, над якою встановлено опіку чи піклування, визначався як різниця між двома прожитковими  мінімумами  для дитини відповідного віку та розміром призначених пенсії, аліментів, стипендії, державної допомоги. Після зміни Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми її розмір для дітей-інвалідів  визначатиметься як сума цих складових.

Перелік документів, необхідних для отримання допомоги на дитину-інваліда віком до 18 років, що перебуває під опікою або піклуванням, доповнено медичним висновком, виданим у встановленому МОЗ порядком.

Управління праці та соціального

захисту населення РДА

 

29.08.2014 | Підсумки засідання Ради національної безпеки і оборони України, яке відбулося 28 серпня 2014 року

 Прес-реліз за підсумками засідання Ради національної безпеки і оборони України, яке відбулося 28 серпня 2014 року

28 серпня 2014 року під головуванням Президента України П.Порошенка відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України з питання «Щодо невідкладних заходів із захисту України та зміцнення обороноздатності України».

За результатами обговорення Рада ухвалила комплекс заходів щодо захисту суверенітету і територіальної цілісності України, стратегічних пріоритетів зовнішньої політики, збільшення бойових можливостей Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів, використання потенціалу оборонної промисловості, зміцнення системи забезпечення інформаційної і кібер-безпеки України.

Рада вирішила відновити вже цієї осені призов на строкову службу до Збройних Сил України, при цьому призвані на строкову військову службу військовослужбовці будуть проходити військові навчання і не будуть залучатися до виконання бойових завдань в зоні проведення АТО.

29.08.2014 | Щодо грошового забезпечення військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2014 року № 111 «Питання грошового забезпечення військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період», військовослужбовцям, призваним під час мобілізації, грошове забезпечення виплачується в порядку та розмірах, установлених для осіб офіцерського складу, осіб рядового сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом.

Цим військовослужбовцям щомісячне грошове забезпечення виплачується за місцем перебування у списках особового складу військових частин, до яких вони призначені:

- з дня зарахування до списків особового складу та до дня вступу до виконання обов’язків за посадою, на яку вони призначені, — оклад за військовим званням, посадовий оклад (офіцерам: мінімальний посадовий оклад, передбачений за первинною типовою офіцерською посадою «командир взводу» /750 грн./; особам рядового, сержантського та старшинського складу: мінімальний посадовий оклад за І тарифним розрядом /450 грн./),надбавка за вислугу років;

- з дня вступу до виконання обов’язків за посадою — оклад за військовим званням, посадовий оклад за займаною посадою, надбавка за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення, премія, щомісячна додаткова грошова винагорода.

Приклад. Мінімальне місячне грошове забезпечення рядового з усіма виплатами становить 2340 грн. Командир взводу (лейтенант) отримує 3800 грн., командир батальйону (підполковник) — 5660 грн.

Конкретний розмір грошового забезпечення призовника залежить від займаної посади, військового звання, вислуги років, виконуваних обов’язків.

 

29.08.2014 | У Києві презентували концепцію Музею Майдану

Понад 1400 збережених артефактів і музеєфікованих пам'яток та понад 280 аудіо- та відеозаписів усної історії - такий результат напрацювання робочої групи при Міністерстві культури зі створення Музею Майдану. Про це 28 серпня учасники робочої групи розповіли на прес-конференції, а також презентували концепцію Музею Майдану.

У заході взяли участь Міністр культури України Євген Нищук, а також учасники робочої групи зі створення Музею Майдану: голова робочої групи, начальник управління музейної справи Міністерства культури України Василь Рожко, директор ГО «Агенція культурних стратегій» Микола Скиба, завідувач сектором археологічних досліджень Національного заповідника «Софія Київська» Тимур Бобровський, голова Музейної Ради при Міністерстві культури України, заступник директора «Музею Івана Гончара» Ігор Пошивайло та директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

За словами Євгена Нищука, Музей Майдану має бути багатофункціональною платформою, завданнями якої є збереження, експонування і популяризація речових, документальних і нематеріальних свідчень про події Революції Гідності, а також консолідація громадян навколо спільної візії майбутнього.

 “Це має бути не просто місце, де знаходяться експонати, а культурно-інформаційний центр демократичних процесів і боротьби громадян України за свої права, майданчик для дискусій, навчання, реалізації суспільних ініціатив”, - зазначив Міністр.

Василь Рожко пояснив: “Пам’ять про історичні події зими 2013-2014, якість суспільства (рівень самоорганізації, взаємодопомоги та самопожертви) та сам дух Майдану можна зберегти через пам’ятні місця, артефакти, усну історію та суспільні практики. Музей Майдану має стати ціннісним орієнтиром, це має бути Музей свободи”. Він розповів, що за півроку робоча група зібрала та взяла на облік понад 1400 музейних предметів, у тому числі "йолку", задокументувала пам'ятні місця в центрі Києва, пов’язані з подіями Революції гідності, та виготовила пам'яткоохоронну документацію.

 

29.08.2014 | Ситуація складна, але контрольована - Президент України (читати далі…)

 Ми здатні захистити самі себе. Нам потрібна сучасна високотехнологічна зброя. Нам потрібно зберігати спокій, холоднокровність, зміцнювати нашу єдність і міжнародну солідарність, заявив Президент України Петро Порошенко на початку засідання Ради національної безпеки та оборони України.

За словами Президента, «лінія оборони проходить зараз на Донбасі, а не на Заході лише тому, що міцною стіною стало на захист держави наше українське воїнство».

Ситуація в зоні антитерористичної операції набула якісно нових змін і обставин, відзначив Глава держави, повідомивши, що через ці обставини він прийняв рішення скасувати візит до Туреччини, де планувалася низка важливих двосторонніх переговорів і скликати засідання РНБО.

За словами Президента, перебіг антитерористичної операції не залишав сумніву в тому, що вона має швидко завершитись, а відновлене життя звільнених міст, сіл і селиш давало надію на те, що ми виграємо боротьбу не лише в бойових порядках, а й за симпатії мешканців Донбасу. На звільнених територіях починалося відновлення систем життєзабезпечення, будувалися школи, відновлювалися виробничі потужності.

«На порятунок банді терористів з боку Російської Федерації через неконтрольовану нами ділянку кордону увійшли колони важкої техніки, великі партії зброї і військовослужбовців регулярних підрозділів РФ», - наголосив Президент.

За словами Петра Порошенка, «аматори-найманці разом з кадровими військовими намагаються організувати контрнаступ на позиції наших Збройних Сил».

Читати далі…

28.08.2014 | Членів районної станиці воїнів УПА проінформовано про порядок оздоровлення

 В свято Успіння Пресвятої Богородиці в залі засідань районної державної адміністрації зібрались на чергове засідання члени районної станиці Братства вояків УПА Карпатського краю. Голова станиці Дмитро Сливчук привітав присутніх зі святом та побажав усім покровительства Пречистої і міцного здоров’я.

У зустрічі з вояками УПА взяв участь начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Валерій Стецик, який проінформував присутніх про порядок оздоровлення учасників бойових дій ОУН-УПА, активістів ветеранського руху ОУН-УПА, реабілітованих і політв’язнів, постраждалих під час масових акцій громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року. Як зазначив Валерій Стецик, дана категорія людей має можливість на відновне лікування у лікарні №2 «Центр реабілітації ветеранів ОУН-УПА «Говерла» м.Моршин Львівської області. Реабілітаційний центр має свій бювет, котельню, кухню, лікувальні кабінети.

Прес-служба РДА

 

 

 

28.08.2014 | Міжвідомчий координаційний штаб повідомляє

 Внутрішні переміщення осіб

Згідно з оперативною інформацією загальна кількість громадян України, які переселені з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь до інших регіонів, складає 17 тис. 13 осіб, у тому числі 4 тис. 745 дітей, 1 тис. 211 інвалідів та осіб похилого віку. За добу – 3 особи, у тому числі 1дитина.

З району проведення АТО до інших регіонів переселено 115 тис. 580 осіб, у тому числі 39 тис. 291 дитина, 16 тис. 699 інвалідів та осіб похилого віку. За добу – 597 особи, у тому числі 180 дітей, 70 інвалідів та осіб похилого віку. Всього тимчасово розміщено 132 тис. 593 особи, у тому числі 44 тис. 36 дітей, 17 тис. 910 інвалідів та осіб похилого віку. За добу – 600 осіб, у тому числі 181 дитина, 70 інвалідів та осіб похилого віку.

З урахуванням тимчасово переміщених в межах Донецької (38 тис. 837 осіб) та Луганської (14 тис. 135 осіб) областей загальна кількість внутрішньо переміщених осіб становить 185 тис. 565 осіб.

Найбільш складна ситуація щодо розміщення громадян, організації їх життєзабезпечення складається у місті Київ (прийнято 23 тис. 90 осіб), Запорізькій (17 тис. 311 осіб), Дніпропетровській (16 тис. 19 осіб), Харківській області (14 тис. 663 особи), Одеській (8 тис. 452 осіб), Полтавській (7 тис. 757 особа), Київській (5 тис. 821 особа) та Львівській (5 тис. 54 особи) областях. Найменша кількість розселених у Тернопільській (957 осіб), Волинській (997 осіб), Рівненській (1 тис. 70 осіб) та Закарпатській (1тис. 209 осіб) областях.

Діяльність транзитних пунктів

Освітні заклади Донбасу готові до нового навчального року

Сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб

Пенсійне забезпечення жителів Сходу України

Медична допомога мешканцям східних регіонів

Психологи ДСНС України надають допомогу мешканцям Сходу України

Гарячі лінії допомоги

Корисні ресурси

Контакт для журналістів

28.08.2014 | Військовозобов'язані, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації

 Відповідно до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну роботу та мобілізацію» не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов'язані:

- заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і організаціями в порядку, встановленому Кабінетом міністрів України. Бронюванню підлягають військовозобов'язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів та виконання мобілізаційних завдань (замовлень);

- визнані відповідно до висновку військово-лікарської комісії тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров'я на термін до шести місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії);

- чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років (такі чоловіки можуть бути призвані на військову службу у разі їхньої згоди і тільки за місцем проживання);

- жінки  та  чоловіки,  які самостійно виховують дитину (дітей) віком  до  18  років (такі особи можуть бути призвані на військову службу  у  разі  їх  згоди і тільки за місцем проживання);

- жінки та чоловіки, на  утриманні яких перебуває повнолітня дитина, яка є інвалідом I чи II групи, до досягнення нею 23 років;

- усиновителі,  опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі,  на  утриманні яких перебувають діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування, віком до 18 років (такі особи  можуть  бути призвані на військову службу у разі їх згоди і тільки  за місцем проживання);

- зайняті постійним доглядом за особами, що його потребують, відповідно до законодавства України, в разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд;

- народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим;

- інші військовозобов'язані або  окремі  категорії  громадян  у передбачених законами випадках.

Призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період  не  підлягають також студенти та аспіранти, які навчаються на денній формі навчання.

28.08.2014 | В Україні стартувала виборча кампанія з позачергових виборів народних депутатів, які призначені на 26 жовтня

27 серпня увійшов в дію  Указ Президента України №690/2014  «Про дострокове припинення повноважень Верховної  Ради України та призначення позачергових виборів».

Вибори проводять на основі закону «Про вибори народних депутатів України», який передбачає обрання 450-ти депутатів за змішаною системою - по 225 у мажоритарних округах і за партійними списками.

Згідно з законом про статус тимчасово окупованих територій, в Криму та Севастополі, на території яких розташовані 12 мажоритарних округів, вибори проводитися не будуть та окружні комісії також створюватися не будуть. Разом з тим, громадяни України, які проживають на цій території, зможуть проголосувати за кандидатів за партійними списками на материковій частині країни.

Таким чином, на цих виборах будуть обрані максимум 438 депутатів з 450-ти.

В зоні проведення АТО в Луганській і Донецькій областях законом передбачено проведення виборів відповідно в 11-ти та 21-му округах, і жодних особливостей їхньої організації в законодавчому порядку на даний момент не встановлено. Разом з тим, у ЦВК сподіваються, що парламент внесе в закон відповідні зміни, які б передбачали гарантії безпеки в цьому регіоні як для організаторів виборів, так і для самих виборців.

 Зокрема, пропонується змінити межі та центри виборчих округів, у кожному з них було хоча б кілька виборчих дільниць на території, де не ведуться бойові дії. Згідно із законом, вибори в окрузі будуть визнані такими, що відбулися, якщо вони пройдуть хоча б на одній з виборчих дільниць, незалежно від того, скільки виборців взяли в них участь. У той же час переселенці із зони АТО зможуть взяти участь у виборах в інших регіонах, але проголосувати тільки за кандидатів за партійними списками.

Згідно з Календарним планом основних організаційних заходів з підготовки проведення цих виборів, оприлюдненим на сайті Центральної виборчої комісії, висування кандидатів у народні депутати від партій і шляхом самовисування розпочинається в четвер і завершиться відповідно 15 і 25 вересня. Подача документів для реєстрації кандидатів у президенти пройде з 28 серпня по 25 вересня, останній термін реєстрації кандидатів - 30 вересня.

Вибори відбудуться 26 жовтня, ЦВК має офіційно встановити їх результати не пізніше, ніж через 15 днів, тобто до 10 листопада включно.

Нинішній склад Верховної Ради є чинним до моменту прийняття присяги обраними депутатами.


Анонси подій

Запрошуємо до участі в Гуцульському бізнес-форумі!

 

Колегія РДА

26 серпня 2014 року о 10.00 год. відбудеться засідання  колегії Верховинської  районної державної адміністрації.

Порядок денний колегії.

Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний
 комплекс"Кринта"
с.Красник
Верховинського району

Івано-Франківської області
переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

Актуально

 Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

 

До уваги громадськості!

 ІНФОРМАЦІЯ

щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

 

 

За рахунок коштів обласного бюджету за період з 26 березня по 7 серпня в Івано-Франківській області профінансовано мобілізаційних заходів, цивільного захисту населення та заходів з територіальної обороноздатності на суму 5 973,721 гривень.

На ці кошти було закуплено бронежилети, шоломи, одяг, взуття, запасні частини до автомобільної техніки, лікарські засоби, пальне.

Надавалася також допомога сім’ям загиблих у зоні АТО військовослужбовців та переселенців зі Сходу України.

Нижче надаємо спільні розпорядження голів облдержадміністрації та обласної ради, розпорядження голови обласної державної адміністрації, звіт департаменту фінансів ОДА та інформацію про використання коштів з обласного бюджету станом на 07.08.2014 року.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Закон

 

Закон України

«Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»

До уваги громадськості!

 

Підтримай Українську армію

 

Оголошення

«Районний цільовий фонд для здійснення

мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення»

Код ЄДРПОУ – 37638341, МФО: 836014

Рахунок № 31513931700056

УДКСУ у Верховинському районі

Додаткову інформацію про цільовий фонд можна дізнатися в штабі територіальної оборони району за телефонами: 2-13-53, 2-15-80.

Оголошення

 9 вересня 2014 року з 14.00 -17.00 години в залі засідання Верховинської районної державної адміністрації відбудеться прийом громадян керівниками структурних підрозділів Держсільгоспінспекції в Івано-Франківській області.

Читати далі…

До уваги громадськості!

 

Верховинська районна державна адміністрація проводить обговорення Стратегічного плану економічного розвитку Верховинського району (Україна) та Рущанської долини (Румунія). 

Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі: поштою за адресою: 78700, Івано-Франківська область, смт.Верховина,  вул..І.Франка 20; e-mail: verhovina_rda@ukr.net.

НПП Верховинський

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області