24 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
23.04.2018 | 21 - 22 квітня в Коломиї відбувся XІ Всеукраїнський фольклорний фестиваль «Писанка»

Із 2007 року щорічно у  місті Коломия після Великодня проводиться традиційний фольклорний фестиваль «Писанка»

Верховинщинабагато років поспіль бере участь  у фестивалі «Писанка», цього року на головній сцені фестивалю виступив Народний аматорський оркестр народних інструментів Будинку культури с.Замагора (керівник – Іван Мартищук).

 «Варто зазначити, що організатори та гості фестивалю завжди із захопленням приймають верховинські колективи народної аматорської творчості,  а особливо  - оркестр народних  інструментів, який є постійним гостем фольклорного фестивалю «Писанка». Дорадним є те, що наші колективи беруть активну участь в різних святах, фестивалях завдяки підтримки голови районної державної адміністрації Олега Лютого», <<Детальніше>>

23.04.2018 | Навчально-польові збори призовної молоді району

19-20 квітня 2018 року на базі відділу ДПС «Шибене» Чернівецького прикордонного загону відбулися навчально-польові збори допризовної молоді району.  В навчально-польових зборах взяли участь голова райдержадміністрації Олег Лютий, начальник відділу освіти Василь Гуцуляк, керівництво районного військового комісаріату в особі в.о. військового комісара Руслана Демчука,  заступника районного військового комісара Віктора Рибчука та представників військової частини міста Коломия, які забезпечили проведення бойових стрільб.  В програму навчально-польових зборів було включено бойові стрільби з автомата Калашнікова, спартакіада по військово-прикладних видах спорту та конкурси військово-патріотичних пісень.

По завершенні навчально-польових зборів були  підведені підсумки, відзначені кращі спортсмени-призовники та були організовані показові виступи прикордонників ДПС «Шибене».<<Детальніше>>  

 

23.04.2018 | Голова райдержадміністрації Олег Лютий провів нараду

Сьогодні, 23 квітня, в залі засідань райдержадміністрації голова Верховинської районної державної адміністрації Олег Лютий провів нараду  за участю керівника апарату райдержадміністрації Василя Бровчука, начальників відділів апарату та  керівників структурних підрозділів.

В ході наради обговорили ряд питань, серед яких: стан роботи з документами в районній державній адміністрації, забезпечення своєчасної підготовки матеріалів на розгляд колегії райдержадміністрації; про навчальну поїздку делегацій Херсонської, Полтавської, Вінницької, Дніпропетровської областей на тему: «Брендинг територій як складова сталого розвитку територій» в Білоберізьку ОТГ.<<Детальніше>>

23.04.2018 | Вручення комп’ютерного обладнання Бистрецькій школі

20 квітня 2018 року учні початкових класів Бистрецької ЗОШ І-ІІ ступенів від Верховинської районної державної адміністрації отримали нове комп’ютерне обладнання. Вручити подарунок до навчального закладу завітав голова райдержадміністрації Олег Лютий.

Олег Валерійович зазначив, що незалежно від того, скільки учнів відвідує школу, вони повинні мати всі умови для навчання і йти в ногу з сучасними технологіями, що дасть змогу значно розширити їх кругозір та можливість повноцінно розвиватись як особистостям. «Упевнений, що оснащення школи комп’ютерним обладнанням надасть додатковий потужний стимул для дітей в оволодінні новими сучасними знаннями» – наголосив голова.<<Детальніше>>

 

23.04.2018 | Завершується кампанія декларування

Описание: D:\Наталя 2018\сайт\декларація.jpgНагадумо, що кампанія декларування доходів громадян триває до 2 травня 2018 року.

Відповіднодо норм Податкового кодексу України, громадянам які зобов’язані задекларувати доходи та особам, які проводять незалежну професійну діяльність необхідно подати декларацію про доходи, отримані минулоріч. В цій декларації громадяни відображають суму отриманого доходу та визначають податкове зобов'язання з податку на доходи та військового збору. «детальніше»

23.04.2018 | Ільці – володар Кубку району з волейболу

В неділю 22 травня 2018 року в спортивному залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся кубок району з волейболу серед дорослих команд сезону 2018 року.   Бажання взяти участь в змаганнях виявили 5 команд. Приємно, що з Довгополя приїхали аж дві команди, що свідчить про те, що волейбол там культивується і є багато любителів цієї захоплюючої гри. В той же час, з багатьох сіл району не приїхало жодної команди.

Змагання проводили за системою «з вибуванням», тому права на помилку не було. Згідно жеребкування команди Шибени, Довгополе -1 та Ільці відразу потрапили до півфіналу змагань. Устеріки та Довгополе-2  розіграли  між собою четверту путівку до півфіналу, де перемогу святкували волейболісти з  села Устеріки.<<Детальніше>>

23.04.2018 | Прикарпатці спрямували на потреби армії майже 70 мільйонів гривень

 Як повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, за січень-березень 2018 року від платників Івано-Франківщини до бюджету надійшло 69,7 млн. грн.. військового збору. У порівнянні з першим кварталом минулого року відрахування на підтримку армії збільшились на 12,9 мільйонів гривень.

Найбільші суми забезпечили суб’єкти господарювання та мешканці м. Івано-Франківська – майже 28 млн. грн., платники м. Калуша та Калуського району перерахували 6,5 млн. грн.., м. Коломиї та Коломийського району – 5,3 млн. грн., Долинщини – майже 4,3 млн. грн., Надвірнянщини – 3,9 млн. грн., Тисменничини – 3,2 млн. гривень.<< Детальніше >>

23.04.2018 | Районний військовий комісаріат інформує

Описание: D:\Наталя 2018\сайт\призов.jpgВерховинський військовий комісаріат інформує про те, що 19 квітня в рамках призовної кампанії «Весна – 2018» з нашого району направлено 3-х юнаків до лав Збройних Сил України. Усі призовники пройшли психологічні тести та медичну комісію: ДИБКО Іван с. Голови, БОДНАРУК Назарій с. Буковець, ЗЕЛЕНСЬКИЙ Юрій та ШКРІБЛЯК Олексій с. Зелене.

Це перший цьогорічний призов і триватиме він протягом квітня-травня. Майбутні солдати проходитимуть строкову службу у військових частинах ЗС України, Національній гвардії України, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту.«детальніше»

23.04.2018 | Презентація книги Володимира Шухевича «Гуцульщина»

Описание: Описание: D:\Наталя 2018\сайт\книжка презентація\DSC_1697.JPG22 квітня 2018 року у залі засідань райдержадміністрації відбулась презентація книги Володимира Шухевича «Гуцульщина» в 5 частинах. Ініціював проведений захід начальник наукового відділу НПП «Верховинський» Ярослав Зеленчук. На презентацію книги завітали голова громадської організації Всеукраїнське товариство «Гуцульщина» Дмитро Стефлюк, керівник апарату райдержадміністрації Василь Бровчук, науковий співробітник Історико – краєзнавчого музею «Гуцульщина» Галина Кутащук, гості з Коломийщини, Косівщини та Закарпаття, представники громадськості, ЗМІ. Презентував працю упорядник видання Олександр Савчук (м. Харків).« детальніше»

20.04.2018 | Індекс споживчих цін у березні 2018 року

 Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку в березні 2018р. порівняно з попереднім місяцем в Україні становила 1,1%, з початку року – 3,5% (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях), в області – 0,9% та 3,6% відповідно.

Приріст споживчих цін у березні зафіксовано в усіх регіонах країни: від 0,6–0,9% у Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій, Волинській, Луганській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській, Харківській, Черкаській, Чернівецькій областях до 1,0–1,9% у Донецькій, Запорізькій, Київській, Одеській, Чернігівській, Львівській, Полтавській, Кіровоградській, Сумській, Дніпропетровській, Закарпатській, Миколаївській, Херсонській областях та м.Києві. <<Детальніше>>


Анонси подій

 

26 квітня 2018 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

29 квітня 2018 року

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

Верховинщина за тиждень

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області