27 листопад 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 


.
Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
27.11.2014 | Проведено засідання громадської організації «Карпатська агенція розвитку туризму»

В залі засідань районної державної адміністрації в рамках зборів громадської організації «Карпатська агенція розвитку туризму», головою якої є Оксана Сусяк, проведено зустріч з власниками садиб сільського зеленого туризму району. Участь у зустрічі взяли також представники сектору туризму та охорони навколишнього природного середовища райдержадміністрації, відділення коледжу туризму та готельного господарства. Голова організації Оксана Сусяк розповіла про мету діяльності організації. Як було зазначено, дуже важливо об’єднати зусилля тих, хто працює в галузі туризму, адже працюють всі задля реалізації спільної мети. Оксана Сусяк анонсувала накреслені завдання та зазначила, що вже є перші результати діяльності. Зокрема, розпочато будівництво оглядової вишки у Верховині. Також важливим є пошук зв’язків за кордоном; встановлення дружніх зв’язків з іншими містами; створення інформаційних стендів.

З інформацією про створення  інформаційно-туристичних центрів при бібліотеках району виступила директор центральної бібліотечної системи Ганна Валігурська. Мова йшла про те, що вже зібрано певну інформацію про  наявність на території сіл музеїв, пам’ятних місць та інших об’єктів, які можуть викликати зацікавлення у туристів.

Про категоризацію садиб розповів завідувач сектору туризму та охорони навколишнього природного середовища райдержадміністрації Олександр Полоз. Як було зазначено, обласною державною адміністрацією виділено кошти на облаштування відповідних сіті-лайтів для тих садиб, які пройшли всю процедуру категоризації. Також Олександр Полоз наголосив, що незабаром розпочнеться маркування маршрутів. Зокрема, вже обрано три напрямки.

Завершуючи засідання, керівник громадської організації Оксана Сусяк зазначила про необхідність планування вже сьогодні заходів та відповідної програми на новорічно-Різдвяні свята. Присутні одноголосно підтримали пропозицію та вирішили об’єднати свої зусилля в цьому напрямку. 

Прес-служба РДА

27.11.2014 | Кожному солдату - постійна увага та підтримка

 Сьогодні для захисників нашої держави, які забезпечують своїм відважним героїзмом безпеку нашим родинам, сім'ям, потрібна допомога. І саме нашим обов’язком є допомогти тим, хто так потребує її на даний час. Жителі Верховинського району й надалі продовжують допомагати військовим на сході хто чим може.

Так територіальні громади сіл Яблуниця, Черемошна, Зелене, Явірник, Шибене, Топільче передали чергову партію гуманітарної допомоги мобілізованим військовослужбовцям Верховинщини, які перебувають в зоні АТО. Небайдужі мешканці зібрали продукти харчування, воду речі першої необхідності, теплі речі  та предмети особистої гігієни. Потім всю допомогу у повному обсязі доставлять нашим воякам на схід країни, які зараз там відстоюють цілісність України.

Слід зазначити, що естафету продовольчого збору для армії приймають більшість сільських рад Верховинського району.  Координаторами збору допомоги є Верховинська районна державна адміністрація та активісти громадської  організації «Народна самооборона Івано-Франківської області».

Щоб допомогти Збройним силам, щоб підтримати сім’ї тих наших земляків, які сьогодні на сході країни відстоюють незалежність та неподільність нашої Батьківщини необхідно задіяти якнайбільше наших земляків. Лише всі разом, об’єднавшись, ми зможемо зробити так, щоб ця допомога була дієвою та ефективною. Запрошуємо до співпраці усіх небайдужих.

Збір гуманітарної та матеріальної допомоги триває і надалі. Бажаючих долучитися до цієї благодійної справи, просимо звертатися за тел.: 0673787116 – Іван Юряк.

Також в районі діє  цільовий фонд для здійсненнямобілізаційнихзаходівта цивільного захисту населення Код ЄДРПОУ – 37638341, МФО: 836014 Рахунок № 31513931700056 УДКСУ у Верховинському районі.

Прес-служба РДА

 

27.11.2014 | Відбулася учнівська науково – практична конференція на тему : «Верховина – гуцульська столиця. Погляд у майбутнє»

 У Верховинській ЗОШ  І-ІІІ ст. відбулася учнівська науково – практична конференція на тему : «Верховина – гуцульська столиця. Погляд у майбутнє» Це перша з чотирьох таких конференцій по відзначенню 590 – річчя першої згадки про Жаб’є – Верховину.

Організувала її і провела   районна  спілка  краєзнавців, педагоги Верховинської ЗОШ  І – ІІІ ст. Тетяна Василівна Александрова  і Людмила Михайлівна  Гулюк, відділ освіти,  спільно з науковцями Верховинського Регіонального музею Гуцульщини та Верховинського відділення «Філія «Гуцульщина».

Відкрив учнівську конференцію, член національної спілки краєзнавців України, секретар районної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, старший науковий співробітник музею Гуцульщини, Юрій Кречуняк: «Цього року Жаб’є - Верховина відзначає свій 590 – річний ювілей, згідно письмової згадки в літописах. Серед смарагдових дванадцяти гір і полонин, на берегах та схилах  швидкоплинного Чорного Черемошу, розкинулася перлина гір, гуцульська столиця - Жаб’є – Верховина. Чудотворна природа, грізна і цікава історія заселення, талановитий, працелюбний і вільний душею український народ - етнічні гуцули.

Найцінніший наш скарб - люди, які живуть тут з давніх-давен, народ гордий, водночас привітний і досить обдарований . На кожному присілку селища , у кожній хаті, живуть і творять сьогодення майстри своєї справи: вишивальниці, ткалі, писанкарі, майстри будівельники, теслярі, різьбярі по дереву, творці поетичних і прозових шедеврів, співанок, музиканти – віртуози і просто вправні господарі вікової гуцульської господарки, що викохують худібку, виховують нашу юну зміну. От і сьогодні ми, верховинська молода зміна, зібралися, щоб гідно відзначити у своїх творчих роботах наш ювілей -590 – річчя першої згадки про Жаб’є – Верховину. Бажаємо Вам творчого успіху».

З цікавими доповідями виступили учні:

1.              Софія Ілюк: Верховинська гуцульська пісня – співанка;

2.              Богдана Рибенчук: Верховинське гуцульське весілля;

3.              Тетяна Юряк: Сакральна Чорногора – Піп- Іван. Участь верховинців у будівництві обсерваторії;

4.              Оксана Черленюк – Мольфарство на Верховині;

5.              Уляна Уршеджук – Верховинська вишивка та її символіка.

Керівник проектів – вчитель Тетяна Василівна Александрова.

У обговоренні взяли участь:

1.               Петро Шкрібляк – Історичний нарис про Жаб’є – Верховину. Спогади . Вклад верховинців у етнокультурний розвиток Верховини та всієї Гуцульщини;

2.              Іван Зеленчук – Аналіз творчих виступів  учасників конференції. Спогади про Жаб’є Я. Головацького, Ірини Свйонтек, Ганни Храпчук;

3.              Оксана Сусяк – Збереження молоддю гуцульської мови і народної спадщини;

4.              Любов Никифоряк – Наступність поколінь у гуцульській родині, збереження народних традицій і обрядів верховинців молоддю.

5.              Юрій Кречуняк – Краєзнавчий аналіз по збереженню народної спадщини Жаб‘я - Верховини – гуцульської столиці;

 

Старший науковий співробітник

музею Гуцульщини                                                           Юрій Кречуняк

27.11.2014 | Українці вшановують пам’ять загиблих у концтаборах правозахисників (читати далі…)

В листопаді 2014 року виповнюється 25 років від дня перепоховання на Байковому цвинтарі у м.Києві праху Василя Стуса, Олекси Тихого та Юрія Литвина – видатних правозахисників, які загинули у концтаборах колишнього СРСР.

З метою вшанування пам’яті загиблих українців протягом листопада-грудня у загальноосвітніх навчальних закладах району буде проведено тематичні уроки та лекції, присвячені діяльності Василя Стуса, Олекси Тихого та Юрія Литвина, а також пам’яті загиблих українців у концтаборах колишнього СРСР. В бібліотечних установах району облаштують тематичні книжкові виставки.

 

Стус Василь Семенович народився 8 січня 1938 у селі Рахнівка Гайсинського району Вінницької області в селянській родині. Поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, один із найактивніших представників українського культурного руху 1960-х років. За переконання в необхідності української культурної автономії був заборонений радянською владою і на дванадцять років позбавлений волі.

Пропозицію Стуса опублікувати у 1965р. свою першу збірку віршів «Круговерть» видавництво відхилило. Незважаючи на позитивні відгуки рецензентів, було відхилено і його другу збірку — «Зимові дерева». Однак її було опубліковано в самвидаві. У 1970р. книжка віршів поета «Веселий цвинтар» потрапила до Бельгії й була видана в Брюсселі.

У відкритих листах до Спілки письменників, Центрального Комітету Компартії, Верховної Ради В.Стус критикував панівну систему, що після відлиги стала повертатися до тоталітаризму, відновлення культу особи та порушення прав людини, протестував проти арештів у середовищі своїх колег. Літературна діяльність поета, його звернення у вищі партійні інстанції з протестами проти порушення людських прав і критичними оцінками тогочасного режиму спричинили арешт у 1972.

Тоді київський обласний суд звинуватив його в «антирадянській агітації й пропаганді» та засудив до 5 років позбавлення волі і 3 років заслання. Покарання поет відбував у мордовських і магаданських таборах.

Повернувшись восени 1979 до Києва, приєднався до Гельсинської групи захисту прав людини. В травні 1980 був знову заарештований, визнаний особливо небезпечним рецидивістом й у вересні засуджений на 10 років примусових робіт і 5 років заслання.

На знак протесту проти жорстокого поводження табірної адміністрації з політв’язнями Стус кілька разів оголошував голодовки. У січні 1983 за передачу на волю зошита з віршами на рік його було кинуто до камери-одиночки. 28 серпня 1985 Стуса відправили в карцер за те, що, читаючи книгу в камері, оперся ліктем на нари. На знак протесту він оголосив безстрокове сухе голодування. Помер Василь Стус у ніч з 3 на 4 вересня.

 Читати далі…

27.11.2014 | На державному рівні дбають про учасників АТО (читати далі…)

 Міністерство соціальної політики України інформує про забезпечення учасників антитерористичної операції технічними засобами реабілітації та державних гарантій щодо надання житла.

Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації:

Держава гарантує безплатне та позачергове забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок Антитерористичної операції, незалежно від встановлення їм інвалідності.

Вартість виробу для учасника АТО встановлюється залежно від його потреб та не обмежена в сумі.

До технічних та інших засобів реабілітації належать:

♦  протезні вироби (зокрема протезно-ортопедичні вироби (ортези, протези), ортопедичне взуття);

♦  засоби для пересування (крісла колісні);

♦ спеціальні засоби для самообслуговування та догляду (допоміжні засоби для особистого догляду та захисту: наколінники, налокітники, рукавиці на протез, чохли для кукс верхніх та нижніх кінцівок, вкладиші із силіконової або селевої композиції для кукс верхніх та нижніх кінцівок, подушки протипролежневі та інші);

♦ допоміжні засоби для особистої гігієни: крісла-стільці, сидіння на унітаз, сидіння-надставки на унітаз, щипці для туалетного паперу, стільці, табурети, сидіння для ванни та душу, східці, підставки для ванни, умивальники);

♦  допоміжні засоби для особистої рухомості, переміщення та підйому (палиці, милиці, ходуни, поручні);

♦ меблі та оснащення (столи, меблі для сидіння, ліжка, матраци протипролежневі, перила та поручні, бруси, опори).

Кудизвертатися:

Цей перелік документів особа або її законний представник подає до органу соціального захисту населення міських та районних державних адміністрацій за зареєстрованим місцем проживання або за місцем фактичного проживання учасника АТО.

Читати далі…

26.11.2014 | Верховинський район візьме участь у третьому етапі Проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ»

 Верховинський район візьме участь у Проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» для місцевих рад, де мешканці сіл, селищ та невеликих міст (з населенням до 10.000 осіб) зможуть зорганізуватись у громаду, визначити пріоритети для покращення умов проживання та запропонувати для фінансування один проект з покращення умов проживання. Мікро-проекти громад будуть співфінансуватись Проектом в залежності від досвіду участі району у попередніх фазах МРГ (65-75%, від $5.000 до $15.000), місцевим бюджетом (20-30%) та громадою (5%). Загалом, діяльність Проекту МРГ буде спрямовано на відновлення базової соціальної та комунальної інфраструктури в таких пріоритетних сферах діяльності громад, як енергоефективність, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища, водопостачання спільно з розвитком малого аграрного бізнесу.

Пріоритетними сферами для підтримки громадських ініціатив є:

• охорона здоров’я (підтримка мережі фельдшерсько-акушерських пунктів, тощо);

• стандарти енергоефективності та альтернативні енергетичні технології (енергозберігаючі заходи, збільшення використання відновних джерел енергії, тощо);

 • комунальне водопостачання;

 • охорона довкілля (утилізація відходів, знешкодження запасів пестицидів тощо);

• економічні ініціативи (розвиток сільськогосподарських/обслуговуючих кооперативів). Разом з тим, під час третьої фази Проект МРГ надаватиме підтримку обласним та місцевим органам влади щодо поширення кращих практик та досвіду із спільного планування та подальшого поширення підходу, орієнтованого на громаду. Проект надаватиме підтримку Уряду України у впровадженні реформ з децентралізації та поширенні інноваційних підходів щодо спільного планування та сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні через центри управління знаннями та впровадження курсу в навчальні програми двадцяти університетів.

Третя фаза Проекту МРГ впроваджуватиметься протягом 2014-2018 років із загальним бюджетом 23.8 млн. євро, наданих Європейським Союзом (23 млн. євро) та ПРООН (800,000 євро). Мета Проекту - сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив по всій Україні.

Прес-служба РДА

26.11.2014 | Голова райдержадміністрації вручив посвідчення матерям-героїням

 Покликання кожної жінки – стати матір’ю, виховати достойних громадян суспільства. Всі жінки-матері на землі безумовно достойні поваги, та особливо це стосується жінок, які народили та виховали п’ять і більше дітей і удостоєні почесного звання України «Мати-героїня», що є вищою формою відзначення громадян за вагомий внесок у реалізацію державної політики з питань сім’ї, материнства і дитинства, самовідданого виховання та навчання дітей.

Багата на таких жінок і Верховинщина. 25 листопада 2014 року в актовому залі райдержадміністрації голова районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук та голова районної ради Іван Маківничук урочисто вручили посвідчення про присвоєння, відповідно до Указів Президента України від 23 серпня 2014 року № 668/2014 та № 671/2014 почесного звання України «Мати-героїня», нагрудний знак та квіти 37 жителькам району.

Зокрема, посвідчення отримали:

 

 

Волинюк Марія Семенівна

смт. Верховина

Гапчук Ганна Дмитрівна

с. Красник

Дідушко Марія Дмитрівна

с. Красноїлля

Дудидра Ганна Дмитрівна

с. Хороцево

Камад Марія Юріївна

с. Красник

Кітлярук Валентина Анатоліївна

с. Красник

Кітлярук Ганна Іванівна

с. Красник

Кіцнак Ольга Леонідівна

с.Зелене

Кречуняк Марія Михайлівна

с.Устеріки

Михайлюк Катерина Дмитрівна

с.В.Ясенів (Рівня)

Потяк Василина Василівна

с. Криворівня

Рибак Ганна Іванівна

смт. Верховина

Федорчак Парасковія Миколаївна

с. Гринява

Шпитчук Галина Дмитрівна

с. Голови

Бойканюк Василина Юріївна

с. Криворівня

Ванджурак Парасковія Федорівна

смт.Верховина(Віпче)

Гаврильчук Ксенія Іванівна

с. Замагора

Гавучак Євдокія Михайлівна

с. Голови

Готич Ганна Никифорівна

с. Красник

Дідушко Ганна Федорівна

с. Красноїлля

Жданова Віра Данилівна

смт. Верховина

Коржук Любов Юріївна

с. Кривопілля

Костюк Марія Дмитрівна

смт. Верховина

Куриндаш Катерина Яківна

с. Грамотне

Маротчак Ганна Йосипівна

с. Полянки

Мороз Марія Миколаївна

с. В.Ясенів

Проданюк Марія Дмитрівна

смт. Верховина

Рибенчук Ганна Михайлівна

с. Замагора

Самокіщук Ганна Миколаївна

смт. Верховина

Соломійчук Євдокія Василівна

смт. Верховина

Сорока Ганна Федорівна

смт. Верховина

Спаська Ганна Іванівна

с. Ільці

Тимофійчук Ганна Петрівна

с. Красник

Тимчук Василина Іллівна

с. Голови

Федорчак Парасковія Дмитрівна

с. Гринява

Федорчук Марія Василівна

смт. Верховина

Шкрібляк Парасковія Юріївна

с .Ільці

Голова райдержадміністрації Ярослав Скуматчук подякував присутнім матерям - героїням за їхню невтомну працю, за недоспані ночі, за правильне і гідне виховання своїх дітей та побажав берегиням роду людського радості, достатку, тепла, пошани від дітей, рідних та близьких.

Прес-службаРДА

26.11.2014 | Держава передбачила пільги для учасників бойових дій

 Міністерство соціальної політики надало інформацію газеті «Урядовий кур'єр» щодо пільг для учасників бойових дій, передбачених державою.

Йдеться про пільгові транспортні перевезення, пенсійні виплати, санаторно-курортне лікування, психологічну реабілітацію.

Пільги учасникам бойових дій (зокрема учасникам АТО):

♦  безплатне одержання ліків за рецептами лікарів;

♦  безплатне щорічне забезпечення санаторно-курортним лікуванням, а також компенсація вартості самостійного санаторно-курортного лікування;

♦ 75% знижки плати за житлово-комунальні послуги;

♦ 75% знижки вартості твердого палива і скрапленого газу;

♦ встановлення на пільгових умовах квартирних телефонів (оплата у розмірі 20% тарифів вартості основних та 50% — додаткових робіт). Абонентська плата за користування телефоном встановлюється у розмірі 50% затверджених тарифів;

♦ безплатний проїзд усіма видами міського та приміського транспорту;

♦ безплатний проїзд один раз на два роки (туди і назад) всіма видами міжміського транспорту або проїзд один раз на рік (туди і назад) вказаними видами транспорту з 50-відсотковою знижкою;

♦ користування під час виходу на пенсію (незалежно від часу виходу на пенсію) чи зміни місця роботи поліклініками та госпіталями, до яких вони були прикріплені за попереднім місцем роботи;

♦   щорічне медичне обстеження і диспансеризація;

♦  виплата допомоги за тимчасовою непрацездатністю в розмірі 100% середньої заробітної плати незалежно від стажу роботи;

♦ використання чергової щорічної відпустки у зручний час, а також одержання додаткової відпустки без збереження заробітної плати строком до двох тижнів на рік;

♦ переважне право на залишення на роботі під час скорочення чисельності чи штату працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці та на працевлаштування у разі ліквідації підприємства, установи, організації;

♦  першочергове забезпечення житловою площею осіб, які потребують поліпшення житлових умов, і першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва;

♦ зі сплати податків, зборів, мита та інших платежів до бюджету відповідно до податкового та митного законодавства.

Читати далі…

26.11.2014 | Глава держави підписав Закон, який спрощує оформлення спадщини

     Президент підписав Закон № 1709-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо деяких питань спадкування)».

     Закон спрощує процедуру оформлення спадщини і реєстрації прав громадян на успадковане ними нерухоме майно, насамперед на селі.    Тепер мешканці сільських населених пунктів зможуть оформити необхідні документи за місцем проживання. Це не лише робить відповідні послуги більш доступними для спадкоємців, а й зменшить часові та грошові витрати на їх оформлення.

     Коментуючи підписаний Закон, Перший заступник Глави Адміністрації Президента Геннадій Зубко відзначив, що прийняття цього документу є реалізацією одного з напрямків децентралізації влади, адже органам місцевого самоврядування сільських населених пунктів надаються повноваження щодо оформлення спадщини.

     Крім того, Законом № 1709-VII скасовується обов’язкове проведення оцінки майна і встановлюється нульова ставка оподаткування у випадках спадкування майна спадкоємцями першої та другої черги. Тобто у разі оформлення спадку від чоловіка-дружини, батьків-дітей, баби-діда, брата-сестри.

 

Прес-служба Президента України

26.11.2014 | Проведено відеолекторій на тему: «Що ви знаєте про ВІЛ/СНІД»

 25 листопада 2014 року спеціалістами РЦСССДМ  Сапріянчук О. В. та  Мельничук Л. М. спільно із фахівцем із соціальної роботи Лабудяк Г.В. у Ільцівській ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено відеолекторій на тему: «Що ви знаєте про ВІЛ/СНІД» для учнів 6 класу. Метою заходу було інформувати учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ інфекції та засоби заходу, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття питань толерантності по відношенню до ВІЛ інфікованих людей. Після перегляду відеофільму учні закріпили знання  про шляхи передачі інфекції та методи захисту.

Вразило єдине – багато чого вони чули вперше. Але завдяки атмосфері довіри, діти брали активну участь в обговорені даної теми та відкрито висловлювали власні бачення проблеми та аргументували свої позиції ставлення до людей які живуть з ВІЛ.

Підсумовуючи захід, всім учням  було запропоновано приєднатися до спеціалізованого формування  «Школа волонтерів» для взяття активної участі у заходах, акціях, бесідах, які проводяться для дітей інвалідів, дітей сиріт, малозабезпечених та багатодітних сімей, а також мають змогу проявити свої власні творчі здібності в різних конкурсах, що проводиться у РЦСССДМ.  Даний захід був приурочений до Міжнародного дня боротьби зі Снідом

РЦСССДМ


Анонси подій

Колегія РДА

30 грудня 2014 року о 10.00 год. відбудеться засідання  колегії Верховинської  районної державної адміністрації.

Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний
 комплекс"Кринта"
с.Красник
Верховинського району

Івано-Франківської області
переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

Анонси подій

 

 

27.11.2014  року о 12-00 год - Районний творчий звіт «Тобі, Кобзарю, спів шани і слави!», присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка ( Актовий зал Верховинської ЗОШ І-ІІІ ст.)

 

28.11.2014 року об 11-00 год - Засідання круглого столу у  голови  районної державної адміністрації Я.Скуматчука з головами селищної та сільських рад району, начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації за участю представників громадських організацій району щодо розробки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Верховинського району на 2015 рік (Зал засіданьРДА)

 

 

.

Актуально

 Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

 

До уваги громадськості!

 ІНФОРМАЦІЯ

щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

 

 

За рахунок коштів обласного бюджету за період з 26 березня по 7 серпня в Івано-Франківській області профінансовано мобілізаційних заходів, цивільного захисту населення та заходів з територіальної обороноздатності на суму 5 973,721 гривень.

На ці кошти було закуплено бронежилети, шоломи, одяг, взуття, запасні частини до автомобільної техніки, лікарські засоби, пальне.

Надавалася також допомога сім’ям загиблих у зоні АТО військовослужбовців та переселенців зі Сходу України.

Нижче надаємо спільні розпорядження голів облдержадміністрації та обласної ради, розпорядження голови обласної державної адміністрації, звіт департаменту фінансів ОДА та інформацію про використання коштів з обласного бюджету станом на 07.08.2014 року.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Закон

 

Закон України

«Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»

До уваги громадськості!

 

Підтримай Українську армію

 

Оголошення

«Районний цільовий фонд для здійснення

мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення»

Код ЄДРПОУ – 37638341, МФО: 836014

Рахунок № 31513931700056

УДКСУ у Верховинському районі

Додаткову інформацію про цільовий фонд можна дізнатися в штабі територіальної оборони району за телефонами: 2-13-53, 2-15-80.

До уваги громадськості!

 

Верховинська районна державна адміністрація проводить обговорення Стратегічного плану економічного розвитку Верховинського району (Україна) та Рущанської долини (Румунія). 

Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі: поштою за адресою: 78700, Івано-Франківська область, смт.Верховина,  вул..І.Франка 20; e-mail: verhovina_rda@ukr.net.

НПП Верховинський

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області