1 листопад 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 


.
Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
31.10.2014 | Шановні працівники соціальної сфери району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери!

Ваша невтомна щоденна праця є вкрай важливою та необхідною. Працюючи в цій нелегкій, але благородній сфері, ви забезпечуєте належний соціальний захист громадян, які потребують підтримки.

Приємно відзначити, що завдяки спільним зусиллям у соціальній сфері відбуваються відчутні зміни на краще. Вона стає ближчою до людини, все повніше задовольняє її потреби. Впевнені, що ви і надалі спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання і великий практичний досвід для досягнення нової якості життя наших краян.

Сердечно бажаємо успіхів і натхнення у вашій відповідальній справі. Міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди вам і вашим родинам. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде Боже благословення, людська шана і подяка.

 

 

Голова районної державної                      Голова районної ради

адміністрації

                            Ярослав Скуматчук                   Іван Маківничук

 

 

31.10.2014 | ЗУНР: крізь призму часу

 У Верховинській районній бібліотеці відкрито  виставку  до  96  - річниці  з часу проголошення ЗУНР:  «ЗУНР: крізь призму  часу». Виставка знайомить читачів із  перебігом   подій того  періоду  на  теренах  нашого краю.  Книги  і публікації  представлені  на  виставці, розкривають  передумови та  події  листопадового  зриву 1918 року,  який  заклав  основи  нашої  державності,  коли  українські політики  й військовики  створили  свій  уряд,  армію,  закони  та  Малу  Конституцію. Спрямувавши  свої  думи  до  Наддніпрянської  України,  вони  поєднали навік  у  великій  Злуці всі   українські землі  і  постали перед  світом єдиним нерозділеним  народом, нацією, яка на  зламі  двох  епох  голосно  заявила  про  свою  державність.  Доповнює  виставку   історичний  матеріал про  визначних  діячів  ЗУНР  Л. Бачинського, К. Левицького,  Є. Петрушевича, Д. Вітовського  і ін.

 

Центральна районна  бібліотека

31.10.2014 | Управління Пенсійного фонду України у Верховинському районі інформує

 Робота управління Пенсійного фонду України у Верховинському районі була спрямована на забезпечення виконання покладених на органи Пенсійного фонду завдань.

Заборгованості підприємств перед Пенсійним фондом України з державною часткою майна станом на 10.10.2014 року немає. Борг по управлінню станом на 10.10.2014 року становить 68,8 тис.грн. В т.ч. борг по страхових внесках становить 34,6 тис.грн., недоїмка по єдиному соціальному внеску становить 36,5 тис.грн. та заборгованість по відшкодуванню пільгових пенсій – 3,52 тис.грн.

Станом на 01.10.2014 року спеціалістами відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи за січень – вересень 2014 року проведено 22 ознайомлення з провадженнями за виконавчими документами на суму 113,4 тис.грн., за результатами яких складено 22 довідки. Подано 5 скарг на бездіяльність державних виконавців на суму 35,0 тис.грн.

Щоквартально проводяться взаємоперевірки щодо направлених виконавчих документів про стягнення коштів на користь управління. Від вжитих відділом ДВС заходів в погашення заборгованості становить в сумі 29,5 тис.грн.,  або 38,5 відсотків. Залишок заборгованості станом на 01.10.2014 року становить 30,6 тис.грн.

Протягом січня – вересня 2014 року проведено 41 позапланову перевірку. В т.ч. 12 згідно письмових заяв страхувальників, 29 згідно повідомлення державного реєстратора про зняття з обліку. За результатами позапланових перевірок виявлено 4 порушення. Донараховано страхових внесків на 202,56 грн. Накладено фінансових санкцій на суму – 2673,00 грн. Накладено адмінштраф – 340,00 грн. Донараховані суми відшкодовано повністю.

Проведено відділом 362 перевірки. В т.ч. 41 позапланова, 8  за додатковими ставками, 24 – рейдові перевірки по детінізації, 43 – щодо цільового використання коштів, 246 – достовірності видачі документів для призначення пенсій.

Протягом 9 місяців 2014 року призначено 281 пенсію. В т.ч. 5 – призначена грошова допомога відповідно до п.7-1 розділу XV Закону, 29 – призначено дострокову пенсію відповідно до п.7-2 розділу XV Закону, 15 – призначено пенсію за нормами Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”.

Звернулися за перерахунками пенсії згідно ч.4  ст. 42 Закону України   “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” 115 громадян. 

По 115 пенсійних справах проведено такий перерахунок. Переведено пенсії з одного виду на інший 16 особам.

По 299 пенсійних справах проведено зустрічні перевірки. Встановлено   5 порушень. Кількість попереджених недоплат на суму 212,88 грн.

Протягом 9 місяців 2014 року до управління надійшло 13 письмових звернень На особистому прийомі побувало 116 громадян.

 

 

Начальник управління                                                                        І.В.Гондурак

31.10.2014 | Відзначили День працівників соціальної сфери

 Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають людей, професійним обов’язком яких є захист прав і свобод соціально незахищених верств населення, щоденна турбота про пенсіонерів, ветеранів і інвалідів, дітей і молодь, вирішення питань зайнятості, оплати праці, призначення пенсій, державних компенсацій та інших соціальних виплат.

З метою відзначення Дня працівників соціальної сфери в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації відбулися урочисті збори. З привітальним словом до соціальних працівників звернувся голова районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук та начальник управління праці та соціального захисту населення Василь Кімейчук.

Голова райдержадміністрації Ярослав Скуматчук зазначив, що працівники соціальної сфери постійно піклуються про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримують малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагають їм здолати життєві труднощі. Він також наголосив, що сьогодні увага працівників соціального захисту повинна бути зосереджена на забезпеченні військовослужбовців, які беруть участь в бойових діях на сході, та їх сімей, а також сімей загиблих у зоні АТО.

Після вітальних слів за сумлінну працю грамотами голови районної державної адміністрації та грошовими преміями нагороджено головного спеціаліста відділу виплати соціальних допомог Котик Наталію Василівну, спеціаліста І категорії відділу опрацювання заяв та прийняття рішень Зузяк Маряну Василівну.

Також грамотами управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації за сумлінну працю в органах державної виконавчої влади, високий професіоналізм, добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери грамотами управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації нагороджено першого заступника начальника управління Маротчак Ярославу Дмитрівну, начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Стецика Валерія Володимировича, спеціаліста І категорії відділу опрацювання заяв та прийняття рішень Гавучак Калину Андріївну, головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Пониполяк Уляну Михайлівну, спеціаліста І категорії відділу виплати соціальних допомог Гардежук Парасковію Іванівну, головного спеціаліста відділу виплати соціальних допомог Шмадюк Оксану Іванівну.

 

Прес-служба РДА

31.10.2014 | Про роботу районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

 Управління праці та соціального захисту райдержадміністрації інформує, що впродовж 9-ти місяців поточного року в районі проведено три засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат за участю керівників районних управлінь Пенсійного фонду України в районі, праці та соціального захисту населення, державної податкової інспекції району, тощо. На засіданні заслухано звіти керівників підприємств різної форми власності та господарювання, які допустили порушення в частині  виплати заробітної плати та платежів до Пенсійного фонду України в районі. За підсумками засідання керівникам підприємств та фізичним особам-підприємцям рекомендовано вжити заходів щодо недопущення заборгованості із виплати заробітної, погашення боргів до Пенсійного фонду України в районі, зменшення неповної зайнятості працівників та підвищення рівня заробітної плати. 

Слід зазначити, що заробітна плата в бюджетній сфері упродовж поточного року виплачувалась своєчасно і простроченої заборгованості по бюджетних установах району не було.

Управління праці та соціального

захисту райдержадміністрації

31.10.2014 | З метою забезпечення своєчасного і ефективного реагування на можливі надзвичайні ситуації

 З метою забезпечення своєчасного і ефективного реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з прогнозами  гідрометеоцентру України щодо ймовірних опадів в районній державній адміністрації проведено нараду стосовно виконання заходів та готовність до дій під час ймовірного ускладнення погодних умов.

На нараді відмічено, що в районі налагоджена взаємодія служб цивільного захисту з місцевими органами влади з питань інформування місцевого населення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, оперативного залучення сил і засобів служб взаємодії, техніки, насосного обладнання підприємств, організацій різних форм власності і приватних осіб для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій.

Забезпечується моніторинг гідрометеорологічної обстановки на території району.

Також, опрацьовано питання з селищним та сільськими головами щодо організації заходів з очищення зливових, каналізаційних систем, водовідвідних каналів, русел річок і потоків, водопропускних споруд під автомобільними мостами, вздовж доріг для забезпечення надійного водовідведення, в тому числі із залученням місцевого населення.

 

Начальник відділу                                          Ганна Ласкурійчук

 

 

31.10.2014 | Про стан виплати заробітної плати в установах, організаціях та підприємствах району

 Своєчасна виплата заробітної плати та погашення боргів з неї – першочергові питання, які вирішуються органами  виконавчої влади в загальному комплексі соціально – економічних  проблем.

Протягом звітного періоду поточного року в районі  проводилась відповідна робота, спрямована на підвищення рівня заробітної плати та своєчасності її виплати. Так, середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників, зайнятих на підприємствах, в установах, організаціях (з кількістю працівників 10 і більше осіб), розташованих на території  району, за період січень-червень 2014 року становила 2426,0 грн., що у 2 рази перевищує розміри державних соціальних гарантій - прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати (1218,00 грн.). Проти відповідного періоду 2013 року рівень заробітної плати зріс і становить 103,3 відсотки (2349,0 грн.), однак по відношенню до середньообласного показника складає 92,5% (2622,0 грн.).

Слід зазначити, що заробітна плата в бюджетній сфері упродовж поточного року виплачувалась своєчасно і простроченої заборгованості по бюджетних установах району не було.

Управління праці та соціального

захисту райдержадміністрації

30.10.2014 | Верховинське РВ УДСНС в Івано-Франківській області попереджає

 Триває опалювальний сезон. Саме в цей період різко збільшується кількість пожеж, які виникають у житловому секторі. Однією із основних причин загорянь у квартирах та житлових будинках, є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Як уникнути біди під час опалювального сезону, зберегти своє майно, власне життя та життя рідних?

Перед початком опалювального сезону печі та димоходи необхідно прочистити, відремонтувати і побілити. Кожну піч, стінкові димові канали в межах приміщення, а особливо димові труби на горищі, треба побілити вапняним або глиняним розчином. Тоді на білому фоні буде помітно тріщини, які чорніють через проходження диму. Піч, димова труба в місцях з'єднання з дерев'яними горищними або міжповерховими перекриттями, повинні мати потовщення цегляної кладки - оброблення. Не слід забувати і про потовщення стінок печі. Будь-яка піч повинна мати самостійний фундамент і не примикати всією площиною однієї зі стінок до дерев'яних конструкцій. Між ними має бути повітряний проміжок. На дерев’яній підлозі перед топкою необхідно прибити металевий  лист, розмірами не менш 50 на 70 см. Небезпечно залишати розтоплені печі без нагляду або на догляд малолітніх дітей. Не можна застосовувати для розтоплення горючі і легкозаймисті рідини. Аби не допустити перегріву печі, рекомендується топити її 2-3 рази на день, і не довше, ніж по півтори години. За 3 години до сну піч потрібно припинити топити. Не сушіть на печі речі і вологі дрова. Стежте за тим, щоб меблі, шторки знаходилися не менш, ніж за півметра від масиву печі. Категорично забороняється топити дровами, які за розміром довші за топковий отвір. У місцях, де стіни, перегородки, перекриття, балки примикають до печей і димохідних труб, необхідно передбачити оброблення з вогнезахисних матеріалів.

Шановнігромадяни, будьте обережні в побуті, дотримуйтесь елементарних вимог пожежної безпеки! Пам'ятайте, що лише суворе дотримання Правил пожежної безпеки допоможе уникнути лиха! У випадку пожежі або надзвичайної ситуації необхідно негайно викликати пожежно-рятувальнуслужбу за номером 101.

30.10.2014 | Швидке створення коаліції працюватиме на реформи - Глава держави

 Президент України Петро Порошенко задоволений результатами своєї політичної сили на виборах до Верховної Ради і переконаний, що швидке створення на її основі коаліції дозволить, нарешті, розпочати реформи.

"Мені приємно, що моя політична сила отримала переконливу перемогу – фракція буде мати понад 130 депутатів. Але сьогодні ми повинні не святкувати, а нарешті розпочати реформи", - сказав Глава держави на зустрічі з членами Ради з питань судової реформи.

Петро Порошенко наголосив, що важливо невідкладно розпочати роботу новообраної Верховної Ради, сформувати коаліцію та Уряд. "Я впевнений в тому, що ми дуже швидко створимо коаліцію, що коаліція буде об'єднана принципами, цінностями. Найближчим часом, одразу після формування коаліції, необхідно запропонувати Верховній Раді пакет законів, нових правил, які дозволять нам побудувати систему, якій буде довіряти суспільство та світ", - наголосив Глава держави.

Глава держави наголосив на відповідальності майбутніх учасників коаліції, нового Уряду за реалізацію курсу реформ, за прийняття низки невідкладних законопроектів. "Маємо ефективно працювати, щоб вирішити всі принципові питання", - підкреслив він.

"Не маю жодного сумніву, що ми – одна команда, яка хоче побудувати в Україні справедливе суспільство. А справедливе суспільство можна побудувати лише тоді, коли є верховенство права, коли є чесна влада", - також зазначив Президент.

 

30.10.2014 | Проведено зустріч з воїнами УПА

В рамках відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників у залі засідань районної державної адміністрації проведено круглий стіл з представниками районної станиці братства УПА.

У заході взяли участь голова районної ради Іван Маківничук, заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу районної державної адміністрації Василь Шекеряк, представники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), районного управління пенсійного фонду, центральної районної лікарні.

Захід розпочався із вшанування пам’яті всіх, хто захищав наш рідний край у роки війни та поклав своє життя на вівтар Перемоги.

Відкриваючи засідання круглого столу заступник керівника апарату Василь Шекеряк зазначив, що подібні зустрічі – це час згадати історичні події, вшанувати людей, які ціною власного життя відстоювали рідну землю, подарували нащадкам мир і спокій, щасливе майбутнє. Він побажав сивочолим ветеранам міцного здоров’я, добра і щасливого довголіття.

Також під час зустрічі ветерани мали можливість задати запитання щодо соціального, пенсійного, медичного забезпечення.

Прес-служба РДА

  


Анонси подій

Колегія РДА

28 жовтня 2014 року о 10.00 год. відбудеться засідання  колегії Верховинської  районної державної адміністрації.

Порядок денний колегії

Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний
 комплекс"Кринта"
с.Красник
Верховинського району

Івано-Франківської області
переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

Актуально

 Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

 

До уваги громадськості!

 ІНФОРМАЦІЯ

щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

 

 

За рахунок коштів обласного бюджету за період з 26 березня по 7 серпня в Івано-Франківській області профінансовано мобілізаційних заходів, цивільного захисту населення та заходів з територіальної обороноздатності на суму 5 973,721 гривень.

На ці кошти було закуплено бронежилети, шоломи, одяг, взуття, запасні частини до автомобільної техніки, лікарські засоби, пальне.

Надавалася також допомога сім’ям загиблих у зоні АТО військовослужбовців та переселенців зі Сходу України.

Нижче надаємо спільні розпорядження голів облдержадміністрації та обласної ради, розпорядження голови обласної державної адміністрації, звіт департаменту фінансів ОДА та інформацію про використання коштів з обласного бюджету станом на 07.08.2014 року.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Закон

 

Закон України

«Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»

До уваги громадськості!

 

Підтримай Українську армію

 

Оголошення

«Районний цільовий фонд для здійснення

мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення»

Код ЄДРПОУ – 37638341, МФО: 836014

Рахунок № 31513931700056

УДКСУ у Верховинському районі

Додаткову інформацію про цільовий фонд можна дізнатися в штабі територіальної оборони району за телефонами: 2-13-53, 2-15-80.

До уваги громадськості!

 

Верховинська районна державна адміністрація проводить обговорення Стратегічного плану економічного розвитку Верховинського району (Україна) та Рущанської долини (Румунія). 

Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі: поштою за адресою: 78700, Івано-Франківська область, смт.Верховина,  вул..І.Франка 20; e-mail: verhovina_rda@ukr.net.

НПП Верховинський

 

До уваги громадськості

 План  проведення  міжнародних спеціалізованих виставок та ярмарок в м. Ташкент в 2014 році


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області