23 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
22.06.2018 | З днем державної служби.

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\98949619.jpgВітаю Вас з професійним святом - Днем державної служби України. 

      Вірно, чесно, шляхетно служити своєму народові та державі в ім'я її процвітання в усі часи було почесним обов'язком державного службовця.

      Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.
      Україна переживає глибокі й вирішальні перетворення, і суспільство очікує від працівників державної служби ефективного і відповідального управління.
      Обов'язок кожного посадовця - дотримуватися конституційних прав і свобод громадян, створювати умови для сталого економічного та соціального розвитку країни, сприяти досягненню європейських стандартів рівня життя українців.

      Від Ваших щоденних наполегливих зусиль, професіоналізму, мудрості, принциповості, сумління та ініціативності значною мірою залежать темпи та якість соціально-економічних перетворень у районі та країні загалом, моральне та фінансове благополуччя людей, а відтак і піднесення позитивного іміджу держави на міжнародному рівні.
         Від усієї душі бажаю Вам, шановні колеги, наснаги, терпіння, силиволі, міцного здоров’я та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України.

 

Голова районної державної адміністрації                   Олег Лютий

Голова районної ради                                                  Іван Шкіндюк

22.06.2018 | Голова райдержадміністрації Олег Лютий бере участь у роботі сесії обласної ради


Описание: http://www.if.gov.ua/files/img/IMG_4577.JPG              Сьогодні проходить двадцять друга сесія обласної ради сьомого демократичного скликання.

До порядку денного внесено 75 питань, які є важливими для соціально-економічного розвитку області.

Зокрема, депутати обласної ради розглянули виконання обласного бюджету за І-ий квартал поточного року та внесли зміни до обласного бюджету на 2018 рік.

Прийняли програму з виконання робіт із землеустрою для забезпечення оформлення права на землі лісового фонду на 2018-2022 роки тощо.

Крім того, передбачено внесення змін та доповнень до цілого ряду регіональних цільових програм.

22.06.2018 | До дня молоді

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\КАРТИНКИ\скачанные файлы (3).jpgГоловне управління статистики інформує. На 1 січня 2018р. на Івано-Франківщині проживало 383 тис. молодих людей у віці 15–34 роки, або 28%  від  загальної  чисельності  постійного  населення  області. Більше половини молоді (55%) – сільські жителі.

За статевою структурою серед молоді переважають чоловіки (50,8% чоловіків проти 49,2% жінок), тоді як у загальній кількості населення чоловіків традиційно менше (47,3% проти 52,7% відповідно). На кожну тисячу молодих жінок припадає 1034 молодих чоловіків. «детальніше»

22.06.2018 | Шестеро посадовців Прикарпаття з нагоди 100-річчя державної служби в Україні відзначені на високому рівні

Описание: news-imageЗа вагомий особистий внесок у державне будівництво, забезпечення реалізації державної політики у сфері державної служби, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу та з нагоди 100-річчя державної служби в Україні відзначені державними нагородами та почесними званнями шість керівників державних структур Прикарпаття. Про це йдеться в Указі Президента України 175/2018 «Про відзначення державними нагородами України», який Петро Порошенко підписав учора..«детальніше»

22.06.2018 | В обласному центрі вшанували пам’ять жертв війни в Україні

Описание: news-image22 червня в Івано-Франківську на території Меморіального комплексу відбулося вшанування пам’яті українців, що загинули в усіх війнах. Представники органів державної влади та громадськості поклали квіти до Монументу слави.

На будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій були приспущені Державні Прапори України.

З нагоди трагічної дати в бібліотеках області розгорнуто тематичні книжкові виставки, спрямовані на об’єктивне висвітлення питання внеску України у боротьбу проти нацизму.

Також цього ж дня на сесії обласної ради депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих земляків.

22.06.2018 | Звернення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/79762/image002.jpg Дорогі співвітчизники!

Сьогодні ми згадуємо, як 22 червня 1941 р. Друга світова війна прийшла до усього українського народу, а перед тим, 1 вересня 1939 р., вона увірвалася на терени Західної України. Ця жахлива війна зачепила всі українські етнічні території і тривала на наших теренах від 1939 до 1944 року. Україна втратила близько 8 млн осіб або кожного п’ятого мешканця. Це одна з найбільших втрат серед усіх постраждалих сторін.«детальніше»

22.06.2018 | ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\КАРТИНКИ\,т.jpgЗовнішня торгівля області товарами у січні–квітні 2018 року

 

Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у січні–квітні 2018р. становили 298 млн.дол. США, імпорту – 281,5 млн.дол. США. Проти січня–квітня 2017р. обсяги експорту збільшилися в 1,6 раза, імпорту – в 1,9 раза. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 16,5 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,06. «детальніше»

22.06.2018 | | Глава Уряду: Очищення кордону від контрабанди – справа честі

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/79752/image002.jpgОчищення кордону від проявів контрабанди та сприяння «сірому імпорту» є справою честі для всіх гілок влади, оскільки втрати держави від непрозорості на кордонах сягають мільярдів гривень. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час всеукраїнської селекторної наради з питань боротьби із контрабандними схемами на кордоні України.

«Митники, працівники прикордонної служби мають все для того, аби робити країну багатшою, а не виконувати функції, аби в країну «щось» заїжджало. Ви заробляєте тисячі чи мільйони, а держава втрачає мільярди. «детальніше»

21.06.2018 | Сектор цивільного захисту інформує

Описание: E:\МЕРЕЖА\теб та нс\DSC_2297.JPG21.06.2018 року відбулося  позачергове  засідання  районної комісії  з питань техногенно- екологічної     безпеки  і  надзвичайних  ситуацій,на якому  було  розглянуто  два питання :

1. Про стан забезпечення утилізації твердих побутових відходів на території Верховинського району.

2. Про розгляд звернення громадян.

У зв’язку із закінченням терміну договору оренди земельної ділянки, яка використовувалась як районний полігон твердих побутових відходів в с. Бережниця та з метою недопущення спалаху гострих інфекційних та неінфекційних захворювань забезпечення утилізації твердих відходів на території Верховинського району комісія надала ряд доручень органам місцевого самоврядування, керівникам установ, організацій, фізичним та юридичним особам.

   

21.06.2018 | Верховна Рада України прийняла Закон «Про національну безпеку»


Описание: news-imageСьогодні, 21 червня, Верховна Рада ухвалила Закон України «Про національну безпеку». За відповідне рішення проголосували 248 народних депутатів.

Законодавчий акт визначає основи та принципи національної безпеки і оборони, цілі та основні засади державної політики, що гарантуватимуть суспільству і кожному громадянину захист від загроз.

Законом визначаються та розмежовуються повноваження державних органів у сферах національної безпеки і оборони, створюється основа для інтеграції політики та процедур органів державної влади, інших державних органів, функції яких стосуються національної безпеки і оборони, сил безпеки і сил оборони, визначається система командування, контролю та координації операцій сил безпеки і сил оборони, запроваджується всеосяжний підхід до планування у сферах національної безпеки і оборони, забезпечуючи у такий спосіб демократичний цивільний контроль над органами та формуваннями сектору безпеки і оборони.«детальніше»


Анонси подій

 

26 червня 2018 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

24 червня 2018 року

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

Події Верховинщини

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області