26 Квітень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 

 


  .


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
26.04.2015 | 29 років тому сталася аварія на ЧАЕС

Аварія на атомній електростанції у Чорнобилі, що сталася 26 квітня 1986 року, являє собою катастрофу, яка не має прецедентів у сучасній історії і все ще негативно впливає на життя мільйонів людей. Вибухом була ушкоджена оболонка четвертого реактора Чорнобильської АЕС, в результаті чого протягом наступних двох тижнів в атмосферу було викинуто радіоактивні ізотопи. Викид радіоактивності у 200 разів перевищував радіоактивність після вибухів атомних бомб, скинутих під час Другої світової війни на Хіросіму й Нагасакі. Ліквідатори, які брали участь в операціях із врятування й надання допомоги, отримали небезпечні дози радіації і змушені ще й донині постійно лікуватися.

Наслідки цієї аварії не можуть швидко зникнути. Чорнобильська катастрофа порушила нормальну життєдіяльність і виробництво в багатьох регіонах України, Білорусі і Росії. Але ніякими господарськими руйнаціями не виміряти людське горе, пов'язане зі смертю чи втратою здоров'я ліквідаторів аварії, із хворобами дітей, зі страхом згубних наслідків катастрофи.

Завдання нинішнього покоління – будь-якою ціною не допустити більше катастроф, пов’язаних з некерованою ядерною реакцією, наслідки від якої відчуватимуть навіть наші нащадки. Ми віддаємо данину мужності людям, які собою захистили життя мільйонів, і молимось про недопущення таких трагедій в майбутньому.

Прес-служба РДА

24.04.2015 | Володимир Кушнір офіційно представив голову Верховинської районної державної адміністрації Олега Лютого

Сьогодні, 24 квітня 2015 року, в залі засідань районної державної адміністрації о 14.00 год. заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кушнір офіційно представив голову Верховинської районної державної адміністрації Олега Валерійовича Лютого, зачитавши розпорядження Президента України № 440/2015-рп від 21.04.2015 року.

На представлення були запрошені керівники установ та організацій району, депутати районної ради, голови селищної та сільських рад, представники політичних партій та громадських організацій.

Представлення розпочалося проведенням молитви священнослужителями району.

Заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кушнір під час свого виступу побажав Олегу Валерійовичу плідної праці на благо району, області та України. Він також подякував екс-голові району Ярославу Скуматчуку за пророблену роботу в нелегкий для держави час.

Зі словами вдячності за висловлену довіру звернувся до жителів Верховинщини новопризначений очільник району. Олег Лютий зазначив, що настав час для плідної роботи. Основну увагу акцентував на підтримці військовослужбовців, особливо тих, які демобілізовані. 

З побажаннями тісної співпраці з громадою виступили: Ярослав Скуматчук (голова районної державної адміністрації із квітня 2014 року до березня 2015 року), Василь Нагірняк (заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради), Роман Жичицький (помічник народного депутата України Юрія Солов´я). 

 

Прес-служба РДА

 

 

 

 

 

 

 

  

24.04.2015 | На Прикарпатті працюють «гарячі» телефонні лінії з питань процедури отримання житлових субсидій "читати далі..."

news-image         Вашій увазі пропонуємо перелік структурних підрозділів з питань соціального захисту населення облдержадміністрації, райдержадміністрацій / виконкомів міських рад міст обласного значення, до яких необхідно звертатися для призначення житлової субсидії

24.04.2015 | Фінансові виплати в районі

       З державного бюджету профінансовано кошти відділу освіти райдержадміністрації та центральній районній лікарні за рахунок освітньої субвенції в сумі 545,7 тис.грн. та за рахунок медичної субвенції  - в сумі 589,0 тис.грн.

       Профінансовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I  чи II групи внаслідок психічного розладу" в сумі 246,7 тис.грн.

       Профінансовано додаткову виплату ветеранам ООН-УПА в сумі 5,7 тис.грн.

 

Фінансове управління

Райдержадміністрації

24.04.2015 | Про стан виплати компенсацій і пільг постраждалим внаслідок аварії наЧАЕС

Основні засади державної політики у сфері соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи визначає Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991р. № 796-ХІІ. Закон спрямований на захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та розв’язання пов’язаних з нею проблем медичного і соціального характеру, що виникли внаслідок радіоактивного забруднення території.

Станом на 01.04.2015 року на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків по Верховинському району перебуває 85 осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, з них:

- 5  інвалідів з числа учасників ліквідації на ЧАЕС I категорії; 

- 1 потерпілий-інвалід внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС I категорії;

- 37 учасників ліквідації на ЧАЕС II категорії;

- 24 учасник ліквідації аварії на ЧАЕС III категорії;

- 15 дітей, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- 3 вдови померлих учасників ліквідації на ЧАЕС.

Відповідно до чинного законодавства протягом 2014 року управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснило компенсаційні виплати на харчування учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС на загальну суму - 73039,00 грн., за 2015рік – 19100,00 грн. У 2014 року управлінням відшкодовано компенсацію на харчування дітей учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС на загальну суму – 3450,00 грн.

На виконання нормативно-правових актів про соціальний захист чорнобильців учасникам-ліквідаторам у 2014 році відшкодовано компенсацію за шкоду заподіяну здоров’ю та допомогу на оздоровлення на загальну суму – 5705,00 грн., за 2015 рік –1500,00.

У 2014 році комунальному підприємству «Обласний аптечний склад» було профінансовано 2800,00 грн., на безоплатне придбання ліків учасників ліквідації аварії на ЧАЕС , за 2015рік –348,50 грн.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.05.2000 року № 800 «Про затвердження положення про організацію оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС» станом на 01.12.2014р. оздоровлено 2 інвалідів з числа учасників ліквідації аварії та 5  учасників ліквідації аварії на ЧАЕС (2 категорії ) на загальну суму – 28730,00 грн. У 2015р. на придбання путівок виділена сума 8600,00 грн. для інвалідів учасників ліквідації аварії на ЧАЕС (категорії I).

Компенсацію за пільговий проїзд в 2014 році виплачено на суму 885,00 грн.

У 2014 році управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації провело виплату компенсації на придбання твердого палива 37 учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС I-II категорії та 3 вдовам померлих учасників ліквідації на ЧАЕС на загальну суму 21564,80 грн..

У 2015 році норма  твердого палива 50% становить 610,87 грн. виплачено 38 учасникам ліквідації та 3 вдовам на суму 25045,67 грн..

 

Начальник управління праці та

соціального захисту населення

районної державної адміністрації                                              Василь Кімейчук

24.04.2015 | Спеціалісти Верховинського РЦСССДМ взяли участь в семінарі-практикумі для молоді

Спеціалісти Верховинського РЦСССДМ Сапріянчук О.В. та Ясінська Л.В. взяли участь в обласному  навчальному семінарі-практикумі для молоді «Впровадження проектів з питань формування здорового способу життя» в рамках всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», який відбувся на спортивно-навчальній базі «Україна» смт. Ворохта.

На першому етапі семінару обговорювалися теми: «Формування здорового способу життя молоді в сучасних умовах»,  «Діяльність молодіжних громадських організацій та волонтерів щодо створення середовища, сприятливого для формування здорового способу життя молодого покоління». Другий етап семінару проходив з представленням презентацій проектів районів Івано-Франківської області з питань формування здорового способу життя. Заключна частина: підведення підсумків програми семінару-практикуму, вручення сертифікатів. 

РЦСССДМ

24.04.2015 | Глава держави підписав Закон щодо звільнення від військової служби студентів денної форми навчання

Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 277-VIII, яким звільняються від військової служби за мобілізацією в особливий період студенти, аспіранти та докторанти денної форми навчання.

Документом вносяться зміни до статті 23 Закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та пункту 1 частини восьмої статті 26 Закону «Про військовий обов'язок і військову службу».

Відповідно до ухвалених змін, військовослужбовці, які є студентами, аспірантами чи докторантами денної форми навчання та були призвані на військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період, звільняються зі служби. Таким чином забезпечуються рівні умови щодо реалізації вищезазначеними громадянами права на освіту.

Водночас у документі зазначається, що такі особи можуть продовжувати військову службу за власним бажанням.

Зміни вступають в силу з дня, наступного за днем опублікування Закону.

23.04.2015 | Оголошення

24 квітня 2015 року в залі засідань районної державної адміністрації о 14.00 год. відбудеться офіційне представлення призначеного Президентом України голови Верховинської районної державної адміністрації Олега Валерійовича Лютого (розпорядження № 440/2015-рп від 21.04.2015 року).

 

Прес-служба РДА

23.04.2015 | До 29-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС проведено «круглий стіл» з громадською організацією «Верховинська спілка «Чорнобиль»

З метою вшанування 29-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС проведено «круглий стіл» керівництва районної державної адміністрації та районної ради з громадською організацією «Верховинська спілка «Чорнобиль». Участь у зустрічі взяли заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Ігор Вепрейчук, заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Василь Нагірняк та представники центральної районної лікарні, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду в районі, районного центру зайнятості населення, філії «Верховинський РЕМ». Під час зустрічі було обговорено питання соціального, медичного та пенсійного забезпечення учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, надання їм пільг. «Ми повинні спільно вирішувати всі питання, тоді нас почують і до нас прислухатимуться», - зазначив голова громадської організації «Верховинська спілка «Чорнобиль» Ігор Юр’єв.

В рамках «круглого столу» присутні розглянули особливості оформлення документації на отримання пенсій, пільгового протезування. Не оминули увагою відміну деяких пільг, зокрема, надання санаторно-курортного лікування для ІІ категорії чорнобильців, відміни пенсій державним службовцям-чорнобильцям тощо. Окремим питанням розглянули забезпечення пільговиків скрапленим газом: з метою вирішення цього питання ініціюватимуть зустріч з головою райдержадміністрації.

На завершення заходу заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Ігор Вепрейчук подякував присутнім за виявлену мужність у 1986 році під час аварії на ЧАЕС та побажав міцного здоров’я. Для учасників заходу було організовано святковий обід.

 

Прес-служба РДА

23.04.2015 | «Таланти твої Верховинщино»

Відповідно до плану роботи обласного методичного об´єднання викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та з метою популяризації дитячої творчості, вдосконалення виконавської майстерності, підтримки обдарованої молоді 22 квітня 2015року на базі Богородчанської дитячої музичної школи проведено обласний дитячий вокальний конкурс «Дивоцвіт». У конкурсі представляли своє вокальне мистецтво 29 музичних шкіл та шкіл мистецтв Івано – Франківської області.

Мистецтво сольного співу Верховинщини представляла випускниця дитячої школи мистецтв Христина Кизик (клас викладача Ірлани Кікінчук, концертмейстер Марія Кизик), яка була відзначена грамотою ІІІ –го ступеня за творчі досягнення в обласному вокальному конкурсі «Дивоцвіт».

           Дирекція Верховинської дитячої школи мистецтв вітає  конкурсантку, бажає  їй здоров´я та творчого натхнення.

 

Директор Верховинської

дитячої школи мистецтв

Марія  Ілійчук   


Анонси подій

Колегія РДА

 

Засідання колегії Верховинської  районної державної адміністрації.

Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний
 комплекс "Кринта"
с.Красник
Верховинського району

Івано-Франківської області
переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

Звіт голови РДА
Звіт голови районної державної адміністрації Ярослава Скуматчука за 2014 рік
ДПІ інформує

 

Актуально

Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

 

До уваги громадськості!

 ІНФОРМАЦІЯ

щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

 

 

За рахунок коштів обласного бюджету за період з 26 березня по 7 серпня в Івано-Франківській області профінансовано мобілізаційних заходів, цивільного захисту населення та заходів з територіальної обороноздатності на суму 5 973,721 гривень.

На ці кошти було закуплено бронежилети, шоломи, одяг, взуття, запасні частини до автомобільної техніки, лікарські засоби, пальне.

Надавалася також допомога сім’ям загиблих у зоні АТО військовослужбовців та переселенців зі Сходу України.

Нижче надаємо спільні розпорядження голів облдержадміністрації та обласної ради, розпорядження голови обласної державної адміністрації, звіт департаменту фінансів ОДА та інформацію про використання коштів з обласного бюджету станом на 07.08.2014 року.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Закон

 

Закон України

«Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»

До уваги громадськості!

 

Підтримай Українську армію

 

Оголошення

«Районний цільовий фонд для здійснення

мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення»

Код ЄДРПОУ – 37638341, МФО: 836014

Рахунок № 31513931700056

УДКСУ у Верховинському районі

Додаткову інформацію про цільовий фонд можна дізнатися в штабі територіальної оборони району за телефонами: 2-13-53, 2-15-80.

До уваги громадськості!

 

Стратегічний план економічного розвитку Верховинського району (Україна) та Рущанської долини (Румунія).


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області