28 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
28.03.2017 | Діти пільгових категорій поїхали на відпочинок

Четверо дітей  з багатодітних та малозабезпечених сімей Верховинського району поїхали відпочивати до дитячих оздоровчих закладів України.

Двоє діток візьмуть участь в ІІ тематичній зміні Державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» під назвою «Мова-життя духовного основа», яка має національно-патріотичне спрямування та направлена на формування у дітей патріотичних та громадянських якостей, виховання любові до рідної землі, мови та культури.

Ігрова модель зміни постане перед відпочиваючими у яскравій палітрі тематичних заходів, які сприятимуть усвідомленню того, що українська мова – скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.

         Ще двоє дітей оздоровляться в ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек». Основною темою  ІІ таборової зміни  під назвою «Пізнай себе, свій рід, свій народ» стане спадкоємність поколінь, єдність українців у боротьбі за свою свободу та державність. Зміна припадає на останні тижні Великого Посту, що спонукає замислитись над духовними заповідями, що віками були народними оберегами.

 

Завідувач сектору молоді та спорту

районної державної адміністрації                             Володимир Ящук

28.03.2017 | Створення місцевої пожежної команди – запорука пожежної безпеки у сільській місцевості (детальніше)

 Таку одностайну думку висловили члени районної комісії з питань ТЕБ і НС, засідання якої відбулося 27 березня 2017 року.

   Найголовнішою причиною створення пожежних служб в Верховинському районі стала віддаленість пожежної частини від сіл району.

   Як зазначив начальник Верховинського районного відділу управління ДС НС України в Івано-Франківській області,  відповідно до норм, ефективний радіус обслуговування пожежних депо треба приймати 5 км по дорогах загального користування. Мешканці населених пунктів, віддалених від райцентру на десятки кілометрів, у випадку виникнення пожежі стають заручниками часу, який витрачає пожежна автоцистерна на прибуття до місця призначення.

  Створення  місцевої пожежної охорони на території Білоберізької ОТГ підходить до завершення. 19 квітня відбудеться відкриття такої служби.

28.03.2017 | Одеський туристичний ярмарок

22-23 квітня 2017 року в рамках проведення Міжнародного туристичного  тижня в м.Одесі відбудеться Одеський туристичний ярмарок.

            Захід спрямований на створення міжрегіональних та міжнародних зв’язків у сфері туризму, розвитку туристичної інфраструктури і збільшення туристичного потоку в України.

            Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестиції обласної державної адміністрації планує взяти участь в Одеському туристичному ярмарку та пропонує безкоштовно приєднатись суб’єктам туристичного ринку району для презентації туристичного потенціалу Івано-Франківщини на об’єднаному стенді.

            У зв’язку з цим просимо суб’єктів туристичної діяльності району повідомити до 07.04.2017 року на е-mаіl:ertd@ukr.net  щодо бажання взяти участі у ярмарку.

            За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами 55-65-63, 55-22-23 або районної державної адміністрації 2-13-41.

 

 

 

Головний спеціаліст відділу

агропромислового розвитку

райдержадміністрації                                                                   Олександр Полоз

28.03.2017 | Жителі Верховинщини, Косівщини та Снятинщини задекларували більше 10,5 млн. грн. доходів

З початку року до Верховинського, Косівського та Снятинського відділень Коломийської ОДПІ від громадян надійшло 167 декларацій про майновий стан і доходи.  Про це повідомила заступник начальника Коломийської ОДПІ Оксана Жураківська.

 За її словами, загальна сума задекларованого доходу склала 10,6 млн. грн., сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету – 512,2 тис. грн., військового збору -  112,8 тис. грн. Зокрема, жителі Верховинського району задекларували 20,9 тис.грн. ПДФО,  Косівського району – 185,8 тис.грн., на Снятинщині - 305,5 тис.грн.

 Як зазначила Оксана Жураківська, найбільш активно декларують громадяни  успадковані доходи та подарунки. Так, на  сьогодні доходи від спадщини в сумі 7,9 млн. грн. задекларували 130 громадян. З них, на Верховинщині - 8 громадян на суму 453,5 тис.грн., на Косівщині – 77 громадян на суму 2,1 млн.грн. та 45 громадян Снятинщини задекларували 5,3 млн.грн.  

 Нагадаємо, що податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2016 році, подається до 1 травня поточного року, а для тих громадян, які бажають отримати податкову знижку - упродовж всього року. Декларація подається до податкової інспекції за місцем реєстрації платника (місцем проживання).

 

 

 

Сектор організації роботи Коломийської ОДПІ

27.03.2017 | Відбулася нарада у голови райдержадміністрації Олега Лютого

Сьогодні, 27.03.2017р. голова райдержадміністрації Олег Лютий провів робочу зустріч з працівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, центральної районної лікарні, райвійськкомату, Центру надання допомоги учасникам АТО та членами сімей загиблих військовослужбовців в зоні проведення антитерористичної операції щодо виконання законодавства у сфері соціального захисту населення учасників бойових дій АТО та членів сімей загиблих учасників АТО.

Очільник району акцентував увагу на активізації роботи щодо медичного супроводу даної категорії населення, забезпечення безкоштовними санаторно-курортними путівками учасників АТО та їхніх родин.

За підсумками зустрічі, Олегом Валерійовичем  дано конкретні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, закладам охорони здоров’я щодо реалізації озвучених зауважень та пропозицій.

 

 

Управління праці та соціального захисту

населення районної державної адміністрації

27.03.2017 | В обласному центрі Прикарпаття відбулася презентація карти «Вишивана моя Україна» (детальніше)

news-imageСьогодні за участю першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки, керівника апарату облдержадміністрації Романа Маланія, керівників структурних підрозділів ОДА та представників засобів масової інформації відбулася презентація карти «Вишивана моя Україна».

Захід провели в рамках Всеукраїнської однойменної акція, яка була започаткована представниками Державної казначейської служби з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. Ідея полягала в тому, що казначеї всіх областей власноруч розшивали територію своєї області притаманними для їхньої місцевості орнаментами, створюючи мапу єдиної неподільної держави. Символічним є те, що розпочали роботу над картою у східній частині України, а саме: у Донецькій області, звідки її передала голова Держказначейства України Тетяна Слюз на Луганщину.

27.03.2017 | Чи доходи від надання в оренду легкового авто або іншого рухомого майна підлягають декларуванню? (детальніше)

 

У разі надання громадянами у 2016 році власного рухомого майна в оренду (суборенду) особі, яка не є податковим агентом, фізичні особи зобов’язані надати податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – декларація) до податкової інспекції за місцем свого проживання, та задекларувати отримані доходи.

    Декларація надається громадянином за оновленою формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 15.09.2016 № 821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859»

     Отриманий дохід від надання рухомого майна в оренду (суборенду) зазначається фізичною особою – платником податків у рядку 10.3 «Дохід від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм)» розділу II декларації.

27.03.2017 | До уваги голів райдержадміністрацій, міських, селищних, сільських голів, керівників підприємств, установ, організацій, зокрема, готелів, баз відпочинку та розважальних закладів області!

news-imageНаціональна рада України з питань телебаченні і радіомовлення відповідно до повноважень, визначених чинним законодавством, проводить постійну і систематичну роботу, спрямовану на протидію інформаційній агресії Російської Федерації та припинення російської інформаційної пропаганди.

Відповідно до її рішень встановлено обмеження щодо розповсюдження на території України 77-ми російських телевізійних каналів. Просимо звернути увагу на припинення ретрансляції цих телевізійних каналів у місцях громадського відпочинку (готелях, базах відпочинку, розважальних закладах тощо). Перелік цих телевізійних каналів можна переглянути за посиланням.

27.03.2017 | Верховинським РЦСССДМ разом із медичними працівниками Верховинської ЦРЛ було здійснено виїзд в Красницьку ЗОШ І – ІІ ст.

24.03.2017 року Верховинським РЦСССДМ разом із медичними працівниками Верховинської ЦРЛ було здійснено виїзд в Красницьку ЗОШ І – ІІ ст. На виконання рішення сесії Івано – Фрнанківської обласної ради та «Програми протидії захворювання на туберкульоз в області на 2017-2020рр.» лікар – нарколог Ігнатюк Іван Васильович, лікар - гінеколог Бакаліна  Наталія Афанасіївна, начальник відділу із соціальної роботи РЦСССДМ Пантелюк Тарас Дмитрович, старший інспектор  Верховинського ВП  Коцофрук Тарас Дмитрович, виступили перед старшокласниками на тему: «Алкоголіз, тютюнопаління, як шкідливі звички для здоров’я» та «Особиста гігієна підлітків» в актовому залі школи на мультимедійній дошці продемонстрували фільм для школярів про небезпеку даних захворювань. Також було проведено анкетування серед старшокласників на тему розповсюдження інфекційних хвороб. У вказаному заході взяли участь 43 школярів.

Проведення даного заходу було можливе в зв’язку з тісною взаємодією мед закладів та мобільно - консультативного пункту Верховинського РЦСССДМ.

 

 

Верховинський РЦСССДМ

24.03.2017 | Нідерландський урядовець запропонував керівництву області модель циркуляційної економіки,під час сесії обласной ради,в якій взяв участь голова РДА Олег Лютий

Координатор проектів двостороннього співробітництва між Нідерландами та Україною, представник міністерства екології та інфраструктури Королівства Нідерландів Рік Клайнйаннс пропонує керівникам області реалізувати новий підхід у поводженні з відходами – модель циркуляційної економіки, збереження ресурсів і матеріалів, що веде до постійного економічного росту.

Про це він розповів під час ІІ пленарного засідання 13 сесії обласної ради сьомого демократичного скликання, у якому взяли участь голова облдержадміністрації Олег Гончарук, заступники голови ОДА, голови РДА, керівники департаментів та управлінь ОДА.

За словами іноземного урядовця, вирішення питань переробки відходів може стати імпульсом для економічного зростання регіону. Реалізувавши новітні підходи у поводженні з відходами, Прикарпаття може стати лідером у цій галузі та досягти значного економічного зростання.

Варто додати, що циркуляційна економіка полягає у широкому використанні побічних продуктів одного виробництва як повноцінної сировини для іншого. Перетворення відходів на ресурс є одним з найбільш важливих напрямків циркулярної економіки, але так само важливою є боротьба з утворенням відходів. Адже щоб переробити вторинну сировину, потрібно знову затрачати енергію.

Під час засідання сесії також було розглянуто та прийнято позитивні рішення щодо кількох кадрових питань, зокрема, призначення на посаду головного лікаря комунального закладу «Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Мирона Матейка. Також затверджено генеральним директором ОТБ «Галичина» Ігоря Дебенка.


Анонси подій

Колегія РДА

 

28 березня 2017 року

 

Порядок денний

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 

Presentation of Verkhovyna district

 

 

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Інфо

Захистимо Україну разом!

 

.

Гаряча лінія

 

В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

 

 

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи
Актуально

Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області