6 березень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 


.
Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
5.03.2015 | На Прикарпатті широко відзначають 201-у річницю від дня народження Т.Г.Шевченка

news-image       Цього року в Івано-Франківській області широко відзначають 201-у річницю від дня народження Т.Г.Шевченка. За сприяння обласної державної адміністрації в Івано-Франківську організовано одразу кілька заходів.

       Зокрема, 6 березня в приміщенні Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені І.Франка відбудеться показ вистави «Мати-наймичка» Коломийського академічного драматичного театру імені І.Озаркевича. 9 березня біля пам’ятника Т.Шевченку відбудеться віче громадськості та суспільно-політичних організацій, а також концерт творчих колективів в Івано-Франківській обласній філармонії.

       Варто зазначити, що в рамках відзначення Шевченківських днів протягом усього року відбуватимуться літературні вечори, читацькі конференції, круглі столи, перегляди кіно- та відеофільмів, вистав.

       З початку року вже проведено конкурс знавців української мови, обласний тур Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», заключний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

5.03.2015 | Відбулося чергове засідання комісії по розподілу коштів цільового фонду для здійснення фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи, цивільного захисту населення та заходів з територіальної оборони району

        З метою надання матеріальної допомоги мобілізованим військовослужбовцям району та членам їх сімей, в приміщенні районної державної адміністрації відбулося чергове засідання комісії по розподілу коштів цільового фонду для здійснення фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи, цивільного захисту населення та заходів з територіальної оборони району, в ході якої було розглянуто ряд питань.

        За результатами засідання комісії було вирішено наступне:

       1.Виділити Причині Петру Вікторовичу, жителю селища Верховина Верховинського району кошти в сумі 2 000(дві тисячі) гривень, оскільки заявник з 16.11.2014 року по 06.01.2015 року перебував  і на даний час перебуває в зоні АТО.            

       2.Виділити Кознюк Марії Миколаївні, жительці села Буковець Верховинського району кошти в сумі 1 000 (одна тисяча) гривень, оскільки чоловік Кознюк Мирослав на даний час знаходиться в зоні АТО.       

        3.Виділити Цісарук Марії Дмитрівні, жительці села Устеріки Верховинського району кошти в сумі 1 000 (одна тисяча) гривень, оскільки син Цісарук С.Ю. на даний час знаходиться в зоні АТО.

       4.Виділити Маковійчуку Тарасу Тарасовичу, жителю села Хороцево Верховинського району кошти в сумі 2 000 (дві тисячі) гривень для проходження лікування після поранення отриманого в зоні АТО.

        5. Виділити Сумаруку Дмитру Дмитровичу жителю села Кривопілля Верховинського району 2 000 (дві тисячі) гривень на лікування, як учаснику АТО.

        6.Виділити Федорчук Ользі Василівні, жительці села Грамотне Верховинського району кошти в сумі 1 000 (одна тисяча) гривень, для покращення житлово-побутовий умов, оскільки чоловік Федорчук Олег Васильович знаходиться в зоні АТО.

       7.Виділити Іванюк Світлані Юріївні, жительці селища Верховина Верховинського району кошти в сумі 2 000 (дві тисячі) гривень на лікування мобілізованого брата Савіцького Віталія Юрійовича, який отримав важкі травми під час проходження військової служби.

       8.Виділити Лабудяк Любові Миколаївні, жительці села Білоберізка Верховинського району кошти в сумі 1 000 (одні тисяча) гривень для покращення житлово-побутових умов, оскільки син Лабудяк Олег Олександрович був учасником АТО.

      9.Виділити Тимчук Уляні Василівні жительці села Голови Верховинського району кошти в сумі 1 000 (одна тисяча) гривень, для покращення житлово-побутових умов, оскільки чоловік Тимчук Віталій Васильович знаходиться в зоні АТО.

      За підсумками засідання комісії було розподілено 13 000 гривень на вищевказані допомоги.

      Координаційна рада з питань оборони та мобілізації, яка функціонує при районній державній адміністрації звертається до небайдужих жителів району,  місцевих депутатів усіх рівнів, керівників підприємств, установ та організацій про переказ благодійних коштів на рахунок районного Цільового Фонду для матеріально-технічного забезпечення  військовослужбовців Верховинського району, які проходять службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях і беруть участь в антитерористичній операції у східних областях України. 

 

«Районний цільовий фонд для здійснення

мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення»

 

Код ЄДРПОУ – 37638341, МФО: 836014

 

Рахунок № 31513931700056

 

УДКСУ у Верховинському районі

 

Додаткову інформацію про цільовий фонд можна дізнатися в штабі територіальної оборони району за телефонами: 2-13-53, 2-15-80.

 

Сектор мобілізаційної роботи

апарату райдержадміністрації

5.03.2015 | 9 березня за участю учасників АТО відбудеться радіомарафон "Шевченко мобілізує", - В'ячеслав Кириленко

       9 березня до 201-ї річниці з Дня народження Тараса Шевченка відбудеться 18-годинний марафон читання творів Кобзаря, у якому візьмуть участь учасники АТО. Про це на брифінгу в Будинку Уряду розповів Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко.

       «Із шостої ранку до двадцять четвертої години 9 березня, безперервно протягом 18 годин в Будинку звукозапису пройдуть мобілізаційні читання віршів Тараса Шевченка, в яких візьмуть участь близько 400 осіб», - сказав В’ячеслав Кириленко.

       За словами Віце-прем’єр-міністра, більше половини учасників марафону – українські військові з лав Збройних Сил, Нацгвардії, добровольчих батальйонів. Також участь у марафоні візьмуть волонтери, медики, політичні, громадські та культурні діячі, науковці та інші.

       В’ячеслав Кириленко зазначив, що під час марафону заплановано ввімкнення декількох записів читання творів Шевченка знаковими для України особистостями: Сергієм Нігояном, Павлом Тичиною, Максимом Рильським тощо.

       Віце-прем’єр-міністр презентував офіційну емблему марафону «Шевченко мобілізує» - зображення Тараса Шевченка у формі воїна АТО.

       «Марафон відбувається не в мирний час, а, по суті, в час російсько-української війни. Тому на емблемі наш Тарас Шевченко, але в сучасній формі бійця АТО. Гадаю, це стане одним із символів боротьби сучасної України за свою незалежність», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

5.03.2015 | Актуальні аспекти ведення волонтерської діяльності в Україн

        Наприкінці минулого року в Державній фіскальній службі України відбувся Всеукраїнський семінар-форум, під час якого фахівці служби роз’яснювали актуальні питання щодо здійснення волонтерської допомоги в Україні. За результатами зустрічі фахівцями ДФС систематизовано всі звернення, які надходили до відомства із зазначеного питання, та надано відповіді на них. Пропонуємо усім платникам, які здійснюють волонтерську діяльність, скористатися зазначеною інформацією для уникнення непорозумінь під час провадження такої діяльності.

       Ознайомитися із питаннями та відповідями на них можна на офіційному веб-порталі ДФС.

ДПІ

5.03.2015 | 5 березня в Україні оголошено днем жалоби за загиблими на шахті імені Засядька – Указ Президента

      Президент Петро Порошенко оголосив 5 березня днем жалоби у зв’язку з трагічною загибеллю шахтарів внаслідок аварії, що сталася 4 березня на донецькій шахті імені Засядька.

       Згідно з Указом Глави держави, у день жалоби на всій території України о 12 годині пам'ять загиблих буде вшановано хвилиною мовчання. По всій країні буде приспущено Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. В цей день скасовуються розважально-концертні заходи, спортивні змагання, мають бути внесені відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

 

Прес-службаПрезидента України

4.03.2015 | Вшанували автора гімну України М.Вербицького

       4 березня виповнюється 200 років з дня народження Михайла Вербицького - автора музики гімну України «Ще не вмерла України», який є не лише національним і державним нашим символом, а й, безумовно, духовною зброєю. Зміст цього геніального твору в нинішній дуже складний для України час набув особливого значення. З цієї нагоди працівниками бібліотек були організовані тематичні полички, викладки літератури за темами: « Творець українського гімну -  Михайло Вербицький» (Криворівня, Волова, Устеріки, Хороцево), «Відданий борець за народність музичного мистецтва» (Красноїлля, Чорна Річка, Бистрець, Зелене), «Михайло Вербицький -  видатний    прогресивний  діяч  української  культури» (Білоберезка, Стебні,  Довгополе,  Голошино), «Українському  композитору, хоровому  диригенту, священнику, громадському  діячу  М. Вербицькому – 200»  (Кривопілля, Ільці, Замагора, Полянки).

       Проведено  ряд  масових  заходів  зокрема:  бесіди,  патріотичні  години «Національні  символи  України», «Пошануємо  автора  гімну  України», « Велична  і  трагічна  історія пісні – гімну  України», «Слово, що  кличе  здобути  волю».

       «Пісня приречена на безсмертя» - за  такою  назвою  в районній  бібліотеці  проведено  патріотичну  годину, присвячену   200 – літтю  автора  музики гімну  України.  Широке  коло  користувачів  було  ознайомлено  із  життєвим   та  творчим  шляхом  Михайла  Вербицького  та з  історією  створення  музики  до  гімну  України.  

 

Центральна районна бібліотека

4.03.2015 | Звернення Президента з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького і 150-ї річниці першого публічного виконання національного гімну

Шановніспіввітчизники!

 

       У березні цього року ми відзначаємо дві знакові та взаємопов’язані між собою дати. Виповнюється 200 років від дня народження українського композитора і громадського діяча, автора музики Державного Гімну України Михайла Вербицького та 150 років відтоді, як уперше публічно було виконано національний гімн "Ще не вмерла України і слава і воля...".

       Державний Гімн України - це величний твір, у якому живе душа нашого народу, його славна історія.

       Музику національного гімну, його слова передавали з покоління у покоління українці всього світу, він єднав борців за свободу і незалежність рідної землі, під його звучання перемогла Революція Гідності.

       Державний Гімн України і сьогодні лунає від західних до східних рубежів нашої держави, разом з молитвою за оборонців Вітчизни, даючи їм підтримку у звитязі з агресором.

        Нині наш гімн можна почути не лише в українських містах і селах. Він став упізнаваним, своєрідним символом свободи. Це справжній духовний фундамент сучасного українства.

       Віддаючи належну шану творцеві невмирущої музики нашого Державного Гімну, ми славимо усіх, хто з його словами на устах бореться за   Україну - на передовій чи самовіддано працюючи задля майбутнього країни.

       Бережімо ж нашу рідну землю. Шануймо наше культурне надбання.

       Слава Україні!

 

Петро ПОРОШЕНКО

4.03.2015 | «Духовна велич Шевченка»

У росяні вінки заплетені суцвіття,

До ніг тобі, титане, кладемо.

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття,

Тебе своїм сучасником звемо.

В. Симоненко

 

Минають роки, змінюються покоління, а слава Тараса Григоровича  Шевченка не згасає вже два століття. В особі Шевченка український народ зібрав свої найкращі духовні сили і обрав його співцем своєї історичної слави

З метою вшанування творчості Великого Кобзаря, геніального поета та пророка українського народу відділом культури і мистецтв райдержадміністрації щороку проводяться кущові огляди – конкурси читців. Зокрема, 3 березня 2015 року у клубі с. Бережниця відбувся черговий  кущовий огляд-конкурс за участю аматорів народної творчості Будинків культури сіл: Криворівня, Верхній Ясенів та клубів сіл: Буковець,  Бережниця, Черетів.

Тематичний захід розпочався із хвилини мовчання за загиблими бійцями на Сході України.

Поезію Т.Г. Шевченка продекламували читці: Христина Савіцька, Євгенія Матаржук, Надія Танасійчук, Іванна Стефлюк. Вірш О. Максимишин  « Про загиблих на майдані» та  уривок з поеми Т. Г. Шевченка «Кавказ» під музичний супровід гітари виконав Юрій Максим’юк.

Завідуюча бібліотекою Василина Галамасюк виставила тематичну книжкову поличку «Духовна велич Шевченка».

На завершення огляду-конкурсу члени журі подякували всім аматорам народної творчості за участь та побажали натхнення та подальших творчих злетів, мирного неба над головою.

 

Районний організаційно методичний центр

при відділі культури і мистецтв РДА

4.03.2015 | Збережемо первоцвіти

       Щовесни на території Карпатського регіону великих розмахів набуває торгівля весняними рослинами – так званими первоцвітами.

       З метою посилення контролю за охороною та збереженням рідкісних ранньоквітучих видів рослин занесених до Червоної книги, в цей період відділом державної охорони НПП «Верховинський» проводиться операція  «Первоцвіти».

        В рамках її проведення здійснюються рейдові перевірки по недопущенню добування рідкісних видів рослин, а також, проводитиметься відповідна інформаційна кампанія спеціалістами відділу рекреації та пропаганди екологічної освіти з метою запобігання винищення перших весняних квітів, та  бережливого ставлення до навколишнього природного середовища. Вона включає в себе  проведення тематичних уроків, пізнавальних ігор та бесід в дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладах району, а також з місцевим населенням та відвідувачами Парку.

       Відповідальність за порушення законодавства у сфері охорони, використання та відтворення рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів рослинного світу, занесених до Червоної книги України передбачено, законами України «Про Червону книгу України» та «Про рослинний світ» і тягне за собою накладання штрафу з конфіскацією об'єктів рослинного світу. Варта знати, що сума компенсації за шкоду, заподіяну незаконним збиранням або знищенням чи пошкодженням рослин, за кожну трав'янисту рослину становить від 153 до 408 грн.

 

Інженер з охорони тваринного світу Н. Кочерган

4.03.2015 | Академічні концерти в дитячій школі мистецтв

       Згідно плану роботи Верховинської дитячої школи мистецтв, протягом цілого тижня (з 23 лютого по 27 лютого) в актовому залі школи лунали чудові твори мистецтва українських та зарубіжних композиторів у виконанні учнів школи. На академічні концертибули запрошені батьки, учні яких навчаються ремеслу мистецтва. Вони мали можливість побачити своїх дітей на шкільній сцені при виконаннімузичних творів.

       23 лютого учні школи, які займаються в класі сольного співу подарували присутнім у залі дитячої школи мистецтв, концертну програму із пісенного віночка, який переплівся творами українських народних пісень, пісень українських та зарубіжних композиторів. Це різножанрові пісні: національно-патріотичні, історичні, гумористичні, побутові.

       24 лютого учні класу фортепіано виконували для своїх батьків чудові «Вальси», «Романси», «Польки», обробки українських пісень, музичні твори із кінофільмів та багато іншого.

       25-26 лютого своїх батьків порадували віртуозною грою учні класу скрипки та духових інструментів.

       27 лютого виступали учні, які вчаться грати на народних інструментах – цимбалах, баяні, акордеоні.

       Також на академічних концертах батьки могли почути ансамблеве виконання творів, які для них зіграли учасники творчих колективів школи.

 

Дитяча школа мистецтв

 

 

 

  

 

 


Анонси подій

Колегія РДА

 

24 лютого 2015 року відбудеться засідання колегії Верховинської  районної державної адміністрації.

Порядок денний колегії.

Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний
 комплекс "Кринта"
с.Красник
Верховинського району

Івано-Франківської області
переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

Звіт голови РДА
Звіт голови районної державної адміністрації Ярослава Скуматчука за 2014 рік
ДПІ інформує

 

Актуально

Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

 

До уваги громадськості!

 ІНФОРМАЦІЯ

щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

 

 

За рахунок коштів обласного бюджету за період з 26 березня по 7 серпня в Івано-Франківській області профінансовано мобілізаційних заходів, цивільного захисту населення та заходів з територіальної обороноздатності на суму 5 973,721 гривень.

На ці кошти було закуплено бронежилети, шоломи, одяг, взуття, запасні частини до автомобільної техніки, лікарські засоби, пальне.

Надавалася також допомога сім’ям загиблих у зоні АТО військовослужбовців та переселенців зі Сходу України.

Нижче надаємо спільні розпорядження голів облдержадміністрації та обласної ради, розпорядження голови обласної державної адміністрації, звіт департаменту фінансів ОДА та інформацію про використання коштів з обласного бюджету станом на 07.08.2014 року.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Закон

 

Закон України

«Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»

До уваги громадськості!

 

Підтримай Українську армію

 

Оголошення

«Районний цільовий фонд для здійснення

мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення»

Код ЄДРПОУ – 37638341, МФО: 836014

Рахунок № 31513931700056

УДКСУ у Верховинському районі

Додаткову інформацію про цільовий фонд можна дізнатися в штабі територіальної оборони району за телефонами: 2-13-53, 2-15-80.

До уваги громадськості!

 

Стратегічний план економічного розвитку Верховинського району (Україна) та Рущанської долини (Румунія).


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області