13 Липень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 


.
Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

   Ви знаходитесь на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації.

Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

(Використання матеріалів, які опубліковано на даному сайті, дозволяється при умові вказування посилання на офіційний веб-сайт Верховинської районної державної адміністрації).Новини
11.07.2014 | До уваги жителів та гостей краю!

 Протягом 11, в подальшому 12-13 липня на ріках басейну Прут і Черемош очікується підйом рівня води на 0,5 – 1,5 м, місцями – до 2 м. В горах можливе формування селевих потоків.

Протягом 12 липня в горах передбачаються сильні дощі.

11.07.2014 | 22 верховинців оздоровлено у таборах обласного підпорядкування

Оздоровлення дітей є одним із пріоритетних напрямів реалізації дитячої та молодіжної державної політики. Керівництво районної державної адміністрації тримає на контролі питання щодо першочергового оздоровлення дітей пільгових категорій, зокрема, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин та інших.

Впродовж січня-червня 2014 року за сприяння управління освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації у таборах обласного підпорядкування оздоровлено 22 дітей.

Зокрема, в Українському дитячому центрі «Молода Гвардія» (м.Одеса) оздоровлено 5 дітей, в Позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Перлині Придністров’я» (с.Михальче) - 10 дітей, в Дитячому оздоровчому таборі імені Юрія Гагаріна (м.Скадовськ) - 7 дітей.

Під час кожної зміни діти були під наглядом добрих педагогів та вихователів, які організували  цікаве й змістовне дозвілля.

Управління освіти, сім’ї, молоді та

спорту районної державної адміністрації

11.07.2014 | Остап Семерак: Запровадження електронного урядування - один з заходів у боротьбі з корупцією

До кінця липня в Уряді почне діяти паралельний документообіг – паперовий та електронний. Про це сказав в ефірі «5 каналу» Міністр Кабінету Міністрів Остап Семерак.

Урядовець пояснив, що паралельний документообіг діятиме лише в перехідний період, який триватиме не більш як два місяці, – «щоб побачити, як працює система, і щоб люди звикли». «Після цього ми перейдемо на електронну систему», – зазначив Остап Семерак.

Міністр відзначив, що впровадження електронного документообігу відбувається доволі важко, чиновники намагаються сповільнити цей процес. «Але моя позиція незмінна – ми повинні запровадити систему документообігу як першу частину електронного урядування», – підкреслив Остап Семерак.

«Що дає електронна система? У комп’ютері фіксуються всі дати: коли прийшов документ, хто і які правки до нього вніс, хто його зупинив чи відправив… І, наприклад, я як керівник бачитиму, як рухаються документи. Більше того, розгляд пошти теж відбуватиметься в комп’ютері, а не на папері – у мене, Прем’єр-міністра та в інших міністрів», – розповів Міністр.

Корупція, зазначив урядовець, – одна з найбільших проблем розвитку нашої країни. «Ми з нею боремося. І електронне урядування – один із заходів у боротьбі з корупцією в Україні. Тепер чиновник не матиме можливості приховати якийсь документ чи пришвидшити його розгляд в чиїхось лобістських інтересах. Усе буде на виду», – наголосив Остап Семерак.

11.07.2014 | Фахівців НПП «Верховинський» навчали розробляти рекреаційні проекти для гірських регіонів

Фахівці Національного природного парку «Верховинський» взяли участь в навчальному семінарі з питань рекреації на лісових територіях і співпраці з громадськістю, який відбувся на базі Карпатського регіонального навчального центру Укрцентркадрилісу за підтримки лісової служби Сполучених Штатів Америки та громадської організації «Форза».

Впродовж  двох днів присутні мали можливість набиратись досвіду в провідних фахівців лісової служби США – Сью Ріппта (координатор роботи з партнерами), Шейли Слемп (спеціаліст програм в Україні і Європі м. Вашингтон), Робін Роуз (менеджер рекреаційних програм), а також ділились власним досвідом в сфері рекреації та співпраці з громадами.

Варто відзначити, що на даному семінарі були присутні не тільки спеціалісти національних парків, а й фахівці державних лісових підприємств, які активно обговорювали різноманітні рекреаційні проекти.

Даний захід є надзвичайно корисним для фахівців НПП «Верховинський», оскільки на ньому обговорено питання планування рекреації, створення туристичної інфраструктури та розроблення рекреаційних проектів, притаманних, власне, гірським регіонам.

НПП «Верховинський»

11.07.2014 | До уваги абітурієнтів Верховинщини: розпочалась вступна кампанія до українських вишів

Сьогодні приймальні комісії розпочинають прийом заяв на вступ до вищих навчальних закладів України. Цьогоріч абітурієнти можуть подавати заяву про участь у конкурсному відборі до вищого навчального закладу в паперовій або в електронній формі. При цьому заява в паперовій формі подається вступником особисто. На інтернет-сайті дистанційної (в електронній формі) подачі заяв до ВНЗ за адресою http://ez.osvitavsim.org.ua відкрито реєстрацію заяв від вступників. Заяви, подані до вищих навчальних закладів дистанційно (в електронній формі), є рівноцінними паперовим заявам.

Прийом документів триватиме протягом трьох тижнів і завершиться о 12.00 годині 1 серпня.

Вступники можуть подавати документи до 5 вищих навчальних закладів та на 3 спеціальності в кожному з них. Нагадаємо, що вступ до ВНЗ відбувається на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання. При цьому абітурієнти можуть використовувати як результати ЗНО отримані у 2014 році, так і результати тестування попередніх років, що отримані у період з 2008 до 2013 років. Цьогорічною особливістю визначення рейтингового бала є зменшення ваги шкільного атестату при вступі до ВНЗ. Максимальний бал атестату про повну загальну середню освіту у 2014 році складатиме 60 балів замість 200.

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, буде оприлюднений вищими навчальними закладами 2 серпня. Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за державним замовленням відбудеться 11 серпня. Зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб - не пізніше 18 серпня.

Детальнішу інформацію про ліцензований обсяг, обсяг державного замовлення, вартість навчання за напрямами (спеціальностями), хід подання заяв щодо вступу, рекомендування до зарахування та зарахування до вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації, переведення середнього бала атестата у 60-бальну шкалу, переліку конкурсних предметів за спеціальностями тощо можна дізнатися на сайті Міністерства освіти і науки України.

 

Довідково: Особливістю цьогорічної вступної кампанії є організація конкурсного відбору на навчання у Донецькій і Луганській областях. У зв’язку із ситуацією у регіоні Міністерством освіти і науки ухвалено рішення про продовження прийому документів ВНЗ Донбасу до 15 вересня.

Прес-служба РДА

11.07.2014 | Вивчали стан діяльності Верховинського автотранспортного підприємства

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Володимира Абрам'юка проведено нараду щодо вивчення стану діяльності Верховинського автотранспортного підприємства. Участь в нараді взяли начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Святослав Лазорик, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Ігор Юр'єв, начальник відділу правового забезпечення та комунального майна виконавчого апарату районної ради Володимир Кавінський та приватний підприємець Володимир Баран. На нараді розглянуто питання фінансово-господарської діяльності приватного підприємця В.Барана.

За підсумками наради вирішено створити комісію, яка займатиметься комплексним аналізом фінансово-господарської діяльності автотранспортного підприємства.

Управління житлово-комунального

господарства та будівництва районної

державної адміністрації

11.07.2014 | Понад 2 млрд. гривень отримав бюджет Прикарпаття

У січні-червні цього року до зведеного бюджету Івано-Франківщини надійшло податків і зборів в сумі 2 016,0 млн. гривень. З них до державного бюджету поступило коштів в сумі 1188,2 млн. гривень, до місцевих бюджетів - 827,8 млн. гривень. Про це повідомили у Головному управлінні Міндоходів в Івано-Франківській області. Приріст платежів до відповідного періоду 2013 року забезпечено по платі за користування надрами – 30,7 відсотків (+161 млн. гривень), по акцизному податку (в частині, що зараховується до загального фонду державного бюджету) – 40 відсотків (+ 14 млн. гривень).  До місцевої скарбниці надійшло більше 800 млн. гривень, що складає приріст до минулого року на 0,4 млн. гривень.

ДПІ

11.07.2014 | Окремі показники діяльності підприємств Верховинського району у 2013 році

У 2013 році на території району діяло 120 економічно активних підприємств-суб’єктів підприємницької діяльності, що у розрахунку на 10 тисяч осіб наявного населення складає 40 одиниць. Частка середніх підприємств склала 2,5% від загальної кількості, малих – 97,5%, з них мікропідприємств – 92,5%.

На підприємствах працювало 698 осіб, з них на середніх – 55,2%, малих – 44,8%, у тому числі на мікропідприємствах – 29,5%.

На оплату праці найманих працівників підприємствами у 2013 році витрачено 13,2 млн.грн., що у розрахунку на одного працівника складає 18,9 тис.грн. (по області – 26,1 тис.грн.).

Підприємствами району (без урахування розподілу даних структурних підрозділів, які розташовані в інших адміністративно-територіальних угрупуваннях, ніж саме підприємство) реалізовано продукції, виконано робіт та надано послуг на 50,8 млн.грн., що на 4,6% менше, ніж у 2012 році (0,1% від обсягу реалізованої продукції в цілому по області). Обсяг реалізованої продукції (товарів, послуг) у розрахунку на 1 особу склав 72,8 тис.грн. (по області – 457,8 тис.грн.). Внесок середніх підприємств у загальний обсяг реалізації становив 76,1%, малих – 23,9%, з них мікропідприємств – 14,6%.

Діяльність підприємств району була рентабельною; сальдо фінансового результату до оподаткування склало 660,4 тис.грн. прибутку. У 2013 році 87,4% підприємств працювали прибутково і одержали 2 млн.грн. прибутку.

Головне управління статистики

в Івано-Франківській області

11.07.2014 | Президент очікує впровадження інноваційних методів організації роботи держустанов – Д.Шимків

Президент України Петро Порошенко очікує від новопризначеного заступника Глави Адміністрації Президента Дмитра Шимківа пропозицій щодо впровадження нових, інноваційних методів організації роботи держустанов для підвищення ефективності їх роботи та налагодження більш тісної взаємодії із громадянським суспільством. Про це Д.Шимків повідомив в ефірі «Громадського радіо».

«Думаю, як все змінити. Де можна залучати активістів і волонтерів громадянського суспільства працювати над конкретними завданнями. Це абсолютно реально. Необхідно привносити інноваційні методи, нові підходи – це те, що очікує Президент», - зазначив Дмитро Шимків.

Говорячи про нинішню організацію роботи, він порівняв її з роботою установи позаминулого сторіччя, де «досі носять папери». За словами Д.Шимківа, він отримав від Глави держави завдання змінити систему як в АПУ, так і в державних установах в цілому. «Петро Олексійович попросив почати реорганізацію – кадрова політика службовців, інформаційне забезпечення, електронне урядування», - сказав заступник Глави АПУ.

Він зазначив, що Адміністрація Президента сьогодні є «тим органом державної влади, де вже можна робити реформи».

Ще одним пріоритетом діяльності новопризначеного заступника Глави АПУ, на якому акцентував увагу Президент, є «координація і консолідація питань, пов’язаних з реформами в Україні».

Д.Шимків зазначив: «Сьогодні дуже багато ініціатив, які мають бути впроваджені. Їх треба обговорювати. Тому координація в створенні єдиної платформи взаємодії – важливий напрямок».

Заступник Глави АПУ висловив переконання, що держава має змінити підходи до розробки реформ та їх впровадження – перейти від моделі пропозицій реформ зверху до розроблення їх програми на вимогу часу і суспільства. «Розробники програм виготовляють програмний продукт чи програмне забезпечення на замовлення. Я думаю, що ми можемо реформи робити в такому ж форматі: є замовлення суспільства - тут же пишеться законопроект, обговорюється і далі відбувається процес впровадження», - сказав він.

Д.Шимків зазначив, що вже сьогодні відбулася його перша зустріч з Міністром економічного розвитку і торгівлі Павлом Шереметою, представниками Міністерства та громадськості щодо обговорення ініціатив громадської організації «Реанімаційний пакет реформ для України».

11.07.2014 | Зміни до Конституції є ключовим елементом мирного плану Президента – Геннадій Зубко

Проект змін до Конституції України, запропонований Президентом, є ключовим елементом мирного плану для стабілізації ситуації на Сході країни, а також кроком до запровадження європейських стандартів державного управління, заявив Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Геннадій Зубко.

На брифінгу в четвер він висловив сподівання, що Верховна Рада вже на цій сесії почне розгляд законопроекту про зміни до Конституції.

Геннадій Зубко відзначив, що проект конституційних змін дає відповіді на питання, перед якими постала останнім часом країна, - врегулювання відносин між центральною та місцевою владою, виконання вимог європейської інтеграції, намагання Президента унеможливити в подальшому узурпацію влади однією з гілок.

Перший заступник Глави АПУ наголосив, що Президент вперше намагається змінити філософію державного управління відповідно до європейського підходу.

«Сьогодні ми бачимо ефективну модель, яка вже працює в європейських країнах. Якщо подивитися на економічний стан в країнах, в яких ця модель вже реалізована, ми бачимо і рівень життя громадян цих країн, і взагалі ту форму місцевого самоврядування, державної влади, яка дозволяє дійсно розкривати потенціал місцевих громад», - наголосив Перший заступник Глави АПУ.

Геннадій Зубко навів приклад Польщі, де діє трьохрівнева модель структури влади, яка дозволяє перейти «від централізованого ручного управління до побудови влади знизу догори».

Перший заступник Глави АПУ підкреслив, що передача частини повноважень регіонам є вимогою часу, яка дозволяє побачити, як місцева влада може контролювати ситуацію.


Анонси подій

Колегія РДА

 Колегія районної державної адміністрації

Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний
 комплекс"Кринта"
с.Красник
Верховинського району

Івано-Франківської області
переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

Закон

 

Закон України

«Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»

До уваги громадськості!

 

Оголошення

 9 вересня 2014 року з 14.00 -17.00 години в залі засідання Верховинської районної державної адміністрації відбудеться прийом громадян керівниками структурних підрозділів Держсільгоспінспекції в Івано-Франківській області.

Читати далі…

Івано-Франківський обласний військовий комісаріат звертається до всіх небайдужих до долі України!

 На території Прикарпаття відбувається формування батальйону територіальної оборони, який виконуватиме завдання в інтересах області щодо охорони та захисту державного кордону, охорони та оборони важливих об’єктів і комунікацій, забезпечення умов для надійного функціонування органів державної влади та органів військового управління, боротьби з диверсійно-розвідувальними групами та іншими ворожими озброєними формуваннями.

До вступу на військову службу у лавах батальйону запрошуємо патріотично налаштованих громадян України, готових зі зброєю в руках захистити Батьківщину від агресора.

Вимоги до кандидатів:

На службу у батальйоні приймаються добровольці віком від 18 до 40-50 років (в залежності від військового звання), які готові укласти контракт на час кризового періоду, придатні до військової служби за станом здоров’я та не мають проблем із законом.

Звертатися до найближчого військового комісаріату.

Оголошення

Відкрито рахунок для фінансування заходів з мобілізаційної роботи

Реквізити рахунку:

Рахунок № 31513931700001

Отримувач: ГУК в Ів.-Франк.об./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області

До уваги громадськості

 План  проведення  міжнародних спеціалізованих виставок та ярмарок в м. Ташкент в 2014 році

До уваги громадськості!

 

Верховинська районна державна адміністрація проводить обговорення Стратегічного плану економічного розвитку Верховинського району (Україна) та Рущанської долини (Румунія). 

Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі: поштою за адресою: 78700, Івано-Франківська область, смт.Верховина,  вул..І.Франка 20; e-mail: verhovina_rda@ukr.net.

Звіт

Урядовий звіт про реалізацію в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» 

Анкета щодо електронної готовності України

Анкета щодо електронної готовності України

Декларування доходів громадян

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області