27 Серпень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
26.08.2016 | Освітяни району взяли участь в науково-практичній конференції на тему: «Нова українська школа: реалії та перспективи»

Сьогодні в актовому залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася районна науково-практична конференція педагогічних працівників. Участь в конференції взяли головний спеціаліст департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Роман Вуйцік, перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук, голова районної ради Іван Шкіндюк, в.о.завідувача «Філія Гуцульщина» ННДІУ МОН України Іван Зеленчук, працівники відділу освіти та районного методичного центру, педагогічні колективи загальноосвітніх навчальних закладів району.

Перед початком конференції педагоги поклали квіти до пам’ятних знаків та вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Відкрив конференцію начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Гуцуляк, привітавши присутніх із початком роботи. До вітальних слів долучилися також і гості заходу. «Рівень знань учня – один з яскравих показників роботи вчителя. Тому маємо працювати щоденно, адже тільки наполеглива праця приноситиме плоди, які покращать добробут нашого краю та України в цілому», - зазначив перший заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук.

Розпочинаючи роботу конференції, начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Гуцуляк підвів підсумки функціонування освітньої галузі у 2015-2016 н.р. та накреслив пріоритетні шляхи розвитку освіти Верховинщини у 2016-2017 н.р. У своєму виступі Василь Васильович також назвав основні зміни в галузі освіти відповідно до реформи, яка вже з вересня буде втілена в життя. Завідувач районним методичним центром Галина Дмитроняк, говорячи про ключові виклики у формуванні нової української школи, зазначила, що випускник нової школи повинен, насамперед, бути особистістю, патріотом та інноватором. З інформацією щодо розвантаження та оновлення програм початкової школи виступила методист РМЦ Галина Зубюк. Про шляхи реалізації завдань дошкільної освіти в умовах розвитку освітнього простору в Україні розповіла директор Яблуницького НВК Марія Сіренчук. З сучасними тенденціями вивчення іноземних мов у 2016-2017 н.р. ознайомила вчитель англійської мови Красноїльської ЗОШ І-ІІІ ступенів Уляна Дуленчук. Методист РМЦ Василь Дідушко свою увагу акцентував на організації національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді району. З метою зацікавлення вчителів продовжувати свою працю в аспекті вивчення рідного краю, залучення школярів до краєзнавчої роботи перед присутніми виступив в.о.завідувача «Філії Гуцульщина» ННДІУ МОН України Іван Зеленчук.

Відділ з питань гуманітарної політики та

інформаційно-аналітичної роботи апарату РДА

 

 

 

 

26.08.2016 | Запрошуємо жителів та гостей Верховинщини спільно вшанувати великого КАМЕНЯРА

26.08.2016 | Природні ресурси Верховинщини збагатили бюджети більш як на 2 млн. гривень

Про це повідомила начальник Верховинського відділення Коломийської ОДПІ Оксана Ясінська. З початку року місцева скарбниця поповнилася на 2,3 млн.грн., до державного бюджету надійшло 0,7 млн. грн.

Найбільше у місцеву скарбницю сплатили лісокористувачі – 2,3 млн. грн. Ця сума надходжень перевищила минулорічні показники на 1 млн. гривень. До державного бюджету перераховано 0,7 млн. грн. рентної плати за спеціальне використання лісу, що на 0,3 млн. грн. більше, ніж за 7 місяців 2015 року.

Платники рентної плати за спеціальне використання води  перерахували до бюджетів усіх рівнів 0,03 млн. гривень. Ця сума рівними частинами розподілена між державним та місцевим бюджетами.

Як зазначила посадовиця, рентні платежі, які надходять до місцевої скарбниці спрямовуються на відновлення природних ресурсів.

Сектор організації роботи Коломийської ОДПІ

26.08.2016 | «Літній кубок Верховинського району»

З нагоди відзначення 25-ї річниці Незалежності України на спортарені «Черемош»  впродовж трьох днів  з 22 по 24 серпня 2016 року  проведено відкритий «Літній кубок Верховинського району» з футболу серед юнаків 2004 р.н.  В турнірі взяли участь сім юнацьких команд з трьох областей України, а саме: ФК «Львів», ФК «Ніка-05» м.Івано-Франківськ, ФК «Буковина» м.Чернівці,  ФК «Тернопіль» (ДЮСШ Копиченці), ДЮСШ «Верховина»,  ФК «Прикарпаття» та ФК «Юніор» м.Івано-Франківськ.

Відповідно до регламенту змагань змагання проводились по круговій системі «кожен з кожним».

Переможцем турніру з максимальною кількістю  шість з шести перемог стали вихованці Копиченської ДЮСШ, срібні нагороди турніру  отримав ФК «Буковина» і третє місце посів футбольний клуб «Львів».

Приємно відзначити наших вихованців, які з шести зустрічей 2 поєдинки завершили в нічию та 1 гру виграли, набравши 5 очок.

Переможців та призерів змагань відзначено кубками та медалями.

Також організаційним комітетом з проведення змагань відзначено кращих гравців турніру в наступних номінаціях:

«Кращий воротар турніру» - Пилатюк Олександр (ФК «Ніка-05»)

«Кращий захисник турніру» - Фучинський Андрій (ФК»Буковина»)

«Кращий півзахисник турніру» - Микуляк Артем («Юніор»)

«Кращий нападник турніру» - Липик Остап («ФК «Львів»)

«Кращий гравець турніру» - Дячинський Іван (ДЮСШ Копиченці)

 

Команда

Ігри

Перемоги

Поразки

Нічиї

Різниця м’ячів

Очки

Місце

ДЮСШ Копиченці

6

6

0

0

13/1

18

1

ФК «Буковина»

6

3

2

1

8/6

10

2

ФК «Львів»

6

3

3

0

7/7

9

3

ФК «Ніка-05»

6

3

3

0

11/4

9

4

ФК «Юніор»

6

2

4

0

5/9

6

5

ДЮСШ «Верховина»

6

1

3

2

2/12

5

6

ФК «Прикарпаття»

6

1

4

1

3/8

4

7

 

Даний турнір організовано та проведено за сприяння начальника господарського управління облдержадміністрації Семківа В.П.,  голови  районної федерації футболу Шкіндюка І.Ю, сектору молоді та спорту райдержадміністрації та  Верховинської ДЮСШ, які в свої виступах зазначили, що даний турнір стане традиційним і районна влада надалі сприятиме розвитку фізичної культури та спорту.

 

Також з нагоди відзначення 25-ї річниці Незалежності України на стадіоні «Черемош» організовано турніри з шахів та настільного тенісу.

Шахи: І місце -  Вережак Юрій

           ІІ місце -  Федорчук Тарас

           ІІІ місце – Коржук Іван

 

Настільний теніс: І місце -  Бощук Василь

                             ІІ місце -  Потяк Василь

                             ІІІ місце – Кумлик Богдан

 

Завідувач сектору молоді та спорту РДА                                                          Володимир Ящук

 

 

 

 

26.08.2016 | В День Незалежності в с.Голошино відкрито дошкільний навчальний заклад

На виконання вимог Міністерства освіти і науки України щодо розвитку мережі дошкільних навчальних закладів, враховуючи численні звернення жителів с. Голошино про забезпечення їхнім дітям конституційних прав на дошкільну освіту, 24 серпня 2016 року в с. Голошино відкрито дитячий садок «Дюймовочка» на 20 місць.

Дошкільний навчальний заклад відкрито на базі власного приміщення жителя села Федорчука Юрія Юрійовича та передано в тимчасове користування відділу освіти. З ініціативи депутата районної ради Федорчука Ю.Ю. проведено реконструкцію приміщення та створено необхідні умови для функціонування  дитячого садка.

Відділом освіти та районною державною адміністрацією надано відповідну допомогу в матеріально-технічному забезпеченні дошкільного закладу.

В святкових урочистостях взяли участь і виступили перший заступник голови райдержадміністрації Скуматчук Ярослав Юрійович, керівник апарату РДА Бровчук Василь Петрович та начальник відділу освіти Верховинської РДА Гуцуляк Василь Васильович.

Відділ освіти РДА

 

 

 

 

 

 

26.08.2016 | Про становлення української незалежності розповідають книжкові видання, які представлені на виставках у бібліотеках району

 http://www.library.pl.ua/images/uploads/vistavki/2010/august/nezalezhnist.JPG

У  глибину  століть  сягає  історія  нашого  народу,  і  чим   більше  минає  часу,  тим  яскравіше  ми  уявляємо  ЇЇ.  Україна - земля  пращурів  і  наших  батьків,  земля  героїчного  народу.     Його  історія  переповнена  драматизмом, славою  і  вічним  тяжінням  волі.  Відколи  здійснилася  споконвічна  мрія  наших  предків –бути  господарями  на  своїй  прекрасній  і  чарівній  українській  землі   народ  України  святкує  уже  25  -ту  річницю.    Перші  кроки  незалежності   стали  випробуванням   для  всіх  нас-тестуванням  на  зрілість,  на  терпіння,  на  толерантність.  Наша  держава  переживає  нелегкі  часи,  знову  як  і  колись,  зі  зброєю  в  руках  кращим  синам  і  дочкам  України  доводиться  захищати  її  цілісність  та  суверенність.         День  Незалежності-це  визначна  дата, яка  навічно  увійшла  в  історію  нашої  держави  золотою  сторінкою   в  її  біографії,  започаткувала  нову  епоху  в  житті  українського  народу.  Ця  подія  законодавчо  закріпила  вікові  демократичні  прагнення  до  національного  відродження,  духовної  та  економічної  свободи  та  зростання. 

Саме  про  ці  події-становлення  української  незалежності  розповідають  книжкові  видання,  які  представлені  на  книжкових  виставках, які  влаштовані  в  читальному  залі  та  абонементі  районної  бібліотеки     «Моя  Батьківщина    це  вся  Україна,  що  в  цілому  світі  одна»,  виставка-подія «Ми  йшли  до  тебе,  Незалежність,  через  роки,  через  віки», тематична  викладка  літератури  «В  твоє  майбутнє  вірим,  Україно»,     та  книгозбірнях  району    «Незалежна  Україна-обличчя  нової  епохи»,   «Незалежна  Україна:  шлях  до  мети», «Любіть  всім  серцем  Україну»,  «Сильна,єдина,вільна»,  «Синьожовта  моя  Україна»,  «Живи  Україно,  прекрасна  і  вільна»,  «Незалежна  і  єдина  наша  ненька  Україна»,  «Є  найсвятіше  слово  на  землі,  Одне.Високе,Світле.Україна»,  «У  нас єдина  мета-Україна  свята,  нездоланна  і  сильна»,   доповнюють  виставки  папки «Вони  творили  нашу  Незалежність»,  «Україна  Незалежна», а  також  проведені  літературні  та  літературно-музичні  вечори,  літературно-музичні  композиції:  »Новий  день  над  Україною» (Бистрець,  Бережниця),  «Живу  тобою  Україно»,  літературно-мистецький  вечір :»Є  Україна  без   кінця  і  краю  й  непереможний  вічний  мій  народ»,(Стебні,Пробійна),  «Шляхами  історії  Незалежної   України», (Яблуниця),  «З  Україною  в  серці,  із  незалежністю  в  душі»,(Чорна  Річка),  «В  моєму  серці  Україна», (Шкірівський  Грунь),  «Україна-свята  моя  земле»,  (Волова), «За  тебе  Україно   Україно  я  молюся»,(Білоберезка).  Нема  життя  без  України,  бо  вона-це  мати,яку  не  вибирають,  бо  Україна-це  пісня,яка  вічна  на  цій  землі».   Нехай  живе  в  віках,  славне ім»я  твоє,рідна Україно!   Зі  святом  Вас,  з  Днем  Незалежності  України .                                                                                                                            

Зав.  методичним  відділом  Верховинської    ЦБС   Ольга  Мартищук

26.08.2016 | Президент України обговорив ескалацію ситуації на Донбасі з Генсеком НАТО

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Глава держави повідомив про ескалацію ситуації на Донеччині і Луганщині, і зростання кількості російських провокацій в окупованих Донбасі та Криму.

Петро Порошенко також закликав зберігати питання російської агресії проти України на порядку денному Північноатлантичного Альянсу.

Єнс Столтенберг наголосив на важливості повного виконання Мінських домовленостей.

Сторони обговорили хід реалізації «Комплексного пакету допомоги НАТО для України», затвердженого на Саміті Альянсу у Варшаві. Президент висловив сподівання, що цей пакет допоможе модернізувати українську армію до стандартів НАТО.

Єнс Столтенберг привітав Петра Порошенка з Днем Незалежності України.

25.08.2016 | У селі Великий Ходак відкрито відреконструйований ФАП

23 серпня 2016 року в с. Великий Ходак відбулося  урочисте відкриття  фельдшерсько-акушерського пункту, відбудованого за сприяння проекту ЄС  та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - ІІІ». Для того, щоб мати належний сільський ФАП, громада села доклала чимало зусиль та провела глибоку реконструкцію старого приміщення. Задум громади було підтримано районним керівництвом та проектом ЄС та ПРООН. Загальна вартість проведених робіт склала 362 519 гривень (221 230 грн. - кошти Проекту, 123 163 грн. - бюджетні та 18 126 грн. - внесок громади). Внаслідок проведених ремонтних робіт ФАП забезпечений холодним та гарячим водопостачанням, здійснено внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи, закуплено медичний інвентар.

З нагоди відкриття фельдшерсько-акушерського пункту у Великий Ходак завітали перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук, голова районної ради Іван Шкіндюк, голова Ільцівської сільської ради Василь Джоголюк, координатор Івано-Франківського обласного ресурсного центру Олеся Хомин, депутат обласної ради, головний лікар центральної районної лікарні Микола Ілюк.

Після вітального слова запрошених священик Ігор Рибенчук освятив приміщення та побажав жителям села, щоб Господь Бог тримав у своїй опіці, дарував їм здоров’я та щастя, а цей ФАП був місцем профілактики захворювань.

 

Довідково: проект ЄС  та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» діє у Верховинському районі з 2012 року, протягом даного періоду це вже сьома мікропроектна пропозиція, яка реалізована на території Верховинського району.

                                                                                 Управління економічного розвитку і торгівлі РДА

 

 

 

 

 

   

 

 

25.08.2016 | У Верховині провели конференцію, присвячену 160-річчю від дня народження Івана Франка

З нагоди відзначення 160-річчя від дня народження Івана Яковича Франка в актовій залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася конференція вчителів словесності району. Розпочали конференцію Державним Гімном України, після того за багаторічну сумлінну працю право покласти квіти до пам’ятника Івана Франка було надано вчителям української мови та літератури Криворівнянської ЗОШ Ользі Харук та Буковецької ЗОШ – Марії Михайлюк.

Розпочинаючи конференцію, методист районного методичного центру Ганна Рибенчук наголосила на важливості вивчення постаті Івана Франка, дослідженні його біографії та творчості, зв’язку Каменяра з Гуцульщиною. Саме Титану українського слова, його творчим здобуткам й були присвячені виступи педагогів.

Зокрема, цікавою була розповідь вчителя Криворівнянської ЗОШ Іванни Микитейчук «Криворівня в житті Івана Франка». Розповідаючи про час перебування Франка в маленькому гуцульському селі, вона акцентувала увагу на тісному зв’язку письменника і поета з місцевими мешканцями, в яких він збирав і записував розповіді, матеріали про побут і традиції Гуцульщини. Крім того, цікавився краєзнавством, захоплювався природою цього чудового краю – любив збирати гриби та ловити рибу. «Заслуговує увагу працелюбність Франка і відданість улюбленій справі», - додала Іванна Микитейчук.

Про перебування Івана Франка в Довгополі розповіла вчитель Довгопільської ЗОШ Ольга Савчук. Натхненна творчістю Каменяра, вона розповіла не лише біографічні факти, але згадала й цікаві моменти-казуси, які, як пише сам Франко у творі «Гуцульський король», траплялися з ним та його сім’єю під час перебування на Гуцульщині, зокрема, в Довгополі.

У роботі конференції також взяла участь науковий працівник літературно-меморіального музею Івана Франка с.Криворівня Віталія Потяк, яка провела екскурс основними віхами життя і діяльності Франка. Науковий співробітник «Філії Гуцульщина» ННДІУ МОН України Іван Зеленчук виступив перед присутніми з інформацією про сучасного Каменяра – Івана Марусяка.

Підбиваючи підсумки конференції, методист районного методичного центру Ганна Рибенчук наголосила на необхідності використання отриманих матеріалів під час навчально-виховного процесу.

Відділ з питань гуманітарної політики та

інформаційно-аналітичної роботи апарату РДА

 

 

 

  

25.08.2016 | З вересня – нові заяви

Коломийська ОДПІ повідомляє, що з 5 вересня цього року для отримання послуг електронного цифрового підпису необхідно буде заповнювати нові форми реєстраційних документів.

Адже Наказом Інформаційно-довідкового департаменту ДФС від 10.08.2016 №118 «Про внесення змін до наказу ІДД ДФС від 17.02.2015 №15» затверджено нову редакцію наступних реєстраційних форм:

Реєстраційна картка (для юридичної особи);

Реєстраційна картка (для фізичної особи/ фізичної особи – підприємця);

Додаток до розділу 2 Реєстраційної картки.

Форми реєстраційних документів попереднього зразка будуть прийматися віддаленими пунктами реєстрації користувачів АЦСК ІДД ДФС до 2 вересня 2016 року включно.

Переглянути та завантажити актуальні форми реєстраційних документів для отримання послуг електронного цифрового підпису можна у розділі «Реєстрація користувачів» офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД ДФС.

Коломийська ОДПІ


Анонси подій

Колегія РДА

 

30 серпня 2016 року

Порядок денний

Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

 

 

Служба у справах дітей Верховинської РДА інформує

 

 

Інформування про усиновлення

 

Про прийомну сім'ю

 

Служба у справах дітей Верховинської РДА

 

Попередження насильства та жорстокого ставлення до дітей

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

 

 http://saee.gov.ua/sites/default/files/EE-Baner_vel.jpg

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Звіт голови РДА

Звіт голови районної державної адміністарції Олега Лютого за 2015 рік

Реформи
ДПІ інформує

 

Актуально

Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області