21 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
21.06.2018 | Уряд схвалив рішення про спрямування у регіони 1 млрд грн на розвиток сільської медицини

Описание: Описание: news-imageУряд схвалив рішення щодо спрямування у регіони субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Розмір субвенції – 1 мільярд гривень. Кошти будуть направлені на розбудову інфраструктури первинної медичної допомоги, зокрема й закупівлю необхідного медичного обладнання. Про це повідомив на засіданні Уряду віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови.«детальніше»

21.06.2018 | Найбільший і найцінніший його твір – Незалежність України – Президент попрощався з поетом Іваном Драчем

Описание: http://www.president.gov.ua/storage/j-image-storage/08/39/18/edb51c6b5ce061a022ffa98f9f2d7169_1529571515_extra_large.jpegПрезидент Петро Порошенко разом з дружиною  Мариною Порошенко взяли участь у панахиді за поетом Іваном Драчем. Прощання з поетом та громадським діячем відбулось у Володимирському соборі. Панахиду за поетом відправив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Глава держави з дружиною поклали квіти до труни з тілом Івана Драча та вшанували його пам’ять. "детальніше"

21.06.2018 | Громадські роботи забезпечують тимчасову зайнятість прикарпатців

Описание: Описание: news-image   Громадські роботи та роботи тимчасового характеру – суспільно корисні роботи, які є одним із засобів реалізації політики зайнятості населення, знімають соціальну напругу на ринку праці, сприяють соціально-економічному розвитку регіону, а також забезпечують трудову адаптацію безробітних і стають для них джерелом доходу у скрутний з матеріальної точки зору період.«детальніше»

21.06.2018 | Привітання Олега Гончарука з нагоди Дня державної служби України

Описание: news-imageШановні державні службовці Прикарпаття!

23 червня Ви святкуєте своє професійне свято.

2018 рік є знаковим і особливо важливим для державної служби України і для кожного із нас. 100 років тому вперше в історії України на законодавчому рівні запровадили інститут державної служби як фундаментальну засаду національної державності.

Сьогодні державна служба – це механізм забезпечення стабільності, надійності конституційного устрою та надання державному управлінню організованості, компетентності й професіоналізму. Від ефективною функціонування інституту державної служби, відповідальності кожного з державних службовців залежить успішність країни в цілому.

Нові виклики щоденно постають перед кожним державним службовцем на шляху впровадження ефективних механізмів управління відповідно до європейських стандартів, переорієнтації державної служби на задоволення потреб суспільства та відновлення довіри до держслужбовця як гаранта захисту прав і інтересів кожного громадянина.

Не зважаючи на непросту ситуацію, переконаний, що разом в єдності гідно пройдемо намічений шлях.

Напередодні свята – Дня державної служби України, хочу побажати, щоб кожен день Вашого життя був щасливим і радісним, а Ваша наполеглива праця і відданість справі увінчалися новими здобутками у професійній діяльності в ім’я розквіту нашої області та подальшої розбудови Української держави.

Слава Україні!

 

Голова обласної
державноїадміністрації                                                                Олег Гончарук

21.06.2018 | ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Описание: 8d0259b40f764e44edd403e7f7587fd7.jpgЩодо випадків АЧС в Тернопільській, Волинській областях

 

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області в особистому підсобному господарстві громадянина (с. Антонівці, Шумський район, Тернопільська область) було зареєстровано загибель свиней.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Львівській регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини 16.06.2018 встановлено діагноз - африканська чума свиней (АЧС) (звіт про результати дослідження № 000714 п.м./18 від 16.06.2018).«детальніше»

21.06.2018 | До уваги керівників видавництв, видавничих організацій, громадських організацій, творчих спілок

Описание: news-imageДержавним комітетом телебачення і радіомовлення України оголошено прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

На здобуття премії подаються книжкові видання українською мовою, що вийшли в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.«детальніше»

21.06.2018 | Парламентський комітет одноголосно взяв до відома звіт Уряду за 2017 рік

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/79693/image002.jpg Комітет Верховної ради з питань економічної політики взяв до відома звіт роботи Уряду за 2017 рік. Рішення ухвалене одноголосно під час засідання комітету. Глава Уряду Володимир Гройсман подякував парламентарям за високу оцінку.

"Якщо хочемо щось зробити - зробимо тільки разом. Запорука успіху - консолідована робота Уряду з Парламентом і комітетами", - сказав Володимир Гройсман.

За його словами, Уряд продовжує реформи, освоює нові ринки, веде масштабну боротьбу з тіньовим сектором і відкриває нові можливості розвитку. Армія, соціальна підтримка, енергоефективність, захист бізнесу і стимули експорту, справедлива система охорона здоров'я і розвиток креативних індустрій - залишаються напрямками роботи Кабінету Міністрів.

"Політиканам і скептикам пропоную приймати заспокійливе", - сказав Володимир Гройсман.

21.06.2018 | Глава Уряду: Співпраця з МВФ – це спосіб оновлення і стабілізації економіки, але орієнтир – сильна й самодостатня держава

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/79695/image002.jpg Співпраця з міжнародними фінансовими організаціями, передусім Міжнародним валютним фондом, – це спосіб стабілізації та оновлення економіки держави – через реформи і фінансову підтримку. Але основний перспективний орієнтир – побудова сильної, самодостатньої держави. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час звіту Уряду у Верховній Раді.

«Чому ми потребуємо підтримки МФО, хоча самі є потужною за можливостями економікою. Тому, що країну жорстко грабували. Це правда, на яку ми маємо відкрити очі, - сказав Володимир Гройсман. - У нас в 2004 році зростання було 12,5%. Потім падіння й криза. Виходили на ринки, брали гроші і куди їх дівали?»  «детальніше»

20.06.2018 | В облдержадміністрації відбулася зустріч у рамках проекту проекту «Хорватські воїни - Україна»


Описание: news-imageЗ ініціативи хорватських ветеранів спецпідрозділів хорватської поліції територією Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької та Львівської областей з 18 по 22 червня 2018 року проходить в рамках проекту «Хорватські воїни - Україна» подорож ветеранів спецпідрозділів хорватської поліції з Хорватії до України.

Метою подорожі є вшанувати хорватських воїнів, котрі загинули під час Першої світової війни на території України. "детальніше"

20.06.2018 | Нові міфи про субсидії: перебування за кордоном більш ніж 60 днів, дарування чи успадкування майна, про "колишніх"

Описание: news-imageКажуть, що субсидію тепер не дають безробітним? Насправді, безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг. Для тих, хто не стоїть на обліку в центрі зайнятості, запропоновано два варіанти:

1. Чесно декларувати свої доходи, отримані за кордоном чи в тіньовому секторі економіки  та сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду.  .«детальніше»


Анонси подій

 

26 червня 2018 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

24 червня 2018 року

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

Події Верховинщини

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області