28 Липень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
28.07.2015 | До уваги представників громадських організацій району!

29 липня о 15.00 год. в залі засідань районної державної адміністрації відбудеться зустріч голови районної державної адміністрації Олега Лютого з представниками громадських організацій району!

 

Відділ з питань гуманітарної політики

та інформаційно-аналітичної роботи

апарату райдержадміністрації

28.07.2015 | Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

       Сьогодні, 28 липня 2015 року, в приміщенні районної державної адміністрації в черговий раз відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. Головуючий засідання колегії – голова районної державної адміністрації Олег Лютий привітав присутніх в залі із святом Дня хрещення Київської Русі - України. Олег Валерійович розпочав роботу колегії із ознайомлення порядку денного засідання колегії - членів президії колегії, начальників відділів і управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників організацій і установ та підприємств району, голів сільських та селищної рад району, відповідно до якого в ході засідання колегії розглянули ряд питань, а саме:

1. Про хід виконання Програми соціально-економічного та  культурного розвитку району за перше півріччя 2015 року (доповідач - начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Світлана Уршеджук, співдоповідач - начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Святослав Лазорик);

          2. Про підсумки виконання бюджету району за перше півріччя 2015 року (доповідач - заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Марія Зеленська); 

3. Про хід виконання Комплексної програми забезпечення містобудівною документацією Верховинського району на 2011-2013 роки та проект програми на 2014-2018 роки (доповідач - начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Олександр Ігнатюк);

4. Про виконавську дисципліну та роботу з документами в райдержадміністрації за перше півріччя 2015 року в контексті вимог доручення Кабінету Міністрів України від 19.05.2010 року №27554/2/1-10 (доповідач - заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Ігор Вепрейчук);

5. Про підсумки роботи із зверненнями громадян в районі за перше півріччя 2015 року в контексті вимог Указу Президента України від 07.02.2008р. №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» (доповідач - заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Ігор Вепрейчук);

6. Про стан призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям в контексті вимог Закону України від 01.06.2000 року №1768-111 «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» (доповідач - перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ярослава Маротчак).

З розглянутих питань президією колегії прийнято відповідні рішення із внесеними доповненнями та поправками.

 

Відділ з питань гуманітарної політики

та інформаційно-аналітичної роботи

апарату райдержадміністрації

28.07.2015 | Про хід заготівлі ягід чорниці на території району

            Лісові квитки на заготівлю ягід чорниці на території Верховинського району отримали 10 СПД на загальну кількість – 227 тонн, зокрема:

1. ФОП «Менів Н.Ю.» - 30,0 т

2. ТОВ «Заготпромторг» - 30,0 т

3. ТОВ «Квілт» - 20,0 т

4. ТзОВ «Торро» - 30,0 т

5. ТзОВ «Карпатська ягода» - 45,0 т

6. ПП «Агродім захід» - 42,0 т

7. ФОП «Рубаняк Ю.О.» - 5,0 т

8. ФОП «Шкрібляк Д.Д.» - 10,0 т

9. ФОП «Рибенчук О.В.» - 5,0 т

10. ФОП «Веприков М.В.» - 10,0 т

 

Ними на відповідні рахунки сільських рад було перераховано 227 000 грн., а саме:

1. Зеленській с/р – 105,0 тис.грн.

2. Пробійнівській с/р – 84,0 тис.грн.

3. Голошинській с/р – 21 тис.грн.

4. Гринявській с/р – 7,5 тис.грн.

5. Яблуницькій с/р – 7,5 тис.грн.

6. Кривопільській с/р – 2,0 тис.грн.

 

Згідно рішення сесії районної ради та окремого доручення голови районної державної адміністрації для контролю за дотриманням чинного законодавства при заготівлі та перевезенні ягід чорниці на території району створені пости та мобільні групи, до складу яких увійшли працівники міліції, прокуратури, лісових господарств, податкової інспекції, райдержадміністрації та представники громадськості.

За перший тиждень роботи по заготівлі ягід СПД сплатили ПДФО в розмірі 55 386 грн.

 

Заступник голови районної

державної адміністрації                                                        

Іван Доманський

28.07.2015 | Президент підписав Закон щодо удосконалення функціонування системи електронного адміністрування ПДВ

Президент підписав Закон щодо удосконалення функціонування системи електронного адміністрування ПДВ       Президент підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість».

       Закон №643-VIII, який Верховна Рада прийняла 16 липня з ініціативи Кабінету Міністрів України, зокрема, спрямований на удосконалення функціонування системи електронного адміністрування податку на додану вартість, яка з 1 лютого поточного року працювала у тестовому режимі, а з 1 липня переведена у звичайний режим роботи.

       Так, скорочено перелік реквізитів податкової накладної, які втратили актуальність у зв'язку із запровадженням системи електронного адміністрування ПДВ; надається можливість складання раз на місяць (в останній день місяця) зведених податкових накладних у разі здійснення постачання товарів (послуг), постачання яких має безперервний або ритмічний характер (як платникам, так і неплатникам ПДВ).

       Крім цього, запроваджується надання платнику податку на його запит інформації про рух коштів на його рахунках у системі електронного адміністрування податку на додану вартість шляхом надсилання електронного повідомлення.

       Встановлено, що на рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ не поширюється дія Закону України «Про виконавче провадження», зокрема на кошти, що перебувають на таких рахунках, не може бути накладено арешт, звернено стягнення.

       Вимоги, сформовані відповідно до Закону «Про виконавче провадження» до набрання чинності цим Законом щодо коштів, які перебувають на рахунках в системі електронного адміністрування ПДВ, вважаються анульованими.

       При цьому передбачається зняття протягом 5 робочих днів з дня набрання чинності   Законом, що надійшов на підпис, органом, який здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, арешту з коштів, що перебувають на рахунках у системі електронного адміністрування ПДВ, на які були сформовані вимоги відповідно до Закону України «Про виконавче провадження».

       Закон набирає чинності з дня його опублікування, крім абзаців двадцять сьомого – одинадцятого підпункту 3 пункту 11 розділу І (щодо застосування штрафних санкцій за завищення суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних), які набирають чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем набрання чинності цим Законом.

28.07.2015 | Інформування для населення району

 

28.07.2015 | Про використання пасовищ (полонин) Верховинського району (читати далі...)

         Інформація про  використання пасовищ (полонини) станом 01.07.2015 року розпорядження щодо яких відноситься до повноважень управління держземагенства в Івано-Франківській області договори оренди на які заключалися районною державною адміністрацією

27.07.2015 | Народний аматорський ансамбль дримбарів «Струни Черемоша» с. Верхній Ясенів взяв участь у фестивалі «Карпати славлять тебе, Україно»

       26  липня  2015 року в м. Яремчі відбувся фестиваль «Карпати  славлять тебе, Україно». На свято з'їхалися мешканці Прикарпаття і гості з інших  регіонів України. Ведучим свята був народний артист України, голос майдану Євген Нищук.

       Свято розпочалося відкриттям міжнародної виставки - ярмарки  виробників екологічної продукції. За участю мистецьких колективів Прикарпаття та Яремчанщини відбувся пісенний фестиваль патріотичної пісні. Від Верховинського району в фестивалі взяв участь народний  аматорський ансамбль дримбарів «Струни Черемоша» Будинку культури с. Верхній Ясенів - керівник Микола Максим'юк. Колектив виконав патріотичні  твори, «Гімн  Гуцульщини» та «В'язанка гуцульських мелодій на дримбі».

 

РОМЦ при відділі культури і мистецтв

27.07.2015 | Новій Українській армії потрібні нові традиції, нова форма і нові звання – Президент про досягнення волонтерів «читати далі…»

Новій Українській армії потрібні нові традиції, нова форма і нові звання – Президент про досягнення волонтерів       Президент Петро Порошенко зустрівся з «волонтерським десантом» Міністерства оборони України. Волонтери представили Главі держави свої досягнення у забезпеченні війська, зокрема, у реформуванні речового забезпечення та нової військової форми. Президент наголосив, що реформа речового забезпечення має забезпечити бійців всім необхідним і, передусім, працювати на збереження їх життя.

       «Зберегти життя і здоров’я наших захисників – це головне. Кожен боєць Збройних Сил має бути повністю забезпечений всім необхідним для ведення бою і у побуті на передовій. Я ставлю перед вами не якесь надзавдання – це необхідність. Тут ваш передній край захисту країни», – наголосив Президент.

       «Українська армія має відрізнятися. Кожен має побачити, що Україна має абсолютно нову, іншу, боєздатну, з високим бойовим духом, патріотичну, професійну армію, одну з найсильніших армій на континенті», – заявив Петро Порошенко, відзначивши роль у цьому нової форми.

       Президент зауважив, що йому сподобалися ініціативи відійти від досвіду радянської армії. «Нам треба запроваджувати свої нові українські традиції, в тому числі – і нові українські звання. Заміна «молодшого лейтенанта» на «хорунжого» повністю відповідає українським традиціям і структурі військових звань країн НАТО», – сказав Президент.

       Також Президент висловився за запровадження звання «бригадного генерала». «Подивіться, які командири бригад у нас зараз воюють на лінії фронту. Вони стали насправді батьком для солдат, справжнім прикладом героїзму української армії. Думаю, що українські командири бригад давно заслужили перейти від звання «полковника» до звання «бригадного генерала», – сказав Президент та запропонував підготувати відповідні пропозиції змін до законодавства. За словами       Глави держави, це також «потужний соціальний ліфт, мотивація, щоб нові командири, які себе проявили не тільки і не стільки у кабінетах, а на полі бою, отримали справжні генеральські звання».

      

27.07.2015 | Народний фольклорно-естрадний гурт «Горицвіт» виступив із благодійним концертом у селі Криворівня

       26 липня в селі Криворівня відбувся концерт - реквієм народного фольклорно - естрадного гурту «Горицвіт» обласної організації Українського товариства сліпих (УТОС) міста Івано-Франківськ.

        Даний захід відбувся з-за підтримки сільського голови Василя Зеленчука та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

        Колектив на чолі з директором Богданом Скіцьком та художнім керівником Ярославою Литовською побував уже і раніше в нашому районі, тому його на Гуцульщині люблять і цінують за їх цікавий різноманітний репертуар, який оновлений новими піснями. В репертуарі гурту – українські народні та естрадні пісні. Виконавців глядачі вітали щирими оплесками.

        По завершенні дійства учасників гурту привітав сільський голова Василь Зеленчук  та вручив збірку дисків «Криворівня Душі» автором, якої є Параска Плитка  - Горицвіт.

       Через територіальний центр з місцевого бюджету виплачено фінансову підтримку творчого гурту «Горицвіт» в сумі 3000 тис. грн..

       Учасники гурту «Горицвіт» подякували всім хто сприяв у проведенні даного заходу. 

  

Директор Верховинського територіального

центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг)

Ганна Демидюк

27.07.2015 | Арсеній Яценюк вимагає від органів місцевої влади публічної звітності про використання коштів місцевих бюджетів

       Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вважає необхідним запропонувати органам місцевої влади формулу щодо основних видаткових статей бюджетів відповідних рівнів, які мають бути спрямовані на соціальні та гуманітарні потреби громади. Уся фінансова звітність місцевих бюджетів має бути публічною. Про це Глава Уряду заявив під час колегії Мінфіну в понеділок, 27 липня.

       Він наголосив на необхідності під керівництвом Міністра фінансів Наталії Яресько «терміново зібрати всі фінансові служби областей і чітко їм запропонувати основні видаткові статті, які повинні профінансувати місцевий бюджет при внесенні змін до бюджетів відповідних рівнів».

       «Заборонити будь-які непрофільні витрати - які не йдуть на людину, йдуть на чиновників чи корумпований тендер», - сказав він.

       Арсеній Яценюк підкреслив, що владі на місцях необхідно запропонувати формулу: «що вона може потратити на лікарню, на дитячий садок, школу, що може потратити на доплату - тільки не апарату, а фаховим працівникам, вчителям і працівникам лікарні».

       Глава Уряду також наголосив, що ставить категоричну вимогу публікувати всю інформацію, «куди і які суми направлялися з місцевих бюджетів»: «Ми публікуємо всю інформацію щодо фінансової звітності центрального бюджету. Те саме повинні зробити місцеві бюджети».

       «Децентралізація передбачає як отримання прав, які вони вже отримали, так і відповідальності. Кожна людина в країні повинна знати, куди йде 12 мільярдів гривень додаткового бюджетного ресурсу, який передала центральна влада», - додав він.

       Для цього, за його словами, необхідно зібрати голів обласних адміністрацій, фінансові підрозділи, голів обласних рад, мерів міст щодо розподілу цих коштів: «Чітко визначаємо, куди ці гроші йдуть, і ставимо чітке зобов’язання для органів місцевої влади щодо офіційної публічної звітності, куди ці кошти будуть направлятися і що конкретній людині в Києві, Чернігові чи Львові буде з того, що ми провели бюджетну децентралізацію».

       Він окремо наголосив на необхідності «залишити ще й резерв місцевих бюджетів»: «Ми завжди повинні бути консервативні в наших оцінках, тому це означає, що ще й у місцевих бюджетах повинні бути резервні фонди».

       Арсеній Яценюк назвав неприйнятною ситуацію, коли органи місцевого самоврядування відмовляються від отримання доходів із прибуткових видів бізнесу і передачі цих доходів на соціальні, медичні, освітні потреби громади: «У Києві вже не оподатковують комерційну нерухомість. Комерційна нерухомість – це та, де люди заробляють гроші. Це не йде ні в які рамки. І тут треба розмовляти з відповідними органами місцевого самоврядування».

       «Це означає, що такий орган місцевої влади позбавляє своїх громадян можливості змінити систему освіти, медицини, зробити доплати вчителю чи лікарю, чи поліцейському, відремонтувати дорогу чи придбати нове обладнання в ФАП чи лікарню. Це несправедливо по відношенню до людей», - наголосив він.

       Глава Уряду звернувся до Міністерства фінансів оприлюднити інформацію про те, «які органи місцевого самоврядування не прийняли рішення на користь територіальних громад щодо додаткового збільшення доходів місцевих бюджетів і направлення цих коштів на вирішення соціальних, економічних і гуманітарних проблем відповідної території».


Анонси подій

Колегія РДА

 

Засідання колегії Верховинської районної державної адміністрації.

28 липня 2015 року (читати далі…)

Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний
 комплекс "Кринта"
с.Красник
Верховинського району

Івано-Франківської області
переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

Для громадськості!

 

Календар проведення регіональних свят Верховинщини на червень-жовтень 2015 року "для перегляду натиснути на картинку"

 

 

                    

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Звіт голови РДА
Звіт голови районної державної адміністрації Ярослава Скуматчука за 2014 рік
Реформи
ДПІ інформує

 

Актуально

Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

 

До уваги громадськості!

 ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

Інформація для внутрішньо-переміщених осіб, які тимчасово проживають на території Верховинського району

 

 

За рахунок коштів обласного бюджету за період з 26 березня по 7 серпня в Івано-Франківській області профінансовано мобілізаційних заходів, цивільного захисту населення та заходів з територіальної обороноздатності на суму 5 973,721 гривень.

На ці кошти було закуплено бронежилети, шоломи, одяг, взуття, запасні частини до автомобільної техніки, лікарські засоби, пальне.

Надавалася також допомога сім’ям загиблих у зоні АТО військовослужбовців та переселенців зі Сходу України.

Нижче надаємо спільні розпорядження голів облдержадміністрації та обласної ради, розпорядження голови обласної державної адміністрації, звіт департаменту фінансів ОДА та інформацію про використання коштів з обласного бюджету станом на 07.08.2014 року.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Закон

 

Закон України

«Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області