25 жовтень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 


.
Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
24.10.2014 | Ми за здоровий спосіб життя

 24.10.2014 року у Ільцівській ЗОШ І-ІІІ ст. начальником відділу із соціальної роботи Верховинського РЦСССДМ – Пантелюком Т.Д., спільно з лікарем-наркологом Ігнатюком І.В., лікарем  акушером - гінекологом Мицканюн - Германюк М. М. Верховинської ЦРЛ  було проведено семінар на тему: «Ми за здоровий спосіб життя».

Протягом семінару працівники РЦСССДМ звернули увагу старшокласників на проблеми тютюнопаління, алкоголізму, наркотичної залежності, інфекційні захворювання та їх негативний вплив на формування особистості, життя та здоров’я людини. В ході бесіди з присутніми було наведено ряд прикладів негативних наслідків до яких призводить  легковажне ставлення молоді до вживання слабоалкогольних енергетиків, легких наркотиків та тютюнопаління.

Крім того, лікар-нарколог ознайомив присутніх з невтішною статистикою обліку залежної від наркотичних засобів молоді в Україні в цілому та Верховинському районі зокрема.

Лікар акушер -  гінеколог розповіла про мінуси, що виникають при недотриманні основ здорового способу життя, про сучасні методи контрацепції, зачаття і вагітність, гінекологічні та інфекційні захворювання, про фактори впливу на репродуктивне здоров’я взагалі.

РЦСССДМ

24.10.2014 | Ярослав Скуматчук: Наше головне завдання – це належне забезпечення проведення виборів в районі

 Голова районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук провів нараду з питань забезпечення громадського порядку при проведенні виборів. На нараду були запрошені працівники РВ УМВС України в області, селищний, сільські голови, керівники структурних підрозділів РДА та служб району.

«Пріоритетним напрямком роботи міліції зараз є попередження та виявлення порушників законодавства під час виборів», - зауважив Ярослав Юрійович, розпочинаючи нараду, - «Як зазначає Президент України Петро Дорошенко, треба зробити все для того, щоб ці вибори стали взірцем для всього світу. Щоб у жодного громадянина України, міжнародного спостерігача не виникло жодного сумніву щодо легітимності проведених виборів».

Тому основна увага правоохоронців повинна бути зосереджена на забезпеченні громадського порядку при проведенні виборів, оперативному реагуванні на екстрені ситуації, сприянні діяльності громадських спостерігачів.

«На Верховинщині правоохоронці працюватимуть у посиленому режимі», -  зазначив начальник РВ УМВС України в області Ігор Мартищук, доповідаючи перед присутніми, - «Належним чином буде забезпечена охорона виборчих дільниць, для цього вже проведене обстеження всіх дільниць та усунуті виявлені недоліки».

Прес-служба РДА

 

 

24.10.2014 | Проведено зустріч з переселенцями

 24 жовтня 2014 року на базі Центру соціально-психологічної допомоги  відбулася зустріч начальника відділу із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пантелюка Т. Д. з переселенцями Донецької та Луганської областей. В ході зустрічі було обговорено ряд важливих питань, а саме: умови проживання в даному закладі, вислухані побажання та пропозиції переселенців щодо їх потреб.

З боку працівників РЦСССДМ надана допомога теплими речами: одягом та взуттям.

Такі зустрічі будуть проводитися регулярно, щоб належним чином контролювати ситуацію з переселенцями.

РЦСССДМ

24.10.2014 | Розпочато опалювальний сезон

 

           Відповідно до листа департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації від 29.09.2014 року № 1291/01-04, видано розпорядження Верховинської районної державної адміністрації від 21.10.2014 року № 318 «Про початок опалювального періоду» яким встановлено опалювальний період з 21 жовтня 2014 року по 1 травня 2015 року. Бюджетними підприємствами, установами та організаціями району розпочато опалювальний сезон.

 

 

 

Начальник управління

житлово-комунального

господарства та будівництва

районної державної адміністрації                                         С.Лазорик

23.10.2014 | Оголошується набір на участь у міжнародному семінарі «Практичні аспекти залучення інвестицій і супровід інвестиційних проектів»

 У рамках проекту «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні», що реалізується Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини в партнерстві з Центром розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія) та департаментом міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської обласної державної адміністрації в рамках Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013, оголошує набір представників малих і середніх підприємств та представників органів місцевої влади на участь у міжнародному семінарі «Практичні аспекти залучення інвестицій і супровід інвестиційних проектів».

Проект має на меті зміцнення соціального та економічного розвитку в Карпатському регіоні шляхом сприяння співпраці між малими та середніми підприємствами для вирішення інвестиційних проблем у регіоні, створення сприятливого інвестиційного клімату в межах прикордонного регіону України і Румунії, покращення його іміджу через транскордонне співробітництво.

Теми семінару:

1.              Інноваційний та інвестиційний розвиток територій.

2.              Шляхи залучення інвестицій та пріоритетні напрямки інвестування.

3.              Співпраця з інвестором.

4.              Підготовка інвестиційних проектів.

Термін проведення семінару: 20-23 листопада 2014 року.

Місце проведення семінару: м. Яремче, Івано-Франківська область, Україна

До участі в семінарі запрошуються:

Представники малих і середніх підприємств; представники органів місцевої влади.

Цільова територія Карпатського регіону, з якої запрошуються учасники:

Івано-Франківська область, повіт Марамуреш

Витрати:

Організатори забезпечують навчальні матеріали, проживання та харчування учасників семінару.

Для участі в семінарі необхідно подати заповнену анкету з позначкою «Заявка на участь в семінарі» вказавши наступні дані: назва підприємства (організації); ім’я та прізвище учасника (на українській та англійській мовах); посада учасника; адреса підприємства (організації); електронна пошта та  номер телефону учасника.

Кількість учасників семінару обмежена, тому Вам буде надіслане офіційне підтвердження про зарахування до участі у семінарі. Інформацію необхідно подати в письмовій формі до 01 листопада 2014 року на адресу: verekonom@ukr.net або за тел.номером 2-19-46

Управління економічного розвитку

 і торгівлі райдержадміністрації

 

23.10.2014 | Час проходження військової служби у зоні АТО зараховуватиметься до стажу державної служби на пільгових умовах

 Час проходження військової служби, протягом якого військовослужбовець брав участь в антитерористичній операції в особливий період, віднині буде зараховуватися до стажу державної служби на пільгових умовах. Зокрема, один місяць стажу зараховуватиметься за три, тобто у трикратному розмірі. Таке рішення прийняв Кабінет Міністрів України, внісши зміни до пункту 3 Порядку обчислення стажу державної служби.

У червні цього року внесено зміни до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», згідно з якими час проходження військовослужбовцями військової служби в особливий період зараховується до їх вислуги років, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби на пільгових умовах у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Крім того, вона підкреслила, що така норма вже передбачена порядком обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їх сімей. Проаналізувавши цей порядок, та з метою недопущення звуження прав учасників АТО, був прийнятий механізм зарахування часу проходження ними військової служби до стажу державної служби на пільгових умовах.

23.10.2014 | Належна підготовка до виборів – основне питання сьогодення

 Керівник апарату районної державної адміністрації Василь Бровчук здійснив робочі виїзди в населені пункти району з метою проведення  перевірки стану готовності до виборів та матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць, що розташовані на території району. Під час виїздів оглянуто стан приміщень та їх укомплектованість необхідним обладнанням, відповідно до законодавства.

Голова районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук дав доручення  вжити усіх заходів для того, щоб виборчі дільниці були забезпечені усім необхідним: приміщенням, скриньками, державними прапорами, вогнегасниками, тощо.

Зокрема, райдержадміністрацією акцентується увага  на наступних питаннях: дотримання правил протипожежної безпеки, телефонізації усіх виборчих дільниць району,  забезпечення громадського порядку.

Прес-служба РДА

23.10.2014 | Книжкові мости єднають серця

 За ініціативи департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації, і зметою привернення уваги громадськості та ЗМІ до ідеї національної єдності держави і вирішення проблем українських бібліотек на сході України з 23 вересня по 23 жовтня 2014 року в Івано-Франківській області проводилась благодійно-просвітницька акція «Книжкові мости єднають серця». Зміст  акції  полягає  в  допомозі    у  наповненні  книжкових  фондів  бібліотек  Східної  України    сучасною  україномовною   книжковою  продукцією. У   примноження  загальнодоступних  книжкових  скарбниць  на  Сході  України зробили  свій внесок  і  бібліотеки   Верховинщини, подарувавши книги наукової, історичної, етнографічної, краєзнавчої тематики, збірки поезій та творів, зокрема, енциклопедії  «Великі  українці»,  «Видатні  постаті України»,  «Славетні  гетьмани України», «Сучасний тлумачний словник української мови»; книги місцевих авторів: заслуженого журналіста України Василя Нагірняка «Орфей Собору Нації», збірки поезій  - письменника, поета, лауреата літературно-мистецької премії ім. М. Підгірянки, В. Сосюри, Д. Загула, С. Воробкевича, Міжнародної літературної премії імені Б.-Н. Лепкого Ореста Князького та журналіста, поетеси, лауреата літературної премії імені В. Стефаника Анни Космач.

Велика кількість дитячої літератури українською мовою була передана спеціально для читачів шкільного та дошкільного молодшого віку, яка стане надійним помічником у підготовці до шкільних занять та добрим порадником у змістовному проведенні дозвілля,  зокрема «Українська література. Хрестоматія для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання - 2015р.», «Новий довідник історії України», «Кобзар для дітей»; маленькі читачі зможуть  ознайомитися із серією книг «Чарівна країна казок» видавництва «Фоліо», в яку входять класичні та сучасні ілюстровані казки українських та зарубіжних авторів: «Веселий трамвайчик», «Кіт у чоботях», «Спляча красуня», «Гуси-лебеді», «Пірати», «Рицарі» та ін. 

Сподіваємось, що дана література підтримає моральний та патріотичний дух читачів Східної України  у цей  нелегкий для держави час і сприятиме зацікавленості до книг українських авторів.

 

Відділ культури і мистецтв

 райдержадміністрації

23.10.2014 | Небезпека виникнення пожеж на об’єктах, які будуть задіяні під час підготовки та проведення позачергових виборів

 Переважна кількість виборчих дільниць розміщена в приміщеннях сільських клубів, загальноосвітніх шкіл, сільських радах та інших аналогічних за призначенням об’єктах.

Верховинський районний відділ ГУ ДСНС у Івано-Франківській області нагадує правила безпеки, яких слід дотримуватися під час підготовки та проведення позачергових виборів:

1. Виборча дільниця забезпечується не менш як двома сертифікованими вогнегасниками.

2.Члени виборчих комісій проходять інструктажі про дотримання правил пожежної безпеки.

3.Прилади опалення повинні відповідати вимогам протипожежних норм.

4. Електромережа випробовується на опір ізоляції.

5. Забороняється використання саморобних електронагрівальних приладів.

6. Не задіяні під час виборів приміщення повинні бути зачиненими.

7. Біля телефонних апаратів встановлюються таблички з номером виклику підрозділів пожежної охорони.

8.На кожну дільницю розробляється план евакуації на випадок виникнення пожежі та інструкції про дотримання вимог пожежної безпеки.

9. Приміщення виборчих дільниць повинні мати не менше двох евакуаційних виходів, шляхи евакуації вказані написом «ВИХІД». Евакуаційні виходи повинні бути вільними.

10.На кожній виборчій дільниці наказом визначається особа, відповідальна  за дотримання протипожежного режиму.

11.Забороняється використовувати відкритий вогонь (свічки, гасові лампи тощо). Виборчі дільниці на період підготовки та проведення виборів забезпечуються електричними ліхтарями.

23.10.2014 | Дохід фізичної особи від здачі в оренду майна не оподатковується військовим збором

     Відповідно до норм Податкового кодексу України, об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, зокрема у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами. Оскільки,  дохід за договором оренди нерухомого (рухомого) майна фізичній особі не підтверджується актами виконаних робіт, така сума не є об’єктом оподаткування військовим збором. Детальне роз’яснення з цього питання міститься у Загальнодоступному інформаційному ресурсі ДФС України (категорія 132.02).


Анонси подій

Колегія РДА

28 жовтня 2014 року о 10.00 год. відбудеться засідання  колегії Верховинської  районної державної адміністрації.

Порядок денний колегії

Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний
 комплекс"Кринта"
с.Красник
Верховинського району

Івано-Франківської області
переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

Актуально

 Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

 

До уваги громадськості!

 ІНФОРМАЦІЯ

щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

 

 

За рахунок коштів обласного бюджету за період з 26 березня по 7 серпня в Івано-Франківській області профінансовано мобілізаційних заходів, цивільного захисту населення та заходів з територіальної обороноздатності на суму 5 973,721 гривень.

На ці кошти було закуплено бронежилети, шоломи, одяг, взуття, запасні частини до автомобільної техніки, лікарські засоби, пальне.

Надавалася також допомога сім’ям загиблих у зоні АТО військовослужбовців та переселенців зі Сходу України.

Нижче надаємо спільні розпорядження голів облдержадміністрації та обласної ради, розпорядження голови обласної державної адміністрації, звіт департаменту фінансів ОДА та інформацію про використання коштів з обласного бюджету станом на 07.08.2014 року.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Закон

 

Закон України

«Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»

До уваги громадськості!

 

Підтримай Українську армію

 

Оголошення

«Районний цільовий фонд для здійснення

мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення»

Код ЄДРПОУ – 37638341, МФО: 836014

Рахунок № 31513931700056

УДКСУ у Верховинському районі

Додаткову інформацію про цільовий фонд можна дізнатися в штабі територіальної оборони району за телефонами: 2-13-53, 2-15-80.

До уваги громадськості!

 

Верховинська районна державна адміністрація проводить обговорення Стратегічного плану економічного розвитку Верховинського району (Україна) та Рущанської долини (Румунія). 

Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі: поштою за адресою: 78700, Івано-Франківська область, смт.Верховина,  вул..І.Франка 20; e-mail: verhovina_rda@ukr.net.

НПП Верховинський

 

До уваги громадськості

 План  проведення  міжнародних спеціалізованих виставок та ярмарок в м. Ташкент в 2014 році


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області