3 Вересень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 


.
Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
2.09.2014 | Управління праці та соціального захисту населення Верховинської райдержадміністрації інформує

Допомога при народженні дитини та по догляду за дитиною до трьох років: важливі уточнення від Мінсоцполітки

В зв`язку з прийняттям Закону України “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні”, який в частині соціальних виплат, вступив у дію з 01.07.2014 року, виникло багато запитань щодо порядку призначення допомоги при народженні і по догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку тій  категорії, що вже отримує допомогу та  категорії осіб, у яких  діти  народжені після 01.07.2014 року:

- особи, у яких діти народжені до 30 червня 2014 року, отримуватимуть допомогу у розмірі, встановленому на дату народження дитини (на першу дитину - 30 960 гривень, на другу - 61 920  гривень, на третю та наступних дітей – 123 840 гривень, виплата яких проводиться у порядку встановленому Кабінетом Міністрів України).

- особам, у яких діти народжені після 01 липня 2014 року, призначається допомога  при народженні  дитини у розмірі 41 280 гривень, незалежно від того, яка за рахунком дитина. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10320 гривень, решта суми протягом наступних 36 місяців рівними частинами.

У разі, якщо в складі сім'ї є друга дитина, на яку призначена допомога при народженні, допомога до 3-х років на першу та другу дитину не призначається, а виплата призначеної допомоги до 3-х років припиняється  з 01.07.2014 року.

Особам, яким призначена допомога при народженні ПЕРШОЇ дитини (народженої до 30 червня 2014 року), що виплачується протягом  24 місяців, подовжується виплата допомоги до 3-років з наступного місяця після закінчення виплати допомоги при народженні  у розмірі 130 грн.

Приклад:

Якщо жінка має дитину 1,5 річного віку, з 01.07.2014р. вона  отримуватиме  допомогу при народженні, в тому розмірі,  в якому їй було  призначено (до досягнення дитини двох років), а виплата допомоги по догляду за дитиною до трьох років з  01.07.2014 буде  припинена  і, коли дитині виповниться 2 роки  і закінчиться виплата  допомоги  при народженні, їй буде подовжено виплату допомоги до 3-років ще на 12 місяців в розмірі 130гривень щомісяця.

Мета цього полягає в наступному:

- жінки, які отримують допомогу при народженні –  їм зараховують в страховий стаж час отримання допомоги при народженні;

- жінки, діти яких народжені після 01.07.2014 року, будуть отримувати допомогу при народженні три роки (36 місяців) відповідно три року стажу вони зберігають, навіть при скасуванні допомоги по догляду до трьох років;

- жінки, яким була призначена допомога при народженні на ПЕРШУ дитину до 30.06.2014 року, яку вони отримували лише 24 місяці, їм продовжать виплачувати ще 12 місяців допомогу по догляду за  дитиною до 3-річного віку, щоб і їм було збережено страховий стаж.

Управління праці та соціального захисту

населення райдержадміністрації

2.09.2014 | Обговорено організаційні моменти проведення заходів в районі

 Відповідно до плану заходів щодо підготовки та відзначення в районі 100-річчя з дня створення легіону Українських Січових Стрільців у закладах освіти протягом вересня передбачено провести перегляд документально-художнього фільму «Бій за гору Маківка». З  історичного матеріалу, поданого у фільмі, діти зможуть чимало дізнатись про воєнні подвиги українського стрілецтва, чиї імена назавжди золотими літерами ввійшли в історію України.

Також за участю учнівської та студентської молоді заплановано організувати велопробіг, який повинен відбутися на території району за визначеним туристичним маршрутом.

Враховуючи, що у 2014 році відзначається 25-та річниця створення громадсько-політичної організації «Народний Рух України за перебудову», в навчальних закладах буде проведено тематичні уроки, лекції, зустрічі, «круглі столи» із залученням активістів національно-визвольного руху кінця 80-х – початку 90-х років ХХ століття, які бачили Українську Націю оновленою, єдиною та могутньою. Крім того, заплановано організувати районну конференцію, присвячену національно-визвольному руху із залученням громадських діячів, членів районного товариства «Просвіта» ім.Т.Шевченка, активної молоді району. Відділом культури і мистецтв райдержадміністрації буде облаштовано у музеях і бібліотеках району виставки та тематичні експозиції, підбірки публікацій, що розкривають історію українського національно-політичного руху кінця 80-х – початку 90-х років ХХ століття.

Зважаючи на те, що цьогоріч на Верховинщині відзначатимуть 150-річчя від дня народження українського письменника Михайла Коцюбинського, 50-річчя виходу у світ його екранізованої повісті «Тіні забутих предків» і 90-річчя від дня народження режисера фільму Сергія Параджанова, вже розпочато процес підготовки зазначених заходів. Попередньо визначено, що всі заходи будуть тривати 2 дні і включатимуть відкриття тематичної виставки картин, проведення конференції та проходження туристичного маршруту місцями зйомки кінофільму «Тіні забутих предків».

Організаційні моменти зазначених заходів обговорено під час наради в заступника голови райдержадміністрації Володимира Абрам’юка.

Прес-служба РДА

2.09.2014 | Проведено виробничу нараду працівників культури району

 

02 вересня  2014 року у залі  засідань  районної державної адміністрації  відбулася позачергова виробнича нарада працівників культури району за участю заступника голови районної державної адміністрації Володимира Абрам’юка. Володимир Абрам’юк ознайомив присутніх із основними  аспектами щодо організації Першого гуцульського бізнес-форуму, запропонувавши клубним працівникам представити з кожного села    майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, а також особистого долучитися до активної участі у проведенні вищезгаданого  заходу.   

Першочерговим питанням на нараді було підготовка до проведення Першого гуцульського бізнес-форуму. Начальник відділу культури і  мистецтв райдержадміністрації Мирослава Корнелюк ознайомила  працівників  культури  із  програмою  заходу. Було обговорено питання щодо оформлення виставки декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва. Узгоджено участь майстрів у секції декоративно-прикладного та ужиткового  мистецтва 06-07.09.2014  року на урочищі Запідок, с. Верхній Ясенів.  Другим  важливим  питанням  була підготовка  закладів  культури до роботи в осінньо-зимовий період. Керівники сільських установ доповіли про готовність до опалювального періоду  на  75 % станом  на 01.09.2014 року.

Також працівники культури району підвели підсумки відзначення Дня Державного  Прапора та 23-ї річниці Незалежності України.  

Відділ культури і мистецтв райдержадміністрації

2.09.2014 | Дотація за велику рогату худобу виплачена в повному обсязі

 

На виконання дорученнь Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відділом агропромислового розвитку райдержадміністрації  проведено виплату товаровиробникам району заборгованості за 2013 рік за державною програмою «Державна підтримка галузі тваринництва».

 Кошти в сумі 3,6 млн. грн перераховано в установи банків району. Оплата проведена за всіма видами програми, а саме, за проданий на забій молодняк підвищених вагових кондицій, за вирощування та утримання молодняку великої рогатої худоби та за закуплені установки індивідуального доїння корів.

 

Начальник відділу

агропромислового розвитку                                     Олег Величко

 

2.09.2014 | До уваги керівників підприємств установ та організацій Верховинського району

 Наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій № 458 08.08.2014  затверджено «Програму загальної підготовки працівників підприємств, установ та організацій до дій у надзвичайних ситуаціях».

Зазначена Програма розроблена відповідно до Кодексу цивільного захисту України та постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях» з метою встановлення рекомендованого змісту різних форм навчання, а також навчального часу на їх проведення.

Програма складається з наступних розділів:

- загальні положення;

- орієнтовний обсяг засвоєних знань та вмінь за програмою;

- рекомендована тематика та орієнтовний зміст тем за розділами програми;

- рекомендований зміст практичних форм навчання за Програмою навчально-матеріального майна та нормативних документів.

Для своєчасного планування та здійснення заходів з організації навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях - керівникам підприємств, установ та організацій пропонується ознайомитись з вищезазначеною Програмою.

Повний текст наказу та Програми розміщений на офіційному вебсайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій - http://www.mns.gov.ua/у розділі накази – накази (з основної діяльності).

 

Відділ з питань

надзвичайних ситуацій РДА

1.09.2014 | Підписано Меморандум про тіснішу співпрацю

З метою належної організації надання адміністративних послуг через Центр надання адміністративних послуг відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» сьогодні відбулося підписання Меморандуму про взаємне співробітництво між районною державною адміністрацією, реєстраційною службою районного управління юстиції, районним сектором Управління Державної міграційної служби України, відділом Держземагенства в районі, Верховинським районним управлінням юстиції.

Меморандум та виконання вищезазначеного розпорядження забезпечить створення доступних та зручних умов для отримання адміністративних послуг, недопущення корупції під час їх надання та спрощення процедури надання адміністративних послуг громадянам і підприємцям району.                                                                  

Центр надання адміністративних послуг РДА

1.09.2014 | У школах Верховинщини пролунав перший дзвоник

1 вересня 2014 року всі школи району відчинили свої двері для святкування початку нового навчального року. Привітали першокласників і тих, хто вже в черговий раз відзначає День Знань, голови районної державної адміністрації та районної ради Ярослав Скуматчук та Іван Маківничук, відвідавши Ільцівську ЗОШ та Верховинську школу-інтернат відповідно, заступники, керівники підприємств, установ і організацій, голови селищної та сільських рад, депутати, які побували на урочистих лінійках в усіх школах району.

На урочисту лінійку до Верховинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів завітав заступник голови районної державної адміністрації Володимир Абрам’юк. У вітальних словах він побажав школярам здобутків у навчанні, а педагогічному колективу – нових звершень та творчої самореалізації. Зі святом учнів і вчителів привітали голова селищної ради Василь Мицканюк, депутат районної ради Іван Гречук. Чимало хороших напутніх слів для першокласників звучало з вуст директора школи, першої вчительки, старших колег, батьків та гостей свята.

Основним акордом святкової зустрічі став довгоочікуваний перший дзвоник, який символічно пронесли випускники та першокласниці. Урочистості завершились спільним виконанням Державного гімну України.

Після урочистої лінійки всі школярі відвідали перший урок, тема якого – «За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!». У рамках теми розкриватиметься питання української державності та української цілісності. Педагоги мають на меті виховувати в молодого підростаючого покоління любов до рідного краю, наповняти їх серця теплотою й ніжністю, формувати свідомих і відповідальних за свої вчинки громадян нашої держави. Тому освоюючи нові горизонти, хочеться побажати першокласникам не тільки цікавих уроків та відмінних оцінок, але й нових звершень та відкриттів!

Прес-служба РДА

 

 

 

 

 

 

 

 

(Фото лінійки Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Верховинської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів)

1.09.2014 | З 1 січня 2015 року звітність з ПДВ в електронному вигляді є обов’язковою

На Прикарпатті 4082, або 98,4 % платників ПДВ звітують через мережу Інтернет. Наразі, подавати звітність дистанційно зобов’язані лише платники податків, які належать до великих та середніх підприємств. Проте, останні зміни, внесені до Податкового кодексу, розширять коло цих платників. Про це повідомили в Головному управлінні Міндоходів в Івано-Франківській області.  Звертаємо увагу, що Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31.07.2014 № 1621-VII пункт 49.4 статті 49 доповнено абзацом такого змісту: «Податкова звітність з податку на додану вартість подається до контролюючого органу всіма платниками в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством».  Зазначені зміни наберуть чинності з 01.01.2015 року. 

Не очікуючи на обов’язковість використання електронної звітності кожен з платників може безкоштовно у зручний для нього час відвідати будь який Центр обслуговування платників Міндоходів та отримати цифровий підпис. Процедура отримання сертифікатів цифрового підпису є досить швидкою та вимагає невеликого переліку документів й наявності цифрового носія. Вичерпну інформацію стосовно отримання електронних ключів розміщено на сайті АЦСК ІДД Міндоходів (www.acskidd.gov.ua).  Нагадуємо, з питань отримання безкоштовних електронних ключів можна звертатися до відділень Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД Міндоходів, які розміщені у приміщеннях Центрів обслуговування платників при ДПІ в м.Івано-Франківську, Калуській та Коломийській ОДПІ.

ДПІ

1.09.2014 | Вітання із Днем Знань

Шановні школярі, студенти, педагоги, батьки!

 

      Прийміть сердечні вітання із Днем знань та початком нового навчального року. Це свято є символом прагнень кожного із нас досягти вершин знань та професійної майстерності. Але однозначно для кожного - це свято, яке відкриває двері в новий світ відкриттів і нових можливостей.

      Свято першого дзвоника – подія державного значення, адже майбутнє України ми тісно пов’язуємо з розвитком освіти. Від того, яким виросте наше молоде покоління, вирішальною мірою залежатиме і доля кожного з нас, доля країни в цілому. Саме тому основне завдання держави сьогодні – це спрямування всіх зусиль на забезпечення кожному конституційного права на освіту, і тим самим збільшення свого інтелектуального потенціалу. Адже саме завдяки здобуткам наших випускників та усвідомленню пріоритетності галузі освіти ми спільними зусиллями зможемо досягти європейських стандартів життя, утвердження України в колі високорозвинених країн світу.

      Тому бажаємо, щоб новий навчальний рік розкрив якнайбільше нових можливостей пізнання себе і світу: педагогам нехай принесе задоволення від їхньої праці, батькам – упевненість в здобутих знаннях своїх дітей, а школярам та студентам бажаємо досягти омріяної мети, зустріти добрих і надійних друзів. Добра вам і здоров'я, щастя, невичерпної наснаги, творчого піднесення в роботі та навчанні. Нехай ваша невтомна праця проросте паростками правди і мудрості на славу України!

 

Голова районної державної адміністрації                                      Ярослав Скуматчук

Голова районної ради                                                                        Іван Маківничук

1.09.2014 | Вітання Президента України з нагоди Дня знань

                                   Дорогі співвітчизники!

       Вітаю вас із початком нового навчального року та Днем знань.

       Це урочисте та хвилююче свято для мільйонів українців, адже воно символізує нові починання і прагнення якісних змін.

       Особливо урочистим є сьогоднішній день для першокласників, перед якими відкриваються двері у дивовижний світ знань. Знаковим він буде і для тих молодих людей, які розпочнуть навчання у професійно-технічних та вищих навчальних закладах. Нехай ці роки будуть наповнені незабутніми враженнями, а ваші здібності та наполегливість стануть запорукою успіхів і вагомих досягнень.

        Висловлюю найщиріші вітання педагогам і батькам, знання, досвід та підтримка яких завжди вселяють упевненість, допомагають правильно визначити життєві пріоритети.

        Вірю у невичерпний інтелектуальний потенціал юних українців, їх нестримну творчу енергію та здатність змінити країну. Упевнений, що саме молоде покоління становитиме основу майбутньої еліти, яка побудує по-справжньому єдину, міцну, високорозвинену європейську державу.

        Бажаю всім здоров'я, миру та нових звершень в ім'я України.

Петро ПОРОШЕНКО


Анонси подій

Запрошуємо до участі в Гуцульському бізнес-форумі!

 

Колегія РДА

26 серпня 2014 року о 10.00 год. відбудеться засідання  колегії Верховинської  районної державної адміністрації.

Порядок денний колегії.

Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний
 комплекс"Кринта"
с.Красник
Верховинського району

Івано-Франківської області
переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

Актуально

 Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

 

До уваги громадськості!

 ІНФОРМАЦІЯ

щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

 

 

За рахунок коштів обласного бюджету за період з 26 березня по 7 серпня в Івано-Франківській області профінансовано мобілізаційних заходів, цивільного захисту населення та заходів з територіальної обороноздатності на суму 5 973,721 гривень.

На ці кошти було закуплено бронежилети, шоломи, одяг, взуття, запасні частини до автомобільної техніки, лікарські засоби, пальне.

Надавалася також допомога сім’ям загиблих у зоні АТО військовослужбовців та переселенців зі Сходу України.

Нижче надаємо спільні розпорядження голів облдержадміністрації та обласної ради, розпорядження голови обласної державної адміністрації, звіт департаменту фінансів ОДА та інформацію про використання коштів з обласного бюджету станом на 07.08.2014 року.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Закон

 

Закон України

«Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»

До уваги громадськості!

 

Підтримай Українську армію

 

Оголошення

«Районний цільовий фонд для здійснення

мобілізаційних заходів та цивільного захисту населення»

Код ЄДРПОУ – 37638341, МФО: 836014

Рахунок № 31513931700056

УДКСУ у Верховинському районі

Додаткову інформацію про цільовий фонд можна дізнатися в штабі територіальної оборони району за телефонами: 2-13-53, 2-15-80.

Оголошення

 9 вересня 2014 року з 14.00 -17.00 години в залі засідання Верховинської районної державної адміністрації відбудеться прийом громадян керівниками структурних підрозділів Держсільгоспінспекції в Івано-Франківській області.

Читати далі…

До уваги громадськості!

 

Верховинська районна державна адміністрація проводить обговорення Стратегічного плану економічного розвитку Верховинського району (Україна) та Рущанської долини (Румунія). 

Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі: поштою за адресою: 78700, Івано-Франківська область, смт.Верховина,  вул..І.Франка 20; e-mail: verhovina_rda@ukr.net.

НПП Верховинський

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області