25 Вересень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
23.09.2016 | Нарада

22 вересня 2016 року проведена нарада у заступника голови районної державної адміністрації Світлани Уршеджук з працівниками управління економічного розвитку і торгівлі та відділом сільського господарства спільно з районним відділом статистики, на якій розглянуто ряд важливих питань, зокрема:

- показники роботи промислових підприємств району за 8 місяців 2016 року та перспективи їх діяльність до кінця звітного року;

- виконання суб’єктами підприємницької діяльності, які здійснюють переробку деревини та беруть участь в аукціонах з продажу необробленої деревини заготівлі сплати податків та створення нових робочих місць за І півріччя 2016 року;

Значна увага приділялася тим показникам за якими район за підсумками півріччя погіршить свої позиції в рейтингу результатів соціально-економічного розвитку міст і районів області в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

 

 

Управління економічного

розвитку і торгівлі

райдержадміністрації

23.09.2016 | Василь Бровчуко здійснив виїзний прийом в с.Хороцеве Білоберізької ОТГ.

22 вересня керівник апарату районної державної адміністрації Василь Бровчук провів прийом громадян з особистих питань.

Жителі села в своїх зверненнях здебільшого акцентували увагу на питаннях соціального захисту та  поганий стан доріг.

Спільно з головою Білоберізької ОТГ Дмитром Іванюком зустрівся з колективом Хороцівського НВК, обговорили проблемні питання. Ознайомився з завершеним будівництвом внутрішніх санвузлів в початковій школі та дитячому садку, які збудовані за рахунок коштів місцевого бюджету громади.

Також, відвідав село Білоберізка, де зустрівся з директором школи Марією Дудидрою.

Василь Бровчук, Дмитро Іванюк та Марія Дудидра відвідали відремонтований пришкільний інтернат Білоберізької ЗОШ. Пришкільний інтернат не функціонував уже з 90 років довгий час . На прохання батьків,  діти яких проживають на віддалених присілках Пасічне, Заверх, Ціви це більше 7-8 км від навчального закладу відновлено функціонування даного закладу.  Силами працівників ЗОШ проведено внутрішній ремонт, а за рахунок фінансової підтримки сільської ради в сумі 60 тис. гривень та придбано меблі. Відділ освіти райдержадміністрації профінансував роботи з відновлення електропостачання та забезпечення паливними дровами.

 

Відділ з питань гуманітарних питань

та інформаційно - аналітичної роботи

апарату райдержадміністрації

23.09.2016 | Володимир Гройсман: Створення реєстру внутрішньо переміщених осіб дозволить визначити оптимальні шляхи їхньої підтримки

Створення реєстру внутрішньо переміщених осіб дозволить визначити оптимальні шляхи їхньої підтримки. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у четвер.

"Мінсоцполітики сьогодні внесе пропозиції про те, щоби ми створили реєстр внутрішньо переміщених осіб, що є дуже важливим питанням. Оскільки є облік, ми тоді розуміємо, скільки внутрішньо переміщених осіб, які потреби у цих людей", - заявив Володимир Гройсман, анонсуючи розгляд Кабінетом Міністрів питання про затвердження Порядку створення, ведення та доступу до відомостей Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Використовуючи цей інструмент, при залученні донорської підтримки, об'єднання усіх ресурсів і можливостей міжнародних фондів, потрібно докласти усіх зусиль для того, щоби потурбуватися про інтеграцію підконтрольних Україні територій Донбасу, а також підтримку внутрішньо переміщених осіб, "які були змушені внаслідок російської агресії залишити свої будівлі, свій дім", наголосив Голова Уряду.

"У такі моменти маємо бути чутливими і турбуватися про тих, кому потрібна наша підтримка і допомога", - зауважив він.

23.09.2016 | Про стан готовності проведення фестивалю «Тіні забутих предків: стежками фільму «Анничка» обговорено на черговому засіданні оргкомітету з даного заходу

Відбулося засідання оргкомітету під головуванням голів оргкомітету: голови районної державної адміністрації Олега Лютого та голови районної ради Івана Шкіндюка з питання підготовки проведення кіномистецького фестивалю «Тіні забутих предків: стежками фільму «Анничка», що проходитиме  29-30 вересня 2016 року в селищі Верховина.

В ході засідання, члени оргкомітету доповіли про ряд виконаних ними  завдань. Також ряд цікавих пропозицій щодо формату проведення фестивалю з метою відродження славних український кіномистецьких традицій та популяризації і відродження українського національного кіно, завдяки якому популяризується Гуцульщина, а особливо Верховинський район, обговорено та включено в план заходів.

Кіномистецькийфестиваль «Тіні забутих предків: стежками  фільму «Анничка» є ще одною візиткою нашого унікального мальовничого гуцульського краю з його природною привабливістю, творчим надбанням, талановитими людьми.

Також пропонуємо вашій увазі  Програму заходів.

29 вересня 2016 року

10.00 год. – урочистості з нагоди відзначення 150- річниці від дня народження першого Президента України Михайла Грушевського  в Музеї-садибі Михайла Грушевського в селі-музеї Криворівня, присілок Грушівка.

12.00 год. – урочиста зустріч з творцями, акторами фільму «Тіні забутих предків», «Анничка», кінематографістами та кінокритиками України; прийняття Ухвали Кіномистецького фестивалю щодо створення у столиці Гуцульщини – Верховині Кіномистецького центру Гуцульщини;

14.00 год. – показ кінофільму Бориса Івченка «Анничка».

 

30 вересня 2016року

10.00 год.– культурно-мистецька програма «Слідами зйомок кінофільму Бориса Івченка «Анничка»; відвідини хати Івана та Анни Ласкурійчуків (місце зйомок фільму «Анничка»);

12.00 год.  –зустріч «за круглим столом» з нагоди 80-річчя кінооператора та кінорежисера фільму «Тіні забути предків» Юрія Іллєнка, 75-річчя уславленого кіноактора, лауреата Шевченківської премії 1988 року (посмертно) Івана Миколайчука (хата-музей фільму «Тіні забутих предків»).

 

Відділ з питань гуманітарної політики

та інформаційно-аналітичної роботи

апарату райдержадміністрації

22.09.2016 | Не перевівся, ще порох в порохівницях!

Висловлює щиру вдячність родині: БІЛАТЧУКА Владислава с. Замагора - за те, що не перевелись ще патріоти на Верховинщині, які стали на захист нашої Держави – УКРАЇНИ та її громадян. Він вклав контракт про проходження військової служби в Збройних Силах України 15 вересня 2016 року.

Україна пишається, що її діти справжні патріоти, виявили бажання виконувати свій конституційний і людський обов’язок перед державою і народом України. Нашу націю ніхто не переможе поки живуть такі її діти. Це зразковий приклад для всіх громадян нашого краю.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! СЛАВА! СЛАВА!»

 

Верховинський РВК продовжує відбір кандидатів на військову службу за контрактом. Хто як не ми українці-гуцули захистимо нашу країну від посягань ворогів? Телефон для довідок 0676861513 0686813072, або звертатись у Верховинський РВК та на призовну дільницю Верховинського РВК в районну поліклініку.

 

ДОВОДЖУ ДО ВІДОМА ПРИЗОВНИКІВ

ТА ВІЙСЬКОВОЗОБОВ’ЯЗАНИХ ВЕРХОВИНЩИНИ!

Витяг із кримінального Кодексу України

Стаття 335. Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу - карається обмеженням волі на строк до трьох років.

Стаття 336. Ухилення від призову за мобілізацією - карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

Стаття 337. Ухилення від військового обліку або спеціальних зборів

1. Ухилення військовозобов'язаного від військового обліку після попередження, зробленого відповідним військовим комісаріатом, - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.

2. Ухилення військовозобов'язаного від навчальних (чи перевірних) або спеціальних зборів - карається штрафом до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.

Стаття 407. Самовільне залишення військової частини або місця служби

1. Самовільне залишення військової частини або місця служби військовослужбовцем строкової служби, а також нез'явлення його вчасно без поважних причин на службу у разі звільнення з частини, призначення або переведення, нез'явлення з відрядження, відпустки або з лікувального закладу тривалістю понад три доби, але не більше місяця, - караються триманням у дисциплінарному батальйоні на строк до двох років або позбавленням волі на строк до трьох років.

2. Самовільне залишення військової частини або місця служби військовослужбовцем (крім строкової служби), а також нез'явлення його вчасно на службу без поважних причин тривалістю понад десять діб, але не більше місяця, або хоч і менше десяти діб, але більше трьох діб, вчинені повторно протягом року, - караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або службовим обмеженням на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

3. Самовільне залишення військової частини або місця служби, а також нез'явлення вчасно на службу без поважних причин тривалістю понад один місяць, вчинене особами, зазначеними в частинах першій або другій цієї статті, - караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

4. Самовільне залишення військової частини або місця служби, а також нез'явлення вчасно на службу без поважних причин, вчинені в умовах воєнного стану або в бойовій обстановці, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

Стаття 408. Дезертирство

1. Дезертирство, тобто самовільне залишення військової частини або місця служби з метою ухилитися від військової служби, а також нез'явлення з тією самою метою на службу у разі призначення, переведення, з відрядження, відпустки або з лікувального закладу - караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

2. Дезертирство із зброєю або за попередньою змовою групою осіб - карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

3. Діяння, передбачене частинами першою або другою цієї статті, вчинене в умовах воєнного стану або в бойовій обстановці, - карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років.

 

Військовий комісар

Верховинського районного військового комісаріату

майор            Ростислав КОЧМАРСЬКИЙ

22.09.2016 | Інформування для населення району

 

22.09.2016 | Триває прийом заяв на участь у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування»

news-imageНагадаємо, з 10 червня оголошено проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році.

Конкурсний відбір проводитиметься за темами:

- стимулювання економічної активності, створення робочих місць;

- об’єднання територіальних громад;

- центри надання адміністративних послуг.

Метою конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з питань соціально-економічного розвитку територій. (реалізації проекту, програми, комплексу заходів під час здійснення яких отримано позитивні практичні результати).

Конкурс проводиться у співпраці з програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Прийом заявок (у форматі Microsoft Word) триває до 30 вересня на адресу Best.Practice.Ukraine@coe.int.

Заявка супроводжується листом органу місцевого самоврядування за підписом його керівника. Супровідний лист (з підписом та печаткою) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою. 

Детальніше тут

21.09.2016 | Нарада

21 вересня 2016 року голова райдержадміністрації Олег Лютий провів нараду з головами селищної, сільських рад району, керівниками відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками установ, підприємств району. На нараді  розглянуто 6 питань, зокрема:

1. Про стан автомобільних доріг району та підготовку до їх експлуатації в осінньо-зимовий період.

2. Про будівництво (ремонт) об’єктів соціально-культурного призначення.

3. Про благоустрій населених пунктів району та поводження з ТПВ.

4. Про самовільні забудови на території населених пунктів та в природоохоронних зонах.

5. Про соціальний захист учасників АТО (забезпечення земельними ділянками, дровами, стан медичного обслуговування).

6. Про розгляд проекту будівництва Будинку культури в селищі Верховина.

 

Організаційний відділ

апарату РДА

 

 

21.09.2016 | Уряд представив проект Держбюджету-2017 у Верховній Раді

21 вересня Уряд представив у Верховній Раді проект Держбюджету-2017, який був схвалений членами Кабміну та направлений до Парламенту 15 вересня.

 При розробці проекту Держбюджету на 2017 рік Уряд керувався головним принципом – відкритість та прозорість бюджетного процесу. У процесі формування бюджету було залучено незалежних громадських експертів для перевірки розрахунків. Це вперше зробило процес бюджетування справді прозорим. Більше того, Уряд схвалив та подав бюджет на розгляд Парламенту вчасно. Це дасть достатньо часу депутатам та всім охочим для ознайомлення з документом.

"Держбюджет на 2017 рік базується на реалістичних доходах та наявних можливостях. Ми розробили чесний і відповідальний бюджет, який дасть змогу реально отримати заплановані надходження, не створюючи тиск на бізнес, а навпаки - стимулюючи економічний розвиток", - зазначив Міністр фінансів Олександр Данилюк під час презентації проекту Бюджету-2017 депутатам.

 Цього року Мінфін змінив основний підхід до розробки бюджету - першочерговими були доходи та реальні можливості, а вже на їх основі формувались видатки. У результаті було сформовано реалістичний бюджет на 2017 рік, де всі видатки підтверджені доходами.

Проект Держбюджету-2017 відрізняється тим, що має чіткі пріоритети, повністю забезпечені фінансовим ресурсом. Пріоритети визначалися не від обсягу фінансування, а від необхідності реформувати та розвивати певний напрямок. Серед ключових напрямків – обороноздатність, дипломатія, соціальні стандарти, освіта, охорона здоров’я, АПК, дорожня інфраструктура, енергоефективність, культура, децентралізація.

Окрім того, було запроваджено трирічне планування – розроблено проект прогнозу Держбюджету на 2018-2019 рр. і закладено план розвитку економіки країни на перспективу. Передбачуваність бюджетної політики та прогнозування на кілька років вперед дозволить проводити системні глибокі реформи, підвищити інвестиційну привабливість та покращити бізнес-клімат.

 Ми відкриті до діалогу та обговорення проекту бюджету з народними депутатами та широкою громадськістю. Сподіваємося, що пропозиції будуть конструктивні та підтверджені джерелами їх фінансування з чіткими розрахунками. Розраховуємо на результативну роботу, спільне вироблення оптимальних рішень та підтримку Держбюджету-2017 з боку народних депутатів.

 Презентація проекту Державного бюджету на 2017 рік

21.09.2016 | Інформування для населення району

 


Анонси подій

Колегія РДА

 

27 вересня 2016 року

Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

 

 

Служба у справах дітей Верховинської РДА інформує

 

 

Інформування про усиновлення

 

Про прийомну сім'ю

 

Служба у справах дітей Верховинської РДА

 

Попередження насильства та жорстокого ставлення до дітей

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Звіт голови РДА

Звіт голови районної державної адміністарції Олега Лютого за 2015 рік

Реформи
ДПІ інформує

 

Актуально

Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області