31 Липень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 


.
Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

   Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На півдні Івано-Франківщини в самому центрі великої карпатської дуги розташувався один з 14 адміністративних районів області – Верховинський. Район своєрідний по всіх ознаках і в першу чергу по своєму географічному розташуванню.

Верховинщина – це перш за все величаві гірські вершини, покриті шовковими травами полонини, бурхливі потоки з холодною прозорою водою та каскадами сріблястих водоспадів, цілющі мінеральні джерела), наповнені чистим повітрям вічнозелені смерекові ліси з розмаїттям ягід і грибів, затишні гуцульські поселення в міжгірних котловинах, архітектурні і історичні пам’ятники, унікальні природні об’єкти і ще багато чого іншого (читати далі…).

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.Новини
31.07.2014 | Члени районної станиці воїнів УПА обговорили проблемні питання

 Напередодні відзначення 100-річчя Першої Світової війни в залі засідань районної державної адміністрації засідали члени районної станиці Братства вояків УПА Карпатського краю. Під час зустрічі обговорювалось питання надання відповідного статусу братчикам ОУН-УПА. Голова станиці Дмитро Сливчук зазначив, що необхідні документи надіслані до обласної організації, оскільки такі питання вирішують там. Також обговорили питання забезпечення дровами, соціального та медичного захисту, виплати допомог.

Голова районної ради Іван Маківничук, який був присутній на засіданні, зазначив, що всі кошти на додаткові виплати воїнам ОУН-УПА з місцевого бюджету будуть виплачені найближчими днями.

На завершення зустрічі Дмитро Сливчук подякував присутнім за те, що знаходять час на участь у щомісячних зборах станиці і побажав всім міцного здоров’я. 

Прес-служба РДА

 

31.07.2014 | В закладах культури відзначили річницю хрещення Київської Русі-України

 Протягом 29-30 липня 2014 року в клубних установах району проведено чимало тематичних заходів, присвячених відзначенню 1026-ї річниці Дня хрещення Київської Русі-України. Зокрема, цікаві заходи відбулися Будинках культури с. Яблуниця - тематична година «Хрещення Київської Русі», с. Хороцево - тематична година «Хрещення на Русі та її історичне значення», с. Білоберізка - тематична година «Прийняття християнства на Русі та його історичне значення», с. Красноїлля - бесіда «Хрещення Київської Русі – перша сходинка до духовності».

У бібліотеках району виставлено тематичні полички та розгорнуто книжкові виставки: «Хрещення Київської Русі – одна із найвизначніших подій в історії духовного та культурного розвитку нашого народу», «Свята Русь жива, поки зберігає свою духовну єдність», «Хрещення Русі: історичний, культурний та духовний вплив на розвиток України».

 

Районний організаційно-методичний центр

при відділі культури і мистецтв райдержадміністрації

 

31.07.2014 | Актуально

 Управління праці та соціального захисту населення інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 року № 83 «Про  посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги» з 01.07.2014 року передбачено право на отримання компенсації додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв’язку з підвищенням цін і тарифів на послуги. Але на території Верховинського району відсутні  підприємства,  які надають дані послуги. 

Відшкодування витрат  на оплату житлово-комунальних послуг (електроенергію), придбання скрапленого газу та твердого палива відбувається шляхом призначення для населення субсидій, які розраховується виходячи із річного сукупного доходу осіб, зареєстрованих в житловому приміщенні.

Нагадуємо: в управлінні працює телефонна  «гаряча лінія» за номером 22261.

Управління праці та соціального

Захисту населення РДА

31.07.2014 | Інформація щодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

З метою посилення соціального захисту сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 року №213, якою передбачено надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися у санаторно-курортних і оздоровчих закладах, закладах та установах соціального захисту населення, а також гуртожитках та готелях (далі – грошова допомога).

Фінансування витрат, пов’язаних з наданням грошової допомоги, здійснюється за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету згідно з Порядком використання коштів резервного фонду державного бюджету для надання грошової допомоги на тимчасове проживання сім’ям, які переселилися.

Грошова допомога надається всім категоріям сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, у тому числі сім’ям військовослужбовців.

Для отримання грошової допомоги член сім’ї, яка переселилася з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, подає місцевому органові виконавчої влади або органові місцевого самоврядування за місцем тимчасового проживання:

заяву про надання грошової допомоги за формою згідно з додатком;

ксерокопії сторінок паспорта з даними про прізвище, ім’я, по батькові, дату його видачі і місце реєстрації кожного члена сім’ї та ксерокопії свідоцтв про народження дітей.

Грошова допомога надається кожній сім’ї, яка переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, з розрахунку до 75 відсотків вартості проживання на добу, але не більш як 200 гривень на кожного члена сім’ї.

Грошова допомога виплачується шляхом її безготівкового перерахування органами, визначеними в установленому порядку, на рахунки санаторно-курортних і оздоровчих закладів, закладів та установ соціального захисту населення, а також гуртожитків та готелів.

Зразок заяви.

30.07.2014 | До відома керівників підприємств, установ та організацій району!

З 1 по 6 серпня 2014 року заплановано виведення в ремонт лінії електропередач високої напруги 330 кВ м.Бурштин. У зв’язку із цим буде зниження надійності подання електропостачання.

30.07.2014 | Інститути громадянського суспільства є партнерами держави, а громадська ініціатива - запорукою успішного діалогу

 З метою покращення співпраці органів виконавчої влади з інститутами громадянського суспільства проведено зустріч заступника голови районної державної адміністрації Володимира Абрам’юка з представниками громадських організацій району. Участь у зустрічі також взяли заступник начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Василь Павлюк, директор РЦСССДМ Ольга Соломійчук та спеціаліст з питань легалізації об’єднань громадян реєстраційної служби районного управління юстиції Олеся Харук.

Розпочалася зустріч із ознайомлення присутніх з інформацією щодо підготовки та проведення 6-7 вересня І Гуцульського бізнес-форуму. Як зазначив заступник голови райдержадміністрації Володимир Абрам’юк, при проведенні даного заходу виникатиме необхідність у залученні волонтерів. Сам форум передбачає участь у ньому інвесторів та інших зацікавлених осіб як з України, так і з інших країн. «Ми повинні забезпечити діалог між владою і бізнесом, а громадськість району має активніше брати участь у проведенні різноманітних заходів»,- додав Володимир Юрійович.

Також представникам громадських організацій доведено інформацію про розробку Паспортів населених пунктів району і запропоновано долучитися до їх створення, вказавши своє бачення розвитку кожної із галузей. Для узагальнення інформації про ресурси і соціально-економічний потенціал кожного населеного пункту при бібліотечних закладах вже розпочато створення туристично-інформаційних центрів, у наповненні яких важливою є роль громадськості. 

На завершення зустрічі Володимир Абрам’юк нагадав присутнім про те, що триває процес формування нового складу Громадської ради при Верховинській районній державній адміністрації, запросивши всіх взяти активну участь.

Прес-служба РДА

 

 

30.07.2014 | Відкрито «гарячу телефонну лінію» для родичів учасників АТО

 За дорученням Президента України відкрито «гарячу телефонну лінію» для родичів учасників антитерористичної операції.

Про це повідомив Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Юрій Косюк.

За телефонним номером (044) 255-69-55 щоденно з 8 до 20 години консультанти надаватимуть інформацію про солдатів, які захищають Батьківщину. Інформація на «гарячій лінії» оновлятиметься двічі на добу.

Консультанти на «гарячій лінії» оперативно реагуватимуть на запити та скарги, які надходитимуть від громадян, а також по можливості надаватимуть їм необхідні консультації.

 

30.07.2014 | Розглянули підсумки роботи закладів охорони здоров’я за перше півріччя 2014 року

 30 липня 2014 року  в центральній районній лікарні проведено засідання медичної ради за участю голови районної державної адміністрації Ярослава Скуматчука, в.о. головного лікаря центральної районної лікарні Миколи Ілюка, медпрацівників центральної районної лікарні, дільничних лікарень, сільських лікарських амбулаторій ЗПСМ, фельдшерсько-акушерських пунктів.

До порядку денного засідання було внесено наступні питання:

-                 про роботу лікувально-профілактичних закладів району за І півріччя 2014 року в порівнянні за цей же період минулого року, розвитку місцевої інфраструктури та завдання на  ІІ півріччя 2014 року;

-                 про підготовку закладів охорони здоров’я до опалювального сезону.

Під час засідання детально проаналізовано діяльність всіх служб охорони здоров’я району, розглянуто позитивні та негативні показники роботи відділень центральної районної лікарні та первинної ланки охорони здоров’я.

 «Впродовж І півріччя 2014 року пріоритетним в роботі лікувально-профілактичних установ району залишалось: забезпечення охорони здоров'я матері і дитини, реалізація комплексу заходів щодо попередження та стабілізації рівня інфекційних захворювань, насамперед соціально небезпечних, таких як ВІЛ-інфекція, туберкульоз. Вживались заходи, щодо належного медикаментозного забезпечення стаціонарного лікування всіх верств населення, вирішувались питання щодо підвищення ефективності використання наявних кадрових, фінансових та матеріальних ресурсів охорони здоров'я» - зазначила заступник головного лікаря центральної районної лікарні Уляна Петрус-Зітинюк.

Голова районної державної адміністрації Ярослав Скуматчук, виступаючи перед присутніми зазначив, що діяльність медичних працівників району повинна спрямовуватись  на поліпшення стану здоров’я громадян, забезпечення надання якісних і доступних медичних послуг, які повинні базуватися на таких якостях як професійність та людяність.

За підсумками медичної ради вирішено поліпшити інформаційно - роз’яснювальну  роботу через засоби масової інформації, налагодити тісну співпрацю між працівниками охорони здоров’я, соціального захисту та місцевого самоврядування району з метою залучення населення до проходження профілактичних медичних оглядів.

Прес-служба РДА

30.07.2014 | Розглянуто питання щодо розселення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

 З метою уточнення інформації щодо розселення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції 30 липня 2014 року проведено засідання районного штабу, за участю представників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, які організовують і здійснюють зустріч та розселення згаданих громадян.

На засіданні визначено основні завдання щодо виконання Плану заходів, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 17.07.2014 року № 215, достовірність обміну інформацією.

 

Начальник відділу з питань

надзвичайних ситуацій

райдержадміністрації                                     Ганна Ласкурійчук

30.07.2014 | Оголошено про додатковий Конкурс з відбору сільських громад щодо розробки стратегій місцевого розвитку

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий Конкурс з відбору сільських громад, у яких буде надана підтримка щодо розробки стратегій місцевого розвитку.

Даний відбір сільських громад здійснюватиметься у наступних цільових областях проекту DESPRO: 

Дніпропетровській області

Івано-Франківській області 

Полтавській області 

Відбір здійснюватиметься на основі кількісних та якісних критеріїв відбору та оцінювання сільських громад із чисельністю населення громади не меншою, ніж 1000 осіб та яка не перевищує 3000 осіб. У відібраних сільських громадах буде здійснено загальну оцінку соціально-економічного стану та якості життя, надано підтримку у розробленні місцевих стратегій розвитку, а також визначено можливі проекти розвитку сільської території, які можуть фінансуватися із зовнішніх джерел.

ВАЖЛИВО! Сільські громади, які будуть відібрані для співробітництва з проектом DESРRO, та які успішно завершать підготовку місцевих стратегій розвитку, матимуть преференції під час конкурсного відбору на участь у спільних проектах з водопостачання.

Пропонуємо заповнити аплікаційну форму (додається) та надіслати її з усіма необхідними додатками у період до 31 серпня 2014 року (включно) до офісу проекту DESPRO електронною поштою: t.siryk@despro.org.ua або за адресою: 

вул. Бориса Грінченка 2, офіс 2

01001 м. Київ, Україна

Контактні особи: 

Марина Бриль, експерт з підтримки національної політики DESPRO (тел.+38 044 270 55 21, e-mail m.bryl@despro.org.ua )

Андрій Юзюк, координатор впровадження проекту DESPRO в області, заступник директора департаменту міжнародного співробітництва та міжрегіональної інтеграції обласної державної адміністрації (тел. +38 03433 556444, e-mail andrij.yuzyuk@gmail.com)


Анонси подій

Колегія РДА

 засідання  колегії Верховинської  районної державної адміністрації.

Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиція


Гірськолижний
 комплекс"Кринта"
с.Красник
Верховинського району

Івано-Франківської області
переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

Актуально

 Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

 

До уваги громадськості!

 ІНФОРМАЦІЯ

щодо соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

Закон

 

Закон України

«Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»

До уваги громадськості!

 

Підтримай Українську армію

 

Оголошення

Відкрито рахунок для фінансування заходів з мобілізаційної роботи

Реквізити рахунку:

Рахунок № 31513931700001

Отримувач: ГУК в Ів.-Франк.об./Ів.-Франк.о/50110000

ЄДРПОУ: 37951998

МФО: 836014

Банк: ГУДКСУ в Івано-Франківській області

Оголошення

 9 вересня 2014 року з 14.00 -17.00 години в залі засідання Верховинської районної державної адміністрації відбудеться прийом громадян керівниками структурних підрозділів Держсільгоспінспекції в Івано-Франківській області.

Читати далі…

До уваги громадськості!

 

Верховинська районна державна адміністрація проводить обговорення Стратегічного плану економічного розвитку Верховинського району (Україна) та Рущанської долини (Румунія). 

Пропозиції та зауваження просимо надавати в письмовій формі: поштою за адресою: 78700, Івано-Франківська область, смт.Верховина,  вул..І.Франка 20; e-mail: verhovina_rda@ukr.net.

НПП Верховинський

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області