29 Травень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nato_banner_anim.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
29.05.2017 | На Прикарпатті встановлюють нові туристично-інформаційні стенди

Описание: http://www.if.gov.ua/files/img/Криворівня.jpgУ рамках реалізації проекту ЄС « Івано-Франківська область – край для туризму» у 2016 році проведено моніторинг технічного стану і наявності інформаційних щитів, розміщених біля визначних туристичних атракцій в області. За результатами моніторингу обрано 30 об’єктів, поруч з якими було заплановано виготовити і встановити нові туристично-інформаційні стенди.

Протягом березня-травня 2017 року встановлено 18 туристично-інформаційних стендів, зокрема, це бункер обласного провідника ОУН Ярослава Мельника «Роберта», Павлівський камінь, Костел Благовіщення у Більшівцях, Церква Різдва Пресвятої Богородиці у Криворівні,…»детальніше»

29.05.2017 | Благодійний фонд КВІТНА

Описание: Описание: Описание: Описание: KvitnaГоловне завдання фонду КВІТНА — врятувати українок від раку молочної залози. Наша місія - об`єднати зусилля і потенціал соціуму у боротьбі за здоров`я жінки. Скажемо "НІ" раку молочних залоз в Описание: Описание: Описание: Описание: ОБІЦЯЙ СОБІ БЕРЕГТИ СЕБЕ!Україні. Здорова, щаслива жінка- такими ми хочемо бачити жінок України. Для цього розвиваємо всі напрямки, які допоможуть зберегти здоров`я кожної українки. Попередження/ обстеження, сучасна діагностика, ефективне лікування - на цих трьох китах базується наша система викорінення раку молочної залози в країні.

29.05.2017 | Податкову декларацію екологічного податку за новою формою слід подавати починаючи з ІІ кварталу

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\гори\28NWUZCACCQQ81CATNTG0JCA7PGP6TCAYZBNRQCAJIWGQDCAOZU0IQCA0IJQ4KCAF5JNXNCATF4KZQCAG6LEFFCA4IMIJ3CAYJHUPOCAJJ85SRCABLXTQ6CADDX80HCACNF49KCA3HV480CAJY1T5PCA1SR668.jpgДержавна фіскальна служба України в листі від 04.05.2017 р. N11086/7/99-99-12-03-04-17 «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації екологічного податку» надала роз’яснення платникам екологічного податку за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені). <<детальніше>>

27.05.2017 | Шановні охоронці державного кордону!

       Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника.

       Пильність воїнів-прикордонників є надійним захистом цілісності та державного суверенітету України. Ваша нелегка бездоганна щоденна служба переконливо свідчить, що Ви є справжніми професіоналами і самовідданими патріотами своєї країни.

       Сьогодні український народ покладає на вас особливі надії, адже ви слугуєте надійним захистом на шляху серйозних загроз – міжнародної злочинності, тероризму і посягань на територіальну цілісність нашої держави.

       Недоторканність державного кордону є особливо значущою для жителів нашого району та держави особливо сьогодні, коли на сході України точиться неоголошена війна, що забирає життя, руйнує долі та міста.

       Бажаємо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою.

       Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові.

 

 

     Голова районної державної адміністрації              Олег Лютий

 

     Голова районної ради                                           Іван Шкіндюк

26.05.2017 | У школах пролунав прощальний дзвоник

     Сьогодні відбулося свято Останнього дзвоника у загальноосвітніх навчальних закладах району. В урочистих заходах взяли участь представники районної державної адміністрації та районної ради, керівники підприємств, установ та організацій, депутати обласної і районної рад, голови селищної та сільських рад.

     Гості свята привітали випускників з особливим днем у їхньому житті, адже саме у цей день розпочинається новий етап життя, настав час робити усвідомлений вибір і покладатися на власні сили, а успіх залежатиме насамперед від них самих - ініціативи, впевненості і віри у власні сили.<<Детальніше>>

                                                                            

26.05.2017 | Навчально-виховний комплекс «Арніка» села Яблуниця звітував про роботу

     25 травня 2017 року в селі Яблуниця Верховинського району відбувся щорічний звіт директора  навчально-виховного комплексу «Арніка» , під час якого директор Сіренчук Марія Іванівна ознайомила усіх присутніх про результати роботи за навчальний період 2016 – 2017 року, а також подякувала за активну участь в громадському житті закладу та відмітила, що всі питання вирішуються лише тоді, коли разом працюють вчительський, учнівський та батьківський колективи.<<Детальніше>>

26.05.2017 | Відбулися "сходи селян" у селах Гринава та Пробійнівка

     25  травня  2017  року   Пробійнівською  та  Гринявською  сільськими   радами організовано сходи селян в яких взяли участь голова Пробійнівської сільської ради Маротчак Василь Миколайович,  голова Гринявської сільської ради Нисторук Микола Олексійович, керівник апарату районної державної адміністрації Бровчук Василь Петрович, голова районної ради Шкіндюк Іван Юрійович, депутати сільських рад, керівники  підприємств, підприємці та громадський актив сіл.

     На сходах селян обговорено питання стану провадження реформ із децентралізації органів місцевого самоврядування, а також   розглядалося рішення Яблуницької сільської ради про ініціювання добровільного об’єднання громад. <<Детальніше>>

26.05.2017 | Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника. Цей день не просто знаменує завершення навчального року. Це  –  подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Цей день – хвилюючий для наймолодших школярів. Адже вони вже пройшли перший і, напевно, найскладніший етап навчання. Для багатьох учнів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю вам гарно відпочити, набратися сил перед початком нового навчального року.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Несміливих і тендітних вас привели в школу ваші найрідніші люди  – батько і мати. Кожному з вас вони подарували найцінніше  –  життя. Хай завжди, скрізь і всюди зігріває і освітлює вашу життєву дорогу полум’я батьківського серця. Нехай же чекають Вас попереду нові вершини та нові досягнення. Віримо, що ви реалізуєте усі свої здібності, таланти, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами України! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій та задумів.

У цей день ми хочемо привітати і батьків сьогоднішніх випускників. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.

Ми вдячні педагогам за те, що вклали у своїх вихованців душу, серце і знання! Своєю Любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали основні цінності життя і вивели сьогоднішніх випускників у велику дорогу життя.

Бажаємо всім віри і впевненості у завтрашньому дні. Добра й благополуччя, міцного здоров'я і злагоди у Ваших родинах. Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

 

Голова районної державної адміністрації                             Олег Лютий

 

Голова районної ради                                                              Іван Шкіндюк

 

26.05.2017 | Сергій Савчук: Уряд схвалив рішення, за яким в Україні телевізори та кондиціонери повітря реалізовуватимуть з енергетичними етикетками європейського зразка

     24 травня на засіданні Уряду затверджено розроблені Держенергоефективності технічні регламенти енергетичного маркування телевізорів та кондиціонерів повітря. Відповідно до цих регламентів всі кондиціонери та телевізори в Україні реалізовуватимуть разом з енергетичними етикетками європейського зразка.

     Такі заходи здійснюватимуться у рамках виконання взятих на себе Україною зобов’язань відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.<<Детальніше>>

26.05.2017 | Конференція для практичних психологів та соціальних педагогів

     На базі Етнографічного музею старожитностей Гуцульщини села Криворівня відбулась конференція для практичних психологів та соціальних педагогів. В ході проведення конференції старший науковий співробітник І.М.Зеленчук виступив з доповіддю про психосоціальні особливості наступності поколінь у гуцульських родинах та взаємозв’язок між ними.<<Детальніше>>


Анонси подій

 

 

 

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 

 

Інвестиційна пропозиція

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/782/p0298073.jpg
Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

Описание: Описание: cba_logo_ukr

Інфо

 

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

.

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

 

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи

Актуально

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області