15 грудень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
14.12.2017 | Проведено семінар-навчання під головуванням керівника апарату райдержадміністрації В.Бровчука з керівниками відділів та управлінь райдержадміністрації

Описание: Z:\01.12.17\нарада 14.12.17\DSC_0264.JPGЗ метою належної організації виконання Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, а також завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, сьогодні в районній державній адміністрації організовано та проведено семінар-навчання під головуванням керівника апарату райдержадміністрації В.Бровчука з керівниками відділів та управлінь райдержадміністрації. 

Відкриваючи семінар-навчання керівник апарату В.Бровчук довів до відома керівників  структурних підрозділів про окремі статті Закону України від 9.11.2017 року №2190-VІІІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби». «детальніше»

14.12.2017 | ЄСВ СПЛАЧЕНИЙ НЕ НА ТОЙ РАХУНОК: ЧИ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ШТРАФНІ ФІНАНСОВІ САНКЦІЇ

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\гори\170px-Емблема_ДПС_України.svg[1].pngЄСВ сплачується шляхом перерахування платником безготівкових коштів з його банківського рахунку. Платники, які не мають банківського рахунка, сплачують внесок шляхом готівкових розрахунків через банки чи відділення зв’язку.

 У результаті сплати ЄСВ на невідповідний рахунок виникає недоїмка. Суми недоїмки стягуються з нарахуванням пені та застосуванням штрафів. Зокрема, за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску застосовується штраф у poзмірі 20% своєчасно несплачених сум. Водночас на суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення платежу.«детальніше»

14.12.2017 | РЦСССД інформує

Описание: Z:\01.12.17\нарада 14.12.17\25360153_529937170706087_1545815662_n.jpg12.12.2017 року відбулася робоча нарада Голови Яблунецької сільської ради  з начальником відділу із соціальної роботи Верховинського РЦСССДМ Пантелюком Тарасом Дмитровичем з  питань соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах та захисту прав дітей, що проживають в них.  «детальніше»

14.12.2017 | Майже 700 ОТГ, більше 173 млрд грн власних доходів у місцевих бюджетах, секторальні зміни – оновлений моніторинг децентралізації

Описание: news-imageМінрегіон оприлюднив оновлений моніторинг процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування.

За даними моніторингу, в Україні створено 692 об’єднаних територіальних громад, з яких в 51 ОТГ перші вибори відбудуться 24 грудня цього року, а 27 ОТГ очікують призначення виборів від Центральної виборчої комісії.

Загалом вже об’єдналися 3247 місцевих рад – майже третина від загальної кількості сільських, селищних міських рад, «детальніше»

14.12.2017 | Стартувала операція "Новорічна ялинка"

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/71412/image002.jpg

Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області розпочала щорічну природоохоронну операцію «Новорічна ялинка». Зокрема, проводяться перевірки лісогосподарських підприємств щодо дотримання норм та лімітів заготівлі новорічних ялинок, перевірки із виявлення несанкціонованих рубок, а також фактів перевезення і незаконної реалізації новорічних ялинок.

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Івано-Франківської області посилену увагу звертають проведенню перевірок на територіях селекційних плантацій та ділянках цінних хвойних порід, особливо – на територіях природно-заповідного фонду. Порушники будуть притягатись до відповідальності згідно чинного природоохоронного законодавства.«детальніше»

 

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/img/1x1.gif

14.12.2017 | Президент вшанував пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Описание: http://www.president.gov.ua/storage/j-image-storage/06/52/10/99531977a7d550b1a74509b8f5f5c9f3_1513240696_extra_large.jpegПрезидент Петро Порошенко вшанував пам'ять учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Глава держави встановив квіткову композицію у національних кольорах до пам'ятного знака «Воїнам Чорнобиля» та поклав квіти до Меморіального кургана «Героям Чорнобиля» у Києві. "детальніше"

     

      

14.12.2017 | На Івано-Франківщині надходження єдиного внеску перевищили минулорічний показник на мільярд гривень

Описание: news-imageЗ початку поточного року від страхувальників Прикарпаття надійшло понад 3,2 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 1059,4 млн грн більше, ніж минулоріч. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».  «детальніше»

14.12.2017 | Українці на 100% будуть забезпечені життєво необхідними, якісними та безпечними ліками, - рішення Уряду

Описание: news-imageКабінет Міністрів України ухвалив постанову, що формулює політику забезпечення населення якісними та ефективними ліками у 2018 році.

Вчора, 13 грудня, на засіданні Уряд проголосував за дві постанови, що передбачають забезпечення українців медичними препаратами у наступному році. Мова йде про оновлену версію Національного переліку основних лікарських засобів та зміни до постанови №1303  «детальніше»

14.12.2017 | Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\Фото переможця конкурсу роб_т юних фотоаматор_в Магнича Василя Михайловича\День-вшанування-ум (3).jpg14 грудня –  день визнання мужності, самовідданості і високого професіоналізму людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття - аварію на Чорнобильській АЕС, що сталася 26 квітня 1986 року. Саме ви, відважні ліквідатори, першими взяли на себе тяжкий хрест – приборкання радіаційної стихії, завдяки яким відвернено наслідки цієї страшної катастрофи.

Ви стали надійним щитом на захист усього людства від розбурханого, смертоносного атому. Ваша мужність та героїзм є прикладом наступним, врятованим вами поколінням. Серед вас були пожежники, військовослужбовці, енергетики, інженери, будівельники, прості працівники і селяни, яких в екстреному порядку мобілізували для усунення наслідків аварії. Десятки жителів нашого району здійснили крок в епіцентр пекельного вогню, щоб врятувати інших. Ми низько схиляємо голови перед неоціненним людським подвигом, відвагою усіх ліквідаторів аварії на ЧАЕС нашого району, які не шкодуючи себе працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, зупинити розбурхану стихію некерованої ядерної реакції.

Висловлюємо вам велику вдячність за героїзм та самовідданість. Бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров'я, терпіння, щастя, шани і щирої поваги від людей. Нехай у ваших родинах панує мир та злагода. Успіхів вам у всіх ваших справах!

 

Голова районної державної адміністрації                           Олег Лютий

Голова районної ради                                                              Іван Шкіндюк

14.12.2017 | На Івано-Франківщині надходження єдиного внеску перевищили минулорічний показник на мільярд гривень

Описание: news-imageЗ початку поточного року від страхувальників Прикарпаття надійшло понад 3,2 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 1059,4 млн грн більше, ніж минулоріч. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, що з 1 січня 2018 року внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Зокрема, запроваджено такі новації:  «детальніше»


Анонси подій

 

15 грудня 2017 року

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 


Описание: Описание: cba_logo_ukr

Україна і ЄС

 

 

 

Україна-НАТО

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

 

 

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Описание: C:\DOCUME~1\HOMEPC\LOCALS~1\Temp\PM\if_gov_ua2\tmp\Document.files\image002.jpg

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області