21 жовтень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
20.10.2017 | Відкрито нову електропідстанцію в нашому районі

Описание: Z:\03.10.17р\РЕМ\DSC_0229.JPG   Сьогодні, 20 жовтня 2017 року, в селі  Ільці урочисто відкрили ЛЕП 110 Яворів-Ільці. У відкритті взяли участь: технічний директор «Прикарпаттяобленерго»  Олег Сеник, директор з юридичних питань  Андрій Луцась, заступник директора підрядної фірми «НЕП»  Володимир Заровецький, Роман Кумгир (раніше начальник Верховинського РЕМу, який свого часу і виступив з ініціативою та був координатором проекту ), голова районної ради Іван Шкіндюк, начальник Верховинського РЕМу Микола Літинський, голова села Ільці Василь Джиголюк, Василь Гондурак (голова райдержадміністрації 2010-2014 р.р.) та інші.

     Як і годиться, декан УПЦ настоятель церкви села Ільці Дмитро Михавків освятив нову встановлену електропідстанцію та благословив всіх присутніх і надалі робити добрі справи на благо  жителів району. «детальніше…»

20.10.2017 | Відбулася нарада з керівниками загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів за участю голів профспілкових комітетів освітніх закладів району

Описание: Z:\03.10.17р\РЕМ\освіта 20.10\IMG-52de7e29ccf1a41f5e70ccaa640b964f-V.jpgВ приміщенні актової зали Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів 19.10.2017 р. відбулася нарада з керівниками загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів за участю голів профспілкових комітетів освітніх закладів району. У нараді взяли участь голова райради Іван Шкіндюк, керуючий справами райради Роман Ванівський та голова районної профспілки працівників освіти Іван Капелюх.

В порядок денний наради були включені три основні питання та чотири додаткові в питанні «різне». «детальніше…»

20.10.2017 | На базі Верховинської ЗОШ І-ІІІст. було проведено районний конкурс солістів «Пісенний дивограй»

Описание: Z:\20 10 17\IMG_2787.jpg    З метою популяризації сучасної української пісні , пропаганди, підтримки та розвитку вокального мистецтва,  удосконалення виконавської майстерності, розширення репертуарного кругозору учасників конкурсу, виховання високої духовності та культури в молодіжному середовищі та відповідно до наказу відділу освіти від 04.10.2017р.№194 17 жовтня 2017р. на базі Верховинської ЗОШ І-ІІІст.   було проведено районний конкурс солістів «Пісенний дивограй» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.  «детальніше»

20.10.2017 | Верховинці на єдиному стрілецькому дні на полігоні Національної Гвардії в селі Лисець.

Описание: http://www.if.gov.ua/files/img/22711138_1483848578402848_573951049_n.jpgСьогодні на полігоні військової частини 3072 у с. Старий Лисець Тисменицького району провели Єдиний стрілецький день з особовим складом організаційного ядра підрозділів територіальної оборони, що формуються військовими комісаріатами області.

Цей захід відбувся під керівництвом військового комісара обласного військового комісаріату полковника Володимира Ярмошука та керівника апарату обласної державної адміністрації Романа Маланія.«детальніше»

20.10.2017 | Відділ економіки РДА інформує: про особливості подання та розгляду звернень споживачів

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\фото\завнтаження.jpgНа перший погляд - написати звернення дуже легко. Однак існують певні вимоги чинного законодавства, про які споживачі не знають, або не звертають уваги.
  Придбаваючи товар, людина здебільшого не задумується над тим чи потрібен їй чек. Більше того – частина людей, сподіваючись «на краще», вважає, що чек їй просто не потрібен. Побутує інша думка: «а що воно дасть? і так нічого не доб’єшся». А, трапляється, людині просто лінь (нібито то «немає часу») відстояти свої права.
  Наголошуємо: подібні думки і твердженнях помилкові.

  Звісно, існує процедура, яку необхідно пройти у випадку порушення прав споживача.«детальніше»

20.10.2017 | Підвищення пенсій не впливає на розмір «зимової» субсидії

Описание: news-imageПідвищення пенсій, яке розпочалося з жовтня 2017 року, жодним чином не вплине на розмір «зимової» субсидій. Про це під час години запитань до Уряду у парламенті заявив Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

За його словами, для розрахунку розміру субсидій на цей опалювальний сезон органами соціального захисту населення беруться до уваги доходи громадян за I та II квартали цього року.«детальніше»

20.10.2017 | Перші електронні майданчики публічних закупівель адаптовано для ЕСКО-тендерів

Описание: Z:\19 20\103.jpgПерші декілька авторизованих електронних майданчиків публічних закупівель вже можуть проводити електронні аукціони із закупівлі енергосервісу для проведення заходів з енергоефективності у бюджетних установах.

 Для цього Мінекономрозвитку, ДП «ПРОЗОРРО» (https://prozorro.gov.ua), міжнародними консультантами за активної участі Держенергоефективності створено окремий модуль для закупівель енергосервісу. Така потреба виникла через специфіку ЕСКО, головним чином через відбір переможця тендеру не за найменшою ціною, як при стандартних закупівлях товарів, робіт чи послуг, а за найвищим показником ефективності енергосервісного договору. Цей показник є інвестиційною оцінкою привабливості проекту для замовника – бюджетної установи.«детальніше»

20.10.2017 | Недоторканність народних депутатів буде скасована в Україні – Президент

Описание: http://www.president.gov.ua/storage/j-image-storage/05/56/26/a3d52230e6e222d7b21e0c238cda1c93_1505218750_extra_large.jpegПрезидент Петро Порошенко заявляє, що недоторканність народних депутатів буде скасована в Україні. Глава держави очікує, що вже на наступній сесії Верховна Рада підтримає трьомастами голосами відповідні зміни до Конституції України для остаточного й безповоротного вирішення цієї проблеми.

«Як і обіцяли, недоторканність в Україні буде ліквідована. Минулого року необмеженого імунітету ми позбавили суддів», - зазначив Петро Порошенко у коментарі на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.«детальніше»

20.10.2017 | Рієлтери повинні надсилати до контролюючого органу інформацію про укладені цивільно-правові договори про оренду нерухомості

Описание: news-imageВідповіднодо ст. 170 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями суб’єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості, зобов’язані надіслати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори про оренду нерухомості до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації в строки, передбачені для подання податкового розрахунку.

За порушення порядку та/або строків подання зазначеної інформації рієлтер несе відповідальність, передбачену законом за порушення порядку та/або строків подання податкової звітності. «детальніше»

20.10.2017 | Василь Бровчук взяв участь у робочій нараді щодо формування територіальних громад в Косові.

Описание: 1910201700818 жовтня 2017 року в 11.00 год. відбулася робоча нарада на тему: «Удосконалення перспективного плану формування територіальних громад Івано-Франківської області (усунення «білих плям») за участю керівництва облдержадміністрації, обласної ради, експертів міжнародних донорських програм, першого заступника голови Косівської райдержадміністрації  Богдана Марчука, голови Косівської районної ради Павла Ванджурака, представників районних, міських, селищних і сільських рад Косівського, Коломийського, Снятинського, Верховинського  районів.  "детальніше»


Анонси подій

 

31 жовтня 2017 року

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 

Інвестиційна пропозиція

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/782/p0298073.jpg
Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

Описание: Описание: cba_logo_ukr

Україна і ЄС

 

 

 

Україна-НАТО

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

.

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Описание: C:\DOCUME~1\HOMEPC\LOCALS~1\Temp\PM\if_gov_ua2\tmp\Document.files\image002.jpg

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області