26 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
26.04.2018 | Звернення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди річниці Чорнобильської катастрофи

Описание: D:\Наталя 2018\сайт\Гройсман.jpgШановні співвітчизники!

 

Вибух на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року став однією з найбільших технологічних катастроф в історії людства і однією з найстрашніших трагедій України у ХХ столітті. Чорнобильська аварія стала символом безвідповідального ставлення до науково-технічного проґресу та злочинного нехтування правилами безпеки.«детальніше»

26.04.2018 | 26 квітня - Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

Описание: D:\Наталя 2018\сайт\Чорнобиль.jpg Двадцять шостого квітня минає 32 роки із часу аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яка призвела до найбільшої в історії людства соціально-екологічної атомної катастрофи. Внаслідок вибуху реактора і радіаційного забруднення безмірних просторів постраждали мільйони людей. Сотні тисяч були змушені покинути свої домівки, тікаючи від нищівної дії радіації, багато хто втратив здоров’я і навіть життя.

Особливо від наслідків техногенної катастрофи постраждали ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС,які зупинили поширення вбивчої радіоактивної хвилі.

Тому, в цей день ми висловлюємо глибоку вдячність всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах, які врятували майбутнє для своїх нащадків.«детальніше»

26.04.2018 | Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

  Основні засади державної політики у сфері соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи визначає Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991р. № 796-ХІІ.                                                                  

  Закон спрямований на захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та розв’язання пов’язаних з нею проблем медичного і соціального характеру, що виникли внаслідок радіоактивного забруднення території.

  Станом на  01.04.2018 року на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків по Верховинському району перебуває 77 осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, з них:<<Детальніше>>

25.04.2018 | Відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів при відділі культури і мистецтв райдержадміністрації

 24 квітня 2018 року  відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів при відділі  культури і мистецтв райдержадміністрації.

В ході наради  обговорено ряд важливих питань:

-  про проведення тематичного концерту «Біль, що не має кордонів» - до 32-ї річниці Чорнобильської трагедії ;

- про організацію та проведення районного фестивалю-конкурсу духовної пісні «Співаймо Господу, співаймо»;

-  про відзначення Дня пам’яті та примирення;

- про організацію та проведення VII фестивалю української естрадної пісні «Музика весни»;

- про участь у міжнародному фестивалі країн Карпатського регіону «Карпатський простір»;

-  різне.

<< Детальніше>>

25.04.2018 | Для санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю та учасників АТО виділено майже 6 мільйонів гривень

24 квітня у департаменті соціальної політики облдержадміністрації відбувся семінар на тему «Соціальні послуги з реабілітаційного лікування осіб, застрахованих за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, та санаторно-курортне лікування окремих категорій громадян».

У семінарі взяли участь представники департаменту, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області та спеціалісти структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення.<<Детальніше>>

25.04.2018 | Про соціальний захист прикарпатців, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

news-imageСтаном на 1 квітня цього року 5716 мешканців області мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, користуються пільгами відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». До цього числа належать 972 чоловік категорії 1, 1717 чол. – категорії 2, 950 чол. – категорії 3, 317 вдів, 1760 дітей.

На видатки, пов’язані з соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для області на 2018 рік передбачено 11,3 млн грн. За перший квартал профінансовано 2,8 млн гривень. Для відшкодування пільг на медичне обслуговування громадян, <<Детальніше>>

25.04.2018 | Представникам територіальних громад області розповіли про особливості підготовки проектів до Державного фонду регіонального розвитку

http://www.if.gov.ua/files/img/DSC_6286.JPGУчора в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», провели тематичний семінар з актуальних питань підготовки проектів до Державного фонду регіонального розвитку та використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ. Участь у семінарі взяв заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк.

Радник з питань регіонального розвитку ІФ ЦРМС Ігор Мельничук, відкриваючи семінар, наголошував на важливості підготовки таких програм. Він розповів про ідеї проектів, які можуть бути подані ОТГ на фінансування з коштів ДФРР та коштів інфраструктурної субвенції. Разом з тим, експерт особливо наголошував на регіональних особливостях підготовки таких проектів, <<Детальніше>>

25.04.2018 | Виїзне засідання колегії департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації

25 квітня 2018 року  проведено виїзне засідання колегії департаменту агропромислового розвитку на базі сільськогосподарських підприємств Снятинського району. На засідання виносились питання про проведення комплексу весняно-польових робіт в області та питання про стан і перспективи розвитку галузі тваринництва. Участь у виїзному засіданні колегії взяв начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації О.Величко.

25.04.2018 | Голова райдержадміністрації Олег Лютий провів зустріч

Описание: Описание: Описание: E:\МЕРЕЖА\НАРАДИ\DSC_1732.JPGДнями голова райдержадміністрації Олег Лютий провів зустріч з головним лікарем центральної районної лікарні Миколою Ілюком, в.о. головного лікаря КЗ «Верховинський Центр ПМСД» Уляною Петрус-Зітинюк та заступником голови районної ради Іваном Маківничуком.

Основна мета зустрічі – врегулювання питання реалізації медичної реформи у Верховинському районі, зокрема придбання комп’ютерного обладнання та забезпечення доступу до мережі Інтернет в амбулаторії в селі Зелене. Це дасть можливість в електронній формі заповнювати декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги безпосередньо в амбулаторії села Зелене.«детальніше»

25.04.2018 | Відбувся обласний звіт учнівської творчості

24 квітня 2018 року на базі Верховинського закладу загальної середньої освіти було проведено обласний звіт учнівської творчості серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти в якому взяли участь переможці районного звіту. Благословив захід отець Юрій. Привітали учасників та керівників заходу Бровчук Василь Петрович керівник апарату районної державної адміністрації та Маківничук Іван Михайлович заступник голови районної ради. На звіті були присутні гості з області завідувач лабораторією дисциплін естетичного циклу та фізичного виховання Івано-Франківського інституту післядипломної освіти, Римар Віктор Андрійович та заслужений діяч мистецтв України, доцент інституту мистецтв Прикарпатського університету ім. Василя Стефаника Стефанюк Михайло Павлович. Приємним є те що обласне журі дали високу оцінку проведеного звіту, <<Детальніше>>


Анонси подій

 

26 квітня 2018 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

29 квітня 2018 року

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

Верховинщина за тиждень

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області