20 Серпень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nato_banner_anim.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
19.08.2017 | Шановні краяни!

Вітаю всіх з Днем Незалежності України, схиляю голову перед загинувшими верховинцям та всіма захисникам нашої держави, які віддали життя у цій неоголошеній війні, висловлюю шану Батькам, які втратили синів.

Також дякую Батькам, які виховали мужніх синів, та всім хто в нелегкий час став на захист Батьківщини: мобілізованим, контрактникам, строковикам, резервістам та військовозобов’язаним, які проходили навчальні збори; щастя, здоров’я та добробуту Вам, а всім нам мирного неба.

Наш народ і Ненька Україна заслуговує змін на краще.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! СЛАВА! СЛАВА!

 

Майор БЕЖУК Микола – громадянин і патріот!

Четвертий рік точиться неоголошена війна в Україні. Четвертий рік триває російська агресія на Донбасі. Кращі сини та доньки стоять на захисті нашої Батьківщини і своєю щоденною ратною працею не дають розколоти нашу країну на шматки. «детальніше…»

19.08.2017 | Досягнення децентралізації беззаперечні, її успіхи підтверджуються фактами і цифрами, - Геннадій Зубко про моніторинг процесу реформи

Описание: news-imageУ ході децентралізації, розпочатої урядом з ухвалення концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, вже утворено 616 об’єднаних громад, до складу яких увійшли майже 3 тисячі сільських, селищних, міських рад.

Ці громади стали важливими суб’єктами розвитку України. Про це сказав віце-прем'єр-міністр України - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, під час презентації моніторингу процесу децентралізації

«детальніше»

19.08.2017 | Джерела доходів і витрат домогосподарств Івано-Франківщини

 

Описание: Z:\25111700-макро-вид-офиса-электронный-калькулятор-графики-гистограммы-круговой-диаграммы-и-шариковой-ручкой-.jpgГоловне управління статистики інформує. З метою комплексного дослідження рівня матеріального добробуту населення на постійній основіпроводиться обстеження умов життя домогосподарств. За отриманими даними, середньомісячні загальні доходи пересічного домогосподарства нашого краю у 2016 році становили 7264 грн, що на чверть більше, ніж у попередньому році. Рівень середньомісячних еквівалентних загальних доходів одного прикарпатця у 2,2 раза перевищив середньомісячний розмір прожиткового мінімуму ."детальніше"

19.08.2017 | Новопризначений керівник обласного управління лісового та мисливського господарства розповів про проблеми галузі

Описание: news-imageВідбулася прес-конференції новопризначеного начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Руслана Осташука для представників місцевих засобів масової інформації.

Під час зустрічі управлінець проаналізував об’єктивні та суб’єктивні проблеми, які назріли в лісовому господарстві впродовж останніх років, підбив підсумки роботи за перше півріччя поточного року.«детальніше»

19.08.2017 | Платники єдиного податку Прикарпаття сплатили до бюджету понад 260 мільйонів гривень

Описание: news-imageСуб’єкти господарювання Івано-Франківщини, які обрали спрощену систему оподаткування, у січні-липні цього року сплатили до місцевих бюджетів 262,4 млн. грн. єдиного податку.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року сплата податку збільшилась на 92 млн. грн. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.«детальніше»

18.08.2017 | Проведено засідання Оркомітету

Описание: Z:\ФОТО 18.08\DSC08318.JPG   Сьогодні, 18 серпня, проведено чергове засідання Організаційного комітету з проведення Першого районного свята автентичної гуцульської убирі 

за участю голови райдержадмінгістарції Олега Лютого, заступника голови райдержадміністрації Світлани Уршеджук, заступника голови районної ради Івана Маківничука, керівника апарату райдержадміністрації Василя Бровчука, заступника керуючого справами виконавчого апарату районної ради Василя Нагірняка, селищного голови Василя Мицканюка, заступника селищного голови Оксани Чубатько, в.о. начальника відділу культури і мистецтв РДА Світлани Шатрук та інших членів оргкомітету.  «детальніше»

18.08.2017 | Фінансово-кредитна підтримка суб’єктів господарювання

Описание: Z:\ФОТО 18.08\DSC08311.JPGСьогодні 18 серпня 2017 року у голови районної державної адміністрації Олега Лютого  відбулася зустріч з керуючою Верховинського віділення АТ «Ощадбанк» Софією Мицканюк .  "детальніше"

18.08.2017 | Всеукраїнський літній наметовий табір «Інший вимір»

Описание: Z:\18 08\image-0-02-04-d52213bcfbfe49cef636122e9db2ea38b03d0ef16e0f4bf62d94f50242d2b543-V.jpgКанікули - улюблений період всіх дітей. Саме в цей час можна насолоджуватись свободою від обов'язків і правил, радіти життю, спілкуватись з друзями та рідними без обмежень. 

Традиційно відповідно до районної програми «Сприяння соціального становленню та всебічного розвитку сімей та молоді Верховинського району, адаптації учасників бойових дій після повернення з фронту до мирного життя, підтримки їхніх родин, особливо дітей, організації відпочинку на 2017 рік», з метою оздоровлення дітей організували та провели спільно з  Дарницьким РЦСССДМ м. Києві та «Християнською асоціацією молоді сім’ї  «детальніше»

18.08.2017 | Індекс споживчих цін у липні 2017 року

Описание: Z:\38532897-Творческий-абстрактный-мобильный-офис-фондовый-рынок-торговли-учета-статистики-финансового-развит.jpgГоловне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, ціни на споживчому ринку в липні 2017р. порівняно з попереднім місяцем в Україні зросли на 0,2%, з початку року – на 8,2% (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини зони проведення АТО), в області – на 0,2% та 8,7% відповідно.   «детальніше»

18.08.2017 | Сергій Савчук: За I півріччя 2017 року понад 500 домогосподарств перейшли на електроенергію з енергії сонця

Описание: news-imageПопит населення на сонячні панелі продовжує зростати. Впродовж II кварталу цього року ще 326 сімей віддали перевагу «сонячній» електроенергії. Це на 25% більше порівняно з I кварталом цього року, коли 200 сімей перейшли на «чисту» енергію. Також, у II кварталі загальна встановлена потужність сонячних станцій приватних домогосподарств зросла на 24% та склала майже 25 МВт.«детальніше»


Анонси подій

 

 

 

29 серпня 2017 року

 

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 

 

Інвестиційна пропозиція

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/782/p0298073.jpg
Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

Описание: Описание: cba_logo_ukr

Інфо

 

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

.

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Описание: C:\DOCUME~1\HOMEPC\LOCALS~1\Temp\PM\if_gov_ua2\tmp\Document.files\image002.jpg

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи

Актуально

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області