26 Липень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nato_banner_anim.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
26.07.2017 | Визначено переможця конкурсу на посаду державного службовця райдержадміністрації

Описание: Описание: Z:\03.07.17р\26.07.17\DSC08007.JPGЗа результатами проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору з питань цивільного захисту Верховинської районної державної адміністрації, який відбувся  20-21 липня 2017 року  переможцем конкурсу визначено Юряк Олесю Іванівну. «детальніше…»

 

Відділ кадрової роботи апарату

районноїдержавної адміністрації

26.07.2017 | Демографічні характеристики домогосподарств Івано-Франківщини

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/verhovynska/ua/65613/image002.gifГоловне управління статистики інформує. З метою вивчення основних  соціально-демографічних характеристик сімей області проведено опитування домогосподарств, відібраних для обстеження умов їхнього життя у 2017 році. За отриманими результатами, на Прикарпатті проживає  450,4 тис. домогосподарств, що становить 3% загальної їх кількості по Україні. Із загальної кількості домогосподарств області 54,9% проживають у сільській місцевості, 45,1% – у міських поселеннях. 

За отриманими в результаті опитування даними, середньостатистична родина нашого краю складається з трьох осіб. Водночас 34,6% – це сім’ї з чотирьох та більше осіб, 27,4% та 25,2% – родини, у складі яких три та дві особи відповідно,  12,8% – одинаки. Серед регіонів країни Івано-Франківщина посідає третє місце за часткою сімей, у складі яких чотири та більше осіб.«детальніше…»

26.07.2017 | Закон України «Про енергетичну ефективність будівель» підписано Президентом України

Описание: news-image20 липня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про енергетичну ефективність будівель».

«Цей Закон стане основою державної політики щодо скорочення енергоспоживання у будівлях та залучення інвестицій у цю сферу. Саме сектор будівель – один з найбільш енергоємних в Україні», - прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук та нагадав, що Закон розроблено у тісній співпраці з Агентством на виконання 31-ої Директиви ЄС про енергетичну ефективність будівель.

Враховуючи досвід європейських країн, Законом визначено основні заходи із підвищення енергетичної ефективності будівель та, що важливо, інструменти їх фінансування. Також планується реалізація національних планів збільшення кількості будівель з близьким до нульового споживанням енергії. «детальніше…»

.

26.07.2017 | ДФС: Платник податків має право перенести граничний строк подання декларацій через непереборні обставини

Описание: news-imageДля перенесення встановленого податковим законодавством строку подання декларації на більш пізній строк платник податків має право подати відповідний письмовий запит до керівника контролюючого органу.

Підставою для такого перенесення є обставини непереборної сили (форс-мажорні обставини), які звільняють платників від відповідальності за невиконання обов’язків, передбачених податковим законодавством.

Документальним підтвердженням дії обставин непереборної сили є, зокрема, підтвердження Торгово-промислової палати України про настання обставин непереборної сили на території України, яке видається зазначеним органом на відповідне звернення платника податку.

Торгово-промислова палата України та уповноважені нею регіональні торгово-промислові палати видають сертифікат про такі обставини протягом семи днів з дня звернення суб'єкта господарської діяльності за собівартістю. «детальніше…»

26.07.2017 | До уваги видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції

Описание: news-imageДержкомтелерадіо звертає увагу видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції, (у тому числі й друкованих періодичних видань) на те, що відповідно до вимог статті 12 Закону України «Про видавничу справу» з метою обліку суб’єктів видавничої справи в порядку, встановленому Кабінетом міністрів України, уповноваженим органом ведеться Державний реєстр видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

Суб’єкти господарювання провадять діяльність у видавничій справі після внесення їх до Державного реєстру на підставі свідоцтва.

З огляду на зазначене, інформуємо видавців і розповсюджувачів періодичних друкованих засобів масової інформації про необхідність звертатися до Держкомтелерадіо для внесення суб’єкта видавничої справи до Державного реєстру. «детальніше…»

26.07.2017 | Влада Прикарпаття вирішує питання забезпечення житлом дітей-сиріт

Описание: news-image25 липня відбулося чергове засідання обласної комісії із забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк.

Розглянуто питання про забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Коломийському, Верховинському, Надвірнянському районах, містах Калуші та Яремче.

Після вивчення наданих матеріалів та обговорення членами комісії прийнято рішення клопотати перед обласною радою про виділення коштів в сумі 1140 тис. грн для придбання житла шести дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та шести особам з їх числа (шляхом співфінансування з місцевими бюджетами). З районних та міських бюджетів задля цього заплановано виділити не менше 389 тис. грн. «детальніше…»

25.07.2017 | Олег Лютий провів засідання комісії ТЕБ та НС

Описание: Z:\03.07.17р\25.07\статистика 25 липня 07\DSC08028.JPGСьогодні під головуванням голови районної державної адміністрації Олега Лютого відбулося засідання комісії ТЕБ та НС з питання щодо стану  дітей, які потрапили до центральної районної лікарні із середнім  та легким ступенем  важкості інтоксикаційного синдрому.  В нараді взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, головний лікар Верховинської ЦРЛ Микола Ілюк,   завідувач Косівською міжрайонною філією ДУ «ІФОЛЦМОЗУ» Анатолій Узюмов та начальники відділів райдержадміністрації.

Протягом доби до ЦРЛ звернулося 34 особи (в тому числі іноземці) з ознаками гострої кишкової інфекції.

Всім хворим надана невідкладна медична допомога, яка дала позитивний ефект. На даний час стан потерпілих задовільний. «детальніше…»

25.07.2017 | «Письменницька ватра над Черемошем» запрошує до Верховини на літературний фестиваль

Описание: news-imageУ столиці Гуцульщини – Верховині з 28 по 29 липня 2017 року відбудеться п’ятий ювілейний літературний фестиваль «Письменницька ватра над Черемошем». Цьогоріч він має статус обласного свята. Його організаторами виступають Івано-Франківська обласна державна адміністрація, управління культури, національностей та релігій ОДА, Верховинська райдержадміністрація та районна рада, обласна організація НСПУ, осередок Спілки письменників Верховинщини та Верховинське районне товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

 Літфест проводиться з метою подальшого розвитку літературного процесу на Прикарпатті та Гуцульщині.  Цьогоріч «Письменницька ватра над Черемошем»  запалає ще поважнішим фестивалем рідного українського слова, бо наше Господнє, Шевченкове слово має жити повік у власній хаті – у  незалежній Україні, а ми усі разом  маємо нарешті узятися за руки красно і утвердити на предковічній українській землі Самостійну, Соборну Українську Україну. «детальніше…»

25.07.2017 | Про надання субсидій населенню у січні–червні 2017 року

Головне управління статистики інформує. У січні–червні 2017р. за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 193,1 тис. домогосподарств області (в 1,9 раза більше, ніж у відповідному періоді 2016р.), з них вперше – 15,7 тис. домогосподарств. Серед міст та районів області найбільше звернень надійшло від домогосподарств м.Івано-Франківська (29% від загальної кількості домогосподарств області, які звернулися за субсидіями), Косівського та Коломийського районів (10,7 % та 10,4% відповідно), найменше – від домогосподарств міст Болехова та Бурштина (0,1% та 0,2% відповідно), м.Калуша, Богородчанського, Верховинського, Рогатинського та Тисменицького районів (0,6% – 1%). «детальніше…»

25.07.2017 | Нарада

Описание: Z:\03.07.17р\25.07\DSC08019.JPGСьогодні, 25 липня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Олега Лютого відбулася виробнича нарада. Участь в нараді взяли: заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації.

 Під час наради обговорено ряд важливих питань, що стосувалося насамперед належного обслуговування та надання послуг на належному рівні жителям району. Це питання і соціально-економічного розвитку, освітньо-культурного напрямку, житлово–комунального господарства, розвитку та інвестування сільського господарства, та інше. «детальніше…»                                                                                                                                                                                   


Анонси подій

 

 

 

1 серпня 2017 року

 

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 

 

Інвестиційна пропозиція

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/782/p0298073.jpg
Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

Описание: Описание: cba_logo_ukr

Інфо

 

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

.

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Описание: C:\DOCUME~1\HOMEPC\LOCALS~1\Temp\PM\if_gov_ua2\tmp\Document.files\image002.jpg

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи

Актуально

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області