20 лютий 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
19.02.2018 | Голова районної державної адміністрації Олег Лютий взяв участь у зібранні громади села Зелене

Описание: E:\МЕРЕЖА\зелене\28233394_1957015107950252_1357313236_n.jpg18лютого 2018 року відбулась зустріч голови районної державної адміністрації з жителями села Зелене, на якій були присутні також радник голови районної ради Іван Доманський,  представник з районного лісгоспу Василь Рибчук та представники Красницького, Явірницького та Зеленського лісництв. Основним питанням, що обговорили на зустрічі, було ведення лісового господарства на території села Зелене, зокрема проблема вирубки лісів.  Всі присутні ознайомились з динамікою вирубки лісу за 2017 рік, а також визначили основні планові заходи на 2018 рік по даному питанні.

Олег Валерійович, виступивши,  наголосив на таких важливих аспектах: забезпечення сировиною підприємств деревообробної галузі, необхідності глибинної переобробки деревини в районі, використання наявного туристичного потенціалу. Обговорювались плани ремонту автодороги Ільці-Буркут та берегоукріплень на 7 млн. грн, виділених на сесії обласної ради.  «детальніше»

19.02.2018 | «Рік культури гуцульського села Верховинського району»

Описание: Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\КУЛЬТУРА\20180215_171745.jpg 

         З метою розвитку аматорської народної творчості та збереження і відродження гуцульського автентичного фольклору, 15 лютого2018 року, на релігійне свято Стрітення Господнього, розпочато творчі звіти в Будинках культури сіл: Довгополе, Яблуниця та клубу с. Стебні.

  Концертна програма творчих колективів охопила тематику свят:

-         «Стрітення Господнє» хореографічні композиції представили: «Веснянка» БК с. Довгополе, «Дай Вам Боже, в мирі жити тай повікувати» народний аматорський фольклорно етнографічний колектив «Арніка» БК с. Яблуниця; «детальніше»

19.02.2018 | Депутати обласної ради прийняли важливі рішення, що стосуються Верховинського району

Голова райдержадміністрації Олег Лютий 16 лютого 2018 року взяв участь у  першому пленарному засіданні ХХ сесії Івано-Франківської обласної ради сьомого демократичного скликання. Треба відзначити надзвичайно продуктивну і результативну роботу депутатського корпусу та керівництва області, в тому числі при вирішенні низки важливих питань Верховинського району.

Одним з важливих рішень прийнятих на сесії, що стосуються життєдіяльності та розвитку Верховинщини стало включення об’єктів  району, доріг та берегоукріплень Білого і Чорного Черемошу (відповідно до екологічних запитів надісланих райдержадміністрацією на адресу обласної ради) до переліку природоохоронних заходів, які будуть фінансуватися за рахунок планових надходжень коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та фінансування соціальних об’єктів сіл: Грамотне, Перехресне, Стебні, Верхній Ясенів, Замагора, Зелене на загальну суму, близько 15 млн.грн.<<  Детальніше >>

19.02.2018 | 19 лютого - затверджено Державний герб України

Описание: Державний герб УкраїниЗ найдавніших часів тризуб використовувався як своєрідний оберіг. Зображення тризуба археологи зустрічали у багатьох пам’ятках культури, датованих з першого століття нашої ери. Символ відомий серед народів Сходу і Середземномор’я з найдавніших часів, в українських землях з II ст. Існує близько трьох десятків теорій походження і значення тризуба (сокіл, якір, символ триєдності світу і т.д.).  «детальніше»

19.02.2018 | 19 лютого - Початок Великого посту

Описание: Початок Великого постуВеликий піст готує християн до гідної зустрічі свята Воскресіння Христова (Пасхи). Він починається за сім тижнів до Пасхи і складається з чотиридесятниці – сорока днів – і Страсної седмиці – тижня перед самою Пасхою.

Чотиридесятниця встановлена на честь сорокаденного посту Спасителя, а Страсна седмиця – на згадку останніх днів земного життя, страждань, смерті і погребання Христа. Загальна тривалість Великого посту разом зі Страсною седмицею - 48 днів. Піст, або говіння, - це відмова не тільки від певної їжі, але й від усіх шкідливих звичок і веселощів. Це – час каяття, роздумів і молитви. На протязі всього Великого посту християнська церква закликає віруючих утримуватися від вживання м’яса, молока, яєць і риби, в тому числі в складі різних страв. Риба дозволяється лише на свята Благовіщення і Входу Господнього в Єрусалим.

19.02.2018 | На Прикарпатті стрімко зросла захворюваність на грип серед дітей

Описание: Описание: news-imageЗа оперативними даними, впродовж минулого тижня в області зареєстровано 12 328 звернень за медичною допомогою з приводу ГРВІ та грипу (що на 84,1 % більше, ніж за попередній тиждень). Із них – 9 555 дітей у віці до18 років (77,5% від числа звернень), з яких 6 113 – школярі (або 35,7% від загального числа захворілих). Госпіталізовано 318 осіб, з них 217 дітей.

Показник захворюваності в області на ГРВІ та грип склав 886,9 на 100 тисяч населення. Найбільше хворих у Городенківському районі (2477,1), м. Івано-Франківську (1652,9 на 100 тис. нас), Верховинському (1462,1),  Тисменицькому (1104,0), Калуському районі (996,5), Долинському (733,6) районах.  «детальніше»

19.02.2018 | Про американську програму бізнес стажування «Холодна ланка поставок»

Описание: 175809.jpgРада голів державних адміністрацій у рамках співпраці і Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SАВІТ, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок».

Термін стажування у США: з 14 квітня до 05 травня 2018 року.

Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 23 лютого 2018 року.

Для участі у Програмі стажування запрошуються:«детальніше»

19.02.2018 | Довідку про доходи можна отримати, не відвідуючи податкову інспекцію

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/dolynska/ua/74398/image001.jpgНа веб-порталі Державної фіскальної служби України працює Електронний кабінет платника, за допомогою якого фізичні особи можуть отримати в електронному вигляді довідку про доходи за попередній  рік (про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків).

Пропонуємо для ознайомлення роз’яснювальну презентацію «Як фізична особа може отримати довідку про доходи в електронному кабінеті платника».

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ

Довідку про доходи можна отримати, не відвідуючи податкову інспекцію (Завантажити) (на прикладі Запорізької області)

19.02.2018 | Президент підписав Закон, який надає право членам родин загиблих учасників Революції Гідності на призначення дострокових пенсій

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/74399/image002.jpgПрезидент Петро Порошенко підписав Закон, який надає право членам сімей загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, право на дострокове пенсійне забезпечення за віком.

«8 лютого Парламент прийняв Закон, який дозволяє призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули чи померли в наслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, отриманих під час Революції Гідності. Практично одразу після його надходження, у вашій присутності я підписую цей Закон», - сказав Глава держави, підписуючи документ на відкритті виставки, присвяченої учасникам Революції Гідності – творчим особистостям «Переведи мене через Майдан»..«детальніше»

19.02.2018 | До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло більше 54 мільйонів гривень єдиного податку


Описание: news-image   Як повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, у січні цього року суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на спрощеній системі оподаткування сплатили до місцевих бюджетів 54,2 млн грн єдиного податку. Порівняно з січнем минулого року надходження збільшились на 12,2 млн грн, або на 30 відсотків.

 Майже 39 млн грн, що становить 71,9 % загальної суми сплачено фізичними особами – підприємцями. Порівняно з січнем минулого року надходження збільшились на 8,2 млн грн. Юридичні особи у звітному періоді сплатили 7,8 млн грн, що на 1,6 млн грн перевищує показник 2017 року.

 Сільськогосподарські товаровиробники – платники єдиного податку спрямували до місцевих бюджетів 7,4 млн грн.«детальніше»


Анонси подій

 

27 лютого 2018 року

 

Вшануймо світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні та

 загиблих учасників АТО

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

Верховинщина за тиждень

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області