29 Травень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nato_banner_anim.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
29.05.2017 | 1 червня 2017 року відбудуться заходи до Міжнародного дня захисту дітей.

1 червня 2017 року відбудуться заходи до Міжнародного дня захисту дітей.

 

Організатори: служба у справах дітей, відділ освіти районної державної адміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, молодіжна організація YMCA, дитяча школа мистецтв

 

08-00 год.    Поїздка дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до  м. Івано-Франківськ на перегляд фільму у театрі кіно «Люм’єр», відвідування музеїв, виставок. (м. Івано-Франківськ)  

 

12-00 год.   Районний дитячий творчий фестиваль «Хай щастю дитини не буде кінця!». Культурно-розважальна програма, спортивні ігри, естафета, боді-арт, малюнок на асфальті, флешмоб. Виставка  дитячих  творчих робіт та малюнків «Щаслива дитина – квітуча Україна!»  (селище Верховина,  Співоче поле)

29.05.2017 | Епідситуація з кору в області та районі

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\гори\a08799c2f2abe5ba99ddcb6d02a621db[1].jpgКір – гостре інфекційне захворювання,збудником якого є вірус, характеризується запаленням слизових оболонок, лихоманкою і висипкою на шкірі.

Єдиним джерелом інфекції є хвора людина, яка виділяє збудника повітряно-крапельним шляхом з дрібними крапельками слизу при чханні, кашлі або просто розмові.

Інкубаційний період хвороби (тобто період без проявів симптомів захворювання) триває 10-21 днів. В останні два дні перед появою будь-яких ознак хвороби і до п’ятого дня після появи висипки хворий починає виділяти в навколишнє середовище вірус, тобто стає вірусоносієм і становить небезпеку для оточуючих.»детальніше»

29.05.2017 | Пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня прикордонника.

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\гори\GFKSWMCAP0F01ZCAA1DYPTCAS0PMUKCASX7CDHCAMK54V3CAER5T6ICARC482CCAUY8Q3BCA5ZHD9JCAICBG4WCAH7VJ2ZCAMYC4QJCAZXGN7ACAZAKWK3CARC0S1SCAPDL2HRCA4LS6ZUCARUJ63OCACHOOOK.jpgВ неділю 28 травня в с.Явірник  пройшли  урочистості  з  нагоди  відзначення  Дня  прикордонника. Прикордонна  застава  «Шибени»  Чернівецького  прикордонного  загону  зустріла численних гостей  свята  святковою  ошатністю та  добрими  здобутками в своїй  службовій  діяльності. Прикордонників  вітали  місцева  районна  влада, підприємці  і  меценати  та  косівські  аматори  художньої  самодіяльності. Керівник  апарату  районної  державної  адміністрації  Василь  Бровчук  та  заступник  голови  районної  ради Іван  Маківничук  виступили  з  вітальними  промовами  та  вручили  кращим  прикордонникам  грамоти  та  грошові  премії.

«детальніше»

29.05.2017 | Шановні краяни!

     Протягом найближчих червневих днів цього року Управлінням авіації Національної гвардії України планується провести на території району навчання льотних екіпажів вертолітних підрозділів з метою набуття навиків польотів в гірських умовах та в умовах безпосередньої близькості державного кордону України. Вертолітні екіпажі будуть виконувати тренувальні польоти над територією нашого району, удосконалювати навики управління в умовах високогір’я та відпрацьовувати інші умовні бойові завдання. Місцем проміжного аеродрому між Івано-Франківськом та Верховинським районом обрано стадіон с.Ільці. Питання дислокації проміжного аеродрому узгоджено з активом та громадою села і з райдержадміністрацією. Просимо населення району адекватно і з розумінням віднестися до даних навчань, успішне проведення яких буде сприяти підвищенню бойової майстерності пілотів Національної гвардії України та посиленню обороноздатності нашої держави.

 

Сектор мобілізаційної роботи

                                                                         районної державної адміністрації

29.05.2017 | У Криворівні відбудеться VІ - районний конкурс української естрадної пісні «Музика весни»

     З метою виявлення і заохочення обдарованої молоді, піднесення художнього рівня та виконавської майстерності, популяризації української пісні:

 

31 травня 2017 року, об 11-00 год., в будинку культури села Криворівня, відбудеться VІ - районний конкурс української естрадної пісні «Музика весни».

 

 

Відділ культури і мистецтв районної державної адміністрації

29.05.2017 | Відбулося засідання Координаційної ради ОДА з питань відпочинку та оздоровлення дітей

Описание: news-imageПід керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка 26 травня відбулося засідання Координаційної ради обласної державної адміністрації з питань відпочинку та оздоровлення дітей, за участю керівників дитячих оздоровчих закладів області та контролюючих органів.

Під час засідання розглядалися питання про оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, зокрема тих, що мають першочергове право на оздоровлення відповідно до законодавства та про готовність дитячих закладів відпочинку та оздоровлення до початку літньої оздоровчої кампанії 2017 року.
Також членами Координаційної ради було вирішено створити оперативний регіональний штаб з координації оздоровчої кампанії.»детальніше»

29.05.2017 | На Прикарпатті встановлюють нові туристично-інформаційні стенди

Описание: http://www.if.gov.ua/files/img/Криворівня.jpgУ рамках реалізації проекту ЄС « Івано-Франківська область – край для туризму» у 2016 році проведено моніторинг технічного стану і наявності інформаційних щитів, розміщених біля визначних туристичних атракцій в області. За результатами моніторингу обрано 30 об’єктів, поруч з якими було заплановано виготовити і встановити нові туристично-інформаційні стенди.

Протягом березня-травня 2017 року встановлено 18 туристично-інформаційних стендів, зокрема, це бункер обласного провідника ОУН Ярослава Мельника «Роберта», Павлівський камінь, Костел Благовіщення у Більшівцях, Церква Різдва Пресвятої Богородиці у Криворівні,…»детальніше»

29.05.2017 | Благодійний фонд КВІТНА

Описание: Описание: Описание: Описание: KvitnaГоловне завдання фонду КВІТНА — врятувати українок від раку молочної залози. Наша місія - об`єднати зусилля і потенціал соціуму у боротьбі за здоров`я жінки. Скажемо "НІ" раку молочних залоз в Описание: Описание: Описание: Описание: ОБІЦЯЙ СОБІ БЕРЕГТИ СЕБЕ!Україні. Здорова, щаслива жінка- такими ми хочемо бачити жінок України. Для цього розвиваємо всі напрямки, які допоможуть зберегти здоров`я кожної українки. Попередження/ обстеження, сучасна діагностика, ефективне лікування - на цих трьох китах базується наша система викорінення раку молочної залози в країні.

29.05.2017 | Податкову декларацію екологічного податку за новою формою слід подавати починаючи з ІІ кварталу

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\гори\28NWUZCACCQQ81CATNTG0JCA7PGP6TCAYZBNRQCAJIWGQDCAOZU0IQCA0IJQ4KCAF5JNXNCATF4KZQCAG6LEFFCA4IMIJ3CAYJHUPOCAJJ85SRCABLXTQ6CADDX80HCACNF49KCA3HV480CAJY1T5PCA1SR668.jpgДержавна фіскальна служба України в листі від 04.05.2017 р. N11086/7/99-99-12-03-04-17 «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації екологічного податку» надала роз’яснення платникам екологічного податку за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені). <<детальніше>>

27.05.2017 | Шановні охоронці державного кордону!

       Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника.

       Пильність воїнів-прикордонників є надійним захистом цілісності та державного суверенітету України. Ваша нелегка бездоганна щоденна служба переконливо свідчить, що Ви є справжніми професіоналами і самовідданими патріотами своєї країни.

       Сьогодні український народ покладає на вас особливі надії, адже ви слугуєте надійним захистом на шляху серйозних загроз – міжнародної злочинності, тероризму і посягань на територіальну цілісність нашої держави.

       Недоторканність державного кордону є особливо значущою для жителів нашого району та держави особливо сьогодні, коли на сході України точиться неоголошена війна, що забирає життя, руйнує долі та міста.

       Бажаємо вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою.

       Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові.

 

 

     Голова районної державної адміністрації              Олег Лютий

 

     Голова районної ради                                           Іван Шкіндюк


Анонси подій

 

 

 

 

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 

 

Інвестиційна пропозиція

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/782/p0298073.jpg
Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

Описание: Описание: cba_logo_ukr

Інфо

 

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

.

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

 

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи

Актуально

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області