20 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
20.11.2017 | Пріоритетні завдання для служби зайнятості

Описание: news-imageПро це йшлося 17 листопада на засіданні «круглого столу», який проводився в рамках семінару-навчання з працівниками міських, районних та міськрайонних філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості, міських, районних центрів зайнятості на тему «Впровадження сучасних форм та методів роботи з роботодавцями під час реформування державної служби зайнятості».

Участь у засіданні взяли директор обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк, заступника директора-начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості Григорій Горбаль, заступник голови-виконавчого директора Івано-Франківського обласного об’єднання організацій роботодавців Василь Скригунець, голова Івано-Франківської міської організації роботодавців Володимир Тихонський, директор фірми «Лік» Василь Луців.«детальніше»

20.11.2017 | XVI МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ

Описание: C:\Users\Admin\Desktop\Без названия.jpgМіжнародна Асоціація Виставкової Індустрії (UFI)

Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні. У 2005 році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму. «детальніше»

20.11.2017 | До Дня працівників сільського господарства

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\фото\38532897-Творческий-абстрактный-мобильный-офис-фондовый-рынок-торговли-учета-статистики-финансового-развит.jpgГоловне управління статистики інформує. Сільське господарство – одна з пріоритетних галузей економіки регіону, частка якої у валовій доданій вартості області складає майже 15%. Тут зосереджено 29% зайнятого населення області, забезпечується 2,3% загальнодержавних обсягів продукції сільського господарства.

Обсяги продукції сільського господарства у січні–жовтні 2017р. порівняно з відповідним періодом попереднього року зросли на 3,6%,  за цим показником область посіла 8 місце серед регіонів держави. «детальніше»

20.11.2017 | Обласна акція «Мандруємо Івано- Франківщиною. Туризм реальний та віртуальний».

Описание: Z:\20.11.17\бібліотека\20171117_145135.jpgВраховуючи,  що  Генеральна  Асамблея  ООН  затвердила  проголошення  2017  року  Міжнародним  Роком  сталого  розвитку   туризму,   та    з  метою  важливості  міжнародного  туризму,  потреби   кращого  взаєморозуміння    між  народами  та  поваги  до  культурних  цінностей  в  усьому  світі,  що  в  загальному  має  сприяти  зміцненню  миру  на  планеті. 

  З  цією  метою  бібліотеки  Верховинщини     взяли  участь  в  обласній  акції  «Мандруємо  Івано – Франківщиною.   Туризм  реальний  та  віртуальний»,  яка  дозволить  розширити  знання  про  унікальність  живої  та  неживої  природи:  садиби  зеленого  туризму,  пам»ятки  архітектури  та  культури.   «детальніше»

20.11.2017 | Відбувся семінар вчителів образотворчого мистецтва

Описание: Z:\20.11.17\освта\DSCN0142.jpg  З метою розвитку творчих здібностей , творчого мислення, виховання любові до прекрасного , до мистецтва 16 листопада 2017р на базі Ільцівської        ЗОШІ-ІІІ ст. був проведений семінар вчителів образотворчого мистецтва на тему: «Розвиток креативності, життєтворчості особистості та підготовки її до успіху у  сучасному суспільстві через використання новітніх засобів образотворчого мистецтва та краєзнавчого матеріалу». Учасники семінару  побували на екскурсії у музеї «Етнографії», яку провела Атаманюк Марія Дмитрівна. «детальніше»

20.11.2017 | Запрошуємо громадськість району долучитися до заходів з нагоди Дня Гідності і Свободи

Описание: Z:\20.11.17\Без-назви-11.jpg21 листопада о 13.00 год. біля Стели Героїв Небесної Сотні відбудуться заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи. Зокрема, в рамках заходів відбудеться панахида за полеглими Героями Небесної Сотні та воїнами АТО, а також молитва за Україну та український народ. Після того відбудеться урочисте громадське віче, яке буде наповнене декламуванням патріотичних віршів та патріотичними піснями.

Запрошуємо жителів району вшанувати загиблих Героїв та захисників України, прийшовши із квітами та лампадками.

Звертаємось до всіх вільних, мужніх, свідомих, з чіткою громадянською позицією людей, громадських активістів, учнівської і студентської молоді – об’єднаймося в цей день заради України! В день святого архистратига Михаїла, образ якого уособлює перемогу добра над темними силами, разом ми зможемо показати, що лише вільні люди творять майбутнє!

 

Відділ організаційної та інформаційно-

аналітичної роботи апарату РДА

20.11.2017 | Володимир Гройсман: Прикривати неефективність та зловживання чиновників не буду

Описание: http://www.kmu.gov.ua/img/publishing/?announceId=250433007&imageNumber=1Неефективність, корупцію, зловживання та будь-який тиск в роботі чиновників – неприпустиме явище, з яким Уряд нещадно боротиметься.  Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

«Прикривати неефективність, корупцію, зловживання  і тиск – я не буду. Я буду боротися з цим явищем. У мене не так багато повноважень, але я знайду засоби як кожного «керівника» привести до відповідальності», - сказав Володимир Гройсман.«детальніше»

20.11.2017 | Президент зустрівся із американським кінорежисером Девідом Лінчем, який відкриває в Україні Фонд психологічної допомоги ветеранам війни, біженцям, жертвам домашнього насилля

Описание: http://www.president.gov.ua/storage/j-image-storage/06/23/14/c4e8cd649109c0ef8ecdc6bcf26d2aaf_1511013734_extra_large.jpegПрезидент Петро Порошенко провів зустріч із легендарним американським кінорежисером Девідом Лінчем, який прибув до України для відкриття представництва благодійного Фонду. Фонд Лінча допомагає ветеранам війни, біженцям, жертвам домашнього насилля.

Глава держави подякував Девіду Лінчу за рішення відкрити в Україні цей Фонд. «Це важлива та символічна місія», - зазначив він.

«Нині це дуже актуальне та важливе питання для України, яка переживає часи війни і російської агресії: незаконна анексія Криму, агресія на Сході моєї країни. Коли сотні тисяч військових повертаються з війни і психологічна реабілітація життєвонеобхідна для них», - сказав Петро Порошенко.«детальніше»

19.11.2017 | Шановні працівники галузі сільського господарства!

Описание: Z:\images.jpgАграрний комплекс України  одним із важливих факторів економічної стабільності держави. Великі агрохолдинги та підприємства переробної промисловості поступово освоюють нові ринки збуту. На експорт пропонується не тільки сировина (зерно, м’ясо) а і продукти переробки та готова продукція. Відроджуються виробництва, на які впродовж багатьох років не звертали уваги, а саме льонарство, садівництва та виноградарство, козівництво.

Поточний рік досить напруженим для сільськогосподарських виробників нашого району. Державна програма в галузі сільського господарства орієнтована на великих виробників продукції і не враховує специфіку та потреби дрібних господарств. Якщо в галузі рослинництва ситуація стабільна з тенденцією до нарощування виробництва, то в галузі тваринництва продовжується стрімке скорочення поголів»я в усіх категоріях господарств. Особливо катастрофічна ситуація в скотарстві. «детальніше…»

17.11.2017 | Шановні працівники сільського господарства району!

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\фото\img338_main_l[1].jpgЩиро вітаємо вас із професійним святом! Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Ми знаємо, що від стану справ у сільськогосподарській галузі безпосередньо залежить економічна незалежність країни, добробут її громадян, здоров’я нації, добробут нинішнього та майбутнього поколінь. Наш край славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми. Завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню є певні досягнення в сільському господарстві району, що сприяє збільшенню високоякісних українських продуктів: в кожній українській оселі завдяки сільським трудівникам є і хліб, і до хліба.

З нагоди свята бажаємо вам подальших успіхів, щедрих врожаїв, добра та затишку в оселях, злагоди та добробуту у сім’ях. Хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

 

Голова районної державної адміністрації                              Олег Лютий

Голова районної ради                                                        Іван Шкіндюк


Анонси подій

 

28 листопада 2017 року

 

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 

Інвестиційна пропозиція

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/782/p0298073.jpg
Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

Описание: Описание: cba_logo_ukr

Україна і ЄС

 

 

 

Україна-НАТО

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

.

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Описание: C:\DOCUME~1\HOMEPC\LOCALS~1\Temp\PM\if_gov_ua2\tmp\Document.files\image002.jpg

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області