20 січень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
19.01.2018 | Голова районної державної адміністрації Олег Лютий зустрівся із студентами та міста Красногорівка Маріїнського району Донецької області

Голова районної державної адміністрації Олег Лютий зустрівся із студентами та викладачами Донецького державного аграрного технікуму міста КрасногорівкаМаріїнського району Донецької області.  

Зустріч відбулася в РЦСССДМ.  Олег Валерійович радо вітав в нас на Гуцульщині гостей із сходу. В ході спілкування  із студентами   цікавився їх враженням про наш край, про те як відпочивається в нас та що цікавого почерпнули для себе, а на добру згадку про наш Карпатський край особисто подарував  пам’ятні подарунки. «детальніше…»

         

19.01.2018 | Вдосконалення підготовки резервістів у 2018 році

Описание: news-imageВдосконалення підготовки резервістів у 2018 році було головним питанням, яке розглядалося 18 січня в Івано-Франківському обласному військовому комісаріаті на брифінгу для представників ЗМІ області.

Основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян з метою виконання завдань щодо захисту держави на професійному рівні, зазначив ТВО військового комісара Івано-Франківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Верановський.

У брифінгу взяли участь члени Ради резервістів при Генеральному штабі Збройних сил України капітан медичної служби запасу Степан Андрійців та молодший сержант запасу Олег Шамотайло.

Полковник Юрій Верановський наголосив, що військовий резерв в Збройних силах України впроваджено з 2006 року. В мирний час громадяни України у добровільному порядку укладали контракт з командирами військових частин на проходження служби в резерві, проходили підготовку на зборах у складі штатних підрозділів під час активних практичних навчань, тренувань. «детальніше…»

19.01.2018 | Рятувальники нагадують основні правила безпеки під час купання в ополонці

Описание: news-imageСьогодні в Україні відзначається одне із найбільших церковних свят - Хрещення Господнє. В цей день громадяни зазвичай йдуть на водойми аби пірнути в ополонку. Аби уникнути нещасних випадків, управління ДСНС України в області нагадує громадянам основні правила безпеки під час купання в ополонці:

- неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях, без присутності представників служби порятунку і медичних працівників, а також купання дітей без нагляду батьків чи дорослих;

- категорично забороняється купання в крижаній воді під впливом алкоголю;

- у жодному разі не можна пірнати у воду, - заходити в ополонку необхідно повільно й обережно; «детальніше…»

19.01.2018 | В облдержадміністрації обговорили питання щодо розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості

Вчора під головуванням віце-прем’єр-міністра України – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка відбулася онлайн нарада щодо виконання першочергових заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Захід проведено спільно з Міністерством охорони здоров’я за участю заступників голови ОДА Ігоря Пасічняка, Ярослава Паранюка, Богдана Кобилянського та керівника апарату ОДА Романа Маланія. Також до обговорення питань долучилися керівники окремих департаментів ОДА, голови райдержадміністрацій, члени медичних рад реформ та голови об’єднаних територіальних громад.

В нараді взяв участь голова районної державної адміністрації Олег Лютий. «детальніше…»

19.01.2018 | В школах району проведено районне свято «Розколяда»

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\Розколяда 2018\17012018275.jpg  З метою залучення молоді до відродження народних традицій, збереження звичаїв та обрядів, залучення її до участі в національно-релігійних святах, забезпечення змістовного дозвілля з 16 по 18січня 2018р . було проведено районне свято «Розколяда», в якому  прийняли участь 376 учасників зі шкіл району. Учні виконували колядки притаманні гуцульському краю та змістовно представляли  різдвяні композиції. Всі колядницькі партії були  в гуцульській убирі. Надзвичайно приємним є те, що з кожним роком колядницьких партій стає все більше. Приєднуються і учні початкових шкіл. Цього року цікавими були мелодійність виконання колядок учнями Чорнорічанської ЗОШ Іст. та Верховинського НВК.

Гран-прі одержала колядницька партія Довгопільської ЗОШ І-ІІІст.. яка 19 січня 2018 року буде представляти наш район на обласному святі «Розколяда»

У номінації «Гуцульська коляда» «детальніше…»

19.01.2018 | Верховинщина за тиждень (15.01.-21.01.2018 року)

Верховинщина за тиждень

(15.01.-21.01.2018 року)

 

18.01.2018 | Гуцульська коляда лунала на ІХ Різдвяному фестивалі "Коляда на Майзлях" за підтримки голови райдержадміністрації Олега Лютого

За підтримки голови районної державної адміністрації Олега Лютого  в храмі Царя Христа монастиря о. Василіян Української Греко-Католицької Церкви м. Івано-Франківська Колядницька партія (присілок Підмагура, селище Верховина) взяла участь в ІХ Різдвяному фестивалі "Коляда на Майзлях", що проходив з 8 по 14 січня 2018 року. 

«Я радий, що мав нагоду особисто долучитися до дійства і  власні кошти, які я витратив на відрядження до м. Івано-Франківська колядницької партії є пожертвою, від мене, як від християнина  на благе та добре діло.  Наша Гуцульщина гідно представила частинку духовного мистецтва у фестивалі   "Коляда на Майзлях" який відбувається вже в 9-те за благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина. Колядницька партія присілка Підмагурка обрана невипадково, адже вона несе вість про народження Ісуса Христа   вже понад  40 років. І ця вість лунає як в нас на Верховинщині, так по різних областях України та й і за кордоном. Дорадним є те, що дана партія є ще й родинною, де коляда передається від батька до сина, від  діда до внука, адже березою  партії є Михайло Ванджурак, Заслужений працівник культури України, виборця - його син Іван, а троє маленьких вертепників – його внучата Юрій, Іванко та Марічка.  Учасники фестивалю були в захоплені від нашої Гуцульської коляди, тому що вона  була саме   неповторною,  самобутньо-автентичною», - зазначив Олег Лютий.  «детальніше…»

18.01.2018 | Державна підтримка галузі тваринництва в 2018 році

17 січня 2018 року в департаменті агропромислового розвитку ОДА відбулося засідання круглого столу з питання впровадження нових стандартів на молоко коров»яче. В засіданні взяли участь і предствавники Верховинського району.

Відповідно до законодавства України, вимог Європейського Союзу, з 1 січня 2018 року в України вводяться такі сорти молока коров»ячого як Екстра, вищий гатунок, перший гатунок, другий гатунок. З 1 липня 2018 року заготівля молока другого гатунку для переробки на харчові продукти проводитись не буде. Для забезпечення висосокої якості молока необхідно щоб виробники дотримувалися особистих правил гігієни, правил доїння тварин, здійснювали доїння доїльними апаратами та охолоджували молоко до +10 - +4 градусів Цельсія  на протязі перших двох годин після доїння. Крім того, тварина має постійно знаходитись під наглядом ветеринарних спеціалістів. «детальніше…»

18.01.2018 | Дивосвіт гуцульської вишивки у скарбах книжкових

В стінах  центральної районної бібліотеки  відбулася творча  зустріч: «Дивосвіт гуцульської вишивки  у  скарбах  книжкових», яка  зібрала  учнівську  молодь,  які  відвідують  гурток  «Художня вишивка» ( Центр дитячої та юнацької  творчості). Про  вишивку, як  унікальне  явище  художньої  культури,  орнаментальне   багатство  народного  мистецтва  розповіла  керівник  гуртка  - Марина  Єльцова.   Книги  «Гуцульські вишивки  Карпат»  презентувала  зав. відділом  обслуговування ЦРБ – Олеся  Ткачук. Під час  зустрічі   гуртківці  ознайомились з  книжковою  виставкою  «Вишиванка – твій  генетичний код».    Даний  захід  зафіксували  на  своїх  світлинах  вихованці гуртка «Мистецтво  фотографії» (керівник Любов  Цвілинюк).

 

Центральна  районна бібліотека

18.01.2018 | Петро Порошенко: Україна – особливе місце на мапі Європи і саме тут вирішується її майбутнє

Описание: Петро Порошенко: Україна – особливе місце на мапі Європи і саме тут вирішується її майбутнєПрезидент Петро Порошенко відзначив, що восени минулого року Україна зробила важливі кроки, ухваливши цілу низку стратегічних реформ. Ці реформи роблять нашу державу більш стійкою на внутрішньому фронті і цей шлях слід продовжити і в нинішньому році. Глава держави подякував партнерам, передусім країнам Великої сімки, за підтримку України.

«Дякую всім тим, хто підтримує Україну у її боротьбі за мир, добробут, процвітання та європейське майбутнє», - сказав Президент.

«Минулого року, особливо восени, Україна зробила дуже важливі кроки, ухваливши цілу низку стратегічних реформ. Вони роблять нас більш стійкими на внутрішньому фронті, і це той шлях, яким слід надалі йти і в нинішньому році», - сказав Президент під час виступу на зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій, акредитованих в Україні. «детальніше…»


Анонси подій

 

30 січня 2018 року

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 


Описание: Описание: cba_logo_ukr

Україна і ЄС

 

 

 

Україна-НАТО

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

 

 

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Описание: C:\DOCUME~1\HOMEPC\LOCALS~1\Temp\PM\if_gov_ua2\tmp\Document.files\image002.jpg

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області