21 Вересень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
20.09.2017 | В райдержадміністрації відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

 

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\гори\images[1].png19.09.2017 року в залі засідання райдержадміністрації  було проведено засідання ДНПК. Комісія заслухала інформацію заступника Голови ДНПК Ігоря  Раховського  про те, що 10.09.2017 року  зареєстровано  загибель  свиней  в фермерському  господарстві  «На горі»  та  особистому  селянському  господарстві, які  знаходяться  за  адресою  с. Топорівці  Городенківського  району. На місце виїхали спеціалісти Держпродспоживслужби, лікарні ветеринарної медицини та міжрайонної лабораторії. Проведено патолого-анатомічний розтин 2 свиней у ФГ «На горі» та 1 голови в особистому селянському господарстві. Відібраний біологічний матеріал доставлено в Івано-Франківську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби з подальшою доставкою у Львівську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для проведення дослідження на АЧС. «детальніше»

 

 

20.09.2017 | Йододефіцит та його профілактика

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\jod.jpgЙододефіцит—розлад здоров'я, пов'язаний з дефіцитом йоду. Розглядаються ВООЗ як найбільш поширене у всьому світі захворювання неінфекційного характеру.

Проблема йодного дефіциту є глобальною для населення всіх континентів. Проте це переважно гірські масиви, передгір'я, заплави великих річок, лісисті регіони з підзолистим грунтом. В Україні до таких регіонів відносять Карпати та Полісся. Однак сьогодні проблема дефіциту йоду значно поширилась і на степову зону.

Внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС у людей на забруднених територіях збільшились розміри щитоподібної залози, розвинулись різні ступені ендемічного зоба, особливо вузлові форми, гіпотиреоз, автоімунний тиреоїдит.  «детальніше»

20.09.2017 | Для учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб спрощено процедури отримання держдопомоги за програмою «Доступне житло»

Описание: news-imageУрядом ухвалена постанова, направлена на вирішення проблеми забезпечення доступним житлом учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб. Для цих категорій спростили процедури отримання державної допомоги за програмою «Доступне житло».

Також відкоригували порядок, за яким держава надаватиме підтримку зі слати до 50 % вартості житла для учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб та 30 % для інших категорій населення. «детальніше»

20.09.2017 | Щоб відчули дух Гуцульщини Прикарпаття і вся Україна

Описание: Z:\Новая папка\21616043_1722903494680531_2732970815977348498_n.jpgСьогодні у приміщенні залу засідань Івано-Франківської міської ради відбулася прес-конференція з приводу проведення Дня Верховинщини в Івано-Франківську за участю міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа,голови Верховинської райдержадміністрації Олега Лютого,голови Верховинської районної ради Івана Шкіндюка, та начальника департаменту культури міської ради Надії Загурської.

  «детальніше»

20.09.2017 | Відділ освіти РДА інформує

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\завантаження (3).jpg19 вересня 2017року у Верховинській ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів проведено навчання з питань охорони праці, пожежної безпеки та правил безпечної експлуатації водогрійних котлів із відповідальними за справний стан та безпеку котелень закладів освіти

Інженер групи обслуговування

відділу освіти                                                             Абрамик С.П.

20.09.2017 | Оголошення

 Описание: Z:\20.09.17\Afisha._Verkhovina_2017.jpg

20.09.2017 | Сергій Савчук: Наше завдання - створити інструменти залучення інвестицій в українські «зелені» проекти

Описание: news-image «Впродовж останніх трьох років прийнято чимало законодавчих стимулів для виробників «чистої» енергії. Тепер ми працюємо над можливостями збільшення фінансування проектів у цій сфері. Тобто створюємо відповідні фінансові інструменти у співпраці з міжнародними партнерами», - розповів голова Держенергоефективності С.Савчук в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі.«детальніше»

20.09.2017 | На горі Піп Іван урочисто відкрили першу чергу відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії

Описание: news-imageДнями відбулося відкриття першої черги відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Варшавського університету.

Участь у відкритті взяли заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, заступник міністра внутрішніх справ і адміністрації Республіки Польща Якуб Скиба, ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда, директор Інституту східних студій Варшавського університету Ян Маліцький, начальник управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області Володимир Чернецький, керівники дипломатичних представництв, науковці та рятувальники.   «детальніше»

19.09.2017 | Відбулося розширене засідання оргкомітету з проведення «Дня Верховинщини в м. Івано-Франківську»

Описание: Z:\04.09.17р\DSC08599.JPGСьогодні, 19 вересня 2017 року, в залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання оргкомітету з організації  проведення «Дня Верховинщини в  м. Івано-Франківську».

Засідання оргкомітету провели  заступник голови райдержадміністрації  Світлана Уршеджук  та голова районної ради Іван Шкіндюк.

Участь у засіданні взяли члени оргкомітету: начальники відділів та управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники та працівники районних установ та організацій.

  Під час наради проаналізували вже виконані питання, які були дані на попередніх двох засіданнях оргкомітету Свтлоною Уршедуж.

«Питання, які потрібно було доопрацювати - всі вирішені. Я переконана, що  проведення даного заходу відбудеться на належному рівні, адже вся та робота по організації заходу пророблена всіма нами оперативно та професійно. І завдяки нашій спільній роботі, презентація Верховинської Гуцульщини в м. Івано-Франківськ буде гідна, адже ми гуцули – це працьовитий та гостинний народ. І жителі та гості м. Івано-Франківська переконаються в цьому побувавши в нас на презентації Верховинського району  24 вересня поточного року на площі Ринок біля ратуші», - зазначила Світлана Ярославівна..

 

Відділ організаційної роботи та інформаційно-

аналітичної роботи апарату райдержадміністрації

19.09.2017 | Один із найбільших викликів для інклюзивної освіти – навчити учителів та дітей жити в новій для себе реальності

Описание: news-imageНовий Закон «Про освіту» несе в собі значне розширення інклюзивної освіти, але ми маємо й значні виклики щодо цього. Про це заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час круглого столу «Діти – провідники змін».

«Мало створити матеріальні можливості для інклюзивної освіти. Архітектурна доступність – далеко не єдиний показник, необхідний для інклюзії. Потрібно, щоб людей з особливими потребами почали розуміти, навчилися ставитися до них з повагою. І, найголовніше, щоб вчителі знали, як працювати з такими дітьми.  «детальніше»


Анонси подій

 

26 вересня 2017 року

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 

 

Інвестиційна пропозиція

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/782/p0298073.jpg
Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

Описание: Описание: cba_logo_ukr

Інфо

 

Україна-НАТО

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

.

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Описание: C:\DOCUME~1\HOMEPC\LOCALS~1\Temp\PM\if_gov_ua2\tmp\Document.files\image002.jpg

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області