24 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
23.03.2018 | Вітання з нагоди Дня Служби Безпеки України

Описание: Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\Новая папка\скачанные файлы (6).jpgЩиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем служби безпеки України! 
З нагоди професійного свята висловлюємо Вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконанняя Вашого конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави. 
Впевнені, що працівники Служби безпеки України завжди залишатимуться зразком гідності й відданості своєму народові й надалі з честю виконуватимуть покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості, забезпечуючи територіальну цілісність і суверенітет України. 
Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим родинам добра і щастя, злагоди і міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії, сил, наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі .

 

 

 

 

Голова районної державної адміністрації            Олег Лютий

 Голова районної ради                                          Іван Шкіндюк

23.03.2018 | Голова райдержадміністрації Олег Лютий взяв участь в засіданні сесії районної ради

Описание: E:\МЕРЕЖА\сесія сайт\DSC_1965.JPGСьогодні, 23 березня, голова Верховинської РДА Олег Лютий взяв участь в засіданні 18 сесії районної ради VІІ демократичного скликання. У роботі сесії взяли участь депутати районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські та селищний голови, керівники підприємств, установ, організацій, представники політичних партій, громадськості, ЗМІ.

 До порядку денного засідання було включено 20 питань, які відповідно до Регламенту районної ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та погоджувалися президією районної ради. Розпочали сесію з нагород майстрів народної творчості, які зробили вагомий внесок в культурний розвиток району.  «детальніше»

23.03.2018 | 24 березня Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз

Описание: http://www.ses.if.ua/files/099b894312495e6fc01c_79712.png     В Україні за останні 10 років спостерігається тенденція до зниження захворюваності на туберкульоз.
За даними Центру медичної статистики МОЗ України, рівень захворюваності на туберкульоз знизився за 2017 рік на 5,5% у порівнянні з 2016 роком та становить  63,9 на 100 тис. населення, за 2017 рік зареєстровано 21 995 нових випадків туберкульозу.

За даними ВООЗ, близько 20% випадків туберкульозу в Україні залишаються недовиявленими.
Крім того, Україна займає друге місце в європейському регіоні за поширеністю мультирезистентної форми туберкульозу як серед повторних, так і серед нових випадків захворювання, поступаючись лише Білорусі.  «детальніше»

23.03.2018 | Центральна районна бібліотека інформує

Описание: E:\МЕРЕЖА\поезія\IMG_3590.JPGЩороку , в день весняного рівнодення – 21 березня відзначається Всесвітній день поезії. З цієї нагоди в стінах районної бібліотеки була організована літературно – поетична студія « Поезія – свято душі, того хто її творить, і того хто до неї торкається.» Гостями студії були прекрасні, талановиті, творчі люди Верховинщини. Їх поетичне слово вкотре підтверджувало, що поезія – це найкращі слова в кращому порядку – це  вища форма існування мови.

 

 Центральна районна бібліотека

23.03.2018 | Районний Шкільний турнір з футзалу Кубок «Ураган» та Ліги шкільних чемпіонів

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\Новая папка (2)\IMG-0ae31c745343c35da36f8d19d72200ec-V.jpgІ місце – Красноїльська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце – Верховинська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Черемошнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

IV місце – Верхньоясенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кращий воротар – Пунтяк Тарас (Верхньоясенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)

Кращий нападник – Чупрінчук Юрій (Красноїльська ЗОШ І-ІІІ ступенів)  «детальніше»

23.03.2018 | Відповідальність неповнолітніх

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Мои документы\images (6).jpgСьогодні, головним спеціалістом – юрисконсультом служби у справах дітей районної державної адміністрації Марією Маротчак спільно з практичним психологом Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Наталією Юр’євою було проведено захід на тему: ,,Відповідальність починається з мене” з неповнолітнім, який притягувався до кримінальної відповідальності, з метою профілактики правопорушень серед неповнолітніх, поглибленню знань про відповідальність за свої вчинки у житті .

Робота працівника служби була направлена на роз'яснення неповнолітньому його законних прав, виявлення причин, які спонукали його до скоєння злочинів та правопорушень, з'ясування матеріально-побутових умов проживання в сім'ї, де він проживає.  «детальніше»

23.03.2018 | Івано-Франківщина візьме участь в конкурсі міні-грантів ДТЕК «Громада своїми руками»

Описание: news-imageДТЕК Енерго розпочинає прийом заявок на щорічний конкурс «Громада своїми руками». Будь-який житель 55 територій, де розвивається бізнес компанії, може взяти участь у проекті і виграти до 55 тис. грн на реалізацію своєї ідеї щодо покращення рідного міста.

Також в рамках чергового етапу будуть реалізовані 15 великих проектів на суму до 500 тис. грн. Загальний бюджет конкурсу становить 30 млн грн. Заявки приймаються з 19 березня до 1 травня 2018 року.

Нововведення цього сезону – проекти з енергоефективності в ЖКГ і екології матимуть преференції і отримають додаткові бали (5-10) конкурсної комісії.«детальніше»

23.03.2018 | Де можна ознайомитись з переліком документів, необхідних для отримання посилених сертифікатів ключів?

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\КАРТИНКИ\ф\скачанные файлы (7).jpgДетальну інформацію щодо режиму роботи, розміщення віддалених пунктів реєстрації користувачів АЦСК ІДД можна отримати на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД (acskidd.gov.ua/головна /«Контакти»).

Перелік документів, необхідних для отримання посилених сертифікатів ключів, наведено в розділі «Підготовка документів та реєстрація», розміщеного на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД acskidd.gov.ua/головна/«Реєстрація користувачів».  "детальніше"

23.03.2018 | Глава держави підписав Закон щодо удосконалення законодавчого врегулювання будівництва доріг на умовах концесії

Описание: news-image
Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері будівництва та експлуатації автомобільних доріг», прийнятий Верховною Радою України 27 лютого 2018 року.

Реалізація Закону сприятиме створенню умов для залучення інвестицій на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг на умовах концесії.

Законом передбачено внесення змін до Законів України «Про концесії», «Про концесії на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг», «Про автомобільні дороги»,  «детальніше»

23.03.2018 | Пологи в Україні буде оплачувати держава

Описание: news-imageПологи та спостереження за вагітністю будуть безоплатними для пацієнта після запровадження реформи. Держава покриє на 100% вартість цих послуг. Медична реформа не передбачає введення оплати за пологи від породіль.

Зокрема, в ст. 4 п.1 Закону України "Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення" № 2168-VIII зазначається:

«У межах програми медичних гарантій держава гарантує громадянам, іноземцям, особам без громадянства, які постійно проживають на території України, та особам, яких визнано біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, повну оплату за рахунок коштів  «детальніше»


Анонси подій

 

27 березня 2018 року

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

Верховинщина за тиждень

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області