21 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
21.06.2018 | До уваги керівників видавництв, видавничих організацій, громадських організацій, творчих спілок

Описание: news-imageДержавним комітетом телебачення і радіомовлення України оголошено прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

На здобуття премії подаються книжкові видання українською мовою, що вийшли в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії.«детальніше»

21.06.2018 | Парламентський комітет одноголосно взяв до відома звіт Уряду за 2017 рік

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/79693/image002.jpg Комітет Верховної ради з питань економічної політики взяв до відома звіт роботи Уряду за 2017 рік. Рішення ухвалене одноголосно під час засідання комітету. Глава Уряду Володимир Гройсман подякував парламентарям за високу оцінку.

"Якщо хочемо щось зробити - зробимо тільки разом. Запорука успіху - консолідована робота Уряду з Парламентом і комітетами", - сказав Володимир Гройсман.

За його словами, Уряд продовжує реформи, освоює нові ринки, веде масштабну боротьбу з тіньовим сектором і відкриває нові можливості розвитку. Армія, соціальна підтримка, енергоефективність, захист бізнесу і стимули експорту, справедлива система охорона здоров'я і розвиток креативних індустрій - залишаються напрямками роботи Кабінету Міністрів.

"Політиканам і скептикам пропоную приймати заспокійливе", - сказав Володимир Гройсман.

21.06.2018 | Глава Уряду: Співпраця з МВФ – це спосіб оновлення і стабілізації економіки, але орієнтир – сильна й самодостатня держава

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/79695/image002.jpg Співпраця з міжнародними фінансовими організаціями, передусім Міжнародним валютним фондом, – це спосіб стабілізації та оновлення економіки держави – через реформи і фінансову підтримку. Але основний перспективний орієнтир – побудова сильної, самодостатньої держави. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час звіту Уряду у Верховній Раді.

«Чому ми потребуємо підтримки МФО, хоча самі є потужною за можливостями економікою. Тому, що країну жорстко грабували. Це правда, на яку ми маємо відкрити очі, - сказав Володимир Гройсман. - У нас в 2004 році зростання було 12,5%. Потім падіння й криза. Виходили на ринки, брали гроші і куди їх дівали?»  «детальніше»

20.06.2018 | В облдержадміністрації відбулася зустріч у рамках проекту проекту «Хорватські воїни - Україна»


Описание: news-imageЗ ініціативи хорватських ветеранів спецпідрозділів хорватської поліції територією Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької та Львівської областей з 18 по 22 червня 2018 року проходить в рамках проекту «Хорватські воїни - Україна» подорож ветеранів спецпідрозділів хорватської поліції з Хорватії до України.

Метою подорожі є вшанувати хорватських воїнів, котрі загинули під час Першої світової війни на території України. "детальніше"

20.06.2018 | Нові міфи про субсидії: перебування за кордоном більш ніж 60 днів, дарування чи успадкування майна, про "колишніх"

Описание: news-imageКажуть, що субсидію тепер не дають безробітним? Насправді, безробітні й надалі можуть отримати від держави допомогу у сплаті комунальних послуг. Для тих, хто не стоїть на обліку в центрі зайнятості, запропоновано два варіанти:

1. Чесно декларувати свої доходи, отримані за кордоном чи в тіньовому секторі економіки  та сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду.  .«детальніше»

20.06.2018 | Управління пенсійного фонду інформує
                    

               Графік 

проведення телефонних “гарячих ліній” 

в Косівському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України  на 2018 рік

 

№ п/п

Дата проведення  сеансу  телефонного  зв’язку “гаряча лінія”

Час   проведення  телефонного   зв’язку   “гаряча  лінія”

Номер телефону проведення  сеансу телефонного зв’язку  “гаряча лінія”

1

Щоденно

Щоденно

з 08.00- до 17.15

в п’ятницю

з 8.00- до 16.00

 (03478)2-49-37

2

Щоденно

Щоденно

з 09.00- до 18.00

в п’ятницю

з 9.00- до 17.00

Верховинський відділ обслуговування громадян

(03432) 2-18-48

20.06.2018 | Президент підписав закон, який заохочує громадян до військової служби

Описание: Президент підписав закон, який заохочує громадян до військової служби Глава держави підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби".

Закон вносить  зміни у закони України: “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”; “Про військовий обов’язок і військову службу”; “Статут внутрішньої служби Збройних Сил України”.«детальніше»

          

20.06.2018 | Як зберігати лікарські засоби в домашніх умовах


Описание: news-imageБагато людей постійно вживають різні препарати, що потребують їхнього зберігання в домашніх умовах. Ліки, які створені для того, аби зберегти та покращити здоров’я, в разі порушення умов зберігання, можуть змінити свої властивості.

З настанням літа спека є одним із головних ворогів медикаментів. Адже під дією сонячних променів та високої температури багато препаратів швидко втрачають свої фармакологічні властивості. Внаслідок такої температури істотно скорочується термін використання багатьох ліків. Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками в області звертає увагу на основні правила зберігання лікарських засобів."детальніше"

20.06.2018 | Про реформу «деінституціалізації», або що чекає дитячі інтернати

Описание: news-imageВлітку 2017 року в Україні розпочалася реформа зі складною назвою «деінституціалізація».

За цим терміном ховаються зміни системи дитячих інтернатів, у яких нині перебувають 106,7 тисяч дітей. При цьому 92,3% з них мають хоча б одного з батьків, і лише 7,7% дітей в інтернатах – сироти. 17,3% з усіх дітей в інституціях мають інвалідність, усі інші – звичайні діти, чиї батьки за різних обставин не здатні забезпечити їм гідного піклування і виховання в родині.  "  детальніше"

20.06.2018 | Олег Лютий взяв участь у другому пленарному засіданні дев’ятнадцятої сесії районної ради VІІ демократичного скликання

Описание: E:\МЕРЕЖА\сесія\DSC_2288.JPGУ роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Микола Ілюк, голова райдержадміністрації Олег Лютий,голова Городенківської РДА Роман Жичицький, заступник голови райдержадміністрації, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації, керівників районних установ, організацій, селищний та сільський голова, представники ЗМІ.

На сесії розглянуто 11 питань порядку денного, зокрема: про внесення змін до районного бюджету, про затвердження Статуту Верховинської Центральної лікарні, про затвердження Статуту Верховинського комбінату комунальних підприємств, про затвердження програми поводження з твердими побутовими відходами на 2018 рік, про заходи щодо вивезення та утилізації твердих побутових відходів й інші.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Ряд питань перенесено на розгляд наступного пленарного засідання.


Анонси подій

 

26 червня 2018 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

24 червня 2018 року

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

Події Верховинщини

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області