18 грудень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/sud.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/buleten.png

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrda2.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg 

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/nads.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/lviv.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/ctz.bmp

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/exp.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/160x80.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/news/2009/12/ukrinf.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/baner_ak1.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/ban_left/golodomor.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
15.12.2017 | Під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Лютого відбулася позачергова колегія РДА

Описание: Z:\фото колегія\DSC_0662.JPGВ залі засідань райдержадміністрації відбулося позачергове  засідання колегії за участю начальників відділів, управлінь РДА, керівників установ, організацій, підприємств району, голів сільських рад,

Колегія райдержадміністрації розглянула питання про проект районного бюджету на 1018 рік.

Колегія прийняла рішення і вирішила направити на розгляд сесії районної ради.

 

15.12.2017 | Нідерландські інвестори готові вкладати кошти у реалізацію проектів на Прикарпатті

Описание: news-imageТакими намірами сьогодні під час зустрічі з першим заступником голови обласної адміністрації Марією Савкою поділилися Почесний консул Королівства Нідерландів у Львові Андрій Гринчук і заступник керівника економічного відділу Посольства Королівства Нідерландів у м. Києві Джейхун Остовар.

Дипломати виявили зацікавленість щодо капіталовкладень у розвиток торгівельної сфери, у напрямку поводження з твердими побутовими відходами та галузі сільського господарства.«детальніше»

15.12.2017 | За 11 місяців 2017 року платники Верховинщини перерахували до бюджету понад 76 млн. гривень

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\гори\image002CA7DA2QG.jpgЯк повідомила начальник Верховинського відділення Коломийської ОДПІ Оксана Ясінська, впродовж 11 місяців цього року від платників Верховинського краю до Зведеного бюджету надійшло 76,2 млн. грн. податків і зборів, що майже на 20 млн. грн. більше, ніж минулоріч.

За словами посадовиці, надходження до державного бюджету сягнули позначки 31,2  млн. грн., а це на 9,3 млн.грн. більше аналогічного періоду минулого року. Зокрема, надійшло 10,6 млн. грн. податку на додану вартість, 10,3 млн. грн. податку на доходи з фізичних осіб та 3,4 млн. гривень військового збору.«детальніше»

15.12.2017 | РЦСССД інформує

Описание: Z:\01.12.17\15.12.17\25394240_530385740661230_1896427580_n.jpg13.12.2017 року в Гринявській та Черемошнянській ЗОШ I - III ст., начальником відділу  соціальної роботиВерховинського  РЦСССДМ Тарасом Пантелюком, було проведений груповий захід на тему "Попередження насильства у сім'ї" в рамках проведення акції «16 днів проти насильства».

    Незважаючи ні на що, діти досить активно включилися в роботу: обговорювали  проблему насильства та агресії у сім’ї та серед однолітків, демонстрували знання своїх прав, які захищає Конвенція ООН про права дитини.

    

15.12.2017 | У Службі зайнятості запрацювала «гаряча лінія» 0 800 50 99 66

Описание: news-imageІз 14 грудня по всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» державної служби зайнятості. Відтепер всі питання стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66.

Про це під час офіційного відкриття повідомила заступник голови Державної служби зайнятості (центрального апарату) Юлія Жовтяк.«детальніше»

15.12.2017 | Голова райдержадміністрації Олег Лютий з робочою поїздкою відвідав школи району

Описание: Z:\01.12.17\фото візит Басараба\IMG_20171213_151536.jpgУ рамках робочої поїздки 13 грудня 2017 року голова Верховинської райдержадміністрації Олег Лютий спільно із заступником голови обласної ради, депутатом облради  Сергієм  Басарабом   та  головою благодійного фонду «ГУ КЕРЗ-УГОРЩИНА  ПІКЛУЄТЬСЯ»  Іриною Стасюк відвідали 5 навчальних закладів району. За сприяння Сергія Михайловича благодійний фонд «ГУ КЕРЗ-УГОРЩИНА  ПІКЛУЄТЬСЯ» передав для трьох навчальних закладів 15 персональних комп’ютерів та  додатково шкільних меблів на 35 тис. гривень.  «детальніше»

15.12.2017 | Повітряно – тепловий режим в навчальних закладах

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/snyatynska/ua/71459/images.jpeg  Повітряно – тепловий режим в школах регламентується Державними санітарними правилами і нормами влаштування, утримування загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально – виховного процесу.

 Повітря  в навчальних закладах має відповідати таким параметрам як: температура, відносна вологість, швидкість руху. Також необхідно визначати вміст пилу і бактеріальне забруднення. Лабораторні дослідження та інструментальні виміри необхідно проводити регулярно. »детальніше»

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/img/1x1.gif

71528.htm
15.12.2017 | Шановні працівники суду!

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\статті всі\завантаження (3).jpgЩиро вітаємо вас з професійним святом! Своєю щоденною працею працівники судової гілки влади зберігають мир, суспільну злагоду та політичну стабільність у країні. У період стрімких змін у житті нашого суспільства ви з гідністю несете своє високе звання, залишаючись гарантом захисту прав, свобод та інтересів земляків. Ми переконані, що ви й надалі докладатимете максимум зусиль задля зміцнення демократичних засад судочинства, забезпечення неупереджених, незалежних і справедливих судових рішень, які виносяться іменем держави.

Нехай цю почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – утвердження верховенства права!

Бажаємо вам професійних перемог і нових досягнень, витримки та сили духу, невичерпних джерел наснаги та оптимізму, міцного здоров'я і щастя. Нехай людська шана, повага й довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі!

 

 

Голова районної державної адміністрації                           Олег Лютий

Голова районної ради                                                              Іван Шкіндюк

14.12.2017 | Проведено семінар-навчання під головуванням керівника апарату райдержадміністрації В.Бровчука з керівниками відділів та управлінь райдержадміністрації

Описание: Z:\01.12.17\нарада 14.12.17\DSC_0264.JPGЗ метою належної організації виконання Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, а також завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, сьогодні в районній державній адміністрації організовано та проведено семінар-навчання під головуванням керівника апарату райдержадміністрації В.Бровчука з керівниками відділів та управлінь райдержадміністрації. 

Відкриваючи семінар-навчання керівник апарату В.Бровчук довів до відома керівників  структурних підрозділів про окремі статті Закону України від 9.11.2017 року №2190-VІІІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби». «детальніше»

14.12.2017 | ЄСВ СПЛАЧЕНИЙ НЕ НА ТОЙ РАХУНОК: ЧИ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ШТРАФНІ ФІНАНСОВІ САНКЦІЇ

Описание: C:\Documents and Settings\Admin\Рабочий стол\гори\170px-Емблема_ДПС_України.svg[1].pngЄСВ сплачується шляхом перерахування платником безготівкових коштів з його банківського рахунку. Платники, які не мають банківського рахунка, сплачують внесок шляхом готівкових розрахунків через банки чи відділення зв’язку.

 У результаті сплати ЄСВ на невідповідний рахунок виникає недоїмка. Суми недоїмки стягуються з нарахуванням пені та застосуванням штрафів. Зокрема, за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску застосовується штраф у poзмірі 20% своєчасно несплачених сум. Водночас на суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1% суми недоплати за кожний день прострочення платежу.«детальніше»


Анонси подій

 

15 грудня 2017 року

Інвестиційні пропозиції

Презентація Верховинського району

 Presentation of Verkhovyna district

 


Описание: Описание: cba_logo_ukr

Україна і ЄС

 

 

 

Україна-НАТО

Відкрий Європу для себе

Захистимо Україну разом!

 

 

 

Гаряча лінія

Описание: Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/2239/image002.jpg В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Описание: C:\DOCUME~1\HOMEPC\LOCALS~1\Temp\PM\if_gov_ua2\tmp\Document.files\image002.jpg

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

 

 

banner

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Публічний звіт голови РДА

Публічний звіт голови районної державної адміністрації Олега Лютого за підсумками роботи у 2016 році

Реформи

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області