22 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
20.04.2018 | Індекс споживчих цін у березні 2018 року

 Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку в березні 2018р. порівняно з попереднім місяцем в Україні становила 1,1%, з початку року – 3,5% (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях), в області – 0,9% та 3,6% відповідно.

Приріст споживчих цін у березні зафіксовано в усіх регіонах країни: від 0,6–0,9% у Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій, Волинській, Луганській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській, Харківській, Черкаській, Чернівецькій областях до 1,0–1,9% у Донецькій, Запорізькій, Київській, Одеській, Чернігівській, Львівській, Полтавській, Кіровоградській, Сумській, Дніпропетровській, Закарпатській, Миколаївській, Херсонській областях та м.Києві. <<Детальніше>>

20.04.2018 | Триває підготовка до проведення в області Карпатського форуму народовладдя

За інформацією відділу взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА сьогодні за участю заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки і проведення в м. Яремче Міжнародного форуму «Можливості розвитку гірських територій в умовах децентралізації».

Присутні детально обговорили й узгодили програму заходу та представницький склад учасників.

В засіданні взяв участь представник Центрального офісу реформ з децентралізації (ЦОР) Іван Лукеря. <<Детальніше>>

20.04.2018 | Проведено творчий звіт «Село моє, для мене найрідніше!»

Проведено творчий звіт «Село моє, для мене найрідніше!» в Будинку культури с. Голови та клубів сіл: Чорна Річка, Шкірівський Грунь.

З метою розвитку аматорської народної творчості та збереження і відродження гуцульського автентичного фольклору продовжуються проводитися творчі звіти в клубних установах району.

В рамках творчого звіту 19 квітня 2018 року проведено в Будинку культури с. Голови та клубів сіл: Чорна Річка, Шкірівський Грунь. Переглянули та оцінили роботу працівників клубних установ журі в складі: в.о. начальника відділу культури і мистецтв райдержадміністрації Оксани Коломийчук, голови райкому профспілки працівників культури Ганни Паньків, завідувача РОМЦ Наталії Максим’юк, методиста РОМЦ Ліани Коржук та керівника народного аматорського хору «Гомін Карпат» РОМЦ Олега Маротчака. 

 Концертна програма творчих колективів охопила тематику: <<Детальніше>>

20.04.2018 | На Івано-Франківщині до бюджетів надійшло майже 98 мільйонів гривень екологічного податку

Як повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, з початку року прикарпатські суб’єкти господарської діяльності перерахували до бюджету 98,1 млн. грн. екологічного податку. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 11,7 мільйонів гривень. Зокрема, до місцевих бюджетів надійшло 53,9 млн. грн., решта 44,2 млн. грн. – до державного.<<Детальніше>>

20.04.2018 | Відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів

Описание: F:\семінар Черемошна\IMG_20180419_141922.jpg19 квітня 2018 року на базі Черемошнянського закладу загальної середньої освіти відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів на якому актуально висвітлено проблемне питання бібліотеки закладу: «Виховання в учнів інформаційної культури любові до книги, культури читання, вміння користуватися бібліотекою»

Бібліотекар Федорчук Ніна Михайлівна провела цікавий огляд своєї бібліотеки, розповіла про інтереси своїх читачів та колег щодо вибору художньої літератури, продемонструвала оформлений стенд «Живи - книго», виставки: «Великий кобзар», «Цікаві книги» та ін.. Надзвичайно цікаво було проведено вечір поезії «Сильні духом жінки минулого і сучасного» в літературній світлиці - де було ознайомлено з життєвим та творчим шляхом Лесі Українки та Ліни Костенко, а також підготовлено виставку їх книжок  які учні даного закладу можуть одержати в бібліотеці і прочитати. Естетично оформлені вислови даних письменниць надали великого ефекту при читанні віршів учнями та вчителями даного закладу. В семінарі взяла участь поетеса з Косівщини Іванюк Надія Миколаївна. <<Детальніше>>

20.04.2018 | З Державного бюджету виділятимуть кошти на придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю

З метою розвитку соціальних послуг в територіальних громадах для людей з інвалідністю Урядом з 2018 року запроваджено програму придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, виконавчими органами міських рад (крім міст обласного значення), сільських, селищних рад об’єднаних територіальних громад та створення служб перевезення для таких категорій осіб.

На ці цілі в Державному бюджеті України на 2018 рік передбачено кошти в сумі 30 млн. гривень.<< Детальніше >>

20.04.2018 | Мисливське господарство області у 2017 році

Головне управління статистики інформує. Право на ведення мисливського господарства в 2017р. на площі 732 тис.га (майже 2%мисливських угідь в Україні) було надано 53 господарствам, зареєстрованим на території області. 

У 2017р. в мисливських угіддях підприємств області налічувалось 6 видів копитних тварин (10,4 тис. голів), 16 видів хутрових звірів (38,8 тис. голів), 27 видів птахів (174,3 тис. голів). Порівняно з 2016р. чисельність копитних тварин збільшилась на 0,3 тис. голів (на 3,4%), хутрових звірів – на 1,3 тис. голів (на 3,6%), пернатої дичини – на 3,3 тис. голів (на 1,9%).

Загальні витрати на ведення мисливського господарства у 2017р. склали 10,9 млн.грн. (на 19,4% більше, ніж у 2016р.), з них з державного бюджету профінансовано 5,7% загального обсягу витрат (роком раніше – 5,4%). На охорону, відтворення, облік диких тварин та впоряд­кування мисливських угідь протягом 2017р. витрачено 3644,1 тис.грн., (на 15,1% більше, ніж у 2016р.), з яких 52,7% – на біотехнічні заходи із збереження та відтворення диких тварин, 44,9% – на охорону диких тварин та боротьбу з браконьєрством, 0,9% – на облік диких тварин  та 1,5% – на упорядкування мисливських угідь. <<Детальніше>>

20.04.2018 | Інтерактивний профорієнтаційний захід «Майстерня професій» для школярів

«Вибір професії», яка глибока думка закладена в цьому словосполученні. Зробити правильний вибір значить знайти своє місце в житті. Адже це одне із основних завдань, які постають перед дитиною.

Верховинською  районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості  19 квітня 2018 року проведено на базі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів  інтерактивний профорієнтаційний захід «Майстерня професій» для школярів 7-8 класів Верховинського району.

В заході взяли участь представник Івано-Франківського обласного центру зайнятості начальник відділу з організації профорієнтації Людмила Сірко,  директор Верховинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Марія Семенюк, керівник апарату райдержадміністрації Василь Бровчук, які наголосили на важливості правильного вибору майбутньої професії і побажали дітям  почерпнути у майстрів їхні знання та вміння.<< Детальніше>>

19.04.2018 | У суботу, 21 квітня 2018 року, в День довкілля стартує весняна Всеукраїнська безстрокова екологічна акція «Посади дерево миру»

У рамках акції у Київському міському саду, який є однією з найстаріших пам’яток садово-паркового мистецтва столиці, буде висаджено Алею Миру.

 

Мета акції – привернення уваги українців до екологічних проблем, формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, роз’яснення важливості збереження природної спадщини, підвищення рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму, прагнення берегти природу рідної землі та країну.

 

Висадка Алеї Миру - це унікальна можливість для кожного українця долучитися до озеленення в різних куточках нашої країни та порятунку природи.

 

Акція проходитиме по всій Україні..<<Детальніше>>

19.04.2018 | Семінар учителів фізики

На базі Довгопільського закладу загальної середньої освіти відбувся районний семінар учителів фізики з теми «Формування предметних компетентностей як зв'язок між набутими теоретичними фізичними знаннями та практичними навичками».

Під час роботи семінару вчитель фізики  Гордей Віта Миколаївна поділилися досвідом щодо організації  та захисту учнівських проектів.  Семикласники протягом тридцяти днів працювали над дослідницькими проектами.   Учні представляли свої роботи у вигляді творчих та пошукових проектів, міні лабораторії. Учасники семінару змогли побачити  проект підводної лотки виготовленої з підручних матеріалів, фонтан з пластикових пляшок. З допомогою фізичних властивостей, Закону Архімеда, Закону Паскаля діти доводили чому кораблі плавають, повітряні кульки літають та інше. <<Детальніше>>


Анонси подій

 

24 квітня 2018 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

29 квітня 2018 року

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

Верховинщина за тиждень

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області