26 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
26.04.2018 | Урочисте відкриття світлиці Гуцульщини

Описание: E:\МЕРЕЖА\Музей\DSC_1860.JPG Сьогодні, 26 квітня 2018 року, в приміщенні історико-краєзнавчого музею «Гуцульщина» за ініціативи громадської організації Всеукраїнське товариство «Гуцульщина», зокрема голови Дмитра Стефлюка та підтримки Верховинської районної державної адміністрації відбулось урочисте відкриття та освячення  світлиці Гуцульщини. В світлиці представлені тематичні матеріали та фотографії, які інформують про традиції гуцулів та відображають історію товариства «Гуцульщина» та історію «Гуцульського фестивалю». «детальніше»

26.04.2018 | Пряма телефонна лінія Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України

Світлина від Децентралізаційний марафон.Шановні прикарпатці!


    Останньої п’ятниці кожного місяця з 10-00 до 14-00 год. Ви матимете можливість в режимі прямої телефонної лінії поспілкуватися з експертами Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України за телефоном 0504475788 в межах комунікаційного проекту «Не будь байдужим до реформ». Ви зможете отримати фахові відповіді та консультації щодо об’єднання територіальних громад, фінансових переваг ОТГ, реформ в галузі охорони здоров’я, освіти, житлово-комунального господарства, земельних відносин тощо.

    Посилання: https://www.facebook.com/pg/if.rv.amu/posts/

26.04.2018 | Голова Верховинської районної державної адміністрації Олег Лютий провів засідання колегії райдержадміністрації

Описание: E:\МЕРЕЖА\колегія3\DSC_1766.JPG Сьогодні, 26 квітня 2018 року, голова Верховинської районної державної адміністрації Олег Лютий провів засідання колегії райдержадміністрації. У засіданні колегії  взяли участь керівники підприємств, установ та організацій, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації та голови сільських рад.

На початку засідання голова закликав присутніх вшанувати пам’ять ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та учасників АТО молитвою та хвилиною мовчання.«детальніше»

26.04.2018 | До 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС проведено тематичний концерт

Описание: Описание: E:\МЕРЕЖА\чорнобиль\DSC_1793.JPGСьогодні, 26 квітня 2018 року, в день 32-ї річниці після аварії на Чорнобильській АЕС в актовому залі Верховинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії, членами громадської організації «Верховинська спілка «Чорнобиль». В рамках зустрічі для присутніх організовано тематичний концерт «Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі». Захід розпочали з вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання  . «детальніше»

26.04.2018 | засідання районного методичного об’єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти на базі Криворівнянського ДНЗ «Червона шапочка»

25 квітня відбулося засідання районного методичного об’єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти на базі Криворівнянського ДНЗ «Червона шапочка» з проблеми «Сучасні підходи до організації музичної діяльності в роботі з дітьми». Музичний керівник Гріздак Ніна Іванівна та вихователі провели заняття у групі для дітей середнього віку та виховний захід у групі для дітей старшого дошкільного віку, залучивши до співпраці батьків вихованців. Татусі та дідусі виконували танець зі своїми дівчатками, а мами – з синочками. Також Ніна Іванівна поділилася досвідом роботи з дитячої гри на різноманітних музичних інструментах,  ложках, стаканчиках та багато іншого.

На завершення методист РМЦ та музичні керівники району опрацювали теоретичні питання, підбили підсумки та прийняли відповідні рішення. <<Детальніше>>

26.04.2018 | Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

  Основні засади державної політики у сфері соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи визначає Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28.02.1991р. № 796-ХІІ.                                                                  

  Закон спрямований на захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та розв’язання пов’язаних з нею проблем медичного і соціального характеру, що виникли внаслідок радіоактивного забруднення території.

  Станом на  01.04.2018 року на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі пільговиків по Верховинському району перебуває 77 осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, з них:<<Детальніше>>

26.04.2018 | 26 квітня - Міжнародний день пам’яті Чорнобиля

Описание: D:\Наталя 2018\сайт\Чорнобиль.jpg Двадцять шостого квітня минає 32 роки із часу аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яка призвела до найбільшої в історії людства соціально-екологічної атомної катастрофи. Внаслідок вибуху реактора і радіаційного забруднення безмірних просторів постраждали мільйони людей. Сотні тисяч були змушені покинути свої домівки, тікаючи від нищівної дії радіації, багато хто втратив здоров’я і навіть життя.

Особливо від наслідків техногенної катастрофи постраждали ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС,які зупинили поширення вбивчої радіоактивної хвилі.

Тому, в цей день ми висловлюємо глибоку вдячність всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах, які врятували майбутнє для своїх нащадків.«детальніше»

26.04.2018 | Звернення до прикарпатців з нагоди трагедії на Чорнобильській АЕС

news-imageШановні краяни! Сьогодні виповнилося 32 роки від дня однієї з найстрашніших техногенних катастроф в історії людства.

І хоча минуло вже понад три десятиліття, в масштабах історії людства  - це лише мить. Наслідки чорнобильської трагедії відчуватимуться ще сотні років. 

Якщо матеріальні збитки від Чорнобиля можна виразити у вигляді конкретних цифр, то ніякими грошима не можна виміряти людське горе, пов´язане із кожною окремо пережитою трагедією тих, хто внаслідок чорнобильської трагедії втратив рідних та близьких, зазнав незворотних наслідків радіації. Явище Чорнобиля виходить далеко за рамки, власне, фізичного факту.

З кожним наступним роком ми все більше розуміємо, від якої невідворотної загрози врятували людство скромні герої тих днів. У той момент вони не вважали свій вчинок подвигом,  <<Детальніше>>

26.04.2018 | Звернення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди річниці Чорнобильської катастрофи

Описание: D:\Наталя 2018\сайт\Гройсман.jpgШановні співвітчизники!

 

Вибух на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року став однією з найбільших технологічних катастроф в історії людства і однією з найстрашніших трагедій України у ХХ столітті. Чорнобильська аварія стала символом безвідповідального ставлення до науково-технічного проґресу та злочинного нехтування правилами безпеки.«детальніше»

25.04.2018 | Спартакіада працівників установ та закладів освіти району

На базі Верховинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Верховинського ЗЗСО - інтернат І-ІІІ ступенів  відбулася Спартакіада працівників установ та закладів освіти з волейболу, настільного тенісу та міні-футболу.

У підсумку змагань загальнокомандні місця посіли:

І місце – Верховинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

ІІ місце – Красноїльський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Черемошнянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів

ІV місце – Ільцівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів<<Детальніше>>


Анонси подій

 

26 квітня 2018 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

29 квітня 2018 року

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

Верховинщина за тиждень

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області