24 Липень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
22.07.2016 | Зареєструвати громадські формування відтепер можна у центрі з надання безоплатної правової допомоги

news-imageЗ середини липня зареєструвати громадське формування можна буде не лише в обласних управліннях юстиції, а й у будь-якому із 100 центрів надання безоплатної правової допомоги по всій Україні, зокрема, в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги Івано-Франківщини.

Про це йшлося на нараді щодо особливостей надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань через фронт-офіси за участю заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка.

Згідно з законодавством, функції з легалізації громадських організацій здійснюють виключно органи юстиції. Відповідно до наказу Міністра юстиції Павла Петренка, центрам безоплатної вторинної правової допомоги надано повноваження щодо прийняття відповідних документів.

До кінця цього року планується провести всі підготовчі заходи і з наступного року максимально підключити центри надання адміністративних послуг до процесу легалізації громадських формувань. Таких центрів по всій країні понад 700.

Наразі триває робота зі створення єдиної прозорої системи реєстрації громадських формувань, над уніфікованою технологічною картою легалізації громадських формувань, яка дасть можливість прибрати зловживання з боку реєстраторів через те, що в кожному регіоні були власні вимоги до тієї чи іншої громадської організації під час її легалізації.

Громадські формування – це один з рушіїв демократії в країні. Тому завдання держави і Мін’юсту максимально забезпечити прозору процедуру їхньої реєстрації і функціонування.

22.07.2016 | Володимир Гройсман закликає небайдужих українців до участі у відкритих конкурсах відбору на державну службу, розпочатих у рамках реформи

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає українців брати участь у публічних, відкритих конкурсах відбору на державну службу, розпочатих у рамках реформи, для того, щоб допомогти у провадженні необхідних змін у країні.

"Я закликаю усіх українців, які хочуть послужити своїй державі, зробити це. Не по блату, а публічно, професійно. Ми чекаємо на те, що усі, хто має таке бажання, прийдуть і будуть працювати на державу. Один в полі не воїн, треба критична маса людей, яка готова зробити зміни. А тим більше це важливо, коли цим змінам намагаються протистояти", - заявив Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у п'ятницю.

Прем’єр-міністр нагадав, що незважаючи на негативні пророкування, цей Уряд з 1 травня розпочав реформу державної служби. Затверджено Комісію з питань вищого корпусу державної служби, критерії відбору кандидатів,  будуть запущені публічні конкурси.

Уряд буде запроваджувати нові підходи щодо державного управління, державної служби. "Ми будемо забезпечувати кар'єрне зростання тих, хто віддано і сумлінно працює по відношенню до держави і своєї справи. Ми маємо закласти нові традиції нової сучасної системи державного управління", - заявив він.

За його словами, запровадження електронного документообігу у п’ятницю в Уряді буде сприяти швидкому проходженню необхідних процедур і підвищенню відповідальності працівників Уряду. Глибинні, системні позитивні зміни розпочнуться саме з Секретаріату Кабінету Міністрів, зауважив Голова Уряду.

Володимир Гройсман зауважив, що в умовах інституційної слабкості особливо важливо, щоб у владі працювали професійні люди.

"Є люди, які, на превеликий жаль, є не зовсім компетентними або адекватними по відношенню до тих викликів, які сьогодні є", - зазначив він.

22.07.2016 | З 1 серпня всі публічні закупівлі переходять в ProZorro, що відкриває величезні можливості для бізнесу, - Мінекономрозвитку "читати далі..."

news-imageВже за два тижні, з 1 серпня 2016 року в Україні завершується повний перехід на електронні публічні закупівлі через систему ProZorro.

Об’єм ринку держзакупівель в Україні складає близько 250 млрд грн на рік, а це - величезні можливості для розвитку бізнесу. Про це заявив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

Він нагадав, що в рамках підготовки до переходу була реалізована масштабна програма з навчання держслужбовців і представників бізнесу. Вона включала в себе більше 100 навчальних семінарів по всій Україні, перший масовий державний он-лайн курс на платформі Prometheus, спеціальний ресурс для замовників http://infobox.prozorro.org/, а також дві програми з навчання тренерів (Training for Trainers, ToT) в регіонах.

Крім того, з 1 липня за підтримки посольства США розпочато рекламну кампанію в п’яти регіонах по залученню бізнесу в ProZorro. Джордж Кент, заступник глави місії посольства США в Україні, зазначив, що регіональна кампанія із залученню бізнесу – це перший спільний проект з командою ProZorro. «Ми активно підтримуємо антикорупційні ініціативи. Система  ProZorro довела свою ефективність в боротьбі з корупцією в тендерах. За умови активного залучення бізнесу, громадських активістів сфера публічних закупівель стане зразком подолання корупції і прикладом для інших», - підкреслив Кент.

22.07.2016 | Інформування для населення

 

21.07.2016 | Володимир Гройсман: Інвестиції місцевих влад в модернізацію енергетичної системи дозволять зробити енергоефективними міста за декілька років

Місцеві ради можуть інвестувати кошти бюджетів в модернізацію енергетичної системи, це дозволить за декілька років досягнути енергоефективності у містах України, замість того, щоб приймати звернення щодо недопущення підвищення тарифів, що не мають юридичної основи. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на семінарі для регіональних ЗМІ з питань енергоефективності та тарифної політики Уряду у четвер.

Коментуючи ухвалення місцевими радами звернень щодо недопущення підвищення тарифів на газ, Прем’єр-міністр зауважив, що це є радше декларацією, що не має юридичної основи, оскільки розрахунки щодо тарифів на житлово-комунальні послуги формуються на місцях.

"Комунальне підприємство робить розрахунки з власних тарифів і передає їх в Київ на перевірку і затвердження. Хто є власником комунального підприємства? Власником є територіальна громада. А хто управляє? Міська рада. То навіщо міська рада сама приймає рішення зупинити підвищення тарифів у своєму ж підприємстві? Достатньо сказати своєму ж керівнику, що не давайте ніяких розрахунків, зробіть збитковий тариф і ми вам з міського бюджету це компенсуємо як різницю тарифів", - зазначив Володимир Гройсман.

21.07.2016 | Олег Гончарук: Потрібно активізувати роботу щодо залучення інвестицій в туристичну галузь Прикарпаття

news-imageСьогодні Івано-Франківщина має значний потенціал для розвитку туристичної індустрії. Однак значна частина туристичних об’єктів потребує чималих капіталовкладень.

«Створити конкурентоспроможний туристичний продукт неможливо без залучення інвестицій як вітчизняних, так і зарубіжних, - наголосив під час наради за участю заступників голови облдержадміністрації та керівників РДА Олег Гончарук. – Забезпечити дану галузь інвестиційними ресурсами можна виключно шляхом презентації власних проектів та створенням сприятливих умов для діяльності вкладників. Разом з тим, відпочинок у Карпатах не повинен асоціюватися лише із такими локаціями як «Буковель» та м. Яремче, необхідно популяризувати й інші не менш рекреаційно багаті райони, такі як: Долинський, Верховинський, Косівський, Надвірнянський та Рожнятівський».

Під час наради присутні голови райдержадміністрацій розповіли про проекти, які, на їхню думку, за умови залучення фінансового ресурсу, можуть стимулювати розвиток туристичної інфраструктури, налагодити транспортні шляхи сполучення та інтенсифікувати багато галузей економіки області.

Верховинський район представив  голова райдержадміністрації Оег Лютий.

Слід також додати, що за дорученням Олега Гончарука вродовж місяця керівники районів повинні розробити та надати для розгляду потенційним інвесторам проекти пропозицій щодо розвитку туристичних об’єктів, які міститимуть конкретні прорахунки, терміни реалізації та алгоритми досягнення результатів. 

21.07.2016 | Президент доручив залучити експертів ФБР та фахівців з країн ЄС до розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета «чиати далі…»

Президент доручив залучити експертів ФБР та фахівців з країн ЄС до розслідування вбивства журналіста Павла ШереметаПрезидент Петро Порошенко під час наради з керівниками силових структур зазначив, що сьогодні відбувся жахливий злочин, в результаті якого було вбито патріота і талановитого журналіста Павла Шеремета, для якого Україна стала другою Батьківщиною. Глава держави висловив співчуття рідним та близьким загиблого, зокрема Олені Притулі, якій за дорученням Президента має бути надана охорона.

«Вимагаю створення оперативної групи. Хатіє (Деканоідзе), прошу Вас особисто цю групу очолити», - зазначив Петро Порошенко. Він також звернувся до Генерального прокурора Юрія Луценка та Голови СБУ Василя Грицака з вимогою відрядити найкращих спеціалістів та слідчих до цієї групи. «Це справа нашої честі – вжити всіх заходів, щоб в найкоротші терміни цей злочин був розкритий», - наголосив Глава держави.

Президент повідомив, що попросив допомоги у міжнародних партнерів і обговорив з посольством США в Україні залучення у слідчу групу експертів ФБР, які мають унікальні методи у дослідженні вибухової техніки. Глава держави наголосив, що розслідування має бути максимально прозорим. Президент також доручив міністру закордонних справ зв’язатися з партнерами з ЄС для того, щоб запросити їхніх експертів для розслідування вбивства журналіста.

«Прошу не виключати жодної версії», - звернувся Глава держави до очільників правоохоронних органів.

21.07.2016 | Розвантаження програм початкової школи - зміни до художньо-естетичного циклу: менше теорії, більше музики, творчості та фізичної активності «читати далі…»

news-imageВ Міністерстві освіти і науки України відбулася нарада щодо оновлення навчальних програм початкової школи. За участі заступника міністра освіти Павла Хобзея обговорювалися предмети художньо-естетичного циклу (музичне та образотворче мистецтво, фізична культура, трудове навчання).

Модератори представили результати другого етапу публічного обговорення змін до навчальних програм, які були оприлюдненні на сайті Ed-Era.com. Більшість коментаторів схвалили внесені зміни в програми  з Фізичного виховання, Трудового навчання, Образотворчого мистецтва, Музичного мистецтва та інтегрованого курсу Мистецтво.

«Є низка спільних змін, які торкнуться всіх предметів: в оновлених програмах буде забраний обов`язковий розподіл кількості годин на кожну тему. Вчитель зможе вирішувати сам – скільки часу якій темі приділити. Також в усіх вище названих предметах була значна частина важкої і непотрібної дітям теорії, яку програма вимагала не тільки вивчати, а й перевіряти знання учнів: музичні терміни, точні визначення художніх жанрів, невідповідна віковим особливостям дітей історія Олімпійських ігор. Коментатори на ЕдЕрі жалілися, що ці вимоги не залишають часу для власне фізкультури і творчості, або ж вчитель змушений порушувати програму. Тепер теорія буде забрана, або (як історія Олімпійських ігор) перенесена в старші класи та інші предмети - повідомила радник Міністра освіти і науки Іванна Коберник.

Зміни підтримав заступник міністра Павло Хобзей: «Діти 6-9 років мають малювати, творити і рухатися, а не заучувати на вказаних предметах теоретичні знання».

21.07.2016 | В райдержадміністрації відбувся семінар – навчання для секретарів селищної та сільських рад району

21 липня 2016 року під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Василя Бровчука проведено семінар – навчання  для секретарів селищної та сільських рад. На семінарі розглянуто наступні питання:

-                    про ведення документів по господарського обліку в сільських, селищних радах;

-                    про виконання статті 22 Закону України «Про державний реєстр виборців» від 14.09.2009 року №1616-УІ (із змінами від 10.12.2015 року) та Закону України від 10.12.2015 року №888-УІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг;

-                    про  виконання селищною та сільськими радами повноважень у сфері реєстрації місця проживання особи та зняття з реєстрації.

 

Організаційний відділ апарату

райдержадміністрації

20.07.2016 | «Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни» запрошує на лікування учасників АТО та членів сімей загиблих бійців

news-imageНещодавно розпочав роботу комунальний заклад «Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни», створений на базі державного закладу «Вузлова лікарня станції Коломия Державного територіально-галузевого об’єднання «Львівська залізниця». Очолив заклад Володимир Федоришин, який раніше працював головним лікарем установи.

За словами керівника госпіталю, наразі в закладі функціонують два відділення -  хірургічне та терапевтичне, в яких надається висококваліфікована медична допомога як учасникам АТО, так і ветеранам воєн, членам сімей загиблих військовослужбовців. Одночасно фахове лікування можуть отримувати до 75 хворих.

«В обласному госпіталі працюють лікувально-діагностичне та фізіотерапевтичні відділення, кабінети УЗД, ендоскопії, гінекології, клініко-біохімічна лабораторія, - розповів Володимир Федоришин. – Також відкрито кабінет психолога, де бійці можуть пройти психологічну реабілітацію. Загалом надається весь спектр повноцінної медичної допомоги, необхідний для лікування та реабілітації учасників бойових дій».


Анонси подій

Колегія РДА

 

26 липня 2016 року

 

Порядок денний

Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ
 
Служба у справах дітей Верховинської РДА інформує

 

 

Інформування про усиновлення

 

Про прийомну сім'ю

 

Служба у справах дітей Верховинської РДА

 

Попередження насильства та жорстокого ставлення до дітей

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 http://saee.gov.ua/sites/default/files/EE-Baner_vel.jpg

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Звіт голови РДА

Звіт голови районної державної адміністарції Олега Лютого за 2015 рік

Реформи
ДПІ інформує

 

Актуально

Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни

 


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області