21 січень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 Новини
20.01.2017 | Шановні краяни!

22 січня на честь об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, яке відбулося в 1919 році, ми відзначаємо велике державне свято – 98-річницю з нагоди Дня Соборності України. Це -  історична подія, що сформувала підґрунтя для побудови Незалежної Соборної Демократичної України з утвердженням національних  ідей та   вкотре нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

 Наш  з вами успіх у побудові демократичної та міцної держави повинен грунтуватися на спільних зусиллях у дотриманні принципів незалежності.

Ми переконані, що тільки всі разом. на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє всього українського народу, зобовязані зберегти територіальну цілісність нашої неньки України. Нажаль, Незалежна Соборна Демократична Україна скріплена вже свіжою кров’ю сотень незламних борців. Ми повинні пам’ятати, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України. Мусимо працювати всі разом, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності. Право на зміни, виборене ціною життя Героїв Майдану, учасників АТО і маємо обов'язок діяти, змагатись і працювати задля гідного життя.

Хай розум, воля і любов до рідного краю і на далі згуртовують нас для досягнення високої мети - процвітання Соборної Незалежної Демократичної України.

Нехай же наша державницька діяльність стане надійною запорукою добробуту й щасливого життя нашого українського народу та позначиться світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.

Бажаємо усім вам шановні наші краяни, насамперед здоров'я, злагоди, сил та натхнення, успіхів і задоволення від роботи на благо нашої держави!.

І знаймо, що Україна - одна Соборна держава, а ми - єдиний народ і в тому наша сила і слава!

 

 

Голова районної державної адміністрації                                               Олег Лютий

Голова районної ради                                                                                  Іван Шкіндюк

 

 

 

 

 

 

20.01.2017 | У Верховинську районну державну адміністрацію завітали колядники

      З нагоди Різдвяних свят у день Богоявлення Господнього до приміщення Верховинської РДА та районної ради  завітали колядники-учні Верховинської середньої щколи.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Олег Лютий, заступники голови райдержадміністрації , керівник апарату райдержадміністрації , працівники райдержадміністрації,заступник голови районної ради Іван Маківничук та працівники районної ради

   На завершеня за щирі побажання ,голова райдержадміністрації  обдарував колядників солодкими подарунками та подякував  їм за привітання і віншування.

 

 

 

 

 

20.01.2017 | «БУКОВЕЦЬ-2017»

VI Зимовий навчально-тренувальний збір Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школи безпеки» 

 У селі Буковець, мальовничому Карпатському краї, відбувся зимовий навчально-тренувальний збір юних рятувальників Всеукраїнського дитячого руху «Шкла безпеки»

Як відпочити під час зимових канікул та зустріти Новорічно-Різдвяні свята? Вже понад 10 років поспіль це питання не виникає в багатьох учасників Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» – вони залюбки вирушають у Карпати, проте не лише для оздоровлення та відпочинку. Тут, зокрема у с. Буковець Верховинського району, проходить Зимовий навчально-тренувальний збір юних рятувальників, котрий став уже традиційним.

Цього року, з 9 по 14 січня ВГДР "Школа безпеки" за сприяння ДСНС України, Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА, Верховинської райдержадміністрації та Буковецької ЗОШ I-II ступенів ступенів провели його вже вшосте.

Понад 200 учасників з 12 регіонів України, зокрема, команди із Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Миколаївської, Рівненської, Тернопільської, Херсонської областей, серед яких школярі віком від 10 до18 років, взяли в ньому участь. Вихованці «Школи безпеки» набувають навичок безпечної поведінки, удосконалюють знання та вміння щодо дій у різних екстремальних ситуаціях, навчаються застосовувати їх на практиці, щоб у подальшому навчати цьому інших, самі ведуть активний та здоровий спосіб життя та популяризують його серед ровесників. Особливо необхідно це в нинішній ситуації, що склалася внаслідок анексії Криму та боїв на Донбасі, коли українським воїнам доводиться боронити рідну землю. 

У програмі Зимового збору було: проведення майстер-класів професійними рятувальниками та навчально-тренувальних занять з проведення рятувальних робіт в умовах надзвичайних ситуацій у зимовий період, а саме: техніка та тактика гірських сходжень, пересування по снігу, проведення пошуково-рятувальних робіт у зоні сходження лавин, організація рятувальних робіт та транспортування постраждалого по складному рельєфу в зимовий період за допомогою підручних засобів, надання першої домедичної допомоги при умовних травмуваннях, переохолодженні та обмороженні тощо.

Юні рятувальники не лише навчалися і тренувалися (що їм, між іншим, надзвичайно подобається!), а ще й відпочивали, розважалися, пізнавали нове про Україну. Спортивні ігри, тематичні конкурси, відвідання музеїв – Гуцульщини та Івана Франка, місцевої Буковецької школи, сходження та урочища Терношори та гору Писаний Камінь, місцевий колорит Новорічно-Різдвяних святок (колядки, щедрівки, зустрічі з народними майстрами: Лесюк Калиною Прокопівною (писанкарка), Тофійчуком Михайлом Васильовичем (майстер з музичних інструментів) – усе це справило незабутні враження, викликало захоплення та бажання знову і знову брати участь у цих зборах.

Підсумком збору стало проведення змагань з юнацького багатоборства «Пошуково-рятувальні роботи в зимовий період» у командному та особистому заліках, які вимагали вправності та завзяття.

Юні рятувальники демонстрували вміння у наведенні навісної переправи через річку, переправи на колоді, пошуку в лавині потерпілих за допомогою лавинного датчика, GPS-орієнтуванні на місцевості, спуску схилом за допомогою льодоруба та при транспортуванні потерпілого за допомогою волокуші, наданні домедичної допомоги. 

   У підсумку перше місце на дистанції «Пошуково-рятувальні роботи у зимовий період» у командному заліку у старшій віковій категорії виборола команда  «Оптиміст» Романівського району Житомирської області,  друге –  команда Верховинського району Івано-Франківської області, третє – команда «Фортуна» м. Житомира.

Серед молодших учасників на дистанції «Пошуково-рятувальні роботи у зимовий період» на перше місце вийшла також команда Романівського району Житомирської області, друге місце – у команди «Меридіан» Миколаївської області, третє – у команди «ТурCool» Інгульського району м Миколаєва. 

У конкурсі «Медицина (надання домедичної допомоги» у страшій віковій категорії посіла командаІвано-Франківської області, друге - команда   «Екліпс» Тернопільської області, 3 місце - команда Рівненської області.

У молодшій віковій категорії у конкурсі «Медицина» перше місце – у команди «ТурCool» Інгульського району м. Миколаєва, друге – у команди Меридіан» Миколаївської області, третє – у команди «Запорізька Січ» Запорізької області.

У конкурсі вузлів у старшій категорії: 1 місце посіла команда Херсонської області, 2 місце - «Фортуна» Житомирської області, 3 місце – команда Тернопільської області;

у молодшій категорії: 1 місце - команда «Меридіан» Миколаївської області, 2 місце - Тернопільської області, 3 місце – команда Романівського району Житомирської області.

В особистих заліках на дистанції «Пошуково-рятувальні роботи у зимовий період» вибороли перемогу члени  команд:

Старша категорія:

1 місце: Люба Якименко (Рівненська область) та Максим Мулик (Тернопільська обл.);

2 місце: Надія Шмадюк (Івано-Франківська обл.) та ОлександрНезнайко - команда «Фортуна» мЖитомира;

3 місце: Аліна Попко, -«Фортуна» м. Житомира та Максим Назаренко - «Запорізька Січ» м Запоріжжя;

Молодша категорія:

1 місце: Дарья Кузакова – Запорізька область та Дмитро Савенко - «Капітошки» Заводського району м. Миколаєва;

2 місце: Олена Шепрель – команда «Меридіан» Миколаївської області та Артур Аракчеєв - команда «Запорізька Січ» м Запоріжжя;

3 місце: Аліна Сороківська та Владислав Сімора – члени команди «Екліпс» Тернопільської області.

  Зимовий навчально-тренувальний збір «Буковець-2017» завершився урочистим закриттям та нагородженням переможців і призерів дипломами, кубками, медалями та призами, які вручила голова Руху Алла Негрієнко разом зі співорганізаторами - рятувальниками Гірської пошуково-рятувальної частини АОЗ СП У ДСНС України в Івано-Франківській області, а саме: керівником зборів Олегом Ковтуном, членами суддівської колегії Мирославом Яворським, Іваном Філіпчуком та волонтерами Руху «Школа безпеки».

Усі учасники збору отримали дипломи.

  Учасники Зимового збору дякують організаторам, рятувальникам і волонтерам за цікаві та насичені дні, чудовий відпочинок, можливість насолодилися казковою природою, кришталево-чистим повітрям, долучитися до традицій, звичаїв та обрядів, побачити, як їх шанують на Заході України та вкотре пересвідчитися, що ніде немає кращої землі, ніж рідна Україна.

 

 

 

20.01.2017 | За дорученням Володимира Гройсмана розроблено законопроект щодо надання "майданівцям" статусу учасника бойових дій

news-imageУряд схвалив законопроект щодо додаткового соціального захисту учасників Революції гідності. Документ було розроблено на виконання доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана за результатами зустрічі із ініціативною групою постраждалих на Майдані.

Нагадаємо, що під час зустрічі Володимира Гройсмана з «майданівцями» було обговорено нагальні проблеми підтримки поранених активістів, зокрема щодо їхнього соціального забезпечення, можливостей забезпечення соціальної реабілітації, санаторно-курортного лікування, у тому числі за кордоном, виплат матеріальної допомоги. За результатами цієї наради Прем'єр-міністр дав низку доручень міністерствам щодо урегулювання  окреслених проблем.

Під час засідання 18 січня Кабінет Міністрів України схвалив законопроект щодо внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», розроблений Міністерством соціальної політики, яким, зокрема, передбачено надання «майданівцям» статусу учасника бойових дій.

Як відомо, під час участі у масових акціях громадського протесту в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року за євроінтеграцію та проти режиму Януковича майже тисяча осіб отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі).

Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» передбачено надання особам, які стали інвалідами внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, статусу інваліда війни.

Водночас переважна бiльшiсть постраждалих учасників зазначених акцій протесту, які не отримали інвалідність, не мають законодавчо визначеного статусу. Це унеможливлює отримання ними пільг, передбачених Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Крім того, залишається законодавчо не врегульованим статус громадян, які стали інвалідами внаслідок поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території проведення антитерористичної операції, де органи державної влади здійснюють свої повноваження, та населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, під час її проведення.

З метою забезпечення належного рівня соціального захисту та гарантій усім зазначеним вище особам Мінсоцполітики ініціювало внесення відповідних змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». Наразі Урядом цю пропозицію підтримано.

Законопроектом передбачено визначення статусу учасника бойових дій для «майданівців», які одержали тілесні ушкодження, що не призвели до інвалідності. Також громадяни, які отримали інвалідність внаслідок поранень під час проведення  антитерористичної операції, зможуть отримати статус інваліда війни.

20.01.2017 | Наша Держава в наших руках!

Наша Держава на шляху становлення та розвитку. Кожен громадянин повинен усвідомити, що він є маленькою деталлю величезного механізму, який зветься Україна. Від кожного з нас залежить наше майбутнє, майбутнє і добробут наших дітей, громади, краю і  нашої держави в цілому.

Кожен з нас має свої права і старається ними користуватись по повній, але на превеликий жаль не кожен хоче усвідомити свої обов’язки, - перед сім’єю, громадою, суспільством та Державою!

Тільки коли ми перестанемо бути байдужими до біди ближнього, коли ми об’єднаємося в один спільний «кулак», кожен з нас прикладе своє зусилля, включить свої знання і вміння ми зможемо досягти великих результатів, а не чекати, що хтось, це зробить за нас. Україна найбільша країна Європи і ми цим повинні користатися та пишатися, в нас є два моря Чорне й Азовське, в нас є гори Карпати і повернуться Кримські гори, в нас є природні ресурси а також відмінне географічне розташування та багато чого іншого, а основне багацтво це наші люди та їхні розумні та світлі голови, практично кожне велике досягнення в світі створене з допомогою українців.

Ми повинні розуміти ті події, які проходять в нашій країні, особливо на її сході. Хочешмиру готуйся до війни, і ми повинні бути готові завжди і в любий час.

16.01.2017 на військові навчальні збори у свою частину поїхали два Верховинці - учасники АТО ШКІНДЮК Іван з с. Красноїля та ДІДКІВСЬКИЙ Андрій з смт. Верховини, хлопці згадають, як вправно користуватися озброєнням і технікою, вивчатимуть нові зразки озброєння, тактику ведення сучасного бою, інженерну справу, засоби зв’язку та інше військове обладнання. Подібні навчання проводитимуться і надалі в складі інших частин та підрозділів.

Верховинщинагордиться своїми мужніми чоловіками, які готові у важку хвилину стати на захист нашої БАТЬКІВЩИНИ, Україна пишається, що її діти справжні патріоти та гідно виконують свої обов’язки військовозобовязаних перед державою і народом України визначені Конституцією та Законами України. Нашу націю ніхто не переможе поки живуть такі її діти. Це зразковий приклад для всіх громадян нашого краю.

            Військовий комісар

Верховинського районного військового комісаріату

майор                                   Р.Т. КОЧМАРСЬКИЙ

20.01.2017 | Сергій Савчук: У 2016 році місцева влада надала населенню та ОСББ у 3,2 рази більше додаткової фінансової допомоги на утеплення житла, ніж у 2015 році

news-imageЗавдяки ініційованій ще у 2015 році тісній співпраці Держенергоефективності та місцевої влади, активній двосторонній взаємодії, постійному діалогу та консультаціям, 2016 рік став проривним у запровадженні більше 200 місцевих програм додаткової фінансової допомоги населенню на впровадження енергоефективних заходів.

«У 2016 роцібуло розроблено та прийнято 216 місцевих програм з відшкодування населенню частини відсотків чи суми «теплих» кредитів. Це у 2,7 разів більше ніж у 2015 році. Тодідіяла 81 програма. Суми коштів, які передбачали у місцевих бюджетах, також зросли: у 2015 році на реалізацію програм було виділено 34 млн. грн, а у 2016 році – вже 71 млн. гривень»,  - прокоментував голова Держенергоефективності дані моніторингу дії місцевих програм з енергоефективності в Україні.

«Один з головних показників успішності ініціативи Держенергоефективності щодо залучення місцевих бюджетів до додаткового відшкодування за «теплими» кредитами є те, що у 2016 році місцева влада надала населенню та ОСББ 45 млн. грн компенсації відсотків чи суми «теплих» кредитів. Це у 3,2 рази більше ніж у 2015 році», - наголосив Сергій Савчук та додав, що таким чином близько 50 тис. сімей-учасників Урядової програми, скориставшись місцевими програмами,змогли в рази вигідніше утеплити своє житло.

Як бачимо, активність та відповідальність органів місцевого самоврядування у питаннях енергозбереження зростає на користь громадянам. Адже завдяки збільшенню кількості впроваджених програм більша кількість сімей змогла скористатися подвійною (а інколи й потрійною) фінансовою допомогою на утеплення: Урядовою та місцевою (обласною, міською, районною).

Що ж очікує українців у 2017 році? Завдяки тісній співпраці з Держенергоефективності органи місцевого самоврядування почали роботу над продовженням місцевих програм завчасно. І вже на початок 2017 року у 12 областях та 15 містах місцева влада виділила кошти на їх реалізацію. Загалом сьогодні діє 189 програм, ще близько 100 – у процесі розробки.

«Ми очікуємо, що у 2017 році працюватиме орієнтовно 300 місцевих програм, за якими українці зможуть отримати відшкодування частини відсотків чи суми за «теплими» кредитами», - надав прогноз С.Савчук.

19.01.2017 | Подарунки для дітей внутрішньо переміщених осіб

Радник Міністерства соціальної політики з питань внутрішньо переміщених осіб в Івано-Франківської області  Многолєт Олексій Вікторович привітав  дорослих та дітей ВПО, які проживають в Верховинському районі з Різдвяними святами.  Приємним сюрпризом для малечі стали подарунки, які надав Благодійний фонд "Вефіль". 

          Проведено консультації з питань, які найбільше цікавлять внутрішньо переміщених осіб. У наданні роз’яснень взяв участь  юрист Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Фомічов О. В.

           Організацію заходу забезпечило управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

18.01.2017 | Обговорено механізми співпраці між органами виконавчої влади та центрами з надання безоплатної правової допомоги

news-imageСьогодні під головуванням керівника апарату облдержадміністрації Романа Маланія відбулася нарада щодо налагодження взаємодії із центрами з надання безоплатної правової допомоги. Участь у ній взяли представники головного територіального управління юстиції в області та регіонального Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

На переконання керівника апарату ОДА, в сучасних реаліях існує потреба у забезпечення плідної співпраці між керівниками районів та ЦНБВД задля вирішення актуальних питань окремих категорій населення. Зокрема, йдеться про надання правової допомоги учасникам АТО, внутрішнім переселенцям зі східних областей України та АР Криму, малозабезпеченим громадянам.

«Особливої уваги сьогодні потребує вирішення проблеми щодо виділення земельних ділянок бійцям АТО, надання субсидій соціально незахищеним верствам населення, - зазначив Роман Маланій. – Тому варто налагодити механізм взаємодії та своєчасно і у повному обсязі сприяти вирішенню проблемних питань».

Під час заходу йшлося про необхідність створення та функціонування громадських приймалень при райдержадміністраціях та в об’єднаних територіальних громадах, а також виїзних консультативних пунктів, які на місцях надаватимуть правову допомогу особам, які цього потребують.

18.01.2017 | Відбулася комісія по розгляду питань призначення допомоги малозабезпеченим сім’ям

В управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації 17 січня 2017 року  проведено  засідання комісії по розгляду питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, надання пільг та субсидій під головуванням  першого заступника райдержадміністрації Ярослава Скуматчука.   Розглянуто документи по 40 зверненнях   для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Прийнято рішення про призначення допомоги 39 заявникам, відмовлено – 1.

                                                                                          

18.01.2017 | На базі Верховинської ЗОШ І-ІІІст відбувся семінар зі старшокласниками

 Мобільно-консультативним пунктом Верховинського РЦСССДМ 17.01.2017року в приміщенні актового залу Верховинської ЗОШ І-ІІІст. відбувся семінар з учнями старших класів на тему: «Стоп наркотикам»,який провели начальник відділу із соціальної роботи Верховинського РЦСССДМ Пантелюк Т.Д. та співробітник Верховинського відділення поліції,Національної поліції в Івано- Франківській області Коцофрук Т.В..

В ході зустрічі з школярами було обговорено проблему розповсюдження наркотиків серед підлітків,та молоді,негативний вплив наркотичних засобів на організм підлітків,обговорено роботу наркологічних центрів в Україні,шляхи подолання від наркотичної залежності.

З сторони школярів було поставлено ряд запитань,щодо методів подолання цього негативного явища.

В даному заході взяли участь школярі 9-х,10-х,11-х класів та вчителі  загальноосвітньої школи.


Анонси подій

Колегія РДА

 

Порядок денний

засіданняколегії райдержадміністрації

31 січня 2017 року

Інвестиційні пропозиції

Інвестиційна пропозиціяРекреаційно-відпочинковий комплекс

в урочище Гаджина,

Бистрецької сільської ради

Верховинського району

Івано-Франківської області

переглянути презентацію >

 

Інвестиційна пропозиція


Створення підприємництва з розвитку овець

гірсько-карпатської породи

на території Верховинського району з 

круглорічним утриманням поголів'я

на високогірних пасовищах

переглянути презентацію >

***

cba_logo_ukr

Впровадження Проекту

Європейського Союзу та

Програми розвитку ООН

«Місцевий розвиток, орієнтований

на громаду - II»

у Верховинському районі

Інфо

Гаряча лінія

 

В управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації діє телефон «гарячої лінії»: (03432)-2-22-61  з питань надання житлових субсидій.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

 

 

Служба у справах дітей Верховинської РДА інформує

 

 

Інформування про усиновлення

 

Про прийомну сім'ю

 

Служба у справах дітей Верховинської РДА

 

Попередження насильства та жорстокого ставлення до дітей

Для інформування!

Проект районного бюджету

на 2016 рік (для ознайомлення

натиснути на картинку)

 

 

Додаток

Додаток

додаток

Для громадськості!

 

banner

 

 

 

Житлові субсидії

 

 

 

 

 

 

 

Порядок офоромлення

та надання житлових субсидій.

 

Гаряча лінія: 2-22-61

 (управління праці та

соціального захисту

населення

райдержадміністрації)

Звіт голови РДА

Звіт голови районної державної адміністарції Олега Лютого за 2015 рік

Реформи
ДПІ інформує

 

Актуально

Інформаціящодо надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя


Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області