18 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької  райдержадміністрації

Володимир Габурак

 

 Новини
16.03.2018 | Вітання

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення району! 

 

Щиро вітаємо вас з вашим професійним святом – днем працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності установ і організацій, лікарень, шкіл та дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від вашого професіоналізму і відповідальності.

Завдяки вашій повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до своїх обов’язків, відданості роботі до осель українців потрапляє тепло і вода, газ і світло.

З нагоди свята щиро бажаємо усім працівникам цієї сфери міцного здоров’я, добра, благополуччя, мирного неба над головою, оптимізму та віри в майбутнє. Нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу, а професійний досвід, компетентність і розуміння своєї справи будуть надалі вашими надійними порадниками в усіх добрих починаннях.

 

 

Шановні працівники податкової 

та митної справи Тлумацького району!

 

Прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого професійного свята.

Враховуючи значну роль органів доходів і зборів у забезпеченні єдності і цілісності податкової та митної політики держави, 18-го березня в Україні встановлено Днем працівника податкової та митної справи України.

У цей день щиро вітаємо всіх, хто забезпечує обсяг надходжень платежів до бюджетів, сприяє зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах. Від вашої енергії та наполегливості значною мірою залежить вирішення важливих для країни питань соціально-економічного розвитку. Нехай ваш професіоналізм і надалі служить на благо Батьківщини, примножує здобутки українського народу на шляху побудови демократичної, заможної країни.

Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього.

 

                                                   З повагою

 

Голова районної державної адміністрації

Володимир Габурак

Голова

районної ради Василь Двояк

16.03.2018 | ЦБС інформує

 

Пройшла нарада бібліотечних працівників Тлумацької ЦБС

 

16 березня відбулась нарада бібліотечних працівників Тлумацької ЦБС у читальній залі Публічної бібліотеки ОТГ. На нараді виступила в.о. директора ЦБС В. Пушка, яка зробила аналіз роботи книгозбірень за 2017 рік. Ознайомила із законодавчими документами.

Методист Е. Кулик надала інформацію про умови конкурсів, акцій для бібліотек-філій, які оголосила обласна універсальна наукова бібліотека  ім. І. Франка. 

16.03.2018 | Нарада

Проведено нараду з селищним та сільськими головами

 

У п’ятницю, 16 березня, у районній державній адміністрації за головування голови райдержадміністрації Володимира Габурака відбулась нарада із селищним та сільськими головами щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району.

В зібранні взяли участь голова районної ради Василь Двояк та керівник апарату райдержадміністрації Андрій Мозиль.

Розпочинаючи нараду Володимир Габурак розповів про результати робочої зустрічі з керівництвом обласної державної адміністрації щодо соціально-економічного розвитку Тлумаччини.

Крім цього, під кутом обговорення постало питання здійснення заходів з благоустрою та наведення чистоти і порядку на території району, зокрема, щодо проведення 24 березня всеукраїнської акції «За чисте довкілля» (згідно розпорядження обласної державної адміністрації від 13.03.2018 року №130 «Про проведення в області заходів з благоустрою територій до Великодніх свят, щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»). Очільник району наголосив на приділенні особливої уваги організації прибирання узбіччя доріг загального користування та місцевого значення і прилеглих до них територій.

Детальніше:  http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/75687.htm

16.03.2018 | Нарада

Відбулась нарада щодо розвитку туризму на Тлумаччині 

 

У п’ятницю, 16 березня, керівник апарату РДА Андрій Мозиль провів нараду щодо розвитку туризму в Тлумацькому районі у 2018 році. На нараді також були присутні заступник голови районної ради Василь Гнатюк, директор КП «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича» Михайло Ковтун, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Зоряна Баранська.

Андрій Мозиль, у ході зустрічі зазначив, що одним із пріоритетних завдань керівництва району у 2018 році є розвиток туристичної галузі у Тлумацькому районі. Заступник голови районної ради Василь Гнатюк ознайомив присутніх із умовами конкурсу оголошеного Івано-Франківською обласною радою.

Присутніми розглянуто та напрацьовано план заходів щодо розвитку туризму, озвучені заходи, які необхідно здійснити у цьому році, напрацьовано перелік інформаційної продукції, яку необхідно виготовити для покращення туристичного потенціалу, а також можливість створення окремого туристичного веб-сайту.

Детальніше: http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/75681.htm

16.03.2018 | Актуально

 

Тлумацькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведена профорієнтаційна зустріч із керівниками освітянських установ

 

Питання професійної орієнтації учнівської молоді є одним із пріоритетів роботи служби зайнятості. Але, без тісної співпраці з освітянськими установами досягнути певних результатів у цьому напрямку роботи практично неможливо.

З цією метою, 15 березня цього року, Тлумацькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості за сприяння сільського голови Олешанської сільської ОТГ Богдана Двояка була організована та проведена на території Олешанської ОТГ зустріч з керівниками освітянських установ даної територіальної громади, а саме з директорами Олешанського та Делівського ліцеїв Ярославом Головатим та Василем Ціником, Озерянської, Будзинської та Делинкької гімназій Василем Семенівим, Анастасією Готюр та Марією Олексюк, а також завідувачами Олешанського та Долинського дошкільних закладів освіти Іриною Бережніцькою та Марією Кандюк.

В роботі даної зустрічі взяли участь директор Тлумацької районної філії Михайло Богович, провідний фахівець з профорієнтації Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тарас Бондаренко, фахівець з профорієнтації І-категорії районної філії Ніна Барчук.

Детальніше: http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/75676.htm

16.03.2018 | Увага

Шкідливість та методи боротьби із Борщівником Сосновського

 

Борщівник Сосновського — добре пристосована до виживання але чужа для України рослина, що походить із Кавказу.Містить фотоактивні сполуки, небезпечні для шкіри людини при сонячному опроміненні. У молодому листі ці речовини можуть розкладатися при термічній обробці.Рослина в перші роки не вибиває пагона, росте в вигляді листя в кущі та збільшує кореневище, на 2—3 рік з’являється трубчатий пагін із декількома суцвіттями. Скошена рослина, яка не відцвіла, дає пагін на наступний рік, і може жити протягом багатьох років допоки не відцвіте. Якщо стовбур перебитий, за умови теплої погоди квітне повторно через 1—2 тижні, на вцілілих пагонах в прилистових розетках розвиваються квіти, причому, інколи в більшій кількості. Зростає до 3—5 метрів в висоту, товщина стебла — до 10 сантиметрів. Основними місцями його поширення є потічки, береги річок, узбіччя доріг, деградовані пасовища і покинуті поля. Насіння борщівника Сосновського дозріває навіть тоді, коли стовбур рослини зрізано. Насіння розсівається в діаметрі 5—6 метрів навколо рослини. Насіння зберігає здатність до проростання протягом декількох років.

Досвід щодо вирощування було перейнято з республіки Комі, де в суворих північних умовах борщівник був фактично безальтернативним порятунком, даючи ранній силос. Проте, в порівнянні з іншими культурами півдня, силос із борщівника виявилася звичайним за цінністю, дещо стійким до холоду, але корови, поїдаючи його, давали молоко з гірким присмаком, яке ставало непридатним для споживання як людьми, так і тваринами. Використання в вигодовуванні тільки для м'яса було не виправданим, тому запроваджену культуру з часом перестали використовувати.

     

16.03.2018 | Енергоефективність

В Україні для населення та ОСББ діє 107 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», які профінансовано на загальну суму 115 млн гривень!

 

Завдяки тісній співпраці Держенергоефективності та органів місцевого самоврядування вже четвертий рік поспіль в Україні запроваджуються місцеві програми здешевлення «теплих кредитів». Станом на сьогодні прийнято 107 місцевих програм додаткової підтримки населення та ОСББ при утепленні житла. Це на 23% більше, ніж у лютому минулого року, коли була лише 81 така програма. Місцева влада також активізувалася у напрямі збільшення фінансування цих програм.  

На реалізацію місцевих програм у 2018 р. виділено 115 млн грн., що на 28% більше порівняно із аналогічним періодом 2017 року. Тоді сума фінансування складала 82 млн гривень. Зокрема, на впровадження 16 обласних програм виділено майже 49 млн грн, а саме:

Детальніше: http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/75644.htm

16.03.2018 | Актуально

Під час зустрічі із головами ОТГ обговорено перспективи будівництва та ремонту доріг місцевого значення

 

Під час зустрічі із головами об’єднаних територіальних громад Прикарпаття голова облдержадміністрації Олег Гончарук окреслив основні напрямки розвитку дорожнього господарства краю, зокрема, перспективи ремонту та будівництва доріг місцевого значення.

«Стан доріг – це віддзеркалення соціально-економічного життя кожного населеного пункту області. Саме тому, впродовж кількох років, ми спрямовуємо значні суми коштів на будівництво та ремонт доріг. – підкреслив Олег Гончарук. – Першочергово на Прикарпатті відновлюються автомагістралі, які сполучають наш край із іншими обласними центрами. Відтепер ми розпочинаємо ремонт автошляхів місцевого значення, яких на Івано-Франківщині є більше трьох тисяч кілометрів».

Очільник області наголосив, що задля ефективного використання фінансового ресурсу, перелік автошляхів, які відновлюватимуться у першу чергу, пройде погодження з представниками органів місцевого самоврядування. Братимуться до уваги основні критерії виконання таких робіт, зокрема, надання гарантії якості, фінансової обґрунтованості, темпів будівництва. Жодне рішення стосовно проведення ремонту на ділянках таких доріг не буде прийняте без погодження із депутатським корпусом обласної ради.

Олег Гончарук також повідомив, що в планах на цей рік і ремонт дороги зі зміцненням основи від обласного центру через м. Долина у напрямку до Стрия (Львівська область).

Окрім того, за підтримки народних депутатів України на стадії розроблення проект щодо облаштування за кошти європейських донорів бетонної дороги, яка з’єднає Прикарпаття і Тернопільщину.

16.03.2018 | Актуально

Президент представив нового Голову Нацбанку Якова Смолія: Перший пріоритет - довіра і незалежність НБУ

Президент Петро Порошенко представив колективу Національного банку України нового очільника головної фінансової установи країни Якова Смолія, який до цього часу виконував обов'язки керівника НБУ.

Президент подякував депутатам Верховної Ради, які проголосували «на підтримку незалежності Національного банку», призначивши нового Голову НБУ. При цьому він наголосив на важливості цього рішення для «впевненості, твердості та стабільності банківсько-фінансової системи країни», а також для надійної співпраці з такими міжнародними фінансовим організаціями як Міжнародний Валютний Фонд. «Це означає прорив, оскільки у нас не було жодного дня, коли б країна залишилася без керівництва Національного банку», - підкреслив Президент та висловив впевненість, що кроки нового керівництва НБУ будуть мати підтримку Президента, Парламенту і Уряду. «Незалежність Національного банку для мене залишається абсолютно першим пріоритетом. Довіра і незалежність», - підкреслив Глава держави. Президент особливо наголосив, що головна конституційна функція НБУ – забезпечення стабільності національної грошової одиниці та золотовалютних резервів.

Глава держави також подякував Валерії Гонтаревій за роботу. Він зауважив, що у 2014 році багато пророкували, що Україні не вдасться уникнути дефолту. За його словами, для цього було безліч підстав – порожні золотовалютні резерви, казначейський рахунок, кількість проблемних кредитів в банківській системі досягала неймовірного рівня.  «Великих сміливців для того, щоб приступати до розбору цих «авгієвих конюшень», було небагато», - розповів Президент, зауваживши, що знає наскільки непростою є робота в НБУ. Він наголосив, що в найважчі часи Нацбанк діяв відповідально та професійно, і це відзначало керівництво міжнародних фінансових організацій та банків, міністри фінансів.

15.03.2018 | Актуально

Щорічна всеукраїнська акція 

«За чисте довкілля» розпочинається!

 

Навесні, вже традиційно, з метою створення сприятливого для життєдіяльності людей довкілля, відновлення належної чистоти і порядку на території району після зимового періоду та танення снігу проходять заходи з благоустрою та озеленення населених пунктів району.

Для кожного жителя Тлумаччини наведення порядку у місті, селищі та селах – важлива і відповідальна громадська позиція, адже спільними зусиллями робиться добра справа.

У березні-квітні 2018 року у Тлумацькому районі також проходитиме щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля».

Просимо усіх небайдужих жителів нашого краю приєднатись до наймасштабнішого прибирання України, яке пройде 24 березня цього року.

Зробімо Тлумаччину чистою!


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»
Я маю право
 
Вакантні посади Тлумацької районної державної адміністрації
 
Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене"
Україна-НАТО
Децентралізація
 
Професійна освіта управлінських кадрів: проблеми, дослідження, досвід. Збірник наукових статей
Енергоефективність та енергозбереження

Відео:енергоефективні поради

Пам"ятка посадовій особі підприємства, установи, організацій або органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування при отриманні інформації про вчинення діяння з ознаками терористичного акту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області