22 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької  райдержадміністрації

Володимир Габурак

 

 Новини
22.03.2018 | Актуально

Тлумацька районна філія обласного центру зайнятості провела круглий стіл з керівниками ринкоутворюючих підприємств району 

 

Головна мета служби зайнятості, це щоб кожен працездатний українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими фахівцями, які працюють на розвиток та розбудову країни. Для того, щоб це було реалізовано, необхідна тісна, дієва співпраця служби зайнятості з роботодавцями, адже сама служба зайнятості не створює робочі місця, вона є посередником на ринку праці між роботодавцем, який має потребу в кадрах, та людьми, які шукають роботу. Залученню роботодавців до співпраці передує активна роз’яснювальна робота щодо можливості задоволення службою зайнятості потреб роботодавців у персоналі і щодо  соціального значення діяльності служби зайнятості.

Так, 20 березня цього року, в Тлумацькій районній філії Івано – Франківського обласного центру зайнятості був проведений круглий стіл з керівниками ринкоутворюючих підприємств району. В роботі круглого столу взяв участь заступник директора Івано – Франківського обласного центру зайнятості Григорій Горбаль.

Детальніше: http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/75936.htm

22.03.2018 | ЦРЛ інформує

Інформація про благодійництво в медичних установах району за 2017 рік

 

За  2017 рік в Тлумацьку ЦРЛ поступили кошти від благодійників, оренди, платних  послуг у товарно-грошовому виразі на  загальну суму – 945,4 тис. грн.

І  У вигляді благодійної допомоги отримано матеріальних цінностей на суму 439,7 тис. грн.

– Медичне обладнання, м’який та твердий інвентар -292,5 тис. грн.; – Медикаменти та перев’язувальні матеріали – 14,6 тис. грн.; – Продукти харчування від жителів району – 132,6 тис. грн.

ІІ  Від оренди поступило коштів на суму – 166,6тис. грн.  та  використано: -канцелярсько–господарські товари –   66,2 тис. грн. -послугинадані іншим установам –  21,3 тис. грн. -ПДВ за землю –  2,1 тис. грн. -50% від оренди в районний бюджет-   97,0 тис. грн.

ІІІ  Благодійно  поступило коштів на суму 221,9 тис. грн. Використано   на  такі  потреби:– Бланки строгої звітності, статистичні бланки , паливно-мастильні  матеріали – 54,8 тис. грн.;-Запасні частини для комп’ютерів та автомобілів – 8,3 тис. грн.;-Миючі засоби – 8,7 тис. грн.;-М’який та твердий інвентар для лікувальних установ – 25,8 тис. грн.;-Будівельні матеріали, обладнання довгострокового користування та інші    господарські видатки – 99,1 тис. грн.-Медикаменти, хімреактиви – 6,6тис. грн;-Матеріали  для забезпечення  інформаційно аналітичного центру та обслуговування  банку – 18,6 тис. грн.

IV Від платних   послуг  поступило  коштів  на суму 117,2 тис. грн.,  а саме:– від  наркологічних   сертифікатів – 88,3 тис. грн.– від    зубопротезування – 28,9 тис. грн.

22.03.2018 | Актуально

Відбулось засідання  комісії ТЕБ та НС

 

У четвер, 22 березня, під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Габурака відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Також присутніми на комісії були керівники районних служб та начальники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.   

На порядку денному було обговорено питання підготовки до командно-штабних навчань, які відбудуться згідно затвердженого плану – 27 березня цього року.

22.03.2018 | Актуально

Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття оголошує в свій штат набір експертів з проектного менеджменту

 

Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття запрошує молодих амбітних людей – випускників вищих навчальних закладів, студентів представників ініціативних груп та громадських організацій – для безкоштовного навчання в Івано-Франківській регіональній школі проектного менеджменту.

Школу створено за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
Кращі слухачі за результатами навчання матимуть змогу пройти дводенне стажування за кордоном, а також працевлаштуватись у Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

Досвід з реалізації проектного менеджменту для кандидатів не обов’язковий. Основні вимоги – добре володіння англійською мовою та бажання працювати й реалізовувати міжнародні гранти.
28 березня у приміщенні Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування (вул. Галицька, 63) заплановано проведення першого туру навчання, на якому слухачам нададуть усю базову інформацію про проектний менеджмент. Після цього, 3-4 квітня, слухачів запросять до другого етапу, який проходитиме у селі Вишків Долинського району. На третьому етапі кращих слухачів навчальної програми запросять на дводенне стажування до Румунії.
Особи, які виявили бажання стати слухачами Івано-Франківської регіональної школи проектного менеджменту, можуть зареєструватись за гіперпосиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdvZQ0qz1bC20_XGjeIL2ykUhOT11qUjPtSuvLKenEhdRk6LQ/viewform

22.03.2018 | Актуально

З початку року 1380 жителів Прикарпаття подали декларації про доходи, отримані минулоріч

 

На Івано-Франківщині з початку року 1380 громадян подали декларації про доходи, отримані минулоріч.

Зокрема, з них  769 «обов’язкових»  та  611  на отримання податкової знижки. Зазначені громадяни задекларували 142,1 млн грн. доходів, з яких до бюджету надійде більше 2155,1 тис грн. податку на доходи фізичних осіб та 485,6 тис грн. військового збору. До повернення  на розрахункові рахунки платників належить 1300,4 тис грн. ПДФО. Про це під час проведення прес - конференції для ЗМІ повідомила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Ольга Волощук.

Нагадаємо, що відповідно до норм Податкового кодексу України  обов’язок щодо подання податкової декларації у платників податків виникає:

- при  отриманні ними доходів від осіб, які не є податковими агентами (подарунки від фізичних осіб, успадкування коштів, майна, майнових чи немайнових прав, доходи, отримані від здачі в оренду нерухомого і рухомого майна, іноземні доходи, доходи, отримані від продажу власної сільгосппродукції, доходи вчителів, які надавали репетиторські послуги тощо).

- при отриманні доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування (суми боргу платника податку, прощеного кредитором, сума заборгованості платника податку за укладеним цивільно-правовим договором, за яким минув строк позовної давності, вартість майна, отриманого за рішенням суду, доходи від інвестиційних активів (продаж акцій, облігацій, часток статутного капіталу тощо).Також декларувати доходи зобов’язані громадяни від підприємницької діяльності та від провадження незалежної професійної діяльності (приватні нотаріуси, адвокати, аудитори, особи, які беруть участь у літературній, артистичній, художній, освітній або викладацькій діяльності). Обов’язок платника податку щодо подання декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо доходи отримані від податкового агента у вигляді доходу від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок.  Термін подання декларації про майновий стан і доходи для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 2 травня поточного року. Сплатити задекларовану суму громадяни зобов’язані до 1 серпня 2018 року.

21.03.2018 | Навчання

Медикам Тлумацького та Городенківського районів розповіли

про механізми реформування галузі охорони здоров’я

 

Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування продовжує підтримувати впровадження секторальних реформ, зокрема медичної, на Прикарпатті.

В рамках семінару «Актуальні проблеми реформування первинної медичної допомоги» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» з медиками Тлумацького та Городенківського районів обговорювали механізми перетворень.

«Реформа сфери охорони здоров’я є однією з найскладніших. Накопичувані десятиліттями проблеми за короткий час вирішити неможливо. Проте, завданням Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, є максимально поінформувати і медиків, і пацієнтів в Івано-Франківській області, про можливості, які дає новий підхід у стосунках лікаря та пацієнта за угодою», - зазначив директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк, відкриваючи семінар.

Під час семінару, мова йшла про старт приписної кампанії до закладів первинної медичної допомоги. З першого квітня і до кінця 2018 року пацієнти мають обрати сімейного лікаря чи терапевта та укласти з ним угоду.

Детальніше: http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/75907.htm

21.03.2018 | Актуально

Автоматичний перерахунок субсидій на основі доходів людей здійснюється не в квітні, а в травні та жовтні

 

У засобах масової інформації з’являються публікації про наче б то перерахунок субсидій у квітні. Просимо користуватися офіційною інформацією.

Кожного року у травні органи соціального захисту населення здійснюють перепризначення субсидій на новий період, відповідно, розраховуючи розмір допомоги на літній період, а у жовтні - на опалювальний сезон. Тобто автоматичний перерахунок субсидій на основі доходів людей здійснюється двічі на рік - у травні та жовтні. В залежності від індивідуального запиту субсидіанта він може здійснюватися в іншому місяці. Наприклад, людина стала пенсіонером чи перестала працювати і отримує один дохід пенсію - то вона має право звернутися із заявою на перерахунок субсидії, враховуючи її актуальні доходи. У квітні буде перерахунок субсидій не на основі доходів людей, а враховуючи те, що квітень - не повний опалювальний місяць. Перерахунок здійснюватиметься на тих ще умовах, що у жовтні минулого року, коли призначали «зимові» субсидії. У травні органи соцзахисту братимуть до уваги доходи людей, отримані у третьому і четвертому кварталах 2017 року.

21.03.2018 | Фінанси

Виконання бюджету району за січень-лютий 2018 року

 

 

Повідомляємо, що за січень-лютий 2018 року по власних доходах загального фонду доходна частина виконана на 145,9 %, поступлення склали 5130,1 тис. грн. із плану  3515,2 тис. грн. По власних доходах спеціальному фонду за 2 місяці поступило  521,6 тис. грн. із  582,2 тис. грн.,  що складає 89,6 % до плану.

Протягом 2 місяців 2018 року з державного бюджету отримано базової дотації 3321,0 тис. грн. при плані 3321,0 тис. грн. та дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету 1819,6 тис. грн.

Видаткова частина бюджету району по загальному фонду за січень-лютий 2018 року виконана на 19,2 %. Із уточнених річних призначень 374186,3 тис. грн.  освоєно 71896,7 тис. грн.

Станом на 01.03.2018р. прострочена кредиторська заборгованість із заробітної плати з нарахуваннями,  з медикаментів та перевязувальних матеріалів відсутня.

21.03.2018 | Актуально

МОН чекає на пропозиції роботодавців до концепції, яка визначатиме розвиток професійної освіти в Україні

 

Нова модель фінансування та управління ПТНЗ, покращення якості освіти та розвиток державно-приватного партнерства. Ці напрями ввійшли до проекту концепції сучасної професійно-технічної освіти, створеному Міністерством освіти і науки України.

Про це йшлося під час круглого столу “Майбутнє професійної освіти в Україні”, який відбувся в Києві. Учасниками заходу стали представники МОН, фахівці приватних та державних підприємств, менеджери з управління персоналом міжнародних компаній.

“Нова концепція має бути широкою і покривати усю професійну освіту: від старшої школи до коледжів та освіти дорослих. Тому для нас важливо врахувати реальні пропозиції від роботодавців, які мають своє бачення розвитку професійної освіти. Зокрема, концепція має дати уявлення про основні компетентності, яких очікує від робітника працедавець. І це буде одним з головних пунктів документу”, - зазначив заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей.

21.03.2018 | Актуально

«Щаслива старість і як її досягнути»

 

З метою виховання підростаючого покоління та залучення дітей до громадського життя, за ініціативидепутата Тлумацької районної ради Петра Сулими у загальноосвітніх навчальнихзакладах району пройшов конкурс з написання творів на тему «Щаслива старість і як її досягнути», у якому взяли участь учні 3-11 класів.

Переможцем конкурсу стала учениця 10-го класу Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кобилянська Аліна, друге місце посіли учениці 11-го класу Обертинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Герелюк Христина, 11-го класу Нижнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Майзнер Наталія та 8-го класу Гостівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Острижнюк Алла, третє місце здобули учні 6-го класу Гостівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Василенчук Денис, 4-го класу Грушківського НВК Солнічка Марко і учениці 8-го класу Палагицького НВК Бойчук Адріана, 11-го класу Кутищенського НВК Лесюк Марія, 8-го класу Хотимирської ЗОШ І-ІІ ступенів Марків Надія, 9-го класу Гостівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нановська Христина, 9-го класу Петрилівського НВК Протас Роксолана.

Представляємо вашій увазі твір переможця районного конкурсу Кобилянської Аліни.

Детальніше: http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/75883.htm


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»
Я маю право
 
Вакантні посади Тлумацької районної державної адміністрації
 
Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене"
Україна-НАТО
Децентралізація
 
Професійна освіта управлінських кадрів: проблеми, дослідження, досвід. Збірник наукових статей
Енергоефективність та енергозбереження

Відео:енергоефективні поради

Пам"ятка посадовій особі підприємства, установи, організацій або органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування при отриманні інформації про вчинення діяння з ознаками терористичного акту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області