26 лютий 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької  райдержадміністрації

Володимир Габурак

 

 Новини
23.02.2018 | Актуально

Уряд удосконалив механізм монетизації субсидій

 

21 лютого на засіданні Уряду було прийнято рішення про удосконалення механізму монетизації субсидій, що був запроваджений в Україні з 1 січня 2018 року.

Проект змін до відповідної постанови КМУ був розроблений Міністерством фінансів після активного обговорення цього рішення з усіма зацікавленими сторонами - Мінсоцполітики, Мінрегіоном, Казначейством, представниками ОСББ/ЖБК, експертами, народними депутатами.

Схваленийдокумент удосконалює механізм перерахування субвенції з державного бюджету на оплату пільг та житлових субсидій. Це вирішує ті проблемні питання, які за результатами моніторингу роботи системи, що проводить Мінфін, виникали в учасників процесу з 1 січня цього року.

Постанова набирає чинності з дня її опублікування і застосовується з 1 січня 2018 року.

«Всім учасникам процесу вдалось досягти порозуміння, бо нас об’єднувала спільна мета - перехід від застарілої і неефективної моделі надання субсидій до їх монетизації й адресності. Всі сторони мають принципово однакове бачення напрямів реформування системи соціального захисту. Я дякую всім, хто долучився до розробки та доопрацювання проекту з монетизації субсидій», - зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Згідно з прийнятим рішенням, тепер розрахунки за квартирну плату (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот будуть здійснюватись на підставі інформації управлінь соцзахисту щодо нарахованих пільг та субсидій, але не вище фактичного споживання.

КоштиКазначейство буде перераховувати на рахунки в банківських установах.

Водночас для надавачів послуг із водопостачання і водовідведення передбачено можливість спрямування коштів на розрахунки за питну воду, придбану для централізованого постачання споживачам. А для надавачів послуг із централізованого теплопостачання передбачена можливість спрямування коштів на оплату купованої теплової енергії, питну воду та послуги з водопостачання, придбані для надання послуг із централізованого постачання гарячої води.

Крім того, скорочено терміни перерахування коштів. 

«Монетизація субсидій - це ефективна і дієва можливість виключити зловживання і корупцію в цьому процесі. Таким чином ми також посилюємо контроль держави за витратами на виплату субсидій», - підкреслив міністр фінансів.

23.02.2018 | Нарада

Проведено нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

 

У п'ятницю, 23 лютого, відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, яку провів керівник апарату РДА Андрій Мозиль.

На нараді присутніми розглянуто доповідну записку обласної державної адміністрації «Про стан роботи з документами у 2017 році» та  актуальні питання впровадження нового законодавства України  «Про державну службу».

Начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Наталія Білас, наголосила присутнім на посиленні персональної  відповідальності керівників та працівників державних установ за дотриманням  встановлених вимог інструкції з діловодства. Начальник відділу кадрової роботи райдержадміністрації Галина Нічведа, у свою чергу, детально зупинилась на питаннях внесення змін до положень про відділи та посадових інструкцій працівників, декларуванні доходів про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік.

Детальніше: http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/74729.htm

23.02.2018 | Оголошення

Увага! Штормове попередження


        24-27 лютого по області очікується сильне похолодання: зниження (мінімальної) температури повітря: 24 лютого до 10-16° морозу, 25 лютого до 14-19° морозу, 26-27 лютого до 14-20° морозу
      Щоб недопустити переохолодження чи обмороження, громадяни можуть звертатись до стаціонарних пунктів обігріву, які функціонують на території району за вказаними нижче адресами:
• Тлумацька центральна районна лікарня м.Тлумач, вул. Винниченка, 84
• Терапевтичне відділення №2 Тлумацької центральної районної лікарні
смт. Обертин ,вул. Б.Хмельницького
• Тлумацький РБК м. Тлумач, вул. Грушевського, 1
• Олешанська сільська рада ОТГ с. Олеша, вул. Грушевського, 119
• Нижнівська сільська лікарська амбулаторія с. Нижнів, вул. Дністерська, 12

23.02.2018 | Актуально

Чому навчатимуть дітей у початковій школі з 1 вересня 2018 року

 

Затверджено Державний стандарт початкової освіти, за яким навчатимуться першокласники з 1 вересня 2018 року. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету міністрів України 21 лютого цього року.

«Саме в цьому документі закладено ключові елементи – вимоги до обов’язкових результатів навчання та компетентностей здобувачів освіти – що визначають зміст освіти в початковій школі. Саме тут закладено, що саме дитина має знати, вміти, розуміти після завершення чотирьох перших класів», – розповіла Лілія Гриневич.

Вона пояснила, що робота над стандартом тривала два роки. При цьому було використано досвід семи країн – Фінляндії, Сінгапуру, Ірландії, Шотландії, Франції, Канади та Польщі.

«Водночас ми ґрунтуватися на кращих практиках української школи», – додала міністр.

23.02.2018 | Статистика

Споживчий ринок нафтопродуктів

Івано-Франківської області у 2017 році

 

На кінець грудня 2017р. на автомобільних шляхах області  функціонувало 180 автозаправних станцій (далі – АЗС), у тому числі 6 автогазонаповнювальних компресорних станцій (далі – АГНКС), які належали 53 суб’єктам господарювання (юридичним  особам  та   фізичним особам–підприємцям). 

У 2017р. через мережу АЗС було продано у роздріб світлих нафтопродуктів, пропану і бутану скраплених та газу природного скрапленого або у газоподібному стані для автомобілів на 3,3 млрд.грн. Найбільшими були  обсяги  роздрібного  товарообороту  від  продажу  бензину моторного (1,5 млрд.грн або 45,4% від загального обсягу) та  палива дизельного (1,4 млрд.грн або 42,3%). Пропану і бутану скраплених було реалізовано на 384 млн.грн,  газу  природного  скрапленого  або у газоподібному стані (метану) – на 18,5 млн.грн, що відповідно склало  11,7% та 0,6% від роздрібного продажу через АЗС.

У фізичних обсягах продаж дизельного палива склав 49,9 тис.т, що на 9,9% менше, ніж у 2016р., бензину моторного – 44,4 тис.т (на 10,3% менше), пропану і бутану скраплених – 17,2 тис.т (на 13,6% більше), газу природного скрапленого або у газоподібному стані (метану) – 0,9 тис.т (на чверть менше). Основу реалізованого бензину моторного складав бензин марок А-92 та А-95. За обсягами реалізованих через АЗС палива дизельного та бензину моторного область посіла відповідно 7 та 11 місця серед регіонів країни, їх частка склала відповідно 4,5% та 3,1% від загального обсягу продажу по країні.

На  кінець  грудня  2017р.  на  АЗС  запаси  бензину  моторного  склали 2,7 тис.т, палива дизельного – 1,7 тис.т, пропану і бутану скраплених – 213 т.

22.02.2018 | Районний центр зайнятості інформує

Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного 

 

14 лютого 2018 року проведена чергова виїзна зустріч директора Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Михайла Боговича та начальника відділу взаємодії з роботодавцями Оксани Слободян в Обертинській селищній раді з селищним головою Віктором Хамутом, сільськими головами сіл Хотимир, Жуків, Яківка Дмитром Капуляком, Миколою Родчином, Василем Загрійчуком та секретарем Гавриляцької сільської ради Галиною Шевагою  на тему: «Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного».

Розпочав роботу семінару директор Тлумацької районної філії М.Богович, який  ознайомив присутніх із ситуацією на місцевому ринку праці, акцентувавши головну увагу на Законі України «Про зайнятість населення», наголосивши, що даний закон визначає правові, економічні та організаційні засади реалізації державної політики у сфері зайнятості населення, надає гарантії держави щодо захисту прав громадян на працю та реалізації їхніх прав на соціальний захист від безробіття. Також він зупинився на питанні професійної освіти молоді за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Детальніше: http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/74674.htm

22.02.2018 | Актуально

Сесія районної ради затвердила Програму соціально-економічного і культурного розвитку району на 2018 рік

 У четвер, 22 лютого, у великій залі засідань адмінбудинку районної влади під головуванням голови районної ради Василя Двояка відбулася вісімнадцята сесія районної ради сьомого демократичного скликання.

Під час сесії були розглянуті питання: про виконання районного бюджету за 2017 рік, про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, про виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку Тлумацького району за 2017 рік, про Програму соціально-економічного і культурного розвитку Тлумацького району на 2018 рік, про стан використання лісових ресурсів у Тлумацькому районі, про районну програму забезпечення діяльності центру надання адміністративних послуг Тлумацької районної державної адміністрації на 2018 рік, про затвердження тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, про затвердження Статуту Тлумацької центральної районної лікарні у новій редакції та інші.

За підсумками роботи сесії були прийняті відповідні рішення.

22.02.2018 | Відділ освіти РДА інформує

 

 

Триває реєстрація на основну сесію ЗНО-2018

 

Охочим узяти участь у ЗНО необхідно за допомогою сервісу https://zno.testportal.com.ua/registration «Зареєструватися» сформувати та роздрукувати реєстраційну картку, що є одним з обов’язкових документів для здійснення реєстрації.

Після створення реєстраційної картки майбутній учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Комплект документів учні, які цьогоріч проходять ДПА у формі ЗНО, подають до закладу освіти, у якому навчаються, а решта осіб надсилає самостійно (бажано рекомендованим листом) на адресу регіонального центру, указану в контрольно-інформаційному листі. Рекомендації щодо реєстрації, у тому числі перелік документів, необхідних для реєстрації, розміщено в розділі http://testportal.gov.ua/registr/ «Учасникам/Процедура реєстрації».

Особа, яка успішно пройшла реєстрацію, отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО. Ці документи будуть надіслані учням, які складають ДПА у формі ЗНО до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, вказану під час реєстрації.

Для кожного зареєстрованого учасника на сайті Українського центру буде створено https://zno.testportal.com.ua/info/login інформаційну сторінку, доступ до якої можливий за номером і пін-кодом сертифіката. На інформаційній сторінці буде розміщено інформація про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати проходження тестування.

Аналогом інформаційної сторінки є мобільний додаток http://testportal.gov.ua/mobilnij-dodatok-moye-zno/ «Моє ЗНО», який надає змогу учасникам тестування отримати інформацію про проведення ЗНО на власний мобільний пристрій.

У 2018 році реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 6 лютого до 19 березня.

22.02.2018 | Оголошення

Шановні прикарпатці!

 

Останньої пятниці кожного місяця Ви матимете можливість в режимі прямої телефонної лінії поспілкуватися з експертами Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України за телефоном 0504475788 в межах комунікаційного проекту «Не будь байдужим до реформ». Ви зможете отримати фахові відповіді та консультації щодо об’єднання територіальних громад, фінансових переваг ОТГ, реформ в галузі охорони здоров’я, освіти, житлово-комунального господарства, земельних відносин тощо.

22.02.2018 | Актуально

У селі Жабокруки відбулось свято «Барви рідної мови» 

 

       Міжнародний день материнської мови – день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.  Наша українська мова — це золота скарбниця душі народної, з якої ми виростаємо, якою живемо. Мелодійна та неповторна наша мова ввібрала в себе гомін лісів, полів і  рік. Слова нашої мови переткані вишневим цвітом, барвінком, калиною.

      Українська мовна традиція сягає до княжих далеких часів. За давнину Київської Русі наше слово повновладно зазвучало на державному рівні. Шлях нашої мови був тернистим. Скільки заборон прийшлося зазнати українській мові, але доки народ має свою мову, його серце завжди оживає, гоїться і сміється.

        21 лютого в клубі селі Жабокруки відбулось свято «Барви рідної мови».У святі брали участь   Софія Мосяк,  Надія Мосяки,  Віталій Слюсар та інші. На святі прозвучали пісні про рідну мову, віршовані твори Т.Г Шевченка, Лесі  Українки, Василя Стуса  та твори сучасних поетів і писменників.

       Мова-символ нашої могутньої країни, вона — її гордість. У ній звуки нашої Батьківщини: шелест трав, звук дзвонів, течія води, хрускіт снігу, пташиний щебет, небесні громи, шум дощу. У ній жива українська душа, луна світу.

        Тож шануймо свою мову бо без мови немає народу.


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»
Я маю право
 
Вакантні посади Тлумацької районної державної адміністрації
 
Україна-НАТО
Децентралізація
 
Професійна освіта управлінських кадрів: проблеми, дослідження, досвід. Збірник наукових статей
Енергоефективність та енергозбереження

Відео:енергоефективні поради

Пам"ятка посадовій особі підприємства, установи, організацій або органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування при отриманні інформації про вчинення діяння з ознаками терористичного акту
Військова служба за контрактом
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області