30 Квітень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької  райдержадміністрації

Володимир Габурак

 

 Новини
28.04.2017 | Управління соціального захисту населення РДА інформує

Відбулося спільне засідання районної робочої групи

з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення

рівня оплати праці та дотримання норм законодавства

в частині мінімальної заробітної плати і робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення

 

 

У п'ятницю, 28 квітня, року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського відбулося спільне засідання районної робочої групи з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати і робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Робочою групою проведено аналіз стану оплати праці в районі, зокрема  причин скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час.

Згідно з інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в області у лютому 2017 року 232 осіб, які працюють у 18 бюджетних організаціях і установах, отримували заробітну плату в розмірі менше законодавчо встановленого мінімального рівня (3200 грн.). Двоє  найманих працівників Тлумацького житлового ремонтно-есплуатаційного підприємства звільнено через ліквідацію підприємства.

За результатами роботи дано доручення керівникам установ та служб району.

28.04.2017 | Актуально

Учасники ЗНО-2017 отримають сьогодні повідомлення про місце та час тестування

Сьогодні, 28 квітня, всі учасники ЗНО-2017 отримають запрошення-перепустки із зазначенням місця та часу тестування з обраних ними навчальних предметів. Відповідні повідомлення будуть розміщені на інформаційних сторінках усіх учасників на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Також ці дані будуть доступні в мобільному додатку «Моє ЗНО», який був запущений у березні цього року, щоб учасники оцінювання завжди могли переглянути розклад тестування та його результати.

Доступ до персональної сторінки на сайті УЦОЯО та додатку «Моє ЗНО» здійснюється за номером сертифіката ЗНО та пін-кодом, зазначеним у ньому.
Учасникам ЗНО потрібно самостійно роздрукувати запрошення-перепустку.

Якщо учасник з технічних причин не отримає запрошення 28 квітня, йому потрібно звернутися на гарячу лінію УЦОЯО за номером (044) 486-09-62 або до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

28.04.2017 | Актуально

Монетизовану частину зекономлених субсидій люди повинні отримати до 1 вересня 2017 року

Відповідно до прийнятого Кабінетом міністрів України рішення, громадяни, які за результатами опалювального сезону зекономили житлові субсидії на газ і електроенергію, повинні отримати грошову компенсацію до 1 вересня 2017 року. На цьому під час засідання Уряду наголосив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Порядок монетизації дуже чітко розписаний і до 1 червня підприємства-надавачі послуг мають сформувати списки людей, що мають економію відповідних енергоресурсів, і передати ці списки до управлінь соцзахисту населення. На підставі цих списків до 1 вересня люди повинні отримати кошти. У Державному бюджеті України всі необхідні ресурси для цього є», - сказав він.

«Це перший крок до монетизації субсидій. Це ми робимо вперше в історії України», - підкреслив Павло Розенко.

28.04.2017 | Нарада

Відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації 

 

З метою забезпечення належного контролю за виконанням законів України, документів органів влади вищого рівня та доручень голови обласної державної адміністрації у п'ятницю, 28 квітня, голова РДА Володимир Габурак провів нараду за участі першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського, заступника голови районної ради Василя Гнатюка, керівника апарату РДА Андрія Мозиля, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.

За результатами наради дано доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб підготувати інформацію про стан виконання повноважень делегованих районною радою відповідно до вимог ст. 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за період 2015-2017 років, та про наявність та ефективність виконання спільних програм, укладених договорів, меморандумів, створення спільних органів, організацій з органами місцевого самоврядування, територіальними громадами, їх посадовими особами за період 2015-2017 років.

28.04.2017 | Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА інформує

Обговорено стан впровадження проекту DESPRO 

в селах Підвербці та Вікняни

 

27 квітня перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський провів нараду щодо стану впровадження в селах Підвербці та Вікняни  Швейцарсько-Українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO за участі заступника голови районної ради Василя Гнатюка, начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Зоряни Баранської, начальника відділу освіти райдержадміністрації Володимира Пеника, виконуючих обов’язки сільських старост сіл Вікняни та Підвербці Віталія Маланчука та Мирослава Красняка і інших.

На нараді розглядались питання щодо стану впровадження в селах Підвербці та Вікняни проекту DESPRO і аналізу звітів з технічної оцінки об’єктів будівництва.

Із звітами про проведення технічного обстеження на об’єктах будівництва водопроводів в  селах Підвербці та Вікняни в рамках Проекту DESPRO присутніх ознайомив Ігор Бринський, а Віталій Маланчук та Мирослав Красняк доповіли про стан впровадження проектів і проблемні питання, що виникають в процесі роботи.

За результатами обговорення було вирішено рекомендувати виконуючому обов’язки сільського голови села Підвербці Віталію Маланчуку підготувати претензію підряднику щодо усунення зауважень зазначених у звіті з технічної оцінки об’єкта та спільно з підрядником, керівником організації, яка здійснювала технагляд і представниками районної державної адміністрації та районної ради провести обстеження на об’єкті будівництва. Виконуючому обов’язки сільського старости села Вікняни Мирославу Красняку учасники наради рекомендували провести збори в селі Вікняни за участю голови Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Романа Круховського та  підрядника, на яких проінформувати населення про стан впровадження та фінансування робіт по будівництву водопроводу.

28.04.2017 | Актуально

 

Шановні батьки! Відтепер зареєструвати місце проживання новонародженої дитини можна через органи ДРАЦС

    

          Шановні батьки, Ваша сім’я після народження дитини поповнилися, тому для  Вас, крім усіх інших обов’язків лягає також обовя’зок щодо реєстрації місця проживання новонародженої дитини. 

Тлумацький районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції проводить реєстрацію місця проживання новонародженої дитини.

Документи необхідні для реєстрації місця проживання новонародженої дитини:

- паспорти батьків;

- свідоцтво про народження дитини;

- будинкову книгу;

- заява встановленої форми;

- квитанцію про сплату адміністративного збору;

- згоду другого з батьків (у разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами).

28.04.2017 | Прес-служба ОДА інформує

Аби не було суперечок між сусідами, необхідно дотримуватися вимог Земельного кодексу України

У поточному році в головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області та його територіальних управліннях відмічається збільшення звернень громадян на дії інших громадян - сусідів, односельців - з причин, які можна кваліфікувати як порушення правил добросусідства.

Відповідно до ч.1 ст. 103 Земельного кодексу України правила добросусідства визначаються наступним чином: 

1. Власники та землекористувачі земельних ділянок повинні обирати такі способи використання земельних ділянок відповідно до їх цільового призначення, при яких власникам, землекористувачам сусідніх земельних ділянок завдається найменше незручностей (затінення, задимлення, неприємні запахи, шумове забруднення тощо). 

2. Власники та землекористувачі земельних ділянок зобов'язані не використовувати земельні ділянки способами, які не дозволяють власникам, землекористувачам сусідніх земельних ділянок використовувати їх за цільовим призначенням (неприпустимий вплив). 

3. Власники та землекористувачі земельних ділянок зобов'язані співпрацювати при вчиненні дій, спрямованих на забезпечення прав на землю кожного з них та використання цих ділянок із запровадженням і додержанням прогресивних технологій вирощування сільськогосподарських культур та охорони земель (обмін земельних ділянок, раціональна організація територій, дотримання сівозмін, встановлення, зберігання межових знаків тощо). 

Главою 25 Земельного кодексу України визначено, що земельні спори вирішуються судами, органами місцевого самоврядування та центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин. Земельні спори у межах населених пунктів, у тому числі щодо додержання громадянами правил добросусідства, вирішують органи місцевого самоврядування. 

У разі незгоди власників землі або землекористувачів з рішенням органів місцевого самоврядування, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, спір вирішується судом.

28.04.2017 | Актуально

Українські родини вже сьогодні готуються до наступного опалювального сезону та утеплюють будинки

Завершення опалювального сезону 2016/2017 років дає змогу домогосподарствам зробити чимало висновків щодо необхідності впроваджувати енергоефективні заходи. Все більше сімей усвідомлюють, що подбати про утеплення житла треба заздалегідь, вже сьогодні.

Про це свідчить позитивна динаміка попиту на Урядову програму «теплих» кредитів. Особливу активність почали проявляти ОСББ. Зокрема, минулого тижня 13 ОСББ залучили 2,1 млн. грн. на енергоефективні заходи. Для порівняння позаминулого тижня 9 ОСББ отримали більше 1 млн. грн. на утеплення. 

Зазвичай, ОСББ впроваджують різні заходи: від встановлення лічильників тепла, облаштування ІТП, заміни вікон, до проведення комплексного утеплення будинку.

У результаті ОСББ-учасники програми виграють двічі. Спочатку з держбюджету вони отримують відшкодування витрат у розмірі від 40% до 70%. Додаткову компенсацію ОСББ можуть одержати від місцевих органів влади. Крім цього, після реалізації необхідних енергоефективних заходів мешканці багатоповерхівки значно менше сплачують за комунальні послуги.

«Сьогодні маємо багато прикладів успішного утеплення будинків за фінансової підтримки Держави. Вони доводять ефективність як програми, так і реалізації енергоощадних заходів», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук. Загалом, станом на сьогодні 726 ОСББ стали учасниками Урядової програми «теплих» кредитів. Разом вони залучили 91,5 млн. грн. на утеплення житла.

27.04.2017 | Терцентр інформує

 

Відбулось засідання комісії з розгляду заяв

самотньо проживаючих громадян

 

27 квітня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бринський провів засідання постійно діючої комісії з розгляду заяв громадян, які проживають самотньо, про взяття їх на обслуговування територіальним центром та звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг).

Комісія розглянула звернення самотньо проживаючої громадянки с. Олеша про влаштування її у відділення стаціонарного догляду в села Петрів. Окрім цього, на засіданні, йшлося про взяття на обслуговування територіальним центром семи громадян, серед яких троє  – жителі населених пунктів, що входять до складу Тлумацької ОТГ.

У результаті вивчення та обговорення комісією було прийнято рішення про задоволення заяв громадян, взяття на обслуговування та звільнення їх від плати за надання соціальних послуг.

27.04.2017 | Відділ кадрової роботи апарату РДА інформує

 

Визначено переможців І туру щорічного Всеукраїнського

конкурсу «Кращий державний службовець»

 

Організаційним комітетом з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Тлумацької районної державної адміністрації підведено підсумки І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Серед учасників конкурсу, які представляли апарат та структурні підрозділи райдержадміністрації: один державний службовець, який брав участь у номінації «Кращий керівник» та три, які змагались у номінації «Кращий спеціаліст».

Переможцем у номінації «Кращий керівник» визнано Риндич Марію Василівну – керівника центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації. У номінації «Кращий спеціаліст» перемогу здобула Миринда Олеся Василівна – головний спеціаліст-бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

Переможці першого туру конкурсу братимуть участь у другому турі, який відбудеться в червні 2017 року в м.Івано-Франківськ.

Цьогорічний конкурс вкотре показав, що на державну службу приходять професійно підготовлені громадяни, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки та мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Міжнародний мистецький фестиваль "Карпатський простір"
Військова служба за контрактом
 
Безоплатна правова допомога
Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Довкілля Прикарпаття. Дністровський регіональний ландшафтний парк
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району
 
Відеоролик "Отримав субсидію - бережи енергоресурси"
 
Соціальна реклама
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області