23 Серпень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької  райдержадміністрації

Володимир Габурак

 

 Новини
23.08.2017 | Вітання

Дорогі жителі Тлумаччини!

 

Прийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України – святами, які є важливими для кожного українця, для тих, хто вважає себе патріотом своєї країни, стоїть на захисті українських кордонів, вболіває за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею.

26-у річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, зі зброєю в руках боронячи від агресора власні території, відстоюючи право українців жити на своїй, Богом даній землі.

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це - велика честь і відповідальність перед власним сумлінням і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Від щирого серця бажаємо усім жителям нашого краю миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу. Нехай у душі і справах ніколи не згасає вогонь надії, любові і добра, а також віра у те, що доля України стане щасливішою, життя у ній - кращим, майбутнє - радіснішим.

 

Зі святом Вас!

 

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою

 

Голова районної державної адміністрації

Володимир Габурак

Голова

районної ради      Василь Двояк

23.08.2017 | Подія

 

У Тлумацькому районі відзначили День прапора та 26-ту річницю незалежності України

 

 

День Державного Прапора та День Незалежності є основними державними національними святами України, адже прапор є невід’ємним символом будь-якої країни, а щодо незалежності – то український народ віками йшов до неї у своєму святому прагненні жити в вільній, незалежній країні, однак збулася ця мрія лише двадцять шість років назад.

 

 

Детальніше >>>

23.08.2017 | Нарада

 

Відбулась нарада щодо визначення особи для проведення корекційних програм відповідно до положень Закону України «Про попередження насильства в сім'ї»

 

У вівторок, 22 серпня, з метою вжиття заходів для підтримки осіб, які постраждали від насильства і впровадження корекційних програм для осіб, які вчиняють насильство в сім'ї за головування керівника апарату районної державної адміністрації Андрія Мозиля відбулась нарада щодо визначення особи для проведення корекційних програм відповідно до положень  Закону України від 15.11.2001 року № 2789-ІІІ «Про попередження насильства в сім'ї».

Участь у нараді взяли заступник начальника управління соціального захисту населення  РДА Галина Мельник, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Валерій Семків, начальник відділу освіти РДА Володимир Пеник та директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  Уляна Гринишин.

За підсумками наради вирішено визначити особу з числа психологів, яка пройде навчання з впровадження корекційних програм і в подальшому буде проводити корекційні програми з особами, які вчиняють насильство в сім'ї або належать до групи ризику.

23.08.2017 | Актуально

Служба у резерві українського війська - служба для справжніх патріотів

 

У вересні проводяться масштабні збори резервістів на території 5 областей. На зборах будуть задіяні 9 бригад, які приймуть до своїх лав понад 8000 резервістів. Військовими комісаріатами Івано-Франківської області в серпні - вересні 2017 року, заплановано до відправки мешканців області  на збори резервістів. Першочергово будуть призиватися громадяни України, які впродовж  2014–2015 років були призвані до лав Збройних Сил України під час 1–6-ї черг мобілізації, виконували завдання в зоні АТО, після відповідних указів Президента України були звільнені з лав Збройних Сил України, зараховані на облік до військкоматів за місцем проживання, як оперативний резерв першої черги.

Для підвищення мотивації громадян до проходження служби у військовому резерві резервіст забезпечується безкоштовно:

військовою формою одягу, харчуванням та проживанням у військових частинах, медичним обслуговуванням у закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України.

Резервісту компенсується:

середньомісячна заробітна плата за час перебування у військовій частині, вартість проїзду до військової частини та у зворотному напрямку.

Резервісту виплачується:

грошова винагорода в кінці року, грошова виплата із розрахунку до двох мінімальних заробітних плат на місяць за рахунок коштів передбачених у Державному бюджеті України, мінімальна заробітна плата за весь період перебування у військовій частині, якщо він перебуває на обліку в центрі зайнятості, добові.

Резервісту гарантується:

збереження місця праці, займаної посади та середньої місячної заробітної плати.

Резервіст має можливість:

отримати відстрочку від призову на строкову військову службу, звільнитись від призову на строкову військову службу, коли виконає обов’язок служби у військовому резерві впродовж строків першого та другого контрактів, просуватися по службі, підвищувати кваліфікацію, отримувати чергові військові звання та нову військово-облікову спеціальність.

22.08.2017 | Фінанси

Стан фінансування коштів з районного бюджету

 

 

За період з 31.07.2017 по 19.08.2017 з районного бюджету проведено фінансування соціальних виплат, зокрема :

- субвенція з державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу – 7543,7 тис. грн.;

- субвенція з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною"– 1,6 тис. грн.;

- субвенція з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 93,4 тис. грн.;

- субвенція з обласного бюджету на пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 1,5 тис. грн.;

- субвенція з обласного бюджету на додаткові виплати ветеранам ОУН-УПА – 6,0 тис. грн.;

- субвенція з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, послуг водопостачання і водовідведення, природного газу – 2365,8 тис. грн.

22.08.2017 | Актуально

Проведено п’ятнадцяту сесію районної ради

У вівторок, 22 серпня, у Великій залі засідань адмінбудинку районної влади під головуванням голови районної ради Василя Двояка та за присутності голови райдержадміністрації Володимира Габурака відбулася п’ятнадцята сесія районної ради сьомого демократичного скликання. У її роботі взяли участь депутати обласної ради Богдан Станіславський та Оксана Кисилиця.

 

 

Детальніше >>>

22.08.2017 | Прес-служба ОДА інформує

Бюджетний процес 2018 розпочато

 

На виконання частини першої статті 75 Бюджетного кодексу України Міністерством фінансів України доведено до обласних державних адміністрацій, а вони відповідно – районним державним адміністраціям, містам обласного значення та об’єднаним територіальним громадам особливості складання розрахунків проектів місцевих бюджетів на 2018 рік та прогнозу на 2019-2020 роки.

Схвалення Урядом проекту Основних напрямків бюджетної політики, що охопили середньостроковий період на 2018-2020 роки та подання його на розгляд Верховної Ради України стало першим кроком у реалізації бюджетної реформи, передбаченої Стратегією реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки.

До Основних напрямів включено завдання бюджетної політики, стратегічні цілі держави, визначені відповідно до програмних (стратегічних) документів економічного і соціального розвитку, а також вперше визначено сукупні граничні розміри видатків бюджету та граничні розмір видатків головних розпорядників коштів державного бюджету на кожен з років середньострокового періоду, в межах яких провадитиметься діяльність, спрямована на досягнення таких цілей у відповідні роки.

Під час складання проекту місцевих бюджетів на 2018 рік в частині видатків слід врахувати ріст мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року на 16,4 відсотки і встановлення її в розмірі 3 723 гривні та посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки – 1 762 гривні.

Крім цього, слід врахувати, що обсяг освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2018-2020 роках буде визначатися на основі нової формули, яка враховуватиме нормативну наповнюваність класів, що дасть змогу запровадити стимулюючий механізм під час проведення оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів.

Особлива роль у впровадженні бюджетної реформи відведена головним розпорядникам бюджетних коштів. Має відбутися переосмислення діяльності органів влади, бюджетних установ, інших учасників бюджетного процесу. Пріоритетами нової системи бюджетного планування стають досягнення стратегічних цілей та підвищення якості послуг, що надаються суспільству за рахунок бюджетних коштів (державних послуг).

Пріоритетом державної бюджетної політики на середньострокову перспективу в частині регулювання міжбюджетних відносин є забезпечення самостійності місцевих бюджетів, зміцнення їх фінансової спроможності, підвищення прозорості та ефективності управління бюджетними коштами на місцевому рівні.

21.08.2017 | Подія

Відбулась обласна Спартакіада «Спорт для всіх» для людей з особливими потребами

 

17 серпня відбулась VIІІ обласна Спартакіада «Спорт для всіх» від Івано-Франківської громадської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України».

Участь у ній взяли люди з особливими потребами із Тлумацького району, які під час змагань вибороли призові місця, а саме: Генсіцька Галина з Тлумача (інвалід ІІ групи) зайняла третє місце з дартсу, Ткачук Дмитро та Ткачук Марта із села Кутище (інваліди І та ІІ групи) – третє місце з кеглів.

Всі учасники спартакіади отримали хороші враження та заохочувальні призи.

Слід зазначити, що основною метою проведення Спартакіади була популяризація рекреаційних заходів оздоровлення та реабілітації інвалідів і залучення їх до активного способу життя, заняття оздоровчим спортом, встановлення дружніх стосунків між інвалідами районів області.

21.08.2017 | Актуально

На Прикарпатті надійшло понад 10 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб від декларування доходів при отриманні спадщини

 

Мешканці Івано-Франківщини отримали спадщини за минулий рік на суму 213,3 млн. грн.

Відповідно до зведеного бюджету Прикарпаття надійшло 10,2 млн. грн.  податку на доходи фізичних осіб, що на 1,3 млн. грн. більше у порівнянні з  2016 роком та 3,2 млн. грн. військового збору, що на 0,6 млн. грн. більше.  Про це зазначила начальник відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб Наталія Швець.

За її словами, оформлення та видача свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям  здійснюється нотаріусом або в сільських населених пунктах – уповноваженою на це особою відповідного органу місцевого самоврядування. Відповідно до Податкового кодексу України дохід платника податку у вигляді спадщини,  оподатковується податком на доходи фізичних осіб та військовим збором (5 відс.  та 1,5 відс. відповідно). Однак, об’єкти спадщини (дарування), що успадковуються членами сім’ї спадкодавця першого та другого ступенів споріднення оподатковуються за нульовою ставкою ПДФО.

«Необхідно виокремити два випадки отримання спадщини: резидентами та нерезидентами, тобто громадянами та іноземцями, - зазначила Наталія Швець. - В обох випадках нотаріуси виступають податковими агентами, однак у випадку отриманні спадщини спадкоємцем-нерезидентом, податок на доходи фізичних осіб та військовий збір йому необхідно сплатити до нотаріального оформлення об’єкта спадщини, а нотаріуси зобов’язані контролювати сплату цих податків та інформувати фіскальну службу про суму доходу у вигляді вартості успадкованого майна.

У випадку отримання спадщини громадянами України нотаріуси за місцем розташування державної нотаріальної контори або робочого місця приватного нотаріуса зобов’язані інформувати фіскальну службу про суму доходу у вигляді вартості успадкованого майна. В свою чергу громадяни-спадкоємці зобов’язані самостійно задекларувати отриманий дохід у вигляді спадщини та сплатити  належні податкові зобов’язання».

Посадовицянагадала нотаріусам та уповноваженим особам органів місцевого самоврядування про обов’язкове подання інформації про видачу свідоцтва про право на спадщину до органів фіскальної служби.

21.08.2017 | Актуально

Рятувальники Прикарпаття закликають громадян не провокувати пожеж в природних екосистемах

 

Незважаючи на неодноразові застереження рятувальників щодо небезпеки спалювання сміття та залишків сухої рослинності, несвідомі громадяни продовжують нехтувати заходами безпеки, що призводить до виникнення пожеж.

Так з початку року на Прикарпатті виникло більше 850 пожеж в природних екосистемах.

Шановні громадяни!

Служба порятунку закликає вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожеж в природних екосистемах. Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Пам'ятайте, що спалювання сухостою може спричинити руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.

Під час відпочинку на природі, необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров'ю.


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Програма урочистих заходів до Дня Незалежності України
Енергоефективність та енергозбереження

Відео:енергоефективні поради

Соціальна реклама
Військова служба за контрактом
 
Інформація про запровадження безвізового режиму Україна-ЄС

 

Україна - НАТО
Соціальна реклама "Два прапори - єдина країна"
81 бригада ВДВ Народжені перемагати
Безоплатна правова допомога

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області