18 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької  райдержадміністрації

Володимир Габурак

 

 Новини
18.06.2018 | Актуально

Івано-Франківщина за тиждень

 

Із 11 по17 червня 2018 року. Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/ivano-frankivshina-za-tizhden-24

18.06.2018 | Актуально

Антикорупційний суд повинен розглядати всі антикорупційні справи – Президент

Президент Петро Порошенко наголошує, що всі справи щодо корупційних злочинів мають бути передані у новостворений антикорупційний суд. Глава держави зазначає, що Парламент, як незалежний орган, може прийняти рішення щодо норми Закону «Про Вищий антикорупційний суд», що встановлює можливість розгляду апеляцій по корупційних справах в судах загальної юрисдикції.

«Позиція Президента є абсолютно чіткою – вона викладена, і я прошу це перевірити, в законопроекті, який був зареєстрований 22 грудня. В законопроекті ця норма була викладена абсолютно чітко: що всі справи, які на час створення антикорупційного суду передані в будь-які суди, мають бути негайно переправлені в антикорупційний суд. І лише антикорупційний суд справи по критеріях, які визначають підсудність, мається на увазі рівень чиновника, який обґрунтовано підозрюється в скоєнні корупційного злочину, або сума, яка дана у вигляді хабаря, або інші питання, обов’язково мають розглядатися новим створеним антикорупційним судом», - нагадав Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам.Глава держави зауважив, що тоді ця позиція викликала критику: «що нібито будуть перезавантаженні, точніше – перевантажені суди і ми їх засиплемо справами». Петро Порошенко також нагадав, що тоді були відповідні висновки Венеційської комісії, зокрема пункт 35, де зазначалось про принцип – «з чистого аркуша» і комітет без будь-яких погоджень прийняв позицію, що він враховує таким чином цю рекомендацію.

«Яка позиція і ставлення Президента до цього? Вона не змінилась. Вона як була, що ми маємо всі справи передавати в антикорупційний суд, як була задекларована в моєму варіанті, так і залишається такою», - ще раз наголосив Глава держави. «У Парламента є дуже ефективна можливість розглянути і приймати рішення. Парламент є незалежний орган, і будь-яке рішення Парламенту з цього приводу я буду сприймати і схвалювати. Підтримають вони позицію Президента – буду щасливий», - підкреслив він.

«Я вважаю, що антикорупційний суд має забирати до себе всі справи. І кількість справ на сьогоднішній день є дуже переконливою, що може це робити не лише на етапі апеляції, а й на етапі першої інстанції. Це можливо»,- сказав він.

18.06.2018 | Прес-випуск

До Дня медичного працівника

 

Головне управління статистики інформує. На початок 2018 року в медичних закладах області працювало 8,4 тис. лікарів усіх спеціальностей та 14,5 тис. осіб середнього медичного персоналу. У порівнянні з попереднім роком кількість лікарів зросла на 0,5%, середнього медичного персоналу – зменшилась на 1,7%. Забезпеченість лікарями та середнім медичним персоналом населення області є однією з найвищих в Україні і становить 61 лікар та 106 осіб середнього медичного персоналу у розрахунку на 10 тис. населення (за останніми даними  в середньому по державі – 44 та 87 осіб відповідно). На одного лікаря припадає 163 мешканці Прикарпаття, а на одного середнього медичного працівника – 95 (у 2016 році – 164 та 93 особи відповідно).

У галузі охорони здоров’я області працює 31,2 тис. працівників, або 16,2% загальної чисельності штатних працівників регіону. У 2017 році середньомісячна заробітна плата працівника галузі становила 4544 грн, що на 46% більше, ніж у попередньому році, але на чверть менше середньої зарплати в області.

Готують медичні кадри в області національний медичний університет і два медичні коледжі. Торік випускниками цих закладів стали 525 майбутніх лікарів та 767 осіб середнього медичного персоналу.

 

Довідково: Щорічно у третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника. З нагоди професійного свята вітаємо усіх медичних працівників і висловлюємо безмежну вдячність за самовіддану працю, високий професіоналізм та золоті руки, які повертають людей до життя.

17.06.2018 | Вітання

Шановні працівники медичної галузі району!

Прийміть вітання та найтепліші слова з нагоди вашого професійного свята, яке щорічно відзначається у третю неділю червня. Зайве говорити, якою важливою є ваша щоденна праця. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря, середнього медичного працівника завжди була, є і буде однією з найнеобхідніших і найшановніших.

Місія ця важка, але благородна й почесна. Вона вимагає великої віддачі сил та високого професіоналізму. І лише завдяки вашій турботі, знанням і діям у хворих з’являється віра та надія побороти будь-яку недугу. Проте й винагорода за самовіддану працю – безцінна. Це безмежна, ніким не виміряна, вдячність пацієнтів. Це – і визнання та повага у суспільстві.

Ми віримо, що завдяки вашій праці найкращі традиції районної медицини – лікарська честь і громадська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність – будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо народу України. Висловлюємо найтепліші слова вдячності усім вам, хто не жаліючи зусиль та часу, одним із перших приймає на себе і поділяє важкий тягар людського болю й страждань, оберігає найцінніше, що є у людини – її життя.

Щиро зичимо всім вам та вашим родинам здоров’я, любові, достатку і сімейного благополуччя! Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям та збудуться усі задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з вами!

                                             З повагою

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації

Микола Присяжнюк

Голова районної ради

Василь Двояк

15.06.2018 | Актуально

Моніторинг насіннєвих посівів сільськогосподарських культур

 

Фахівцями відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області напередодні жнив проводиться моніторинг насіннєвих посівів озимих та ярих сільськогосподарських культур, зокрема робота з обстеження посівів вже завершена в агроформуваннях Снятинського району.

За результатами моніторингу фахівцям агроформувань надано консультації щодо порядку ведення насінництва, визначено стан рослин на даному етапі вегетації культури, встановлено фітосанітарний стан рослин, особливу увагу приділено питанням внутрішньогосподарського контролю на етапах виробництва, збирання, обробки та зберігання насіння.

Разом з тим фахівцям агроформівань наголошено на необхідності чіткого дотримання вимог законодавства та відповідних нормативно-правових актів, котрі регулюють відносини у сфері насінництва, зокрема вимог закону України «Про охорону прав на сорти рослин» та закону України «Про насіння та садивний матеріал».

Отримання якісного насіння кращих сортів та гібридів стане запорукою майбутніх високих урожаїв сільськогосподарських культур.

   

    

15.06.2018 | Актуально

Платники Івано-Франківщини на обороноздатність України сплатили майже 122 мільйони гривень

 

За січень-травень цього року платники Прикарпаття перерахували до державного бюджету 121,8 млн грн військового збору. Перерахована сума військового збору порівняно з аналогічним періодом 2017 року зросла на 22,5 млн грн, або на 23 відсотки. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Податківці нагадують, що військовий збір запроваджено з серпня 2014 року, його ставка складає 1,5% від обєкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

15.06.2018 | Актуально

 

Підвербцівському виконавчому комітету надано консультативну допомогу з питань організаційно-масової і кадрової роботи та виконання делегованих їм повноважень

У четвер, 14 червня, відбувся виїзд робочої групи у складі начальника відділу кадрової роботи апарату РДА Галини Нічведи, начальника загального відділу апарату РДА Наталії Білас та начальника відділу з питань організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату РДА Мар'яни Поліщук в Підвербцівську сільську раду щодо комплексного вивчення діяльності Підвербцівського виконавчого комітету з питань організаційно-масової і кадрової роботи, виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та надання практичної та методичної допомоги працівникам місцевого самоврядування.

У ході візиту представники робочої групи звернули увагу на наявність інструкції з діловодства та посадових інструкцій, регламенту роботи сільської ради та номенклатури справ, планів роботи, роботу постійних комісій, наявність протоколів сесій, засідань виконкому ради, відповідність рішень та розпоряджень сучасним вимогам та діючому законодавству, реєстрації вхідної та вихідної документації, роботі з кадрових питань, інформаційних стендів тощо. Також представниками робочої групи надано практичну допомогу з питань організаційної і кадрової роботи.

 Детальніше:  http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/79524.htm

15.06.2018 | Актуально

Співробітництво з країнами Карпатського регіону на локальному рівні пришвидшить поступ України до Європи, - Михайло Довбенко

 

Угода про асоціацію між Україною та Євросоюзом передбачає співпрацю не лише на загальнодержавному, а й на регіональному рівні.

        Цю амбітну мету однією з перших розпочала реалізовувати Івано-Франківщина, де головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком спільно з групою народних депутатів України на чолі з Анатолієм Матвієнком започатковано проект «Єврокарпатська ініціатива».

«Співробітництво між владними, бізнесовими, громадськими колами нашої держави з Європейським Союзом на рівні окремих областей та населених пунктів є важливим чинником трансформації її економіки і соціального розвитку, - переконаний народний  обранець Михайло Довбенко. – Сьогодні така робота проводиться на Прикарпатті саме за підтримки представників ділових кіл та громадськості в рамках «Єврокарпатської ініціативи», яка покликана активізувати і поглибити соціально-економічні зв’язки між ЄС та Україною в першу чергу на локальному рівні».

15.06.2018 | Актуально

До кінця року близько 500 амбулаторій нового типу мають запрацювати в українських селах – Президент

Президент Петро Порошенко поставив завдання вже до кінця поточного року ввести у роботу до 500 нових амбулаторій у сільській місцевості. «Наголошую і ставлю дуже  чітке завдання, що до кінця року близько 500 амбулаторій нового типу мають запрацювати в українських селах», - сказав Глава держави на урочистостях з нагоди Дня медичного працівника.«Я не збираюся терпіти жодного відкладання в цьому важливому процесі. Бо кожен день, кожен тиждень затримки – це життя і здоров’я українських громадян, які проживають у сільській місцевості», - підкреслив Петро Порошенко.

Петро Порошенко також поінформував присутніх про хід реалізації проекту «Сільська медицина». «Вже напрацьовано відповідну нормативно-правову базу для чіткої імплементації всього Закону, який був прийнятий Верховною Радою і підписаний мною», - сказав Президент. Президент нагадав, що свого часу поставив абсолютно чітку мету: «Сільське населення, яке складає сьогодні третину населення України, більше ніж 13 млн. українських громадян, які проживають у сільській місцевості. Ми повинні гарантувати і забезпечити для них якісну й доступну медичну послугу, так само як ми маємо забезпечити і професійну високоспеціалізовану консультацію за дуже короткий проміжок часу. Зберегти ті «платинові хвилини» і «золоті години», від яких залежить життя і здоров’я пацієнта».

Він також подякував Уряду, зокрема Віце-премєрам Геннадію Зубку та Павлу Розенку за підтримку його ініціатив.

14.06.2018 | Актуально

Звернення до краян та гостей Прикарпаття!

 

Організатори та учасники проектної ініціативи «Менше сміття – краще життя», яка реалізується громадським центром «Еталон» за підтримки управління екології та природних ресурсів ОДА, спільно з бюро УГКЦ з питань екології на території Івано-Франківської області, стурбовані проблемами, що викликані ставленням людини до природи.

Неправильне поводження з твердими побутовими відходами ми спостерігаємо на наших мальовничих просторах – повсюди залишені сміттєзвалища, малі та великі, неодноразово зустрічаються на узбіччі дороги чи на берегах річок пакети зі сміттям, які вносять свій негативний вплив на довкілля, забруднюючи воду з наших джерел та струмків, яку ми споживаємо, спричиняючи захворювання. Кожен із нас часто чує інформацію про те, що у морях і океанах вже існують цілі острови з поліетиленових відходів та пляшок, а на виготовлення нових виробів з поліетилену, паперу чи скла необхідно знову видобути нафту чи зрізати дерево.

Розв’язання екологічної проблеми залежить від усіх учасників суспільного процесу. Кожен, починаючи від державних інституцій і аж до окремих громадян, відповідно до свого становища та можливостей, має зробити свій власний внесок, починаючи вже від сьогодні усвідомлено ставитися до сортування твердих побутових відходів у домівках, на відпочинку чи роботі, та вносити свою частку у справу збереження природного довкілля.

Отож, ми просимо також всіх небайдужих людей про дбайливе ставлення та захист довкілля. Закликаємо всіх тих, хто відповідальний за нашу державу, без зволікання вжити заходів, необхідних для охорони та збереження природи рідного краю!

Лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти наш край для нас та наступних поколінь – придатним для якісного в ньому життя!


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

Інформація для людей із порушенням слуху
Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»
100-річчя державної служби
Я маю право
 
Вакантні посади Тлумацької районної державної адміністрації
 
Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене"
Україна-НАТО
Децентралізація
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області