28 Червень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької  райдержадміністрації

Володимир Габурак

 

 Новини
27.06.2017 | Вітання

Шановні жителі Тлумаччини!

 

28 червня - знаменна дата в українському календарі. Цей день увійшов в історію нашої держави як день прийняття Основного Закону – Конституції України.

Ця подія ознаменувала фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувала волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Конституція України – запорука становлення та розвитку демократичних цінностей в нашій країні, основа побудови громадянського суспільства. Шануючи і дотримуючись норми Основного Закону ми зможемо збудувати міцну і заможну європейську державу.

Перед усіма нами – як громадою, так і владою – стоїть важливе завдання: об’єднати зусилля і самовіддано працювати на благо нашої молодої суверенної держави. Ми впевнені, що разом нам вдасться досягти поставленої мети.

З нагоди свята щиро зичимо усім жителям Тлумацького краю родинного затишку і достатку, розуміння, злагоди, кипучої життєвої енергії, трудових звершень в ім’я своєї Батьківщини!

Вітаємо усіх з Днем Конституції України!

 

З повагою

 

Голова районної державної адміністрації

Володимир Габурак

Голова районної ради

Василь Двояк

27.06.2017 | Колегія РДА

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

 

У вівторок, 27 червня, у великій залі адміністративного будинку органів влади району відбулось засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяв  голова райдержадміністрації Володимир Габурак, голова районної ради Василь Двояк, перший заступник голови РДА Ігор Бринський, керівник апарату РДА Андрій Мозиль, перший заступник начальника управління ДСНС України в Івано-Франківській області Ігор Оксентюк, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, міський голова міста Тлумач Роман Круховський, члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації і районних служб, селищний та сільські голови, окремі депутати районної ради, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

Відповідно до порядку денного засідання було розглянуто наступні питання: про завершення 2016-2017 навчального року та завдання щодо підготовки закладів освіти до нового навчального 2017-2018 року. оповідав:  В.Пеник – начальник відділу освіти РДА); про посилення стану пожежної безпеки в районі, (доповідав:  В.Бучак – начальник Тлумацького районного відділу УДСНС України в Івано-Франківській області); про завершення весняно-польових робіт та хід підготовки до проведення жнив в районі. оповідав:  С.Марків – начальник управління агропромислового розвитку РДА).

                З усіх питань, винесених на порядок денний, прийняті відповідні рішення.

27.06.2017 | Фінанси

Стан фінансування коштів з районного бюджету

 

За період з 19.06.2017 по 23.06.2017 з районного бюджету проведено фінансування соціальних виплат, зокрема :

- субвенція з обласного бюджету на додаткові виплати ветеранам ОУН-УПА – 6,0 тис. грн.;

- субвенція з державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу – 1008,0 тис. грн.

За рахунок освітньої, медичної субвенцій з державного бюджету,  власних надходжень з районного бюджету по загальному фонду та коштів, переданих з Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади протягом вищевказаного періоду профінансовано:

- заробітна плата – 1671,2 тис. грн.;

- нарахування на заробітну плату – 207,6 тис. грн.;

- медикаменти та перев’язувальні матеріали – 1,4 тис. грн.;

- соціальні виплати, які здійснюються з районного бюджету – 29,6 тис. грн.;

-Олешанській сільській раді на утримання пожежної частини – 26,7 тис. грн.;

- Підвербцівській сільській раді на вибори 11.06.2017 року – 91,2 тис. грн.;

- інші незахищені статті – 76,1 тис. грн.;

                Згідно рішення обласної ради від 24.03.2017 року «Про розподіл коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2017 рік» № 466-13/201 для підготовки до навчального року протягом вищевказаного періоду профінансовано 84,0 тис. грн. на капітальний ремонт Королівської ЗОШ I-III ступенів Тлумацького району.

 

27.06.2017 | Актуально

У Тлумачі пенсійники провели зустріч з ветеранами праці

Заступник начальника Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ірина Кочкодан днями провела зустріч з ветеранами праці та пенсіонерами.

На зустрічі представник фонду розповіла про зміни, які відбулися в пенсійному законодавстві в 2017 році, ознайомила присутніх з нововведеннями в системі пенсійного забезпечення у зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Особливу увагу було приділено роз’ясненню порядку призначення та виплати пенсії, запровадженню нової формули обчислення її розміру та осучасненню.

Ірина Кочкодан надала вичерпні та кваліфіковані відповіді на запитання присутніх. Одночасно з цим, проінформувала про можливість отримання консультацій за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та через телефонну «гарячу телефонну» та лінію об’єднаного управління.

27.06.2017 | Сторінки історії

28 червня – 100 років першому українському уряду 

 

28 червня виповнюється сто років, як у 1917-му Центральна Рада створила свій виконавчий орган - Генеральний Секретаріат - перший уряд України. На нього покладалося втілення у життя головного постулату Першого універсалу, ухваленого кількома днями раніше: «Однині самі будемо творити наше життя».

 

Історична довідка

 

Поряд із законодавчою гілкою влади, яку репрезентувала сама Центральна Рада, розпочиналося творення виконавчої, очолюваної Генеральним Секретаріатом. Справи внутрішні, фінансові, продовольчі, земельні, хліборобські, міжнаціональні та інші в межах України передавались до його компетенції.

 

Детальніше >>>

27.06.2017 | Варто знати

Що варто знати під час грибного сезону

 

Щороку в області реєструються випадки отруєнь неїстівними грибами серед населення, які призводять до важких, а інколи летальних випадків. Інтоксикацію викликають бліда поганка, мухомори, опеньки несправжні та інші. У 2017 році на Прикарпатті уже зареєстровано випадок отруєння грибами. Потерпіла – пенсіонерка з Верховини.

Отже, грибникам варто пам’ятати основні правила:

 

Детальніше >>>

26.06.2017 | Подія

У Тлумачі відкрито другу частину капітально відремонтованого терапевтичного відділення центральної районної лікарні

 

Впродовж останніх років Тлумацька центральна районна лікарня оновлюється. Після капітального ремонту модернізовані за європейським зразком реанімаційне, гінекологічне, пологове відділення лікарні, відкрито малоінвазивну операційну та ін. Минулого року завершився ремонт частини терапевтичного відділення (секція А).

 

Детальніше >>>

26.06.2017 | Актуально

Постачальники послуг за власні кошти встановлять будинкові лічильники тепла протягом року і води – впродовж двох років

Для усіх будівель, які на момент набрання чинності Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» не були обладнані будинковими приладами обліку тепла, гарячої та холодної води, лічильники встановить та сплатить за встановлення постачальник послуг.

Монополіст зобов’язаний встановити будинкові лічильники тепла протягом року, а будинкові лічильники води – двох років. Якщо він цього не зробить, на нього, а не на споживача, накладатимуться штрафні санкції.

Монополістне зможе самостійно визначати вартість встановлення такого лічильника. Цю ціну буде обґрунтовано затверджувати орган місцевого самоврядування. При цьому, у споживача залишається право самостійно купити лічильники, надавши їх монополісту для встановлення, або самостійно обладнати свій будинок обліком.

Мешканці будинків, де будуть встановлені лічильники за рахунок постачальника послуг, протягом п’яти років будуть відшкодовувати йому цю суму. За попередніми оцінками сума внесків не буде перевищувати 50-70 грн на місяць з квартири. Але загалом споживач платитиме менше, оскільки монополіст вже не зможе перекладати на нього свої понаднормові втрати. Після встановлення лічильника монополіст буде виставляти споживачу рахунки лише за реально спожиті ресурси.

До введення в дію Закону монополісти закладали вартість встановлення лічильників до структури тарифів, і розподіляли ці кошти між усіма споживачами. Відтак мешканці будинків, де не було лічильників, платили за споживачів, яким ці лічильники встановлювали. А натомість там, де споживачі встановлювали лічильники за власний кошт, вони ще й вдруге  платили за них у структурі тарифів.

Тепер плата за встановлення лічильників буде розраховуватися для кожного окремого будинку, їхні мешканці будуть впевнені, що сплачені ними кошти підуть на встановлення їхніх лічильників. Відтак вони будуть сплачувати лише за реально спожиті комунальні послуги.

Облік дозволить контролювати енергоспоживання, стимулюватиме до ощадливого використання тепла і води, енергоефективності. Це одразу позначиться зменшенням комунальних платежів.

26.06.2017 | Подія

У Тлумачі відзначили 21 річницю Конституції України та День молоді України 

У неділю, 26 червня, у Тлумачі відбувся ряд святкових заходів, приурочених 21-їй річниці Конституції України та Дня молоді України.

Розпочалася святкова програма на міському озері, де відбувся районний турнір з пляжного волейболу, у якому взяли участь вісім команд. У цікавій та напруженій боротьбі  перемогу здобули волейболісти з села Кутище.

Опісля відбувся турнір з шахів, у якому переміг Вадим Боєчко та гра Що?Де?Коли? за кубок «Вічної молодості», де змагались інтелектуали Тлумаччини. У перегонах взяло участь 13 команд. Переможцями гри стала команда «Нова столиця».

Завершились святкування святковим концертом з нагоди Дня Конституції та Дня молоді України «Живи та квітни Українська державо!», який відбувся на Площі Героїв Майдану.

 

Детальніше >>>

26.06.2017 | Актуально

На Івано-Франківщині сплачено майже 100 мільйонів гривень на допомогу армії

За січень-травень 2017 року платники податків Прикарпаття направили для сприяння обороноздатності України 99,3 млн грн. військового збору, що на 26,3 млн грн більше, ніж у аналогічному періоді 2016 року. Про це повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, платниками військового збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи.

Ставка збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Військова служба за контрактом
 
Інформація про запровадження безвізового режиму Україна-ЄС

 

81 бригада ВДВ Народжені перемагати
Безоплатна правова допомога
Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Довкілля Прикарпаття. Дністровський регіональний ландшафтний парк
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району
 
Відеоролик "Отримав субсидію - бережи енергоресурси"
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області