27 Квітень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької  райдержадміністрації

Володимир Габурак

 

 Новини
26.04.2017 | Актуально

Рада ЄС на рівні послів ухвалила історичне рішення про надання Україні безвізу – Президент

Президент Петро Порошенко повідомив про рішення Комітету постійних представників Європейського Союзу (COREPER) щодо запровадження безвізового режиму для українців.

Під час участі Президентів України та Білорусі у заходах з нагоди річниці аварії на Чорнобильській АЕС, Главі Української держави доповіли інформацію про відповідне рішення послів ЄС. «Щойно COREPER – Рада Європейського Союзу на рівні послів прийняла історичне рішення про надання Україні безвізового режиму, і двері Європи для України відкриті», - заявив Петро Порошенко і привітав українців з цим рішенням.

Президент нагадав, що залишилося ухвалити рішення Ради ЄС на рівні міністрів щодо безвізу, і процес буде завершений.

26.04.2017 | Звернення

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній станції,

постраждалі, вдови! Шановні земляки!

 

31 рік тому Україна пережила наймасштабнішу техногенну аварію в світі, наслідки якої не дають, і вочевидь, не даватимуть спокою людству ще багато років. З того часу день 26 квітня перетворився на день скорботи й перестороги щодо відповідальності по використанню мирного атома.

Ця трагедія в одну мить стала чорною сторінкою в історії України, перетворивши мальовничі землі в огороджену колючим дротом територію смертельної небезпеки.

Її наслідки могли бути ще важчими і трагічнішими, якби в поєдинок з розбурханою атомною стихією з її перших хвилин не вступили наші ліквідатори різних професій. Завдяки їх героїчним самовідданим зусиллям вдалось приборкати ядерну біду.

Ціною власного життя та здоров’я, без зайвих вагань та роздумів вони ліквідовували наслідки аварії. Усвідомлюючи всю небезпечність ситуації, не замислювались про власну безпеку, а робили все від них залежне для збереження життя людей у всьому світі. У цей день ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов`язок перед рідною землею – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання в глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав.

Дякуємо вам, шановні «чорнобильці», за героїзм, за мужність та самовідданість, сміливість та відвагу. Щиро зичимо вам та вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя, спокою та злагоди.

 

З повагою

 

Голова районної державної адміністрації

Володимир Габурак

Заступник голови  районної ради

Василь Гнатюк

25.04.2017 | Управління соціального захисту населення РДА інформує

У райдержадміністрації обговорено питання доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

 

У вівторок, 25 квітня, відбулось засідання районного комітету забезпечення доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації – голови комітету Ігоря Бринського. Участь у засіданні взяла заступник голови районної організації інвалідів Ганна Глушко.

Про стан забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до транспортної інфраструктури інформувала присутніх заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Галина Мельник, а начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Зоряна Баранська доповідала про наявні проблеми, які стосуються даного питання.

За підсумками обговорення учасники наради проаналізували отриману інформацію і вирішили рекомендувати Тлумацькій міській об’єднаній територіальній громаді створити аналогічний допоміжний орган та ініціювати забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до адмінбудинку Тлумацької міської ради.

25.04.2017 | Фінанси

Стан фінансування коштів з районного бюджету

 

За період з 17.04.2017 по 21.04.2017 з районного бюджету проведено фінансування соціальних виплат, зокрема :

- субвенція з державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу – 977,8 тис. грн.;

- субвенція з обласного бюджету на додаткові виплати ветеранам ОУН-УПА – 7,0 тис. грн.;

- субвенція з обласного бюджету на пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 1,5 тис. грн.

За рахунок освітньої, медичної субвенцій з державного бюджету,  власних надходжень з районного бюджету по загальному фонду та коштів, переданих з Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади протягом вищевказаного періоду профінансовано:

- нарахування на заробітну плату – 97,2 тис. грн.;

- енергоносїі – 1,0 тис. грн.;

-Олешанськійсільській раді на утримання пожежної частини – 10,0 тис. грн.;

- інші незахищені статті – 12,7 тис. грн.

               

25.04.2017 | Нарада

У районі розпочато підготовку до відзначення

Дня пам’яті та примирення

 

Відповідно до Указу Президента України від 28 березня 2017 року №84/2017 «Про відзначення у 2017 році Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» 25 квітня перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бринський провів робочу нараду з організаційних питань щодо відзначення на Тлумаччині Дня пам’яті і примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у нараді взяли заступник голови районної ради Василь Гнатюк, заступник Тлумацького міського голови з гуманітарних питань Ігор Мандар, представники окремих відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Детальніше >>>

25.04.2017 | Відділ культури РДА інформує

Проводи Великодня в Нижневі 

 

З давніх часів мешканці Тлумаччини відзначали Воскресіння Христа не тільки участю в святкових літургіях, а й влаштовували ігри, забави, водили хороводи на подвір’ях храмів. Від покоління до покоління передавалися гаївки та веснянки, що виконувалися на Великодні свята та на Провідну неділю.

 

 

Детальніше >>>

25.04.2017 | Відділ кадрової роботи апарату РДА інформує

В райдержадміністрації пройшов перший тур конкурсу «Кращий державний службовець»

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (із змінами) та Методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» затверджених наказом Нацдержслужби України від 15.02.2012 року №29, на виконання розпорядження райдержадміністрації від 13.03.2017 р. №160 «Про проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 25 квітня в райдержадміністрації пройшов перший тур конкурсу «Кращий державний службовець» під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації, заступника голови організаційного комітету Ігоря Бринського.

До участі в першому турі конкурсу «Кращий державний службовець» 2017 року в номінації «Кращий керівник» допущено Риндич Марію Василівну – керівника Центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації; в номінації «Кращий спеціаліст» - Миринда Олеся Василіна – головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації, Тихоняк Мар’яна Михайлівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації і Шалайська Уляна Володимирівна – головний спеціаліст-юрисконсульт управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Конкурс складався з комплексного тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу та сучасних комп’ютерних технологій. Крім того, конкурсанти виконали ситуаційні завдання щодо складання ділових документів та продемонстрували вміння володіти персональним комп’ютером під час практичних завдань, які вони виконували вибірково.

Визначаючи переможця першого туру конкурсу «Кращий державний службовець» члени організаційного комітету оцінюватимуть рівень професійності конкурсантів, якості лідера, здатність до креативного мислення та ті чинники, які допомагають ефективній роботі.

Результати конкурсу будуть оголошені 26 квітня 2017 року та відповідно оприлюднені на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації.

25.04.2017 | Прес-служба ОДА інформує

Філії опорних шкіл можуть виконувати функції не лише початкової школи, а й дитячих садків – постанова Кабміну

Філіями опорних шкіл відтепер можуть бути навчально-виховні комплекси (НВК) – заклади, що об’єднують початкову школу та дитячий садок. Відповідну постанову було прийнято 19 квітня на засіданні Уряду.

 

Детальніше >>>

25.04.2017 | Актуально

Підприємці на загальній системі оподаткування до складу доходу та витрат не включають суми акцизного податку з реалізованих товарів

Відповідно до п. п. 14.1.4 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI акцизний податок - це непрямий податок на споживання окремих видів товарів (продукції), визначених ПКУ як підакцизні, що включається до ціни таких товарів (продукції).

 
 

Детальніше >>>

24.04.2017 | Оголошення

У Тлумацькому коледжі ЛНАУ проходитиме регіональний конкурс «Студент року»

 

4 травня 2017 року у Тлумацькому коледжі ЛНАУ проходитиме регіональний конкурс «Студент року». За можливість з гідністю носити звання кращого студента 2017 року в регіональному етапі щорічного конкурсу змагатимуться найкращі студенти вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації Закарпатської, Чернівецької, Івано-Франківської та Тернопільської областей.

Конкурсна комісія, до складу якої входять представники відділу у справах молоді та спорту, відділу освіти та культури РДА оцінюватимуть рівень ерудованості, творчості, талановитості та громадської активності конкурсантів.

В рамках конкурсу також проходитиме засідання регіональних рад студентського самоврядування.


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Міжнародний мистецький фестиваль "Карпатський простір"
Військова служба за контрактом
 
Безоплатна правова допомога
Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Довкілля Прикарпаття. Дністровський регіональний ландшафтний парк
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району
 
Відеоролик "Отримав субсидію - бережи енергоресурси"
 
Соціальна реклама
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області