29 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова

Тлумацької  райдержадміністрації                                             Володимир Габурак

 

 Новини
29.03.2017 | Прес-служба ОДа інформує

Розпочинається виплата дотацій для сільгосптоваровиробників

28 березня заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк провів чергову відеоконференцію з питань порядку виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції.

В її роботі взяли участь виконуючий обов’язки директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА та головного управління Державної фіскальної служби України в області.

Під час відеоконференції зазначалось, що на виконання постанови Кабінету міністрів України від 22 березня 2017 р. №178 «Деякі питання виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції» за результатами діяльності у лютому 2017 року і для отримання бюджетної дотації сільськогосподарські товаровиробники до 1 квітня 2017 року подає заявку про внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації. Державна казначейська служба забезпечує відкриття планових асигнувань до 5 квітня 2017 року. Державна фіскальна служби України формує до 10 квітня 2017 року Реєстр отримувачів бюджетної дотації з визначенням суми коштів бюджетної дотації для кожного сільськогосподарського товаровиробника та подає до Державної казначейської служби, яка до 15 квітня здійснює виплату коштів.

Право на отримання бюджетної дотації мають юридичні та фізичні особи – підприємці, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів (у визначенні пункту 2.15 статті 2 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України»), вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, за умови, що питома вага вартості таких сільськогосподарських товарів становить не менш як 75 відсотків вартості всіх товарів, поставлених ними протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно, та які на кінець звітного періоду (місяця), за який проводиться бюджетна дотація, в установленому порядкувключені до реєструотримувачів бюджетної дотації.

29.03.2017 | Терцентр інформує

Відбулось засідання комісії з розгляду заяв 

самотньо проживаючих громадян

 

У середу, 29 березня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бринський провів засідання постійно діючої комісії з розгляду заяв громадян, які проживають самотньо про взяття їх на обслуговування територіальним центром та звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг).

Члени комісії ознайомилися із зверненнями двох самотньо проживаючих громадян щодо влаштування їх у відділення стаціонарного догляду в селі Петрів.

За результатами обговорення було прийнято рішення про задоволення заяв громадян та звільнення їх від плати за надання соціальних послуг.

29.03.2017 | Оголошення

Щорічна всеукраїнська акція "За чисте довкілля"

 

Відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 23.03.2017 р. №137 «Про проведення в області заходів з благоустрою територій до Великодніх свят, щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» районна державна адміністрація просить організувати проведення 01 квітня 2017 року день благоустрою територій населених пунктів району.

Під час проведення дня благоустрою здійснити заходи:

 -  з ліквідації несанкціонованих звалищ побутових та інших відходів, прибирання  та приведення у належний стан прибудинкових територій, парків, дитячих, спортивних майданчиків, кладовищ, братських могил, місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок транспорту, а також забезпечувати очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах;

- з очищення узбіччя автодоріг та лісосмуг, що знаходяться на підвідомчій території;

- з озеленення (висадка дерев, кущів, квітів).

28.03.2017 | Актуально

МВС: Запущено сервіс перевірки легітимності довідок про несудимість

Відтепер на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України за посиланням можна перевірити легітимність довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України. За допомогою сервісу можна перевірити довідки видані не пізніше 1 лютого 2017 року.

 

Детальніше >>>

28.03.2017 | Управління соціального захисту населення РДА інформує

 Відбулося засідання районної робочої групи

з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення

рівня оплати праці та дотримання норм законодавства

в частині мінімальної заробітної плати

 

У вівторок, 28 березня,  під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського відбулося засідання районної робочої групи з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Учасниками засідання проведено аналіз стану справ щодо запровадження мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час.

Згідно з інформацією Державної фіскальної служби у січні 2017 року в районі 26 суб’єктів господарювання з категорії юридичних осіб та 10 фізичних осіб-підприємців нарахували середню заробітну плату в розрахунку на одного штатного працівника в розмірі меншому законодавчо встановленого мінімуму.

За результатами засідання дано відповідні доручення керівникам установ та служб району.

28.03.2017 | Нарада

Голова райдержадміністрації провів нараду стосовно геофізичних досліджень на теренах району

 

У вівторок, 28 березня, голова районної державної адміністрації Володимир Габурак провів нараду із селищним головою Обертина Віктором Хамутом, сільськими головами сіл Яківка і Жуків – Василем Загрійчуком та Миколою Родчином.

 

Детальніше >>>

28.03.2017 | Фінанси

Cтан фінансування коштів з районного бюджету

 

За період з 20.03.2017 по 24.03.2017 з районного бюджету проведено фінансування соціальних виплат, зокрема :

- субвенція з державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу – 1225,4 тис. грн.;

- субвенція з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 436,1 тис. грн.;

 

Детальніше >>>

28.03.2017 | Прес-служба ОДА інформує

У Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему: «Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє»

Відкрила слухання Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко. Учасники заслухали також виступи віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка та голови парламентського Комітету з питань охорони здоров’я Ольги Богомолець.

 

Детальніше >>>

27.03.2017 | Спорт

 

Відбулись матчі першого етапу чемпіонату області з волейболу

«Дитяча ліга» 

 

25 березня у спортивному комплексі міста Тлумач відбулись матчі першого етапу чемпіонату області з волейболу «Дитяча ліга» серед юнаків і дівчат 2000-2001 років народження. У змаганнях прийняли участь команди із Снятинського, Косівського, Коломийського та Тлумацького районів.

За результатами змагань першими серед юнаків були вихованці Тлумацької ДЮСШ «Колос» (тренер К. Лисейко), другими – волейболісти із Снятина, треті – юні волейболісти із Косівського району.

Серед дівчат першими стала команда Олешанської ЗОШ (тренер О. Хімейчук),  другі – представники Косівського району, треті – представники Снятинщини.

27.03.2017 | Прес-служба ОДА інформує

Як домогосподарства Прикарпаття забезпечені товарами тривалого користування

Життя сучасної людини неможливо уявити без товарів тривалого користування: побутова техніка, транспортні засоби, аудіо-відеотехніка, оргтехніка, мобільні телефони. Вони не лише створюють комфортні умови життя та поліпшують повсякденний побут домогосподарств, але і свідчать про достатній рівень матеріального добробуту сімей.

 

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Військова служба за контрактом
 
Безоплатна правова допомога
Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Довкілля Прикарпаття. Дністровський регіональний ландшафтний парк
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району
 
Відеоролик "Отримав субсидію - бережи енергоресурси"
 
Соціальна реклама
 
Соціальна реклама
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області