25 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької  райдержадміністрації

Володимир Габурак

 

 Новини
25.05.2018 | Актуально

В Івано-Франківську для представників ОТГ області провели практикум щодо реалізації законодавства у сфері соціального захисту населення

 

   Одним із пріоритетних завдань соціальної політики на сучасному етапі є підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг. Децентралізація системи соціального захисту відкриває нові можливості, у рамках якої територіальні громади можуть відігравати значно більш активну роль в поліпшенні якості життя громадян,особливо, найбільш вразливих.

     З цією метою у рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) департамент соціальної політики облдержадміністрації спільно з Івано-Франківським регіональним відділенням ВАОМС «Асоціація міст України» організували для голів ОТГ та керівників структурних підрозділів соціального захисту практикум із застосування законодавства під назвою «Практичні аспекти реалізації законодавства у сфері соціального захисту населення в ОТГ».

25.05.2018 | Вітання

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

 

Від щирого серця вітаємо всіх вас з Днем останнього дзвоника! Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Останній дзвінок нагадує, що розпочалася чудова пора для дітей – літні канікули. Пора відпочинку, мандрівок, зустрічей з цікавими людьми, природою.

По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас.

Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя, дорогі випускники – дорослого життя.  Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!

Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Бажаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

 

 З повагою

 

Перший заступник голови районної державної адміністрації

Микола Присяжнюк

Голова районної ради

Василь Двояк

25.05.2018 | Актуально

Селяни Прикарпаття незабаром отримають дотації за утримання молодняку великої рогатої худоби

 

На виконання Урядової постанови щодо підтримки галузі тваринництва департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації направив до Мінагрополітики України зведену відомість про нарахування дотацій за молодняк великої рогатої худоби, який народився та утримується в особистих господарствах населення.

За перший етап прийому документів, який завершився 1 травня цього року, дві сотні селян нашої області, які виявили бажання брати участь у зазначеній державній програмі, невдовзі отримають на свої банківські рахунки бюджетну дотацію, загальна сума якої на сьогодні складає 355 тисяч гривень.

Надання фізичним особам спеціальної бюджетної дотацій за утримання молодняка великої рогатої худоби у розмірі до 2,5 тисячі гривень за вирощування телят до року є одним із інструментів державної підтримки розвитку тваринництва.

Ще раз нагадуємо, що дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняку великої рогатої худоби до тринадцятимісячного вікуза період утримання від 5 до 9 місяців - 700 гривень за одну голову;

25.05.2018 | ЦБС інформує

Їх подвигу немає забуття

 

Тлумаччина відзначила День Героїв. В цей день біля обелісків Слави, в клубах, бібліотеках згадують воїнів УПА, ветеранів Другої Світової війни, українських патріотів-націоналістів, Героїв Небесної Сотні, бійців АТО, ООС, усіх, хто боровся за незалежність та свободу України.

Вшанування Героїв є найбільш актуальним за всю історію незалежності нашої держави. Літопис Голгофи України щодня поповнюється новими іменами.

Яківська  бібліотека-філія  провела літературно патріотичну годину «Вони помирали, щоб Україна жила».  Розпочала захід бібліотекар  Марія Луцик присвячений Героям України. Розповіла про гірку історію України. Бринить сльоза та щемить серце , коли ми слухаємо поезію, чи співаєм пісні про подвиги наших героїв також бібліотекар навела факти про відважних борців, які загинули у травні та про засновника, провідника ОУН, полковника Є. Коновальця. Присутні  ознайомилися з цікавими пошуковими матеріалами, зібраними членами клубу «Патріот».

У заході взяли участь учні школи, вчителі, які декламували патріотичні вірші, І. Гуменюк прочитала свій вірш, в якому поєднується минуле і сучасне України.

Детальніше:  http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/78585.htm

25.05.2018 | Статистика

Зовнішня  торгівля  підприємств та організацій області послугами

у І кварталі 2018 року

 

Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту послуг  підприємствами  і  організаціями області у І кварталі 2018р. становили       17,1 млн.дол. США, імпорту – 3,3 млн.дол. США. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяги наданих послуг збільшилися на 22,4%, отриманих – зменшилися на 7,1%. Позитивне сальдо зовнішньої  торгівлі  послугами  склало  13,8 млн.дол. США.

За обсягами експорту послуг область посіла 14 місце серед регіонів України, за індексом експорту послуг – 13 місце.

Зовнішньоторговельні операції послугами з партнерами 92 країн світу здійснювали 95 суб’єктів господарської діяльності.

Найбільші обсяги послуг надано нерезидентам з Румунії, Чехії, Кіпру, Швеції, Індії, Німеччини. Понад 60% обласного експорту послуг займали послуги з переробки матеріальних ресурсів, 17,3% – послуги, пов’язані з подорожами, 5,5% – послуги у сфері телекомунікацій, комп’ютерні та інформаційні.

Понад 50% обсягів імпорту послуг отримано від нерезидентів з Польщі. Вагомими були і обсяги послуг, що надали партнери з Німеччини, Данії, США, Італії, Швеції. В імпорті 41% послуг припадало на транспортні, 33,2% – ділові, 11,3% – на послуги, пов’язані з подорожами, 10,7% – на послуги у сфері телекомунікацій, комп’ютерні та інформаційні. 

Питома вага країн ЄС у загальнообласних обсягах експорту послуг  становила 80,2%, імпорту – 90,4%. Обсяги експорту послуг до цих країн збільшилися на 22,6%, імпорту – зменшились на 6,2%.

25.05.2018 | Актуально

Президент ознайомився із ходом будівництва житла для військових  на Львівщині

 

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного Президент Петро Порошенко ознайомився з ходом реалізації програми будівництва житла для учасників АТО. Зокрема, Заступник Міністра оборони Олег Шевчук доповів Верховному Головнокомандувачу про хід будівництва гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців-контрактників.

Глава держави поспілкувався з будівельниками, зокрема щодо умов роботи та ходу будівництва. Він зауважив, що працівники виконують важливе завдання: «Ваш внесок у створення нової армії надзвичайно важливий».

Президент наголосив, що зводячи комфортабельне житло для військовослужбовців-контрактників та військових офіцерів, будівельники створюють для них добрі умови для служби та проживання. Президент також поспілкувався з мешканцями військового містечка.

Згідно плану забудови на 2018 рік на території військового містечка у селі Старичі Львівської області планується збудувати 8 двоповерхових гуртожитків на 125 місць, один житловий будинок на 64 квартири, 2 чотириповерхових гуртожитки на 254 місця, одну чотириповерхову казарму на 800 місць і 3 одноповерхові будівлі на 300 місць. Зокрема, двоповерхові казарми розраховані на 125 ліжко-місць, на кожному поверсі буде розміщено 6 житлових блок-секцій та кухня. Президент також доручив Міністру оборони подати проект і дати на затвердження зміни в реформі по забезпеченню житлом для військовослужбовців.

«Це позиція принципова. Я хочу почути різні варіанти, різні думки і  ми не можемо залишатися заручниками радянської системи, яка фактично є «never-ending story» (безкінечною історією – Ред.), коли людині, яка поступає на службу, ніхто не гарантує, що її права будуть враховані», - сказав Президент та  наголосив на необхідності забезпечення прозорості та ефективності цієї реформи.

24.05.2018 | Актуально

На літню оздоровчу кампанію 2018 року в області планують витратити 17 мільйонів гривень

 

На закупівлю путівок для дітей соціально незахищених категорій віком 7-16 років у позаміські заклади оздоровлення та відпочинку у 2018 році з обласного бюджету виділено 7,4 мільйони гривень. Враховуючи співфінансування частини путівок, за рахунок залучених коштів планується закупити 1382 путівки.

У цілому фінансування оздоровчої кампанії за рахунок коштів, передбачених у обласному та місцевих бюджетах на поточний рік, складе близько 17 млн грн, з яких 7, 4 млн грн передбачені в обласному бюджеті, 6,1 млн грн – у районних та міських бюджетах, З, 5 млн грн складуть залучені кошти.

Додамо, що департаментом освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації оголошено тендер на закупівлю путівок для дітей пільгових категорій. Середня вартість путівки за одну добу перебування у стаціонарному оздоровчому закладі області у 2018 році орієнтовно становитиме 350 грн. Оздоровча зміна триватиме 21 день.

Загалом у цьому році районними державними адміністраціями, виконавчими комітетами міських рад міст обласного значення та рад об’єднаних територіальних громад області заплановано охопити послугами з оздоровлення та відпочинку близько 17% дітей, або 25 000 осіб віком від семи до 16 років, а також усіх дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту, чи загинув у районі проведення АТО.

Із 25 000 дітей у стаціонарних закладах відпочинку та оздоровлення області, де оздоровча зміна триває 21 день, заплановано оздоровити не менше 4 200 дітей та охопити 20 800 дітей послугами з відпочинку та змістовного дозвілля через мережу дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням (пришкільні табори), дитячих закладів праці та відпочинку, наметових таборів.

24.05.2018 | Служба у справах дітей РДА інформує

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

 

 

У четвер, 24 травня,  під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Присяжнюка відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

На засіданні розглядались питання про визначення способів участі батька у вихованні малолітньої дитини, про надання письмового висновку щодо доцільності визначення місця поживання малолітніх дітей та інші.

В ході засідання було затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

24.05.2018 | Актуально

Про державну підтримку тваринництва

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області нагадує власникам тварин, що Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.

Одним із напрямків  державної підтримки розвитку тваринництва є надання фізичним особам   спеціальної бюджетної дотацій за утримання молодняка  ВРХ у розмірі до 2500 грн. за вирощування телят до 1-річного віку.

Для отримання дотації за утримання молодняку ВРХ власник має подати до місцевої сільської/селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів:

- копії паспортів ВРХ;

- копія паспорта громадянина України;

- копія довідки або договору про відкриття рахунку в банку;

- копія документу, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків.

Зазначені документи приймаються протягом бюджетного року до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження.

24.05.2018 | Актуально

Олег Гончарук: У ліквідації аварії на ЧАЕС брали участь понад шість тисяч українських пожежників, багато з яких віддали своє життя чи втратили здоров’я, професійно виконуючи свою важку і небезпечну роботу

 

Щорічно на честь загиблих Героїв Чорнобиля в Україні проводяться Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту, які спрямовані на збереження пам'яті про славетний подвиг героїв-пожежних. Цьогоріч ХХХІ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля відбуваються на Прикарпатті.

З 22 по 25 травня на базі спортивного комплексу управління ДСНС України в області кращі спортсмени із різних країн світу змагаються за першість у турнірі.

Сьогодні відбулася урочиста церемонія відкриття змагань. Привітати учасників спортивного заходу прибули голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, голова ДСНС України Микола Чечоткін, президент Федерації пожежно-прикладного спорту України Григорій Рева, а також рідні загиблих Героїв Чорнобиля.

«У ліквідації аварії на ЧАЕС брали участь понад шість тисяч українських пожежників, багато з яких віддали своє життя чи втратили здоровя, професійно виконуючи свою важку і небезпечну роботу. - зазначив очільник Прикарпаття. – Сьогоднішніми змаганнями ми вшановуємо їхній подвиг, адже ці люди віддали своє життя за долі мільйонів людей не лише в Україні, а й в усій Європі». Додамо, що цього року на змагання приїхали команди з Білорусі, Туреччини, Хорватії, Польщі, Молдови та Болгарії. Загалом першість виборювали понад 100 спортсменів.

У своєму зверненні, Микола Чечотків подякував іноземним командам учасницям та зауважив, що їх присутність на цих змаганнях це підтримка не тільки спортивного заходу, а й України в цілому.

«Нашій країні зараз надзвичайно важко, враховуючи російську агресію на Сході. І я вдячний вам, що разом з вами ми можемо підтримувати ці спортивні традиції, наперекір усім негараздам», - сказав Микола Чечоткін. Своєю чергою, дружина загиблого Героя України Василя Ігнатенка — Людмила Ігнатенко подякувала присутнім за те, що ця спортивна традиція допомагає зберегти пам'ять про подвиг героїв, які перемогли вогонь Чорнобиля. Після урочистостей учасники продовжили забіги. Нагадаємо, що від учора спортсмени змагалися у підійманні по штурмовій драбині.

24 травня команди визначатимуть призерів у командній естафеті 4х100 метрів, а вже 25 травня - у бойовому розгортанні. Цього ж дня відбудеться церемонія закриття ХХХІ Міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля.


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

Інформація для людей із порушенням слуху
Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»
100-річчя державної служби
Я маю право
 
Вакантні посади Тлумацької районної державної адміністрації
 
Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене"
Україна-НАТО
Децентралізація
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області