20 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької  райдержадміністрації

Володимир Габурак

 

 Новини
20.03.2018 | Тлумацька ЦРЛ інформує

24 березня - Всесвітній день боротьби з туберкульозом

 

24 березня, за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом. Цього дня більше ста років тому, у 1882-му, німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про відкриття збудника туберкульозу. В 1993 році ВООЗ оголосила туберкульоз глобальною проблемою. Щороку хвороба забирає життя в майже півмільйона людей, абсолютна більшість з них – жителі країн, що розвиваються

Прийнята ВООЗ програма передбачає покінчити з цією хворобою до 2035 року. Проте поки що Україна перебуває серед світових лідерів за поширенням туберкульозу і його стійкої до ліків форми. Захворюваність у 2016 році – і нові випадки, і рецидиви – становила 67,6 на 100 тисяч населення.

 Детальніше:http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/75826.htm

20.03.2018 | Оголошення

Відбудеться виїзний прийом громадян

 

30 березня, цього року, у селі Палагичі з 10.00 до 12.00 у приміщенні Палагицької сільської ради буде проводитись виїзний прийом громадян громадською приймальнею з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції в Івано-франківській області.

20.03.2018 | Актуально

Як українці обиратимуть терапевтів, педіатрів і сімейних лікарів

 

Уже у квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в документі «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу». Цей Порядок набере чинності найближчим часом, коли його погодять центральні органи виконавчої влади.

Для чого підписувати декларацію з лікарем

Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

Водночас, декларація не є юридичним документом і не підписується «раз і назавжди»: у будь-який момент ви можете укласти декларацію з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію – достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються у системі.

Ви вільні у своєму виборі – не мусите підписувати декларацію за місцем прописки чи проживання. Однак лікар може відмовити вам у підписанні декларації, якщо він уже набрав максимально рекомендовану кількість пацієнтів: сімейний лікар може обслуговувати 1800 пацієнтів, терапевт – 2000, педіатр – 900. Ця цифра може бути дещо більшою для лікарів, які працюють у селах. Наприклад, якщо у селі проживає 2 000 людей, то всі вони отримають змогу підписати декларацію з сімейним лікарем. Без медичної допомоги не залишиться ніхто. Це питання контролюватиме Національна служба здоров’я України. 

20.03.2018 | Актуально

Пенсійники Тлумаччини провели черговий флешмоб

 

Працівники Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели у центрі міста Тлумача флешмоб «Зарплата в конверті – втрачена пенсія» та «Не позбавляй себе гідної пенсії у майбутньому». Метою заходу є залучення жителів до активної громадянської позиції щодо викорінення тіньової зайнятості.

Учасники флешмобу спілкувалися з пересічними громадянами, приватними підприємцями про важливість виявлення «тіньової» зайнятості та легалізації доходів працюючого населення, розповіли про залежність страхового стажу від сплати страхових внесків.

Пенсійники розповсюдили серед громадян інформаційні матеріали на актуальну тему. Зацікавленим надали роз’яснення про переваги офіційного працевлаштування та з популяризації веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Додамо, заходи, які здійснювалися в області для легалізації заробітної плати та зайнятості населення, принесли певний результат. Протягом минулого року легалізовано 275 працівників, від яких додатково надійшло 1,1 млн грн єдиного внеску, 40 фізичних осіб зареєструвалися суб’єктами підприємницької діяльності, на 3,5 тис. зросла кількість застрахованих осіб, яким нараховувалася заробітна плата. Має тенденцію до зменшення питома вага застрахованих осіб із зарплатою менше або на рівні мінімальної: їх частка зменшилася з 33,7 % до 22,9 %. А кількість працівників, які отримували заробітну плату від двох і вище мінімальних розмірів, зросла на 48 %. 

20.03.2018 | Фінанси

Cтан фінансування коштів з районного бюджету

 

За період з 05.03.2018 по 16.03.2018 з районного бюджету проведено фінансування соціальних виплат, зокрема :

- субвенція з державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю Iгрупи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку – 7768,1 тис. грн.;

- субвенція з обласного бюджету на додаткові виплати ветеранам ОУН-УПА –                 11,0 тис. грн.;

- субвенція з обласного бюджету на додаткову виплату бійцям-добровольцям, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, з розрахунку 500,0 грн. в місяць на одну особу –  2,0 тис. грн.;

- субвенція з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу –              465,0 тис. грн.;

- субвенція з обласного бюджету на пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 2,2 тис. грн.;

- субвенція з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною", оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сімї патронатного вихователя – 1,3 тис. грн.

20.03.2018 | Актуально

Глава Уряду: Необхідно перевірити випадки обшуків бізнесу щодо фактів тиску правоохоронців

 

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству юстиції, Офісу бізнес-омбудсмена, Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest проаналізувати випадки проведення обшуків на підприємствах, які відбулися минулого тижня, і підготувати засідання спеціальної комісії, утвореної в рамках моніторингу виконання закону про захист бізнесу "маски-шоу-стоп".

«Минулого тижня відбулася низка обшуків у представників українського бізнесу. Я хочу сказати, що буду захищати легальний, офіційний бізнес. Нам потрібно розібратися, що відбувається», - наголосив глава Уряду.

Він сказав, що треба зробити висновки по кожному випадку. "Найближчими тижнями проведемо засідання з метою перевірки, чи використовувався тиск», - заявив Володимир Гройсман.

19.03.2018 | Районний військовий комісаріат інформує

Увага, проводиться призов громадян України на строкову військову службу

 

 

Тлумацький районний військовий комісаріат інформує, що згідно Указу Президента України від 15.03.2018 року №33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» у квітні-травні 2018 року проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

Призову на строкову військову службу підлягають усі юнаки,яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Усі громадяни чоловічої статі, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: м.Тлумач, вул. Винниченка, 84,(інфекційний відділ).

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані до 10 квітня 2018 року особисто прибути до призовної дільниці Тлумацького районного військового комісаріату (м. Тлумач, вул. Винниченка, 84(інфекційний відділ), маючи при собі документи, які посвідчують особу.

Одночасно повідомляємо, що рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року “Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності”, уведене в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року №744 унеможливило залучення військовослужбовців строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 року №587 "Про затвердження Порядку виплати грошової допомоги громадянам України, які призиваються на строкову військову службу" кожному призовнику під час відправки на строкову військову службу виплачується разова грошова виплата в розмірі двох мінімальних заробітних плат.

За працівниками, призваними на строкову військову службу зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування і форми власності та у фізичних осіб-підприємців, у яких вони працювали на час призову (ст.119 Кодексу законів про працю України).

Згідно ст.335 Кримінального Кодексу України ухилення від призову на строкову військову службу - карається обмеженням волі на строк до трьох років.

 

Додаток: витяг з наказу військового комісара від 13.03.2018 року №20 – на 2 аркушах.110.doc

19.03.2018 | Актуально

У Яківці відкрили меморіальну

дошку загиблому герою

 

18 березня, у селі Яківка, відбулося урочисте відкриття та освячення меморіальної дошки загиблому учаснику антитерористичної операції Володимиру Миколайовичу Костюку, який загинув під час війни на cході України 31 серпня 2014 року.

Капітану-лейтенанту, начальнику групи десантного забезпечення 73-го морського центру спеціального призначення, в/ч А1594 Володимиру 17 березня 2018 року мало б виповнитися 37 років.

Меморіальну дошку розмістили на будівлі Яківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Саме тут свого часу навчався Володимир.

Віддати шану пам’яті Героя прийшли голова районної державної адміністрації Володимир Габурак, голова районної ради Василь Двояк, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, військовий комісар Тлумацького районного військового комісаріату Віталій Непеляк,сільський голова Яківки Василь Загрійчук, депутат обласної ради Богдан Станіславський, батьки загиблого, родичі, друзі, односельчани, учні та вчителі школи, бойові побратими.

 

 

Детальніше: http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/75724.htm

19.03.2018 | Фінанси

 

Відбулось публічне представлення річного звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік

 

У понеділок, 19 березня, у малій залі адмінбудівлі органів влади району, відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України, відбулось публічне представлення річного звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік шляхом відкритої дискусії з представниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ і організацій району, територіальних органів міністерств та відомств, головами селищних та сільських рад.

З інформацією про виконання районного бюджету за 2017 рік виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Овчарчин. За її словами обсяг надходжень до районного загального фонду з урахуванням трансферів з державного, обласного, сільських, селищного бюджетів склав 415,5 млн. грн, з них міжбюджетні трансфери становили 401,5 млн. грн або 96,6% всіх надходжень, частка власних надходжень складала тільки 3,4 % в сумі 14 млн. грн. Найбільшим бюджетоутворюючим податком є податок з доходів фізичних осіб, якого отримано в сумі 13.7 млн.грн. Освітню і медичну субвенцію отримано в повному обсязі в сумах відповідно 59 та 35,8  млн.грн, базова дотація складає 16,8 млн.грн, а стабілізаційна дотація – 10,9 млн.грн. Також, вона повідомила, що за даними звітів головних розпорядників коштів районного бюджету станом на 1 січня цього року прострочена кредиторська заборгованість по зарплаті з нарахуванням відсутня.

У ході зустрічі, слово взяли начальник відділу освіти РДА Володимир Пеник, начальник відділу культури РДА Галина Петрунько, головний лікар Тлумацької ЦРЛ Іван Бойчук, начальник управління соціального захисту населення РДА Марія Соловій, які ознайомили присутніх із напрямом використання бюджетних коштів у звітному періоді.

 

19.03.2018 | Актуально

У селах Гавриляк, Гарасимів та Жуків проведено

загальні збори громадян

 

Обговоренню актуальних питань розвитку населених пунктів району приділяється особлива увага, адже це дає можливість визначати напрямки подальшої роботи щодо перспектив розвитку і шляхів вирішення виникаючих проблемних ситуацій.

18 березня 2018 року загальні збори громадян пройшли у селах Гавриляк, Гарасимів та Жуків.

Сільський голова Гавриляка Микола Місюра прозвітував про роботу сільської ради за 2017 рік. Зокрема, він відзначив, що завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу та виконавчої влади впродовж звітного періоду було організовано і проведено 6 сесій сільської ради, на яких розглянуто понад 31 актуальне питання життєдіяльності територіальної громади села. Також важливими були бюджетні питання такі як затвердження, внесення змін та уточнення сільського бюджету. Крім того обговорювались питання щодо санітарно-епідеміологічної ситуації, виконання програм, прийнятих сільською радою, про охорону довкілля та раціональне використання природних ресурсів, розвиток освіти, культури, медицини, фізичної культури і спорту, соціальної підтримки малозабезпечених верств населення, боротьби зі злочинністю, проведення благоустрою на території ради та інші.

Про розвиток населеного пункту говорили і на зборах громадян в селі Гарасимів. Про виконання бюджету сільської ради за 2017 рік та програми соціально-економічного розвитку села поінформував сільський голова Василь Колинецький. Також йшлося про роботу агроформувань, які орендують земельні паї місцевих жителів, підготовку до весняно-польових робіт і проведення благоустрою території громади.

У селі Жуків, під час зборів громадян, було заслухано звіт сільського голови Миколи Родчина про роботу за 2017 рік. У зборах взяв участь начальник відділу освіти районної державної адміністрації Володимир Пеник. Важливими питаннями, які розглядались під час зустрічі були питання ремонту сільського клубу та прибудови дитячого садка, соціально-економічного розвитку села, вивозу сміття, проведення благоустрою території громади та сільського кладовища до Великодніх свят.


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»
Я маю право
 
Вакантні посади Тлумацької районної державної адміністрації
 
Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене"
Україна-НАТО
Децентралізація
 
Професійна освіта управлінських кадрів: проблеми, дослідження, досвід. Збірник наукових статей
Енергоефективність та енергозбереження

Відео:енергоефективні поради

Пам"ятка посадовій особі підприємства, установи, організацій або органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування при отриманні інформації про вчинення діяння з ознаками терористичного акту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області