31 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова

Тлумацької  райдержадміністрації                                             Володимир Габурак

 

 Новини
30.03.2017 | Прес-служба ОДА інформує

В області оголошено двомісячник з охорони водних біоресурсів під час весняного нересту риби

Зметою забезпечення охорони, відтворення рибних запасів та інших водних біоресурсів, наказом Івано-Франківського рибоохоронного патруля № 36 від 29 березня 2017 року на території області заборонено любительське рибальство, добування водних біоресурсів на період нересту риб, розмноження інших водних біоресурсів у водних об’єктах з природним відтворенням.

 

Детальніше >>>

30.03.2017 | Управління агропромислового розвитку РДА інформує

Народний депутат України Михайло Довбенко

зустрівся з фермерами району

  

29 березня за ініціативи фермерів Тлумацького та Тисменицького районів, на базі господарства ТзОВ «Штерн Агро» у селі Грушка Тлумацького району відбулася зустріч народного депутата України Михайла Довбенка з фермерами та сільськогосподарськими товаровиробниками. Участь у зустрічі взяли голови Тлумацької та Тисменицької районних державних адміністрацій Володимир Габурак та Іван Семанюк, голова Тлумацької районної ради Василь Двояк, начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, голови Асоціацій фермерів, фермери та керівники сільськогосподарських підприємств вищезазначених районів.

Під час зустрічі її учасники окреслили коло проблемних питань в галузі сільського господарства, які потребують підтримки з боку народного обранця для їх вирішення на вищому державному рівні. Сільськогосподарських товаровиробників та фермерів найбільше цікавили питання ринку обігу земель сільськогосподарського призначення, державна фінансова підтримка, безпека та якість харчових продуктів,  земельні питання та інші.

З свого боку Михайло Довбенко пообіцяв всіляко підтримувати ініціативу фермерів та товаровиробників, закликав до співпраці задля покращення рівня життя жителів Тлумацького та Тисменицького районів.

30.03.2017 | Нарада

Відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

 

У четвер, 30  березня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бринський провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації. Участь у  засіданні взяли члени протиепізоотичної комісії, голова сільської ради с. Гостів, керівники мисливських господарств, свиногосподарств, керівник ТзОВ «Мясодар», директор міського ринку та інші запрошені.

Комісією заслухано питання виявлення збудника Африканської чуми свиней в особистому селянському господарстві с. Волосів Надвірнянського району Івано-Франківської області та заходи профілактики і недопущення занесення збудника Африканської чуми свиней на територію району. З цього питання доповів в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Тлумацькому районі В. Крижанівський.

За результатами розгляду комісією було прийнято ряд рішень: забезпечити проведення заходів профілактики і недопущення занесення збудника Африканської чуми свиней на територію району, заборонити торгівлю на ринках продуктів харчування тваринного походження, в тому числі м’яса свинини без наявних супровідних ветеринарних документів, створити групи та забезпечити заходи щодо зменшення популяції дикого кабана на території району, забезпечити широке поінформування мешканців району з питань щодо небезпеки поширення Африканської чуми свиней і заходи біозахисту приватних господарств громадян та підприємств, діяльність яких пов’язана з обігом свиней.

30.03.2017 | Актуально

У Міністерстві соціальної політики розповіли про плани повної монетизації пільг у 2018 році

«Держава за весь час взяла на себе надмірні зобов’язання. Тому ми бачимо єдиний вихід із цієї ситуації – монетизація, тобто, грошова компенсація кожному пільговику замість надання пільг у натуральному вигляді», – заявив міністр соціальної політики Андрій Рева під час робочої поїздки до Харкова.

За його словами, до 1 липня 2017 року у Львівській області буде здійснено експеримент із монетизації пільг, а вже з 2018 року, за наслідками цього експерименту, планується проведення повної монетизації пільг по усій країні.

«Сьогодні на пільгові програми використовується до 15 мільярдів гривень, це на рік. У 2018 році, якщо взяти всі програми, які мають фінансуватися, це буде близько 20 мільярдів гривень», – повідомив міністр.

30.03.2017 | Держпродспоживслужба інформує

Оголошення

 

Управління Держпродспоживслужби у районі повідомляє, що згідно Статті 7 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації зобов’язані дотримуватись екологічного та санітарно-гігієнічного законодавства під час проектування, будівництва, реконструкції, введення в дію та експлуатації систем питного водопостачання.

У зв’язку з нестійкою епідемічною ситуацією щодо гострих кишкових інфекційних захворювань в весняно-літній період, пов’язаних із вживанням питної води, з метою попередження ймовірних спалахів управління Держпродспоживслужби у районі рекомендує:

- провести інвентаризацію джерел водопостачання, центральних водопроводів, локальних водопровідних мереж, громадських криниць. В разі необхідності забезпечити їх ремонт, чищення та профілактичну дезінфекцію;

- вирішити питання виробничого лабораторного контролю в сертифікованих лабораторіях питної води, що споживається населенням у відповідності з Державними санітарними правилами і нормами 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної для споживання людини»;

- за консультативною підтримкою звертатись у відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби району.

Одночасно попереджаємо про особисту правову відповідальність голів органів місцевого самоврядування, керівників організацій, установ та підприємств за дотримання законодавства у сфері питного водопостачання.

30.03.2017 | Прес-служба ОДА інформує

На Прикарпатті обговорили нові можливості реформи децентралізації

У рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) відбулося засідання регіональної платформи щодо нових можливостей, які дадуть схвалені парламентом децентралізаційні закони.

 

Детальніше >>>

29.03.2017 | Служба у справах дітей інформує

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини 

 

У середу, 29  березня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бринський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини РДА.

На засіданні розглядались питання встановлення днів та годин для спілкування з малолітніми дітьми, надання дозволу на вчинення правочину щодо продажу частки житлового будинку, доцільності призначення опікуна та інші. Також присутніми затверджені  індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З розглянутих питань прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.

29.03.2017 | Прес-служба ОДа інформує

Розпочинається виплата дотацій для сільгосптоваровиробників

28 березня заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк провів чергову відеоконференцію з питань порядку виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції.

В її роботі взяли участь виконуючий обов’язки директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин, представники департаменту агропромислового розвитку ОДА та головного управління Державної фіскальної служби України в області.

Під час відеоконференції зазначалось, що на виконання постанови Кабінету міністрів України від 22 березня 2017 р. №178 «Деякі питання виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції» за результатами діяльності у лютому 2017 року і для отримання бюджетної дотації сільськогосподарські товаровиробники до 1 квітня 2017 року подає заявку про внесення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації. Державна казначейська служба забезпечує відкриття планових асигнувань до 5 квітня 2017 року. Державна фіскальна служби України формує до 10 квітня 2017 року Реєстр отримувачів бюджетної дотації з визначенням суми коштів бюджетної дотації для кожного сільськогосподарського товаровиробника та подає до Державної казначейської служби, яка до 15 квітня здійснює виплату коштів.

Право на отримання бюджетної дотації мають юридичні та фізичні особи – підприємці, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів (у визначенні пункту 2.15 статті 2 Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України»), вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, за умови, що питома вага вартості таких сільськогосподарських товарів становить не менш як 75 відсотків вартості всіх товарів, поставлених ними протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно, та які на кінець звітного періоду (місяця), за який проводиться бюджетна дотація, в установленому порядкувключені до реєструотримувачів бюджетної дотації.

29.03.2017 | Терцентр інформує

Відбулось засідання комісії з розгляду заяв 

самотньо проживаючих громадян

 

У середу, 29 березня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бринський провів засідання постійно діючої комісії з розгляду заяв громадян, які проживають самотньо про взяття їх на обслуговування територіальним центром та звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг).

Члени комісії ознайомилися із зверненнями двох самотньо проживаючих громадян щодо влаштування їх у відділення стаціонарного догляду в селі Петрів.

За результатами обговорення було прийнято рішення про задоволення заяв громадян та звільнення їх від плати за надання соціальних послуг.

29.03.2017 | Оголошення

Щорічна всеукраїнська акція "За чисте довкілля"

 

Відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 23.03.2017 р. №137 «Про проведення в області заходів з благоустрою територій до Великодніх свят, щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» районна державна адміністрація просить організувати проведення 01 квітня 2017 року день благоустрою територій населених пунктів району.

Під час проведення дня благоустрою здійснити заходи:

 -  з ліквідації несанкціонованих звалищ побутових та інших відходів, прибирання  та приведення у належний стан прибудинкових територій, парків, дитячих, спортивних майданчиків, кладовищ, братських могил, місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок транспорту, а також забезпечувати очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах;

- з очищення узбіччя автодоріг та лісосмуг, що знаходяться на підвідомчій території;

- з озеленення (висадка дерев, кущів, квітів).


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Міжнародний мистецький фестиваль "Карпатський простір"
Військова служба за контрактом
 
Безоплатна правова допомога
Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Довкілля Прикарпаття. Дністровський регіональний ландшафтний парк
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району
 
Відеоролик "Отримав субсидію - бережи енергоресурси"
 
Соціальна реклама
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області