29 Червень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької  райдержадміністрації

Володимир Габурак

 

 Новини
29.06.2017 | Актуально

Акція - «Конституція України – основний закон для влади і громадян»

 

28 червня відзначають День Конститу́ції Украї́ни — державне свято України. День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції:

В цей день бібліотекарі Тлумацької центральної  та дитячої бібліотек у місті Тлумач провели акцію «Конституція України – основний закон для влади і громадян», приурочену 21-ій річниці Конституції України.

Біля Тлумацького Народного дому була організована тематична виставка літератури «Джерело права і свободи». Відвідувачам виставки  була запропонована правознавча, історично-довідкова  література, із якої можна було дізнатися про історичні передумови прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, яка закріпила правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

Організаторами  акції  жителям та гостям  міста було подаровано  друковані тексти Конституції України.

Учасники акції на згадку сфотографувалися із найвищим чоловіком в Україні, що увійшов до Книги рекордів - тлумачанином  Романом Гуменюком.

29.06.2017 | Актуально

Більше 60 млн грн на енергоефективні заходи - чергове відшкодування від Уряду за «теплими» кредитами

 

Держенергоефективності виплатило чергове відшкодування учасникам урядової програми «теплих» кредитів. 62 млн грн. компенсації одержали приватні домогосподарства та ОСББ/ЖБК з різних регіонів України.

Зокрема, близько 54 млн грн фінансової допомоги виплачено родинам на утеплення індивідуального житла, майже 3 млн грн - на встановлення твердопаливних котлів. 52 ОСББ одержали більше 5 млн грн компенсації. Відшкодування здійснено 23 червня відповідно до реєстрів позичальників «теплих» кредитів за квітень-травень цього року. «Як бачимо, програма «теплих» кредитів дійсно працює. Уряд виконує свою роль і здійснює відшкодування. Закликаю всіх охочих долучатися до термомодернізації житла та отримувати при цьому чималу компенсацію витрат. Ви зможете не лише заощадити при впровадженні енергоефективних заходів, а й зменшити комунальні платежі та підвищити комфорт у своїх оселях», – прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Загалом з початку дії програми «теплих» кредитів її учасники отримали з держбюджету 1,5 млрд грн. безповоротної фінансової допомоги на енергоефективні заходи. 

29.06.2017 | Спорт

Відбувся турнір з міні футболу пам'яті Віталія Козака

 

У середу, 28 червня, у місті Тлумач відбувся перший турнір з міні футболу пам'яті Віталія Козака, учасника антитерористичної операції на Сході України, який загинув у зоні бойових дій 21 червня 2015 року від кулі ворожого снайпера. У турнірі взяли участь команди учасників АТО району, Тлумацього РЕМ, працівників поліції та підприємців міста.

До присутніх, з вітальним словом до учасників змагань звернувся батько Віталія Михайло та начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Костянтин Лисейко, представники Тлумацької ОТГ.

На початку змагань, учасники турніру поклали квіти до могили загиблого героя. В фінальному матчі команда працівників РЕМ з рахунком 6-3 перемогла підприємців. Усі команди нагороджені кубком грамотами та медалями.

28.06.2017 | З нагоди свята

Виступ Президента України з нагоди Дня Конституції України

Шановні співвітчизники!

Дорогі українці!

      Лише 21 рік тому, після багатогодинних баталій, багато з яких ми сьогодні дуже добре пам’ятаємо, ранком 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України – Основний Закон нашої держави, який і досі вважається одним із найдемократичніших у світі.

 

Детальніше >>>

28.06.2017 | З нагоди свята
27.06.2017 | Вітання

Шановні жителі Тлумаччини!

 

28 червня - знаменна дата в українському календарі. Цей день увійшов в історію нашої держави як день прийняття Основного Закону – Конституції України.

Ця подія ознаменувала фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувала волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Конституція України – запорука становлення та розвитку демократичних цінностей в нашій країні, основа побудови громадянського суспільства. Шануючи і дотримуючись норми Основного Закону ми зможемо збудувати міцну і заможну європейську державу.

Перед усіма нами – як громадою, так і владою – стоїть важливе завдання: об’єднати зусилля і самовіддано працювати на благо нашої молодої суверенної держави. Ми впевнені, що разом нам вдасться досягти поставленої мети.

З нагоди свята щиро зичимо усім жителям Тлумацького краю родинного затишку і достатку, розуміння, злагоди, кипучої життєвої енергії, трудових звершень в ім’я своєї Батьківщини!

Вітаємо усіх з Днем Конституції України!

 

З повагою

 

Голова районної державної адміністрації

Володимир Габурак

Голова районної ради

Василь Двояк

27.06.2017 | Колегія РДА

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

 

У вівторок, 27 червня, у великій залі адміністративного будинку органів влади району відбулось засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяв  голова райдержадміністрації Володимир Габурак, голова районної ради Василь Двояк, перший заступник голови РДА Ігор Бринський, керівник апарату РДА Андрій Мозиль, перший заступник начальника управління ДСНС України в Івано-Франківській області Ігор Оксентюк, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, міський голова міста Тлумач Роман Круховський, члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації і районних служб, селищний та сільські голови, окремі депутати районної ради, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

Відповідно до порядку денного засідання було розглянуто наступні питання: про завершення 2016-2017 навчального року та завдання щодо підготовки закладів освіти до нового навчального 2017-2018 року. оповідав:  В.Пеник – начальник відділу освіти РДА); про посилення стану пожежної безпеки в районі, (доповідав:  В.Бучак – начальник Тлумацького районного відділу УДСНС України в Івано-Франківській області); про завершення весняно-польових робіт та хід підготовки до проведення жнив в районі. оповідав:  С.Марків – начальник управління агропромислового розвитку РДА).

                З усіх питань, винесених на порядок денний, прийняті відповідні рішення.

27.06.2017 | Фінанси

Стан фінансування коштів з районного бюджету

 

За період з 19.06.2017 по 23.06.2017 з районного бюджету проведено фінансування соціальних виплат, зокрема :

- субвенція з обласного бюджету на додаткові виплати ветеранам ОУН-УПА – 6,0 тис. грн.;

- субвенція з державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу – 1008,0 тис. грн.

За рахунок освітньої, медичної субвенцій з державного бюджету,  власних надходжень з районного бюджету по загальному фонду та коштів, переданих з Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади протягом вищевказаного періоду профінансовано:

- заробітна плата – 1671,2 тис. грн.;

- нарахування на заробітну плату – 207,6 тис. грн.;

- медикаменти та перев’язувальні матеріали – 1,4 тис. грн.;

- соціальні виплати, які здійснюються з районного бюджету – 29,6 тис. грн.;

-Олешанській сільській раді на утримання пожежної частини – 26,7 тис. грн.;

- Підвербцівській сільській раді на вибори 11.06.2017 року – 91,2 тис. грн.;

- інші незахищені статті – 76,1 тис. грн.;

                Згідно рішення обласної ради від 24.03.2017 року «Про розподіл коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2017 рік» № 466-13/201 для підготовки до навчального року протягом вищевказаного періоду профінансовано 84,0 тис. грн. на капітальний ремонт Королівської ЗОШ I-III ступенів Тлумацького району.

 

27.06.2017 | Актуально

У Тлумачі пенсійники провели зустріч з ветеранами праці

Заступник начальника Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Ірина Кочкодан днями провела зустріч з ветеранами праці та пенсіонерами.

На зустрічі представник фонду розповіла про зміни, які відбулися в пенсійному законодавстві в 2017 році, ознайомила присутніх з нововведеннями в системі пенсійного забезпечення у зв’язку з проведенням пенсійної реформи. Особливу увагу було приділено роз’ясненню порядку призначення та виплати пенсії, запровадженню нової формули обчислення її розміру та осучасненню.

Ірина Кочкодан надала вичерпні та кваліфіковані відповіді на запитання присутніх. Одночасно з цим, проінформувала про можливість отримання консультацій за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та через телефонну «гарячу телефонну» та лінію об’єднаного управління.

27.06.2017 | Сторінки історії

28 червня – 100 років першому українському уряду 

 

28 червня виповнюється сто років, як у 1917-му Центральна Рада створила свій виконавчий орган - Генеральний Секретаріат - перший уряд України. На нього покладалося втілення у життя головного постулату Першого універсалу, ухваленого кількома днями раніше: «Однині самі будемо творити наше життя».

 

Історична довідка

 

Поряд із законодавчою гілкою влади, яку репрезентувала сама Центральна Рада, розпочиналося творення виконавчої, очолюваної Генеральним Секретаріатом. Справи внутрішні, фінансові, продовольчі, земельні, хліборобські, міжнаціональні та інші в межах України передавались до його компетенції.

 

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Військова служба за контрактом
 
Інформація про запровадження безвізового режиму Україна-ЄС

 

81 бригада ВДВ Народжені перемагати
Безоплатна правова допомога
Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Довкілля Прикарпаття. Дністровський регіональний ландшафтний парк
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району
 
Відеоролик "Отримав субсидію - бережи енергоресурси"
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області