1 Вересень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
19.02.2015 | Прес-служба ОДА інформує

РНБО на чолі з Президентом прийняла рішення про запрошення в Україну миротворчої місії ООН

Рада національної безпеки і оборони України на засіданні, яке пройшло під головуванням Президента Петра Порошенка, прийняла рішення про звернення до ООН з проханням направити в Україну миротворчу місію, яка буде діяти відповідно до мандату Ради Безпеки ООН.

 

19.02.2015 | Прес-служба ОДА інформує

Арсеній Яценюк: Сім'ї Героїв Небесної Сотні отримають повторні виплати

Сім'ї загиблих Героїв Небесної Сотні і учасники Революції Гідності, які отримали важкі поранення, отримають повторні виплати. Таке рішення Уряд України ухвалить на своєму засіданні в середу, 18 січня, - повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

 
 

Детальніше >>>


19.02.2015 | Районний центр зайнятості інформує

Обговорено проект Програми Кабінету Міністрів України щодо працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщених осіб 

 

Сьогодні держава приділяє значну увагу внутрішньо переміщеним особам, зокрема, у питаннях доступу до соціальних послуг, пошуку довготермінового житла та працевлаштування, оформлення реєстрації. Більшість внутрішньо переміщених осіб забезпечені тимчасовим житлом та допомогою від місцевої влади, громадських організацій та пожертв від приватних осіб. Їм, як і учасникам АТО, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування повинні забезпечити соціальну підтримку.

З метою забезпечення заходів соціального захисту та вирішення проблеми працевлаштування, професійного навчання внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО Тлумацьким районним центром зайнятості 17 лютого за участю соціальних партнерів, роботодавців, представників органів виконавчої влади, громадських організацій та засобів масової інформації був проведений «круглий стіл» на тему «Обговорення проекту Програми Кабінету Міністрів України щодо працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщених осіб на 2015-2016 роки».

Детальніше >>>


18.02.2015 | Соціальний захист

Розглянуто першочергові питання підтримки учасників АТО

У середу, 18 лютого, в райдержадміністрації відбулося засідання Координаційного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій, та їхнім сім’ям. Заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин, який очолює Координаційний комітет, повідомив про необхідність підготовки соціальних служб району до майбутньої демобілізації військовослужбовців, які несли службу в зоні бойових дій близько року. Йшлося про поновлення військовослужбовців на робочих місцях, а також підготовку переліку непрацюючих осіб з числа учасників антитерористичної операції для подальшого сприяння їм у працевлаштуванні або профільному навчанні. Списки таких осіб доручено підготувати районному центру зайнятості. До надання якісної медико-психологічної допомоги учасникам АТО вирішено залучити працівників ФАПів та лікарських амбулаторій району. Фахове навчання для них за відповідними напрямками Василь Овчарчин запропонував організувати в районній лікарні за участю соціальних служб району та волонтерських організацій.   Детальніше >>>


18.02.2015 | Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА інформує

Сільські голови з Тлумацького району вивчали досвід Косівщини щодо впровадження енергоефективних проектів

17 лютого координатор проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» від Тлумацького району Зоряна Баранська та голови Братишівської, Вікнянської, Колінцівської та Олешанської сільських рад прийняли участь у навчально-ознайомчому візиті до Косівського району щодо впровадження на місцевому рівні мікропроектів з використанням відновлювальних джерел енергії.

 

Детальніше >>>


18.02.2015 | Служба у справах дітей РДА інформує

Відбулось засідання Координаційної ради з питань дітей

 У вівторок, 17 лютого, заступник голови райдержадміністрації адміністрації Василь Овчарчин провів засідання Координаційної ради з питань дітей, на якому розглянуті подання директора Тлумацької ЗОШ I-III ступенів про відрахування учня  з навчального закладу та проект розпорядження «Про вивчення стану виховної роботи, організації соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах в навчальних закладах району».

 За результатами з’ясування всіх обставин та відповідно до чинного законодавства України з першого питання дирекції школи відмовлено в наданні дозволу на відрахування учня з начального закладу, проте матері неповнолітнього винесено попередження та роз’яснено наслідки протиправної поведінки її сина. З другого питання відділ освіти райдержадміністрації та служба у справах дітей РДА в тижневий термін мають узгодити графік перевірок стану виховної та профілактичної роботи в навчальних закладах району з метою захисту прав вищезазначеної категорії дітей та безпосереднього проведення профілактичної роботи з неповнолітніми, які перебувають на внутрішньо шкільному обліку. 


18.02.2015 | Анонс

Вшанування подвигу учасників Революції Гідності

 

У пятницю, 20 лютого, о 10.00 год. у місті Тлумач, біля памятника Борцям за волю України, відбудеться Віче пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Запрошуємо жителів та гостей Тлумача вшанувати пам’ять загиблих за демократичні цінності, права і свободи людини та захисників України.


18.02.2015 | Відділ освіти РДА інформує

Найвагоміша перемога в житті

 

Неординарні особистості. Хто вони? Які? Кожен з нас – особливий, несхожий на інших. Кожен має якийсь талант. Проте талант без праці пропадає, гине, як зерня, кинуте в суху або кам’яну землю. Учениця 1-А класу Тлумацької гімназії Ангеліна Кудерська – рідкісне поєднання таланту і праці. Вона не тільки вчиться на відмінно, дівчинка є учасником багатьох районних заходів. 19 жовтня в Народному домі м. Тлумач відбувся вечір поезії, приурочений подіям сьогодення, на якому серед інших лунало слово десятирічної гімназистки. Ангеліна брала участь в урочистостях до 96-ої річниці створення ЗУНР та концертних програмах «Герої не вмирають», приурочених пам’яті героїв Небесної Сотні, річниці Революції Гідності та подіям антитерористичної операції, що відбулися 7 грудня в с. Хотимир та Озеряни. Її сповнені патріотизму та неповторної харизми вірші друкувалися в гімназійній газеті «Розкрилля» під рубрикою «Особистість місяця».

Детальніше >>>


18.02.2015 | Оголошення

Створюється громадська рада при Тлумацькій РДА

 

 Рішенням ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Тлумацькій райдержадміністрації визначено дату їх проведення – 3 березня 2015 року.

Для формування складу громадської ради при РДА ініціативна група повідомляє про початок прийому заяв від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах. Перелік документів, які додаються до заяви, визначений типовим положенням про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі  державній адміністрації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 (зі змінами).

Документи приймаються з 2 по 20 лютого 2015 року в інформаційно-аналітичному відділі апарату Тлумацької РДА (2 поверх, каб.11) або надсилаються за адресою: м. Тлумач, вул. Макуха, 12, Тлумацька районна державна адміністрація (каб.11) чи на електронну пошту: vptlum@ukr.net.

Довідкову інформацію можна отримати телефоном (03479) 2-36-39.


17.02.2015 | Нарада

У Тлумачі буде алея памяті Героїв України

 У вівторок, 17 лютого, заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин провів нараду з питань закладення у місті Тлумачі алеї Героїв України. У нараді взяли участь директор Івано-Франківського селекційно-насіннєвого центру Ігор Мартинюк, секретар Тлумацької міської ради Володимир Салітра, начальник відділу культури РДА Галина Петрунько, начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату РДА Уляна Козубаш, методист відділу освіти РДА Наталія Мандар.

 

Детальніше >>>ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Гаряча лінія Єдиного інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей
Мобілізація в Україні
 
Мобілізація в Україні

Державна підтримка енергозбереження
 
Районний інформаційно-консультативний центр енергетики в м.Тлумач
 
Енергоефективний калькулятор
Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області