2 жовтень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
16.01.2014 | Оргкомітет

Визначено програму проведення культурно-масових заходів у січні

 

У середу, 15 січня, за головування заступника голови райдержадміністрації Олександри Чаплінської, участі міського голови м. Тлумач Володимира Корженьовського, начальника відділу культури Галини Петрунько, директора ЦБС Мар’яни Пісак, працівників і методистів відділу культури райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з  Дня Соборності та Свободи України та районного фестивалю «Покутська Розколяда».

За результатами обговорення вирішено організувати святкування Дня Соборності та Свободи України у рамках районного фестивалю «Покутська Розколяда», у неділю, 26 січня.


15.01.2014 | Засідання комісії

Проведено засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

 

У вівторок, 14 січня 2014р, у кабінеті заступника голови райдержадміністрації Олександри Чаплінської відбулось засідання спостережної комісії при райдержадміністрації.

        На порядок денний було винесено наступні питання: про затвердження плану роботи спостережної комісії на 2014рік,  про  роботу фахівців соціальної роботи, щодо вивчення умов проживання звільнених від відбування покарання, про бронювання робочих місць для осіб , що повернулися з місць позбавлення волі(на основі складених відповідних актів соціального інспектування).      

        За підсумками роботи комісії було дано ряд доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.


15.01.2014 | Нарада

Обговорено питання відзначення Дня Соборності та Свободи у Тлумацькому районі

 

У понеділок, 20 січня, відбулась нарада у першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського з питань підготовки до відзначення у районі Дня Соборності і Свободи України та 95-ї річниці проголошення Акта злуки на виконання завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди.

Під час наради узгоджено час проведення основних заходів, перелік запрошених у часників та гостей, програму урочистостей. За результатами обговорення дано відповідні доручення відділу культури райдержадміністрації, організаційному та інформаційно-аналітичному відділу райдержадміністрації.

Урочисте віче заплановано провести 22 січня о 12.00 год.


14.01.2014 | Оголошення

                                         

16 січня 2014 року з 11 до 13 год.  у приміщенні відділу державної виконавчої служби Тлумацького районного управління юстиції за адресою м.Тлумач, пл.Данила Галицького, 17  відбудеться  прийом громадян в.о.начальника управління державної виконавчої служби ГУЮ в Івано-Франківській області Кульбанським Володимиром Миколайовичем.


14.01.2014 | Прес-служба ОДА інформує

Акцент бюджету-2014 – зміцнення інвестиційного ресурсу регіонів

7,6 мільярдів гривень складе цьогоріч зведений бюджет Прикарпаття. Зі слів директора департаменту фінансів обласної державної адміністрації Галини Карп, це на 660 мільйонів гривень більше, ніж відповідна цифра у 2013 році.

 

Детальніше >>>


13.01.2014 | Нарада

Підготовка заходів до 200-річчя Кобзаря

 

2014 рік в Україні оголошено Роком Тараса Шевченка. Відповідний Указ Президент України підписав 11 квітня 2012 року з метою гідного відзначення 200-річного ювілею Кобзаря, популяризації його спадщини в Україні та за її межами.

В понеділок, 13 січня, з цього приводу відбулася нарада з представниками відділів освіти і культури райдержадміністрації, районного товариства «Просвіта» у заступника голови райдержадміністрації Олександри Чаплінської, на якій обговорено хід проведення урочистих заходів у населених пунктах району. Серед програмних заходів – конкурси, мистецькі огляди, науково-практичні конференції, концерти, виставки, приурочені знаменній події.

На нараді було вирішено підготувати уточнену програму відзначення ювілею Кобзаря у 2014 році та забезпечити інформаційне висвітлення культурно-масових заходів і залучення до них представників громадськості.


13.01.2014 | Оргкомітет

Обговорено питання святкування Соборності України

 

У понеділок, 13 січня 2014 року за головування заступника голови райдержадміністрації Олександри Чаплінської відбулось засідання оргкомітету до Дня Соборності і Свободи України та 95-ої річниці Дня Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

У засіданні взяли участь методисти районного Народного дому, представники відділу освіти РДА, районного товариства «Просвіта», керівники окремих структурних підрозділів РДА.

Під час засідання обговорено питання організації у районі святкових заходів із залученням представників місцевої влади, духовенства, громадських організацій, навчальних закладів до участі у святкових заходах.

Наступне організаційне засідання із представниками міської влади та духовенства пройде у середу, 15 січня ц.р.


13.01.2014 | ЦБС інформує

 

 Відкрито виставку-ілюстрацію

«Край кольорових надій»

 

 Тлумацька центральна бібліотека запрошує переглянути виставку-ілюстрацію «Край кольорових надій» приурочену ювілею Олега Чуйка – видатного художника, кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри дизайну  Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім.Василя Стефаника, члена Національної спілки художників України та нашого земляка, уродженця м.Тлумача.

 Олег Чуйко учасник обласних , всеукраїнських та міжнародних виставок. Більшість його робіт присвячені таким близьким для кожного пейзажним мотивам. Карпатський вітер Олега Чуйка легко гойдає полотнища шовку й утворює на них плавні та вишукані силуети  церков, замків, мостів. Таким чином автор воліє «приручити» власний творчий вітер, бо в цьому вбачає сенс свого життя.


13.01.2014 | Відділ культури інформує

Учні Тлумацької  ДМШ взяли участь в Різдвяному фестивалі

 

10 січня ц.р. камерний оркестр скрипалів Тлумацької дитячої музичної школи (керівник Лідія Пелех) та дитячий хор Тлумацької дитячої музичної школи (керівник Світлана Козак) брали участь у V  Різдвяному фестивалі «Коляда на Майзлях» в м. Івано-Франківськ.

              Колективи відзначилися високою виконавською майстерністю, тому були обрані для участі у гала – концерті фестивалю, який відбувся 12 січня 2014 року.


13.01.2014 | РЦСССДМ інформує

Відбулась семінар-нарада з питань профілактики пожеж

 

10 січня цього року у Тлумацькому центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з районним відділом УДСНС, сектором з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації проведено семінар-нараду із фахівцями соціальної роботи з питань профілактики пожеж в осінньо-зимовий період серед незахищених верств населення.

В ході наради соціальним фахівцям рекомендовано провести роз’яснювальні бесіди з даного питання у кризових сім’ях.

 ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

2014 - Рік Тараса Шевченка

 

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України!

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області