30 Липень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
29.01.2015 | Нарада

Відбулась нарада  з питань охорони громадського порядку

 

У середу, 28 січня, в малій залі адміністративного будинку органів влади району  відбулась нарада з питань охорони громадського порядку. На нараді були присутні голова районної державної адміністрації Володимир Габурак, голова районної ради Михайло Вишневський, міський голова м. Тлумач Володимир Корженьовський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, керівники підприємств зв’язку, закладів охорони здоров'я району, паливно-енергетичного комплексу та організацій житлово-комунального господарства.

На нараді йшлося про організацію добровільного громадського формування (ДГФ) у м. Тлумач, в якому братимуть участь мешканці районного центру та працівники РВ УМВС в Івано-Франківській області. Всі добровольці пройдуть короткотермінове навчання в районному відділі міліції.

Також наголошувалось на необхідності приведення в належний стан протирадіаційних укриттів.


29.01.2015 | Управління Пенсійного фонду України в районі інформує

Нове в пенсійному забезпеченні

 

У період до 1 січня 2015 року було надано можливість, за бажанням, виходу на пенсію жінкам після досягнення 55 років. Верховною Радою України 14 січня 2015 року прийнято Закон, яким продовжено таке право для  жінок, при цьому залишено попередні умови, а саме: звільнення з роботи  та наявність страхового стажу не менше 30 років. У цьому випадку розмір пенсії, обчислений відповідно до Закону, зменшується на 0,5 відсотка за кожний повний чи неповний місяць дострокового виходу на пенсію. Так, наприклад, якщо таким правом бажає скористатися жінка народжена у квітні 1960 р., для якої пенсійний вік 59 років, розмір її пенсії буде знижено на 24 відсотки (59 р.- 55р. = 4р. х 12м. х 0,5) при цьому розмір пенсії не переглядається після досягнення 59 років - пенсійного віку.

 

Детальніше >>>


28.01.2015 | Служба у справах дітей РДА інформує

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

У середу, 28 січня, заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

 

Детальніше >>>


28.01.2015 | ЦРЛ інформує

В Бортниках проведено забір крові для бійців АТО

У середу, 28 січня, у лікарській амбулаторії села Бортники відбувся забір крові для бійців АТО. Донорами стали місцеві жителі, вчителі школи, працівники амбулаторії та сільської ради. Люди виявили величезне бажання допомогти учасникам бойових дій на сході України, які зазнали поранень та проходять лікування в медичних закладах Івано-Франківської області. Бажаючих було так багато, що утворилася жива черга. Кров здали 40 осіб.  Забір крові у донорів проводився медичними працівниками відділення переливання крові Тлумацької ЦРЛ.

 

Детальніше >>>


28.01.2015 | Соціальний захист

Визначено основні напрямки допомоги учасникам АТО 

 

28 січня заступник голови РДА Василь Овчарчин провів засідання Координаційного комітету допомоги учасникам антитерористичної операції, які постраждали під час бойових дій, та їхнім сім’ям. На засіданні розглядались питання встановлення місця знаходження поранених учасників АТО та надання їм медичної і благодійної допомоги, харчування в загальноосвітніх закладах району дітей з сімей військовослужбовців-учасників АТО.

Також обговорено пропозицію заступника головного лікаря Михайла Коцюруби щодо організації навчання для волонтерів та бажаючих осіб з надання первинної невідкладної допомоги. Михайло Коцюруба також повідомив, що на період режиму підвищеної готовності державної системи цивільного захисту у районній лікарні розгорнуті додаткові ліжко-місця та вирішується питання забезпечення їх медикаментами. Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи апарату РДА Ігор Гондюк проінформував присутніх про потреби учасників антитерористичної операції.

 

Детальніше >>>


28.01.2015 | ЦБС інформує

Вони народилися, щоб їх пам’ятали

 

Під такою назвою у читальній залі Тлумацької центральної бібліотеки діє книжково-ілюстративна виставка-пам’ять про надзвичайно трагічну подію в українській історії – бій під Крутами, який відбувся 29 січня 1918 року, подію, що набула для українського народу символічного значення та стала одним із важливих сюжетів сучасної української історичної пам’яті.

На організованій працівниками бібліотеки виставці, представлені видання, які розкривають історичний перебіг бою, значення Крутів в українській історії, подають спогади нечисленних учасників бою, яким вдалося вижити, матеріали із періодичних  видань. Зацікавлений читач зможе ознайомитись з художніми творами про бій під Крутами.

Тож запрошуємо вас до перегляду виставки «Вони народилися, щоб їх пам’ятали».


28.01.2015 | Влада і громада

Визначено терміни проведення установчих зборів з формування громадської ради при РДА

 

27 січня в малій залі адміністративного будинку органів влади району відбулось засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Тлумацькій районній державній адміністрації. Провів засідання голова ініціативної групи Павло Сова, участь у ньому взяли заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин, начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату РДА Уляна Козубаш, представники інститутів громадянського суспільства – Василь Стратій, Василь Мішеченко, Анатолій Поліщук, Михайло Клюк. Присутнім на засіданні був керівник апарату РДА Іван Шкварок.

Члени ініціативної групи обговорили питання термінів проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради, переліку необхідних документів для участі в них представників громадських організацій, затвердили текст інформаційного повідомлення про проведення установчих зборів.

Вирішено, що установчі збори з формування громадської ради при РДА відбудуться 03 березня 2015 року. Заяви від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах прийматимуть з 02 по 20 лютого в інформаційно-аналітичному відділі апарату РДА.


27.01.2015 | Актуально

Четверта хвиля мобілізації у Тлумацькому районі

 

У вівторок, 27 січня, в малій залі адміністративного будинку органів влади району відбулась координаційна нарада з питань проведення у районі мобілізації під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Габурака, заступника голови районної ради Василя Двояка та участі  першого заступника голови РДА Ігоря Бринського, заступника голови РДА Василя Овчарчина, керівника апарату РДА Івана Шкварка, міського та сільських голів, керівників структурних підрозділів РДА та районних служб,  прокурора району Василя Стефанця, представників РВ УМВС, відділення ДАІ РВ УМВС та Коломийського МРВ УСБУ.

 

Детальніше >>>


27.01.2015 | Відділ у справах молоді та спорту РДА інформує

Про спортивні турніри з волейболу

25 січня цього року у м. Снятині відбувся 4-й тур чемпіонату області з волейболу серед команд вищої ліги, в якому команда СК «Прибилів» зустрілась з ВК «Залуччя» Снятинського району. Матч юнацьких команд завершився з рахунком 0:3 на користь команди СК «Прибилів», а в зустрічі особистих складів перемогла команда «Залуччя» з рахунком 3:0.

24-25 січня 2015 року стартувала першість району з волейболу серед чоловічих команд. Матчі проводилися в спортзалах м. Тлумач, сіл Грушка,  Нижнів і селищі Обертин.


27.01.2015 | Прес-служба Президента України інформує

Звернення Президента у зв’язку з Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту

Шановні співвітчизники!

       Щороку 27 січня вся світова спільнота вшановує пам’ять жертв Голокосту.

Під час Другої Світової війни нацистами цілеспрямовано та планомірно було винищено близько шести мільйонів євреїв у Німеччині і на захоплених територіях інших країн Європи.

 

Детальніше >>>ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
9 серпня у Тлумачі відбудеться науково-практична Конференція, присвячена 150-річчю від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Гаряча лінія Єдиного інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей
6-та хвиля мобілізації. Соціальна реклама

Державна підтримка енергозбереження
 
Районний інформаційно-консультативний центр енергетики в м.Тлумач
 
Енергоефективний калькулятор
Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області