31 жовтень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
13.03.2014 | Управління АПР РДА інформує

Відбулась зустріч з фермерами району

 

    12 березня в залі засідань управління агропромислового розвитку райдержадміністрації за ініціативи Асоціації фермерів району, приватних землевласників та участі першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського, голови районної ради Михайла Вишневського, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ярослава Гринишина, керівників селянсько-фермерських господарств відбулась нарада з питань проведення весняно-польових робіт, а також врегулювання проблем, що існують в господарській діяльності фермерів.

    В ході наради обговорено питання фінансової підтримки фермерських господарств району, орендної плати за користування земельними ділянками та сплати земельного податку, проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення та вилучення їх до Державного земельного банку, порядку використання невитребуваних паїв. З усіх питань представники фермерських господарств отримали вичерпні відповіді.


12.03.2014 | Будівництво

Реалізуються запити Нижнівської громади

 

Нижніська сільська рада одна з найчисельніших громад району, тут проживають понад 2000 громадян. В соціальній інфраструктурі села Нижнів – загальноосвітня школа І-ІІІ ст., лікарська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини, Народний дім, бібліотека-філія, футбольне поле, спортивний майданчик із штучним покриттям. Однак до цього часу немає дитячого садка, хоча в населеному пункті налічується більше 50-ти дітей дошкільного віку.

 

Детальніше >>>


12.03.2014 | Нарада

Проведено нараду з працівниками апарату райдержадміністрації

 

В середу, 12 березня, в малій залі адміністративного будинку органів влади району відбулася нарада з працівниками апарату райдержадміністрації, на якій розглядалися питання заповнення державними службовцями відомостей про про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, виконавської дисципліни в роботі з документами, економного та раціонального використання державних коштів.

Відповідно до вимог ст. 12 антикорупційного Закону державні службовці зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік. Начальник відділу кадрової роботи Галина Нічведа ознайомила працівників апарату з методичними рекомендаціями щодо заповнення Декларації та новаціями деклараційної кампанії 2014 року.

Керівник апарату райдержадміністрації Іван Шкварок наголосив на необхідності раціонального використання матеріалів та технічних засобів, забезпечення збереження електроенергії та економного здійснення телефонних комунікацій.

Керівники відділів апарату райдержадміністрації прозвітували про наявний стан виконавської дисципліни у роботі з документами. За підсумками звіту було дано відповідні доручення відділам апарату райдержадміністрації.


11.03.2014 | РЦСССДМ інформує

 

Проведено засідання спостережної комісії при райдержадміністрації

 

У вівторок, 11 березня, в кабінеті заступника голови райдержадміністрації Олександри Чаплінської відбулось засідання спостережної комісії при райдержадміністрації.

        На порядок денний були винесені  питання про подання інформації Тлумацьким районним підрозділом кримінально-виконавчої інспекції списків осіб, які засуджені до громадських та виправних робіт, осіб звільнених від відбування покарання у вигляді обмеження волі та позбавлення волі, про роботу територіального центру щодо направлення звільнених осіб відповідно до Закону України »Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у вигляді позбавлення волі на певний строк», інвалідів та непрацездатних осіб похилого віку, які не мають родичів, що могли б узяти їх на утримання до спеціальних будинків інтернатів.

        За підсумками роботи комісії було дано ряд доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.

 


11.03.2014 | Спорт

Відбулися спортивні турніри серед чоловіків та жінок

 

8-9 березня в місті Тлумач проходив фінал Суперкубку району з волейболу серед чоловічих команд, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Володарем Суперкубку стала команда села Кутище, ІІ-ге місце здобула команда з Прибилова, ІІІ-тє – Підвербців. Переможці змагань нагороджені Кубком і медалями відділу у cправах молоді та спорту райдержадміністрації (В.Двояк).

 

Детальніше >>>


11.03.2014 | Подія

На Тлумаччині відзначили 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

 

Вогонь запалений Тарасом

У нашім серці не погас –

Він став над простором і часом,

Він знову будить й кличе нас!

 

9 березня Шевченкове слово гуртувало Тлумацьку громаду. На Урочисте Віче з нагоди 200-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка прийшли представники духовенства, влади та громадськості.

Розпочалося свято покладанням квітів від очільників районної та міської влади, релігійних громад УАПЦ і УГКЦ, представників установ та організацій міста.

Шевченкову поезію, вірші про Кобзаря дарували присутнім переможці районного конкурсу читців, присвяченого роковинам поета, що традиційно проводиться напередодні Шевченківських днів. У виконанні зведеного хору учасників народної творчості районного Народного дому звучали пісні на невмирущі слова Кобзаря «Реве та стогне Дніпр широкий» і «Заповіт». 

 Детальніше >>>


7.03.2014 | Вітаємо переможців

Тлумацькі профспілки одні з перших в області

 

За підсумками обласного огляду-конкурсу «Кращий райком, міськом профспілки працівників державних установ Івано-Франківської області» кращим райкомом профспілки з чисельністю до 600 членів профспілки визнано Тлумацький райком профспілки (голова Іван Шкварок).

За підсумками обласного конкурсу на кращий колективний договір за 2013 рік переможцем у групі від 16 до 50 працівників з врученням Диплому обкому профспілки та пам’ятного знаку визнано трудовий колектив Тлумацької міської ради (міський голова Володимир Корженьовський, голова профкому Володимир Салітра).

Колектив управління Державної казначейської служби у Тлумацькому районі (голова профкому Діана Голинська, начальник управління Олеся Шевага) став переможцем обласного огляду-конкурсу на кращу первинну профорганізацію.

Щиро зичимо переможцям невичерпної енергії та ентузіазму, творчої наснаги і життєвих гараздів, високих трудових звершень та поповнення скарбниці добрих і славетних справ в ім’я рідної землі, на благо нашої держави!


7.03.2014 | Районний комітет ППДУ України інформує

Обговорено актуальні питання профспілки працівників державних установ району

 

7 березня відбулося засідання районного комітету профспілки працівників державних установ України, на якому були заслухані питання результатів засідання президії Івано-Франківського обкому профспілки працівників державних установ, виконання та використання профбюджету районної організації профспілки, підсумків обласних конкурсів на кращу первинну профорганізацію, кращий колективний договір, кращий райком, міськом профспілки, що проходили у 2013 році.

Детальніше >>>


7.03.2014 | До ювілею Кобзаря

Медики Тлумаччини вшанували  Великого Кобзаря

 

Медики Тлумацького району активно долучилися до святкування 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. 6 березня в центральній районній лікарні пройшла виставка мистецьких робіт працівників закладів охорони здоров’я району та конкурс знавців життя і творчості Великого Кобзаря.

 

Детальніше >>>


7.03.2014 | Будівництво

Обговорено питання організації водопостачання у районі

 

6 березня у першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського відбулося засідання робочої групи з питань розвитку системи водопостачання населених пунктів району.

Як повідомлялось раніше, у районі оголошено конкурс з впровадження/вдосконалення децентралізованих механізмів надання послуг водопостачання, що реалізується в рамках Швейцарсько-Українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO. В даний час до райдержадміністрації надходять проектні заявки від органів місцевого самоврядування. Під час засідання робочої групи обговорено питання проведення конкурсу та розглянуто можливість будівництва водопровідних мереж району.

 ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

2014 - Рік Тараса Шевченка

 

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України!

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області