8 жовтень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
25.03.2015 | Новини з сіл

Збори громадян у Бортниках

 

22 березня у Бортниках відбулися збори громадян. Про основні напрямки роботи сільської ради у 2014 році перед жителями села звітувала сільський голова Галина Слободян. Насамперед вона відзначила належний рівень культурно-просвітницької роботи на селі. У минулому році неодноразово у Народному домі Бортник, Народному історико-краєзнавчому музеї, книжковій світлиці сільської бібліотеки, залі «Просвіти» проводились загальносільські заходи патріотичного спрямування, а замітки про них публікувались на сторінках районної та обласної преси. Детальніше >>>


25.03.2015 | Оголошення

Виїзний консультативний пункт в м.Тлумач

27 березня 2015 року з 09:00 до 11:00 в приміщенні Тлумацького районного управління юстиції, за адресою: м. Тлумач, пл. Д.Галицького, 17, буде проведено прийом громадян виїзним консультативним пунктом з надання безоплатної первинної правової допомоги Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області  з питань, що належать до компетенції органів юстиції.

Також, у роботі консультативного пункту братиме участь юрист Української Гельсінської спілки з прав людини в Івано-Франківській області, який надаватиме консультації з питань цивільного, сімейного, трудового законодавства.

Пропонуємо для Вашої зручності та отримання вичерпної правової допомоги записатися на прийом для отримання безоплатної правової допомоги по тел.: (0342) 743993, (066) 8338226, (098) 8328398.


24.03.2015 | Тлумацьке районне управління юстиції роз’яснює

Порядок державної реєстрації народження дитини

-    Питання визначення походження дитини та порядок державної реєстрації народження регулюються положеннями Сімейного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», Правилами державної реєстрації актів громадянського стану в Україні, затверджені наказом Міністерства юстиції України № 52/5 від 18.10.2000 року (зі змінами).          

 

Детальніше >>>


24.03.2015 | Сектор з питань надзвичайних ситуацій апарату РДА інформує

 

В Олеші навчались формуванню  добровільних пожежних дружин

 

У вівторок, 24 березня, в селі Олеша з відбувся семінар щодо створення добровільних пожежних формувань у населених пунктах району. У семінарі взяли участь представники Фонду Ганса Зойделя (Німеччина), сільські голови сіл Делева, Олеша, Яківка, Палагичі, представники районного відділу УДСНС  України в області та райдержадміністрації.

Детальніше >>>


24.03.2015 | Районне управління юстиції інформує

Інформація про діяльність відділу ДРАЦС РС Тлумацького РУЮ Івано-Франківської області у 2014 році

В 2014 році в Тлумацькому районі народилося і зареєстровано 563 дітей. З них 130 малюків зареєстровано відділом ДРАЦС РС Тлумацького РУЮ, 41 – виконкомом Обертинської селищної ради, 33 – виконкомом Будзинської сільської ради, 28 – виконкомом Делівської сільської ради, 34 – виконкомом Палагицької сільської ради.

Детальніше >>>


23.03.2015 | Районний центр зайнятості інформує

У районному центрі зайнятості обговорено питання організації громадських робіт 

 

Одним із стабільних напрямів співпраці Тлумацького районного центру зайнятості з органами місцевого самоврядування є організація тимчасової зайнятості населення. Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт. З іншого боку, громадські та інші роботи тимчасового характеру є засобом реалізації політики зайнятості населення, що може зняти соціальну напругу на ринку праці, сприяти соціально-економічному розвитку району, а також забезпечити трудову адаптацію безробітних, а особливо внутрішньо переміщених осіб  і бути для них  джерелом доходу у  скрутний з матеріальної точки зору період. Про це йшла мова на засіданні круглого столу з керівниками органів місцевого самоврядування району, організованого районним центром зайнятості 19 березня цього року за темою «Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру».

Детальніше >>>


23.03.2015 | Важливо знати

Шановні краяни!

 

Для дестабілізації обстановки в Маріуполі, Харкові, Одесі, Миколаєві, Херсоні, російські спецслужби здійснили підготовку диверсійних груп для вчинення терористичних актів. Першочерговими об’єктами диверсій є мости, шляхопроводи та інші об’єкти критичної інфраструктури. Не виключно, що плани вищевказаних груп поширюватимуться і на інші регіони країни. Для зупинення подальшої дестабілізації ситуації в державі, кожен свідомий громадянин повинен повідомляти компетентні структури про усі «підозрілі» ситуації або осіб в оточенні таких об’єктів.

У разі обізнаності в інформації з вищевказаної проблематики необхідно повідомляти представників органів влади, місцевого самоврядування та за контактними даними компетентні правоохоронні органи:

-   чергова частина Коломийського МРВ УСБУ в Івано-Франківській області: тел. (03433)2-35-12;

-   чергова частина Тлумацького РВ УМВС в Івано-Франківській області: тел. 102, (03479) 2-16-62.

 

Не впустімо війну в наш дім!


23.03.2015 | Фінанси

 

 Виконання бюджету району за січень-лютий 2015 року

 

Фінансове управління райдержадміністрації повідомляє, що станом на 01.03.2015 року дохідна частина за власними доходами загального фонду виконана на 123,1%, поступлення склали 3289,0 тис. грн. із затвердженого плану  2671,0 тис. грн. За власними доходами спеціального фонду із затвердженого  плану 332,6 тис. грн. поступило  274,6 тис. грн.,  що складає 82,6 %.

Протягом  січня-лютого 2015 року з державного бюджету отримано базової дотації 3130,0  тис. грн., медичної та освітньої субвенцій в сумах відповідно 4807,4 тис. грн. та 8662,0 тис. грн.

Видаткова частина бюджету району по загальному фонду за січень-лютий 2015 року виконана на 16,5 %. Із уточнених річних призначень 210390,6 тис. грн.  освоєно 34758,9 тис. грн.

                Станом на 01.03.15 року прострочена кредиторська заборгованість із заробітної плати з нарахуваннями відсутня.


23.03.2015 | Спорт

Волейбольні турніри  у м.Тлумачі 

 

 

За інформацією відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, 21-22 березня в спортзалі ДЮСШ м.Тлумач відбулися матчі-відповіді чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги сезону 2015 року, в яких спортивний клуб «Прибилів» приймав волейбольний клуб  «Західрембуд» м. Бурштин.  За результати зіграних матчів волейболісти з Прибилова здобули дві перемоги з рахунком 3:0. СК «Прибилів» продовжить боротьбу за медалі обласного чемпіонату.


23.03.2015 | Оголошення

Прикарпатська універсальна товарна біржа пропонує для продажу з приватизаційного аукціону майно спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста Тлумацького району в особі Тлумацької районної ради Івано-Франківської області:  Детальніше >>>ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Гаряча лінія Єдиного інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Мобілізація в Україні
 
Мобілізація в Україні

Державна підтримка енергозбереження
 
Районний інформаційно-консультативний центр енергетики в м.Тлумач
 
Енергоефективний калькулятор

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області