21 січень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
17.06.2016 | Навчання

В райдержадміністрації відбулась нарада з секретарями місцевих рад району

 

У четвер, 16 червня, в малій залі адміністративного будинку органів влади району відбулась нарада з секретарями місцевих рад району та спеціалістами виконавчих комітетів, які відповідають за ведення погосподарського обліку.

 

Детальніше >>>


16.06.2016 | Нарада

Напрацьовано план районних заходів з нагоди 20-ї річниці Конституції України та Дня молоді

 

У четвер, 16 червня, в райдержадміністрації відбулось засідання «круглого столу» щодо підготовки плану районних заходів на відзначення 20-ї річниці Конституції України та Дня молоді. Участь у ньому взяли перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський, міський голова Тлумача Володимир Корженьовський, начальник відділу культури РДА Галина Петрунько, начальник служби і справах дітей РДА Валерій Семків, начальник відділу у справах молоді та спорту РДА Костянтин Лисейко, представники інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Детальніше >>>


16.06.2016 | Адміністрація Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України інформує

Хто отримає електронні посвідчення

 

Починаючи з 1 липня 2016 року виплата пенсій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, інших видів виплат за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, що призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюватиме Ощадбанк через платіжні картки, які одночасно є пенсійними посвідченнями. При цьому якщо особа одержить таке посвідчення, то пенсійне посвідчення загальновстановленого зразка їй видаватись не буде.

Детальніше >>>


16.06.2016 | Адміністрація Тлумацького об’єднаного управління Пенсійного фонду України інформує

Про зміни у пенсійному забезпеченні

 

З 1 січня 2016 року в чотирьох областях – Київській, Вінницькій, Донецькій і Херсонській пілотно запроваджено централізовану систему призначення пенсій. Із червня вона має повноцінно запрацювати у Києві, а також у Черкаській, Чернівецькій, Хмельницькій, Кіровоградській і Запорізькій областях. Із 1 липня до системи приєднаються Дніпропетровська, Закарпатська, Івано-Франківська, Луганська, Львівська, Полтавська, Тернопільська та Харківська області. А із серпня – пошириться на всю Україну. До 1 січня 2017 року бази даних усіх областей повинні бути об’єднані в єдину централізовану базу даних Пенсійного фонду.

 

Детальніше >>>


16.06.2016 | Відділ освіти РДА інформує

Канікули – час вчити англійську мову

 

Указом Президента України 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні. Відповідно до Указу Кабінету Міністрів України доручено розробити і затвердити комплекс заходів на 2016 та наступні роки, спрямованих на активізацію вивчення громадянами англійської мови, передбачити у вишах лінгвістичні курси і гуртки за межами навчальних закладів, розширивши мережу літніх мовних таборів, фахових конкурсів, олімпіад і інших змагань з англійської мови тощо.

 

Детальніше >>>


16.06.2016 | Влада і громада

В Олеші та Обертині говорили про можливість утворення об’єднаних територіальних громад

 

У середу, 15 червня, представник обласної робочої групи з сприяння проведенню децентралізації влади в області Ганна Качур зустрілась з жителями ще двох потенційних об’єднаних територіальних громад – Олешанської та Обертинської. Спільно з нею проводили роз’яснення та інформували про стимули і переваги об’єднання голова райдержадміністрації Володимир Габурак, керівник апарату РДА Іван Шкварок, начальник фінансового управління РДА Світлана Овчарчин, начальник відділу освіти РДА Володимир Пеник та інші.

Детальніше >>>


16.06.2016 | Актуально

 Військові запрошували йти до армії за контрактом

 

14 червня цього року на зустріч з питань децентралізації влади і утворення об’єднаних громад району, що відбулась у Тлумачі, завітали перший заступник військового комісара в Івано-Франківській області полковник Юрій Верановський та військовий комісар Тлумацького районного військового комісаріату Сергій Мудрик. Військові прийшли, щоб донести до широкого кола громадськості одне з пріоритетних завдань в утвердженні обороноздатності нашої держави, поставлених Президентом України Петром Порошенком перед вищим військовим командуванням – поповнення Збройних Сил військовослужбовцями служби за контрактом.

Детальніше >>>


15.06.2016 | Служба у справах дітей РДА інформує

Соціальні служби працюють з сім’ями, що опинились у складних життєвих обставинах

 

Минулого тижня фахівці служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді здійснили виїзди в сім’ї, що перебувають в складних життєвих обставинах.

Під час рейду вони побували в п’яти сім’ях з складними життєвими обставинами, в яких виховуються 16 дітей, в селах Озеряни, Олеша, Мостище. Одну сім’ю фахівці соціальних служб відвідали з приводу систематичного порушення дисципліни учнем Олешанської школи І-ІІІ ст.

З батьками у згаданих сім’ях проведено роз’яснювальну та профілактичну роботу щодо соціального захисту дітей, а також обстеження матеріально-побутових умов проживання. При потребі батькам виносились усні попередження про неналежний догляд та виховання дітей, вживались інші заходи впливу, передбачені чинним законодавством.

У ще одній родині з Олеші трьох малолітніх дітей разом з матір’ю госпіталізували у Тлумацьку районну лікарню, а 14 червня цього року двох дітей з цієї сім’ї на літній період направлено на санаторне лікування в обласний дитячий санаторій у сел. Єзупіль Тисменицького району. Наймолодша дитина залишатиметься з матір’ю, соціальні службиспільно з сільським фельдшером забезпечуватимуть щоденний контроль за умовами її проживання.


15.06.2016 | Прес-служба ОДА інформує

Про відзнаку Президента України - ювілейну медаль «25 років незалежності України» 

 

Указ президента України №185/2016 «Про відзнаку Президента України  ювілейну медаль «25 років незалежності України»

 

ПОЛОЖЕННЯ

про відзнаку Президента України - ювілейну медаль «25 років незалежності України»

 

1. Відзнака Президента України - ювілейна медаль «25 років незалежності України» (далі - ювілейна медаль) установлена для відзначення громадян за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу.

 

Детальніше >>>


14.06.2016 | Влада і громада

Відбулась зустріч представників потенційної Тлумацької об’єднаної територіальної громади

 

У вівторок, 14 червня, в адміністративному будинку органів влади району відбулась зустріч представника обласної робочої групи з сприяння проведенню децентралізації влади в області, заступника директора департаменту фінансів ОДА, начальника бюджетного управління Ганни Качур з представниками сільських рад Тлумацького району, які відповідно до перспективного плану утворення об’єднаних громад району повинні увійти до Тлумацької об’єднаної територіальної громади. Участь у зустрічі взяли голова райдержадміністрації Володимир Габурак, голова районної ради Василь Двояк, заступники голів РДА і районної ради, керівники структурних підрозділів РДА. Місцеві ради представляли сільські голови, члени виконавчих комітетів, депутати рад, громадські активісти.

Детальніше >>>ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Довкілля Прикарпаття. Дністровський регіональний ландшафтний парк
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Відеоролик "Не спалюй гроші - бережи енергію"
 
Соціальна реклама
 
Соціальна реклама
 
2016 РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
 
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області