20 лютий 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
18.10.2017 | Актуально

Більше 5 тисяч жителів Івано-Франківщини отримали податкову знижку на відшкодування витрат на навчання

 

Як повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області з початку року 5149 прикарпатців подали декларації з метою використання права на податкову знижку на відшкодування витрат на навчання.

Крім цього, 173 громадян подали до органів ДФС області декларації на відшкодування витрат на сплату страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя, 42 – у зв’язку зі сплатою відсотків за іпотечними кредитами. Решта - звернулись за відшкодуванням витрат, які понесли на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла, на сплату коштів у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим  організаціям та в зв’язку з переобладнанням транспортних засобів.

Загалом з початку року громадяни області подали до фіскальних органів Прикарпаття 5370 декларацій про майновий стан та доходи в зв’язку з реалізацією права на податкову знижку . Сума заявленого ними до повернення податку в зв’язку з реалізацією права на податкову знижку склала 8310,5 тис. грн. За наслідками перерахунків громадянам вже повернуто 7729,1 тис. грн., або 93% від визначеної суми.

В головному управлінні ДФС в області нагадують, що для отримання податкової знижки за результатами 2016 року необхідно подати декларацію за місцем реєстрації до 31 грудня 2017 року. У декларації необхідно вказати суму одержаного за рік доходу у вигляді зарплати, вид понесених витрат, їх розмір і розраховану суму податку на доходи фізичних осіб до повернення. Податок підлягає поверненню протягом  60 календарних днів з дня подання декларації.

У разі, якщо платник податку до кінця року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки, таке право на наступний податковий рік не переноситься.


17.10.2017 | Відділ культури РДА інформує

 

У населених пунктах району відзначили День захисника України, 75-у річницю створення УПА та День українського козацтва

 

Четвертий рік поспіль 14 жовтня Україна офіційно на державному рівні, у день Покрови Пресвятої Богородиці, у День українського козацтва та у День Української Повстанської Армії вшановує всіх, хто причетний до почесного і високого звання Захисник України.

З нагоди відзначення цих знаменних дат впродовж 13, 14, 15 жовтня 2017 року у населених пунктах району проходили різноманітні заходи.

Зокрема, у клубі села Сокирчин пройшли урочистості за участю жителів села. Учасники заходу брали участь у конкурсах «Нумо хлопці», «Краса проти сили». Свято закінчилося українською дискотекою.

В Народному домі села Гарасимів відбувся тематичний вечір, присвячений 75-ій річниці створення УПА та Дню захисника України. Участь у дійстві взяли учасники антитерористичної операції Мануляк Василь, Нестерук Петро, Марук Михайло, Боднарашек Іван, Богович Надія, Ленчук Василь, Король Федір. В програмі заходу звучали патріотичні пісні та вірші у виконанні учнів Гарасимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Пам'ять про загиблих односельчан Шемегінського Михайла і Гарасимчука Ігоря вшанували хвилиною мовчання. Учасники заходу мали нагоду переглянути виставку «УПА – тепер нічого не забуто».

А жителі села Петрів з нагоди відзначення цих дат зібрались біля символічної могили Борцям за волю України. Петрівська громада  урочистою ходою пройшла від церковного подвір’я до Могили Борцям, щоб вшанувати всіх полеглих в боротьбі за незалежність нашої Батьківщини та відзначити 75-ту річницю створення УПА. Очолили урочисту ходу парох  храму отець Михайло Давиденко, голова сільської ради Михайло Кушнір та директор школи Ігор Микитин. Отець Михайло відслужив панахиду за полеглими борцями в усіх війнах за незалежність, учні  школи урочисто піднесли квіти до символічної Могили. Продовжились заходи концертною програмою де звучали щирі, патріотичні вірші та повстанські пісні у виконанні учасників гуртка художнього слова і дитячого та фольклорно-аматорського колективу.

В клубі села Новосілка відбувся вечір «Тим, хто завжди молоді душею». На вечорі були присутні: сільський голова Ольга Домин, депутат сільської ради Оксана Проць, учасник бойових дій Корсуненко Євген Миколайович, зв’язкова УПА Дзьоба Анастасія Андріївна. Для присутніх звучали стрілецькі пісні, вірші про героїв УПА.


17.10.2017 | Відділ культури РДА інформує

У Гостові відзначили 580-ту річницю від

дня першої літописної згадки

 

13-15 жовтня у Гостові святкували 580-ту річницю від дня першої літописної згадки.

13 жовтня вшановували пам’ять воїнів УПА урочистою ходою. Вінки із дуба і калини поклали біля могили Борцям за волю України, де виконали державний Гімн та прочитали молитву за всіх захисників України.

14 жовтня відбулось освячення каплиці Пречистої Діви Марії. Участь у дійстві взяли депутат обласної ради Богдан Станіславський, сільський голова Ганна Нащук, жителі села, духовенство. Після освячення усі урочистою ходою пройшли до могили Олега Сотенного, воїна УПА. Місцевий священник о.Володимир освятив новий пам’ятник герою, який встановили з нагоди 75 -ї річниці створення УПА.

15 жовтня у селі розпочався урочистий концерт «Моє село – це моя доля, моя колиска юних літ» з нагоди святкування ювілейної дати. Почесними гостями свята були о.Володимир Майданчук, о.Василь Мельничук та о.Іван Бігун, які благословили свято і усіх присутніх.

Ведучі свята Яна Яцюк і Оля Підлісна милозвучно описували маленьку Батьківщину кожного – село Гостів. Вітали наймолодших і найстарших жителів, наймолодші і найстарші пари села. У виконанні Христини Нановської звучали вірші «Моє рідне село», «Така звичайна жінка, як усі», пісня «Маки червоні», «Соловейко». Народний колектив «Гостівчани» під керівництвом Зіни Нановської дарував усім присутнім свої пісні «Зеленеє жито», «О, Гостове мій», «Для сільського чоловіка», «Козак від’їжджає» та ін. Лунали зі сцени пісні у виконанні вокальної групи дівчат, солістів Вікторії Острижнюк і Вікторії Мельничук, Ольги Підлісної, Людмили Сташків, Валерія Острижнюка. Щирі слова і пісенне вітання найстаршим парам села пролунало у виконанні Людмили Штефури . Своє музичне вітання подарував гостівчанам і Роман Бойчук.

Свято завершилося спільним виконанням усіх учасників пісні «А ми бажаєм Вам добра». Святкування Дня села продовжилося дискотекою.


17.10.2017 | Актуально

У фіскальній службі нагадують «спрощенцям» про нові форми декларації

 

Набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 17.03.2017 р. №369, яким внесено зміни до форм податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця, податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичної особи), податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи, затверджених наказом Мінфіну від 19.06.2015 р. №578, нагадують в головному управлінні ДФС в області.

Згідно з п.46.6 статті 46 Податкового кодексу України до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є діючими форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення. 

Отже, керуючись нормами ПКУ та з огляду на те, що базовим податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал, а для платників першої та другої груп – календарний рік, то оновлені форми декларацій використовуватимуться платниками єдиного податку третьої групи для складання звітності за 9 місяців 2017 року, починаючи з 1 жовтня 2017 р., а платниками першої та другої груп для складання звітності за 2017 рік – з 1 січня 2018 р. Для уточнення вказана форма декларації використовується вже з 1 жовтня 2017 року.


17.10.2017 | Подія

 

Відбувся районнийфестиваль «Подяка Богу за врожай» 

 

 

У неділю, 15 жовтня, в селищі Обертин відбувся традиційний для Тлумаччини фестиваль «Подяка Богу за врожай» та «Фестиваль капусти», які проходять уже не перший рік. У заході взяли участь народний депутат України Олег Березюк, депутат обласної ради Богдан Станіславський, голова райдержадміністрації Володимир Габурак, голова районної ради Василь Двояк,  голова Тлумацької ОТГ Роман Круховський, делегація із Польщі, учасники фестивалю, громадськість селища та гості.

 

Детальніше >>>


17.10.2017 | Подія

 

 

У рамках відзначення 135-ї річниці церкви «Святої Покрови» у селі Долина освячено новий Престол

 

У неділю, 15 жовтня, у храмовий день села Долина Олешанської сільської ради об’єднаної територіальної громади відбулось Святкове Богослужіння, присвячене 135-річчю місцевої церкви «Святої Покрови».

З нагоди свята у село завітали Високопреосвященніший Кир Андрій Митрополит Галицький керуючий Івано-Франківською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, депутат обласної ради Микола Кузьма, депутат районної ради Орест Посацький, сільський голова Олешанської сільської ради об”єднаної територіальної громади Богдан Двояк, в.о. старости села Долина Микола Дземан, духовенство та прихожани церкви.

 

Детальніше >>>


17.10.2017 | Актуально

Нам є чим захистити українську землю - Президент проінспектував бойові навчання Збройних Сил України

Президент Петро Порошенко ознайомився з ходом практичного виконання етапу бойового злагодження підрозділів Збройних Сил України на одному з полігонів української армії на Житомирщині. Зокрема, були проведені демонстративні тактичні навчання з бойовою стрільбою зведеними тактичними групами, до складу яких увійшли підрозділи високомобільних десантних військ, морської піхоти та військово-повітряних сил, механізовані підрозділи. Відпрацьовувалися завдання: «Ведення оборонного бою. Перехід в наступ та захоплення вигідного рубежу» із використанням, в тому числі, безпілотних літальних апаратів, гірокоптера, артилерії, зенітно-ракетних комплексів, винищувачів Су-27.

Глава держави привітав військових з успішним виконанням поставлених завдань. «Вся країна зараз побачила бойову майстерність, вишкіл, навчання українських воїнів ЗСУ. Це вже одна з найсильніших армій на континенті. Добре навчена, озброєна, має унікальний бойовий досвід. І демонструє, що нам є чим захистити українську землю і яким чином добитися звільнення кожного клаптика нашої землі», - зауважив Президент.


17.10.2017 | Подія

У районі відзначили 75-ту річницю створення Української Повстанської Армії, День Захисника України та День Українського козацтва 

 

У суботу, 14 жовтня, у Тлумачі та населених пунктах району відбулися ряд заходів з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії, Дня Захисника України та Дня українського козацтва.

У районному центрі святкування розпочалося з святкових богослужінь у храмах міста. А продовжив його мітинг-реквієм, який відбувся біля пам’ятника Борцям за волю України. Участь у мітингу взяли керівництво району та міста,  представники районної станиці Братства ОУН-УПА Карпатського краю, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ і організацій, громадських організацій та політичних партій, студентська, учнівська молодь, громада і гості міста.

На знак шани героям, що боролися за її незалежність, до пам’ятника Борцям за волю України учнівська молодь поставила пам’ятну гірлянду.

Ювілейною відзнакою Івано-Франківської обласної ради «75 років Української Повстанської Армії» нагороджено представників районної станиці Братства УПА Карпатського краю – Петра Харкавого та Степана Костюка.

 

Детальніше >>>


13.10.2017 | Вітання

Шановні захисники України та

ветерани Української Повстанської Армії!

 

Цього року у величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці наша держава відзначає День захисника України, 75-ту річницю створення Української Повстанської Армії та День українського козацтва!

Невипадково в цей день поєднання цих свят набуло особливо важливого змісту, адже упродовж багатьох століть волелюбні козаки та відважні вояки Української Повстанської Армії боролися за волю і свободу та зі зброєю в руках боронили рідну землю і віру, вважаючи Божу Матір своєю Небесною Покровителькою та Заступницею.

Ці знаменні свята посіли гідне місце серед найбільш шанованих і улюблених серед українців, оскільки завдяки їм нащадки героїв минувшини щоразу звертаються до духу патріотизму і традицій захищати свою Батьківщину. Бо подвиги наших славетних пращурів та слава героїв сьогодення виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Велику шану віддаєм сьогодні і тим, хто зараз стоїть на варті незалежності України. Їх подвиг завжди залишається взірцем мужності й самопожертви.

У цей день також низько вклоняємось нашим ветеранам за їхню любов до рідної землі та життя, які вони сповна віддавали за вільну Україну.

З нагоди свята бажаємо усім міцного здоров’я, незламної волі, надійного родинного тилу, звершення мрій, високих досягнень на благо нашої держави.

 

                                               З повагою

 

Голова районної державної адміністрації

Володимир Габурак

Голова

районної ради Василь Двояк


13.10.2017 | Анонс

Програма заходів присвячена 75-ти річчю створення УПА, Дня Захисника України та Дня Українського козацтва

 

 

Детальніше >>>ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»
Я маю право
 
Вакантні посади Тлумацької районної державної адміністрації
 
Україна-НАТО
Децентралізація
 
Професійна освіта управлінських кадрів: проблеми, дослідження, досвід. Збірник наукових статей
Енергоефективність та енергозбереження

Відео:енергоефективні поради

Пам"ятка посадовій особі підприємства, установи, організацій або органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування при отриманні інформації про вчинення діяння з ознаками терористичного акту
Військова служба за контрактом
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області