1 Вересень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
22.11.2013 | Дитяча творчість

Реалізація соціальних ініціатив

Президента України в дії

 

Голова райдержадміністрації Василь Сенів 22 листопада провів виїзну робочу нараду в селищі Обертин з питань розширення мережі позашкільних закладів. Дане питання обговорювалося на  засіданні Громадської ради при райдержадміністрації 20 листопада цього року та було визначене як одне з ключових у справі виховання підростаючого покоління.

Детальніше >>>


22.11.2013 | Навчання

Обговорено питання наставництва на державній службі

 

У четвер, 21 листопада, керівником кадрової служби апарату райдержадміністрації Галиною Нічведою за участю керівника апарату Івана Шкварка проведено навчання державних службовців апарату і структурних підрозділів райдержадміністрації, метою якого визначено ознайомлення з Методичними рекомендаціями щодо впровадження в державних органах влади системи наставництва  державних службовців.

Актуальність питання зумовлена запровадженням нового законодавства про державну службу та завданнями, які стоять перед службовцями у зв’язку із цими змінами. Система наставництва базуватиметься на відповідних програмах адаптації новопризначених державних службовців, постійних консультаціях, наданні допомоги, роз’яснень досвідченими і висококваліфікованими працівниками своїм молодим колегам. Це сприятиме професійній адаптації тих, хто поступатиме на державну службу, а також дозволить налагоджувати сприятливі міжособистісні взаємовідносини у професійних колективах, дасть можливість молоді швидко пристосовуватися до корпоративної культури державних структур. 


22.11.2013 | Соціальні ініціативи

Тиждень позашкілля на Тлумаччині

22 листопада на підтримку ініціатив Президента України про розвиток дитячої творчості на базі Тлумацької загальноосвітньої школи відбувся День відкритих дверей керівників та вихованців Тлумацького БДЮТ, як базового закладу позашкілля у районі. Учасників та гостей урочистого дійства вітав заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації, депутат районної ради Володимир Пеник. Керівники та вихованці Тлумацького Будинку дитячої та юнацької творчості представили присутнім цікаві майстер - класи, виставки декоративно-прикдадного мистецтва, концертну програму. Також було спрезентовано роботу наступних гуртків: бісероплетіння (керівник Кікцьо І.В.), гобелену (керівник Гринюк Г.І.), тістопластики (керівник Денькович Т.С.), різьби по дереву (керівник Маланчук В.Я.), фітодизайну (керівник Барчук Г.І,), хореографії (Кулинич Л.Б., Богович Л.М.), вокалу( Буковська Л.Д.), української вишивки(Кузишин Г.С.), в’язання гачком (керівник Посацька М.Д.).


22.11.2013 | Соціальні ініціативи

«Краса проти сили» згуртували Тлумацьку молодь

 

           В четвер, 21 листопада, відповідно до соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», в районному Народному домі м. Тлумача відбулась конкурсно-розважальна програма «Краса проти сили», організатором якої виступила молодіжна організація «Молоді регіони».

        Захід зібрав студентів Тлумацького коледжу ЛНАУ, учнівську молодь гімназії та Тлумацької ЗОШ I-III ступенів. Позитивний настрій глядачам дарували команди хлопців і дівчат, які представляли навчальні заклади м.Тлумача.

     В конкурсах  «збери літери», «запитання», «вгадай пісню» молоді люди  виявляли свою активність, кмітливість, творчі здібності. Досить цікавим було змагання під назвою  «пазли», в якому учасники отримали можливість вгадувати популярних співаків, що були приховані.

     Супроводжували святкове дійство виступи місцевих співаків та гурту брейк-дансу. У підсумку перемогла команда хлопців, а всі учасники змагань отримали цінні подарунки, які вручила заступник голови РДА Олександра Чаплінська. Вона подякувала організаторам заходу за цікавий задум і висловила побажання, щоб схожі дійства відбувалися у Тлумачі якомога частіше.


21.11.2013 | Соціальні ініціативи

Обговорено питання організації дозвілля учнівської молоді та модернізації позашкільної освіти

 

З метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти 2013 рік Указом Президента України оголошено Роком дитячої творчості. Віктор Янукович визначив пріоритет: «Ми робимо стратегічну інвестицію в тих, хто будуватиме і розвиватиме Україну практично до кінця ХХІ століття».

.

Детальніше >>>


21.11.2013 | Права дітей

Україна належить до країн з достатньо високим рівнем забезпечення прав дитини - Юкіе Мокуо

             Україна належить до країн з достатньо високим рівнем забезпечення прав дитини. Про це сказала голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Юкіе Мокуо під час спільної прес-конференції з Уповноваженим Президента України з прав дитини Юрієм Павленком до Дня спільних дій в інтересах дітей - Дня прийняття Конвенції ООН про права дитини, який у світі відзначається 20 листопада.

 

Детальніше >>>


21.11.2013 | Державна служба

Відбулась атестація державних службовців

 

     З  метою підвищення ефективності діяльності державних службовців та відповідно до пункту 1 Положення про проведення атестації державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2000 року проводиться атестація державних службовців апарату, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів Тлумацької районної державної адміністрації.

     Розпорядженням Тлумацької райдержадміністрації було затверджено атестаційну комісію і  графік її проведення.

     У середу 20 листопада 2013 р. в малій залі адмінбудинку відбулась атестація державних службовців. Атестацію пройшли 36 спеціалістів, начальників відділів і управлінь.


20.11.2013 | Центральна бібліотечна система інформує

Відбулась виставка

«Землі моєї, ревний біль і  жаль»

 

           Напередодні  Дня пам’яті жертв Голодомору й політичних репресій – щорічного національного пам’ятного дня в Україні у Тлумацькій центральній бібліотеці проведено годину - спомин  «Голодомор - наша печаль і скорбота»   та організовано  книжково-ілюстративну  виставку  «Землі моєї, ревний біль і  жаль».  Бібліотекар читального залу Надія Катрійчук  20 листопада  провела перегляд друкованих матеріалів, які представлені на виставці і висвітлюють трагічні події в історії українського народу, що призвели до трагедії  голодомору 1932-1933 років.

                Вшанувати пам'ять невинних жертв - це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам'ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.


20.11.2013 | Соціальні ініціативи

Обласний конкурс-фестиваль «Прикарпатський зорепад»

завітав у Тлумач

 

У середу, 20 листопада ц.р., на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» в м. Тлумач пройшов І-ий відбірковий етап обласного конкурсу-фестивалю «Прикарпатський зорепад», метою якого є пошук талановитих співаків і танцюристів серед молоді. В  конкурсі взяли участь 30 молодих людей району. Конкурсантів оцінювала комісія у складі представників відділу культури, відділу освіти райдержадміністрації та облдержадміністрації.

Переможці районного етапу візьмуть участь в міжрайонному етапі, а кращі з кращих виступлять на гала-концерті.


20.11.2013 | Дитяча творчість

Діти – майбутнє України

 

        18 листопада цього року у Тлумацькій гімназії відбулось урочисте відкриття тижня позашкілля в районі. У відкритті взяв участь заступник начальника відділу освіти Володимир Пеник, який вручив маленьким майстрам і майстриням дипломи та грамоти. Гімназисти мали можливість ознайомитися з виставкою робіт гуртківців Будинку дитячої та юнацької творчості міста Тлумача та майстер-класами гуртків «Тістопластика» (Денькович Т.С.), «Духовна пісня» (Михайленко Н.А.),  «Початкове технічне моделювання» (Цимбалій В.В.). ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
2014 - Рік Тараса Шевченка

 

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України!

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області