21 листопад 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
28.04.2014 | Влада і громада

Обговорено питання відзначення у районі Дня Перемоги

 

У понеділок, 28 квітня, відбулася зустріч керівництва району і міста Тлумача з представниками громадських ветеранських організацій району та Громадської ради при райдержадміністрації. Метою зустрічі було узгодження з громадськістю формату проведення у районі заходів з нагоди  69-ої річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Власним баченням організації святкування визначної дати поділилися голова районної ради ветеранів Ярослав Сав’юк, голова Громадської ради при райдержадміністрації Павло Сова, представники громадської ради Володимир Посацький, Михайло Клюк, Михайло Дземан, міський голова м. Тлумач Володимир Корженьовський.

За результатами обговорення вирішено провести 9 травня цього року Урочисте віче та Поминальну панахиду за усіма загиблими у роки Великої Вітчизняної війни.


28.04.2014 | Духовність

Проводи Великодня у Тлумачі 

 

Здавна мешканці Прикарпаття відзначали Воскресіння Христа не тільки участю у святкових літургіях, а й влаштовували ігри, забави, водили хороводи на подвір’ях храмів, гуртуючи як молодь, так і людей старшого віку. Від покоління до покоління передавалися гаївки та веснянки, що виконувалися тільки на Великодні свята та Провідну неділю. 

 

Детальніше >>>


28.04.2014 | Управління праці та соціального захисту населення РДА інформує

 

Призначено державну соціальну допомогу

 

У четвер, 24 квітня, у приміщенні управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації під головуванням начальника управління Марії Соловій відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

На розгляд комісії звернулося 71 заявників з питань надання житлових субсидій на тверде паливо і скраплений газ ( 32 заявники), призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям (39 осіб).

В результаті розгляду вирішено надати житлові субсидії, пільги та державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям 50-ти заявникам, 21 –  відмовлено у їх призначенні.


28.04.2014 | Управління праці та соціального захисту населення РДА роз’яснює

Про компенсацію додаткових витрат на оплату комунальних послуг

 

З метою посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги Кабінет Міністрів України прийняв Постанову КМУ від 05.04.2014 року №83 «Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги». Даною постановою визначено, що право на компенсацію додаткових витрат на оплату комунальних послуг (далі - компенсація)  поширюється на сім’ї, які складаються з громадян України, іноземців, осіб без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї, що визначається як сума прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення.

Детальніше >>>


28.04.2014 | Оголошення

       До відома місцевих виробників та експортерів

        

             Відповідно до заяви Європейської Комісії від 11.03.2014 року Європейський Союз в односторонньому порядку планує надання Україні автономних торговельних преференцій. Метою зазначених заходів є одностороннє зменшення або скасування митних зборів ЄС на товари, що походять з України. Застосування автономних торговельних преференцій орієнтовно розпочнеться з травня 2014 року.

               

Детальніше >>>


25.04.2014 | Звернення

Шановні жителі Тлумаччини!

 

Рік за роком віддаляє нас від подій 26 квітня 1986 року, коли на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС внаслідок неконтрольованої ситуації сталося два вибухи, які зруйнували обшивку реактора. Сьогодні можна знайти безліч даних і фактів про тонни радіоактивних матеріалів, що піднялися у повітря, нещадний радіоактивний фон, величезні території забруднені цезієм і стронцієм, про загиблих і госпіталізованих пожежників, про роботу експлуатаційного персоналу станції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Однак ніхто не може точно вказати скільки болю, пролитих сліз та зламаних доль приніс чорнобильський смерч.

Минає час, а Чорнобиль гірким спомином віддається у серці, нагадує про себе зоною відчуження, екологічною тривогою, життями тих, хто відійшов у вічність…

Пам’ятаймо про цей день, щоб трагедія ніколи більше не повторилася. Шануймо тих, хто віддав власні життя і здоров’я задля майбутнього не тільки українців, але й усього людства, хто з честю виконав свій професійний і громадянський обов’язок. Нехай чергова річниця чорнобильського лиха тісніше об’єднає нас – в ім’я продовження життя та розбудови нашої України.

 

 

Голова районної

 державної адміністрації  

                         Володимир Габурак

Голова районної ради

 

                      Михайло Вишневський


25.04.2014 | Подія

На Тлумачинні новий очільник органів виконавчої влади

 

Розпорядженням Президента України № 710/2014-рп від 23 квітня 2014 року призначено голову Тлумацької районної державної адміністрації. Ним став Габурак Володимир Михайлович, який до цього обіймав посаду заступника голови районної ради.

У п’ятницю, 25 квітня, голова обласної державної адміністрації Андрій Троценко представив  керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб, депутатам районної ради, представникам громадських організацій та політичних партій новопризначеного голову райдержадміністрації. Благословення на добру працю Володимир Габурак отримав від отців-деканів Тлумацьких Павла Дутчака (УГКЦ) та Василя Стадника (УАПЦ).

Дякуючи за привітання, високу довіру громади голова райдержадміністрації закликав до співпраці та конструктивного діалогу усі політичні сили і громадські об’єднання. «Моя мета – заможне європейське життя кожної громади і кожного жителя району. Ми не будемо шукати ворогів, а об’єднуватися заради миру і спокою в наших домівках», – зазначив він.


25.04.2014 | Влада і громада

Відбулась зустріч з чорнобильцями

 

У п’ятницю, 25 квітня, відбулось засідання «круглого столу» щодо визначення пріоритетних напрямків співпраці органів влади району та районних чорнобильських громадських організацій у питанні соціального захисту чорнобильців.

 

Детальніше >>>


25.04.2014 | Оголошення

До відома суб’єктів підприємницької діяльності!                        

 

На виконання Указу Президента України від 03.07.2000 року № 849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва» в Україні з 2001 року реалізується Програма заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва.

 

Детальніше >>>


24.04.2014 | Тлумацьке відділення Тисменицького оДПІ інформує

Чи сплачує податок фізична особа за проданий автомобіль?

 Якщо фізична особа обміняла або продала авто, мотоцикл чи мопед, то отриманий дохід не підлягає оподаткуванню у разі, коли протягом одного звітного (податкового) року здійснюється лише одна така операція з об’єктами рухомого майна.

Детальніше >>>ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

2014 - Рік Тараса Шевченка

 

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України!

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області