6 березень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
22.09.2014 | Оголошення

До відома пенсіонерів, які переміщуються

з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО

 

В управлінні Пенсійного фонду України в Тлумацькому районі діє спрощений порядок переведення пенсії: заяви від переселенців з Донецької та Луганської областей приймаються без підтвердження адреси фактичного проживання. При цьому особа, що звертається за переведенням пенсійної справи, подає до управління Пенсійного Фонду в районі виключно паспорт громадянина України та пенсійне посвідчення ( за наявності ). Документи для підтвердження фактичного місця проживання не вимагаються. Взяття на облік здійснюється за адресою, вказаною заявником у заяві, без проведення перевірок. Перша виплата здійснюється за новим місцем проживання після надходження електронної пенсійної справи.


22.09.2014 | Спорт

Завершилися обласні літні сільські спортивні ігри 2014 року

 

«Ми разом ті, з ким дружить голуб миру,

Вогонь олімпу зупиняв війну.

Ми шанс даєм, даруєм в краще віру

І граємо у дуже чесну гру»

 

Такими були напутні слова знаного далеко за межами України прикарпатського легкоатлета Романа Вірастюка учасникам третього фінального етапу обласних літніх сільських спортивних ігор, присвячених борцям за незалежність України та Дню фізичної культури і спорту, що відбувся 21 вересня у місті Тлумачі.

 

Детальніше >>>


20.09.2014 | Актуально

Соціальний захист бездомних осіб і безпритульних дітей

 

Проблема бездомності існувала й існує в усіх, навіть високо розвинутих суспільствах з високим рівнем соціальної захищеності громадян. Як соціальне явище бездомність втілюється в цілому комплексі соціальних, економічних, громадянсько-правових та культурно-психологічних напрямах, внаслідок яких значна частина населення в сучасному суспільстві є систематично позбавленою житлових умов, які визнані невід’ємною складовою цивілізованого суспільства та соціальної політики в сучасних правових державах. Залежно від стану економіки та спрямування соціальної політики, зокрема житлової, кількість бездомних людей може зростати чи зменшуватися.

 

Детальніше >>>


19.09.2014 | Важливо знати

21 вересня - Міжнародний день миру

 

Міжнародний день миру (англ. International Day of Peace) був заснований в 1981 році Організацією Об’єднаних Націй як щорічне свято відмови від насильства і припинення вогню в глобальному масштабі. Щороку 21 вересня люди в різних куточках земної кулі так чи інакше віддають данину миру.

Це свято покликане змусити людей не тільки задуматися, але й зробити що-небудь заради миру. ООН використовує святкування Дня миру для привернення уваги до своєї різносторонньої роботи на підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи й громади на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією. Заходи ООН традиційно починаються з церемонії біля Дзвону миру. Церемонія починається із звернення Генерального секретаря ООН, після якого він ударяє в дзвін. Потім, після хвилини мовчання, із зверненням виступає голова Ради безпеки ООН.

День миру в Україні встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня – в Міжнародний день миру. І сьогодні наша держава особливо потребує миру, щоб ніхто, ні політики, ні держави не ділили нас як єдиний народ, щоб в Україні була стабільність і злагода


19.09.2014 | Нарада

Відбулась нарада з питань роботи закладів культури району

 

У п’ятницю, 19 вересня, перший заступник  голови районної державної адміністрації Ігор Бринський за участі заступника голови райдержадміністрації Василя Овчарчина провів нараду з працівниками відділу культури райдержадміністрації.

На нараді обговорено питання унормування тривалості вечорів відпочинку і пошуку можливості демонстрації кінофільмів в районному Народному домі м. Тлумач, а також організації роботи закладів культури району відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2011 року № 1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності». З порушуваних питань дано відповідні доручення.


19.09.2014 | Тлумацьке відділення Тисменицької ОДПІ інформує

Контроль за обігом підакцизних товарів буде посилено

Закон України від 12.08.2014 №1638-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо посилення контролю за обігом підакцизних товарів та уточнення окремих податкових норм”, який опубліковано в газеті "Голос України” від 03.09.2014 р. №167, набрав чинності 4 вересня 2014 року за виключенням окремих статей.

 

Детальніше >>>


18.09.2014 | Управління АПР РДА інформує

Проведено нараду з керівниками агроформувань та фермерських господарств району

 

У четвер, 18 вересня, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський провів нараду з керівниками агроформувань та селянсько-фермерських господарств району, представниками управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

На нараді розглянуті питання прогнозованої структури посівних площ та  посіву жита під урожай 2015 року, продажу зерна за біржовими угодами (спот), розрахунків за оренду земельних паїв. З розглянутих питань дано рекомендації та прийнято відповідні рішення.

На нараді також обговорено заходи з фінансової підтримки Збройних сил України.

                                                                                                                               


18.09.2014 | Оргкомітет

Погоджено план підготовки заходів у районі з нагоди 72-ї річниці створення УПА

 

18 вересня в райдержадміністрації відбулось засідання організаційного комітету з підготовки заходів на відзначення 72-ї річниці створення Української Повстанської Армії, яке провів заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин. Метою засідання було узгодження попередньо напрацьованих пропозицій.

В роботі оргкомітету взяли участь начальник відділу культури райдержадміністрації Галина Петрунько, директор Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст., заступник голови Громадської ради при райдержадміністрації Володимир Посацький, методист відділу освіти райдержадміністрації Любов Кушнірик, начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату райдержадміністрації Уляна Козубаш.

На засіданні погоджено план підготовки урочистих заходів, визначено відповідальних виконавців та дано доручення.


18.09.2014 | Соціальний захист

Розглянуто питання роботи з вимушеними переселенцями у районі

 

У четвер, 18 вересня, відбулося чергове засідання робочої групи з питань пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Провів засідання заступник голови районної державної адміністрації Василь Овчарчин.

 

Детальніше >>>


18.09.2014 | Фінансове управління РДА інформує

 

Про стан виконання бюджету району за січень-серпень 2014 року

 

Станом на 1 вересня  дохідна частина бюджету району за власними надходженнями загального фонду виконана на 103,9%, або 467,1 тис. грн. більше уточненого плану, з уточненого плану 12042,5 тис. грн. поступило  12509,6 тис. грн.

 

Детальніше >>>ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

4-та хвиля мобілізації. Соціальна реклама

Відеосюжет ОТБ "Галичина" про благодійну підтримку учасників АТО
Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

Захисні споруди у Тлумацькому районі
 
До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області