28 Травень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
6.11.2015 | Інспекція Держенергонагляду у області інформує

Поради для ефективного і економічно доцільного використання теплової та електричної енергії, природного газу

Рік у рік на побутові потреби витрачається значна частка електроенергії, газу, тепла, води, у величезних масштабах росте застосування побутової електрифікованої техніки. Збільшення тарифів на енергоносії, наштовхує кожного споживача почати ефективно використовувати, заощаджувати та раціонально розподіляти енергетичні ресурси – природний газ, електро- та теплову енергію.

Усі заходи, які можуть здійснювати громадяни для покращення власного побуту за нових умов, можна розділити на чотири напрями: 

1. Заощадження ресурсів: газу, тепла, електроенергії. Для цього потрібно просто відкоригувати побутові звички та здійснити прості заходи, наприклад, налагодити крани та встановити тепловідбивні екрани за радіаторами.

2. Утеплення приміщення. Наприклад, заміна чи заклеювання вікон, проведення теплоізоляції даху, модернізація системи вентиляції тощо.

3. Встановлення приладів обліку. Це дозволить платити лише за спожиті ресурси.

4. Перехід на більш сучасні, енергозберігаючі та альтернативні джерела енергії та системи комунікацій. Наприклад, заміна газового котла твердопаливним за допомогою програми державного кредитування, і встановлення вітрогенераторів. Детальніше >>>


6.11.2015 | РЦСССДМ інформує

Хворі на ДЦП діти лікуються за кошти районного бюджету

 

З ініціативи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді прийнята та діє єдина в нашій області районна програма підтримки дітей з функціональними обмеженнями. Її метою є придбання путівок дітям, хворим на дитячий церебральний параліч та з наслідками травм і органічного ураження нервової системи для реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування в м. Трускавець.

За цією програмою у 2015 році пройшли лікування 10 дітей з Тлумацького району. З районного бюджету для цих потреб використано 78900 грн.


6.11.2015 | Навчання

Проведено навчання для державних службовців з питань антикорупційного законодавства

 

У четвер, 5 листопада, у районному Народному домі м.Тлумача  відбувся одноденний науково-практичний семінар з питань запобігання і протидії проявам корупції для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування організований Національним агентством з питань державної служби та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу. Детальніше >>>


6.11.2015 | Прес-служба ОДА інформує

Єдність Європейського Союзу життєво важлива для нас – Президент під час зустрічі з євродепутатами

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з делегацією Європейського Парламенту, яка прибула до Києва для участі у Другому засіданні Парламентського Комітету Асоціації між Україною та Європейським Союзом.

Детальніше >>>


5.11.2015 | Соціальний захист

Питання підтримки вимушених переселенців залишаються актуальними 

 

У четвер, 5 листопада, в райдержадміністрації під керівництвом заступника голови РДА Василя Овчарчина працювала робоча група з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово-окупованої території та районів проведення АТО.

На засіданні розглянули питання поновлення дії угод з вимушеними переселенцями, які укладаються в управлінні соціального захисту населення РДА і які необхідно переоформити до 16 листопада поточного року, перевірки умов проживання тимчасово переміщених осіб в гуртожитку Тлумацького коледжу ЛНАУ та благодійної підтримки цієї категорії осіб. Щодо останнього, то з 20 жовтня до 5 листопада цього року в загальноосвітніх навчальних закладах району спільно з Товариством Червоного Хреста України проводилась акція «5 картоплин». Частину зібраних школярами району овочів буде передано вимушеним переселенцям.

За результатами обговорення зазначених питань Василь Овчарчин дав ряд доручень.


5.11.2015 | Управління Державної казначейської служби України у районі інформує

Відбувся семінар з розпорядниками і одержувачами коштів районного бюджету

У середу, 4 листопада, управлінням Державної казначейської служби України у районі проведено семінар-нараду для головних бухгалтерів розпорядників і одержувачів бюджетних коштів району.

Детальніше >>>


5.11.2015 | Управління АПР РДА інформує

В райдержадміністрації обговорили питання діяльності агрогосподарств району

4 листопада в малому залі райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками приватних агроформувань та селянсько-фермерських господарств району. Провів нараду перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський за участі в.о. начальника управління агропромислового розвитку РДА Михайла Олійника, начальника Тлумацького відділення Тисменицької об’єднаної державної податкової інспекції Миколи Іванішина, начальника відділу Держгеокадастру у районі Руслана Дузінкевича, завідувача сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби районного управління юстиції Петра Серемчука та начальника відділу статистики в районі Людмили Романчук.

Під час наради розглянули питання розрахунків за оренду земельних паїв та сплату прибуткового податку, необхідності завершення орендарями земельних часток (паїв) реєстрації договорів оренди орендованих ними земель, забезпечення своєчасного подання достовірної статистичної звітності.

З усіх питань було надано компетентні роз’яснення та рекомендації. 


5.11.2015 | Спорт

У Тлумачі фінішував другий етап «шкіряного м’яча» сезону 2015-2016 років

 

У середу, 4 листопада, у Тлумачі на стадіоні «Колос» фінішував другий етап Всеукраїнського турніру «Шкіряного м'яча» сезону 2015-2016 років, в якому взяли участь 24 команди у трьох вікових групах (288 футболістів). Для привітання та нагородження переможців та призерів даних змагань на стадіон прибули начальник відділу освіти РДА Володимир Пеник, в.о. начальника відділу у справах молоді та спорту РДА Костянтин Лисейко, директор Тлумацької ДЮСШ Василь Щерба, голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим, заступник голови ІФФФ Василь Луцький, міський голова м.Тлумач Володимир Корженьовський, заступник голови районної ради Василь Двояк. Детальніше >>>


4.11.2015 | Управління соціального захисту населення РДА інформує

Обговорені питання підтримки учасників АТО  

У середу, 4 листопада, заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин провів засідання координаційного комітету допомоги учасникам антитерористичної операції, які постраждали під час бойових дій та їхнім сім’ям.

На засіданні розглядались питання медичного забезпечення учасників АТО, підтримки демобілізованих осіб, працевлаштування, виділення земельних ділянок та надання одноразової грошової допомоги. Представники структурних підрозділів райдержадміністрації звітували про проведену роботу з питань соціального захисту та підтримки цієї категорії осіб. Детальніше >>>


4.11.2015 | ЦБС інформує

 «Сад білих тіней» Михайла Батога у Тлумачі 

 

Нещодавно в Івано-Франківську презентували книгу відомого на Тлумаччині поета, кореспондента районної газети «Злагода» Михайла Батога «Сад білих тіней». Про це уже повідомлялось на веб-сайті райдержадміністрації.

А 3 листопада цю книгу презентували у Тлумацькій центральній бібліотеці під час зустрічі бібліотечних працівників району та громадськості міста з Михайлом Батогом. Детальніше >>>ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Гаряча лінія Єдиного інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району

 

Захисні споруди

Дорожня карта медичного обслуговування учасників АТО на прикарпатті
 
Державна підтримка енергозбереження
 
Районний інформаційно-консультативний центр енергетики в м.Тлумач
 
Енергоефективний калькулятор

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області