30 Червень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
26.11.2015 | Служба у справах дітей інфомує

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

У четвер, 26 листопада, в кабінеті заступника голови райдержадміністрації Василя Овчарчина відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглядались питання щодо встановлення днів та годин для відвідування малолітньої дитини батьком, призначення опікуна над малолітньою дитиною,  доцільності/недоцільності поновлення соціальних виплат для утримання неповнолітніх дітей. Комісією затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинились у складних життєвих обставинах.

З кожного питання були прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства України.


26.11.2015 | Прес-служба ОДА інформує

Президент вніс до Парламенту проект змін до Конституції в частині правосуддя: Суспільство давно вже чекає цих змін

Президент вніс до Верховної Ради проект Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)».

Проект був затверджений Конституційною Комісією 30 жовтня 2015 року. Національна рада реформ на своєму засіданні 9 листопада рекомендувала Президенту внести його на розгляд Верховної ради, а Верховній Раді – розглянути цей проект в першому читанні протягом поточної сесії. Детальніше >>>


26.11.2015 | Районне управління юстиції інформує

Роз’яснення, щодо  переліку набору даних які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

 

Кабінетом Міністрів України затверджено постанову від 21 жовтня 2015 року №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

Детальніше >>>


26.11.2015 | Районний центр зайнятості інформує

Про виконання Програми зайнятості населення за 10 місяців 2015 року

 

Протягом січня – жовтня 2015 року на обліку в службі зайнятості перебував 1631 громадянин, з них 1140 осіб звернулися за послугами до центру зайнятості. За цей період статус безробітного отримали 598 чоловік, що на 84 особи менше, ніж за аналогічний період минулого року. На 1 листопада 2015 року на 98 осіб зменшилась кількість безробітних, порівняно з аналогічним періодом минулого року, і склала 354 чол. 

Переважна більшість безробітних (58,5 %) мали робітничі професії та займали місця, які не потребують спеціальної підготовки: продавець продовольчих та непродовольчих товарів –33 чоловіки, оператор котельні – 29, підсобний  робітник – 25, кухар – 12, прибиральник службових  приміщень – 8, водій автотранспортних засобів – 7, сторож – 5, слюсар-ремонтник – 4, приймальник молочної продукції – 4, тракторист – двоє. 41,5 % - колишні службовці, із них найбільша кількість за професіями: бухгалтер – 17 чоловік, менеджер (управитель) з реклами – 9, обліковець – 7, вчитель середнього навчально-виховного закладу – 6, листоноша – 4, спеціаліст державної служби – 4, вихователь – 4, фахівець із соціальної роботи – 3, інженер — двоє. Жінки складали 63,0 %, на молодь у віці до 35 років припадало  41,8% від усіх зареєстрованих безробітних. Детальніше >>>


25.11.2015 | Влада і громада

У Нижневі говорили про об'єднання громад

 

У середу, 25 листопада, у селі Нижнів відбулась зустріч, присвячена темі децентралізації та об’єднанню територіальних громад, участь у якій взяли  директор Офісу реформ Руслан Панасюк, керівник апарату райдержадміністрації Іван Шкварок, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, начальник фінансового управління РДА Світлана Овчарчин, представник обласного Офісу реформ Марія Баран, сільські голови сіл Нижнів, Петрилів, Олешів та Остриня.

Руслан Панасюк роз’яснив присутнім про  повноваження, які отримають територіальні громади в результаті об’єднання. Завдяки реформам утворяться територіальні громади, що фактично будуть міні-районами з усіма повноваженнями і службами існуючих сьогодні районів.  Все це значно наблизить кожного жителя того чи іншого населеного пункту до адміністративних і соціальних послуг.

Детальніше >>>


25.11.2015 | Соціальний захист

На порядку денному – психологічна та професійна реабілітація учасників АТО

 

У середу, 25 листопада, в райдержадміністрації відбулось чергове засідання координаційного комітету допомоги учасникам антитерористичної операції, які постраждали під час бойових дій та їхнім сім’ям. Провів засідання заступник голови РДА Василь Овчарчин.

На засіданні йшлося про організацію психологічної і професійної реабілітації, працевлаштування, санаторно-курортного лікування учасників антитерористичної операції, виплату одноразової грошової допомоги їхнім сім’ям.

Детальніше >>>


25.11.2015 | Районне управління юстиції інформує

Про перенесення робочих днів у 2016 році

 

З метою створення сприятливих умов для святкування 7 січня - Різдва Христового, 8 березня - Міжнародного жіночого дня та 28 червня - Дня Конституції України, а також раціонального використання робочого часу рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій (за винятком органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банків) перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2016 році для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:

п’ятниці 8 січня - на суботу 16 січня;

понеділка 7 березня - на суботу 12 березня;

понеділка 27 червня - на суботу 2 липня.

Спеціальний режим роботи банків у зазначені дні визначає Національний банк.


25.11.2015 | Актуально

Як перемогли корупцію в Сінгапурі

 

 Сінгапур - країна, яка перемогла корупцію буквально за 40 з невеликим років. При цьому вдалося не тільки уникнути масових розстрілів чиновників, як у Китаї, а й навіть обійтися без особливо жорстких репресій.

Детальніше >>>


25.11.2015 | Нарада

Обговорено заходи до Міжнародного дня інвалідів

 

Як повідомлялося раніше, районною державною адміністрацією 3 грудня цього року плануються заходи з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

У середу, 25 листопада, заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин провів нараду щодо організації у м. Тлумачі концерту та виставки-продажу робіт осіб з особливими потребами, приурочених цій даті. Участь у нараді взяли начальник управління соціального захисту населення РДА Марія Соловій, директор РЦСССДМ Уляна Гринишин, начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату РДА Уляна Козубаш, головний спеціаліст відділу культури РДА Леся Кудерська, методист відділу освіти РДА Марта Боднарчук і представники Тлумацької громадської районної асоціації інвалідів Галина Бандура та Ганна Глушко.

Детальніше >>>


25.11.2015 | Фінанси

Фінансування коштів з районного бюджету

 

За період з 16.11.2015 по 20.11.2015 з районного бюджету проведено фінансування соціальних виплат, зокрема :

- субвенція з обласного бюджету на додаткові виплати ветеранам ОУН-УПА – 4,3 тис. грн.

- субвенція з обласного бюджету на пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 1,3 тис. грн.

          

Детальніше >>>ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Соціальна реклама
 
2016 РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
 
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району

 

Захисні споруди

Державна підтримка енергозбереження
 
Районний інформаційно-консультативний центр енергетики в м.Тлумач
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області