18 грудень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
18.06.2014 | Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує

 

Земля це наше багатство, збережемо її для наших нащадків

 

  У сучасних умовах, особливо при орендних відносинах, ґрунти розглядаються як джерело і засіб отримання максимального прибутку. Власники не акцентують увагу на тому, що без турботи за охорону і відтворення родючості земель в майбутньому необхідно буде витрачати величезні ресурси для досягнення вихідного рівня родючості.

Однією з причин погіршення родючості ґрунтів є недотримання сівозмін. Це особливо відчутно в агроформуваннях з невеликими земельними площами, де переходять до зменшення набору культур і відповідно до неспеціалізованих короткоротаційних сівозмін. Крім того, сучасна кон’юнктура ринку примушує аграріїв вирощувати, передусім, енергонасичені культури, що часто призводить до нехтування сівозмінами. Особливо це стосується соняшнику і ріпаку.

 

Детальніше >>>


18.06.2014 | Актуально

 

Зміни до Конституції, пов’язані з децентралізацією влади, обговорюють в структурних підрозділах райдержадміністрації

 

17 червня в приміщенні відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації відбулось обговорення проекту змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади з працівниками відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації та районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. З інформацією виступила Наталія Чігур – головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації. Присутніх проінформовано про основні положення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)». 

Детальніше >>>


18.06.2014 | Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації інформує

Інформація щодо закупівельних цін на молоко

      

       З метою врегулювання закупівельних цін на молоко II гатунку  в районі створена районна узгоджувальна комісія з питань координації міжгалузевих відносин на ринку продукції тваринного походження. Районна узгоджувальна комісія є консультативно – дорадчим органом, утвореним на період до законодавчого врегулювання питань щодо стабілізації ситуації на ринку продукції тваринного походження.

               

Детальніше >>>


16.06.2014 | Актуально

Відбувається обговорення змін до Конституції України

 

В районі проходить обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади і концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

16 червня в залі засідань управління агропромислового розвитку райдержадміністрації відбулось обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації влади з працівниками управління агропромислового розвитку райдержадміністрації і відділу Державного земельного агентства в районі. З інформацією щодо територіальної організації влади та змін до Конституції України виступив Ярослав Гринишин – начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації. Присутніх проінформовано про мету, шляхи та способи проведення реформи, модель реформованої системи влади та її компетенції, про запропоновані зміни до Конституції України.

Також цього числа відбулось обговорення концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади і запропонованих змін до Конституції України щодо децентралізації влади в селах Тарасівка і Надорожна, де з відповідною інформацією виступили сільські голови Олег Куцик та Михайло Пронюк.

 


16.06.2014 | Спорт

Триває чемпіонат області із футболу

 

У неділю, 15 червня, відбувся 7 тур чемпіонату області із футболу серед команд I-ліги. Команда «Придністров'я» приймала команду «Ніка» із м.Івано-Франківськ. Матч завершився з рахунком 2:2.

Також цього дня відбувся перший тур кубка району з футболу серед команд II – ліги присвячений «100-річчю утворення Січового стрілецтва».

 

 

 

 


16.06.2014 | Влада вислухає всіх

Голова райдержадміністрації

провів прийом громадян

 

У понеділок, 16 червня, відбувся усний прийом громадян головою райдержадміністрації Володимиром Габураком. На прийомі побували 4 громадян із міста Тлумач, сіл Підвербці, Локітка та  Олешів,  які  порушували питання земельного спору, винесення паю в натурі, сімейного конфлікту, надання грошової допомоги на лікування та питання відключення газопостачання.

       За підсумками прийому керівникам відділів та управлінь райдержадміністрації доручено вивчити порушені питання, напрацювати шляхи їх вирішення  і надати відповіді заявникам відповідно до Закону України «Про звернення громадян». 


16.06.2014 | Фінанси

Стан фінансування субвенцій

з обласного та державного бюджетів

 

Станом на 13 червня року фінансовим управлінням Тлумацької районної державної адміністрації за рахунок субвенції з державного бюджету профінансовано 5582,2 тис. грн. допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам за червень поточного року.

 

Детальніше >>>


16.06.2014 | Агропромисловий комплекс

Інформація про проведення комплексу

польових робіт в районі

       

                      Згідно статистичних даних станом всіма категоріями господарств посіяно 24097 га ярих культур (101,5 % до прогнозу), в тому числі сільськогосподарськими підприємствами 11415 га. (111,3% до прогнозу). Зернових і зернобобових культур посіяно  на площі 12213 га (105,7 % до прогнозу), пшеницею засіяно 1092 га (94,7 %)  ячменем – 2695 га (104,0 %), овес посіяно на площі 591 га (90,1 %), кукурудзу на зерно посіяно на площі 7153 га (106,1 %).   

         Сільськогосподарськими підприємствами зернових та зернобобових культур посіяно на площі 6355 га або 105,7 відсотка до прогнозу. З основних культур посіяно ярої пшениці на площі 37 га (37,7 %), ярого ячменю 738 га (120,8 %), кукурудзи на зерно (107,1 %) та сої 1415 га (113,2 % до прогнозу). Активно працювали такі господарства як ТзОВ «Штерн Агро», ПА «Жуківська», ФГ «Кадуб», ФГ «Водолій 55» та інші.

 

 


13.06.2014 | Вітання

Шановні медичні працівники району!

 

Прийміть сердечні вітання з нагоди  – Дня медичного працівника! 

   Своє життя Ви присвятили найціннішому для людства - турботі про здоров'я та життя інших. Щиро вдячні  за самовідданість, милосердя, доброту й щедрість душі всім лікарям, фельдшерам, організаторам охорони здоров'я, медичним сестрам, молодшому медичному персоналу, всім, хто працює в лікарні, поліклініці, амбулаторіях, аптеках - усім, хто несе почесну вахту на сторожі здоров'я і життя українських громадян. 
   Дорогі медики! Шануючи Ваш багатий доробок, бажаємо, щоб кожен день приносив радість за нові досягнення, а життя й надалі наповнювалось любов'ю, повагою та визнанням. 
    Божого благословення, міцного здоров'я, мирного неба та безмежного щастя кожній Вашій родині!

 

З повагою

 

Голова

районної державної адміністрації

Володимир Габурак

 

 

Голова

районної ради

Михайло Вишневський

 


13.06.2014 | Актуально

Керівництво району привітало працівників медичної галузі

 

У п’ятницю, 13 червня, голова районної державної адміністрації  Володимир Габурак та голова районної ради Михайло  Вишневський в урочистій атмосфері в приміщенні Тлумацької центральної районної лікарні привітали медиків Тлумаччини з їх професійним святом – Днем медика.

Голова районної державної адміністрації Володимр Габурак наголосив на тому, що медична галузь є досить важливою, адже модернізація сфери охорони здоров’я проводиться з тією метою щоб кожен громадянин міг отримати якісне та доступне медичне обслуговування. Також він зазначив, що людяність, порядність та чуйність – це ті інструменти, за допомогою яких починається лікування.

Після привітання, медичним працівникам було вручено грамоти, подяки.ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Відеосюжет ОТБ "Галичина" про благодійну підтримку учасників АТО
Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

2014 - Рік Тараса Шевченка

 

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України!

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області