25 січень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
25.07.2014 | Актуально

Організовуються заходи з інвентаризації житла для переселенців

 

Впродовж тижня районна комісія з питань інвентаризації та паспортизації житлових приміщень для забезпечення проживання вимушених переселенців зі Сходу України проводила виїзди до окремих населених пунктів району.

У четвер, 24 липня, під час наради із міським, селищним та сільськими головами  було вирішено створити такі ж комісії у селах району. Відповідне доручення дав заступник голови районної державної адміністрації Василь Овчарчин виконавчим комітетам місцевих рад.

 


25.07.2014 | Управління соціального захисту РДА інформує

Відбулося засідання районної комісії з питань надання населенню

житлових субсидій

 

У четвер, 24 липня, у приміщенні управління соціального захисту населення райдержадміністрації під головуванням начальника управління  Марії Соловій відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

На розгляд комісії звернулося  40 заявників, з яких 11 громадян щодо надання житлових субсидій на тверде паливо та скраплений газ і 29 –  призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

В результаті розгляду вирішено надати житлові субсидії, пільги та державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям 34-ох заявників, 6-ти – відмовлено у їх призначенні.


24.07.2014 | Управління соціального захисту РДА роз’яснює

Про зміни у законодавстві

 

Прийнято спільний наказ Міністерства соціальної політики України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України від 03.06.2014 року №383/684/698 «Про затвердження Змін до Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 07.07.2014 року за №738/25515.

 

Детальніше >>>


24.07.2014 | Актуально

Роз’яснено порядок проведення часткової мобілізації

 

23 липня 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 1595-VII «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію». Відповідно до Указу «Про часткову мобілізацію» мобілізація проводитиметься в усіх областях України, окрім анексованого Криму, впродовж 45 діб. 

 

Детальніше >>>


23.07.2014 | Консультації з громадськістю

 

У районі  триває обговорення змін до Конституції України

 

У вівторок, 22 липня, відбулося обговорення змін до Конституції України (щодо децентралізації державної влади) у районному управлінні статистики та відділенні фонду соціального страхування від нещасних випадків і втрати працездатності в районі. З відповідною інформацією виступили керівники даних установ Ольга Базар та Василь Софяк. Учасники обговорення підтримали запропоновані зміни до Конституції України. Цього ж дня в громадах сіл Бузин, Делева та Долина було проведено обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади і змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. Перед присутніми з інформацією з даного питання виступили секретар Будзинської сільської ради Марія Іванник, Делівський сільський голова Павло Яворський та директор Делівської ЗОШ  І – ІІІ ступенів Василь Цінник, Долинський сільський голова Зіна Николин


23.07.2014 | Районний відділ У ДСНС в Івано-Франківській області інформує

Проведено роз’яснення щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей

 

У вівторок, 22 липня, особовим складом районного відділу управління ДСНС в Івано-Франківській області проведено комплексне відпрацювання   в селі Палагичі.

З цією метою працівниками соціальних служб району, районного відділу управління  МВС України в області, Тлумацького РЕМу та УЕГГ здійснено обхід житлових будинків села, в яких проживають одинокі громадяни похилого віку, багатодітні та неблагополучні сім’ї. Під час бесід з власниками будинків було роз’яснено правила запобігання виникненню пожеж, наголошено на основних причинах та звернено увагу на виявлені порушення. Кожному з них вручено пам’ятні листівки.

Проведеним оглядом встановлено, що робота виконавчого комітету Палагицької сільської ради з питань організації навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях здійснюється на належному рівні.


23.07.2014 | Актуально

Господарства району надали власну продукцію

для Збройних Сил України

 

Сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства району також взяли участь в заготівлі овочевої продукції та продовольчих товарів для потреб української армії. Так, фермерське господарство «Барчука», селянсько-фермерські господарсва «Марук», «Дідик», «Савчин», кооператив «Дари природи» доставили столовий буряк, моркву, цибулю, картоплю, капусту, СФГ «Едельвейс» - цукор, приватна агрофірма «Озерянська» - олію та гречку, АСПП «Азалія» - олію та макаронні вироби, ПА «Відродження» - цукор та гречку, ПА «Буківнянська» - муку, надало макаронні вироби і фермерське господарство «Савон».

Продукція, збір якої проводило управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, була відправлена в зону проведення антитериростичної операції на Сході України.


23.07.2014 | Актуально

Тлумаччина підтримала 5-ий батальйон

територіальної оборони «Прикарпаття»

 

Понад 10 тонн продуктів, медикаментів та товарів першої необхідності буде передано бійцям 5-го батальйону територіальної оборони «Прикарпаття», що дислокуються в Донецькій області, від громадськості району. На заклик підтримати Збройні Сили України відгукнулися чимало жителів, працівників установ та організацій, приватних підприємців, місцевих рад району.

 

Детальніше >>>


23.07.2014 | Влада вислухає всіх

Заступник голови райдержадміністрації

відвідав переселенців

 

Черговий візит Василя Овчарчина до гуртожитоку коледжу Львівського національного аграрного університету  22 липня цього року був зумовлений необхідністю вивчення умов проживання та постійного соціального супроводу громадян, які переселилися з небезпечних регіонів України до Тлумача.

В ході спілкування з донеччанами заступник голови райдержадміністрації наголосив, що основним завданням органів виконавчої влади у цьому питанні є максимальне вивчення запитів і потреб цих людей та пошук оптимальних рішень для того, щоб допомога не стала порожніми обіцянками.

В даний час в нашому районі вже перебувають 10 переселенців з південно-східних областей України та Автономної Республіки Крим. За словами одного з них, п. Миколи, який був змушений виїхати з анексованого Криму, сьогодні він намагається адаптуватися в Тлумачі, знайти роботу та нових друзів і однодумців. 


23.07.2014 | Актуально

Триває інвентаризація обєктів для проживання

вимушених переселенців 

 

21 та 22 липня  заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин очолив роботу виїзної комісії з питань інвентаризації та паспортизації житлових приміщень на відповідність технічним вимогам для забезпечення проживання вимушених переселенців зі Сходу України.

  Комісією, до складу якої ввійшли спеціалісти Тлумацького УЕГГ, районного  відділу  управління ДСНС України в Івано-Франківській області, управління соціального захисту населення РДА, РЕМу, відділу містобудування та архітектури і управління житлово-комунального господарства, інфраструктури та будівництва райдержадміністрації було проведено обстеження двадцяти трьох житлових будинків.

Станом на 22 липня 2014 року придатними для проживання визнані приміщення гуртожитку Тлумацького коледжу ЛНАУ та 4 житлові будинки в Обертині та Живачеві, які готові прийняти 29 людей.ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Відеосюжет ОТБ "Галичина" про благодійну підтримку учасників АТО
Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області