25 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
26.06.2017 | Актуально

На Івано-Франківщині сплачено майже 100 мільйонів гривень на допомогу армії

За січень-травень 2017 року платники податків Прикарпаття направили для сприяння обороноздатності України 99,3 млн грн. військового збору, що на 26,3 млн грн більше, ніж у аналогічному періоді 2016 року. Про це повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, платниками військового збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи.

Ставка збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.


26.06.2017 | З нагоди свята

 

Держслужбовці відзначили своє професійне свято

 

Наприкінці червня, традиційно в Україні відзначається  – День державної служби. З цієї нагоди, у п’ятницю 23 червня, у великій залі адміністративного будинку органів влади відбулися Урочисті збори, на яких було присутнє керівництво райдержадміністрації, районної ради, Тлумацької ОТГ, працівники апарату Тлумацької райдержадміністрації, структурних підрозділів і районних служб.

 

Детальніше >>>


23.06.2017 | Вітання

Шановні державні службовці Тлумаччини!

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем державної служби України. 

Державна служба – це механізм забезпечення стабільності, надійності конституційного устрою та надання державному управлінню організованості, компетентності і професіоналізму. Від ефективного функціонування інституту державної служби, відповідальності кожного з державних службовців залежить успішність країни в цілому.

Їхні зусилля завжди спрямовані на забезпечення виконання завдань і функцій держави - відповідальної справи, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади

Також з особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

З нагоди свята від усієї душі бажаємо вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра, щастя, міцного здоров'я та подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень в ім’я розквіту Тлумацького району і подальшої розбудови Української держави.

З повагою

 

Голова районної державної адміністрації

Володимир Габурак

Голова

районної ради

Василь Двояк


22.06.2017 | Служба у справах дітей РДА інформує

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

 

 

У четвер, 22 червня,  під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Габурака за участі першого заступника голови РДА Ігоря Бринського відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

На засіданні розглядались питання про надання висновку щодо доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав батька відносно дочки згідно ухвали Коломийського міськрайонного суду за позовом матері, надання висновку щодо визначення місць проживання малолітніх дітей. Також повторно розглядались питання про надання письмового висновку щодо доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав батька відносно дочки за судовим позовом матері.

В ході засідання було затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.


22.06.2017 | Соціальний захист

Відбулось засідання комісії з розгляду звернень громадян району про надання одноразової грошової допомоги

 

 

У четвер, 22 червня, за головування першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського відбулося засідання комісії з розгляду звернень громадян району про надання одноразової грошової допомоги.

Комісія розглянула 19 заяв громадян. У результаті обговорення вирішено надати одноразову грошову допомогу 10-ти громадянам району на загальну суму 4,5 тис. грн., за рахунок кошторисних призначень місцевого бюджету, 6-ти громадянам відмовлено у наданні грошової допомоги.


22.06.2017 | Прес-служба ОДА інформує

На Івано-Франківщині 173 учасники АТО отримали робочі місця

Протягом січня-травня цього року у центрах зайнятості Івано-Франківщини працевлаштовані 173 учасники Антитерористичної операції, 164 з яких мали статус безробітних. Про це повідомив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Григорій Горбаль.

«Загалом упродовж січня-травня поточного року соціальними послугами з метою пошуку роботи скористалися 1266 демобілізованих військовослужбовців, у тому числі 1247 безробітних. З них 1165 охоплено профорієнтаційними послугами, 56 – професійним навчанням, 130 – тимчасовою зайнятістю», – зазначив керівник обласного центру зайнятості

Станом на 1 червня за сприяння обласної служби зайнятості місце праці шукали 651 колишній боєць, у тому числі 643 зі статусом безробітного.

Обласна служба зайнятості закликає керівників підприємств, установ та організацій, а також приватних підприємців Івано-Франківщини знайти можливість забезпечення роботою жителів області, котрі зі зброєю в руках на сході країни боронили нашу землю від зазіхань ворога.


22.06.2017 | ЦРЛ інформує

26 червня   Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом

 

26 червня світова спільнота відзначає свято всесвітнього значення -Міжнародний день боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків. Свято Міжнародний день боротьби з наркоманією був заснований у 1987 році Генеральною Асамблеєю ООН у знак вираження своєї рішучості посилювати діяльність і співробітництво для створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками.


22.06.2017 | ЦБС інформує

Триває виставка-перегляд

«Джерело права і свободи» присвячена Дню Конституції

 

Доля і щастя народу та кожної людини залежить від того, якою буде Конституція, бо всі інші закони, розпорядження не повинні суперечити Конституції, адже основному Закону України - Конституції - повинні підкорятися всі, сумлінно виконувати все, що вимагає Закон.

Тлумацькацентральна бібліотека в  переддень Дня Конституції презентувала читачам історичну виставку літератури «Джерело права і свободи». На ній представлені матеріали, які відображають важливі історичні моменти конституційного процесу в Україні від маловідомих сторінок Конституції Пилипа Орлика до Конституції незалежної України; книги з історії правової культури українського суспільства, державної символіки та конституційного права; матеріали з основ демократії та питань конституційної реформи.

Представлена література надає можливість кожному ознайомитися з важливим значенням Конституції, в якій закріплено право українського народу мати власну суверенну і незалежну державу, а також знайти відповідь на питання:  якою є історія українських конституцій; коли і за яких суспільно-політичних умов прийнято чинну Конституцію України.

Також тут можна познайомитись з текстом діючої Конституції та коментарями до Конституції України.

Бібліотекарі запрошують всіх на перегляд виставки, яка діятиме до кінця червня.

 

                В центральній районній бібліотеці діє тематична виставка літератури «Джерело права і свободи», відвідати яку можна протягом цього тижня.

         28.06.2017 буде проведена акція «Конституція України – основний закон для влади і громадян».


22.06.2017 | Важливо знати

 

 

Підступні кліщі

 

         В Україні постійно реєструються захворювання на хворобу Лайма. Не оминула ця проблема і територію Івано-Франківської області. Так, в 2010 році було зареєстровано в м. Івано-Франківську 3 випадки  хвороби Лайма. В 2011 році зареєстровано 6 випадків. В 2016 році зареєстровано 9 випадків. Річ в тому, що більшість хвороб, якими заражає кліщ починається грипоподібно (лихоманка, слабкість,  нездужання). При кліщовому енцефаліті різко підвищується температура ( до 40º ), з’являються сильний біль голови, нудота, блювота, порушення сну, оніміння м’язів шиї. Лише при хворобі Лайма є специфічний симптом – у 70%  випадків  на місці укусу  утворюється так звана мігрувальна еритема  (червона пляма, яка згодом збільшується в діаметрі).

         Вірус зберігається в організмі іксодового кліща, який нападає прямо з землі, кущів та високої трави. Заразитися можна не лише під час кровосмоктання кліща, але також  якщо випадково його розчавити або розчесати місце укусу.

 

        

Детальніше >>>


22.06.2017 | Фінанси

Виконання бюджету району за січень-травень 2017 року

 

Повідомляємо, що дохідна частина бюджету району за січень-травень 2017 року до уточненого плану по власних доходах загального фонду   виконана на 130,3%, поступлення склали 12652,8 тис. грн. із уточненого плану  9710,8 тис. грн. По власних доходах спеціального фонду із  уточненого плану на 5 місяців 2017 року 1873,2 тис. грн. поступило  1988,0 тис. грн.,  що складає 106,1% до уточненого плану.

Протягом 5 місяців 2017 року з державного бюджету отримано базової дотації 7003,6 тис. грн. та додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я в сумі 9340,7 тис. грн.

Видаткова частина бюджету району по загальному фонду за січень-травень 2017 року виконана на 44,8 %. Із уточнених річних призначень 413752,1 тис. грн.  освоєно 185187,1 тис. грн.ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»
Вакантні посади Тлумацької районної державної адміністрації
 
Децентралізація
 
Професійна освіта управлінських кадрів: проблеми, дослідження, досвід. Збірник наукових статей
Енергоефективність та енергозбереження

Відео:енергоефективні поради

Соціальна реклама "Я маю право"
Пам"ятка посадовій особі підприємства, установи, організацій або органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування при отриманні інформації про вчинення діяння з ознаками терористичного акту
Військова служба за контрактом
 
Соціальна реклама

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області