26 лютий 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
10.08.2016 | Прес-служба ОДА інформує

В облдержадміністрації обговорили питання фінансування медичних закладів області

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка та першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулася нарада щодо функціонування медичних закладів області.

 

Детальніше >>>


9.08.2016 | Прес-служба ОДА інформує

Земельний пай - не перешкода для отримання субсидії

Наявність будь-якого майна, в тому числі квартири, машини, земельних паїв, не впливає на право отримання субсидії.

При розрахунку розміру субсидії враховується дохід, який приносить це майно. Якщо пай не здається в оренду, то дохід відсутній. Однак, це не означає, що родина позбавляється можливості скористатися безповоротною державною допомогою у сплаті комунальних послуг. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Детальніше >>>


9.08.2016 | Прес-служба ОДА інформує

На Івано-Франківщині відкривається сезон полювання

На Івано-Франківщині у суботу, 13 серпня 2016 року, буде відкрито сезон полювання на пернату дичину. Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області нагадує, що відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання»,  документами на право полювання є:

 

Детальніше >>>


9.08.2016 | Головне управління статистики інформує

Демографічні характеристики домогосподарств Івано-Франківщини

З метою дослідження соціальних та демографічних характеристик домогосподарств Прикарпаття працівниками Головного управління статистики  проведено опитування домогосподарств, відібраних для обстеження умов їхнього життя у 2016 році. В області нараховується близько 451,5 тис. домогосподарств, що становить три відсотки загальної їх кількості по Україні, з них 54,9% проживають у сільській місцевості, решта – у міських поселеннях.

Детальніше >>>


9.08.2016 | Агропромисловий комплекс

На Тлумаччині тривають жнива

        

          За інформацією управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, станом на 8 серпня цього року усі категорії господарств завершили збирання ранніх зернових та зернобобових культур на площі 12277 га, в тому числі пшениці озимої - 6544 га, ячменю озимого - 1163 га, озимого жита - 100 га, ярої пшениці - 890 га, ярого ячменю - 2966 га, вівса - 559 га та 55 га гороху.

Детальніше >>>


5.08.2016 | РЦСССДМ інформує

Профілактична робота з особами, які засуджені до покарань без позбавлення волі

 

У п’ятницю, 5 серпня, працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і районного сектору кримінально-виконавчої інспекції організовано  зустріч з молоддю, яка засуджена до покарання без позбавлення волі.

Детальніше >>>


5.08.2016 | Прес-служба ОДА інформує

ЕСКО стає реальністю в Україні: 22 бюджетні установи буде енергомодернізовано за механізмом енергосервісу

Держенергоефективності активно працює над запровадженням механізму енергосервісу, що дозволить залучити приватні інвестиції у термомодернізацію бюджетних установ, яких сьогодні в країні більше 100 тисяч.

 

Детальніше >>>


4.08.2016 | Соціально-економічний розвиток

Голова районної державної адміністрації здійснив робочу поїздку на Городенківщину

У четвер, 4 серпня, голова райдержадміністрації Володимир Габурак та голова районної ради Василь Двояк відвідали виробничу базу товариства з обмеженою відповідальністю «Перспектив», розташовану на Городенківщині. Це підприємство активно проводить свою роботу на землях Тлумацького району, а саме у селах Ісаків, Петрів, Пужники та селищі Обертин.

Володимир Габурак та Василь Двояк провели робочу зустріч з керівником товариства з обмеженою відповідальністю «Перспектив» Павлом Потомським, на якій ознайомилися з досягненнями підприємства, а  також  визначили шляхи подальшої співпраці.


4.08.2016 | Прес-служба ОДА інформує

Президент підписав Закон щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції

Президент Петро Порошенко підписав Закон № 1462-VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції», прийнятий Верховною Радою України 14 липня 2016 року.

 

Детальніше >>>


3.08.2016 | Нарада

Відбулось засідання комісії з питань нагород

 

У середу, 3 серпня, перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бринський провів засідання комісії з питань нагород при районній державній адміністрації та районній раді.

Комісія у межах своєї компетенції розглядає питання, пов'язані з нагородженням державними нагородами України, відзнаками Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної ради, районної державної адміністрації та районної ради.

У роботі комісії також взяли участь керівник апарату РДА Іван Шкварок, заступник керівника апарату - начальник організаційного відділу апарату РДА Мар'яна Поліщук, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Михайло Вишневський, голова Громадської ради при РДА Михайло Клюк, депутати районної ради  Василь Тихоліз, Петро Сулима та Роман Рибчин.

Членами комісії обговорено та затверджено кандидатури для нагородження районною нагородою з нагоди 25-ої річниці незалежності України «Гордість Тлумаччини».ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Військова служба за контрактом
 
Безоплатна правова допомога
Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Довкілля Прикарпаття. Дністровський регіональний ландшафтний парк
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району
 
Відеоролик "Отримав субсидію - бережи енергоресурси"
 
Соціальна реклама
 
Соціальна реклама
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області