26 жовтень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
27.02.2014 | Служба у справах дітей РДА інформує

Проведено обстеження сімей, які опинились у складних життєвих обставинах

Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно із районним центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді 19 лютого ц.р. були здійснені виїзди в сім'ї, які опинились в складних життєвих обставинах, та сім'ї опікунів/піклувальників.

Спеціалісти Служби провели обстеження  матеріально-побутових умов  проживання сімей, які опинилась в складних життєвих обставинах, в селах  Олешів, Буківна, Остриня та надали консультації щодо належного догляду і виховання дітей. 

Окрім того, в Олешівському НВК було проведено нараду щодо надання необхідних документів для оформлення особових справ дітей пільгових категорій. В Нижнівській ЗОШ 1-3 ст. була проведена профілактична робота із учнями, які систематично та без поважних причин не відвідують шкільні заняття.


25.02.2014 | До ювілею Кобзаря

 

Обговорено питання святкування ювілею Тараса Шевченка у районі

 

У вівторок, 25 лютого, відбулось засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення у районі 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. За участю представників районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації було напрацьовано порядок підготовки і проведення Урочистого Віче, яке заплановане на 9 березня цього року у м. Тлумач.

Урочисті зібрання пройдуть і у населених пунктах району.

 

 


25.02.2014 | Управління праці та соціального захисту РДА інформує

Про зміни в призначенні пенсії за особливі заслуги перед Україною

 

          З 01.01.2014 року внесено зміни до статті 1 Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною». Таким чином право на дану пенсію мають не тільки матері, які народили п’ятеро і більше дітей та виховали їх до 6-ти річного віку, а й батьки, які у разі смерті матері або позбавленням її батьківських прав, виховували дітей до 6-ти річного віку. При цьому враховуються діти, усиновлені в установленому законом порядку.

          Пенсії за особливі заслуги встановлюються громадянам, які отримують пенсію за віком, по інвалідності, у разі втрати годувальника та вислугу років, як надбавка до пенсії.

 

 


25.02.2014 | До ювілею Кобзаря

Відбувся семінар вчителів української мови та літератури

У рамках святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка на базі Яківської ЗОШ І-ІІ ступенів 18 лютого цього року проведено семінар вчителів української мови та літератури, голів районного осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» під гаслом «Тарас Шевченко – провідник української нації». В роботі семінару взяла участь методист методичного кабінету, голова РО ВУТ "Просвіта" імені Тараса Шевченка Галина Дзьоба.

Учасники семінару працювали над проблемою «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках словесності як засіб формування мовної компетентності школярів». Практичний блок заходу було присвячено вихованню шанобливого ставлення до творчості Шевченка. Виховною складовою стала інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». Команда гравців показала високий рівень знань життєвого і творчого шляху українського генія.

На семінарі також обговорено заходи щодо святкування Шевченківських днів у районі.


18.02.2014 | Виборчий процес

6 квітня 2014 року відбудуться проміжні вибори депутата Тлумацької районної ради

 

Тлумацька районна виборча комісія прийняла рішення від 04.02.2014 року №1 про проведення проміжних виборів по одномандатному мажоритарному виборчому окрузі №13 (с.Долина) на 6 квітня 2014 року, в зв’язку зі смертю депутата районної ради Василенчука М.А.

Відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення проміжних виборів депутатів місцевих рад початок виборчого процесу проміжних виборів розпочинається за 50 днів до дня виборів (14 лютого 2014 року). Висування кандидатів у депутати в одномандатному мажоритарному виборчому окрузі розпочинається за 30 днів і закінчується за 26 днів до дня виборів (з 6 березня 2014 до 9 березня 2014 року включно). Подання до територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів починається за 29 днів і закінчується за 24 дні до дня виборів (з 7 березня 2014 до 11 березня 2014 року включно).


18.02.2014 | Зв’язки з громадськістю

Перший заступник голови РДА зустрівся з головою районної ради ветеранів

 

Зустріч Ігоря Бринського та Ярослава Сав’юка, що відбулася в понеділок, 17 лютого, зумовлена пам’ятною датою, яку відзначатимуть цього року в Україні – 70-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників. З цієї нагоди країною проходить символічна Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України». Передається вона поетапно від району до району, від міста до міста, відповідно до ходу бойових дій за звільнення країни.

Розпорядженням Івано-Франківської облдержадміністрації від 02.12.2013 року № 192 затверджено заходи з нагоди 70-річчя визволення міста Івано-Франківська та районних центрів області від фашистських загарбників, згідно з якими Тлумацький район приймає естафету від Коломийського району 29-30 березня 2014 року, а передає її Тисменицькому 26 липня цього ж року.

Делегацію представників Коломийського району зустрічатимуть в Обертині, оскільки селище було визволене військами 1-го Українського фронту 30 березня 1944 року, хоча бої за район тривали ще до липня.

В ході розмови голова районної ради ветеранів Я.Сав’юк вніс кілька пропозицій щодо організації зустрічі та підготовки сценарію урочистого заходу, а перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський запевнив, що всі святкові заходи пройдуть на належному рівні.


17.02.2014 | До ювілею Кобзаря

У Народному домі Тлумача читали Шевченка

 

У неділю, 16 лютого, в районному Народному домі міста Тлумача пройшов районний конкурс читців, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. В конкурсі взяли участь 45 закладів культури району, що представили 54 учасники.

Гран-прі конкурсу здобув читець з Народного дому с. Олеша, І місце – читці сіл Буківна, Долина, м. Тлумач, ІІ місце – читці сіл Підвербці, Остриня, Королівка, ІІІ місце – читці сіл Гончарів, Пужники, Вікняни, Бортники, Локітка, Попелів.

  Переможці районного конкурсу візьмуть участь в обласному конкурсі читців.


17.02.2014 | Новини спорту

Пройшли спортивні турніри з волейболу

та міні - футболу

 

У суботу, 15 лютого, відбувся фінал кубка району з волейболу серед чоловічих команд присвячений Дню учасників бойових дій на території інших держав. Перше місце зайняла команда «Підвербці 2», яка у фіналі перемогла команду  коледжу ЛНАУ із Тлумача з рахунком 2:1. В матчі за III місце команда с. Вікняни перемогла волейболістів Обертин з рахунком 2:0.

               

Детальніше >>>


17.02.2014 | Духовність

«Стрітенська Свіча» світила в Гавриляку

 

15 лютого громаду с. Гавриляк згуртувало районне свято духовних традицій «Стрітенська Свіча».

У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олександра Чаплінська, сільський голова с. Гавриляк Микола Місюка, декан УАПЦ Тлумацького району отець Василь Стадник, священнослужителі сіл Живачів, Хотимир, Гавриляк, головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Леся Кудерська, працівники районного Народного дому м. Тлумач.

 

Детальніше >>>


17.02.2014 | Подія

Афганістан – пам’ятати загиблих, шанувати живих

 

У п’ятницю, 14 лютого, у міському парку Тлумача біля пам’ятника воїнам-афганцям зібралося чимало тлумачан: представники районної і міської влади, районної організації Української спілки воїнів-афганців, первинної організації воїнів-інтернаціоналістів, керівники та працівники районних установ і організацій, учні загальноосвітньої школи, гімназії, студенти коледжу ЛНАУ, громада міста. Об’єднало всіх Пам’ятне віче та поминальна панахида, приурочені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ій річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з Афганістану.

 

 

 

Детальніше >>>ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

tlumachorg@ukr.net

Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

2014 - Рік Тараса Шевченка

 

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України!

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області