21 Вересень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
25.12.2013 | Нарада

Відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

У вівторок, 24 грудня, за головування першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського відбулось засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання слухали інформацію про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період підприємства «Тлумацький райавтодор». Його керівник Ярослав Цимбалістий доповів про проведені ремонтні роботи, наявні запаси піщано-гравійної суміші для безпечного і безперебійного руху на автодорогах взимку  та резерв паливно-мастильних матеріалів на випадок надзвичайної ситуації.

 На завершення було затверджено план роботи районної комісії з питань ТЕБ та НС на 2014 рік.


24.12.2013 | Архівна справа

Вивчено роботу архівного відділу райдержадміністрації

24 грудня в Україні відзначають День працівників архівних установ. З цієї нагоди перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський та керівник апарату райдержадміністрації  Іван Шкварок відвідали архівний відділ райдержадміністрації та привітали з професійним святом начальника відділу Оксану Олексишин.

Під час зустрічі Ігор Бринський ознайомився із станом зберігання архівної документації, видачі архівних довідок, копій, витягів з документів юридичним та фізичним особам, формування справ. Керівництвом райдержадміністрації відзначено належне ведення справ у відділі та професіоналізм начальника архівного відділу. Водночас першим заступником голови райдержадміністрації було внесено ряд пропозицій щодо вдосконалення організації роботи відділу.

 

 24.12.2013 | Актуально

У Тлумачі відкрито центр надання адміністративних послуг

 

Однією із ключових соціальних ініціатив, визначених Президентом України Віктором Януковичем, є створення зручних та доступних умов для отримання громадянами та суб’єктами господарювання якісних адміністративних послуг. Тлумацькою райдержадміністрацією проводилася постійна робота щодо реалізації Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 - 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

 

Детальніше >>>


24.12.2013 | Актуально

 

Біометричні документи в Україні

6 грудня 2012 року набрав чинності Закон України «Про єдиний державний демографічний реєстр та документи що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Відповідно до цього Закону України розпочато процес поступового впровадження документів, що міститимуть безконтактний електронний носій із біометричними даними власника документу.

 

Детальніше >>>


24.12.2013 | Нарада

На порядку денному – соціально-економічний розвиток району

 

Про виконання завдань і доручень Президента України щодо соціально-економічного і культурного розвитку району йшлося на щотижневій нараді у першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації і районних служб 23 грудня цього року.

Під час наради було проаналізовано підсумки виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку району за 11 місяців. При цьому Ігор Бринський акцентував увагу на виконанні основних рейтингових показників розвитку району, підготовці звітів щодо реалізації районних програм у 2013 році та пропозицій до проекту програми соціально-економічного і культурного розвитку району на 2014 рік. Він наголосив на необхідності вивчення перспектив збільшення надходжень до районного бюджету, залучення інвестицій у сільськогосподарську і будівельну галузь, розширення мережі закладів позашкільної освіти, забезпечення благоустрою територій.


23.12.2013 | Соціальні ініціативи

Миколай мандрує світом

 

У Тлумацькому районі забезпечуються постійні заходи на реалізацію соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича  щодо захисту прав дітей. Одним із таких заходів стала розважально-конкурсна програма «Гість із неба», яка відбулась 19 грудня у Тлумацькій ЗОШ I-III ст. Понад 90 школярів, серед яких були діти пільгових категорій,  отримали нагоду взяти участь у конкурсах, послухати вірші та пісні про Миколая. Концертна програма підготовлена за участю гурту солістів – вокалістів «Немеркнуче сяйво»(керівник І. Танчак).


20.12.2013 | Актуально

 

В с. Жуків відкрився міні-музей

19 листопада ц.р. в день святого Миколая, за сприянням  голови сільської ради с.Жуків  Вінтоняка Василя Михайловича  та директора Тлумацької ЦБС Мар’яни Пісак,  відбулося відкриття та посвята світлиці-музею народної творчості  при сільській бібліотеці.   Мар’яна  Юріївна  звернула увагу на те, що на сьогоднішній день патріотичне та національне виховання в бібліотеках займає провідне місце. Тому виховання таких почуттів та збагачення духовного світу читачів, спонукали завідувачку бібліотеки Лесю Карабін зібрати експонати для сторення  музейної світлиці. Кожний витвір невтомних рук майстрів, випромінює якусь свою мелодію, символізуючи любов, материнство, незрадливість і все те, що ми не смієм забувати і повинні берегти як найдорожче в світі.


19.12.2013 | Соціальні ініціативи

В рамках благодійної акції, діти-сироти получили подарунки від Святого Миколая

          На виконання Указу Президента України від 27 листопада 2013 року №653 «Про заходи щодо проведення новорічних і різдвяних свят для дітей» 19 грудня 2013 року службою у справах дітей райдержадміністрації, та районним центром соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді  було проведено благодійну акцію до Дня Святого Миколая для дітей-сиріт, дітей-інвалідів та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

До проведення акції долучились також інші керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств району за якими закріплені діти-сироти.

Перший заступник голови районної державної адміністрації та керівник апарату райдержадміністрації Іван Шкварок відвідали загальноосвітню школу в с. Олешів та вручили дітям солодкі подарунки.

        А в Тлумацькій гімназії відбулась благодійна акція «Подаруй дитині іграшку». Гімназисти та вихованці Тлумацького БЮДТ подарували дітям школи-інтернат іграшки, які виготовили своїми руками.

 


17.12.2013 | Соціальні ініціативи

Відбулась нарада з питань захисту дитини та профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі

         

  У вівторок 17 грудня, на виконання завдань і доручень Президента України щодо захисту прав дитини з питань профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі та безпритульності, бездоглядності серед дітей, відбулась нарада першого заступника голови райдержадміністрації І.Бринського із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

                                             

                                                                                                                                                                                                       

Детальніше >>>


16.12.2013 | Прийом громадян

Відбувся особистий прийом громадян головою райдержадміністрації В.Сенівим

  У понеділок, 18 грудня, голова райдержадміністрації Василь Сенів провів прийом громадян з особистих питань. На прийомі побували 6 громадян з міста Тлумач та сіл району. Порушувались питання про видачу довідки на приватизацію землі, призначення пенсій, надання матеріальної допомоги. За підсумками прийому було надано необхідні роз’яснення на місці, а з окремих питань дано доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо напрацювання шляхів їх вирішення  і надання відповіді заявникам відповідно до Закону України «Про звернення громадян».ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

2014 - Рік Тараса Шевченка

 

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України!

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області