8 лютий 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
27.07.2015 | Актуально

Поради військових психологів для сімей бійців АТО

Іноді психологічні травми можуть бути більш небезпечні, ніж травми фізичні – вони здатні нашкодити здоров'ю і життю самих солдатів, а також тих, хто їх оточує.

 

Детальніше >>>


27.07.2015 | Оргкомітет

В РДА працював оргкомітет з підготовки та відзначення Дня незалежності України

 

З метою підготовки заходів до Дня незалежності України у Тлумацькому районі розпорядженням голови райдержадміністрації від 20.07.2015 № 744 створено організаційний комітет з підготовки та відзначення 24-ї річниці незалежності України і затверджено відповідний план заходів.

 

Детальніше >>>


27.07.2015 | Спорт

Результати матчів чемпіонату району з футболу

 

У неділю, 26 липня, на футбольних полях району стартували матчі другого кола чемпіонату району з футболу серед команд першої та другої ліги. Результати матчів наступні:

Детальніше >>>

 

 

 

 

 


27.07.2015 | Управління соціального захисту населення РДА інформує

Про лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

Згідно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 134, бюджетні кошти спрямовуються на надання медичної допомоги громадянам, захворювання яких пов’язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, а також лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій для громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у закладах охорони здоров’я державної та комунальної форми власності.

Детальніше >>>


27.07.2015 | Районне управління юстиції роз’яснює

Про правовий режим окупованої території

(запитання-відповіді)

 

Законодавством України, зокрема ст. 1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» визначено, що тимчасово окупована територія України е невід’ємною частиною території України, на яку поширюється дія Конституції та законів України.

Які території належать до тимчасово окупованих?

1) сухопутна територія Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, внутрішні води України цих територій;

2) внутрішні морські води і територіальне море України навколо Кримського півострова, територія виключної (морської) економічної зони України вздовж узбережжя Кримського півострова та прилеглого до узбережжя континентального шельфу України, на які поширюється юрисдикція органів державної влади України відповідно до норм міжнародного права, Конституції та законів України;

3) повітряний простір над територіями, зазначеними у пунктах 1 і 2 цієї частини.

Які нормативно-правові акти регулюють правовий режим окупованої території?

Детальніше >>>


27.07.2015 | Управління соціального захисту населення РДА інформує

Призначено державну соціальну допомогу та надано житлові субсидії

 

У понеділок, 27 липня, в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Провела засідання начальник управління Марія Соловій.

На розгляд комісії звернулися 35 заявників. З них щодо надання житлових субсидій – 17 осіб, з питання призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям – 15, призначення пільг – троє. 

Комісією прийнято рішення про надання житлових субсидії 10-ти заявникам, 7-ми заявникам документи повернуто на доопрацювання, державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям призначено 12-ти заявникам, пільги – трьом. Ще трьом заявникам відмовлено у наданні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.


24.07.2015 | Прес-служба ОДА інформує

У Івано-Франківській області оголошено дні жалоби

 

У зв’язку із трагічною загибеллю в автомобільних катастрофах поблизу міста Гарволін (Польща) та селища Чунерчень (Румунія) жителів Івано-Франківської області обласна державна адміністрація та обласна рада видали розпорядження «Про оголошення в області днів жалоби».

Відповідно до розпорядження, 24-25 липня 2015 року в області оголошені  дні жалоби за загиблими. 

Обласна влада просить прикарпатців приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій; відмінити розважально-концертні заходи, спортивні змагання, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

Обласна державна адміністрація та обласна рада висловлюють щирі співчуття родинам загиблих у автокатастрофах.  


24.07.2015 | Сторінки історії

Вшановано пам’ять загиблих воїнів

 

25 липня цього року минає 71 рік з часу визволення міста Тлумача і Тлумацького району від нацистських загарбників. На звернення районної ради ветеранів (голова Я.Сав’юк) до райдержадміністрації та Тлумацької міської ради було вирішено провести панахиду за усіма загиблими, хто визволяв Тлумаччину.

Напередодні, 24 липня, до пам’ятника Воїну-визволителю у міському парку Тлумача прийшли заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин, керівник апарату РДА Іван Шкварок, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Тлумацької міської ради.

До ветеранів та присутніх з нагоди чергової річниці визволення району звернувся міський голова Тлумача Володимир Корженьовський. Він загадав як про солдат, які визволяли район, так і про борців за волю України у роки Другої світової війни, і тих, хто віддав життя за українську державу в наш час. Покладанням квітів до пам’ятника Воїну-визволителю та хвилиною мовчання усі вшанували їхню пам’ять.

Панахиду відправили декани Тлумацького деканату УАПЦ о. Василь Стадник та Тлумацького деканату УГКЦ о. Павло Дутчак.


24.07.2015 | Районне управління юстиції інформує

Про роботу відділу ДРАЦС реєстраційної служби районного управління юстиції

 

За I півріччя цього року в Тлумацькому районі народилося і зареєстровано 243 дітей. З них 66 малюків зареєстровані відділом ДРАЦС РС Тлумацького РУЮ, 13 – виконкомом Обертинської селищної ради, 12 – виконкомом Будзинської сільської ради, 18 – виконкомом Делівської сільської ради, 10 – виконкомом Королівської сільської ради.

 

Детальніше >>>


24.07.2015 | Оргкомітет

У Тлумачі готуються до науково-практичної конференції

 

Про підготовку і організацію заходів науково-практичної конференції з нагоди 150-річчя від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького говорили в райдержадміністрації у п’ятницю, 24 липня, під час засідання організаційного комітету за головування заступника голови райдержадміністрації Василя Овчарчина.

Відповідальні члени оргкомітету звітували про проведену роботу щодо інформування громадськості про науково-практичну конференцію, підготовку збірника тез та програми конференції. В ході обговорення заслуханих інформацій було вирішено забезпечити фільмування виступів, мультимедійної презентації та художніх номерів конференції, оприлюднення матеріалів конференції на офіційних веб-сайтах райдержадміністрації, районної ради і Тлумацької міської ради, а також використання їх на уроках релігієзнавства та християнської етики у школах району. 

Нагадаємо, науково-практична конференція, присвячена 150-річчю від дня народження митрополита Української Греко-Католицької Церкви Андрея Шептицького, відбудеться 9 серпня 2015 року у Тлумачі, в районному Народному домі. Початок конференції о 13:00.ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Гаряча лінія Єдиного інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Соціальна реклама

 

Соціальна реклама
 
Соціальна реклама

Державна підтримка енергозбереження
 
Районний інформаційно-консультативний центр енергетики в м.Тлумач
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області