23 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
12.03.2018 | Актуально

У населених пунктах району проведено збори громадян

 

Щорічно, у лютому-березні в населених пунктах району проводяться загальні збори громадян за місцем проживання, які є важливою формою безпосередньої участі населення у вирішенні питань, віднесених до відання місцевого самоврядування.

Тому, у неділю, 11 березня, з метою забезпечення якісного діалогу між владою та громадськістю у селах Кутище, Грушка, Петрів та Підвербці пройшли збори громадян за місцем проживання.

На них голови вищезазначених сільських рад звітували перед жителями про проведену роботу у 2017 році, використання коштів місцевого бюджету, інформували населення про діяльність на відповідній території за звітний період. Також йшлося про проведену роботу з благоустрою сіл, діяльність закладів соціальної сфери, соціально-економічний розвиток підвідомчих територій.

У селі Грушка у зборах громадян взяв участь заступник директора ТзОВ «Штерн-Агро» Ігор Гордійчук, яке орендує земельні паї місцевих жителів. Представник сільськогосподарського підприємства прозвітував перед присутніми за 2017 рік та розповів про дотримання договірних зобов’язань і участь товариства у соціально-економічному розвитку села у минулому році.

Разом з тим обговорювались найважливіші завдання, які поставлені на перспективу у 2018 році та різноманітні проблемні питання життєдіяльності сіл для врахування в роботі і окреслення спільних дій для їх вирішення.

Слід зазначити, що проведення загальних зборів громадян - це прояв кращих традицій місцевого самоврядування щодо спільного планування розвитку інфраструктури, аналіз втілення планів у життя, а також контролю за роботою виконавчих органів місцевих рад.

Сходи громадян дають можливість краще зрозуміти чим живе та чи інша громада, які питання вирішуються, а які потребують додаткових зусиль.


12.03.2018 | Актуально

Вимоги до суб'єктів господарювання при здійсненні

торгівлі насінням та садивним матеріалом

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу суб’єктів  господарювання на дотримання ряду вимог при здійсненні ними оптової та роздрібної торгівлі насінням та садивним матеріалом сільськогосподарських культур

Законодавство України у сфері насінництва та розсадництва складається із законів України “Про насіння і садивний матеріал”, “Про охорону прав на сорти рослин”,  “Про карантин рослин”, інших нормативно-правових актів прийнятих відповідно до них.

Фізичні особи-підприємці та юридичні особи мають право на виробництво насіння і садивного матеріалу для реалізації за умови  їх включення до Реєстру суб`єктів насінництва та розсадництва.

Фізичні особи-підприємці та юридичні особи, не включені до Реєстру суб`єктів насінництва та розсадництва, мають право здійснювати реалізацію насіння і садивного матеріалу  лише за умови наявності сертифікатів на насіння і садивний матеріал та додержання майнових прав на сорт рослин. Кожна партія насіння і садивного матеріалу для реалізації повинна супроводжуватися сертифікатами.


12.03.2018 | Спорт

Відбувся волейбольний «Фінал чотирьох»

 

11 березня у місті Івано-Франківську відбувся фінал чотирьох Івано-Франківської області серед чоловічих команд з волейболу. У фіналі зустрілись команди СК «Прибилів», СК «Універсал КФВ», ВК «НТУНГ», та ВК «Західрембуд».

У фінальній зустрічі СК «Прибилів» перемогла команду ВК «НТУНГ»,  із рахунком 3-0.


12.03.2018 | Соціальний захист

Територіальним центром соціального обслуговування громадян проведено ряд благодійних заходів

 

 

Доброю традицією в роботі територіального центру стало вшанування підопічних до відзначення релігійних та державних свят. На 2018 рік в плані роботи територіального центру одним із заходів передбачено відзначення Шевченківських днів для підопічних, які обслуговуються відділеннями.

Соціальними робітниками за підтримки місцевих підприємців було проведено наступні заходи: для 8 одиноких жителів м.Тлумач надано продуктові набори, на загальну суму 400грн, для 6 одиноких пенсіонерів с. Бортники організовано «солодкий стіл», на загальну суму 200 грн, трьох пенсіонерів с. Ісаків запрошено на святковий концерт за участю місцевих аматорів сцени, 13 підопічним сіл: Надорожна, Антонівка, Гостів, Прибилів вручено продуктові набори, на загальну суму 580грн.


12.03.2018 | Нарада

 

Відбулась щотижнева нарада з працівниками апарату райдержадміністрації

 

У понеділок, 12 березня, відбулась щотижнева нарада з працівниками апарату районної державної адміністрації, яку провів керівник апарату РДА Андрій Мозиль.

Присутні заслухали доповідну записку діяльності райдержадміністрації за 2017 рік, відповідно за результатами якої була проаналізована організаційна робота, робота із документами, стан виконавської дисципліни, питання контролю, кадрів, звернення громадян та питання оборонної роботи. За підсумками обговорення керівник апарату РДА Андрій Мозиль дав відповідні доручення.

Також на нараді розглянуті питання подання електронних декларацій працівниками апарату РДА та структурних підрозділів, дотримання робочого часу та участі державних службовців у Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець». Окрім цього присутніми обговорені робочі завдання на поточний робочий тиждень.

Детальніше: http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/75413.htm


12.03.2018 | ЦРЛ інформує

Дайджест змін в охороні здоров'я

 

Інформаційний тижневик. Детальніше >>>


12.03.2018 | Культура

У клубних закладах району відбулись тематичні заходи з нагоди 204-й річниці від дня народження Тараса Шевченка

 

 

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам'яті і з великою любов'ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім'я і у нашого народу — Тарас Шевченко. Не було і немає в Україні поета, який був би йому подібний. Не було у неньки України сина, який так ніжно і віддано любив свій народ і так страждав за нього. Саме він зберіг і повернув народу його голос — українську мову. Для кожного з нас ім'я Шевченка є святим.

В клубнних закладах  сіл району відбулись урочистості  приурочені 204-й річниці від дня народження Тараса Шевченка.

В  Народному Домі с.Кутище 10 березня пройшли  шевченківські читання.

Святково прикрашений краєзнавчий куточок. На стінах – вишиті рушники і розмаїття хусток. На столі  розгорнуто виставку «Тарасові скарби».

Детальніше: http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/75390.htm


12.03.2018 | Статистика

Обсяг реалізованої промислової продукції

підприємствами області у січні 2018 року

 

Головне управління статистики інформує. Підприємствами області у січні 2018р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 5,7 млрд.грн, у т.ч. за межі країни – на 1,7 млрд.грн(у січні 2017р. – на 3,7 млрд.грн та 0,4 млрд.грн відповідно).

У загальному обсязі реалізації 50,2% становила продукція переробної промисловості, 43% – підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, 6,2% – добувної промисловості і розроблення кар’єрів, 0,6% – з водопостачання, каналізації, поводження з відходами.

Майже 53% обсягу продукції переробної промисловості реалізовано підприємствами з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції.  Вагомим був внесок у переробну промисловість підприємств з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (16,4%), гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (9,6%), харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (9,1%), машинобудування (7,7%).

Питома вага області у загальнодержавному обсязі реалізованої промислової продукції склала 2,8%, що відповідає 9 місцю серед регіонів України. Внесок підприємств області з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції у загальнодержавний обсяг реалізованої промислової продукції даного виду діяльності зріс з 2,7% у січні 2017р. до 28,3% у січні поточного року. Частка реалізованої промислової продукції підприємств з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності у загальнодержавних обсягах склала 8%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 4,7%, виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 4%, добування сирої нафти та природного газу – 3,5%, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 2%.

В обсязі реалізованої продукції за основними промисловими групами 49,7% займала енергія, 40,6% – товари проміжного споживання, 7,7% – споживчі товари короткострокового та тривалого використання, 2% – інвестиційні товари.

 

 


12.03.2018 | Актуально

Президент про визнання НАТО прагнення України до набуття повноцінного членства: Наша наступна амбіція – План дій щодо членства в Альянсі

Президент Петро Порошенко висловив вдячність НАТО за тверду позицію підтримки України та підкреслив, що одним з ключових пріоритетів національної безпеки нашої держави є досягнення критеріїв членства в Альянсі.

«Вітаю важливе, довгоочікуване та логічне рішення НАТО підвищити рівень амбіцій України щодо Альянсу», - зазначив Президент на своїй офіційній сторінці у Facebook. «Це стало визнанням реального стану наших відносин з НАТО. Саме про це йшлося під час моєї останньої зустрічі з Генеральним Секретарем НАТО у Мюнхені, а також нещодавньої телефонної бесіди з Віце-Президентом США», - наголосив Петро Порошенко.

«Наша наступна амбіція – План дій щодо членства (ПДЧ) для України. Саме цьому був присвячений мій лист Єнсу Столтенбергу (Генеральний секретар НАТО – ред.) в лютому 2018 року, де, з посиланням на статтю 10 Договору про заснування НАТО, мною було офіційно зафіксовано прагнення України стати членом Альянсу», - підкреслив Глава держави.

«Тиха дипломатія із просування наших принципових позицій, про що домовлено з нашими партнерами, дає свої вагомі результати», - зауважив Петро Порошенко, додавши: «Впевнено рухаємося вперед».


12.03.2018 | Подія

У Тлумачі відзначили 204-ту річницю 

від дня народження Тараса Шевченка

 

         Український народ, як і кожен народ світу, має свої святині. Однією з таких святинь, національною гордістю нашого народу є творчість Тараса Григоровича Шевченка. Він уперше заявив про себе як поета, видавши невелику збірку поезій, що мала назву "Кобзар", яка стала символічною і дала друге ім'я поетові.

У середу, 7 березня, у Народному Домі міста Тлумач відбулося літературно-мистецьке свято «Твої слова Тарасе, пророчі повсякчас», приурочене 204-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Завітали на літературне дійство керівництво району та міста, представники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб, громадських організацій, учнівська та студентська молодь, громадськість міста.

У виконанні окремих учасників районного відбіркового етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу читців імені Тараса Шевченка, присвяченого 204-ій річниці від дня його народження лунали вірші поета та слова вдячності за великий спадок, залишений ним своїм нащадкам.

Детальніше: http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/75374.htm.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

Інформація для людей із порушенням слуху
Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»
100-річчя державної служби
Я маю право
 
Вакантні посади Тлумацької районної державної адміністрації
 
Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене"
Україна-НАТО
Децентралізація
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області