28 Липень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
21.12.2015 | Фінансове управління РДА інформує

Виконання бюджету району за січень-листопад 2015 року

 

Станом на 1 грудня 2015 року дохідна частина бюджету району за власними доходами загального фонду виконана на 108,1%, поступлення склали 25434,6 тис. грн. із уточненого плану 23539,6 тис. грн. За власними доходами спеціального фонду із уточненого плану на січень-листопад 2015 року 4169,2 тис. грн. поступило 3653,2 тис. грн., що складає 114,1% до уточненого плану.

Протягом 11 місяців 2015 року з державного бюджету отримано базової дотації 17214,7 тис. грн. та стабілізаційної дотації 8599,1 тис. грн.

Видаткова частина бюджету району за загальним фондом за січень-листопад 2015 року виконана на 85,5 %. Із уточнених річних призначень 255317,6 тис. грн. освоєно 218184,5 тис. грн.

На 01.12.15 року прострочена кредиторська заборгованість із заробітної плати, нарахуваннь на заробітну плату, закупівлі медикаментів та перев’язувальних матеріалів, продуктів харчування, оплати комунальних послуг та енергоносіїв відсутня.


21.12.2015 | Міжнародна співпраця

 Керівники райдержадміністарції вивчали досвід румунських господарників

 

18-19 грудня голова райдержадміністрації Володимир Габурак та його перший заступник Ігор Бринський у складі делегації з Івано-Франківщини, яку очолив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб, побували в Румунії (м. Баямаре, провінція Марамуреш).

 

Детальніше >>>


21.12.2015 | Спорт

Волейбольний турнір пам’яті В’ячеслава Чорновола

24 грудня ми відзначатимемо 78-му річницю від дня народження відомого українського політика, державного діяча, дисидента, правозахисника і публіциста В’ячеслава Чорновола. З нагоди цієї дати у районі відбувся волейбольний турнір пам’яті В’ячеслава Чорновола.

 У неділю, 20 грудня, в спортивному залі Тлумацької ДЮСШ зібралися п’ять команд з міста Тлумача, сіл Вікняни, Кутище, Прибилів та Підвербці. В ході змагань волейболісти з Прибилова посіли третє місце. А у фінальному матчі зустрілись команди з сіл Кутище та Вікняни. Перемогу з рахунком 2:0 здобули більш досвідчені кутищанці. Команди нагороджені кубком, грамотами і призами відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації (К.Лисейко). 


18.12.2015 | Культурні традиції

У Тлумачі відбувся конкурс новорічно-різдвяної атрибутики

(фоторепортаж)

 

У п’ятницю, 18 грудня,  в районному Народному домі міста Тлумача відбувся районний огляд-конкурс новорічно-різдвяної атрибутики, організований відділом культури райдержадміністрації  (кер. Галина Петрунько). Під час конкурсу усі бажаючі мали нагоду не тільки побачити неповторні у своїй красі і самобутності солом’яні різдвяні «дідухи» і «павуки» та новорічні сувеніри, виготовлені власноруч народними майстрами і умільцями Тлумаччини, а й придбати їх.

 

Детальніше >>>


18.12.2015 | ЦБС інформує

Презентовано книгу «Гончарів – земля благословенна»

 

Слово лікує, слово допомагає, слово ранить, слово запалює душі. І той, хто володіє словом, тримає у руках ключ до людських сердець.

 

Вже давно стало доброю традицією запрошувати письменників, творчих талановитих на зустріч у літературну вітальню Тлумацької центральної бібліотеки.

17 грудня відбулася презентація книги Наталії Гринішак-Півторак «Гончарів – земля благословенна». Завдяки їй, жінці невсипущої енергії, наполегливості і терпеливості, сповненою глибокою любов’ю до рідного села та його мешканців із великою вірою в Бога, малесеньке село Гончарів, матиме свій літопис, що є маленькою частиною історії України та її Церкви.

Детальніше >>>


17.12.2015 | Оголошення

До відома суб’єктів господарювання

 

                Німецьким товариством з міжнародного співробітництва GIZ продовжено реалізацію у 2016-2018рр. Програми Федерального міністерства економіки та енергетики для управлінських кадрів «Fit for Partnership with Germany». Програма передбачає набуття міжнародних управлінських навичок та дає змогу встановити прямі контакти з німецькими фірмами, ознайомитись з німецьким обладнанням і технологіями.

             

Детальніше >>>


17.12.2015 | З нагоди свята

Відзначено працівників державної виконавчої служби району

 

У четвер, 17 грудня, керівник апарату райдержадміністрації, депутат районної ради Іван Шкварок зустрівся з працівниками відділу державної виконавчої служби Тлумацького районного управління юстиції та привітав їх з нагоди професійного свята.

Він відзначив відповідальну і водночас не просту роботу працівників відділу. Щоденно, працюючи задля забезпечення дотримання конституційних прав, свобод і інтересів громадян, ці люди зустрічаються з складними завданнями, що потребують від них неупередженості, зразкової дисципліни та високих моральних якостей.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника державної виконавчої служби колектив відділу державної виконавчої служби РУЮ відзначено Подякою голови районної державної адміністрації  та голови районної ради. Її керівник апарату РДА вручив працівникам відділу.


17.12.2015 | Милосердя

Добра справа

 

3 грудня у Тлумачі за ініціативи районної громадської асоціації інвалідів було організовано концерт та виставку-продаж робіт людей з особливими потребами. Про цю подію ми уже інформували читачів нашого сайту. Тоді гості заходу підтримали благодійну акцію організації, зібравши для розвитку районної асоціації інвалідів 1000 гривень.

В самій громадській організації вирішили, що кращим розвитком асоціації буде підтримка найменших краян, які особливо потребують допомоги. Матері одного з них, учня 3-го класу Тлумацької ЗОШ І-ІІ ст. Святослава Острижнюка, хворого на гемофілію, напередодні Дня Святого Миколая голова районної асоціації інвалідів Галина Бандура передала зібрані кошти. Вона також пообіцяла, що ця допомога не остання і громадська організація буде продовжувати опікуватися здоров’ям хлопчика.


17.12.2015 | Вітання

 

Шановні працівники державної виконавчої служби районного управління юстиції!

 

 Від усього серця та щиро вітаємо Вас з нагоди професійного свята - дня працівника Державної виконавчої служби.

Робота державного виконавця достатньо складна, адже це повсякденне спілкування з десятками людей: учасниками виконавчого провадження, посадовими і службовими особами, керівниками підприємств – боржників. І ця робота постійно пов’язана з гострими конфліктними ситуаціями.

Уміння виконавця за таких обставин знайти правильні шляхи розв’язання конфлікту на законних засадах і при цьому забезпечити своєчасність, повноту і неупередженість примусового виконання рішень, ось ті основні завдання, які щодня постають перед державними виконавцями.

Бажаємо вам наснаги у роботі, міцного здоров'я, родинного затишку і тепла вам та вашим близьким!

 

                                       З повагою

 

Голова районної державної  адміністрацїї

  Володимир Габурак

 

Голова

районної ради     Василь Двояк


17.12.2015 | Навчання

Проведено нараду-семінар з секретарями місцевих рад району

 

В середу, 16 грудня, у великій залі адміністративного будинку органів влади району відбулась нарада-семінар з секретарями місцевих рад району. Розпочав нараду керівник апарату райдержадміністрації Іван Шкварок. Він детально зупинився на організаційних питаннях діяльності виконавчих комітетів місцевих рад району, веденні діловодства, роботи із зверненнями громадян, питаннях процесу децентралізації влади.

Детальніше >>>ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Соціальна реклама
 
2016 РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
 
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району

 

Захисні споруди

Державна підтримка енергозбереження
 
Районний інформаційно-консультативний центр енергетики в м.Тлумач
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області