23 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
21 Квітень 2017 | Актуально

Олешанській місцевій пожежній команді передано спеціалізований пожежний автомобіль

 

 

У п’ятницю, 21 квітня, Олешанській місцевій пожежній команді урочисто передано спеціалізований пожежний автомобіль. Зокрема, автопарк рятувальників поповнився автомобілем ЗІЛ-131, вартість якого становить 121 тис. грн. Цей транспортний засіб підвищеної прохідності передало пожежній команді управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області.

В урочистостях взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Габурак, голова районної ради Василь Двояк, начальник управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області Володимир Чернецький, перший заступник голови РДА Ігор Бринський, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, керівник апарату РДА Андрій Мозиль, сільський голова села Олеша Богдан Двояк, сільські голови населених пунктів району, представники засобів масової інформації, громадськість села.

Відкриваючи урочистості, начальник УДСНС в області Володимир Чернецький подякував Олешанським рятувальникам за їх важку але надзвичайно корисну роботу для громадян та зауважив, що  збільшення пожежної техніки в пожежній команді сприятиме  оперативному реагуванню на пожежі, врятує людські життя та майно.

Голова райдержадміністрації Володимир Габурак та голова районної ради Василь Двояк, у свою чергу подякували Володимиру Чернецькому за наданий  повнопривідний автомобіль, а також подякували рятувальникам за їх нелегку роботу та побажали їм із честю та гідністю виконувати свій професійний обов’язок – рятувати людей, їх майно.

Опісля Володимир Чернецький передав ключі від автомобіля начальнику місцевої пожежної команди села Олеша Ярославу Дземану, після чого відбулось освячення автомобіля.

Завершились урочистості концертною програмою, яку підготували місцеві виконавці.

Зазначимо, що із 25 МПК області, Олешанська МПК – єдина, яка має в користуванні 3 автомобілі, один з них – повнопривідний.

 

 

Довідково

Ярослав Дземан – начальник місцевої пожежної команди с.Олеша. 03 серпня 2007 року було офіційно відкрито МПК с. Олеша із чисельністю 4 чоловіка з кругло добовим чергуванням. У березні 2008 року при підтримці районної влади штат МПК був розширений до 8-и чоловік, а в 2010 році – до 13-и чоловік.

У вересні 2014 року та у березні 2015 року на базі Олешанської МПК проводились обласні семінари сільських голів та начальників МПК за участі керівництва УДСНС  в області, дирекції інституту підвищення кваліфікації державних працівників та представників Фонду Ганса Зайделя з Німеччини.

За час функціонування Олешанської МПК здійснено понад 240 виїздів на гасіння пожеж. Команда брала участь у ліквідації наслідків повеней 2008 – 2010 р.р. в межах Івано-Франківської області та окремо на території Чернівецької області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»
Я маю право
 
Вакантні посади Тлумацької районної державної адміністрації
 
Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене"
Україна-НАТО
Децентралізація
 
Професійна освіта управлінських кадрів: проблеми, дослідження, досвід. Збірник наукових статей
Енергоефективність та енергозбереження

Відео:енергоефективні поради

Пам"ятка посадовій особі підприємства, установи, організацій або органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування при отриманні інформації про вчинення діяння з ознаками терористичного акту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області