22 Серпень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
19 Квітень 2017 | Нарада

Відбулась нарада з питань призову громадян на строкову військову  службу

 

У середу, 19 квітня, голова районної державної адміністрації Володимир Габурак провів нараду про хід весняного призову на строкову службу 2017 року та забезпечення виконання завдань з відбору кандидатів на військову службу за контрактом за участі першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського, міського голови м. Тлумача Романа Круховського, заступника голови районної ради Василя Гнатюка, начальника Тлумацького відділення поліції ГУНП в Івано-Франківській області Ігоря Матіяша, військового комісара Тлумацького районного військового комісаріату Сергія Мудрика та завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної  і мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту РДА Ігоря Гондюка.

Володимир Габурак наголосив на необхідності відповідального ставлення до підготовки призову громадян до Збройних сил України. Військовий комісар Сергій Мудрик повідомив про роботу, яка ведеться районним військовим комісаріатом щодо виконання завдань призову громадян на строкову військову службу. Також, за його словами, відправці на строкову військову службу підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

В результаті обговорення присутніми вирішено провести розширену нараду із міським, селищним та сільськими головами населених пунктів району щодо даного питання.


Архів новин

ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Програма урочистих заходів до Дня Незалежності України
Енергоефективність та енергозбереження

Відео:енергоефективні поради

Соціальна реклама
Військова служба за контрактом
 
Інформація про запровадження безвізового режиму Україна-ЄС

 

Україна - НАТО
Соціальна реклама "Два прапори - єдина країна"
81 бригада ВДВ Народжені перемагати
Безоплатна правова допомога

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області