23 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
19 Квітень 2017 | Нарада

Відбулась нарада з питань призову громадян на строкову військову  службу

 

У середу, 19 квітня, голова районної державної адміністрації Володимир Габурак провів нараду про хід весняного призову на строкову службу 2017 року та забезпечення виконання завдань з відбору кандидатів на військову службу за контрактом за участі першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського, міського голови м. Тлумача Романа Круховського, заступника голови районної ради Василя Гнатюка, начальника Тлумацького відділення поліції ГУНП в Івано-Франківській області Ігоря Матіяша, військового комісара Тлумацького районного військового комісаріату Сергія Мудрика та завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної  і мобілізаційної роботи та з питань цивільного захисту РДА Ігоря Гондюка.

Володимир Габурак наголосив на необхідності відповідального ставлення до підготовки призову громадян до Збройних сил України. Військовий комісар Сергій Мудрик повідомив про роботу, яка ведеться районним військовим комісаріатом щодо виконання завдань призову громадян на строкову військову службу. Також, за його словами, відправці на строкову військову службу підлягають придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

В результаті обговорення присутніми вирішено провести розширену нараду із міським, селищним та сільськими головами населених пунктів району щодо даного питання.


Архів новин

.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»
Я маю право
 
Вакантні посади Тлумацької районної державної адміністрації
 
Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене"
Україна-НАТО
Децентралізація
 
Професійна освіта управлінських кадрів: проблеми, дослідження, досвід. Збірник наукових статей
Енергоефективність та енергозбереження

Відео:енергоефективні поради

Пам"ятка посадовій особі підприємства, установи, організацій або органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування при отриманні інформації про вчинення діяння з ознаками терористичного акту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області