26 Квітень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
25 січень 2010 | ОБГОВОРЮЄМО РЕГУЛЯТОРНИЙ АКТ (повідомлення про оприлюднення)

Згідно плану роботи Тлумацької райдержадміністрації щодо підготовки та прийняття регуляторних актів, управління економіки та розвитку інфраструктури Тлумацької райдержадміністрації розробило проект регуляторного акту - розпорядження райдержадміністрації «Про затвердження Положення про адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб'єктами  господарювання та територіальним органом спеціально уповноваженого органу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності».

Дане Положення розроблено  з метою забезпечення встановлення основних засад взаємодії представників місцевих дозвільних органів, які здійснюють прийом суб’єктів господарювання в одному приміщенні щодо видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності відповідно до вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

З метою публічного обговорення, з текстом проекту регуляторного акту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись за адресою: м. Тлумач вул. Макуха, 12 (ІІІ поверх, кабінет № 6) тел. 2-35-70.

Проект регуляторного акта тааналіз регуляторного впливу розміщено в мережі Інтернет на сайті Тлумацькоїрайдержадміністрації:  http://ww2.gov.if.ua

Юридичні і фізичні особи, їх об’єднання можуть подавати зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта до 25.02.2010 р. в письмовій формі розробнику проекту регуляторного акта – головному спеціалісту відділу підприємництва, торгівлі і побуту, адміністратору управління економіки та розвитку інфраструктури Тлумацької райдержадміністрації Кудерському Михайлу Васильовичу за адресою: м. Тлумач вул. Макуха, 12 (ІІІ поверх, кабінет № 6)          тел. 2-35-70.


Архів новин

ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Міжнародний мистецький фестиваль "Карпатський простір"
Військова служба за контрактом
 
Безоплатна правова допомога
Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Довкілля Прикарпаття. Дністровський регіональний ландшафтний парк
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району
 
Відеоролик "Отримав субсидію - бережи енергоресурси"
 
Соціальна реклама
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області