21 Вересень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької  райдержадміністрації

Володимир Габурак

 

 Новини
20.09.2017 | Громадянське суспільство

Відбулись установчі збори Громадської ради при райдержадміністрації

 

У середу, 20 вересня,  малій залі адмінбудинку органів районної влади відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Тлумацькій райдержадміністрації.

Спочатку голова Громадської ради Михайло Клюк коротко прозвітував за діяльність попереднього складу ради, ознайомив присутніх із окремими положеннями діяльності  ради  та представив присутніх у залі.

 

Детальніше >>>

20.09.2017 | Фінанси

Виконання бюджету району за січень-серпень 2017 року

 

 

Дохідна частина бюджету району за січень-серпень 2017 року по власних доходах загального фонду виконана на 109,4%, поступлення склали 19948,7 тис. грн. із уточненого плану  18234,1 тис. грн.      По власних доходах спеціального фонду із  уточненого плану на 8 місяців 2017 року 3267,9 тис. грн. поступило  2633,5 тис. грн.,  що складає 80,6% до уточненого плану.

Протягом 8 місяців 2017 року з державного бюджету отримано базової дотації 11205,7 тис. грн. та додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я в сумі 13800,7 тис. грн.

Видаткова частина бюджету району по загальному фонду за січень-серпень 2017 року виконана на 67,0 %. Із уточнених річних призначень            423492,8 тис. грн.  освоєно 283597,4 тис. грн.

20.09.2017 | Фінанси

Понад 2,3 мільярда гривень єдиного внеску сплатили страхувальники Івано-Франківщини

 

На Прикарпатті за січень-серпень поточного року від страхувальників надійшло понад 2,3 млрд грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 757 млн грн більше минулого року. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Найбільше сплатили єдиного внеску суб’єкти господарювання обласного центру - 941,6 млн грн, що на 305,8 млн грн більше, ніж минулоріч. На другому місці Коломийський район – 209,1 млн грн, надходження проти минулого року зросли на 81,8 млн грн, третьому –Долинський район – 181,7 млн грн надходження проти минулого року зросли на 32,3 млн грн.

Від платників Надвірнянського району до бюджету надійшло 179,1 млн грн, (+43,5 млн грн), Калуського району - 165,9 млн грн, (+43 млн грн), Галицького району – 97 млн грн (+57,9 млн грн) Тисменицького району – 81,9 млн грн, (+31,5 млн грн), Косівського району – 77,5 млн грн (+ 28,9 млн грн), Рожнятівського району – 71,3 млн грн (+20,9 млн грн), Снятинського району – 61,8 млн грн (+ 23,3 млн грн), Рогатинського району – 58,5 млн грн (+ 20,5 млн грн), Богородчанського району – 57,3 млн грн. (+19,8 млн грн), Городенківського району – 51,4 млн грн (+12,4 млн грн), Тлумацького району – 46,3 млн грн (+20,4 млн грн) та Верховинського району – 37,7 млн грн (+14 млн грн).

Нагадаємо, розмір мінімального страхового внеску у 2017 році складає 704 грн на місяць. Виключення – для платників єдиного податку першої групи. З 1 січня фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, мають право сплачувати єдиний внесок у сумі не менше за 0,5 мінімального страхового внеску - 352 грн на місяць.

Єдиний соціальний внесок є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань.

20.09.2017 | Актуально

Олег Гончарук: Агропромислова галузь Прикарпаття має значні перспективи для розвитку

 

На цьому під час виїзного обласного семінару-наради на Городенківщині із головами райдержадміністрацій і керівниками обласних установ та організацій з питань попередніх підсумків збирання ранніх зернових культур та прогнозу посіву озимих під урожай 2018 року наголосив голова облдержадміністрації Олег Гончарук.

Разом із учасниками семінару голова облдержадміністрації оглянув процес збору урожаю на полях району, зокрема, на підприємствах філії "Перспектив" ПрАТ "Зернопродукт МХП", ознайомився із технологією збирання соняшника, основним обробітком грунту. Окрім того, посадовці побували на елеваторному комплексі ПП "Агрофірма "Вільхівці".  

Спілкуючись із присутніми, очільник області підкреслив, що в сучасних умовах аграрії Івано-Франківщини активно впроваджують новітні технологічні методи посіву та збору урожаю, використовують сучасну техніку і обладнання. Разом з тим, спостерігається зацікавленість іноземних інвесторів у капіталовкладеннях саме у агропромислову галузь краю.

20.09.2017 | Енаргоефективність

Сергій Савчук: Наше завдання - створити інструменти залучення інвестицій в українські «зелені» проекти

 

«Впродовж останніх трьох років прийнято чимало законодавчих стимулів для виробників «чистої» енергії. Тепер ми працюємо над можливостями збільшення фінансування проектів у цій сфері. Тобто створюємо відповідні фінансові інструменти у співпраці з міжнародними партнерами», - розповів голова Держенергоефективності С.Савчук в ефірі програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі.

Голова пояснив, що інвестори оцінюють не лише регуляторні механізми та економічну ситуацію в країні, а й безпосередньо рентабельність та окупність проекту, і головне – його якість.

«Тому в рамках підписаних меморандумів про співпрацю України з Фінляндією та Данією ми разом з іноземними партнерами обговорюємо створення можливих механізмів чи фондів, які могли б фінансувати розробку дійсно якісних проектів», - повідомив С.Савчук та додав, що проекти мають бути настільки технічно та фінансово відмінними, щоб потенційний інвестор зрозумів, що проекти дійсно будуть успішними і результативними.

Про те, які ще кроки планує зробити Держенергоефективності, щоб збільшити інтерес бізнесу та інвесторів до ринку відновлюваних джерел енергії, дізнавайтеся з відеозапису програми «Час. Підсумки дня» на 5 каналі: https://youtu.be/LfCvS70sNKQ

19.09.2017 | Освіта

Один із найбільших викликів для інклюзивної освіти – навчити учителів та дітей жити в новій для себе реальності

 

Новий Закон «Про освіту» несе в собі значне розширення інклюзивної освіти, але ми маємо й значні виклики щодо цього. Про це заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час круглого столу «Діти – провідники змін».

«Мало створити матеріальні можливості для інклюзивної освіти. Архітектурна доступність – далеко не єдиний показник, необхідний для інклюзії. Потрібно, щоб людей з особливими потребами почали розуміти, навчилися ставитися до них з повагою. І, найголовніше, щоб вчителі знали, як працювати з такими дітьми. Тому зараз нам дуже важливо в підготовку всіх наших шкільних вчителів включити блок щодо роботи з дітьми з особливими потребами. Інший виклик – навчити школярів ставитися з повагою до гідності один одного, незалежно від того, має дитина особливі освітні потреби чи ні», – зазначила міністр.

Вона також подякувала дружині Президента України Марині Порошенко за відстоювання питань розвитку інклюзивної освіти.

Так, у бюджеті 2016 року на розвиток інклюзивної освіти було закладено цільову субвенцію у розмірі понад 209 млн гривень. У проекті бюджету 2018 року, що був представлений напередодні, 15 вересня, передбачається, що цільова субвенція зросте та складатиме більш як 504 млн гривень.

У круглому столі участь також взяли представники молоді з особливими потребами, що пройшли через інтернатну систему. Вони розповіли про нерівний доступ дітей з особливими потребами до освіти в Україні, низькі шанси на вступ до професійних та вищих навчальних закладів, які дає інтернатна система.

Міністерство освіти і науки на своїй сторінці у Facebook робило онлайн трансляцію заходу, з якою можна ознайомитися тут.

Нагадуємо, що 5 вересня Верховна Рада України 255-ма голосами ухвалила новий Закон «Про освіту», що розширює можливості для розвитку інклюзії в системі освіти України.

19.09.2017 | Нарада

 

 

В райдержадміністрації відбулася нарада з питань подання органами реєстрації району відомостей про 18-ти річних громадян

 

У вівторок, 19 вересня, у малій залі адміністративної будівлі органів влади району  керівник апарату РДА Андрій Мозиль провів нараду щодо отримання відділом ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації відомостей про вісімнадцятирічних громадян, та про взаємний контроль цих відомостей.

На нараді також були присутні  керівник  Тлумацького районного сектору управління Державної міграційної служби в Івано-Франківській області Віталій Язуполь, начальник відділу ведення Державного Реєстру виборців апарату райдержадміністрації Богдан Брезіцький, керівники органів реєстрації місцевого самоврядування району.

Учасники наради обговорили поставлені на порядок денний питання та узгодили шляхи їх вирішення, а саме  досягнута домовленість про  взаємний  контроль подання відомостей про громадян, які досягли 18- річного віку.

 З усіх розглянутих питань дано відповідні доручення.

19.09.2017 | Актуально

Громадяни, які належать до пільгових категорій звільняються від сплати земельного податку за умови подання заяви

 

Відповідно до п. 287.2 ст. 287 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями облік фізичних осіб – платників податку і нарахування відповідних сум проводяться контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки щороку до 1 травня.

Згідно з п. 285.1 ст. 285 ПКУ базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік.

Підпунктом 17.1.4 п. 17.1 ст. 17 ПКУ передбачено, що платник податків має право користуватися податковими пільгами за наявності підстав у порядку, встановленому ПКУ.

Відповідно до п.30.2 ст. 32 ПКУ підставами для надання податкових пільг є особливості, що характеризують певну групу платників податків, вид їх діяльності, об’єкт оподаткування або характер та суспільне значення здійснюваних ними витрат.

Водночас податкові пільги, не використані платником податків, не можуть бути перенесені на інші податкові періоди, зараховані в рахунок майбутніх платежів з податків та зборів або відшкодовані з бюджету (п. 30.4 ст. 30 ПКУ).

19.09.2017 | Фінанси

Cтан фінансування коштів з районного бюджету

 

 

За період з 11.09.2017 по 15.09.2017 з районного бюджету проведено фінансування соціальних виплат, зокрема :

- субвенція з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу –              78,4 тис. грн.;

- субвенція з обласного бюджету на пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 1,5 тис. грн.;

- субвенція з державного бюджету на надання житлових субсидій населенню на оплату природного газу –  11727,1 тис. грн.

За рахунок освітньої, медичної субвенцій з державного бюджету,  власних надходжень з районного бюджету по загальному фонду та коштів, переданих з Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади протягом вищевказаного періоду профінансовано:

- заробітна плата – 1559,1 тис. грн.;

- нарахування на заробітну плату – 23,2 тис. грн.;

- енергоносїі – 6,6 тис. грн.;

- соціальні виплати, які здійснюються з районного бюджету – 41,6 тис. грн.;

-Олешанськійсільській раді на утримання пожежної частини – 33,0 тис. грн.;

- інші незахищені статті – 129,6 тис. грн.

  За рахунок коштів державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій протягом вищевказаного періоду профінансовано на:

- капітальний ремонт вулиць Івана Франка та Верхня Томирівка в с. Ісаків Тлумацького району - 45,0 тис. грн.

- капітальний ремонт дитячого садка по вул. Дністровська, 12А в с. Нижнів Тлумацького району – 297,0 тис. грн.;

- придбання меблевого інвентаря для дитячого садка по вул. Дністровська, 12А в с. Нижнів Тлумацького району – 123,0 тис. грн.    

18.09.2017 | Оголошеня

Оголошується збір матеріалів для нагородження літературно-мистецькою премією ім. Григора Крука 

 

Рішенням сесії районної ради від 09 серпня 2012 р. № 244-15/12 засновано щорічну літературно-мистецьку премію Тлумаччини  імені Григора Крука.

Премія присуджується трьом особам в таких номінаціях:  

-          образотворче (живопис, скульптура, графіка тощо) і декоративно-прикладне мистецтво;

-          художня література та публіцистика;

-          народознавство (етнографія, фольклор);

-          музейна справа;

-          музичне мистецтво;

-          творче надбання краю.

Лауреатами Премії можуть стати (вік не обмежений) літератори, композитори, художники, журналісти, артисти, майстри народної творчості, кіно-, фотомайстри, творчі працівники закладів культури, етнографи, фольклористи, краєзнавці,  художні колективи та окремі виконавці, які виявили значні творчі успіхи, ведуть активну громадську роботу як на Тлумаччині, так і за її межами (стосується насамперед творчих осіб). 

Висунення кандидатів на присудження Премії (автобіографічні дані, подання організації або колективу, матеріали з відображенням основних досягнень кандидатур) здійснюється громадськими організаціями, трудовими колективами та членами комісії до 06 жовтня цього року  за адресою: 78000, Івано-Франківська область, м. Тлумач, вул. Макуха, 12, каб.12 (відділ з питань організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату райдержадміністрації).

Довідки телефонами 2-10-27, 2-15-54.


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Енергоефективність та енергозбереження

Відео:енергоефективні поради

Пам"ятка посадовій особі підприємства, установи, організацій або органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування при отриманні інформації про вчинення діяння з ознаками терористичного акту
Військова служба за контрактом
 
Соціальна реклама
Інформація про запровадження безвізового режиму Україна-ЄС

 

Україна - НАТО
Соціальна реклама "Два прапори - єдина країна"
81 бригада ВДВ Народжені перемагати
Безоплатна правова допомога

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області