30 листопад 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
28.11.2015 | Подія

В селі Надорожна попрощалися з Героєм

У суботу, 28 листопада, в селі Надорожна відбувся похорон загиблого в зоні антитерористичної операції Андрія Фігурного. Провести в останню путь Героя прийшли його друзі та односельці, демобілізовані бійці з районної і обласної громадських організацій воїнів АТО, представники районної та обласної влади, усі, хто не залишився байдужим до загибелі одного з кращих синів України. На похорон приїхали також 26 бійців 93-ої окремої механізованої бригади. Вони і несли домовину з тілом бойового побратима.

 

Детальніше >>>

27.11.2015 | Пам'ятаємо

 

 

Тлумацька районна державна адміністрація та районна рада висловлюють щирі співчуття родині загиблого у зоні АТО Андрія Васильовича Фігурного.

Смерть раптово забирає найдостойніших із нас. А що ж може бути більшим, ніж гідний приклад вищого рівня патріотизму – захист Батьківщини. Уся Тлумаччина схиляє голову у глибокому сумі за достойним сином, для якого поняття «честь», «військовий обов’язок», «присяга» та «любов до України» - не просто слова, а складові повноцінного та гідного життя, вірного служіння Україні. Пам’ять про Андрія Фігурного, який загинув під час виконання бойового завдання, залишиться в наших серцях назавжди!

Вічна пам’ять! Героям слава!

27.11.2015 | Втрата

На рідну землю привезли тіло загиблого в зоні АТО Андрія Фігурного

 

У п’ятницю, 27 листопада, кілька сотень тлумачан та жителів рідного села бійця Надорожна зустрічали жалобний кортеж з його тілом. Вони ставали навколішки, запалювали лампадки і молилися.

 Служив Герой у 93-ій окремій механізованій бригаді та загинув 24 листопада 2015 року при виконанні бойового завдання.

Похорон Андрій Фігурного відбудеться 28 листопада об 11:00 в селі Надорожна. Парастас – сьогодні, 27 листопада, о 19:00.

27-29листопада 2015 року у Тлумацькому районі оголошено днями жалоби. В ці дні необхідно приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою на адмінбудівлях органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій всіх форм власності на території району та відмінити проведення усіх розважальних заходів і спортивних змагань. Детальніше >>>

26.11.2015 | Пам’ятаємо

Тлумаччина втратила ще одного сина

 

У ці листопадові дні Тлумаччина здригнулася від страшної звістки – загинув смертю хоробрих на східних теренах нашої держави молодший сержант ЗСУ уродженець села Надорожна Андрій Васильович Фігурний.

Андрій Фігурний народився 10 червня 1979 року в багатодітній сім’ї в с. Надорожна.

Навчався у Надорожнянській загальноосвітній школі І-ІІ ст. Після школи вступив до Львівського технікуму зв’язку, потім – до Львівського державного університету телекомунікацій і здобув освіту за спеціальністю «технічне обслуговування та ремонт апаратури зв’язку».

З 1998  по 2000 рік – строкова служба в армії. З 2001 року працював в Івано-Франківській філії ПАТ Укртелеком. Пізніше займався підприємницькою діяльністю. Виховував двох синів.

У 2014 році став на облік в Новомосковському районному військовому комісаріаті (Дніпропетровська область). До війська він пішов добровольцем. З 14 січня 2015 року виконував бойові завдання в зоні АТО – в селах Водяне, Опитне, Піски.

Молодший сержант Андрій Фігурний загинув під час проведення розвідки місцевості 24 листопада 2015 року.

Для рідних, односельчан і усіх жителів Тлумаччини Андрій зостанеться Героєм, бо заради незалежності і кращого майбутнього України віддав найдорожче – власне життя.

26.11.2015 | Прес-служба ОДА інформує

Парламент зробив перший крок до врегулювання держреєстрації об'єднаних громад

Верховна Рада України зробила перший крок до врегулювання питань державної реєстрації об’єднаних громад. 26 листопада депутати у першому читанні 246 голосами ухвалили проект Закону України №3106 «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей державної реєстрації органів місцевого самоврядування як юридичних осіб».

 

Детальніше >>>

26.11.2015 | ЦБС інформує

В Пужниках презентували книгу Петра Шкраб’юка

 

Завжди приємно повертатися додому. Там на тебе чекає родина, друзі, односельці, де кожен куточок має свою маленьку історію і навіки залишається частинка душі. Як би не бешкетувала доля, куди б не завели заплутані стежки життя, на цьому світі є місце, в яке завжди можна повернутися, яке кличе до себе, за яким тужить серце. Детальніше >>>

26.11.2015 | Оголошення

Розушукуються родичі загиблих вояків у роки Другої світової війни

 

Громадська організація «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» розшукує родини вояків загиблих у роки Другої світової війни, останки яких віднайдені на Львівщині.

Інформація про віднайдені рештки вояків:

Павлишин Роман, народився 9 листопада 1921 року. Місце народження невідоме. Ймовірно Галичина. Служив в українській добровільній 14 дивізії, зброї СС «Галичина». В ЗО піхотному полку. Дивізія входила в склад німецьких збройних формувань. Помер 15 липня 1944 року від отриманих ран і був похований у м. Буськ Львівської області.

Дяков (ів) Олександр (Diakow Olexander), народився 24 вересня 1913 року. Місце народження невідоме. Служив в добровільному підрозділі Будівельного батальйону німецьких збройних формувань. Помер 11 квітня 1944 року від отриманих ран і був похований у м. Буськ Львівської області.

Юрчик Йосип (Juczik Jozef), народився 10 липня 1905 року. Місце народження невідоме. Служив в добровільному підрозділі Будівельного батальйону німецьких збройних формувань. Помер 11 липня 1944 року від отриманих ран і був похований у м. Буськ Львівської області.

26.11.2015 | Служба у справах дітей інфомує

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

У четвер, 26 листопада, в кабінеті заступника голови райдержадміністрації Василя Овчарчина відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглядались питання щодо встановлення днів та годин для відвідування малолітньої дитини батьком, призначення опікуна над малолітньою дитиною,  доцільності/недоцільності поновлення соціальних виплат для утримання неповнолітніх дітей. Комісією затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинились у складних життєвих обставинах.

З кожного питання були прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства України.

26.11.2015 | Прес-служба ОДА інформує

Президент вніс до Парламенту проект змін до Конституції в частині правосуддя: Суспільство давно вже чекає цих змін

Президент вніс до Верховної Ради проект Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)».

Проект був затверджений Конституційною Комісією 30 жовтня 2015 року. Національна рада реформ на своєму засіданні 9 листопада рекомендувала Президенту внести його на розгляд Верховної ради, а Верховній Раді – розглянути цей проект в першому читанні протягом поточної сесії. Детальніше >>>

26.11.2015 | Районне управління юстиції інформує

Роз’яснення, щодо  переліку набору даних які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

 

Кабінетом Міністрів України затверджено постанову від 21 жовтня 2015 року №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Гаряча лінія Єдиного інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Мобілізація в Україні
 
Мобілізація в Україні

Державна підтримка енергозбереження
 
Районний інформаційно-консультативний центр енергетики в м.Тлумач
 
Енергоефективний калькулятор

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області