27 березень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
26.03.2015 | Громадська рада при РДА

Відбулось засідання громадської ради при райдержадміністрації

 

26 березня відбулось засідання громадської ради при райдержадміністрації. На ньому були вирішені організаційні питання: обрано секретаря громадської ради – начальника інформаційно-аналітичного відділу апарату райдержадміністрації Уляну Козубаш, визначено перелік експертних груп, які діятимуть при громадській раді, а також обговорено питання черговості проведення засідань громадської ради.

Члени громадської ради виявили бажання працювати у наступних експертних групах: економічного розвитку; соціального захисту; благодійності і волонтерської діяльності; регуляторної політики і підприємництва; молодіжної політики; освіти, культури, медицини.

26.03.2015 | Влада і громада

Голова райдержадміністрації зустрівся з представниками громадськості  

 

У четвер, 26 березня, голова районної державної адміністрації Володимир Габурак зустрівся з новообраною громадською радою при райдержадміністрації. Розпочинаючи зустріч, Володимир Габурак наголосив, що готовий до конструктивного діалогу з представниками громадськості, і підкреслив необхідність спільного вирішення проблем пов’язаних з життям громади району. «Я запрошую кожного до співпраці, а двері мого кабінету для вас завжди відкриті», - сказав Володимир Габурак.

Детальніше >>>

26.03.2015 | Управління соціального захисту РДА інформує

Призначено житлові субсидії і державну соціальну допомогу

 

У четвер, 26 березня, в приміщенні управління соціального захисту населення під головуванням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марії Соловій відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

На розгляд комісії звернулися 55 заявників. Із них з питань надання житлових субсидій – 6, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям – 44, призначення пільг - 5.

За результатами розгляду заяв вирішено надати житлові субсидії 6-ти заявникам, державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям 43-ом заявникам, пільги – 5-ти заявникам, відмовлено у наданні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям одній особі.

26.03.2015 | Оголошення

 

Тисменицько-Тлумацький об’єднаний районний військовий комісаріат проводить набір громадян України (чоловіків) в добровільному порядку на військову службу за частковою мобілізацією в Збройні сили України на посадах рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу з метою заміни військовослужбовців, які призвані в Збройні Сили України за частковою мобілізацією у 2014 році. Детальніше >>>

26.03.2015 | Терцентр інформує

Народний депутат допоміг соціально незахищеним громадянам

 

       Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району висловлює вдячність Народному депутату України Михайлу Довбенку за надану благодійну допомогу (60 пар взуття), яке буде вручено тим, хто його найбільше потребує.   

25.03.2015 | Влада і громада

Представлено нового керівника районного відділу міліції  

 

Тимчасово виконуючим обов’язки начальника Тлумацького районного відділу УМВС України в області призначено Бойдуника Руслана Володимировича. У середу, 25 березня, для особового складу районного відділу міліції його представив заступник начальника управління МВС України в області Руслан Воробйов. Участь у представленні взяли голова районної державної адміністрації Володимир Габурак та голова районної ради Михайло Вишневський.

Вітаючи новопризначеного керівника міліції голова РДА Володимир Габурак відзначив роботу його попередника Василя Маківничука та висловив сподівання, що новий керівник так само співпрацюватиме і взаємодіятиме з органами влади та органами місцевого самоврядування району, представниками громадськості. Михайло Вишневський зауважив, що новий очільник міліції є місцевим жителем, та побажав йому кращих результатів у роботі, здобути повагу і довіру в мешканців району.

За інформацією заступника начальника управління МВС України в області, Тлумацький РВ УМВС за рейтинговими показниками роботи районних відділів міліції Івано-Франківщини займає 6-те місце.

25.03.2015 | Пам'ятаємо

16 років з дня загибелі В’ячеслава Чорновола

 

25 березня минуло 16 років з дня загибелі відомого українського політика, лідера Народного Руху України В'ячеслава Чорновола.

Детальніше >>>

25.03.2015 | Сторінки історії

Відбувся тематичний вечір пам’яті Романа Шухевича

 

25 березня у районному Народному домі Тлумача відбувся тематичний вечір, присвячений пам’яті генерала-хорунжого Романа Шухевича, одного з найвидатніших діячів національно-визвольної боротьби 30-50-х років. 5 березня 1950 року він загинув героїчною смертю у підпільному будинку в передмісті Львова під час бою з московськими окупантами.

Впродовж тематичного вечора, організованого відділом культури райдержадміністрації (кер. Г.Петрунько), його ведучі Дмитро Пилипонько та Лариса Морикін знайомили слухачів з життєвим шляхом, боротьбою та обставинами загибелі легендарного генерала.

Детальніше >>>

25.03.2015 | Прес-служба ОДА інформує

Президент затвердив Закон про чисельність Збройних Сил України до 250 тис. осіб

    Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про численність Збройних Сил України», який був ухвалений Верховною Радою 5 березня.

 

Детальніше >>>

25.03.2015 | Новини з сіл

Збори громадян у Бортниках

 

22 березня у Бортниках відбулися збори громадян. Про основні напрямки роботи сільської ради у 2014 році перед жителями села звітувала сільський голова Галина Слободян. Насамперед вона відзначила належний рівень культурно-просвітницької роботи на селі. У минулому році неодноразово у Народному домі Бортник, Народному історико-краєзнавчому музеї, книжковій світлиці сільської бібліотеки, залі «Просвіти» проводились загальносільські заходи патріотичного спрямування, а замітки про них публікувались на сторінках районної та обласної преси. Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

4-та хвиля мобілізації. Соціальна реклама

Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

Захисні споруди у Тлумацькому районі
 
До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Місця для можливого укриття місцевого населення у випадку надзвичайної ситуації

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області