25 лютий 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова

Тлумацької  райдержадміністрації                                             Володимир Габурак

 

 Новини
24.02.2017 | Управління Держпродспоживслужби у районі інформує

Відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної

комісії при райдержадміністрації

 

Про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней та виявлення збудника на території Івано-Франківської області йшлося, 24 лютого 2017 року, під час засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА Ігоря Бринського. Для участі в обговоренні назрілих питань та прийняття відповідних рішень були запрошені члени Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, працівники управління Держпродспоживслужби, керівники мисливських господарств, свиногосподарств та інші.

 

Детальніше >>>

24.02.2017 | Нарада

В райдержадміністрації визначили заходи на вшанування

Тараса Шевченка

 

У п’ятницю, 24 лютого, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський провів нараду з питань підготовки та проведення  районних заходів з нагоди 203-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка. У нараді взяли участь начальник відділу з питань  організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату РДА Мар’яна Поліщук, начальник відділу культури РДА Галина Петрунько,  голова районного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка Галина Дзьоба, заступник з гуманітарних питань Тлумацького міського голови об’єднаної територіальної громади Ігор Мандар.

Повідомлялося, що річниці дня народження Кобзаря приурочено районний огляд-конкурс читців, який пройде 26 лютого цього року в районному Народному домі міста Тлумача. На нараді вирішили відзначити переможців конкурсу під час Урочистого віча з нагоди 203-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка. Віче відбудеться у Тлумачі, на площі Тараса Шевченка, 9 березня 2017 року. 10 березня у районному центрі працівники центральної районної бібліотеки проведуть для жителів та гостей міста акцію «Читаємо Кобзаря». Усі бажаючі матимуть нагоду прочитати улюблені чи злободенні вірші Шевченка.

До Шевченківських днів в закладах освіти і культури району організовані культурно-просвітницькі та мистецькі заходи.

24.02.2017 | Актуально

Шлюб за добу 

 

Тлумацький районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області інформує, що у зв’язку з прийняттям КМУ розпорядження від 11.01.2017 №10-р «Про внесення змін до п.1 розпорядження КМУ від 13.07.2016 №502», місто Івано-Франківськ включено до переліку міст, де запроваджено пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу «Шлюб за добу».

Згідно розпорядження КМУ від 13 липня 2016 р. №502-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу», послуга з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявниками місцем у визначені ними строки надається суб’єктом господарювання – юридичною особою публічного права, клопотання якого про спроможність надання такої послуги задоволено відповідним територіальним органом Міністерства юстиції.

24.02.2017 | Відділ економічного розвитку та торгівлі РДА інформує

Відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможця на

здійснення внутрішніх перевезень

 

23 лютого за головування першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможця на здійснення пасажирських перевезень на маршрутах Тлумач-Обертин, Тлумач-Бортники, Тлумач-Гостів, Тлумач-Палагичі, Тлумач-Надорожна, Тлумач-Гринівці, Тлумач-Грабичанка.

Для участі у конкурсі звернулись два претенденти на здійснення пасажирських перевезень на маршрути Тлумач-Обертин, Тлумач-Гринівці та Тлумач-Гостів.

За результатами конкурсу здійснювати перевезеня на маршруті Тлумач-Обертин буде ПП «Шешорака Т.С.». Через недостатню сумарну кількість балів згідно з Бальною системою оцінки пропозицій, на двох інших маршрутах перевізника не визначено.

24.02.2017 | ЦРЛ інформує

Дні донора у Бортниках

 

Вже стало доброю традицією проводити в населених пунктах району виїзні дні донора, організовані працівниками відділення переливання крові Тлумацької центральної лікарні.

22 лютого, щоб віддати свою кров для повернення здоров’я або життя іншій людині, в сільську лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини прийшли більше 20-ти мешканців села Бортники. Ініціаторами такої акції стали працівники амбулаторії та її завідуюча Ольга Сокерка. Слід зазначити, що серед тих, хто відгукнувся стати донором був і учасник антитерористичної операції Володимир Сірман.

Колектив центральної районної лікарні висловлює щиру вдячність небайдужим жителям району за такий благородний вчинок!

23.02.2017 | Управління соціального захисту населення РДА інформує

Відбулось засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій 

 

23 лютого під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського відбулось чергове засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Комісія розглянула звернення 142-х заявників. За результатами розгляду було вирішено надати житлові субсидії 89 заявникам, 15 - відмовлено. Державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям призначено 36 заявникам, двом - відмовлено у призначенні таких пільг.

23.02.2017 | Актуально

 

Учням Тлумацької ЗОШ розповіли,  як  у майбутньому стати військовослужбовцями Збройних Сих України

 

У вівторок, 21 лютого, в приміщенні Тлумацької загальноосвітньої школи I-III ступенів відбулася зустріч заступника військового комісара Тлумацького районного військового комісаріату Василя Шамотайла із учнівською молоддю району.

Під час зустрічі висвітлювалися питання переваг вступу цивільної молоді до вищих військових навчальних закладів та військових коледжів сержантського складу, переваг військової служби за контрактом в Збройних Силах України.

Василь Шамотайло розповів учням, що для підготовки на посади осіб офіцерського складу до військових інститутів приймаються громадяни України, які виявили бажання служити у Збройних Силах України мають повну загальну середню освіту та відповідають установленим вимогам проходження військової служби - цивільна молодь віком від 17 років до 21 року, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється у рік зарахування на навчання, військовослужбовці, резервісти та військовозобов'язані, які не мають військових звань офіцерського складу до 23 років.

 

Детальніше >>>

23.02.2017 | Нарада

У Тлумачі говорили про добровільне

обєднання територіальних громад

 

У четвер, 23 лютого, керівник апарату районної державної адміністрації Іван Шкварок провів нараду з питань децентралізації та виконання повноважень органами місцевого самоврядування в умовах добровільного об’єднання територіальних громад.

На нараду запрошувались окрім сільських голів місцевих рад, що за перспективним планом увійдуть до новоствореної Олешанської об’єднаної  територіальної громади, секретарі цих рад. Участь у нараді взяли голова районної виборчої комісії Галина Ціник, начальник відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації Галина Нічведа, начальник фінансового управління РДА Світлана Овчарчин, секретар Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Ігор Денькович.

 

Детальніше >>>

23.02.2017 | Нарада

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

         У четвер, 23 лютого, у малій залі адміністративної будівлі органів влади району відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова районної державної адміністрації Володимир Габурак. На засіданні також були присутні начальник відділу організації заходів цивільного захисту управління ДСНС України в Івано-Франківській області Олександр Мацарін, начальник відділу планування  заходів цивільного захисту населення обласної державної адміністрації Ігор Корольчук, керівники районних служб та начальники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.   

         Під час засідання розглядались питання готовності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до паводків, пропуску льодоходу та повені у 2017 році та стану забезпечення пожежної безпеки об’єктів із масовим перебуванням людей.

За підсумками наради керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб було дано відповідні доручення.

23.02.2017 | Прес-служба ОДА інформує

Уряд ініціює призначення довічних стипендій працівникам та військовослужбовцям пожежної охорони, які брали безпосередню участь у гасінні пожежі на Чорнобильській АЕС

Кабінет міністрів схвалив проект Указу Президента України «Про довічні державні стипендії для працівників, осіб рядового та начальницького складу пожежної охорони органів внутрішніх справ України, які брали безпосередню участь у гасінні пожежі на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року».

 

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Військова служба за контрактом
 
Безоплатна правова допомога
Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Довкілля Прикарпаття. Дністровський регіональний ландшафтний парк
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району
 
Відеоролик "Отримав субсидію - бережи енергоресурси"
 
Соціальна реклама
 
Соціальна реклама
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області