1 лютий 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
31.01.2015 | Оголошення

Створюється громадська рада при Тлумацькій РДА

 

 Рішенням ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради при Тлумацькій райдержадміністрації визначено дату їх проведення – 3 березня 2015 року.

Для формування складу громадської ради при РДА ініціативна група повідомляє про початок прийому заяв від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах. Перелік документів, які додаються до заяви, визначений типовим положенням про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі  державній адміністрації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 (зі змінами).

Документи приймаються з 2 по 20 лютого 2015 року в інформаційно-аналітичному відділі апарату Тлумацької РДА (2 поверх, каб.11) або надсилаються за адресою: м. Тлумач, вул. Макуха, 12, Тлумацька районна державна адміністрація (каб.11) чи на електронну пошту: vptlum@ukr.net.

Довідкову інформацію можна отримати телефоном (03479) 2-36-39.

31.01.2015 | РВ УДСНС в області інформує

Проведено роз’яснення щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей 

 

Минулого тижня особовим складом районного відділу Управління ДСНС в Івано-Франківській області проведено комплексне відпрацювання   в с. Колінці Тлумацького району. Під час такого відпрацювання представники соціальних служб району, районного відділу управління  МВС України в області, Тлумацького РЕМу та УЕГГ проводять обхід помешкань одиноких громадян похилого віку, багатодітних сімей та сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, і в ході спілкування з власниками будинків  роз’яснюють правила запобігання виникненню пожеж або ж виявляють порушення.

Проведеним оглядом встановлено, що робота виконавчого комітету Колінцівської сільської ради з питань організації навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях організована належним чином.

31.01.2015 | ЦБС інформує

Про заходи пам’яті Героїв Крут

 

До відзначення чергової річниці битви під Крутами бібліотеки Тлумацької ЦБС провели ряд заходів.

Під час історичної години «Там цвіт прекрасний України довічним сном калинно спить» у бібліотеці-філії c. Петрів відбулась презентація книжково-ілюстративної виставки-спомин «Героїзм української молоді». Бібліотекар Р. Васкул представила читачам нову літературу та документальні матеріали про юнаків, які полягли під Крутами  29 січня 1918 року

 

Детальніше >>>

30.01.2015 | Нарада

Створено оперативний штаб з попередження надзвичайних ситуацій 

 

30 січня у малому залі адмінбудинку органів районної влади відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського. На засіданні також був присутній начальник Тлумацького районного відділу Державної служби надзвичайних ситуацій Ігор Дмитрів.

На засіданні обговорювалось питання утворення оперативного штабу з числа керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, підприємств, установ та організацій району, який здійснюватиме координацію заходів, спрямованих на попередження та протидію можливим загрозам інтересам держави, життю та здоров'ю громадян району.

За підсумками наради керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб дані відповідні доручення.

30.01.2015 | Прес-служба ОДА інформує

Пільги бійців АТО: як їх отримати. Інфографіка

      60% повісток розіслали в перший тиждень 4-ї хвилі мобілізації, повідомляє Міноборони України. Другий етап буде оголошено орієнтовно у квітні і він триватиме 60 днів. У червні розпочнеться третій етап, який триватиме також 60 днів.

 
 

Детальніше >>>

30.01.2015 | Нарада

Проведено засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху

 

У п’ятницю, 30 січня, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський  провів засідання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. На засіданні були присутні міський голова м.Тлумач Володимир Корженьовський, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Зоряна Баранська, начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та будівництва райдержадміністрації  управління ЖКГ РДА  Роман Качур та директор філії "Тлумацький райавтодор" Ярослав Цимбалістий.

 

Детальніше >>>

30.01.2015 | Нарада

Відбулась нарада з питань роботи закладів культури

 

29 січня голова районної державної адміністрації Володимир Габурак та голова районної ради Михайло Вишневський провели нараду з міським, селищним та сільськими головами за участі працівників відділу культури райдержадміністрації і клубних закладів району.

Відповідно до змін у Бюджетному кодексі України, внесеними згідно із Законом України № 79-VIII від 28.12.2014 року та Закону України від 28 грудня 2014 року № 80-VIII «Про державний бюджет України на 2015 рік» фінансово-господарська діяльність та бухгалтерський облік у клубних закладах району відтепер здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету, а не місцевих рад, як це було раніше. Керівники відділу культури райдержадміністрації Галина Петрунько та фінансового управління РДА Світлана Овчарчин розповіли про процедуру переведення клубних закладів на фінансування з районного бюджету та необхідні для цього реорганізаційні заходи.

На нараді окремо повідомлялося про створення добровільного громадського формування для охорони громадського порядку у м.Тлумачі. Селищному та сільським головам рекомендовано провести відповідну роз’яснювальну роботу у населених пунктах району для організації ДФГ на місцях. Йшла мова і про наявні у районі протирадіаційні укриття. Володимир Габурак доручив керівникам місцевих громад, в населених пунктах яких знаходяться такі приміщення, вжити заходів щодо їх облаштування відповідно до встановлених нормативів.

30.01.2015 | Соціальний захист

Обговорено потреби і умови проживання вимушених переселенців

 

У четвер, 29 січня, заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин провів засідання робочої групи з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово-окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

 

Детальніше >>>

29.01.2015 | Подія

 

У Тлумачі пом’янули тих, хто загинув за Україну

 

29 січня, у 97-му річницю бою поблизу селища Крути, громада Тлумача вшанувала безсмертний подвиг трьохсот юних студентів, які захищали українську державність, поклавши на вівтар найцінніше – власне життя.  До пам’ятника Борцям за волю України на панахиду за загиблими зібрались керівники районної державної адміністрації, районної ради, Тлумацької міської ради, представники установ і організацій міста, учнівська молодь. Відслужили поминальну панахиду митрополит Галицький та Івано-ФранківськийУАПЦ Кир Андрій, Декани Тлумацьких деканатів УАПЦ та УГКЦ о. Василь Стадник та Павло Дутчак, священики Тлумацького Деканату УАПЦ. Владика Андрій,  духовні наставники громади та присутні спільною молитвою пом’янули Героїв Крут, Героїв Небесної Сотні, загиблих бійців української армії, волонтерів та добровольців, що у наш час захищають територіальну цілісність України.  

 

Детальніше >>>

29.01.2015 | Управління соціального захисту РДА інформує

Призначено державну соціальну допомогу

 

У середу, 28 січня, у приміщенні управління соціального захисту населення під головуванням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марії Соловій відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям. На розгляд комісії звернулося 62 заявники з питання надання житлових субсидій (21), призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям (40), призначення пільг – одна особа.

В результаті розгляду вирішено надати житлові субсидії 18 заявникам, державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям – 36-ти, пільги – одному заявнику, 7-ми заявникам відмовлено у їх призначенні.


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Відеосюжет ОТБ "Галичина" про благодійну підтримку учасників АТО
Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області