2 жовтень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
2.10.2014 | Нарада

Проінструктовано представників органів місцевого самоврядування щодо забезпечення виборчого процесу

 

В четвер, 2 жовтня, у великій залі адмінбудинку відбулась нарада з питань підготовки проведення  позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року з міським, селищним і сільськими головами за головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Івана Шкварка та начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Андрія Мозиля. Обговорювалось питання підготовки приміщень та матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць, проведення обстеження всіх опалювальних систем, перевірки наявності протипожежних засобів. Місцевим головам роз’яснено порядок голосування для переселенців із зони АТО.

2.10.2014 | Навчання

Проведено семінар з питань реалізації земельного законодавства

 

В четвер, 2 жовтня, у великій залі адміністративної будівлі органів влади у районі регіональною громадською організацією «Перший аграрний кластер» проведено семінар на тему «Передача земель сільськогосподарського призначення державної форми власності у комунальну власність, приватизація та оренда земельних ділянок сільськогосподарського призначення за новим земельним законодавством». У семінарі взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Іван Шкварок, міський, селищний та сільські голови району, працівники  управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділу Держземагенства у районі.

 

Детальніше >>>

1.10.2014 | Актуально

Діти Тлумаччини підтримали українську армію

(фоторепортаж)

 

У середу, 1 жовтня, на площі Героїв Майдану у Тлумачі відбувся благодійний ярмарок «Я підтримую свою армію!», організований районною державною адміністрацією за ініціативи відділу освіти.

 

Детальніше >>>

1.10.2014 | Актуально

Інформація про надану жителями району допомогу для потреб армії  

 

Станом на 01 жовтня 2014 року до Благодійного фонду оборони Тлумаччини поступили кошти від парафіян храму УГКЦ села Прибилів (2400 грн.), храму Преображення Господнього УАПЦ міста Тлумач (10000 грн.) і Качур П.І. – 100 грн.

Допомогу продуктами і речами надали працівники фінансового управління райдержадміністрації (консервації), аптеки № 1 селища Обертин (Герелюк М.П.) (джгути, катетери, бинти, гемостатичні губки тощо), Долішній І.І. (спальний мішок), п. Михайло з Обертина (спальний мішок, постільна білизна, подушка).

Працівники Тлумацького коледжу Львівського національного аграрного університету зібрали кошти в сумі 4650 гривень та передали своєму колезі А.Герулі, який приймає участь в антитерористичні операції.

1.10.2014 | Актуально

Передано адресну допомогу солдатам

 

Минулого тижня делегація представників районної влади відвідала наших земляків, які проходять навчання на Яворівському полігоні (Львівська область) і готуються до відправки на схід України. Заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин, заступник голови районної ради Василь Двояк і волонтер Благодійного фонду оборони Тлумаччини Наталія Нищук передали для солдат адресну допомогу, яку склали теплі речі, взуття, каски.

Адресні посилки отримали і ті, хто вже несе службу в зоні антитерористичної операції. Їх доставили представники Коломийської самооборони, які впродовж кількох місяців забезпечують надійний зв’язок з учасниками АТО. Необхідні речі з Благодійного фонду оборони Тлумаччини отримують і військовослужбовці, які приїжджають додому у короткотермінові відпустки.

Загалом впродовж минулого тижня благодійну допомогу отримали 17 чоловік. Для їхніх потреб було видано 26 комплектів зимової форми, 25 комплектів термобілизни, військові черевики (23 пари), наколінники (25 пар), налокітники (25 пар), зимові рукавиці (27 пар), каски (10 шт.) та інше.

1.10.2014 | Мистецтво

«Гостівчанка» гостювала у Львові

 

28 вересня в музеї народної архітектури та побуту в м. Львові відбувся VI Всеукраїнськийфестиваль автентичного мистецтва «Веретено».

Від нашого району взяв участь народний фольклорний колектив «Гостівчанка» клубу села Гостів, який успішно виступив з обрядом вінкоплетіння та був нагороджений Подякою за збереження духовних скарбів, в яких мудрість, сила та непереможний дух українського народу.

Наші краяни також долучилися до благодійного ярмарку домашньої випічки, який проходив в рамках фестивалю. Виручені на ярмарку кошти були передані на лікування поранених учасників АТО.

1.10.2014 | Соціальний захист

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку у районі вручали продуктові набори

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району до Дня людей похилого віку з ініціативи соціальних робітників вручено продуктові набори для 47 підопічних на загальну суму 990 грн. Кошти на придбання продуктових наборів надали місцеві підприємці та інші благодійники.

1.10.2014 | Прес-служба ОДА інформує

Щорічно 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН

За загальноприйнятою класифікацією, літньою особою вважається той, хто досягнув 65 років. На Івано-Франківщині на початок 2014 року  у віці 65 років і старше проживало 189,5 тис. осіб або 13,7% від загальної кількості постійного населення області. В порівнянні з попереднім роком їх чисельність зменшилась на 0,4 тис. осіб. Серед населення зазначеного віку – дві третини жінки (126,1тис.), третина – чоловіки (63,4 тис.). У міських поселеннях проживало  70,6 тис. осіб похилого віку, у сільській місцевості – 118,9 тис. Найбільша частка осіб старше 65 років у Рогатинському, Городенківському та Тлумацькому районах – майже кожен п’ятий житель.

В області діє 6 будинків-інтернатів на 1040 місць для громадян похилого віку та дорослих інвалідів, в яких на кінець 2013 року проживало 843 особи

30.09.2014 | Інвестиції у майбутнє

У навчальних закладах району відзначили 25-ту річницю створення Народного Руху України

 

Впродовж вересня 2014 року в  загальноосвітніх навчальних закладах району проведено тематичні уроки, виховні години, приурочені 25-ій річниці створення громадсько-політичної організації «Народний рух України за перебудову». В Тлумацькому та Обертинському Будинках дитячо-юнацької творчості пройшли виховні заходи «За Україну, за її волю». В 35-ти шкільних бібліотеках організовано виставки літератури та фотовиставки, підбірки публікацій, що розкривають діяльність українського національно-політичного руху кінця  80-х –початку 90-х років ХХ століття.

 

Детальніше >>>

30.09.2014 | Соціальний захист

Надано допомогу ветеранам 

 

Керівництвом райдержадміністрації розглянуто звернення районної організації ветеранів війни і праці з проханням в отриманні зерна. Управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації організовано з цього приводу ряд зустрічей з головами сільськогосподарських підприємств району  з проханням надати зерно ветеранам Тлумаччини.

Відгукнулися  ЗАТ «Зернопродукт» (директор Павло Потомський), яке надало 8 центнерів зерна, ФГ «Водолій» (керівник Михайло Лазарко) – три центнери, ФГ «Бойцана М.І.» (керівник Михайло Бойцан) – два центнери.

Зібране зерно було передано ветеранам.


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

2014 - Рік Тараса Шевченка

 

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України!

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області