25 Квітень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

 Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, -  вітає Вас!!!Новини
24.04.2014 | Тлумацьке відділення Тисменицького оДПІ інформує

Чи сплачує податок фізична особа за проданий автомобіль?

 Якщо фізична особа обміняла або продала авто, мотоцикл чи мопед, то отриманий дохід не підлягає оподаткуванню у разі, коли протягом одного звітного (податкового) року здійснюється лише одна така операція з об’єктами рухомого майна.

Детальніше >>>

24.04.2014 | Тлумацьке відділення Тисменицького оДПІ інформує

Працюючий студент може отримати податкову соціальну пільгу

 

Податкова соціальна пільга (ПСП) застосовується до нарахованої платнику податку протягом місяця заробітної плати, якщо її розмір у 2014 році не перевищує 1710 грн. (1218 грн. х 1,4).

 

Детальніше >>>

23.04.2014 | Фінанси

Стан виконання районного бюджету у І кварталі 2014 року

 

У I-му кварталі 2014 року забезпечено виконання дохідної частини бюджету району по власних доходах загального фонду на 117,1%, поступлення склали 4221,2 тис. грн. із затвердженого плану 3604,4 тис. грн. По власних доходах спеціальному фонду із затвердженого плану на січень – березень 2014 року 843,4 тис. грн. поступило 1008,5 тис. грн.,  що складає 119,6 % до затвердженого плану

З метою своєчасності та повноти виплати заробітних плат із нарахуваннями працівникам бюджетної сфери, проплати за спожиті енергоносії, продукти харчування та медикаменти протягом трьох місяців 2014 року отримано в управлінні Державної казначейської служби України в Тлумацькому районі короткотермінових позик на загальну суму 20105,0 тис.грн., із яких за відповідний період сплачено 15820,2 тис.грн., або 78,7 %.

Станом на 1 квітня 2014 року прострочена кредиторська заборгованість із заробітної плати з нарахуваннями, оплати за спожиті енергоносії, продукти харчування та медикаменти відсутня.

23.04.2014 | Районний відділ УДСНС в Івано-Франківській області інформує

В освітніх закладах району проведено заходи з формування навичок безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях

У квітні цього року Тлумацьким районним відділом Управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області спільно з відділом освіти райдержадміністрації проведено ряд заходів, покликаних формувати в школярів навички особистої безпеки та захисту життя у надзвичайних ситуаціях.

 

Детальніше >>>

23.04.2014 | Районне управління юстиції роз’яснює

Обов’язки громадян щодо здійснення мобілізаційних заходів

 

Обов’язки громадян щодо здійснення мобілізаційних заходів визначено Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (далі - Закон).

 

Детальніше >>>

18.04.2014 | Вітання

 

Шановні краяни!

 

Щиро вітаємо вас з найвеличнішим християнським святом – Христовим Воскресінням, що не тільки знаменує прихід квітучої і теплої весни, але й сповнює нас світлої віри у перемогу життя над смертю, добра над злом, віри над безнадією.

Саме Великодні свята покликані нагадати всім нам, що тільки з миром, любов’ю та у злагоді можна подолати всі негаразди і труднощі, духовно оздоровити суспільство, досягти високого рівня державного розвитку.

Від усього серця бажаємо вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, достатку, щастя і любові, сповнення усіх задумів та мрій. Нехай радість Великодня завітає до кожної оселі Тлумаччини, наповнить ваші серця миром, благодаттю, гармонією в ім’я процвітання нашого краю.

 

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

Перший заступник голови

райдержадміністрації

 Ігор Бринський

Голова районної ради

 

Михайло Вишневський

17.04.2014 | Тлумацька ЦБС інформує

Рік у рік любов Господня творить свято великоднє 

 

Виставка з такою назвою напередодні Великодніх свят відкрилася у Тлумацькій центральній бібліотеці. Основна мета виставки – виховання поваги до національних звичаїв і традицій, формування у підростаючого покоління усвідомленого ставлення до свят, дотримування обрядів свого народу, спонукання відвідувачів до творення прекрасного та бажання дарувати людям радість своєю творчістю. В експозиції представлені роботи декоративного мистецтва з великодніми атрибутами: салфетки, рушнички, накидки на Великодні кошички, розмаїття писанок та література, яка розповідає про народні традиції відзначення Великодня.

Родзинкою виставки стали рецепти пасок та великодніх страв, які зацікавлять відвідувачів бібліотеки, а також вишиті бісером ікони майстрині з Тлумача Любові Лисанюк.

17.04.2014 | Тлумацьке відділення Тисменицького оДПІ інформує

Коли подавати декларацію та сплачувати податок самозайнятим особам

Фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, подають податкову декларацію за результатами звітного року у строки, передбачені для платників податку на доходи фізосіб, тобто до 1 травня року, що настає за звітним.

Детальніше >>>

17.04.2014 | Тлумацьке відділення Тисменицького оДПІ інформує

Доходи від репетиторських послуг необхідно декларувати

В останні роки багато громадян, щоб покращити знання своїх дітей, користуються платними послугами вчителів-репетиторів. Отриманий в результаті надання таких послуг дохід підлягає декларуванню.

Детальніше >>>

17.04.2014 | Районне управління юстиції роз'яснює

Обмеження щодо одержання подарунків (пожертв) державними службовцями

Одним із законодавчих обмежень для осіб, уповноважених на виконання функцій держави (державних службовців), є обмеження щодо одержання дарунків (пожертв).

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

2014 - Рік Тараса Шевченка
 
До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області