23 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова

Тлумацької  райдержадміністрації                                             Володимир Габурак

 

 Новини
23.03.2017 | Прес-служба ОДА інформує

Затверджено нову форму податкової декларації з плати за землю

В головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області повідомляють, що 21 березня 2017 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 23.01.2017 № 9, яким внесено зміни до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності).

 

Детальніше >>>

22.03.2017 | Прес-служба ОДА інформує

У квітні Національна поліція проведе місячник добровільної здачі зброї

З 1 по 30 квітня 2017 року Національна поліція України проводитиме місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів з метою виведення зазначених предметів і матеріалів з незаконного обігу.

Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, згідно з вимогами ст. 263 Кримінального кодексу України звільняються від кримінальної відповідальності.

 

Детальніше >>>

22.03.2017 | Прес-служба ОДА інформує

Президент підтримує ініціативу НКРЕКП щодо передачі частини повноважень з формування тарифів на рівень місцевого самоврядування

Під час п’ятого засідання Ради регіонального розвитку Президент Петро Порошенко наголосив, що повноваження із формування тарифів на тепло- та водопостачання мають бути передані від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на рівень місцевої влади.

 

Детальніше >>>

22.03.2017 | Прес-служба ОДА інформує

Олег Гончарук: Якісна робота банківської системи є важливою складовою інвестиційної привабливості

Таку думку висловив голова облдержадміністрації Олег Гончарук за підсумками зустрічі з головою правління "ПриватБанк" Олександром Шлапаком.

«На Прикарпатті реалізується інвестиційна платформа «Єврокарпатська ініціатива», в рамках якої ми налагоджуємо співпрацю з європейськими державами. Ми показуємо нашим партнерам переваги інвестування в Івано-Франківську область, надаємо всебічну підтримку і сприяння щодо реалізації найрізноманітніших проектів у багатьох галузях економіки. – зазначив Олег Гончарук. –   Якісна робота банківської системи є важливою складовою інвестиційної привабливості. Тож нові сервіси, які дозволяють проводити оплату за послуги, використовуючи QR-код, здійснювати закупівлі через ПриватМаркет, є черговим кроком для поліпшення умов роботи підприємств».

Також очільник Прикарпаття звернув увагу на важливості кредитування реального сектору економіки.

«Залучення недорогих кредитних коштів як державних, так і приватних банків, сприятиме розвитку діючих і появі нових підприємств. Важливо, щоб компанії, які створюють продукцію із доданою вартістю, мали доступ до таких кредитів», - наголосив Олег Гончарук.

22.03.2017 | Актуально

Монетизація субсидій - це можливість субсидіантам долучитися до програм з енергоефективності, - Геннадій Зубко

 

Маємо швидше рухатись у реформі енергоефективності. Ключовий пакет законопроектів вже у Парламенті, сподіваюся, цього пленарного тижня він буде проголосований.

     «Ще одне питання – монетизація субсидій. Це шлях субсидіантам долучитися до програм з енергоефективності. Маємо здійснити монетизацію  субсидій, по-перше, на рівні підприємств теплоенергетики, щоб позбутись клірингових розрахунків і монополії однієї компанії на ринку газ. По-друге, монетизація субсидій для споживачів, означає, що  зекономлену частину коштів субсидії, споживач зможе спрямувати на енергоефективні заходи», – зазначив Геннадій Зубко. Він зазначив, що пакет законопроектів з енергоефективності відпрацьований з Євросоюзом, який у свою чергу залучається до  фінансування й підтримки Фонду енергоефективності.

21.03.2017 | Фінанси

Стан фінансування коштів з районного бюджету

 

За період з 13.03.2017 по 17.03.2017 з районного бюджету проведено фінансування соціальних виплат, зокрема :

- субвенція з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії – 1027,0 тис. грн.;

- субвенція з обласного бюджету на пільги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 1,5 тис. грн.

 

Детальніше >>>

21.03.2017 | Соціальний захист

Відбулось засідання комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

 

     У вівторок, 21 березня, в управлінні соціального захисту населення районної державної адміністрації відбулося чергове засідання районної комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

     Комісія розглянула звернення одного заявника.

     В результаті розгляду вирішено відновити соціальні виплати заявнику - внутрішньо переміщеній особі.

21.03.2017 | Прес-служба ОДА інформує

З 1 квітня індивідуальні податкові консультації надаватимуться по-новому

Головне управління ДФС в Івано-Франківській області повідомляє, що з 01.04.2017 року набуває чинності нова редакція статті 52 «Податкова консультація» Податкового кодексу України.

 

Детальніше >>>

21.03.2017 | Прес-служба ОДА інформує

Володимир Гройсман закликає місцеву владу максимально використати результати реформи децентралізації

Реформа з децентралізації влади створила передумови для ефективного вирішення проблем на місцях, тепер питання – за якістю управління місцевою владою. Про це зазначив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.

 

Детальніше >>>

21.03.2017 | Спорт

Нагороджено переможців та призерів чемпіонату району з міні-футболу

 

У неділю, 19 березня, на стадіоні «Колос»  у  місті Тлумач відбулось нагородження переможців та призерів чемпіонату району з міні-футболу серед чоловічих команд першої та другої ліги.

За результатами зіграного чемпіонату району в другій лізі третіми стали футболісти з Гостова, другими - Колінці,  перемогли в чемпіонаті спортсмени з села Грушка. У першій лізі третє місце посіли футболісти з Делеви, другими -  із Нижнева, переможцями вже в котре стали футболісти з Тлумача.

Команди привітали начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Костянтин Лисейко, голова Тлумацької районної ради Василь Двояк та директор ДЮСШ  «Колос»  Галина Лисейко. Команди нагороджені кубками, медалями та грамотами.


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Військова служба за контрактом
 
Безоплатна правова допомога
Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Довкілля Прикарпаття. Дністровський регіональний ландшафтний парк
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району
 
Відеоролик "Отримав субсидію - бережи енергоресурси"
 
Соціальна реклама
 
Соціальна реклама
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області