2 березень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
27.02.2015 | Соціальний захист

Відбулось розширене засідання координаційного комітету допомоги учасникам АТО

 

У п’ятницю, 27 лютого, заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин провів розширене засідання координаційного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій та їхнім сім’ям.

 

Детальніше >>>

27.02.2015 | Актуально

Благодійний фонд оборони Тлумаччини інформує про допомогу для української армії

 

В рамках акції «Колядуємо з миром»  до Благодійного фонду оборони Тлумаччини від учнів Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів поступили кошти в сумі 1200 грн. 

Жителі міста Тлумача, які забажали залишитись невідомими пожертвували для армії 900 грн. Громади сіл Остриня, Попелів, Локітка, Гончарівка, Палагичі зібрали  продукти харчування, а селища Обертин передали іменні посилки для учасників АТО. Учні Королівської ЗОШ І-ІІІ ступенів виготовили для українських бійців маскувальну сітку. Слободян Тетяна, Хромей Марія спільно з вчителем української мови Трак Оксаною Іванівною підготували для українських військовослужбовців 4 книжечки «Очима Надії та вустами миру». Жителі села Гончарівка разом із сільським головою І.Петруком здавали кров для поранених бійців АТО.

26.02.2015 | Соціальний захист

У центрі уваги -  забезпечення житлом військовослужбовців

 

У четвер, 26 лютого, заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин та заступник начальника управління соціального захисту населення Галина Мельник взяли участь у нараді  з питань постановки на квартирний облік родин загиблих військовослужбовців, які мають потребу в забезпеченні житлом, яка відбулась в обласній державній адміністрації.

Нараду проводив заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Пасічняк. Окрім цього участь у заході взяли представники органів влади районів та міст обласного підпорядкування, департаменту соціального захисту облдержадміністрації, управління МВС в області, Івано-Франківської КЕЧ гарнізону. Детальніше >>>

26.02.2015 | Районне управління юстиції інформує

Тлумацьким районним управлінням юстиції

проведено правоосвітній захід в Живачівській ЗОШ І-ІІ ступенів

 

У середу, 25 лютого, начальником Тлумацького районного управління юстиції Василем Чибораком та начальником Реєстраційної служби районного управління юстиції Іриною Кідрук проведено правоосвітній захід з учнями старших класів Живачівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів під назвою «Закон і право для всіх єдині».

В ході уроку учням продемонстровано документальний фільм «Діти за гратами», знятий на основі реальних історій дітей, які конфліктують з законом. У фільмі йдеться про відповідальність неповнолітніх за вчинення злочинів та необхідність реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні.

26.02.2015 | Соціальний захист

Визначено основні напрямки допомоги учасникам АТО 

 

25 лютого заступник голови РДА Василь Овчарчин провів засідання Координаційного комітету допомоги учасникам антитерористичної операції, які постраждали під час бойових дій, та їхнім сім’ям.

 

Детальніше >>>

26.02.2015 | Прес-служба ОДА інформує

Провід Івано-Франківської організації Народного Комітету Захисту України прийняв звернення про підтримку мобілізації

Шановні краяни!

На нашу землю прийшла війна. Уже вкотре московський імперіалізм намагається підкорити собі волелюбний український народ. Під загрозою опинилася територіальна цілісність, незалежність нашої держави, мир і спокій на нашій землі. Анексована територія Криму, тисячі жертв на Донбасі, їхнє число з кожним днем зростає. Детальніше >>>

25.02.2015 | РВ УДСНС в області інформує

Проведено роз’яснення щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей 

 

У вівторок, 24 грудня, особовим складом районного відділу Управління ДСНС в Івано-Франківській області проведено комплексне відпрацювання в селі Олеша Тлумацького району.

З цією метою працівниками соціальних служб району, районного відділу управління МВС України в області, Тлумацького РЕМу та УЕГГ здійснено обхід житлових будинків села, в яких проживають одинокі громадяни похилого віку, багатодітні та неблагополучні сім’ї. Під час бесід з власниками будинків було роз’яснено правила запобігання виникненню пожеж, наголошено на основних причинах та звернено увагу на виявлені порушення. Кожному з мешканців вручено пам’ятні листівки.

Проведеним оглядом встановлено, що робота виконавчого комітету Олешанської сільської ради з питань організації навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях здійснюється на належному рівні.

25.02.2015 | Управління соціального захисту населення РДА інформує

 Оголошення

 

Повідомляємо, що на виконання розпорядження облдержадміністрації від 12.02.2015 «Про  додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації на території області у 2015 році» та з метою всебічного інформування осіб, які постраждали під час виконання обов’язків військової служби та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про їх права та гарантії реалізації таких прав в Україні в  управлінні соціального захисту населення Тлумацької районної державної адміністрації наказом начальника управління від 18.02.2015 р. № 9-О створено інформаційний центр для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в складі:       Детальніше >>>

25.02.2015 | Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА інформує

Відбулось засідання форуму проекту ЄС/ПРООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

 

У вівторок, 24 лютого, у малій залі адмінбудинку органів влади району відбулося засідання форуму проекту ЄС/ПРООН  «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».  На форумі були присутні голова райдержадміністрації Володими Габурак, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський, заступник голови районної ради Василь Двояк, координатор обласного ресурсного центру Леся Попелюх та актив громад Братишівської, Вікнянської, Олешанської та Колінцівської сільських рад.

Детальніше >>>

24.02.2015 | Оголошення

Благодійний фонд «Поранені сос»  проводить роздачу гуманітарної допомоги

 

     Благодійна організація «Благодійний фонд  «Поранені СОС » проводить  роздачу гуманітарної допомоги, отриманої від «Українського культурного центру» в Талліні (теплий одяг, взуття, рушники, ковдри) сімям загиблих, поранених бійців АТО, учасників АТО, переселенців з Криму та Сходу України. Адреса пункту видачі допомоги в Івано-Франківську: вул.Молодіжна,54.

 

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

4-та хвиля мобілізації. Соціальна реклама

Відеосюжет ОТБ "Галичина" про благодійну підтримку учасників АТО
Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

Захисні споруди у Тлумацькому районі
 
До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області