26 листопад 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
26.11.2014 | Центральна районна лікарня інформує

Представник Тлумацької центральної районної лікарні побувала на стажуванні у Польщі

 

З 16 по 21 листопада цього року в рамках Польсько-Української програми стажування для керівників закладів охорони здоров’я, лікарів та медичних сестер у складі першої української делегації, що відвідала Польщу, а зокрема Міністерство Здоров’я Польщі, Народовий Фундуш Здоров’я Польщі, клініки Варшави та Кракова, взяла участь заступник головного лікаря з медичного забезпечення Тлумацької ЦРЛ Оксана Мельник. Така програма дає можливість вивчити досвід роботи медичних працівників Польщі та дозволити сформувати професійну взаємодопомогу.

Оксана Мельник відзначає вражаючу організацію доступності та надання гарантованого об’єму медичної допомоги, безкоштовних ліків  застрахованим мешканцям Польщі, високий рівень професіоналізму та якості  медичної допомоги в клініках, які довелося відвідати. Також надзвичайно цікавою вважає вона систему захисту професійних  інтересів та організацію якісної професійної діяльності лікарів та медичних сестер – лікарські та сестринські Палати.

«Вірю в те, що в форматі Польсько-Української співпраці у сфері охорони здоров’я, ми зможемо зробити великий поступ на шляху України до стандартів та цінностей Європейського Союзу, що поліпшить  ефективність надання медичних послуг та зніме фінансове навантаження з пацієнтів» - переконана заступник головного лікаря.

26.11.2014 | Соціальний захист

Обговорено питання допомоги учасникам антитерористичної операції

 

У середу, 26 листопада, заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин провів чергове засідання Координаційного комітету допомоги учасникам АТО та їхнім сімям.

На засіданні розглядались питання надання пільг для учасників бойових дій та осіб прирівняних до них, передбачених Законодавством України, зокрема про пакет документів для оформлення виплати грошової допомоги військовослужбовцям під час виконання ними обов’язків військової служби.

 

Детальніше >>>

26.11.2014 | Прес-служба ОДА інформує

Держава передбачила пільги для учасників бойових дій

Міністерство соціальної політики надало інформацію газеті «Урядовий кур'єр» щодо пільг для учасників бойових дій, передбачених державою.

 
 

Детальніше >>>

26.11.2014 | Прес-служба Президента України інформує

Глава держави підписав Закон, який спрощує оформлення спадщини

Президент підписав Закон № 1709-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо деяких питань спадкування)».

Закон спрощує процедуру оформлення спадщини і реєстрації прав громадян на успадковане ними нерухоме майно, насамперед на селі. Тепер мешканці сільських населених пунктів зможуть оформити необхідні документи за місцем проживання. Це не лише робить відповідні послуги більш доступними для спадкоємців, а й зменшить часові та грошові витрати на їх оформлення.

 

Детальніше >>>

26.11.2014 | Оголошення

Відкрито рахунки для надання одноразової допомоги громадянам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України

 

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції» Мінсоцполітики відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 

Детальніше >>>

26.11.2014 | Анонс

У Тлумачі відбудеться благодійний концерт

 

У неділю, 30 листопада, о 12:30 в районному народному домі міста Тлумач відбудуться концерт за участю учнівського та учительського колективу Тлумацької спеціальної школи-інтернат «Голос України лунає на весь світ» та благодійний ярмарок у рамках акції «Допоможи Святому Миколаю завітати до солдат».

Усі зібрані кошти від ярмарку будуть використані для придбання подарунків для військовослужбовців з Тлумацького району, які захищають незалежність держави на Сході України.  

26.11.2014 | Районний відділ управління ДСНС України в області інформує

Проведено роз’яснення щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей 

 

Минулого тижня особовим складом районного відділу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області спільно з працівниками соціальних служб району, районного відділу управління  МВС України в області, Тлумацького РЕМу та УЕГГ проведено комплексне відпрацювання   в селі Озеряни Тлумацького району.

З метою організації навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях працівниками здійснено обхід житлових будинків села, в яких проживають одинокі громадяни похилого віку, багатодітні та неблагополучні сім’ї. Власникам будинків було роз’яснено правила запобігання виникненню пожеж, наголошено на основних причинах та звернено увагу на виявлені порушення. Кожному з них вручено пам’ятні листівки.

26.11.2014 | Анонс

Тлумач прийматиме обласні змагання з волейболу

 

29-30 листопада цього року в залі ДЮСШ м. Тлумач відбудуться матчі першого туру чемпіонату області з волейболу серед команд першої ліги. Початок змагань об 11:00.

25.11.2014 | Актуально

Відправлено чергову допомогу для української армії

 

Цього разу її для українських військовослужбовців в зону антитерористичної операції доставить голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук. Представники району також долучилися до формування гуманітарного вантажу: 25 листопада з Благодійного фонду оборони Тлумаччини для потреб українських військових передано продукти харчування (олію та консервації).

Відомо, що делегація обласної ради також відвідає військовослужбовців з Івано-Франківської області, які отримали поранення під час бойових дій на Сході України та сьогодні проходять курс лікування у госпіталях Харкова і Дніпропетровська.

25.11.2014 | Районне управління юстиції інформує

Захист та охорона державою праці жінки-матері 

 

Рівні права і можливості в одержанні освіти, загальної і спеціальної підготовки призвели до того, що жіноча праця за своєю кваліфікацією зрівнялась з чоловічою. Але крім роботи на виробництві жінки багато сил і часу приділяють домашньому господарству і вихованню дітей навіть за умови, що це повноцінна сім'я, в якій є чоловік. Тому об'єктивно жінка не може нарівні з чоловіком брати участь у суспільному виробництві.

 

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

2014 - Рік Тараса Шевченка

 

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України!

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області