26 жовтень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
24.10.2014 | Вітання

Шановні працівники автомобільного транспорту і дорожнього господарства району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята, яке традиційно ми відзначаємо в останню неділю жовтня.

Щиро вітаємо усіх, хто вірний професійному обов’язку, трудиться на автобусах, вантажному та легковому транспорті, забезпечує будівництво та ремонт доріг. Від злагодженої роботи перевізників, майстерності дорожників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери і жителів нашого району.

Бажаємо Вам безаварійної роботи, надійної техніки, безпечних та зручних доріг! Нехай Ваша справа завжди викликає вдячність у людей, а життєві дороги будуть рівними та ведуть до успіху!

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Володимир Габурак

Голова районної ради

Михайло Вишневський

 

24.10.2014 | Фінансове управління РДА інформує

Про стан фінансування окремих видів державної соціальної допомоги

за 9 місяців 2014 року

 

Станом на 01.10.2014 року за рахунок субвенції з державного бюджету профінансовано 53836,577 тис. грн. допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам. Зокрема :

 

Детальніше >>>

24.10.2014 | Соціальний захист

Надано одноразову грошову допомогу

 

У четвер, 23 жовтня, голова райдержадміністрації Володимир Габурак провів засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

Відповідно до рішення комісії призначено одноразову грошову допомогу 32 малозабезпеченим непрацездатним громадянам та родинам, члени сімей яких несуть службу в зоні проведення антитерористичної операції.

24.10.2014 | Актуально

Передано аптечки з медикаментами для армії

 

Тлумацькою центральною районною лікарнею до Благодійного фонду оборони Тлумаччини передано благодійну допомогу для бійців, які служать в зоні АТО, – 46 аптечок з медикаментами на загальну суму 5589 грн.

В кожній аптечці знаходиться бинт широкий, пластирна пов’язка, перекис водню, бинт середній, парацетамол, анальгін, мукалтін, грип-го, ампіцилін, левоміцетин, активоване вугілля, валідол, зеленка, йод, етамзілат, антикатарал, фаніган, льодяники для горла.

23.10.2014 | Соціальний захист

Визначено першочергові завдання у питанні соціального супроводу вимушених переселенців

 

У четвер, 23 жовтня, відбулось чергове засідання робочої групи з питань пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Провів засідання заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин.

 

Детальніше >>>

23.10.2014 | Управління соціального захисту РДА інформує

Призначено житлові субсидії та державну соціальну допомогу

 

У середу, 22 жовтня, в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Василя Овчарчина відбулося засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

На розгляд комісії звернулися 62 заявники, з них 25 – за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 21 – з питань надання житлових субсидій.

В результаті розгляду звернень громадян вирішено надати житлові субсидії та державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям 46-ти заявників, 12-ти – відмовлено у їх призначенні, на доопрацюванні – 4 заяви.

22.10.2014 | Відділ Держземагенства у районі інформує

Запроваджуються нові механізми забезпечення прозорості земельних відносин та розширення повноважень місцевих рад

 

На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана рішенням колегії Держземагенста України запроваджено перший етап заходів реформування сфери земельних відносин в Україні, спрямованих на забезпечення прозорості земельних відносин та розширення повноважень місцевих рад.

 

Детальніше >>>

22.10.2014 | Нарада

Відбулась нарада з міським, селищним та сільськими головами

 

У середу, 22 жовтня, у великій залі адміністративного будинку органів влади району відбулась нарада з міським, селищним та сільськими головами за участі керівництва району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.  Провели нараду голова районної державної адміністрації Володимир Габурак та голова районної ради Михайло Вишневський.

 

Детальніше >>>

22.10.2014 | Соціальний захист

Обговорено питання підтримки учасників АТО та сімей загиблих військовослужбовців

 

21 жовтня в райдержадміністрації відбулось засідання Координаційного комітету допомоги учасникам АТО, яке провів заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин.

На засіданні розглядались питання уточнення кількості військовослужбовців та добровольців з Тлумацького району, які приймають участь в АТО, кількості поранених осіб (сьогодні відомо про п’ять таких осіб), збору інформації про сім’ї військовослужбовців-учасників антитерористичної операції і їхні потреби, соціального супроводу сімей загиблих.

 

Детальніше >>>

21.10.2014 | Важливо знати

Про порядок отримання посвідчення учасника бойових дій особами, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413 «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення» управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації розроблено пам’ятку щодо порядку отримання посвідчення учасника бойових дій особами, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції. Примірник пам’ятки користувачі нашого сайту знайдуть у рубриці «Управління соціального захисту населення» (підрубрика «Відділ персоніфікованого обліку пільгової категорії населення інформує»). У цій же підрубриці розміщено бланк довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

tlumachorg@ukr.net

Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

2014 - Рік Тараса Шевченка

 

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України!

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області