21 Серпень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
20.08.2014 | Охорона здоров'я

Питання відшкодування вартості ліків хворим на гіпертонію – на контролі у керівництва району

 

У середу, 20 серпня, відбулась чергова нарада з керівниками та представниками аптечних установ району щодо відшкодування вартості ліків для хворих на гіпертонію. Провели нараду заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин та заступник голови районної ради Василь Двояк, а участь у ній взяли головний лікар центральної районної лікарні Іван Бойчук та лікарі-кардіологи. Останні розробили пам’ятку для аптечних закладів з інформацією про проект щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою, який реалізується відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 №340 «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою» та іншими нормативно-правовими актами.

На нараді наголошено на необхідності укладення угод з центральною районною лікарнею на відшкодування аптечним закладам вартості ліків та забезпеченні пільгового відпуску лікарських засобів. Присутнім повідомлено, що у разі невиконання умов Проекту, порушуватиметься питання про розірвання угод на здійснення діяльності аптечними закладами.

19.08.2014 | Служба у справах дітей РДА інформує

У центрі уваги сім’ї з складними життєвими обставинами

 

18 серпня службою у справах дітей було здійснено виїзди в сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, та сім’ї опікунів у села Петрів, Ісаків, Живачів, Озеряни.

В усіх сім’ях проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання, про що складено відповідні акти, в сім’ях опікунів витребувано необхідні документи для доукомплектування особових справ дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. У відповідних випадках батькам винесені усні попередження щодо неналежного догляду та виховання своїх дітей, вжито інші заходи впливу на батьків, передбачені чинним законодавством.

 

19.08.2014 | Відділ освіти РДА інформує

Проведено обстеження навчальних закладів району

 

З 12 по 15 серпня у районі працювала комісія з обстеження готовності загальноосвітніх закладів району до нового навчального року. Роботу комісії очолив заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин, а до її складу були залучені працівники відділу освіти, представники районного відділу УДСНС України в області, Івано-Франківської міської санепідемстанції, Тлумацького РЕМу, Тлумацького УЕГГ. На установчій нараді Василь Овчарчин наголосив, що необхідно звертати увагу в першу чергу на забезпечення дотримання санітарних норм та безпеки учнів і працівників закладів освіти.

При огляді навчальних закладів відзначено вагомий внесок батьківських комітетів, педагогічних колективів у проведенні поточних ремонтів класних та коридорних приміщень. Також зверталася увага на заходи з підготовки до опалювального періоду та енергозбереження.

За результатами об’їзду підготовлені відповідні висновки, які будуть розглянуті на засіданні колегії відділу освіти 27 серпня 2014 року.

 

18.08.2014 | Актуально

Зустріч з солдатом

 

21-річний Руслан Кукурудз з Будзина, солдат-контрактник, який приймає участь в антитерористичній операції та довгий час перебував у Луганській області, приїхав до рідного села у короткотермінову відпустку. Тут у нього проживають батько, дідусь та бабуся.

У п’ятницю, 15 серпня, захисника Батьківщини прийшли підтримати голова райдержадміністрації Володимир Габурак, заступник голови районної ради Василь Двояк, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський та сільський голова Наталія Фотуйма. Вони подарували військовослужбовцю екіпірування, засоби особистої гігієни, продукти харчування, тактичний рюкзак та кевларову каску, придбані за кошти «Благодійного фонду оборони Тлумаччини».

Збирала кошти і громада села. 3050 грн. передала сільський голова юнакові. У Будзинській сільській раді для сім’ї солдата обіцяють завести дрова для опалення та допомогти зі збором урожаю.  

Сам Руслан небагатослівний, однак оптимістично налаштований, готовий знову до бойових дій та зустрічі з товаришами. 19 серпня він повертається в зону проведення антитерористичної операції. Бажаємо йому мужності, витримки, Божої ласки і якнайшвидшого повернення з перемогою.

18.08.2014 | Оргкомітет

До Дня незалежності України у Тлумачі та населених пунктах району пройдуть урочисті віча

 

У понеділок, 18 серпня, в малій залі адміністративного будинку органів влади району відбулось засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення Дня незалежності та Дня Державного Прапора у районі, яке провели голова райдержадміністрації Володимир Габурак та голова районної ради Михайло Вишневський.

За підсумками засідання затверджено відповідний план урочистих заходів, які передбачають 23 серпня проведення церемонії підняття Державного Прапора України, 24 серпня – урочистих зборів у Тлумачі та населених пунктах району і спортивних турнірів з нагоди 23-ої річниці Незалежності України. У районному центрі цього дня для малечі організують ігротеку та конкурс малюнка на асфальті, а для молоді – українську дискотеку. 

18.08.2014 | Влада вислухає всіх

Голова райдержадміністрації провів прийом громадян 

                                                        

У понеділок, 18 серпня, відбувся усний прийом громадян головою райдержадміністрації Володимиром Габураком. На прийомі побували 10 громадян із міста Тлумач, селища Обертин, сіл Грушка та Кутище, які порушували питання надання допомоги з підведення газу до житлового будинку для переселенців в селі Кутище, вирішення земельного конфлікту та надання матеріальної допомоги.

        За підсумками прийому керівникам відділів та управлінь райдержадміністрації доручено вивчити порушені питання, напрацювати шляхи їх вирішення  і надати відповіді заявникам відповідно до Закону України «Про звернення громадян». 

 

18.08.2014 | Фінанси

Про стан виконання бюджету району

за січень-липень 2014 року

 

Повідомляємо, що станом на 01.08.2014 року дохідна частина бюджету району по власних надходженнях загального фонду виконана на 106,0%. Поступлення до бюджету району склали 10996,0 тис. грн., із уточненого плану 10370,3 тис. грн. По власних надходженнях спеціального фонду із затвердженого плану на січень – липень 2014 року 2501,2 тис. грн. поступило 2270,9 тис. грн., що складає 90,8 % до уточненого плану.

Протягом січня - липня 2014 року з державного бюджету отримано дотації вирівнювання в сумі 57672,7 тис. грн.

Видаткова частина бюджету району по загальному фонду за 7 місяців 2014 року виконана на 60,3 %. Із уточнених річних призначень 209879,2 тис. грн. освоєно 126371,1 тис. грн.

Станом на 01.08.2014 року прострочена кредиторська заборгованість із виплати заробітньої плати з нарахуваннями, енергоносіях, продуктах харчування та медикаментах відсутня.

18.08.2014 | Спорт

Результати футбольних матчів

обласного і районного чемпіонатів

 

17 серпня відбулися матчі чемпіонату області з футболу міжкомандами «Придністров'я» (м.Тлумач) – «Карпати» (м.Коломия) (юнаки 1:4, дорослі 3:2); ФК «Обертин»- ФК «Битків» (юнаки 1:7, дорослі 2:4).

Також в цей день відбулись матчі II кола чемпіонату району із футболу, результати зустрічей наступні:

 

 Детальніше >>>

18.08.2014 | Управління Пенсійного фонду в районі інформує

 

Про веб-портал Пенсійного фонду України

 

Невдовзі виповниться два роки з початку роботи веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України (розпорядження КМУ № 401-р  “Про доступ до послуг у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування”). Він став ще одним кроком на шляху впровадження технологій електронного врядування в соціальній сфері держави. «http://portal.pfu.gov.ua» - ця електронна адреса відома, як міні­мум, 78 тис. аудиторії вітчизняних користувачів Інтернету, які заре­єструвалися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

Детальніше >>>

15.08.2014 | Інвестиції у майбутнє

Команда з Тлумача – серед переможців обласної молодіжної патріотичної програми «Чорний ліс – 2014»

 

З 5 по 14 серпня 2014 року в с. Козино Тисменицького району на базі військово-патріотичного центру «Воїн – патріот» проведено ХХІ обласну молодіжну патріотичну науково-пізнавальну програму «Чорний ліс – 2014», присвячену 100-річчю з дня створення легіону Українського Січового Стрілецтва та пам’яті Героїв Небесної Сотні.

За сприяння відділів у справах молоді та спорту і освіти райдержадміністрації від Тлумацького району в програмі взяла участь команда «Дністряни» будинку дитячо-юнацької творчості, яка серед 12-ти інших команд за підсумками проведених конкурсів, вікторин, змагань посіла друге призове місце. Команда у складі восьми учасників та двох керівників (Ірини Кікцьо і Людмили Кулинич) відзначилася у чотирьох конкурсах (патріотичної пісні, конкурсі з основ захисту Вітчизни, краєзнавчій вікторині та КВЕСТІ ).

Переможців та призерів обласної програми нагороджено цінними призами, грамотами та дипломами управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації.


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
2014 - Рік Тараса Шевченка

 

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України!

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області