28 Червень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
24.06.2016 | Вітання

Шановні жителі Тлумаччини!

 

Щиро вітаємо вас із визначним державним святом - Днем Конституції України!

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, соціальну, правову державу. Конституція стала не просто головним правовим документом, а й реальною основою розбудови вільної демократичної країни, першоосновою формування політичних, економічних та духовних реалій нашого суспільства. У ній відображені демократичні засади організації держави, політичні та економічні свободи українців, висловлюється суверенна воля громадян.

Нехай у цей урочистий день повсюди міцніє почуття гордості за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Зичимо всім міцного здоров’я, довгих років життя, миру і благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я кращого майбутнього українського народу.

З повагою

 

Голова районної

 державної адміністрації           Володимир Габурак

Голова

районної ради             Василь Двояк

24.06.2016 | Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України інформує

Держенергоефективності здійснено чергове відшкодування позичальникам «теплих» кредитів у розмірі 149,5 млн. гривень

Згідно з отриманими реєстрами позичальників за травень Державнеагентство з енергоефективності та енергозбереження України перерахувало Ощадбанку та Укргазбанку 149,5 млн. грн. для компенсації частини суми «теплих» кредитів. З них: 4,4 млн. грн. отримали позичальники, які придбали в кредит «негазові» котли; 144,4 млн. грн. компенсовано учасникам програми на енергоефективне обладнання і матеріали; 742 тис. грн. відшкодовано ОСББ.

 

Детальніше >>>

24.06.2016 | Фінансове управління РДА інформує

Про виконання бюджету району за січень-травень 2016 року

 

Доходна частина бюджету району за січень-травень місяць 2016 року за власними доходами загального фонду виконана на 172,6%, поступлення склали 15420,7 тис. грн. із плану 8934,9 тис. грн. За власними доходами спеціального фонду із  плану на січень-травень 2016 року 1619,2 тис. грн. поступило  2460,7 тис. грн.,  що складає 152,0% до плану.

Протягом січня-травня 2016 року з державного бюджету отримано базової дотації 7716,5 тис. грн. при плані 7716,5 тис. грн.

Видаткова частина бюджету району за загальним фондом за січень-травень 2016 року виконана на 41,1 %. Із уточнених річних призначень 306385,0 тис. грн.  освоєно 125674,2 тис. грн.

   За 5 місяців 2016 року п’ять місцевих рад не виконали планові показники по власних доходах: Гавриляцька – 0,7 тис.  грн.; Жуківська – 1,4 тис. грн.; Петрилівська – 13,7 тис.  грн., Вікнянська – 1,8 тис. грн., Прибилівська – 1,1 тис. грн.

24.06.2016 | ЦБС інформує

Творча мозаїка в центральній районній бібліотеці

 

Нещодавно в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулось засідання клубу «Літературні зустрічі». Під час заходу організатори презентували творчу мозаїку «Молодіжні перлини – тобі, Україно» з вишитими бісером іконами та картинами (автори Т.Дузінкевич та О. Агафонкіна).

 

 

Детальніше >>>

24.06.2016 | Культура

«Мистецтво нашого села» в Хотимирі

 

20 червня в селі Хотимир відбувся творчий звіт аматорів сільської сцени та народного фольклорного колективу «Берегиня», керівником якого є Наталія Карабін, «Мистецтво нашого села».

 

Детальніше >>>

24.06.2016 | Анонс

Заходи з нагоди 20-ї річниці Конституції України та Дня молоді у м.Тлумач

26 червня 2016 року

- 10:00 – турніри з міні-футболу, шахів, шашок (стадіон «Колос»);

- 11:00 – відкритий чемпіонат Тлумача з пляжного волейболу серед чоловічих команд (міське озеро);

- 16:00 – інтелектуальні перегони «Що? Де? Коли?» асоціації клубів інтелектуальної творчості «ТАКІТ» на здобуття Кубку Вічної молодості (актова зала гуртожитку Тлумацького коледжу ЛНАУ);

- 19:00 – концерт естрадних виконавців «Ми молоде покоління землі», присвячений Дню молоді (районний Народний дім).

24.06.2016 | З нагоди свята

Держслужбовці творчо відзначили своє професійне свято

 

Працівники апарату райдержадміністрації, готуючись до відзначення Дня державної служби, вирішили довести, що державні службовці – це не тільки чиновники, які мають справу з безліччю довідок, інструкцій і формулярів, ведуть ділову переписку та пишуть різні документи, це також цікаві і талановиті люди з вогником в душі та багатою фантазією.

 

Детальніше >>>

24.06.2016 | Урочистості

Напередодні Дня Конституції України у Тлумачі вітали держслужбовців та молодих активістів

 

У четвер, 23 червня, у великій залі адміністративного будинку органів влади відбулися Урочисті збори з нагоди 20-ї річниці Конституції України та Дня молоді.

 

Детальніше >>>

23.06.2016 | Вітання

Шановні державні службовці, ветерани державної служби району!

 

Від імені районної державної адміністрації, районної ради, районного комітету профспілки працівників державних установ щиро вітаємо з професійним святом усіх фахівців району, які присвятили своє життя служінню державі.

Перед державними службовцями сьогодні стоять нові завдання і нові виклики щодо підвищення ефективності та результативності державного управління, дотримання високих принципів служіння народу, законності і соціальної справедливості. Україні потрібні службовці-професіонали, талановиті і чесні чиновники, що зможуть докорінно змінити відносини між державою і суспільством, заслужити довіру громадян.

Бажаємо молодим державним службовцям професійно зростати, опираючись на досвід тих, хто стояв біля джерел становлення державної служби в Україні. Вам і вашим родинам зичимо міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри в себе і щасливе майбутнє України. Нехай дії будуть виваженими, а вірність і відданість справі стануть запорукою нових здобутків.

З повагою

 

Голова районної державної адміністрації                           Володимир Габурак

 

Голова районної ради                                                              Василь Двояк

 

Голова районного комітету профспілки працівників державних установ                                                                                Іван Шкварок

22.06.2016 | Нарада

Відбулось засідання комісії з питань нагород

 

У середу, 22 червня, в малій залі адміністративного будинку органів влади району відбулось засідання комісії з питань нагород при районній державній адміністрації та районній раді. Провели засідання перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський, заступник голови районної ради Василь Гнатюк та керівник апарату РДА Іван Шкварок. Участь у засіданні взяли члени комісії: голова громадської ради при райдержадміністрації Михайло Клюк, депутати районної ради Зіновій Білуник, Богдан Пліс, Роман Рибчин, Василь Тихоліз, Петро Сулима та інші.

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Соціальна реклама
 
2016 РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
 
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району

 

Захисні споруди

Державна підтримка енергозбереження
 
Районний інформаційно-консультативний центр енергетики в м.Тлумач
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області