1 Вересень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
1.09.2015 | Прес-служба ОДА інформує

Зміни до Конституції в частині децентралізації дають шанс політико-дипломатичним шляхом повернути окуповані території Донбасу - Президент

Президент Петро Порошенко у зверненні до українців наголосив, що зміни до Конституції в частині децентралізації, які сьогодні Верховна Рада ухвалила в першому читанні, докорінним чином перетворюють політичну систему України, наближаючи її до європейської моделі самоврядування. Детальніше >>>

1.09.2015 | Соціальний захист

Родині загиблого учасника АТО відремонтували покрівлю

 

         У квітні цього року відділом будівництва райдержадміністрації виготовлено кошторис на капітальний ремонт житлового будинку Михайла Нестерука, батька загиблого під час антитерористичної операції Михайла Шемегінського, уродженця села Гарасимів. Ремонтні роботи виконувало приватне підприємство «Ювента-2» (керівник Ігор Чаплінський). На це виділено 44 000 гривень за рахунок співфінансування коштів державного та місцевого бюджетів. На сьогоднішній день  повністю замінено покрівлю житлового будинку.

1.09.2015 | Вітання

Дорогі учні! Шановні  вчителі та батьки!

 

Незабаром в  усіх навчальних закладах Тлумаччини розпочинається новий навчальний рік.

Перше вересня єднає нас усіх, це свято наших дітей. Для когось цей навчальний рік буде першим, для когось – останнім чи черговим. Це свято вчителів і вихователів, свято батьків, дідусів і бабусь, які разом зі своїми дітьми та онуками знову прийшли до школи.

Напередодні цього особливо хвилюючого дня, з якого починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя, бажаємо школярам, учням загальноосвітніх закладів, коледжів, технікумів, студентам ВУЗів успіхів у навчанні. Нехай збуваються ваші мрії та сподівання ваших батьків, що бажають бачити своїх дітей сумлінними, розумними, вихованими й освіченими. Ваше старанне навчання – це особливий внесок у розбудову нашої країни і нашого краю, бо за вами майбутнє.

Щиро зичимо вчителям, викладачам і вихователям здоров’я та оптимізму, мудрості і терпіння, натхнення і творчої наснаги. Нехай ваша благородна праця збагачує знаннями нові покоління, сприяє вихованню справжніх патріотів нашої держави.

 

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Володимир Габурак

Голова районної ради

        Михайло Вишневський

31.08.2015 | Управління соціального захисту РДА інформує

Призначено державну соціальну допомогу

 

У понеділок, 31 серпня, в управлінні соціального захисту населення РДА за головування заступника голови райдержадміністрації Василя Овчарчина відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

На розгляд комісії з відповідними заявами звернулися 91 заявник, з них щодо надання житлових субсидій – 56 чоловік, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям – 35. В результаті розгляду заяв вирішено надати житлові субсидії 54-ом заявникам, а державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям 34-ох заявників, відмовлено у наданні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям одній заявниці.

31.08.2015 | Соціальний захист

Відбулось засідання опікунської ради 

 

 31 серпня заступник голови РДА Василь Овчарчин провів засідання опікунської ради при райдержадміністрації. На засіданні розглядалось питання щодо звільнення жительки с. Ісаків від обов’язків опікуна (матері над недієздатним сином) відповідно до поданої нею заяви. Було заслухано інформацію територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району про те, що опікун виконувала свої обов’язки на належному рівні, дбала про лікування підопічного і жодних скарг від нього не поступало.

За результатами обговорення даного питання вирішено рекомендувати опікуну надати до опікунської ради документи, які б підтверджували неможливість виконання нею обов’язків опікуна та причину відмови.

31.08.2015 | З нагоди свята

Відзначено представників районних структур

У понеділок, 31 серпня, під час наради голови районної державної адміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб обласними нагородами за особливі заслуги у здійсненні ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, місцевих органів державної виконавчої влади, високу професійну майстерність, громадську і благодійну діяльність та з нагоди Дня незалежності України були відзначені представники районних структур і громадські активісти. Грамоту голови обласної ради та голови обласної державної адміністрації отримали начальник відділу культури РДА Галина Петрунько, приватний підприємець м. Тлумача та громадський активіст Зіновій Білуник, керуючий комунальним підприємством «Житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство» Тлумацької міської ради Володимир Ядилович. Почесну грамоту обласної державної адміністрації отримала начальник фінансового управління РДА Світлана Овчарчин.

Вручили обласні відзнаки та вітали нагороджених голова районної державної адміністрації Володимир Габурак та голова районної ради Михайло Вишневський.

31.08.2015 | Фінанси

Стан фінансування районного бюджету  

 

 

За період з 25.08.2015 по 28.08.2015 з районного бюджету проведено фінансування соціальних виплат, зокрема :

- субвенція з державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу в сумі 949,7 тис. грн.;

- субвенція з обласного бюджету на додаткові виплати ветеранам ОУН-УПА – 4,3 тис. грн.; Детальніше >>>

31.08.2015 | Прес-служба ОДА інформує

Арсеній Яценюк: Мінімальна зарплата і прожитковий мінімум будуть підвищені вже з 1 вересня

Уряд України вносить до Парламенту законопроект про збільшення соціальних стандартів для майже 12 мільйонів українських громадян. Про це заявив у “10 хвилинах” Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. Детальніше >>>

28.08.2015 | Районне управління юстиції інформує

Про порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно 

 

З 01.10.2015 року змінюється порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Таку інформацію матимуть право отримувати суди, органи прокуратури, органи місцевого самоврядування, органи внутрішніх справ, органи доходів і зборів, органи Служби безпеки та інші органи державної влади (посадові особи) у вигляді інформаційної довідки (у паперовому вигляді) лише за умови наявності укладеного договору між користувачем та адміністратором Державного реєстру прав і одержання електронного цифрового підпису для роботи з  Державним реєстром прав.              

Разом з тим повідомляємо, що адміністратором державного реєстру прав є Івано-Франківська філія державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України, поштова адреса   76000 м. Івано-Франківськ, вул. Шухевичів, 21, тел. - (0342) 55-91-04 адміністратори, (0342) 55-94-62 інженери, (0342) 55-94-99 приймальня та факс, (067) 505-79-07 черговий інженер.

 

28.08.2015 | Соціальний захист

Які пільги на навчання мають діти учасників АТО

 

Дітям учасників АТО держава передбачила додаткові пільги при вступі до вищих навчальних закладів.  З 5 липня 2015 року набув чинності Закон України № 425-VII "Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій та їх дітей, дітей, один з батьків яких загинув в районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій або збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, для отримання професійно-технічної та вищої освіти" щодо державної підтримки учасників бойових дій, їх дітей та дітей переселенців, котрим виписано пільги щодо вступу до навчальних закладів. Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Гаряча лінія Єдиного інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей
Мобілізація в Україні
 
Мобілізація в Україні

Державна підтримка енергозбереження
 
Районний інформаційно-консультативний центр енергетики в м.Тлумач
 
Енергоефективний калькулятор
Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області