22 жовтень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
21.10.2014 | Важливо знати

Про порядок отримання посвідчення учасника бойових дій особами, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413 «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення» управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації розроблено пам’ятку щодо порядку отримання посвідчення учасника бойових дій особами, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції. Примірник пам’ятки користувачі нашого сайту знайдуть у рубриці «Управління соціального захисту населення» (підрубрика «Відділ персоніфікованого обліку пільгової категорії населення інформує»). У цій же підрубриці розміщено бланк довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

21.10.2014 | Районний відділ УДСНС України в області інформує

В селі Олеша відбулась акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!»

 

21 жовтня  цього року працівники районного відділу управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в області та місцевої пожежної команди села Олеша провели Всеукраїнську громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти!». Захід, головною метою якого було ознайомлення і навчання дітей та дорослих основним правилам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпечної життєдіяльності населення, популяризація професії рятувальника, проходив на території Олешанської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Детальніше >>>

21.10.2014 | Мистецтво

Визначено лауреатів щорічної літературно-мистецької премії ім. Григора Крука

 

У вівторок, 21 жовтня, в малій залі адміністративного будинку органів влади району відбулось засідання комісії з присудження щорічної літературно-мистецької премії Тлумаччини імені Григора Крука. Очолили роботу комісії її співголови – голова районної державної адміністрації Володимир Габурак та голова районної ради Михайло Вишневський.

На засіданні розглянуті клопотання трудових колективів, творчих об’єднань та громадських організацій щодо нагородження претендентів на присудження премії і проведено обговорення їхніх кандидатур. За результатами таємного голосування лауреатами літературно-мистецької премії Тлумаччини імені Григора Крука у 2014 році стали:

у номінації «Художня література і публіцистика» – Білас Андрій Андрійович (м. Тлумач);

- у номінації «Творче надбання краю» – Дземан Михайло Павлович (м. Тлумач);

- у номінації «Музейна справа» – Пона Йосип Васильович (с.Кутище).

Вручення премій лауреатам відбудеться 31 жовтня цього року.

21.10.2014 | Відділ культури РДА інформує

В Тлумачі відбувся вечір поезії  

 

                                                    Коли мовчать над нами тихі зорі

                                    І спочиває в сутінках планета,

                                                  Все завмирає у людському морі,

                                                    Лише не спить тонка душа поета

 

19 жовтня в Народному домі м. Тлумач у рамках відзначення 200-річчя від дня народження Т. Шевченка відбувся вечір поезії, приурочений подія сьогодення, які зворушили не тільки наше містечко, але й всю Україну. Наші краяни, самодіяльні поети, читці: Марія Курак, Параска Шевага, Ангеліна Кудерська, Наталія Гасан, Іван Яців, Михайлина Штиглян, Богдан Рибчин, Ольга Базар, Оксана Щербина,  Марія Сідорак, Юлія Менщикова свої думки, переживання, емоції, крик душі висловили саме у віршах.

Гостем на святі поезії був учасник АТО, командир четвертого взводу зведеного загону УМВС України в Івано-Франківській області майор міліції наш краянин Іван Іванович Кухарчук, який розповів присутнім про війну у мирний час.

Зі сльозами на очах та тривогою в серці присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих хлопців – земляків Михайла Шимігінського з Гарасимова, Михайла Погорєлова з Обертина та всіх учасників бойових дій АТО, які не повернулися додому.

20.10.2014 | Влада вислухає всіх

Голова райдержадміністрації провів прийом громадян 

                                                        

У понеділок, 20 жовтня, відбувся усний прийом громадян головою райдержадміністрації  Володимиром Габураком. На прийомі побували 5 громадян із сіл Підвербці, Нижнів, Бортники та м. Тлумач, які порушували питання надання матеріальної допомоги на лікування, грошової допомоги для підводу води до житлового будинку, присвоєння статусу ОУН УПА, про часткову заміну труби на водогоні с. Нижнів.

За підсумками прийому керівникам відділів та управлінь райдержадміністрації доручено вивчити порушені питання, напрацювати шляхи їх вирішення  і надати відповіді заявникам відповідно до Закону України «Про звернення громадян». 

20.10.2014 | Спорт

Відбувся розіграш Суперкубка району  з футболу

 

18 жовтня у м. Тлумач на стадіоні «Колос» відбувся  районний турнір з футболу, присвячений пам'яті  Б.  Трофановича. У турнірі прийняли участь   8 команд району. Перемогу здобула команда с. Гарасимів

19 жовтня на стадіоні «Колос» відбувся розіграш Суперкубка району  з футболу між переможцем кубку району командою Прибилів та переможцем чемпіонату району з футболу командою с. Грушка.  З рахунком 1:0 перемогла команда с. Прибилів.

 Цього ж дня у селищі Обертин відбувся районний турнір з міні–футболу, присвячений 72-ій річниці створення УПА. В турнірі прийняли учвасть 6 команд. Перемогу здобула команда с. Жуків, ІІ місце – команда селища Обертин, ІІІ  – с. Яківка.        

20.10.2014 | Мистецтво

Знайомимось ближче – кандидати на присудження премії ім. Григора Крука

 

Як ми повідомляли раніше, у цьому році на здобуття премії ім. Г. Крука претендують перекладач, науковець, викладач Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Андрій Білас, історик і краєзнавець, ветеран педагогічної праці Михайло Дземан, директор народного краєзнавчого музею села Кутище Йосип Пона. Представляємо більш детальнішу інформацію про кожного з них.

 

Детальніше >>>

20.10.2014 | Фінансове управління РДА інформує

Про виконання бюджету району за 9 місяців 2014 року

 

   Повідомляємо, що станом на 01.10.2014 року дохідна частина бюджету району по власних надходженнях загального фонду виконана на 105,0%, або 705,2 тис. грн. більше уточненого плану, з уточненого плану 14006,7 тис. грн. поступило  14711,9 тис. грн. Уточнений план спеціального фонду виконаний на 92,0%, або 258,4 тис. грн. менше плану, з уточненого плану 3241,7 тис. грн. поступило 2983,3 тис. грн. 

Із доведених Міністерством фінансів України показників доходів, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, виконання становить 101,8% (при плані 11025,9 тис. грн. поступило 11220,5 тис. грн.).

Впродовж січня-вересня 2014 року з державного бюджету отримано дотації вирівнювання в сумі 70766,8  тис. грн.

Видаткова частина бюджету району загального фонду за січень-вересень 2014 року виконана на 75,0 %. Із уточнених річних призначень 210178,6 тис. грн.  освоєно 157687,4 тис. грн.

Станом на 01.10.2014 року прострочена кредиторська заборгованість із кредиторська заборгованість із виплати заробітної плати з нарахуваннями, енергоносіях, продуктах харчування та медикаментах відсутня

20.10.2014 | Нарада

 

Триває робота з переведення котелень району на альтернативні види палива

 

17 жовтня у першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бринського відбулась нарада з питань переведення котелень району на альтернативні види палива за участі начальника відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури управління житлово-комунального господарства, інфраструктури та будівництва райдержадміністрації Романа Качура, начальника відділу освіти РДА Володимира Пеника, директора «Дирекції Теплопостачання» Олексія Олійника, сільських голів сіл Гарасимів, Пужники, Нижнів, Живачів, Остриня.

В перелічених населених пунктах заплановано переведення котелень загальноосвітніх закладів на альтернативні види палива (дрова,вугілля). На  нараді обговорено терміни проведення відповідних робіт та надано сільським головам необхідну документацію. Також розглянуто питання укладання угод на обслуговування котелень та затвердження тарифів.

17.10.2014 | Нарада

 

Маршрути автобусних перевезень повинні бути зручними для населення

 

Про це йшла мова на зустрічі першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського з перевізниками, які здійснюють маршрут Яківка–Івано-Франківськ, Гончарів–Івано-Франківськ, що відбулася у п’ятницю, 17 жовтня. Участь у зустрічі також взяли селищний голова Обертина Ігор Соловка, сільський голова села Яківка Василь Луцик, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Зоряна Баранська.

З метою організації зручного для жителів населених пунктів Гончарів, Обертин, Хотимир, Озеряни та інших графіку руху автобусів узгоджено маршрути перевізників.

 


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

tlumachorg@ukr.net

Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

2014 - Рік Тараса Шевченка

 

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України!

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області