27 березень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
27.03.2015 | Житлово-комунальне господарство

Вирішуються питання переводу закладів соціальної інфраструктури району на альтернативні види палива

 

27 березня перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський зустрівся з підприємцем М.Сербинським, який здійснює обслуговування котелень на альтернативному паливі в Палагицькому НВК та Обертинській поліклініці № 2. Участь у зустрічі взяли начальник відділу освіти РДА Володимир Пеник і начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури управління ЖКГ, інфраструктури та будівництва РДА Роман Качур.

Зустріч мала на меті обговорення умов закупівлі котлів для забезпечення переходу на альтернативні види палива котелень загальноосвітніх закладів в селах Яківка, Кутище, Озеряни, а також в центральній районній лікарні – там планують встановити котел на дровах для подачі гарячої пари.

На сьогоднішній день близько половини усіх навчальних закладів району уже переведені альтернативні види палива. А до опалювального періоду 2015-2016 років планується перевести решту закладів, що дозволить відмовитись від використання газу.

27.03.2015 | Нарада

Розглянуто актуальні питання ведення діловодства, контролю та виконавської дисципліни в роботі з документами

 

У п’ятницю,  27 березня, керівник апарату райдержадміністрації Іван Шкварок провів нараду з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, які ведуть питання діловодства. Нараду було організовано за підсумками роботи моніторингової групи облдержадміністрації, яка нещодавно здійснювала відповідну перевірку у Тлумацькій райдержадміністрації.

Про дотримання інструкцій з діловодства, перелік відповідної документації, оформлення рішень структурних підрозділів райдержадміністрації, листів та інформаційних повідомлень, результати проведення  оцінки ефективності здійснення відділами і управліннями РДА контролю за виконанням завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчими документами голів обласної та районної державних адміністрацій інформували начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Наталія Білас та завідувач сектору контролю апарату РДА Олег Мазур. Вони вказали на типові недоліки, які зустрічаються у роботі з документами, та ознайомили з вимогами щодо їх підготовки.

За підсумками наради було вирішено утворити робочу групу, яка здійснюватиме перевірку ведення діловодства в структурних підрозділах райдержадміністрації.

27.03.2015 | Нарада

Проведено проговори із сільськими головами щодо виконання дохідної частини бюджету 

 

Впродовж тижня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бринського за участю керівників та відповідальних працівників фінансового управління райдержадміністрації, податкової інспекції, управління економічного розвитку і торгівлі, Держземагенства у Тлумацькому районі проведено проговори з головами та бухгалтерами  сільських рад щодо виконання дохідної частини бюджету та можливих джерел збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

Під час даних зустрічей розглядалися також питання щодо використання коштів бюджету розвитку, коштів на утримання вулиць і доріг комунальної форми власності в населених пунктах району, раціональне використання землі, а також порядок реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Станом на 27 березня такі проговори пройшли із всіма керівниками більшості населених пунктів району.

26.03.2015 | Громадська рада при РДА

Відбулось засідання громадської ради при райдержадміністрації

 

26 березня відбулось засідання громадської ради при райдержадміністрації. На ньому були вирішені організаційні питання: обрано секретаря громадської ради – начальника інформаційно-аналітичного відділу апарату райдержадміністрації Уляну Козубаш, визначено перелік експертних груп, які діятимуть при громадській раді, а також обговорено питання черговості проведення засідань громадської ради.

Члени громадської ради виявили бажання працювати у наступних експертних групах: економічного розвитку; соціального захисту; благодійності і волонтерської діяльності; регуляторної політики і підприємництва; молодіжної політики; освіти, культури, медицини.

26.03.2015 | Влада і громада

Голова райдержадміністрації зустрівся з представниками громадськості  

 

У четвер, 26 березня, голова районної державної адміністрації Володимир Габурак зустрівся з новообраною громадською радою при райдержадміністрації. Розпочинаючи зустріч, Володимир Габурак наголосив, що готовий до конструктивного діалогу з представниками громадськості, і підкреслив необхідність спільного вирішення проблем пов’язаних з життям громади району. «Я запрошую кожного до співпраці, а двері мого кабінету для вас завжди відкриті», - сказав Володимир Габурак.

Детальніше >>>

26.03.2015 | Управління соціального захисту РДА інформує

Призначено житлові субсидії і державну соціальну допомогу

 

У четвер, 26 березня, в приміщенні управління соціального захисту населення під головуванням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марії Соловій відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

На розгляд комісії звернулися 55 заявників. Із них з питань надання житлових субсидій – 6, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям – 44, призначення пільг - 5.

За результатами розгляду заяв вирішено надати житлові субсидії 6-ти заявникам, державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям 43-ом заявникам, пільги – 5-ти заявникам, відмовлено у наданні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям одній особі.

26.03.2015 | Оголошення

 

Тисменицько-Тлумацький об’єднаний районний військовий комісаріат проводить набір громадян України (чоловіків) в добровільному порядку на військову службу за частковою мобілізацією в Збройні сили України на посадах рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу з метою заміни військовослужбовців, які призвані в Збройні Сили України за частковою мобілізацією у 2014 році. Детальніше >>>

26.03.2015 | Терцентр інформує

Народний депутат допоміг соціально незахищеним громадянам

 

       Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району висловлює вдячність Народному депутату України Михайлу Довбенку за надану благодійну допомогу (60 пар взуття), яке буде вручено тим, хто його найбільше потребує.   

25.03.2015 | Влада і громада

Представлено нового керівника районного відділу міліції  

 

Тимчасово виконуючим обов’язки начальника Тлумацького районного відділу УМВС України в області призначено Бойдуника Руслана Володимировича. У середу, 25 березня, для особового складу районного відділу міліції його представив заступник начальника управління МВС України в області Руслан Воробйов. Участь у представленні взяли голова районної державної адміністрації Володимир Габурак та голова районної ради Михайло Вишневський.

Вітаючи новопризначеного керівника міліції голова РДА Володимир Габурак відзначив роботу його попередника Василя Маківничука та висловив сподівання, що новий керівник так само співпрацюватиме і взаємодіятиме з органами влади та органами місцевого самоврядування району, представниками громадськості. Михайло Вишневський зауважив, що новий очільник міліції є місцевим жителем, та побажав йому кращих результатів у роботі, здобути повагу і довіру в мешканців району.

За інформацією заступника начальника управління МВС України в області, Тлумацький РВ УМВС за рейтинговими показниками роботи районних відділів міліції Івано-Франківщини займає 6-те місце.

25.03.2015 | Пам'ятаємо

16 років з дня загибелі В’ячеслава Чорновола

 

25 березня минуло 16 років з дня загибелі відомого українського політика, лідера Народного Руху України В'ячеслава Чорновола.

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

4-та хвиля мобілізації. Соціальна реклама

Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

Захисні споруди у Тлумацькому районі
 
До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Місця для можливого укриття місцевого населення у випадку надзвичайної ситуації

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області