31 Липень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
31.07.2015 | Соціальний захист

Питання проживання вимушених переселенців – на контролі в райдержадміністрації

30 липня заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин провів засідання робочої групи з питань пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Заслуховувались питання працевлаштування вимушених переселенців і забезпечення умов їх проживання.

Сьогодні таких осіб у районі налічується 32, з них четверо проживають у гуртожитку Тлумацького коледжу ЛНАУ. Василь Овчарчин доручив районному центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді вивчити умови проживання дітей в сім’ях тимчасово переміщених осіб. Планується, що наступного тижня представники робочої групи відвідають такі сім’ї в одному з населених пунктів району.

За інформацією районного центру зайнятості, більшість переселенців працевлаштовані.

30.07.2015 | Актуально

На міжвідомчій нараді у прокуратурі району обговорено питання мобілізації

 

З урахуванням загостреної суспільно-політичної ситуації в державі під головуванням прокурора Тлумацького району Ігоря Григоришина минулого тижня відбулася міжвідомча нарада керівників правоохоронних органів, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та Тисменицько-Тлумацького ОРВК з питань дотримання вимог законодавства України при здійсненні шостої хвилі часткової мобілізації.

 

Детальніше >>>

30.07.2015 | Будівництво

Обговорено питання завершення будівництва водогону в селі Олеша

 30 липня голова райдержадміністрації Володимир Габурак провів нараду з питань завершення будівництва та введення в експлуатацію водогону в селі Олеша.

Детальніше >>>

30.07.2015 | Соціальний захист

Вирішуються питання соціального захисту учасників АТО 

У четвер, 30 липня, в райдержадміністрації за головування заступника голови райдержадміністрації Василя Овчарчина відбулось засідання Координаційного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій та їхнім сім’ям.

Детальніше >>>

29.07.2015 | Оголошення

До відома підприємців, майстрів народних промислів та закладів харчування!

 

18-23 серпня 2015 року в с. Великі Сорочинці (Миргородський район, Полтавська обл.) відбудеться Національний Сорочинський ярмарок.

Національний Сорочинський ярмарок – найбільший за площею, наймасштабніший і найпопулярніший ярмарково-виставковий захід України. Він має багатовікову історію, сталі традиції та динамічно розвивається. Перебуває поза політикою та слугує об’єднуючим фактором для всього суспільства.

Інформацію щодо умов участі у ярмарку можна отримати телефонами (0532) 50-82-11, (050) 302-21-21 (Єрмакова Юлія) або на сайті: http://www.yarmarok.in.ua

29.07.2015 | Анонс

Тільки для Вас маю жити,-

Для Вас цілим серцем і душею працювати,

Для Вас усе посвятити, - ба, навіть за Вас,

Як цього треба буде, й життя своє віддати.

Андрей Шептицький

9 серпня 2015 року у м.Тлумач о 13:00, в районному Народному домі, відбудеться науково-практична конференція з нагоди 150-річчя від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Запрошуємо жителів Тлумача та гостей міста взяти участь у роботі конференції.

Оргкомітет

29.07.2015 | Управління АПР РДА інформує

Про хід жнив у районі 

 

На сьогоднішній день усіма категоріями господарств розпочато збирання ранніх зернових та зернобобових культур. Всього до збирання ранніх зернових і зернобобових культур у 2015 році підлягає 10639 га, в тому числі пшениці озимої  5035 га, ячменю озимого 1156 га, озимого жита 103 га, ярої пшениці 1048 га, ярого ячменю 2655 га, вівса 564 га та 78 га гороху. Також в агроформуваннях до збирання підлягає 2906 га озимого ріпаку  та 580 га ярого ріпаку.

Детальніше >>>

28.07.2015 | Оголошення

Запрошення до участі у Конкурсі

 

(реалізація проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» в с. Колінці Тлумацького району)

Благодійна організація «Піклувальна рада Колінцівського НВК, ЗОШ І-ІІ ст. –ДНЗ «Добробут» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ») запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи (заміна вікон у Колінцівському НВК, ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ) Тлумацького району Івано-Франківської області (капітальний ремонт).

 

Детальніше >>>

28.07.2015 | ЦБС інформує

Добірка бібліотечних заходів на вшанування пам’яті князя Володимира Великого 

 

Сьогодні в Україні відзначають 1027-му річницю хрещення Київської Русі-України. Цьогорічне святкування збігається з 1000-річчям від часу упокоєння Святого Рівноапостольного Володимира, Великого Князя Київського.

 

Детальніше >>>

28.07.2015 | Оголошення

Запрошення до участі у Конкурсі

 

(реалізація проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» в с. Олеша Тлумацького району)

Організація громади «Фонд соціально-економічного розвитку с. Олеша» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи (заміна вікон та дверей) в Олешанській ЗОШ І-ІІІ ступенів (капітальний ремонт)».

 

 

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
9 серпня у Тлумачі відбудеться науково-практична Конференція, присвячена 150-річчю від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Гаряча лінія Єдиного інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей
6-та хвиля мобілізації. Соціальна реклама

Державна підтримка енергозбереження
 
Районний інформаційно-консультативний центр енергетики в м.Тлумач
 
Енергоефективний калькулятор
Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області