31 жовтень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
30.10.2014 | Будівництво

Завершується ремонт гінекологічного відділення Тлумацької ЦРЛ

 

30 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський здійснив виїзд до центральної районної лікарні з метою вивчення ходу ремонтних робіт у гінекологічному відділені.

Ремонтні роботи у цьому відділені тривають з 2013 року. Питання їхнього фінансування порушувалось на зустрічі голови облдержадміністрації Олега Гончарука з керівництвом району, представниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, органів  місцевого самоврядування,  громадськості, що відбулась 26 вересня цього року. Тоді очільник Прикарпаття пообіцяв вирішити питання фінансування завершення ремонту. Для цього з обласного бюджету було виділено 330 тис. грн.

 

Детальніше >>>

30.10.2014 | Фінансове управління РДА інформує

Про стан фінансування субвенції на реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у Тлумацькому районі

 

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет на 2014 рік» (із змінами) в місцевих бюджетах Тлумацького району передбачено 1551,6 тис. грн. субвенції на реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, зокрема поточними видатками – 494,6 тис. грн., капітальними – 1057,0 тис. грн.

Станом на 30.10.2014 року профінансовано поточними трансфертами 385,7 тис. грн. на ремонт вулиць і доріг у 16 сільських населених пунктах та 797,1 тис. грн. капітальними трансфертами в 11 сільських населених пунктах та м. Тлумач.

30.10.2014 | Житлово-комунальне господарство

Триває підготовка установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років

 

З цього приводу першим заступником голови райдержадміністрації Ігорем Бринським 24 та 29 жовтня цього року були проведені засідання комісії житлово-комунального господарства райдержадміністрації, на яких розглядались питання щодо підготовки і роботи об’єктів бюджетної сфери в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

 

Детальніше >>>

30.10.2014 | Районний відділ УДСНС України в області інформує

Проведено роз’яснення щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей 

 

Минулого тижня особовим складом районного відділу Управління ДСНС в Івано-Франківській області проведено комплексне відпрацювання   в селі Тарасівка.

З цією метою працівниками соціальних служб району, районного відділу управління  МВС України в області, Тлумацького РЕМу та УЕГГ здійснено обхід житлових будинків села, в яких проживають одинокі громадяни похилого віку, багатодітні та неблагополучні сім’ї. Під час бесід з власниками будинків було роз’яснено правила запобігання виникненню пожеж, наголошено на основних причинах та звернено увагу на виявлені порушення. Кожному з них вручено пам’ятні листівки.

30.10.2014 | Оргкомітет

Відзначено заходи, які пройдуть у районі з нагоди 96-ої річниці проголошення ЗУНР

 

29 жовтня заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин провів засідання організаційного комітету з відзначення у районі 96-ої річниці створення Західноукраїнської Народної Республіки.

В ході засідання було узгоджено план заходів, відповідно до якого 31 жовтня, напередодні пам’ятної дати, у Тлумачі відбудуться урочистості та покладання квітів до пам’ятника міністру внутрішніх справ Західноукраїнської Народної Республіки Івану Макуху.

3 листопада перший після канікул урок в загальноосвітніх закладах району буде присвячений створенню та значенню Західноукраїнської Народної Республіки. За цією ж тематикою у  листопаді відбудеться брейн-ринг для учнівської молоді у Тлумацькому Будинку дитячо-юнацької творчості.

Також у листопаді в навчально-виховних закладах району заплановані тематичні бесіди, а у бібліотечних закладах – виставки і експозиції документів з історії ЗУНР.

30.10.2014 | Соціальний захист

Відбулось засідання Координаційного комітету допомоги учасникам АТО

 

У середу, 29 жовтня, за головування заступника голови райдержадміністрації Василя Овчарчина відбулось чергове засідання Координаційного комітету допомоги учасникам АТО. Першочерговими завданнями Координаційного комітету визначені забезпечення збору інформації про загиблих і поранених  учасників антитерористичної операції та надання їм допомоги. За інформацією управління соціального захисту населення РДА, станом на 29 жовтня 2014 року налічується четверо поранених бійців-вихідців з району.

 

Детальніше >>>

29.10.2014 | Нарада

Відбулась нарада з питань організації нагородження районними відзнаками

 

У середу, 29 жовтня, в малій залі адміністративного будинку органів влади району відбулась нарада з відповідальними працівниками районних структур, які ведуть питання нагород. Провів нараду керівник апарату райдержадміністрації Іван Шкварок.

Потреба розгляду цього питання була продиктована необхідністю ознайомлення представників структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних служб з положеннями про відзнаки районної державної адміністрації та районної ради (Почесну грамоту, Грамоту Подяку), які були нещодавно затверджені відповідним розпорядженням райдержадміністрації і районної ради. Цим розпорядженням також затверджено новий склад комісії з питань нагород при районній державній адміністрації та районній раді.

Із завданнями комісії, порядком подання та розгляду клопотань для нагородження присутніх ознайомила начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату РДА Уляна Козубаш.

29.10.2014 | Актуально

Передано благодійну допомогу для захисників України

 

Впродовж минулого тижня Тлумацькою райдержадміністрацією було організовано доставку теплих речей на зимовий період для вихідців з району, які несуть службу у військових та добровольчих формуваннях в зоні проведення антитерористичної операції.

Через представників Самооборони м. Коломия наші солдати отримають 100 комплектів теплого одягу. До одного такого комплекту входять теплі куртка, штани, термобілизна (кофта і штани), біла балаклава, шведська накидка, рукавиці.

На Схід України передано також 40 індивідуальних посилок для солдат. В такий спосіб відправлено 37 шт. теплих курток, 40 шт. штанів, 68 шт. термобілизни (кофти), 68 шт. балаклав, 38 – військових черевиків, 31 – шведських накидок, 51 пару шкарпеток, 30 пар рукавиць.

Усі ці речі придбані за кошти Благодійного фонду підтримки Тлумаччини. До забезпечення солдат-вихідців з Тлумаччини фінансово долучився народний депутат України Володимир Шкварилюк.

28.10.2014 | Прес-служба Президента України інформує

Звернення Президента з нагоди 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

 

Дорогі співвітчизники!

Рівно 70 років тому наші діди й прадіди звільнили Україну від фашистських загарбників.

Ще в березні 1939 року, коли до початку Другої світової війни залишалося півроку, наша країна однією з перших відчула подих кривавої трагедії. Героїчні захисники Карпатської України вступили у нерівний бій із окупаційними військами. І відтоді протягом шести довгих та неймовірно важких років Україна була ареною спочатку ігрищ двох тоталітарних режимів, а згодом — особливо запеклих та масштабних бойових дій.

 

Детальніше >>>

28.10.2014 | Сторінки історії

Роль українського народу у перемозі антигітлерівської коаліції над нацизмом та втрати України у Другій світовій війні

 

Сьогодні минає 70 років з часу визволення України від фашистських загарбників.

До того нашою землею прокотився руйнівний воєнний вал – міста і села були знищені, економіка зруйнована, людські втрати обчислювалися мільйонами. Україна опинилася в епіцентрі війни СРСР з нацистською Німеччиною та її союзниками. До кінця літа 1941 року з території України до Червоної армії було призвано майже 3,2 млн. осіб. У складі військ Південно-Західного фронту українці становили до 50 відсотків бійців. У 1943-1945 роках з України було призвано до діючої армії ще 4,5 млн. осіб. З другої половини 1943 року і в 1944-1945 роках українці становили 60-80 відсотків солдатів у з’єднаннях Українських фронтів.

 

 

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

2014 - Рік Тараса Шевченка

 

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України!

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області