24 Липень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
23.07.2014 | Консультації з громадськістю

 

У районі  триває обговорення змін до Конституції України

 

У вівторок, 22 липня, відбулося обговорення змін до Конституції України (щодо децентралізації державної влади) у районному управлінні статистики та відділенні фонду соціального страхування від нещасних випадків і втрати працездатності в районі. З відповідною інформацією виступили керівники даних установ Ольга Базар та Василь Софяк. Учасники обговорення підтримали запропоновані зміни до Конституції України. Цього ж дня в громадах сіл Бузин, Делева та Долина було проведено обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади і змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. Перед присутніми з інформацією з даного питання виступили секретар Будзинської сільської ради Марія Іванник, Делівський сільський голова Павло Яворський та директор Делівської ЗОШ  І – ІІІ ступенів Василь Цінник, Долинський сільський голова Зіна Николин

23.07.2014 | Районний відділ У ДСНС в Івано-Франківській області інформує

Проведено роз’яснення щодо запобігання виникненню пожеж

та загибелі людей

 

У вівторок, 22 липня, особовим складом районного відділу управління ДСНС в Івано-Франківській області проведено комплексне відпрацювання   в селі Палагичі.

З цією метою працівниками соціальних служб району, районного відділу управління  МВС України в області, Тлумацького РЕМу та УЕГГ здійснено обхід житлових будинків села, в яких проживають одинокі громадяни похилого віку, багатодітні та неблагополучні сім’ї. Під час бесід з власниками будинків було роз’яснено правила запобігання виникненню пожеж, наголошено на основних причинах та звернено увагу на виявлені порушення. Кожному з них вручено пам’ятні листівки.

Проведеним оглядом встановлено, що робота виконавчого комітету Палагицької сільської ради з питань організації навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях здійснюється на належному рівні.

 

23.07.2014 | Актуально

Господарства району надали власну продукцію

для Збройних Сил України

 

Сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства району також взяли участь в заготівлі овочевої продукції та продовольчих товарів для потреб української армії. Так, фермерське господарство «Барчука», селянсько-фермерські господарсва «Марук», «Дідик», «Савчин», кооператив «Дари природи» доставили столовий буряк, моркву, цибулю, картоплю, капусту, СФГ «Едельвейс» - цукор, приватна агрофірма «Озерянська» - олію та гречку, АСПП «Азалія» - олію та макаронні вироби, ПА «Відродження» - цукор та гречку, ПА «Буківнянська» - муку, надало макаронні вироби і фермерське господарство «Савон».

Продукція, збір якої проводило управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, була відправлена в зону проведення антитериростичної операції на Сході України.

23.07.2014 | Актуально

Тлумаччина підтримала 5-ий батальйон

територіальної оборони «Прикарпаття»

 

Понад 10 тонн продуктів, медикаментів та товарів першої необхідності буде передано бійцям 5-го батальйону територіальної оборони «Прикарпаття», що дислокуються в Донецькій області, від громадськості району. На заклик підтримати Збройні Сили України відгукнулися чимало жителів, працівників установ та організацій, приватних підприємців, місцевих рад району.

 

Детальніше >>>

23.07.2014 | Влада вислухає всіх

Заступник голови райдержадміністрації

відвідав переселенців

 

Черговий візит Василя Овчарчина до гуртожитоку коледжу Львівського національного аграрного університету  22 липня цього року був зумовлений необхідністю вивчення умов проживання та постійного соціального супроводу громадян, які переселилися з небезпечних регіонів України до Тлумача.

В ході спілкування з донеччанами заступник голови райдержадміністрації наголосив, що основним завданням органів виконавчої влади у цьому питанні є максимальне вивчення запитів і потреб цих людей та пошук оптимальних рішень для того, щоб допомога не стала порожніми обіцянками.

В даний час в нашому районі вже перебувають 10 переселенців з південно-східних областей України та Автономної Республіки Крим. За словами одного з них, п. Миколи, який був змушений виїхати з анексованого Криму, сьогодні він намагається адаптуватися в Тлумачі, знайти роботу та нових друзів і однодумців. 

23.07.2014 | Актуально

Триває інвентаризація обєктів для проживання

вимушених переселенців 

 

21 та 22 липня  заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин очолив роботу виїзної комісії з питань інвентаризації та паспортизації житлових приміщень на відповідність технічним вимогам для забезпечення проживання вимушених переселенців зі Сходу України.

  Комісією, до складу якої ввійшли спеціалісти Тлумацького УЕГГ, районного  відділу  управління ДСНС України в Івано-Франківській області, управління соціального захисту населення РДА, РЕМу, відділу містобудування та архітектури і управління житлово-комунального господарства, інфраструктури та будівництва райдержадміністрації було проведено обстеження двадцяти трьох житлових будинків.

Станом на 22 липня 2014 року придатними для проживання визнані приміщення гуртожитку Тлумацького коледжу ЛНАУ та 4 житлові будинки в Обертині та Живачеві, які готові прийняти 29 людей.

22.07.2014 | Консультації з громадськістю

В Олеші говорили про внесення змін до Конституції України 

 

В територіальній громаді с. Олеша відбулося обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади та Концепції реформування місцевого самоврядування. З відповідною інформацією з даного питання виступив сільський голова Богдан Двояк.

Учасниками заходу були внесені пропозиції до проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади», зокрема, статті 118 про здійснення виконавчої влади в областях, районах, містах Київ та Севастополь здійснюють головами виконавчих комітетів (в той час як голови державних представництв здійснюватимуть тільки наглядову функцію). Також запропоновано надати можливість обласним і районним радам висловлювати недовіру головам державних представництв відповідного рівня, якщо за це проголосують не менше як дві третини складу відповідної ради.

22.07.2014 | Звернення

Шановні краяни!

 

 

На Сході України, в зоні проведення антитерористичної операції, солдати і офіцери, бійці спецпідрозділів Збройних Сил України та Національної Гвардії, інших військових формувань, вихідці з Івано-Франківської області, захищають суверенітет та територіальну цілісність держави.

З метою забезпечення військовослужбовців всім необхідним: спецзасобами, камуфляжною формою, взуттям, медикаментами, продуктами харчування (консервами, крупами), предметами особистої гігієни, питною водою та іншим у районі створено «Благодійний фонд оборони Тлумаччини».

Звертаємося до усіх небайдужих жителів району, підприємців, депутатів усіх рівнів, керівників підприємств, установ і організацій підтримати українську армію коштами, виділенням продуктів, закупівлею необхідних речей. Приймальня «Благодійного фонду оборони Тлумаччини» працює в приміщенні адміністративного будинку органів влади району за адресою м.Тлумач, вул. І.Макуха, 12 (3-ій поверх), контактні телефони: 2-37-30, 0993064123.

Сподіваємось, спільні зусилля громади сприятимуть підвищенню боєздатності армії та покращенню її матеріально-технічного забезпечення.

21.07.2014 | Актуально

В районі розпочато перевірку житла для переселенців

 

В понеділок, 21 липня, заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин провів засідання робочої групи щодо забезпечення тимчасового проживання на території району мешканців Автономної Республіки Крим та південно-східних областей України з питань організації поселення вимушених переселенців та вивчення стану приміщень, які запропонували жителі району для цих потреб.

В ході засідання сформовано склад комісії, яка здійснюватиме паспортизацію та інвентаризацію  запропонованих житлових приміщень. Утворена комісія одразу приступила до роботи.

 

21.07.2014 | Житлово-комунальне господарство

 

Калушани вивчали досвід Тлумача у питанні використання  

альтернативних видів палива

 

З 16 червня Російська Федерація припинила поставки газу в Україну і даний час відбувається тільки його транзит в бік Європейського Союзу. Надзвичайно висока ціна за цей енергоресурс та умови передоплати за нього є засобом тиску на нашу країну та її громадян. Тому одне з головних завдань держави сьогодні полягає у зменшенні обсягів споживання газу шляхом переходу на альтернативні види палива.

 

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

2014 - Рік Тараса Шевченка
 
До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області