30 Вересень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
30.09.2014 | Навчання

Відбулось засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

 

Під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Василя Овчарчина 29 вересня відбулось засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення за участі начальника районного управління юстиції Василя Чиборака, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. Метою засідання було ознайомлення присутніх із змінами у законодавстві України.

Про проведене реформування пенсійної системи, форми та методи її реалізації доповідала Світлана Дунда, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в районі, про новели податкового законодавства розповів Микола Іванішин, начальник Тлумацького відділення Тисменицької МДПІ. Заступник начальника районного центру зайнятості Василь Кебрин проінформував про можливості реалізації прав молоді на працю та проблеми, які виникають під час їхнього працевлаштування.

На наступному засіданні вирішено розглянути питання надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям, які приймають участь в антитерористичній операції.

30.09.2014 | Вітання

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання напередодні Вашого професійного свята, Всеукраїнського дня бібліотек, яке відзначатимемо 30 вересня. 

Бібліотека завжди була і залишається збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а її служителі –  вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь, провідниками нового та невпізнаного.Від щирого серця бажаємо Вам доброго здоров’я, щасливих відкриттів, нескінченного потоку шанувальників книги і творчих здобутків на благо Української держави.

 

З повагою

 

Голова районної державної адміністрації 

                         Володимир Габурак

Голова районної ради

           Михайло Вишневський

29.09.2014 | Мистецька подія

У Тлумачі відбувся благодійний концерт на допомогу армії

 

У неділю, 28 вересня, у Тлумачі відбулась мистецька подія, що мала на меті збір коштів для української армії. Ініціаторами заходу стали тлумачани, відомий на Прикарпатті та за межами краю дует Михайла і Мар’яни Гардаманів. У духовно-мистецькій пісенній зустрічі, як визначили концертну програму самі організатори, переплелись сумні і веселі пісні, роздуми про дім, про матір і батька, про дотримання Божих заповідей та випробування, які випали на долю України.

 

Детальніше >>>

29.09.2014 | Спорт

В Олеші пройшов футбольний турнір, присвячений пам’яті Михайла Грушевського

 

Уже більше як 15 років наприкінці вересня в Олеші за сприяння районної влади та меценатів проводиться футбольний турнір пам’яті Президента Української Народної Республіки Михайла Грушевського.

 

Детальніше >>>

29.09.2014 | Подія

Вшановано пам’ять борців за волю України

 

Криваво стояв у тяжкій боротьбі

За волю, за рідну державу.

Був вірним до смерті, Вкраїно, тобі

За правду, за честь і за славу!

 

У суботу, 27 вересня, в селі Олеша відзначили пам’ятну дату – 70-ту річницю бою в Братовому лісі. З  кінця 80-х років минулого століття на місці запеклих сутичок українських повстанців та військ НКВС збираються олешанці, щоб молитвою і словом вшанувати полеглих родичів і односельців. Та цьогоріч під час пам’ятних заходів згадували не тільки полеглих героїв минулого, а й Героїв Небесної Сотні, військовослужбовців Збройних сил України, мирних громадян.

 

Детальніше >>>

29.09.2014 | Соціальний захист

Обговорено питання підтримки учасників АТО та їхніх сімей

 

У районі створено Координаційний комітет допомоги учасникам антитерористичної операції. У п’ятницю, 26 вересня, заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин провів перше засідання Координаційного комітету за участі відповідальних працівників управління соціального захисту населення, відділів у справах молоді та спорту і освіти райдержадміністрації, районної лікарні, районної ради, РВ УМВС України в області.

Основними завданням новоствореного комітету було визначено збір і аналіз інформації про військовослужбовців, в тому числі загиблих і поранених, які приймали участь в АТО на Сході України, та членів їх сімей, що проживають на території району. Зазначена інформація необхідна для виявлення місць перебування військових-вихідців з району та стану їх здоров’я, забезпечення їх та їхніх сімей соціальною підтримкою.

Також було обговорено питання встановлення статусу учасника бойових дій особам, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, порядок надання якого затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 413. З цією метою доручено відповідним службам розробити пам’ятку для населення «Про надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції».

28.09.2014 | Районний відділ УДСНС України в області інформує

В Обертині школярі ознайомилися з роботою рятівників

        Наприкінці минулого тижня у селищі Обертин на території Обертинської ЗОШ І-ІІІ ст., працівниками Тлумацького районного відділу управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в області була проведена  Всеукраїнська громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!», головним завданням якої стало ознайомлення дітей та дорослих з роботою даної служби.

     

Детальніше >>>

26.09.2014 | Влада і громада

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук побував у Тлумацькому районі

 

26 вересня у великій залі адміністративного будинку органів влади району відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука з керівництвом району, представниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, органів  місцевого самоврядування, представниками депутатського корпусу районної ради, громадськості району.

 

Детальніше >>>

26.09.2014 | Відділ освіти РДА інформує

 У  районі шкільні автобуси готові перевозити дітей

 

У п’ятницю, 26 вересня, на території відділення ДАІ Тлумацького району здійснювалась перевірка шкільних автобусів, які будуть перевозити  учнів до навчальних закладів  району. В огляді транспорту взяв участь  заступник голови районної державної адміністрації Василь Овчарчин.

Такі заходи проводяться на початку кожного навчального року з метою перевірки технічного стану транспорту. Начальник відділення ДАІ з обслуговування Тлумацького району Олег Смаль наголосив на важливості цієї перевірки, адже від технічного стану  автобусів залежить безпека учнів. Він зауважив, що під час руху на автобусах, що здійснюють перевезення ор­ганізованих груп дітей, повинно бути увімкнене ближнє світло фар, під час їх посадки чи висадки школярів, повинна бути ввімкнена аварійна світова сигналізація. Перевезення організованих груп дітей здійснюються тільки у світлу пору доби і за сприятливих погодних умов.

Проведеною перевіркою встановлено, що всі оглянуті транспортні засоби технічно справні та готові до роботи.  

26.09.2014 | Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА інформує

Оголошення

 

                       Розробляється проект програми розвитку малого і середнього підприємництва Тлумацького району на 2015-2016р.р.

             Пропозиції до проекту програми просимо подавати  до 15.10.2014 року у відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

         


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

2014 - Рік Тараса Шевченка

 

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України!

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області