28 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова

Тлумацької  райдержадміністрації                                             Володимир Габурак

 

 Новини
28.03.2017 | Актуально

МВС: Запущено сервіс перевірки легітимності довідок про несудимість

Відтепер на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України за посиланням можна перевірити легітимність довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України. За допомогою сервісу можна перевірити довідки видані не пізніше 1 лютого 2017 року.

 

Детальніше >>>

28.03.2017 | Управління соціального захисту населення РДА інформує

 Відбулося засідання районної робочої групи

з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення

рівня оплати праці та дотримання норм законодавства

в частині мінімальної заробітної плати

 

У вівторок, 28 березня,  під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського відбулося засідання районної робочої групи з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Учасниками засідання проведено аналіз стану справ щодо запровадження мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час.

Згідно з інформацією Державної фіскальної служби у січні 2017 року в районі 26 суб’єктів господарювання з категорії юридичних осіб та 10 фізичних осіб-підприємців нарахували середню заробітну плату в розрахунку на одного штатного працівника в розмірі меншому законодавчо встановленого мінімуму.

За результатами засідання дано відповідні доручення керівникам установ та служб району.

28.03.2017 | Нарада

Голова райдержадміністрації провів нараду стосовно геофізичних досліджень на теренах району

 

У вівторок, 28 березня, голова районної державної адміністрації Володимир Габурак провів нараду із селищним головою Обертина Віктором Хамутом, сільськими головами сіл Яківка і Жуків – Василем Загрійчуком та Миколою Родчином.

 

Детальніше >>>

28.03.2017 | Фінанси

Cтан фінансування коштів з районного бюджету

 

За період з 20.03.2017 по 24.03.2017 з районного бюджету проведено фінансування соціальних виплат, зокрема :

- субвенція з державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу – 1225,4 тис. грн.;

- субвенція з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 436,1 тис. грн.;

 

Детальніше >>>

28.03.2017 | Прес-служба ОДА інформує

У Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему: «Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє»

Відкрила слухання Перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко. Учасники заслухали також виступи віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка та голови парламентського Комітету з питань охорони здоров’я Ольги Богомолець.

 

Детальніше >>>

27.03.2017 | Спорт

 

Відбулись матчі першого етапу чемпіонату області з волейболу

«Дитяча ліга» 

 

25 березня у спортивному комплексі міста Тлумач відбулись матчі першого етапу чемпіонату області з волейболу «Дитяча ліга» серед юнаків і дівчат 2000-2001 років народження. У змаганнях прийняли участь команди із Снятинського, Косівського, Коломийського та Тлумацького районів.

За результатами змагань першими серед юнаків були вихованці Тлумацької ДЮСШ «Колос» (тренер К. Лисейко), другими – волейболісти із Снятина, треті – юні волейболісти із Косівського району.

Серед дівчат першими стала команда Олешанської ЗОШ (тренер О. Хімейчук),  другі – представники Косівського району, треті – представники Снятинщини.

27.03.2017 | Прес-служба ОДА інформує

Як домогосподарства Прикарпаття забезпечені товарами тривалого користування

Життя сучасної людини неможливо уявити без товарів тривалого користування: побутова техніка, транспортні засоби, аудіо-відеотехніка, оргтехніка, мобільні телефони. Вони не лише створюють комфортні умови життя та поліпшують повсякденний побут домогосподарств, але і свідчать про достатній рівень матеріального добробуту сімей.

 

Детальніше >>>

27.03.2017 | Нарада

Відбулось засідання прес-служби райдержадміністрації 

 

27 березня у малій залі адмінбудівлі органів влади району відбулось засідання прес-служби райдержадміністрації під головуванням керівника апарату РДА Андрія Мозиля.

Андрій Мозиль нагадав присутнім про важливість оперативного подання інформації структурними підрозділами РДА та об’єктивного її висвітлення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації, завдяки цьому підвищується ефективність та прозорість діяльності районної державної адміністрації.

         Також члени прес-служби накреслили своє бачення діяльності прес-служби на найближчий час і перспективу.

27.03.2017 | Держенергоефективності інформує

Більше 3 тисяч родин-учасників програми «теплих» кредитів отримали понад 3 млн грн безповоротної фінансової допомоги на утеплення 

Нещодавно Урядова програма «теплих» кредитів запрацювала на повну силу і вже цього тижня її учасники отримали належне їм відшкодування витрат на впровадження енергоефективних заходів у своїх оселях.

 

Детальніше >>>

27.03.2017 | Нарада

 

Відбулась щотижнева нарада з працівниками апарату райдержадміністрації

 

У понеділок, 27 березня, згідно календарного плану райдержадміністрації на перший квартал 2017 року відбулась щотижнева нарада з працівниками районної державної адміністрації, яку провів керівник апарату РДА Андрій Мозиль.

Присутніми розглянуто питання виконання Актів і доручень Президента України та голови обласної державної адміністрації, які перебувають (перебували) на контролі (2002-2017 р.), вчасної подачі  державними службовцями електронних декларацій, призову на строкову та контрактну службу до Збройних сил України,  подання інформації на офіційний веб-сайт райдержадміністрації, виконання листів, які перебувають на контролі, тощо. Також обговорені робочі завдання на поточний тиждень.


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Військова служба за контрактом
 
Безоплатна правова допомога
Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Довкілля Прикарпаття. Дністровський регіональний ландшафтний парк
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району
 
Відеоролик "Отримав субсидію - бережи енергоресурси"
 
Соціальна реклама
 
Соціальна реклама
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області