26 Вересень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова

Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
26.09.2016 | Оголошення

Відбудеться обласна виставка-фестиваль «Молитва за життя» 

 

20 жовтня 2016 року в м.Івано-Франківськ відбудеться обласна виставка-фестиваль народної творчості для людей з інвалідністю «Молитва за життя».

Районна громадська асоціація інвалідів звертається до жителів району з особливими потребами, які бажають взяти участь у фестивалі та представити свої творчі роботи (вишивка, малюнки, поезії, декоративні вироби тощо).

За детальною інформацією звертатись до голови громадської районної асоціації інвалідів Галини Бандури телефоном 0687270168.

26.09.2016 | Сторінки історії

Хто, коли і як загинув у бабиному яру. Історична довідка до 75-х роковин злочину

Братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айзантцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва. Жертвами нацистів стали євреї, роми, українські націоналісти, радянські військовополонені, пацієнти київської психіатричної лікарні та інші національні чи соціальні групи, яких окупанти вважали ворогами або ж "просто зайвими". Бабин Яр – це некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених.

Детальніше >>>

23.09.2016 | Прес-служба ОДА інформує

У разі збільшення кількості зареєстрованих осіб субсидію не скасовують, а перераховують

Суттєвих змін у системі житлових субсидій не відбулося. Норма, відповідно до якої громадяни зобов’язані інформувати органи соціального захисту населення про зміни у складі сім’ї, діє в Україні з лютого 2015 року. Постановою №635 від 14 вересня 2016 року Кабінет Міністрів України лише конкретизував право управлінь соцзахисту призупинити нарахування субсидій у разі виявлення порушення діючого українського законодавства, наголошують в Мінсоцполітики.

 

Детальніше >>>

23.09.2016 | Сектор з питань надзвичайних ситуацій апарату РДА інформує

У районі відбулось навчання з питань цивільного захисту

 

У четвер, 22 вересня, в малій залі адміністративного будинку органів влади району відбулись функціональні навчання у сфері цивільного захисту та безпеки життєдіяльності для керівників навчальних груп з підготовки працівників суб’єктів господарювання. Навчання організували працівники сектору з питань надзвичайних ситуацій апарату райдержадміністрації (Б.Тучапський) та фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області. Діям у надзвичайних ситуаціях вчили начальник циклу практичної підготовки удосконалення керівних кадрів цього центру А. Павелко, майстер виробничого навчання удосконалення керівних кадрів В. Курилович та викладач обласних та міста Івано-Франківськ курсів удосконалення керівних кадрів центру Н.Левицький.

Детальніше >>>

23.09.2016 | Служба у справах дітей РДА інформує

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини 

 

У пятницю, 23 вересня, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації. Участь у ньому взяв заступник голови районної ради Василь Гнатюк.

На засіданні розглядались питання встановлення днів та годин для спілкування і виховання батьками, родичами малолітніх дітей, призначення опікунів малолітнім дітям, інші. З розглянутих питань прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.

Також на засіданні говорили про взяття сімей з району під соціальний супровід районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

23.09.2016 | Нарада

Відбулась нарада з міським, селищним та сільськими головами 

 

У четвер, 22 вересня, у великій залі адміністративного будинку органів влади району відбулась нарада з міським, селищним та сільськими головами. Провів нараду голова райдержадміністрації Володимир Габурак, участь у ній взяли голова районної ради Василь Двояк, перший заступник голови РДА Ігор Бринський, представники районного військового комісаріату, окремих структурних підрозділів райдержадміністрації і районних служб.

Детальніше >>>

22.09.2016 | Управління АПР РДА інформує

Розпочав роботу бурякоприймальний пункт

 

З 22 вересня цього року у районі на території колишнього паливного складу (с. Гончарівка) відкритий бурякоприймальний пункт від Чортківського цукрового заводу. Передбачається, що сировину тут прийматимуть з Тлумацького, Городенківського, Коломийського, Тисменицького районів. Оплата виробнику сировини проводитиметься з розрахунку 63 кг цукру за кожну здану тонну солодкого кореня.

Зазначимо, у Тлумацькому районі цукровий буряк у всіх господарствах посіяно на площі 120 га. Планується зібрати понад 1000 тонн цукрового буряка.

 

22.09.2016 | ЦБС інформує

У районній бібліотеці функціонує виставка української вишивки

 

Українська вишивка сягає своїм корінням у сиву давнину. Мабуть ми ніколи не зможемо довідатися, хто і коли вперше здогадався втілити в узорний мотив красу рідної природи, свої переживання та відчуття, бо через недовговічність тканини та ниток наука позбавлена можливості точно визначити час виникнення цього мистецтва.

У Тлумацькій центральній районній бібліотеці проведено фольклорно-етнографічний перегляд творчих робіт членів любительського об’єднання «Берегиня» під назвою «А над світом українська вишивка цвіте». Відвідувачі заходу почули розповіді провідного бібліотекаря абонементу Ярослави Тимінської про історію та особливості української вишивки в різних регіонах України. Адже за кольором, орнаментом, фактурою вишивки завжди можна визначити місце її виготовлення.

Учасники виставки оглянули представлені роботи, співали українських народних пісень, читали поезії та твори українських класиків.

Працівники районної центральної бібліотеки запрошують усіх бажаючих відвідати виставку вишивки.

22.09.2016 | Відділ Держгеокадастру у районі інформує

Про зміни в земельному законодавстві 

 

Зміни у законодавстві стосуються погодження документації із землеустрою. Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» від 31 серпня 2016 р. № 580 затверджено Тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії з реалізації пілотного проекту із запровадження екстериторіальності при погоджені проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Детальніше >>>

22.09.2016 | Тлумацький районний військовий комісаріат інформує

Резервісти оперативного командування «Захід» довели, що готові до виконання складних бойових завдань із захисту Батьківщини 

15 вересня на Рівненському загальновійськовому полігоні відбулось підбиття підсумків зборів з резервістами оперативного командування «Захід».

Відповідно до визначених завдань колектив окремої механізованої бригади було доукомплектовано військовослужбовцями оперативного резерву першої черги та забезпечено спроможність підрозділів виконувати бойові завдання. На заключному етапі підготовки тут відбулись бригадно-тактичні навчання з бойовою стрільбою. З нагоди закінчення підготовки військовослужбовців, які входять до оперативного резерву, в польовому таборі відбулось шикування колективу бригади.

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Соціальна реклама
 
Соціальна реклама
 
2016 РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
 
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району

 

Захисні споруди

Держава турбується про тебе
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області