21 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької  райдержадміністрації

Володимир Габурак

 

 Новини
20.11.2017 | Культура

«Вічна слава і шана героям»

 

              19 листопада  в приміщенні Народного дому села Палагичі відбувся вечір вшанування «Вічна слава і шана героям» з нагоди 4-ї річниці Дня Гідності та Свободи.

            У проведенні вечора пам'яті брали участь учасники народної творчості НД села Палагичі, клубів сіл Локітка, Попелів, Гончарівка. На заході був присутній сільський голова Ігор Петрук, який вручив грамоти і грошові премії учасникам  АТО.

           Святкову програму вечора пам'яті розпочала ведуча С. Камінська. Для присутніх прозвучали пісні: «Пливе кача» у виконанні Юлії Петрук, «Повертайся живим» - у виконанні Наталії Карабін, «Ти солдат України» у виконанні Алли Клюк, «Україна – це Я», виконала Надія Миринда, дует Наталії і Марії Бойко виконав пісню  «Над землею тумани», «У темному лісі», у виконанні вокального жіночого ансамблю НД с.Палагичі (керівник Надія Миринда), духовний твір «Маріє, Діво Пресвята» викона в Іван Кебрин, «Молитва за Україну» виконав дует «Мальви».

Під час заходу читали вірші учні місцевої школи: Оля Овчарчин, Надія Телепчук, Андріана Бойчук, Роксолана Латин, Ростислав Карбашевський.

          У виконанні дитячого колективу під керівництвом Марії Глух прозвучали твори «Ми за мир» та «Про Україну».

                   

20.11.2017 | Сторінки історії

20 листопада 2017 року виповнюється 100 років від ухвалення ІІІ Універсалу, що проголосив Українську Народну Республіку 

 

Відтоді розпочався активний етап розбудови держави.

Події Української революції 1917–1921 років стали найважливішими з точки зору формування національної ідеї та державотворчих традицій – наш народ уперше в ХХ сторіччі створив незалежну державу, мобілізувавши національні сили. Сформована тоді ідея державної незалежності стала визначальною для українського визвольного руху. Утворенням і розбудовою Української Народної Республіки, Української Держави, Західноукраїнської Народної Республіки українці довели здатність і спроможність національного державотворення.

Ключові повідомлення:

- Проголошення Української Народної Республіки стало вирішальним кроком у відродженні державності. Почався новий етап Української революції – розбудови національної держави на демократичних засадах.

- ІІІ Універсал задекларував програму соціально-економічних і політичних дій задля побудови демократичної республіки, яка мала б усі ознаки держави: кордон, гроші, законодавчу, виконавчу та судову владу, військо тощо.

- Вперше у ІІІ Універсалі було визначено територіальні межі Української Народної Республіки.

- Універсал утвердив основні права і свободи, здобуті під час Революції: свободу слова, друку, зборів, віросповідань, зібрань, союзів, страйків, свободу та недоторканість особи і житла, право представникам національних меншин вживати власну мову, національно-персональна автономія для представників єврейської, польської, російської та інших національних меншин в Україні.

- Незалежність Української Народної Республіки проголошена 22 січня 1918 року.

- З перших днів існування Українська Народна Республіка змушена була протистояти російській більшовицькій інформаційній та військовій агресії. Ця боротьба продовжується і сьогодні.

- Україна у ХХ столітті кілька разів втрачала суверенітет через внутрішні незгоди під час зовнішньої агресії. Національна єдність – обов’язкова умова збереження державності.

- У боротьбі за державність українці заплатили дорогу ціну. Втрата незалежності внаслідок більшовицької окупації після Української революції 1917–1921 років призвела до того, що злочинні тоталітарні режими – комуністичний і нацистський – забрали мільйони життів мешканців України. Один з найжахливіших злочинів комуністичного режиму – Голодомор 1932–1933 років – геноцид Українського народу був помстою радянського керівництва українцям за прагнення до свободи та незалежності.

- Упродовж ХХ століття українці не припиняли боротьби за здобуття свободи і врешті Актом 24 серпня 1991 року її остаточно утвердили.

- 24 серпня 1991 року фактично відбулося відновлення незалежності України. Тому сучасна Україна є спадкоємицею державних традицій Української революції 1917-1921 років.

- Сьогодні незалежність України є запорукою вільного розвитку держав і народів Європи, бо перешкоджає поширенню російського неоімперіалізму.

20.11.2017 | Актуально

Живи та працюй в Україні: з початку року роботодавці Івано-Франківщини подали майже 34 тисячі вакансій

 

Протягом січня-жовтня 2017 року до Івано-Франківської обласної служби зайнятості звернулось 7,3 тис. роботодавців, які подали відомості про 33,6 тис. вільних вакансій, що більше, ніж у минулому році. Так, кількість роботодавців, які звернулись до обласної служби зайнятості, збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 7,3%, а кількість вакансій - на 4,3%, інформує обласний центр зайнятості.

У службі зайнятості підкреслили, що з огляду на активізацію економічних процесів у державі, в Україні розпочинається соціальний проект під гаслом «Живи та працюй в Україні», головною метою якого є пожвавлення людей на ринку праці України. Організатором проекту виступила Служба зайнятості за підтримки органів місцевої влади. В рамках проекту по всій області будуть відбуватись інформаційні заходи, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір вакансій для роботодавців. Зокрема, в рамках проекту, будуть організовані масштабні ярмарки вакансій на найбільших підприємствах області.

За січень-жовтень 2017 року кількість осіб, працевлаштованих за сприяння обласної служби зайнятості, зросла на 0,7 тис. або 2,3% та становила 31 тисячу. При цьому, 70% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Крім того, 9,3 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, у січні-жовтні 2017 року за сприяння Івано-Франківської обласної служби зайнятості 5,7 тис. безробітних проходили професійне навчання. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зросла на 63% та становила 1,9 тис. осіб.

Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 листопада 2017 року, у порівнянні з відповідною датою 2016 року, скоротилася на 17% (на 1,7 тис.) та становила 8,6 тис. 

20.11.2017 | Нарада

 

Проведено нараду з керівниками відділів апарату РДА 

 

У понеділок, 20 листопада, відбулась щотижнева нарада з керівниками відділів апарату районної державної адміністрації, яку провів керівник апарату РДА Андрій Мозиль.

На нараді розглянуті питання планування роботи підрозділів апарату районної державної адміністрації, виконання завдань на поточний робочий тиждень та інші. Також кожен із присутніх керівників на нараді доповів про основні питання, над якими працювали відділи минулого тижня.

20.11.2017 | Анонс

Шановні жителі Тлумаччини!

        У вівторок, 21 листопада о 13:00  в приміщенні Народного дому м. Тлумач відбудеться вечір з вшанування пам’яті подвигу учасників Революції Гідності приурочений Дню Гідності та Свободи, на який запрошуємо долучитися представників громадськості, волонтерів, учасників АТО, студентську та учнівську молодь, трудові колективи підприємств, установ, організацій та всіх, хто відчуває себе патріотом нашої держави України.

      

20.11.2017 | Влада вислухає всіх

Голова райдержадміністрації провів прийом громадян

 

У понеділок, 20 листопада, з метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району голова районної державної адміністрації Володимир Габурак провів прийом громадян з особистих питань.

На прийом звернулися жителі міста Тлумача та села Королівка. Громадянами були порушені питання надання одноразової матеріальної допомоги, забезпечення житлом та доглядом за перестарілими.

Для оперативного вирішення звернень громадян та надання більш точної відповіді Володимир Габурак дав відповідні доручення керівникам відділів і управлінь райдержадміністрації згідно Закону України «Про звернення громадян».

20.11.2017 | Спорт

 

Відбулось нагородження кращих футболістів Тлумаччини

 

У  неділю,  19 листопада, в Народному Домі міста Тлумача відбулась церемонія нагородження призерів Чемпіонату та Першості Тлумацького району з футболу за підсумками сезону 2017 року.

 В ході церемонії були відзначені команди-призери, які були нагороджені медалями, кубками та грамотами. Окрім цього, за підсумками голосування представників команд, нагороди отримали кращі футболісти району. Не залишилися і осторонь кращі арбітри району, вони були нагороджені пам’ятними статуетками.               

Святкове дійство відбулася за підтримки керівництва районної і місцевої влади та районної федерації футболу.

 

Детальніше >>>

20.11.2017 | Нарада

Голова райдержадміністрації провів щотижневу нараду 

 

У понеділок, 20 листопада, у малому залі засідань органів влади району голова райдержадміністрації Володимир Габурак провів щотижневу нараду з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб.

На нараді розглядалося ряд важливих питань життєдіяльності району: завершення осінньо-польових робіт у районі, виплати заборгованості заробітних плат педагогічним та медичним працівникам, призначення житлових субсидій мешканцям Тлумаччини, освіти, пенсійного забезпечення.

Під час наради, головний лікар Тлумацької центральної районної лікарні Іван Бойчук доповів, що проводяться ремонтні роботи у лікарняному закладі, а саме замінюються вікна на енергозберігаючі.

Заслухавши звіти про роботу за минулий тиждень та інформацію про плани на наступний, Володимир Габурак надав усім керівникам відповідні доручення та завдання.

20.11.2017 | Оголошення

Відбудеться прийом громадян

 

У вівторок, 21 листопада, о 14:00 год. в приміщенні Тлумацького відділення поліції буде здійснюватись особистий прийом громадян, який проведе т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції у Івано-Франківській області Йосипів Олег Петрович.

20.11.2017 | З нагоди свята

Дорогі діти! Шановні батьки! 

 

Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Всесвітнім Днем дитини! Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Бажаємо нашим маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

 

  З повагою

 

Голова районної державної адміністрацїї

  Володимир Габурак

 

Голова

районної ради Василь Двояк


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»
Вакантні посади Тлумацької районної державної адміністрації
 
Децентралізація
 
Професійна освіта управлінських кадрів: проблеми, дослідження, досвід. Збірник наукових статей
Енергоефективність та енергозбереження

Відео:енергоефективні поради

Соціальна реклама "Я маю право"
Пам"ятка посадовій особі підприємства, установи, організацій або органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування при отриманні інформації про вчинення діяння з ознаками терористичного акту
Військова служба за контрактом
 
Соціальна реклама

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області