1 Вересень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
31.08.2015 | Управління соціального захисту РДА інформує

Призначено державну соціальну допомогу

 

У понеділок, 31 серпня, в управлінні соціального захисту населення РДА за головування заступника голови райдержадміністрації Василя Овчарчина відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

На розгляд комісії з відповідними заявами звернулися 91 заявник, з них щодо надання житлових субсидій – 56 чоловік, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям – 35. В результаті розгляду заяв вирішено надати житлові субсидії 54-ом заявникам, а державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям 34-ох заявників, відмовлено у наданні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям одній заявниці.

31.08.2015 | Соціальний захист

Відбулось засідання опікунської ради 

 

 31 серпня заступник голови РДА Василь Овчарчин провів засідання опікунської ради при райдержадміністрації. На засіданні розглядалось питання щодо звільнення жительки с. Ісаків від обов’язків опікуна (матері над недієздатним сином) відповідно до поданої нею заяви. Було заслухано інформацію територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району про те, що опікун виконувала свої обов’язки на належному рівні, дбала про лікування підопічного і жодних скарг від нього не поступало.

За результатами обговорення даного питання вирішено рекомендувати опікуну надати до опікунської ради документи, які б підтверджували неможливість виконання нею обов’язків опікуна та причину відмови.

31.08.2015 | З нагоди свята

Відзначено представників районних структур

У понеділок, 31 серпня, під час наради голови районної державної адміністрації з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб обласними нагородами за особливі заслуги у здійсненні ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, місцевих органів державної виконавчої влади, високу професійну майстерність, громадську і благодійну діяльність та з нагоди Дня незалежності України були відзначені представники районних структур і громадські активісти. Грамоту голови обласної ради та голови обласної державної адміністрації отримали начальник відділу культури РДА Галина Петрунько, приватний підприємець м. Тлумача та громадський активіст Зіновій Білуник, керуючий комунальним підприємством «Житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство» Тлумацької міської ради Володимир Ядилович. Почесну грамоту обласної державної адміністрації отримала начальник фінансового управління РДА Світлана Овчарчин.

Вручили обласні відзнаки та вітали нагороджених голова районної державної адміністрації Володимир Габурак та голова районної ради Михайло Вишневський.

31.08.2015 | Фінанси

Стан фінансування районного бюджету  

 

 

За період з 25.08.2015 по 28.08.2015 з районного бюджету проведено фінансування соціальних виплат, зокрема :

- субвенція з державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу в сумі 949,7 тис. грн.;

- субвенція з обласного бюджету на додаткові виплати ветеранам ОУН-УПА – 4,3 тис. грн.; Детальніше >>>

31.08.2015 | Прес-служба ОДА інформує

Арсеній Яценюк: Мінімальна зарплата і прожитковий мінімум будуть підвищені вже з 1 вересня

Уряд України вносить до Парламенту законопроект про збільшення соціальних стандартів для майже 12 мільйонів українських громадян. Про це заявив у “10 хвилинах” Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. Детальніше >>>

28.08.2015 | Районне управління юстиції інформує

Про порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно 

 

З 01.10.2015 року змінюється порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Таку інформацію матимуть право отримувати суди, органи прокуратури, органи місцевого самоврядування, органи внутрішніх справ, органи доходів і зборів, органи Служби безпеки та інші органи державної влади (посадові особи) у вигляді інформаційної довідки (у паперовому вигляді) лише за умови наявності укладеного договору між користувачем та адміністратором Державного реєстру прав і одержання електронного цифрового підпису для роботи з  Державним реєстром прав.              

Разом з тим повідомляємо, що адміністратором державного реєстру прав є Івано-Франківська філія державного підприємства «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України, поштова адреса   76000 м. Івано-Франківськ, вул. Шухевичів, 21, тел. - (0342) 55-91-04 адміністратори, (0342) 55-94-62 інженери, (0342) 55-94-99 приймальня та факс, (067) 505-79-07 черговий інженер.

 

28.08.2015 | Соціальний захист

Які пільги на навчання мають діти учасників АТО

 

Дітям учасників АТО держава передбачила додаткові пільги при вступі до вищих навчальних закладів.  З 5 липня 2015 року набув чинності Закон України № 425-VII "Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій та їх дітей, дітей, один з батьків яких загинув в районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій або збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, для отримання професійно-технічної та вищої освіти" щодо державної підтримки учасників бойових дій, їх дітей та дітей переселенців, котрим виписано пільги щодо вступу до навчальних закладів. Детальніше >>>

28.08.2015 | Прес-служба ОДА інформує

Минає рік від Іловайської трагедії

Цими днями минає рік від одної з найскорботніших дат в історії сучасної незалежної України.

Бої за Іловайськ в кінці серпня 2014 року стали однією з найважчих сторінок в історії АТО на сході України. Точну цифру загиблих і зниклих безвісти ми не знаємо до сьогодні. Детальніше >>>

28.08.2015 | РЦСССДМ інформує

Обговорено проблеми та перспективи працевлаштування молоді

 

У четвер, 27 серпня, на базі Тлумацького районного центру зайнятості спеціалістами РЦСССДМ, кримінально – виконавчої інспекції Тлумацького РВУМВС проведено для молодих осіб, засуджених до покарання без позбавлення волі, круглий стіл  на тему  «Проблеми та перспективи працевлаштування молоді».

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних районного центру зайнятості Богдана Самборська ознайомила учасників із умовами постановки на облік в центрі зайнятості, а також з можливістю вторинного навчання для здобуття необхідної професії. Начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ Світлана Михальчук розповіла  присутнім про ризики виїзду на роботу за кордон, як уникнути торгівлі людьми, куди звертатися у складних ситуаціях. Присутні переглянули та обговорили документальний фільм «Життя на продаж». Вони також отримали нагоду проконсультуватись із працівниками районного центру зайнятості та РЦСССДМ.

27.08.2015 | Відділ освіти РДА інформує

Відбулось засідання колегії відділу освіти РДА

У четвер, 27 серпня, у великій залі адміністративного будинку органів влади району відбулось розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації. В роботі колегії взяли участь голова РДА Володимир Габурак, голова районної ради Михайло Вишневський, заступник голови РДА Василь Овчарчин, завідувач лабораторії управління та організації освіти Івано-Франківського інституту післядипломної педагогічної освіти Ольга Нижник, керівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Гаряча лінія Єдиного інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей
Мобілізація в Україні
 
Мобілізація в Україні

Державна підтримка енергозбереження
 
Районний інформаційно-консультативний центр енергетики в м.Тлумач
 
Енергоефективний калькулятор
Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області