28 Липень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
25.07.2014 | Соціальний захист

Обговорено питання підтримки осіб з інвалідністю

 

В п’ятницю, 25 липня, заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин провів нараду з питань соціальної реабілітації інвалідів та підтримки об’єднань громадян, що мають на меті захист осіб з інвалідністю. Участь у нараді взяли начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Марія Соловій, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галина Стринаглюк, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району Петро Сулима, лікар центральної районної лікарні відповідальний за реабілітацію інвалідів Людмила Завідовська.

 

Детальніше >>>

25.07.2014 | Управління соціального захисту РДА інформує

Розроблено дорожню карту для осіб, які

переселяються з тимчасово окупованої території

та районів проведення антитерористичної операції

 

Міністерством соціальної політики України за підтримки Програми розвитку Організацій Об'єднаних Націй  розроблено «дорожню карту» стосовно вирішення питань соціального захисту населення та забезпечення першочергових потреб осіб, внутрішньо переміщених в межах країни, а саме:

 

Детальніше >>>

25.07.2014 | Соціально-економічний розвиток

Підписано Угоду з проектом

«Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO

 

У Тлумацькому районі триває поетапне провадження в життя  Швейцарсько-Українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO зі створення механізмів децентралізованого надання послуг з водопостачання.

У четвер, 24 липня, в кабінеті першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського відбулося підписання Угоди про співпрацю між Братишівською, Озерянською, Королівською сільськими радами та керівником проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

Реалізація проекту дозволить збудувати систему централізованого водопостачання до переважної більшості домогосподарств і об’єктів соціальної інфраструктури сіл району та забезпечити їх в достатній кількості якісною питною водою.

25.07.2014 | Житлово-комунальне господарство

Вивчено питання зменшення витрат енергоресурсів

у навчальних закладах району

 

23-24 липня перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський здійснив робочі поїздки з питань організації роботи котелень шкіл району в умовах економії енергоресурсів, зокрема, газу.

В навчальних закладах сіл Королівка, Пужники, Бортники, Яківка, Гарасимів, Живачів, Підвербці, Ісаків, Озеряни, Нижнів, Палагичі, Гринівці було проведено огляд котельних установок з метою їх подальшої модернізації або заміни.

 

Детальніше >>>

25.07.2014 | Актуально

Організовуються заходи з інвентаризації житла для переселенців

 

Впродовж тижня районна комісія з питань інвентаризації та паспортизації житлових приміщень для забезпечення проживання вимушених переселенців зі Сходу України проводила виїзди до окремих населених пунктів району.

У четвер, 24 липня, під час наради із міським, селищним та сільськими головами  було вирішено створити такі ж комісії у селах району. Відповідне доручення дав заступник голови районної державної адміністрації Василь Овчарчин виконавчим комітетам місцевих рад.

 

24.07.2014 | Управління соціального захисту РДА роз’яснює

Про зміни у законодавстві

 

Прийнято спільний наказ Міністерства соціальної політики України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України від 03.06.2014 року №383/684/698 «Про затвердження Змін до Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 07.07.2014 року за №738/25515.

 

Детальніше >>>

24.07.2014 | Актуально

Роз’яснено порядок проведення часткової мобілізації

 

23 липня 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон № 1595-VII «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію». Відповідно до Указу «Про часткову мобілізацію» мобілізація проводитиметься в усіх областях України, окрім анексованого Криму, впродовж 45 діб. 

 

Детальніше >>>

23.07.2014 | Консультації з громадськістю

 

У районі  триває обговорення змін до Конституції України

 

У вівторок, 22 липня, відбулося обговорення змін до Конституції України (щодо децентралізації державної влади) у районному управлінні статистики та відділенні фонду соціального страхування від нещасних випадків і втрати працездатності в районі. З відповідною інформацією виступили керівники даних установ Ольга Базар та Василь Софяк. Учасники обговорення підтримали запропоновані зміни до Конституції України. Цього ж дня в громадах сіл Бузин, Делева та Долина було проведено обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади і змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. Перед присутніми з інформацією з даного питання виступили секретар Будзинської сільської ради Марія Іванник, Делівський сільський голова Павло Яворський та директор Делівської ЗОШ  І – ІІІ ступенів Василь Цінник, Долинський сільський голова Зіна Николин

23.07.2014 | Районний відділ У ДСНС в Івано-Франківській області інформує

Проведено роз’яснення щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей

 

У вівторок, 22 липня, особовим складом районного відділу управління ДСНС в Івано-Франківській області проведено комплексне відпрацювання   в селі Палагичі.

З цією метою працівниками соціальних служб району, районного відділу управління  МВС України в області, Тлумацького РЕМу та УЕГГ здійснено обхід житлових будинків села, в яких проживають одинокі громадяни похилого віку, багатодітні та неблагополучні сім’ї. Під час бесід з власниками будинків було роз’яснено правила запобігання виникненню пожеж, наголошено на основних причинах та звернено увагу на виявлені порушення. Кожному з них вручено пам’ятні листівки.

Проведеним оглядом встановлено, що робота виконавчого комітету Палагицької сільської ради з питань організації навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті та громадських місцях здійснюється на належному рівні.

23.07.2014 | Актуально

Господарства району надали власну продукцію

для Збройних Сил України

 

Сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства району також взяли участь в заготівлі овочевої продукції та продовольчих товарів для потреб української армії. Так, фермерське господарство «Барчука», селянсько-фермерські господарсва «Марук», «Дідик», «Савчин», кооператив «Дари природи» доставили столовий буряк, моркву, цибулю, картоплю, капусту, СФГ «Едельвейс» - цукор, приватна агрофірма «Озерянська» - олію та гречку, АСПП «Азалія» - олію та макаронні вироби, ПА «Відродження» - цукор та гречку, ПА «Буківнянська» - муку, надало макаронні вироби і фермерське господарство «Савон».

Продукція, збір якої проводило управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, була відправлена в зону проведення антитериростичної операції на Сході України.


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

2014 - Рік Тараса Шевченка
 
До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області