3 Вересень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкавопросимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
2.09.2014 | Спорт

Результати футбольних матчів

районного чемпіонату із футболу

 

28 та 31 серпня відбулись матчі ІІ кола чемпіонату району з футболу. Результати матчів наступні :

 

І ліга

 

ІІ ліга

 

Остриня - Нижнів

1:4

Антонівка - Буківна

0:2

Королівка -Надорожна

2:1

Вікняни - Локітка

8:3

Колінці - Палагичі

1:0

Олешів - Петрилів

3:0

Тлумач - Прибилів

0:1

Братишів - Гостів

1:0

Живачів - Грушка

0:2

Гринівці - Живачів-2

3:0

Олеша - Ісаків

2:2

Озеряни - Пужники

0:2

 

 

Хотимир - Бортники

2:0

2.09.2014 | Інвестиції у майбутнє

Діти малювали Україну

 

31 серпня на площі Героїв Майдану у м. Тлумач та 1 вересня на території Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів відділом у справах молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, будинком дитячо-юнацької творчості проведено розважально-ігрову програму та конкурс малюнка на асфальті «Наша країна – рідна Україна!».

 

Детальніше >>>

2.09.2014 | Фінансове управління РДА інформує

Фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони

навколишнього природного середовища

 

З обласного фонду охорони навколишнього природного середовища районному бюджету виділено кошти в сумі 2281,0 тис. грн на виконання робіт, пов’язаних з поліпшенням технічного стану та благоустрою водойми в м. Тлумачі  (2000,0 тис. грн.), проведення заходів з охорони підземних вод та ліквідації джерел їх забруднення на території Тлумацького коледжу Львівського національного аграрного університету на вул. Грушевського, 41 у м. Тлумачі  (81,0 тис. грн.), відновлення гідрологічного режиму та санітарного стану р. Вікно з притоками у с. Кутище Тлумацького району (100,0 тис. грн.), відновлення гідрологічного режиму та санітарного стану р. Вікно з притоками у с. Вікняни Тлумацького району (100,0 тис. грн).

2.09.2014 | Актуально

Російські канали, що заборонені для ретрансляції

 

Перелік російських телевізійних каналів, які заборонені для ретрансляції на території України відповідно до рішень Національної ради № 292 та 297 від 17.07.2014 року та Ухвал Окружного адміністративного суду м. Києва:

 

Детальніше >>>

1.09.2014 | Актуально

Відлунав Перший дзвоник в школах Тлумацького району

 

Першого вересня мелодійні звуки шкільного дзвоника cкликали всю шкільну родину Тлумаччини на відзначення початку нового навчального року. В урочистих заходах взяли участь очільники району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб, представники відділу освіти райдержадміністрації.

Цього року першовересневий дзвоник покликав до шкіл м.Тлумача та сіл району 480 першокласників. Він відрізнятиметься від минулорічних тим, що у загальноосвітніх закладах району навчатимуться 8 школярів із південно-східних областей України. Троє дітей вимушених переселенців влаштовані в дошкільні навчальні заклади.

Темою першого уроку для учнів «За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ» розкрито споконвічну боротьбу українців за власну свободу через призму її героїчних сторінок – Cічового Cтрілецтва, визвольних змагань, Революції Гідності та сьогодення.

1.09.2014 | Влада вислухає всіх

 Голова райдержадміністрації провів прийом громадян 

                                                        

У понеділок, 1 вересня, відбувся усний прийом громадян головою райдержадміністрації Володимиром Габураком. На прийомі побували 5 громадян із міста Тлумач,  сіл Гарасимів, Підвербців та Братишева, які порушували питання надання грошової допомоги на придбання спортивного інвентарю, оплати за земельні паї, працевлаштування.

        За підсумками прийому керівникам відділів та управлінь райдержадміністрації доручено вивчити порушені питання, напрацювати шляхи їх вирішення  і надати відповіді заявникам відповідно до Закону України «Про звернення громадян». 

 

 

29.08.2014 | Оголошення

 

Розпочато збір матеріалів для нагородження літературно-мистецькою премією ім. Г.Крука

 

Рішенням сесії районної ради від 09 серпня 2012 р. № 244-15/12 засновано щорічну літературно-мистецьку премію Тлумаччини  імені Григора Крука.

Премія присуджується трьом особам в таких номінаціях:  образотворче (живопис, скульптура, графіка тощо) і декоративно-прикладне мистецтво; художня література та публіцистика; народознавство (етнографія, фольклор); музейна справа; музичне мистецтво; творче надбання краю.

Лауреатами Премії можуть стати (вік не обмежений) літератори, композитори, художники, журналісти, артисти, майстри народної творчості, кіно-, фото-майстри, творчі працівники закладів культури, етнографи, фольклористи, краєзнавці,  художні колективи та окремі виконавці, які виявили значні творчі успіхи, ведуть активну громадську роботу як на Тлумаччині, так і за її межами (стосується насамперед творчих осіб). 

Висунення кандидатів на присудження Премії (автобіографічні дані, подання з відображенням основних досягнень кандидатур) здійснюється громадськими організаціями, трудовими колективами та членами комісії до 30 вересня ц.р. за адресою: 78000, Івано-Франківська область, м. Тлумач, вул. Макуха, 12, каб.11 (інформаційно-аналітичний відділ апарату райдержадміністрації). Довідки за телефоном 2-36-39, 2-22-40.

29.08.2014 | Соціальний захист

Призначено  державну соціальну допомогу

 

На цьому тижні, під головуванням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марії Соловій відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

На розгляд комісії звернулося 61 заявник.  Із них  по питанню надання житлових субсидій на ТП і СГ – 2, призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям – 51, пільги – 8.

В результаті розгляду вирішено надати житлові субсидій, пільги та державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям 60 заявникам, 1 –  відмовлено у їх призначенні,на доопрацювання – 1.

 

28.08.2014 | Соціальний захист

Зміни в законодавстві щодо надання пільг

працівникам освіти, медицини та культури

 

9 липня 2014 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 242 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 31 березня 2003 р. № 426 і від 28 травня 2008 р. № 530», якою врегульовані питання щодо порядку надання пільг, компенсацій і гарантій працівникам бюджетних установ. Зазначена постанова набрала чинність 23 липня 2014 року.

Детальніше >>>

28.08.2014 | Відділ освіти райдержадміністрації інформує

Відбулось розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації

 

У середу, 27 серпня, у великій залі адмінбудинку відбулось розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації. В колегії взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Габурак, голова районної ради Михайло Вишневський, начальник відділу освіти Володимир Пеник, керівники загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району.

              

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
2014 - Рік Тараса Шевченка

 

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України!

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області