24 Травень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
24.05.2016 | Соціальний захист

Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України

 

При обласній державній адміністрації та обласній раді з метою реалізації рішення обласної ради від 18.03.2016 року № 113-4/2016 «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України» створена комісія із встановлення осіб бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України. Детальніше >>>

23.05.2016 | Спорт

Результати футбольних турнірів і зустрічей

 

У неділю, 22 травня, на стадіоні «Рух» у м. Івано-Франківську відбувся 9 тур чемпіонату області з футболу серед команд першої ліги, в якому футбольний клуб «Придністров’я» грав на виїзді з ФК «НІКА» м. Івано-Франківськ. Матч юнацьких складів завершився з рахунком 3:0 на користь господарів. У матчі дорослих з рахунком 3:0 перемогу святкували також господарі.

Детальніше >>>

23.05.2016 | Відділ культури РДА інформує

Мистецтво нашого села: свої таланти представили аматори Петрова

 

У населених пунктах району тривають творчі звіти колективів народної творчості перед населенням «Мистецтво нашого села». У неділю, 22 травня, такий звіт відбувся в селі Петрів.

Детальніше >>>

23.05.2016 | ЦБС інформує

У Тлумачі відзначили річницю перепоховання Тараса Шевченка

 

Унікальна творчість та подвижницьке життя Тараса Шевченка зробили його постать одним із найпотужніших, найпривабливіших і найвідоміших символів України та українського народу. Елементом культу Шевченка стали щорічні відзначення не тільки дня його народження – 9 березня, смерті – 10 березня, а й перепоховання – 22 травня.

Детальніше >>>

23.05.2016 | Сторінки історії

Віче за полковником Громом

 

У неділю, 22 травня, у День Героїв, в селі Петрилів відбулося пам’ятне віче, приурочене уродженцю села, командиру Воєнної округи-4 «Говерля» Групи «УПА-Захід», референту Служби безпеки ОУН Карпатського краю, полковнику Миколі Твердохлібу – «Грому». 17 травня 1954 року він разом з дружиною Ольгою загинув у бункері на горі Березовачка поблизу села Зелена Надвірнянського району. І ось уже впродовж 25-ти років жителі Петрилова та родичі полковника у травневі дні збираються біля символічної могили та пам’ятника Миколі Твердохлібу, встановленому у 1996 році, щоб вшанувати свого відважного земляка і справжню легенду українських повстанців.

Детальніше >>>

23.05.2016 | Подія

З нагоди Дня Героїв у Тлумачі відзначили учасників антитерористичної операції

 

У п’ятницю, 20 травня, в районному Народному домі міста Тлумача відбувся тематичний вечір «Борцям за волю України», приурочений Дню Героїв. Вшанувати Героїв минулого і сучасності прийшли керівники району і міста, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ і організацій, Тлумацького районного військового комісаріату, громадсько-політичних об’єднань, учнівська молодь, жителі районного центру.

Детальніше >>>

23.05.2016 | Соціальний захист

Призначено одноразову грошову допомогу  

 

Минулого тижня в райдержадміністрації за головування першого заступника голови РДА Ігоря Бринського відбулося засідання комісії з розгляду звернень громадян району про надання одноразової грошової допомоги.

Комісія опрацювала 101 заяву від жителів району. За результатами розгляду заяв призначено одноразову грошову допомогу 48-ми малозабезпеченим непрацездатним  громадянам та родинам, члени сімей яких несуть службу в зоні проведення  АТО, на суму 18800 грн. Відмовлено у наданні одноразової грошової допомоги 53-ом громадянам. 

20.05.2016 | Служба у справах дітей РДА інформує

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей 

 

У четвер, 19 травня,  перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Бринський провів засідання комісії з питань захисту прав дітей райдержадміністрації. Розглядалися питання доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей та доцільності надання дозволу на тимчасовий виїзд за кордон неповнолітньої дитини. Окрім того, були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинились в складних життєвих ситуаціях.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.

20.05.2016 | Спорт

Учень Тлумацької гімназій – бронзовий призер чемпіонату Європи з КУНГФУ

З 12 по 15 травня у м. Львів проходив чемпіонаті Європи з КУНГФУ у рамках відкритого чемпіонату світу за версією ММА (Mix Mortal Art).

Учень 2 Б класу Тлумацької гімназії Богдан Бойчук (тренер Руслан Хімейчук) за результатами змагань став бронзовим призером чемпіонату. У фінальному двобої Богдан здобув жадану для себе і вагому для збірної України перемогу.

20.05.2016 | Оголошення

Увага! Оголошується відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги.

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Гаряча лінія Єдиного інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району

 

Захисні споруди

Дорожня карта медичного обслуговування учасників АТО на прикарпатті
 
Соціальна реклама
 
Соціальна реклама

Державна підтримка енергозбереження
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області