4 Серпень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
4.08.2015 | Інспекція Держенергонагляду в області інформує

Про переваги багатозонного лічильника електричної енергії

 

В час зростання тарифів на комунальні послуги, в тому числі на електроенергію, економічно вигідним для населення області буде встановлення багатозонного (багатотарифного) лічильника обліку електричної енергії.

 

Детальніше >>>

3.08.2015 | Оголошення

До відома керівників підприємств, установ та організацій! 

 

27-28 жовтня 2015 року в м. Києві заплановано проведення Міжнародного форуму для сталого розвитку GREEN MIND – 2015 (далі - форум).

Ініціаторами форуму виступають Торгово-промислова палата України, Всеукраїнська громадська організація «Жива планета», та інші громадські організації, за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України й інших органів державної влади.

 

Детальніше >>>

3.08.2015 | Влада вислухає всіх

Голова РДА Володимир Габурак здійснив прийом громадян

 

У понеділок, 3 серпня, голова райдержадміністрації Володимир Габурак здійснив прийом громадян з особистих питань. На прийомі побували семеро жителів міста Тлумача, сіл Олеша, Прибилів і Петрів, які порушували питання працевлаштування, ремонту житлового будинку, надання одноразової грошової допомоги.  

За підсумками прийому громадянам надано необхідні роз’яснення на місці, а окремі питання доручено вивчити керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та напрацювати шляхи їх вирішення.

3.08.2015 | Анонс

Тільки для Вас маю жити,-

Для Вас цілим серцем і душею працювати,

Для Вас усе посвятити, - ба, навіть за Вас,

Як цього треба буде, й життя своє віддати.

Андрей Шептицький

9 серпня 2015 року у м.Тлумач о 13:00, в районному Народному домі, відбудеться науково-практична конференція з нагоди 150-річчя від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Запрошуємо жителів Тлумача та гостей міста взяти участь у роботі конференції.

Оргкомітет

3.08.2015 | РВ УДСНС України в області застерігає

Дотримуйтесь вимог пожежної безпеки під час жнив!

 

Залишений недопалок, непогашений сірник чи іскорка, що вилетіла із несправного іскрогасника трактора чи автомобіля, можуть стати причиною пожежі. Крім того, не можна забувати й про те, що нещадне полум’я, особливо при сильному вітрі, швидко розповсюджується з одного поля на інше. Вогонь на відкритій території в безвітряну погоду може розповсюджуватися зі швидкістю до 4-х км за годину, а у вітряну – до 30 км/год., а висота полум’я досягати двох метрів. Найбільш загрозливою є пожежа, яка розповсюджується при сильному вітрі з різкими змінами напрямку та швидкості.

Детальніше >>>

31.07.2015 | Соціальний захист

Питання проживання вимушених переселенців – на контролі в райдержадміністрації

30 липня заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин провів засідання робочої групи з питань пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Заслуховувались питання працевлаштування вимушених переселенців і забезпечення умов їх проживання.

Сьогодні таких осіб у районі налічується 32, з них четверо проживають у гуртожитку Тлумацького коледжу ЛНАУ. Василь Овчарчин доручив районному центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді вивчити умови проживання дітей в сім’ях тимчасово переміщених осіб. Планується, що наступного тижня представники робочої групи відвідають такі сім’ї в одному з населених пунктів району.

За інформацією районного центру зайнятості, більшість переселенців працевлаштовані.

30.07.2015 | Актуально

На міжвідомчій нараді у прокуратурі району обговорено питання мобілізації

 

З урахуванням загостреної суспільно-політичної ситуації в державі під головуванням прокурора Тлумацького району Ігоря Григоришина минулого тижня відбулася міжвідомча нарада керівників правоохоронних органів, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та Тисменицько-Тлумацького ОРВК з питань дотримання вимог законодавства України при здійсненні шостої хвилі часткової мобілізації.

 

Детальніше >>>

30.07.2015 | Будівництво

Обговорено питання завершення будівництва водогону в селі Олеша

 30 липня голова райдержадміністрації Володимир Габурак провів нараду з питань завершення будівництва та введення в експлуатацію водогону в селі Олеша.

Детальніше >>>

30.07.2015 | Соціальний захист

Вирішуються питання соціального захисту учасників АТО 

У четвер, 30 липня, в райдержадміністрації за головування заступника голови райдержадміністрації Василя Овчарчина відбулось засідання Координаційного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій та їхнім сім’ям.

Детальніше >>>

29.07.2015 | Оголошення

До відома підприємців, майстрів народних промислів та закладів харчування!

 

18-23 серпня 2015 року в с. Великі Сорочинці (Миргородський район, Полтавська обл.) відбудеться Національний Сорочинський ярмарок.

Національний Сорочинський ярмарок – найбільший за площею, наймасштабніший і найпопулярніший ярмарково-виставковий захід України. Він має багатовікову історію, сталі традиції та динамічно розвивається. Перебуває поза політикою та слугує об’єднуючим фактором для всього суспільства.

Інформацію щодо умов участі у ярмарку можна отримати телефонами (0532) 50-82-11, (050) 302-21-21 (Єрмакова Юлія) або на сайті: http://www.yarmarok.in.ua


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
9 серпня у Тлумачі відбудеться науково-практична Конференція, присвячена 150-річчю від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Гаряча лінія Єдиного інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей
6-та хвиля мобілізації. Соціальна реклама

Державна підтримка енергозбереження
 
Районний інформаційно-консультативний центр енергетики в м.Тлумач
 
Енергоефективний калькулятор
Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області