5 Липень 2015
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
3.07.2015 | Влада і громада

Обговорено питання створення об’єднаної територіальної громади в центром у Тлумачі

 

В п’ятницю, 3 липня, в малій залі адміністративного будинку органів влади району проведено консультації щодо реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у Тлумацькому районі і, зокрема, об’єднання 14 сільських рад району і Тлумацької міської ради в одну громаду з центром у Тлумачі.

 

Детальніше >>>

3.07.2015 | Оргкомітет

Триває підготовка до науково-практичної конференції з нагоди ювілею Шептицького

Як повідомлялося раніше, 9 серпня у Тлумачі відбудеться науково-практична конференція, присвячена 150-річчю від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Про інформаційну кампанію та підготовку збірника матеріалів конференції, коло запрошених і програму заходу говорили на черговому засіданні організаційного комітету, яке відбулося 3 липня за головування заступника голови районної ради Василя Двояка, співголови оргкомітету.

Участь у роботі оргкомітету взяли перший заступник голови РДА І.Бринський та його члени – о. Павло Дутчак, Андрій Білас, Мар’яна Бодак, Михайло Клюк, Галина Петрунько, Володимир Посацький, Уляна Козубаш, а також секретар виконкому Тлумацької міської ради Володимир Батіг. 

За результатами розгляду пропозицій щодо проведення конференції вирішено підготувати мультимедійну презентацію життєвого шляху митрополита Андрея Шептицького та забезпечити широке інформування громадськості району, визначено творчі колективи, які братимуть участь у програмі заходу. З розглянутих питань дано відповідні доручення.

3.07.2015 | Нарада

У районі облаштують стоянки для великовантажних автомобілів

 

У п’ятницю, 3 липня, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський провів засідання районної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху за участі начальника відділу житлово-комунального господарства РДА Романа Качура, головного інженера філії «Тлумацький райавтодор» Богдана Турчина, депутата районної ради Ярослава Петрука.

Упродовж літа на головних автомагістралях області діє обмеження руху вантажних автомобілів. Оскільки при температурі вище 28°С під тиском вантажу руйнується дорожнє покриття, утворюється колійність, що негативно впливає на безпеку дорожнього руху, то вантажівкам, вага яких перевищує 28 тонн, вдень їздити заборонено. Обмеження діє з 10:00 до 22:00.

Ігор Бринський повідомив присутнім про мету засідання - облаштування в селі Нижнів стоянки для великовантажних автомобілів. Така ж стоянка буде створена між селами Остриня і Олешів (біля лісосмуги). Філії «Тлумацький райавтодор» доручено встановити відповідні знаки для позначення стоянки.

3.07.2015 | Прес-служба ОДА інформує

В ОДА розглянули питання будівництва заводу у Тлумацькому районі 

3 липня голова райдержадміністрації Володимир Габурак взяв участь у нараді з представниками міжнародного концерну «Сен-Гобен, яка відбулась в обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Басараба.

Концерн «Сен-Гобен» інвестує у будівництво заводу з виробництва гіпсокартону. Підприємство планують розмістити на території Хотимирської сільської ради у Тлумацькому районі, де з 2010 року введено в експлуатацію кар'єр з видобутку гіпсового каменю. Поблизу нього відвели 3 гектари землі для спорудження виробничих приміщень підприємства. Детальніше >>>

3.07.2015 | Актуально

Голова РДА Володимир Габурак побував на Донеччині

 

Нещодавно голова райдержадміністрації Володимир Габурак у складі делегації голів районних державних адміністрацій Івано-Франківщини побував з робочою поїздкою в Донецькій області, де тривають роботи з будівництва фортифікаційних споруд. З квітня цього року будівельники-добровольці від різних районів і областей України споруджують бліндажі, окопи та вогневі позиції. Це дозволить забезпечити українським військовим умови для ведення оборони, зменшення їх втрат і ускладнення наступу ворога. Детальніше >>>

3.07.2015 | Нарада

В райдержадміністрації обговорили питання підготовки і проведення жнив  

У четвер, 2 липня, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський провів нараду з керівниками агроформувань району. Участь у нараді також взяли представники відділу статистики в районі, управління Держпраці України в Івано-Франківській області, районного відділу Управління ДСНС в області, відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України. Розглядалися питання стану підготовки до проведення жнив у районі, охорони праці під час проведення жнив та дотримання правил пожежної безпеки. Детальніше >>>

2.07.2015 | Оголошення

 

 

3 липня 2015 року о 19:00 в академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка (м. Івано-Франківськ) відбудеться концерт фольклорно-естрадного гурту «Горицвіт» для учасників АТО та їхніх сімей. Вхід вільний.

2.07.2015 | Управління соціального захисту населення РДА інформує

Відбулось засідання комісії з питань надання

населенню житлових субсидій

 

У середу, 1 липня, під головуванням  начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Марії Соловій відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

На розгляд комісії звернувся 71 заявник. З них 52 особи щодо надання населенню житлових субсидій, 19 – призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям.

В результаті розгляду було вирішено надати житлові субсидії  36 заявникам,  документи на доопрацювання 16, державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям – 18, а 1 заявнику відмовлено у наданні державної соціальної допомоги.

2.07.2015 | Влада і громада

Проведено консультації щодо добровільного об’єднання територіальних громад

З метою виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» і враховуючи думку громадськості в процесі розроблення проекту перспективного плану, 1 липня, керівник апарату райдержадміністрації Іван Шкварок та начальник фінансового управління РДА Світлана Овчарчин провели консультації з питань підготовки проекту перспективного плану формування територій об’єднаних громад в селищі Обертин, селах Олеша та Нижнів. Участь у зустрічі взяли сільські голови потенційних адміністративних центрів, члени виконавчих комітетів сільських рад району, депутати місцевих рад, громадськість. Детальніше >>>

2.07.2015 | Управління соціального захисту РДА інформує

До уваги осіб, які користуються пільгами на житлово-комунальні послуги!

 

З 1 липня 2015 року право на отримання пільг з оплати послуг за користування житлом, комунальних послуг, паливом, скрапленим газом, телефоном визначається залежно від середньомісячного сукупного доходу сімї осіб, які мають право на пільги. Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
9 серпня у Тлумачі відбудеться науково-практична Конференція, присвячена 150-річчю від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького
Гаряча лінія Єдиного інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
6-та хвиля мобілізації. Соціальна реклама

Районний інформаційно-консультативний центр енергетики в м.Тлумач
 
Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади
 
Енергоефективний калькулятор
Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції

.

Цивільний захист населення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області