21 жовтень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
20.10.2014 | Влада вислухає всіх

Голова райдержадміністрації провів прийом громадян 

                                                        

У понеділок, 20 жовтня, відбувся усний прийом громадян головою райдержадміністрації  Володимиром Габураком. На прийомі побували 5 громадян із сіл Підвербці, Нижнів, Бортники та м. Тлумач, які порушували питання надання матеріальної допомоги на лікування, грошової допомоги для підводу води до житлового будинку, присвоєння статусу ОУН УПА, про часткову заміну труби на водогоні с. Нижнів.

За підсумками прийому керівникам відділів та управлінь райдержадміністрації доручено вивчити порушені питання, напрацювати шляхи їх вирішення  і надати відповіді заявникам відповідно до Закону України «Про звернення громадян». 

20.10.2014 | Спорт

Відбувся розіграш Суперкубка району  з футболу

 

18 жовтня у м. Тлумач на стадіоні «Колос» відбувся  районний турнір з футболу, присвячений пам'яті  Б.  Трофановича. У турнірі прийняли участь   8 команд району. Перемогу здобула команда с. Гарасимів

19 жовтня на стадіоні «Колос» відбувся розіграш Суперкубка району  з футболу між переможцем кубку району командою Прибилів та переможцем чемпіонату району з футболу командою с. Грушка.  З рахунком 1:0 перемогла команда с. Прибилів.

 Цього ж дня у селищі Обертин відбувся районний турнір з міні–футболу, присвячений 72-ій річниці створення УПА. В турнірі прийняли учвасть 6 команд. Перемогу здобула команда с. Жуків, ІІ місце – команда селища Обертин, ІІІ  – с. Яківка.        

20.10.2014 | Мистецтво

Знайомимось ближче – кандидати на присудження премії ім. Григора Крука

 

Як ми повідомляли раніше, у цьому році на здобуття премії ім. Г. Крука претендують перекладач, науковець, викладач Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Андрій Білас, історик і краєзнавець, ветеран педагогічної праці Михайло Дземан, директор народного краєзнавчого музею села Кутище Йосип Пона. Представляємо більш детальнішу інформацію про кожного з них.

 

Детальніше >>>

20.10.2014 | Фінансове управління РДА інформує

Про виконання бюджету району за 9 місяців 2014 року

 

   Повідомляємо, що станом на 01.10.2014 року дохідна частина бюджету району по власних надходженнях загального фонду виконана на 105,0%, або 705,2 тис. грн. більше уточненого плану, з уточненого плану 14006,7 тис. грн. поступило  14711,9 тис. грн. Уточнений план спеціального фонду виконаний на 92,0%, або 258,4 тис. грн. менше плану, з уточненого плану 3241,7 тис. грн. поступило 2983,3 тис. грн. 

Із доведених Міністерством фінансів України показників доходів, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, виконання становить 101,8% (при плані 11025,9 тис. грн. поступило 11220,5 тис. грн.).

Впродовж січня-вересня 2014 року з державного бюджету отримано дотації вирівнювання в сумі 70766,8  тис. грн.

Видаткова частина бюджету району загального фонду за січень-вересень 2014 року виконана на 75,0 %. Із уточнених річних призначень 210178,6 тис. грн.  освоєно 157687,4 тис. грн.

Станом на 01.10.2014 року прострочена кредиторська заборгованість із кредиторська заборгованість із виплати заробітної плати з нарахуваннями, енергоносіях, продуктах харчування та медикаментах відсутня

20.10.2014 | Нарада

 

Триває робота з переведення котелень району на альтернативні види палива

 

17 жовтня у першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бринського відбулась нарада з питань переведення котелень району на альтернативні види палива за участі начальника відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури управління житлово-комунального господарства, інфраструктури та будівництва райдержадміністрації Романа Качура, начальника відділу освіти РДА Володимира Пеника, директора «Дирекції Теплопостачання» Олексія Олійника, сільських голів сіл Гарасимів, Пужники, Нижнів, Живачів, Остриня.

В перелічених населених пунктах заплановано переведення котелень загальноосвітніх закладів на альтернативні види палива (дрова,вугілля). На  нараді обговорено терміни проведення відповідних робіт та надано сільським головам необхідну документацію. Також розглянуто питання укладання угод на обслуговування котелень та затвердження тарифів.

17.10.2014 | Нарада

 

Маршрути автобусних перевезень повинні бути зручними для населення

 

Про це йшла мова на зустрічі першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського з перевізниками, які здійснюють маршрут Яківка–Івано-Франківськ, Гончарів–Івано-Франківськ, що відбулася у п’ятницю, 17 жовтня. Участь у зустрічі також взяли селищний голова Обертина Ігор Соловка, сільський голова села Яківка Василь Луцик, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Зоряна Баранська.

З метою організації зручного для жителів населених пунктів Гончарів, Обертин, Хотимир, Озеряни та інших графіку руху автобусів узгоджено маршрути перевізників.

 

17.10.2014 | Нарада

Відбулось засідання спостережної комісії РДА

 

У п’ятницю, 17 жовтня, заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин провів засідання спостережної комісії райдержадміністрації. Одним із питань порядку денного було питання координації роботи районних служб щодо осіб, звільнених з місць позбавлення волі у серпні 2014року.

Комісією також розглянуто інформацію Тлумацького районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції про осіб, які засуджені до громадських та виправних робіт, осіб, звільнених від відбування покарання у вигляді обмеження волі та позбавлення волі, про соціальний захист осіб, звільнених з місць позбавлення волі. В результаті засідання комісії було дано ряд доручень керівникам структурних підрозділів.

17.10.2014 | Соціально-економічний розвиток

Про хід реалізації в районі проекту DESPRO

 

За інформацією відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації, станом на 16.10.2014 року в районі здійснено наступні заходи щодо реалізації Швейцарсько-Українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO:

-          в селі Озеряни прокладено 5,2 км водопроводу. В даний час громада готує звіт для отримання першого траншу коштів Проекту, який становитиме 150 тис. грн.;

-          в селах Підвербці та Королівка тривають підготовчі роботи до будівництва водопроводів.

Минулого тижня усі громади району, які приймають участь в Швейцарсько-Українському проекті, відвідав спеціаліст з питань децентралізації та соціальної мобілізації проекту Андрій Кавун.  Він ознайомився із результатами впровадження проекту, надав інформаційну та консультаційну допомогу щодо виконання та отримання фінансової допомоги.

17.10.2014 | Анонс

 

Вечір поезії про Героїв

 

У неділю, 19 жовтня, о 16.00 год. у районному Народному домі Тлумача відбудеться вечір поезії, під назвою

«Борітеся – поборете,

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая» – «Герої не вмирають!»

Віршовані твори про Україну, Героїв Небесної Сотні, події Революції Гідності, солдат, що захищають Україну на Сході, – така широка палітра поетичних образів пропонується тлумачанам і гостям міста. Немає потреби писати про вірші, бо краще, ніж сказали їх автори, ми все одно не скажемо.

Для Вас, шановні відвідувачі сайту, чергова добірка віршів з програми вечора поезії.

 

Детальніше >>>

16.10.2014 | Відділ освіти РДА інформує

В Кутищенському НВК відбувся обласний семінар керівників методичних об'єднань вчителів трудового навчання

У середу, 15 жовтня, на базі Кутищенського НВК  відбувся обласний семінар керівників методичних об'єднань вчителів трудового навчання з проблеми «Розвиток технологічних знань, умінь і навичок на уроках трудового навчання». В семінарі взяв участь начальник відділу освіти райдержадміністрації В. Пеник, методисти  Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної  освіти В.Гащак  та А. Іваночко.       

В рамках семінару проведено майстер-класи  «Лозоплетіння» вчителем вищої категорії Й.Поною та «Майстер і майстриня»  керівником гуртків Тлумацького БДЮТ  Д. Риндич.   

По завершенні семінару для учасників заходу проведено екскурсію в краєзнавчий музей с. Кутище.


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

tlumachorg@ukr.net

Для громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території АР Крим та районів ведення антитерористичної операції
Гаряча телефонна лінія

2014 - Рік Тараса Шевченка

 

Наша дума, наша пісня

Не вмре, не загине

От де, люде, наша слава,

Слава України!

До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області