1 Серпень 2014
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
31.07.2014 | Анонс

Відзначення 100-річчя створення легіону Українських Січових Стрільців

 

   Запрошуємо жителів та гостей Тлумацького району взяти участь у заходах з нагоди 100-річчя створення легіону Українських Січових Стрільців, які відбудуться у неділю, 3 серпня, у м. Тлумач:

16:00 – молебень (біля пам’ятника Борцям за волю України);

16:30 – тематичний вечір «А ми тую стрілецькую славу збережемо» (районний Народний дім);

17:00 – фінал кубка району, приуроченого 100-річчю легіону Січових Стрільців (міський стадіон «Колос»).

31.07.2014 | Актуально

Жителі краю – для української армії

 

До «Благодійного фонду оборони Тлумаччини» продовжують поступати кошти від жителів району для військовослужбовців, які приймають участь в антитерористичній операції на сході України.

Станом на 31.07.2014 року фінансову підтримку надали громади сіл Колінці (8620 грн.), Жуків (9651 грн.), Бортники (8764 грн.), Підвербці (650 грн.), Пужники (7700 грн.), Палагичі (5826 грн.), Грушка (9658 грн.), Гавриляк (2165 грн.), Делева (5910 грн.), Хотимир (2600 грн.), парафіяни храму УАПЦ с. Бортники (1000 грн.) та працівники територіального центру соціального обслуговування району (2485 грн.).

Коштами допомогли також З.Білуник, І.Ковбас, Б.Сокіл, М.Ницак, Н.Цікайло.

31.07.2014 | Анонс

Запрошуємо на літературну пригоду

 

2-3 серпня в селі Долина Тлумацького району відбудеться краєзнавчий літературно-культурний захід «Літературна пригода «Дністровський каньйон», в програмі якого поетичні читання за участю творчої молоді з усієї України, презентація літературного альманаху «Заграва» збірки поетичних і прозових творів молодих авторів Тлумаччини, перегляд робіт переможців та учасників фестивалів«Циклоп» і «Батискаф», екскурсії мальовничими місцями Дністровського каньйону та ін.

Урочисте відкриття заходу 2 серпня  о 15:00 в клубі села Долина.

31.07.2014 | Прес-служба ОДА інформує

Оголошено додатковий Конкурс з відбору сільських громад щодо розробки стратегій місцевого розвитку

Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO оголошує додатковий Конкурс з відбору сільських громад, у яких буде надана підтримка щодо розробки стратегій місцевого розвитку.

Детальніше >>>

31.07.2014 | Актуально

Благодійна допомога для 5-го батальйону територіальної оборони «Прикарпаття» надійде до місця призначення

 

Як повідомлялося раніше, жителі Тлумацького району зібрали понад 10 тонн благодійної допомоги – продуктів харчування, медикаментів, посуду та речей першої необхідності для військовослужбовців нашого краю, які приймають участь в антитерористичній операції на Сході України.

30 та 31 липня організовано відправку чергової партії допомоги. Голова райдержадміністрації Володимир Габурак та заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин особисто супроводжували вантаж до місця збору допомоги з інших районів для подальшого перевезення до Донецької області.

Минулого четверга було організовано доставку адресної допомоги для солдат, вихідців з Тлумацького району. Їм передано найнеобхідніші засоби захисту, прилади нічного бачення, тепловізор, тактичні ліхтарики.

30.07.2014 | Навчання

Обговорено проблеми та визначено перспективи розвитку громадських організацій Тлумаччини

 

У середу, 30 липня, в малій залі райдержадміністрації відбувся семінар з питань розвитку інститутів громадянського суспільства у Тлумацькому районі.

 

Детальніше >>>

29.07.2014 | Колегія

У Тлумачі звітували з основних питань життєдіяльності району

 

У вівторок, 29 липня, у великій залі адміністративного будинку органів влади району відбулося засідання колегії райдержадміністрації. Засідання, яке проводив голова районної державної адміністрації, голова колегії Володимир Габурак, розпочалась з оголошення про введення до складу колегії заступника голови районної ради Василя Двояка. Також було представлено новопризначеного начальника відділу освіти райдержадміністрації Володимира Пеника.

 

Детальніше >>>

29.07.2014 | Спорт

Результати матчів ІІ кола чемпіонату району з футболу

 

І ліга

 

ІІ ліга

 

Прибилів-Палагичі

1:0

Буківна-Братишів

3:0

Грушка -Надорожна

4:1

Локітка-Петрилів

0:0

Ісаків-Остриня

1:2

Вікняни-Гостів

6:1

Підвербці-Королівка

0:1

Олешів-Антонівка

1:5

Олеша-Тлумач

2:1

Живачів-Озеряни

0:6

Нижнів-Живачів

3:1

Хотимир-Гринівці

5:2

 

 

Гарасимів-Пужники

2:2

 

 

Яківка-Бортники

2:1

28.07.2014 | Відділ культури РДА інформує

У Тлумачі відбудеться тематичний вечір з нагоди 100-річчя створення легіону Січових Стрільців

 

У понеділок, 28 липня, начальник відділу культури райдержадміністрації Галина Петрунько провела робочу нараду з питань підготовки та проведення тематичного вечора «А ми тую стрілецькую славу збережемо», приуроченого 100-річчю з дня створення легіону Січових Стрільців, який відбудеться 3 серпня цього року в районному Народному домі м. Тлумач.

На нараді за участі директора централізованої бібліотечної системи М. Пісак, директора районного Народного дому І. Базавляка, працівників методичного кабінету, керівників народних колективів районного Народного дому було обговорено попередньо підготовлений сценарний план проведення тематичного вечора та дано відповідні доручення щодо його підготовки і проведення.

28.07.2014 | Територіальний центр інформує

Соціальні послуги для одиноких громадян похилого віку

 

У понеділок, 28 липня, відбулось засідання постійно діючої комісії при райдержадміністрації з розгляду заяв громадян, які проживають самотньо, про взяття їх на обслуговування відділеннями територіального центру та звільнення від оплати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг).

На розгляд комісії, засідання якої вів заступник голови райдержадміністрації Василь Овчарчин, поступило 12 заяв громадян. Розглянувши заяви, а також додані до них документи, постійно діюча комісія дозволила територіальному центру взяти даних громадян на обслуговування та звільнити від оплати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг).


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

2014 - Рік Тараса Шевченка
 
До відома краян!

 

Діє "гаряча" телефонна лінія при райдержадміністрації. Прийом телефонних дзвінків проводиться в робочі дні з 8.00 по 17.15 год., у п‘ятницю – з 8.00 по 16.00 год. Телефон 2-24-40.

Календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності Тлумацького району!

За номером 2-15-88 постійно діє «Гаряча телефонна лінія» для спілкування з підприємцями району з актуальних питань розвитку та підтримки підприємництва в районі.

Погода

Погода в Тлумачі

Оголошення

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика

Пам’ятка населенню про порядок дій під час надзвичайних ситуацій


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області