31 Серпень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
30.08.2016 | Управління комунікацій та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності інформує

Найкращий спосіб заощадити на енергоносіях та комунальних платежах – провести комплексну термомодернізацію будинку

 

Майже вдвічі зменшити рахунки за комунальні послуги допоможе комплекс енергоефективних заходів: встановлення індивідуального теплового пункту, вузлів обліку, повне утеплення будинку. І сьогодні держава надає населенню на ці цілі безпрецедентну грошову допомогу. Нею скористалося вже понад 340 ОСББ з різних регіонів країни. На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу Урядової програми з енергоефективності.

 

Детальніше >>>

30.08.2016 | Оголошення

Оголошується збір матеріалів для нагородження літературно-мистецькою премією ім. Григора Крука

 

Рішенням сесії районної ради від 09 серпня 2012 р. № 244-15/12 засновано щорічну літературно-мистецьку премію Тлумаччини  імені Григора Крука.

Премія присуджується трьом особам в таких номінаціях:  

-          образотворче (живопис, скульптура, графіка тощо) і декоративно-прикладне мистецтво;

-          художня література та публіцистика;

-          народознавство (етнографія, фольклор);

-          музейна справа;

-          музичне мистецтво;

-          творче надбання краю.

Детальніше >>>

30.08.2016 | Дозвілля

Відпочинок на Тлумаччині – подарунок для  учасників конкурсу «Прапор свій здіймаєм гордо»

 

Фотоконкурс «Прапор свій здіймаєм гордо», приурочений Дню Державного Прапора України, третій рік поспіль для сповнених духу патріотизму любителів подорожей організовує управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради. За умовами конкурсу усі бажаючі повинні надіслати організаторам свої світлини з національним прапором України. Спочатку конкурс задумувався як міський, та згодом коло його учасників значно розширилося. Свої оригінальні фото надсилали як професійні фотохудожники, так і любителі уже не тільки з України, а й з-за кордону.

Детальніше >>>

30.08.2016 | Фінанси

Фінансування коштів з районного бюджету

 

З 22 по 26 серпня цього року з районного бюджету проведено фінансування наступних соціальних виплат:

- субвенція з державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу – 1356,0 тис. грн.             

Детальніше >>>

29.08.2016 | Управління АПР РДА інформує

Жнива у Тлумацькому районі на завершенні

 

На 29 серпня цього року усіма категоріями господарств завершено збирання  ранніх зернових і зернобобових культур. Обмолочено 12277 га (100 % до прогнозу) та намолочено 51653 тонн зерна при середній урожайності 42,1 ц/га. В агропідприємствах зібрано ранніх зернових та зернобобових на площі 6007 га (100 % до прогнозу), намолочено 26563 тонн зерна. Середня урожайність в сільськогосподарських підприємствах становить 44,2 ц/га.

Зібрано 2742 га озимого ріпаку, намолочено – 10449 тонн, середня урожайність становить 38,1 ц/га. Ярого ріпаку зібрано на 27 га та намолочено 31 тонну. Завершується посів озимого ріпаку під урожай 2017 року. На сьогодні сільськогосподарськими підприємствами посіяно 2400 га.

Для годівлі великої рогатої худоби сільськогосподарськими підприємствами району заготовлено 491 т сінажу та 97 тонн сіна.

Триває підготовка ґрунту під посів озимих зернових культур. Всіма категоріями господарств підготовлено 2790 га (41 % до прогнозу), в тому числі агроформуваннями 1900 га (49 % до прогнозу).

29.08.2016 | Пам’ятаємо

Тлумаччина памятає свого Героя

Як шкода тих, кого забрали небеса,
Кого вiйна в безсмертнi списки записала,
Хай згасла свiчка, але пам'ять не згаса,
Бо нас життям вiд смертi захищали

29 серпня минає два роки від трагічної події, яка сколихнула Тлумаччину. Під час проведення антитерористичної операції на сході України та виходу з сумнозвісного «Іловайського котла»  загинув наш земляк, житель селища Обертин, молодший сержант міліції Михайло Погорєлов.

Він був мужнім, сміливим, хоробрим… Не шкодуючи власного життя, загинув смертю хоробрих за єдину Україну. Ті, хто знав його стверджували – Михайло завжди ставив чужі інтереси вище своїх і старався допомогти кожному. Він був Людиною з великої літери і справжнім патріотом рідної землі.

Разом із рідними Михайла, його друзями і знайомими сумують усі жителі Тлумаччини. Пам’ять про нього, його жертовний патріо­тизм завжди залишиться у серцях тих, кому не байдужа доля нашої країни, майбутнє дітей і онуків.

29.08.2016 | Управління соціального захисту населення РДА інформує

Відбулось засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій

 

23 серпня цього року в управлінні соціального захисту населення РДА відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Комісія розглянула звернення 82-ох заявників. За результатами розгляду було вирішено надати житлові субсидії 31-у заявнику, а восьми відмовлено в наданні субсидій. Державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям призначено 35-ти заявникам, п’яти відмовлено. Пільги надано трьом заявникам, відмов немає.

29.08.2016 | Фінанси

Виконання бюджету району за січень-липень 2016 року

 

Доходна частина за січень-липень 2016 року за власними доходами загального фонду виконана на 114,8%, поступлення склали 22322,9 тис. грн. із уточненого плану  19437,6 тис. грн. За власними доходами спеціального фонду із  уточненого плану на січень-липень 2016 року 2377,9 тис. грн. поступило  2747,2 тис. грн.,  що складає 115,5% до плану.

Протягом семи місяців 2016 року з державного бюджету отримано базової дотації 10803,1 тис. грн. при плані 10803,1 тис. грн. Видаткова частина бюджету району по загальному фонду за січень-липень 2016 року виконана на 54,4 %. Із уточнених річних призначень 312071,7  тис. грн.  освоєно  169747,5  тис. грн.

26.08.2016 | ЦБС інформує

 У центральній районній бібліотеці діє книжкова виставка, присвячена Року Івана Франка

 

З нагоди 160-ї річниці від дня народження українського поета, визначного громадського діяча Івана Яковича Франка у Тлумацькій центральній бібліотеці  протягом року діє розгорнута книжкова виставка-вшанування «Дух, що тіло рве до бою».

Бібліотечні працівники  запрошують читачів вирушити у мандри шляхами, якими ходив колись Великий Каменяр і дізнатися  для себе щось нове. Бо пізнати Франка для нас, українців, означає пізнати себе, своє минуле і своє майбутнє. Його багата й талановита спадщина - не архів і не музей, а відкритий простір  інтелектуального пошуку.

Тож читаймо Франка і його твори принесуть нам насолоду.

26.08.2016 | Відділ освіти РДА інформує

Голова райдержадміністрації взяв участь у колегії відділу освіти РДА

 

У п’ятницю, 26 серпня, в адміністративному будинку органів влади району відбулось розширене засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації. Участь у ньому взяв голова райдержадміністрації Володимир Габурак, представник департаменту освіти і науки ОДА Василь Палійчук, директори шкіл району, заступники директорів з навчально-виховної роботи, голови профспілкових організацій закладів освіти.

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Соціальна реклама
 
2016 РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
 
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району

 

Захисні споруди

Держава турбується про тебе
 
Державна підтримка енергозбереження
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області