11 грудень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова

Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
9.12.2016 | Тлумацьке бюро правової допомоги інформує

 

Молоді в Тлумачі та Гринівцях розповіли про права людини

 

В рамках Всеукраїнського тижня права 5 грудня  для студентів Тлумацького коледжу Львівського аграрного національного університету проведено «круглий стіл» на тему «Права людини» за участі працівника Тлумацького бюро правової допомоги Ю. Зварич,  заступника керівника апарату Тлумацького районного суду С. Ковальчук, консультанта суду М. Курко, судового розпорядника М. Стефанишин, майора поліції Тлумацького відділення Коломийського відділу ГУНП в Івано-Франківській області М. Салітри, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації В. Семківа, викладачів  коледжу.

 

Детальніше >>>

9.12.2016 | Управління соціального захисту населення РДА інформує

Всеукраїнський тиждень права-2016

 

       У Тлумацькому  районі відбувається вже традиційний «Всеукраїнський тиждень права», спрямований на утвердження в Україні правової держави, на підняття рівня правової культури, поваги до найвищих цінностей, які охороняються правом.

 

Детальніше >>>

9.12.2016 | Нарада

Відбулась нарада щодо відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

 

14 грудня 2016 року в Україні відзначатимуть День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З цього приводу у четвер, 8 грудня, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський провів нараду за участі міського голови Тлумача Володимира Корженьовського, начальника управління соціального захисту населення РДА Марії Соловій, голови районної організації ВГОІ «Союз Чорнобиль Україна» Галини Дземан та інших.

 

Детальніше >>>

8.12.2016 | Навчання

У Тлумачі відбулись навчання з територіальної оборони 

У четвер, 8 грудня,  у місті Тлумач на базі Товариства сприяння обороні України відбулись навчання з питань територіальної оборони, в яких взяли участь підрозділи територіальної оборони Івано-Франківської області. На навчанні були присутні  заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Валерій Крецул, голова райдержадміністрації Володимир Габурак, керівництво військових комісаріатів.

 

Детальніше >>>

8.12.2016 | Інвестиції у майбутнє

У Івано-Франківську презентували збірку дитячих творів Наталії Когуч

 

Наприкінці листопада в Івано-Франківському обласному  інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась презентація нотного видання самодіяльного композитора з Тлумача Наталії Когуч «Тут, де ми живемо» та дитячої опери за однойменною п’єсою Марійки Підгірянки «В чужому пір’ї».

 

Детальніше >>>

8.12.2016 | Інвестиції у майбутнє

Представниця Тлумаччини – серед призерів обласної краєзнавчої конференції

 

26-28 листопада цього року в місті Косів проходила обласна краєзнавча конференція серед учнівської та студентської молоді «Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть», організована за сприяння департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

 

Детальніше >>>

7.12.2016 | Оголошення

11 грудня відбудеться зустріч з кандидатами на голову Тлумацької ОТГ

 

У Тлумацькій міській виборчій комісії повідомили, що в неділю, 11 грудня цього року, о 1300 годині в приміщенні районного Народного дому міста Тлумача відбудеться зустріч кандидатів на посаду Тлумацького міського голови об’єднаної територіальної громади з виборцями.

До участі у заході запрошуються кандидати на посаду міського голови та виборці.

7.12.2016 | Ювілей

 

Шановні краяни!

 

7 грудня 2006 року у Тлумацькому районі, в селі Хотимир, було зареєстровано товариство з обмеженою відповідальністю «Штерн Агро» – підприємство з іноземними інвестиціями, що планувало здійснювати виробництво, переробку та реалізацію продукції рослинництва. Сьогодні це одне з найуспішніших підприємств не тільки на теренах Тлумаччини, а й Прикарпаття. Аграрії «Штерн Агро» зуміли досягти високих показників урожайності на землях, які багато років не оброблялися, та зробити рослинництво рентабельним. Підприємство не тільки забезпечує роботою жителів району, застосовує новітні технології у вирощуванні сільськогосподарських культур, а й дбає про розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, культури в селах району, де орендує землю. ТзОВ «Штерн Агро» в числі перших агропідприємств району з  початку антитерористичної операції вагомо підтримало українську армію та наших воїнів, надає постійну благодійну допомогу потребуючим. Це один з кращих соціальних партнерів для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань району.

Незмінним керівником ТзОВ «Штерн Агро» впродовж усіх цих років залишається Гордійчук Ігор Григорович. Йому та колективу підприємства ми щиро зичимо стабільного розвитку, високих врожаїв, гарної погоди, стійкої віри у свої сили, а ще – міцного здоров’я, людського щастя, добробуту і процвітання.

Ви любите рідну землю-годувальницю, справами примножуєте її славу, тож нехай вона щедро віддячує вам за ваш неоціненний труд.

З повагою

Голова районної державної адміністрації

Володимир Габурак

Голова районної ради

Василь Двояк

7.12.2016 | Подяка

Подякою облдержадміністрації відзначені окремі керівники агроформувань району

 

Подякою Івано-Франківської обласної державної адміністрації за співпрацю у наданні допомоги щодо подолання наслідків стихії під час снігопадів 13-14 листопада 2016 року відзначені керівники сільськогосподарських підприємств: Гордійчук Ігор Григорович (ТзОВ «Штерн Агро»), Корнута Михайло Федорович (ПА «Жуківська»), Бербенюк Григорій Васильович (ПА «Буківнянська»), Давнюк Василь Петрович ( ТзОВ «Перспектив МХП»), Лютак Василь Петрович (ФГ «Горицвіт»).

7.12.2016 | Фінанси

Стан фінансування коштів з районного бюджету

 

З  28  листопада по 2 грудня цього року з районного бюджету проведено фінансування наступних соціальних виплат:

- субвенція з державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу – 555,3 тис. грн.

 

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Довкілля Прикарпаття. Дністровський регіональний ландшафтний парк
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Відеоролик "Не спалюй гроші - бережи енергію"
 
Соціальна реклама
 
Соціальна реклама
 
2016 РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
 
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області