30 Вересень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова

Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
30.09.2016 | Вітання

Дорогі вчителі, працівники та ветерани

педагогічної праці Тлумаччини!

 

Прийміть найщиріші привітання та побажання з нагоди вашого професійного свята.

Учитель – це високе покликання, особливий талант. Ваш внесок у розвиток майбутнього України неоціненний. Ви формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї Батьківщини.

Щиро дякуємо вам за самовіддане служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, професійні здобутки, перемоги на різноманітних конкурсах та інші вагомі результати.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

З повагою 

Голова районної державної адміністрації

Володимир Габурак

Голова

районної ради

Василь Двояк

30.09.2016 | Оргкомітет

Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі Дня захисника України

 

У п’ятницю, 30 вересня, відбулось засідання організаційного комітету з питань відзначення у районі Дня захисника України та 74-ї річниці створення Української Повстанської Армії під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського. Участь у засіданні взяв селищний голова Обертина Віктор Хамут.

Детальніше >>>

30.09.2016 | Подія

 

 

Тлумацький районний військовий комісаріат – у новому приміщенні

 

У п’ятницю, 30 вересня, у місті Тлумачі відбулось урочисте відкриття нового приміщення районного військового комісаріату за адресою Винниченка 1. Для забезпечення комфортних умов роботи військового комісаріату за сприяння районної державної адміністрації та районної ради у приміщенні  були здійснені ремонтні роботи.

Детальніше >>>

30.09.2016 | Районний центр зайнятості інформує

Для Тлумацьких школярів організували професіографічну екскурсію у військову частину

 

Цього тижня працівниками Тлумацького районного центру зайнятості для учнів 10 класів Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ст., було організовано  професіографічну екскурсію  у військову частину  А – 1349, яка знаходиться у місті Івано – Франківськ.

Детальніше >>>

29.09.2016 | Вітання

 

Шановні бібліотекарі!

 

Щиро вітаємо вас з професійним святом духовності, мудрості і знань – Всеукраїнським днем бібліотек!

Книгозбірні завжди були збирачами, хранителями і дослідниками творів друку, а її служителі - вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

Ви доносите до людей увесь спектр інформаційних потоків, сприяєте їхньому всебічному розвитку, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості.

З нагоди свята бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров’я,  благополуччя, достатку у оселі і прихильності долі. 

 

Шановні усиновлювачі, опікуни і піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі!

 

Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення, яке щорічно в Україні відзначається 30 вересня. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло, дали їй найважливіше - щастя мати родину.

Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння та підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

Звертаємося до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення, до тих, хто ще обмірковує своє рішення. Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння.

 

                                             З повагою 

Голова районної державної адміністрації

Володимир Габурак

Голова

районної ради

Василь Двояк

29.09.2016 | Управління соціального захисту населення РДА інформує

 

Відбулось засідання координаційного комітету допомоги учасникам АТО

 

У середу, 28 вересня, відбулося засідання координаційного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждати під час бойових дій, та їхнім сім’ям. У засіданні взяв участь голова громадського об'єднання «Тлумацьке районне об’єднання учасників АТО» Богдан Трачук.

Детальніше >>>

29.09.2016 | Соціально-економічний розвиток

Представники проекту DESPRO побували в районі

 

У четвер, 29 вересня, Тлумацький район відвідали експерти Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO) та зустрілися з керівництвом району. На зустрічі розглядалися питання реалізації проекту у районі у поточному році, зокрема, будівництво водогонів в селах Підвербці та Вікняни. Слід зазначити, що проект з розвитку системи водопостачання в населених пунктах району підходить до свого завершення і надалі його впроваджувати зможуть тільки в об’єднаних територіальних громадах.

Продовжився візит експертів оглядом об’єктів будівництва. Разом з першим заступником голови РДА Ігорем Бринським та заступником голови районної ради Василем Гнатюком вони побували в селі Підвербці, зустрілися з підрядником. Тут будівництво центрального водогону завершене на 95 %.

29.09.2016 | Служба у справах дітей РДА інформує

Усиновлення в Україні

 

Щорічно в нашій державі 30 вересня відзначається День усиновлення. Воно встановлене Указом  Президента України від 27 листопада 2008 року №1088/2008.

Згідно інформації Міністерства соціальної політики України в країні проживають 8,08 млн. дітей. На первинному обліку дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування перебуває 72 тис. 731 дитина (без урахування окупованих територій сходу і Криму), із них 52 906 дітей перебувають під опікою найближчих родичів, в інтернатних закладах – близько 8 600 дітей, 2,5 тис. дітей – із родин, які опинилися у складних життєвих обставинах і можуть виховувати дітей. 

Детальніше >>>

29.09.2016 | Тлумацьке бюро правової допомоги інформує

Представники Тлумацького бюро правової допомоги відвідали селище Обертин

 

Цього тижня заступник начальника Тлумацького бюро правової допомоги  Юлія Зварич здійснила робочий виїзд до селища Обертин, де була проведена зустрічі з представниками місцевого самоврядування, керівництвом та працівниками державних установ і населенням.

Детальніше >>>

29.09.2016 | Управління соціального захисту населення РДА інформує

Відбулось засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій

 

У середу, 28 вересня, в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та держаної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Комісія розглянула звернення 208-ми заявників. За результатами розгляду було вирішено надати житлові субсидії 182-ом заявникам. Державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям призначено 23-ом заявникам, двом відмовлено, пільги надано одному заявнику, відмов немає.


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Соціальна реклама
 
Соціальна реклама
 
2016 РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
 
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району

 

Захисні споруди

Держава турбується про тебе
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області