25 Травень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
25.05.2016 | Відділ освіти РДА інформує

Бортниківські школярі взяли участь у військово-патріотичній грі «Джура»

 

З 17 по 19 травня в селі Рибне Тисменицького району відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячої військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Тлумацький район представляла команда Бортниківського НВК у  складі п’яти учнів (4 хлопчики та одна дівчинка). Серед двадцяти команд тлумачани посіли 12 місце.

Діти змагалися у семи видах гри: представлення команди, візитка, вікторина, стрільба із смугою перешкод, медична підготовка із одночасним  метанням гранати та підтягуванням, перетягування линви і стройової підготовки.

24.05.2016 | Управління соціального захисту населення РДА інформує

Вирішуються питання доступності об’єктів громадського призначення для маломобільних людей

 

Минулої п’ятниці в райдержадміністрації за головування першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського відбулося засідання районного комітету доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

 

Детальніше >>>

24.05.2016 | Міжнародна співпраця

Між містами Тлумач та Бая Спріє (Румунія) підписано угоду про побратимство

 

В середині травня делегація з Тлумаччини у складі першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Бринського, голови районної ради Василя Двояка та міського голови Тлумача Володимира Корженьовського відвідала місто Бая Спріє в Румунії задля налагодження партнерських відносин. Візит відбувся на запрошення мера міста Бая Спріє Пашки Доріна Васіле.

 

Детальніше >>>

24.05.2016 | Тлумацьке об’єднане управління Пенсійного фонду інформує

Травневий перерахунок пенсій

 

Відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», з 1 травня 2016 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, зріс із 1074 грн. до 1130 грн., або на 5,2%. У зв’язку із цим з 1 травня проведено перерахунок пенсій, обчислених відповідно до статті 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а також надбавок, доплат і підвищень до пенсій, розмір яких визначається, виходячи з прожиткового мінімуму.

 

Детальніше >>>

24.05.2016 | ЦБС інформує

Європейський вибір України 

У третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Цей день – символ вільного та успішного шляху мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях і спільних інтересах, – миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права.

З нагоди відзначення Дня Європи та з метою популяризації загального європейського культурного надбання серед громадськості в бібліотеках району відбулись книжково-ілюстративні виставки, а в бібліотеці села Нижнів – інформаційна година «Україна: шлях до Європи». Бібліотекар Леся Кліщ представила книжково-ілюстративну виставку «Україна – Європейська держава» та організувала для учнів молодших класів Нижнівської ЗОШ І-ІІІ ст. конкурс малюнків «ЄС захищає дітей планети». Переможницею конкурсу стала Христина Сидорчук за малюнок «Мир планеті», який надіслали бійцям в зону АТО. Завершився захід віртуальною подорожжю країнами Європи.

24.05.2016 | Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області інформує

Оголошення

У зв’язку з ліквідацією територіальних органів Міністерства юстиції України як юридичних осіб публічного права, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 27 квітня 2016 року № 326 «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року № 99 «Про реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги», яка набрала чинності 11 травня 2016 року та на підставі листів Міністерства юстиції України від 19.04.2016 №3212/19/32-16 та 16.05.2016 №3816/8/32-16, наказу Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області від 28.04.2016 №19/9 виконання функцій з державної реєстрації громадських об’єднань, їх відокремлених підрозділів, громадських об’єднань, що не мають статусу юридичної особи, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій та об’єднань, структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, місцевих організацій роботодавців та їх об’єднань, підтвердження всеукраїнського статусу громадського об’єднання, державної реєстрації статутів територіальних громад сіл, селищ, міст покладено на Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області. Детальніше >>>

24.05.2016 | Соціальний захист

Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України

 

При обласній державній адміністрації та обласній раді з метою реалізації рішення обласної ради від 18.03.2016 року № 113-4/2016 «Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України» створена комісія із встановлення осіб бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України. Детальніше >>>

23.05.2016 | Спорт

Результати футбольних турнірів і зустрічей

 

У неділю, 22 травня, на стадіоні «Рух» у м. Івано-Франківську відбувся 9 тур чемпіонату області з футболу серед команд першої ліги, в якому футбольний клуб «Придністров’я» грав на виїзді з ФК «НІКА» м. Івано-Франківськ. Матч юнацьких складів завершився з рахунком 3:0 на користь господарів. У матчі дорослих з рахунком 3:0 перемогу святкували також господарі.

Детальніше >>>

23.05.2016 | Відділ культури РДА інформує

Мистецтво нашого села: свої таланти представили аматори Петрова

 

У населених пунктах району тривають творчі звіти колективів народної творчості перед населенням «Мистецтво нашого села». У неділю, 22 травня, такий звіт відбувся в селі Петрів.

Детальніше >>>

23.05.2016 | ЦБС інформує

У Тлумачі відзначили річницю перепоховання Тараса Шевченка

 

Унікальна творчість та подвижницьке життя Тараса Шевченка зробили його постать одним із найпотужніших, найпривабливіших і найвідоміших символів України та українського народу. Елементом культу Шевченка стали щорічні відзначення не тільки дня його народження – 9 березня, смерті – 10 березня, а й перепоховання – 22 травня.

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Гаряча лінія Єдиного інформаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району

 

Захисні споруди

Дорожня карта медичного обслуговування учасників АТО на прикарпатті
 
Державна підтримка енергозбереження
 
Районний інформаційно-консультативний центр енергетики в м.Тлумач
 
Енергоефективний калькулятор

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області