27 жовтень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова

Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
27.10.2016 | Оголошення

До уваги жителів району

 

Для усіх бажаючих підписати контракт на службу у Збройних силах України повідомляємо, що Тлумацький районний військовий комісаріат з вересня цього року працює за адресою м. Тлумач, вул. Винниченка, 1. (Довідка за телефонами: 0667802568, 0967028199).

27.10.2016 | Житлово-комунальне господарство

Народний депутат України проінспектував хід ремонтних робіт на дорогах Тлумаччини

У середу, 26 жовтня, у районі побував народний депутат України Володимир Шкварилюк. З ним зустрілися і відвідали об’єкти житлово-комунального господарства району перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Бринський, директор ДП «Івано-Франківський облавтодор» Юрій Ходаковський, керівник філії «Тлумацький райавтодор» Ярослав Цимбалістий.

Детальніше >>>

27.10.2016 | Відділ освіти РДА інформує

У Тлумачі відбувся науково-практичний семінар з нагоди 150-річчя Михайла  Грушевського

У вівторок, 25 жовтня, у Тлумацькій ЗОШ І-ІІІ ст. відповідно до плану районних заходів з відзначення 150-річчя з дня народження Михайла Грушевського відбувся науково-практичний семінар з вчителями історії району, краєзнавцями, членами районної організації ВУТ «Просвіта» на тему «Михайло Грушевський – історик і будівничий нації». Організували семінар у відділі освіти райдержадміністрації.

Захід складався із теоретичної та практичної частини, в ході яких присутні заслухали доповіді виступаючих, обговорили та прийняли відповідні рекомендації. Усі матеріали семінару буде узагальнено, систематизовано та видано окремий посібник. Електронні версії виступів та фото матеріали будуть розміщені на веб-сайті «Історики Тлумаччини». 

27.10.2016 | Тлумацьке бюро правової допомоги інформує

Проведено консультування з питань реєстрації громадських формувань

 

У вівторок, 25 жовтня, начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Христина Дубинська та головний спеціаліст цього відділу Іванна Семкович спільно з працівниками Тлумацького бюро правової допомоги провели консультування представників громадських формувань  району.

Детальніше >>>

27.10.2016 | Прес-служба ОДА інформує

Підвищення мінімальної зарплати є боротьбою з бідністю та захистом працюючої людини

Президент Петро Порошенко зазначив, що після ретельного обговорення з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом ухвалено важливе політичне рішення великої соціальної ваги, яке є спільною позицією Глави держави, уряду та фракцій коаліції.

 

Детальніше >>>

26.10.2016 | Прес-служба ОДА інформує

Геннадій Зубко: 25 перших ОТГ стали учасниками програми DOBRE

25 перших територіальних громад із семи областей України стали учасниками програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Це громади, які показують всій Україні на власному прикладі, яким чином будувати у сільській місцевості амбітні проекти розвитку та докорінно змінювати систему управління в державі. Про це сьогодні наголоси віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час церемонії відкриття програми DOBRE.

 

Детальніше >>>

25.10.2016 | Нарада

В ОДА відбулася нарада щодо функціонування новоутворених об’єднаних територіальних громад

 

Керівник апарату райдержадміністрації Іван Шкварок та міський голова Тлумача Володимир Корженьовський у вівторок, 25 жовтня, взяли участь у нараді в облдержадміністрації під головуванням заступника голови-керівника апарату ОДА Валерія Крецула та директора Офісу реформ Руслана Панасюка щодо актуальних питань децентралізації та виконання повноважень органами місцевого самоврядування в умовах добровільного об’єднання територіальних громад.

Детальніше >>>

25.10.2016 | Мистецтво

У Тлумачі визначили лауреатів літературно-мистецької премії Тлумаччини ім. Г. Крука 2016 року

 

У вівторок, 25 жовтня, в малій залі адміністративного будинку органів влади району відбулось засідання комісії з присудження щорічної літературно-мистецької премії Тлумаччини імені Григора Крука. Очолили роботу комісії її співголови – голова районної державної адміністрації Володимир Габурак та голова районної ради Василь Двояк.

Детальніше >>>

25.10.2016 | Інспекція Держенергонагляду в Івано-Франківській області інформує

Поради для тих, хто не бажає переплачувати за електроенергію


        На сьогоднішній день існує маса корисних порад щодо збереження електроенергії. Ці поради не є складними в дотриманні, але для ефективності потребують щоденного застосування. Крім того, скорочення споживання електроенергії відбивається не лише на сімейному бюджеті, а й на більш глобальних речах, а саме - знижується кількість шкідливих викидів в навколишнє середовище, знижується енергоємність економіки держави, підвищується комфорт в приміщенні, економляться енергоресурси для наступних поколінь, стимулюється розвиток нових енергозберігаючих технологій.

Декілька порад, як економити:

Детальніше >>>

25.10.2016 | Фінанси

Стан фінансування коштів з районного бюджету

 

З 17 по 21 жовтня цього року з районного бюджету проведено фінансування наступних соціальних виплат:

- субвенція з державного бюджету на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу – 595,1 тис. грн.;

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Фестиваль "Подяка Богу за врожай" (відеорепортаж)
 
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Соціальна реклама
 
Соціальна реклама
 
2016 РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
 
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району

 

Захисні споруди

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області