23 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької  райдержадміністрації

Володимир Габурак

 

 Новини
23.05.2018 | Оголошення

План заходів з нагоди святкування в Тлумацькому районі Дня захисту дітей

 

    Детальніше:  http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/78500.htm

23.05.2018 | Пам'ятаємо

Керівники району відвідали могили воїнів АТО, які загинули під час проведення антитерористичної операції

23 травня в Україні святкують День Героїв, присвячений різним сторінкам національно-визвольної бороти. Саме в цей день, керівництво району: перший заступник голови райдержадміністрації Микола Присяжнюк, голова районної ради Василь Двояк, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, керівник апарату РДА Андрій Мозиль та військовий комісар Тлумацького райвіськомату Віталій Непеляк відвідали могили воїнів, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

Вони поклали квіти до могил та віддали гідну шану світлій пам’яті героїчним подвигам Андрія Фігурного у селі Надорожна, Віталія Козака у місті Тлумач та Михайла Погорєлова в селищі Обертин.

Детальніше:  http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/78493.htm

23.05.2018 | Актуально

Відшкодування за «теплими кредитами» розпочато: Держенергоефективності виплатило 4,4 млн грн. учасникам програми у квітні 

 

Усередині квітня державні банки розпочали надавати «теплі кредити» і вже сьогодні, на основі отриманих від фінансових установ зведених реєстрів позичальників, Держенергоефективності здійснило відшкодування учасникам програми у розмірі 4,4 млн гривень.

 

Зокрема, компенсації виплачено в обсязі:

 

·         2,6 млн грн. – домогосподарствам, які утеплювали приватні будинки;

 

·         1,8 млн грн. – для ОСББ, які впроваджували енергоефективні заходи у багатоповерхівках;

 

·         21,5 тис. грн. – родинам, які встановлювали твердопаливні котли.

Кошти перераховано до Ощадбанку, Приватбанку та Укргазбанку для їх подальшого спрямування на рахунки позичальників.

Детальніше:  http://ww2.gov.if.ua/tlumatska/ua/news/detail/78487.htm

23.05.2018 | Актуально

Нова школа: що потрібно знати батькам першокласників

 

Уряд змінює систему початкової освіти і вже з 1 вересня першачки підуть в якісно нову школу. Зарахування до перших класів відбуватиметься за територіальним принципом, який застосовують в більшості країни Європи, що гарантує кожній дитині навчання в школі біля дому.

Батькам першокласників потрібно знати:

Кожному першачку гарантується навчання в школі поряд з місцем проживання. Дитина повинна мати право навчатись в школі, що знаходиться поблизу її будинку, хоча за вибором батьків можна віддавати дитину в будь-яку школу. Для підтвердження місця проживання дитини батькам потрібно надати будь-який з понад десяти типів документів, який рекомендовано Міністерством освіти та науки (це може бути не лише паспорт, а й договір оренди на житло, документ, що засвідчує право власності на житло тощо).

Обовязкові документи для зарахування дитини до школи: заява; копія свідоцтва про народження дитини; копія або оригінал медичної довідки; для дітей з особливими освітніми потребами копія або оригінал висновку інклюзивно-ресурсного центру. Присутність дитини при подачі документів необов’язкова.

За бажанням дитина може вступити на вільні місця в іншій школі. Зарахування на вільні місця в школі відбувається за жеребкуванням, яке проходить публічно і на ньому можуть бути присутніми всі охочі – батьки, журналісти, громадськість. Жеребкування здійснюється в прозорому барабані, учасники витягають жереб і оголошують результат.

23.05.2018 | Актуально

23 травня – День Героїв

 

23 травня уся Україна відзначає День Героїв на спомин визначних українських державних діячів, що в різні роки загинули від рук московських окупантів, а саме: засновника ОУН, полковника Євгена Коновальця, голову директорії УНР Симона Петлюру та ідеолога українського націоналізму Миколу Міхновського.

У цей день українці згадують мільйони закатованих ворогами мучеників за Україну, знаних і незнаних борців та героїв: Січових Стрільців, вояків УПА, боївкарів ОУН, політв'язнів і репресованих комуністичним режимом.

День Героїв - це також пам'ять про «Небесну Сотню», тих хто загинув на Майдані за свободу України та тих хто сьогодні воює і гине на Сході України у війні із російськими терористами і сепаратистами.

Пам'ять про тих хто віддав своє життя за Україну надихатиме нові покоління до побудови сповна вільної та незалежної, національної держави.

23.05.2018 | Фінанси

Cтан фінансування коштів з районного бюджету

 

За період з 14.05.2018 по 18.05.2018 за рахунок освітньої, медичної субвенцій з державного бюджету,  власних надходжень з районного бюджету по загальному фонду та коштів, переданих з Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади профінансовано:

- заробітна плата – 2807,6 тис. грн.;

- нарахування на заробітну плату – 341,2 тис. грн.;

- енергоносії – 32,2 тис. грн.;

- інші незахищені статті – 0,5 тис. грн.

по об’єкту «Реконструкція каналізаційної мережі ЗОШ I-III ступенів в с. Кутище Тлумацького району Івано-Франківської області в (т.ч. виготовлення проектно-кошторисної документації)     

23.05.2018 | Оголошення

Агро 2018

6 по 9 червня 2018 року у Києві пройде XXX Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018» на території Національного Комплексу «Експоцентр України». Планується участь понад 1300 учасників із 15 країн світу.

Також виставка дає унікальну нагоду для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Представники Тлумацького району візьмуть участь у виставці

23.05.2018 | Актуально

План призову до Збройних сил України в області виконано

 

Обласна призовна комісія, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, заслухала інформацію військового комісара обласного військового комісаріату про хід виконання встановлених завдань весняного призову громадян на строкову військову службу військкоматами області.

Зазначалося, що план призову до Збройних сил України вже виконано, тож останні команди призовників будуть відправлені  до інших військових формувань. Є всі підстави сподіватися, що заходи призову будуть виконані в повному обсязі та в установлені терміни.

Підбиття підсумків весняного призову громадян області на строкову військову службу заплановано на червень.

Призовники, які призвані на строкову військову службу у квітні, вже складають військову присягу. Всі вони після завершення курсу підготовки у навчальних центрах продовжать службу у військових частинах і не будуть направлятися у район проведення операції Об’єднаних сил у східних областях, а виконуватимуть завдання у місцях постійної дислокації.

23.05.2018 | Актуально

 

До уваги землекористувачів:   зерновим культурам  загрожує комплекс хвороб, а вишням і черешням  - вишнева муха

 

Опади різної інтенсивності, що пройшли на Івано-Франківщині,  сприяли  поширенню та розвитку на  зернових колосових культурах хвороб: борошнистої роси, септоріозу,  бурої  листкової іржі, гельмінтоспоріозу та інших плямистостей. Щоб оздоровити та запобігти подальшому розвиткові хвороб на прапорцевому листку,  слід  провести обробки одним  із  рекомендованих і дозволених до використання  в Україні  фунгіцидів. Захисні заходи проти хвороб можна об’єднувати з обробками  від шкідників.

 

Крім того, інформуємо про початок льоту вишневої мухи -  шкідника черешень (пізні сорти) й вишень. Відродження личинок розпочнеться  в кінці травня - на початку червня.  У  період масового льоту вишневої мухи  сорти  вишні й черешні середнього і пізнього строків достигання обприскують інсектицидами

 

Рекомендації  спеціалістів управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області   щодо захисту сільгоспкультур від шкідливих організмів,   читайте  в Термінових сигналізаційних повідомленнях  № 8 та № 9  станом на 21.05.2018 року, в розділі  фітосанітарна безпека - фітосанітарний стан - термінові сигналізаційні повідомлення.

22.05.2018 | Актуально

Захистимо Україну разом!

Новини/Строкова військова служба. Актуальні питання та відповіді

1. Щодо організації проведення призову на строкову військову службу весною 2018 року. 

З 01 березня 2018 року набрав чинності пункт 1 статті 3 Указу Президента України “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” від 15.02.2018 № 33/2018 щодо призову громадян України на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року.

Призову на строкову військову службу (виклику на призовні комісії) підлягають громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку.

Основним завданням під час проведення чергового призову, як і раніше, є не допущення зниження якісної характеристики призовників, які направляються для комплектування військ (сил).

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/41534


.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

Інформація для людей із порушенням слуху
Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році»
100-річчя державної служби
Я маю право
 
Вакантні посади Тлумацької районної державної адміністрації
 
Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція "Відповідальність починається з мене"
Україна-НАТО
Децентралізація
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області