23 Липень 2016
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

http://www.ukrinform.ua/ukr/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
ВАС ВІТАЄ ТЛУМАЦЬКА ЗЕМЛЯ

Тлумаччина, - ця мальовнича перлина Покутського краю, з багатством природних ландшафтів та різноманітними цінними у науковому і естетичному відношенні видами фауни і флори, настояним на запашних травах чистим повітрям, м'яким вологим кліматом, цілющими джерелами, цікавими геологічними утвореннями, ботанічними, гідрологічними, археологічними пам'ятками природи, історії та культури, - вітає Вас!!!

Ласкаво просимо відвідати наш чудовий Покутський край!

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації                                               Володимир ГабуракНовини
22.07.2016 | Відділ Держгеокадастру у районі інформує

Обговорено питання виділення земельних ділянок учасникам АТО

 

У п’ятницю, 22 липня, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бринського відбулась нарада щодо забезпечення учасників антитерористичної операції району земельними ділянками для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства.

Детальніше >>>

22.07.2016 | Нарада

Відбулось засідання районної ради з питань

безпечної життєдіяльності населення

 

У п’ятницю, 22 липня, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бринського відбулось засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Участь у засіданні взяли заступник голови районної ради В.Гнатюк, страховий експерт з охорони праці відділення виконавської дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в Городенківському районі В.Соф’як, завідувач поліклінічним відділення Тлумацької ЦРЛ З.Лапковська, головний держаний інспектор з питань охорони праці управління Держпраці в Івано-Франківській області М.Олексюк та інші члени ради.

На нараді йшлося про нещасний випадок із смертельним наслідком, що мав місце в філії «Тлумацький райавтодор» ДП «Івано-Франківський облавтодор».

За результатами обговорення було рекомендовано посадовим особам, відповідальним за безпеку життєдіяльності населення району, вживати всі можливі заходи щодо запобігання травматизму та посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності дотримування правил безпеки у побуті та на виробництві.

22.07.2016 | Міжнародна співпраця

Делегація проекту DESPRO побувала на Тлумаччині

 

У четвер, 21 липня, у Тлумацькому районі побувала делегація представників Швейцарсько-Українського проекту DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні» для вивчення стану реалізації проекту – забезпечення водопостачання населених пунктів. До її складу увійшли міжнародний експерт Олена Крилова, національний експерт проекту Іван Лукері, спеціалісти проекту DESPRO Андрій Кавун та Вячеслав Сороковський.

Детальніше >>>

22.07.2016 | Відділ економічного розвитку і торгівлі РДА інформує

Агенти «ProZorro» провели семінар-навчання

у Тлумацькій РДА

 

У зв’язку із введенням в дію Закону України «Про здійснення державних закупівель», «Про публічні закупівлі», розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.05.2015 № 501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів» (зі змінами) з 1 квітня використання електронної системи публічних закупівель «ProZorro» стало обов’язковим для центральних органів влади і великих держкомпаній-монополістів, а з 1 серпня перевести свої закупівлі в електронний формат мають місцеві органі влади, комунальні підприємства тощо.

Детальніше >>>

21.07.2016 | Оголошення

Увага! Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування»

 

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оголосило з 10 червня 2016 року проведення конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році.

Тематика конкурсу:

  1. Стимулювання економічної активності, створення робочих місць.
  2. Обєднання територіальних громад.
  3. Центри надання адміністративних послуг.

З питань участі у конкурсі слід звертатись за телефонами: (044)303-99-16 (внутрішні 112,113,114); (044)590-47-76.

Також з результатами проведення конкурсу в 2014, 2015 роках та інформацією про конкурс 2016 року можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Мінрегіону за посиланням: http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-mistsevoho-samovryaduvannya/konkurs/.

21.07.2016 | Відділ ЖКГ та інфраструктури РДА інформує

На підприємствах та об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства України зріс смертельний травматизм

 

З початку року  почастішали випадки смертельного травматизму на підприємствах та об’єктах  водопровідно-каналізаційного господарства України. Станом на 30.06.2016 року загинуло 8 працівників підприємств (за аналогічний період 2015 року загинуло два працівники). Також зросла кількість групових смертельних нещасних випадків, а саме:

27.05.2016 року у приміщенні каналізаційної насосної станції без ознак життя знайдено двох працівників КП Полтавської обласної ради «Полтававодоканал». Отруєння сталося внаслідок виконання робіт без засобів індивідуального захисту;

Детальніше >>>

21.07.2016 | Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності інформує

Уряд продовжує надавати українцям фінансову допомогу на заміну газових котлів

 

Коштів на допомогу при придбанні «негазових» котлів у держбюджеті ще достатньо –  понад 70 млн грн. Це означає, що близько 7 тисяч домогосподарств зможуть відмовитися від дорогого газу та встановити котли на альтернативних видах палива. Про це повідомляє Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Детальніше >>>

20.07.2016 | Оголошення

Івано-Франківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.06.2016 року №1717/5 «Про запровадження пілотного пректу у сфері державної реєстрації громадських формувань», здійснюватиме функції з прийняття та видачі документів щодо реєстрації громадських формувань. Тому, в подальшому, для подання документів щодо реєстрації громадських формувань потрібно звертатись до Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться за адресою: вул.Івана Франка, 4, м.Івано-Франківськ.

20.07.2016 | Нарада

 

Відбулось засідання комісії з питань нагород

 

У середу, 20 липня, в малій залі адміністративного будинку органів влади району відбулось засідання комісії з питань нагород при районній державній адміністрації та районній раді.

Детальніше >>>

20.07.2016 | Фінанси

Стан фінансування коштів з районного бюджету

 

З 11 по 15  липня  з районного бюджету проведено фінансування наступних соціальних виплат:

- субвенція з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 239,0 тис. грн.

Детальніше >>>


ОГОЛОШЕННЯ

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

Тлумацька РДА у facebook

Реалізація Програми житлових субсидій. «Гарячі» телефонні лінії управління соціального захисту населення РДА (03479)2-16-43, 2-40-87, 2-21-43, 2-13-40.
Центр допомоги учасникам антитерористичної операції
 
Соціальна реклама
 
2016 РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ
 
Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади
Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей - підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація
 
Інтерактивна карта протирадіаційних та найпростіших укриттів Тлумацького району

 

Захисні споруди

Державна підтримка енергозбереження
 
Районний інформаційно-консультативний центр енергетики в м.Тлумач
 

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

.

Перелік державного нерухомого майна, яке не використовується і пропонується до передачі в оренду в Тлумацькому районі

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області