19 січень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
19.01.2018 | Петро Порошенко: Україна – особливе місце на мапі Європи і саме тут вирішується її майбутнє

Президент Петро Порошенко відзначив, що восени минулого року Україна зробила важливі кроки, ухваливши цілу низку стратегічних реформ. Ці реформи роблять нашу державу більш стійкою на внутрішньому фронті і цей шлях слід продовжити і в нинішньому році. Глава держави подякував партнерам, передусім країнам Великої сімки, за підтримку України.

 

 

 

 

 

18.01.2018 | Відбулось перше засідання робочої групи "Медична рада реформ"

Сьогодні в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участі заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка за підсумками селекторної наради ОДА відбулось перше засідання робочої групи «Медична рада реформ». До складу робочої групи входять: Ігор Гуцуляк - заступник голови РДА, голова робочої групи, Любомир Ступарик – головний лікар Снятинського районного Центру ПМСД, заступник голови робочої групи та члени робочої групи.

18.01.2018 | Відбулось засідання районного штабу із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій

18 січня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, відбулось засідання районного штабу із запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на автодорогах району у зимовий період 2017-2018 років. На порядку денному було заслухано питання про недопущення виникнення надзвичайних ситуацій  на автодорогах району та мережах життєзабезпечення.

18.01.2018 | Розглянуто питання щодо захисту прав дитини

Сьогодні, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, одним із пріоритетів якої є ефективний захист прав дитини. На порядок денний засідання було винесено питання: про охорону майнових прав дитини; про визначення участі батька у вихованні дітей; про доцільність позбавлення батьківських прав; висновок про визначення місця проживання дитини; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту  дітей – сиріт, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

18.01.2018 | Консультація Міністра юстиції України

Добрий день! Звертаюся до Вас, бо більше не знаю, в кого спитати. Ми з чоловіком прожили разом більше 20 років, виростили 2 дітей. Однак вже давно зрозуміли, що краще нам жити окремо, чекали лише, доки діти виростуть, стануть на ноги і почнуть самостійне життя. Зараз збираємо розлучатися. Тож прошу роз’яснити, яке майно ми маємо розділити, а яке ні?

Тамара Твердохліб

18.01.2018 | Підвищення рівня вакцинації дітей до 95% дозволить подолати вакцинокеровані інфекції в Україні

Відповідальне ставлення людей до свого здоров’я дозволить досягнути європейського рівня вакцинації в Україні. Щеплення – єдиний оберіг від небезпечних хвороб та реалізація права українських дітей на здорове життя.

18.01.2018 | Проведено заходи щодо попередження дитячої бездоглядності та безпритульності

Відповідно до затверджених планів роботи на території Снятинського району 15 січня службою у справах дітей райдержадміністрації  спільно з Снятинським ВП Косівського ВП ГУНП в Івано-Франківській області проведено заходи щодо попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, обстеження умов проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, профілактики правопорушень серед дітей.

18.01.2018 | Проведено відео-лекцію на тему «Україна шукає патронатних вихователів»

З метою популяризації послуги сімейного патронату та пошуку кандидатів у патронатні вихователі, 17 січня Снятинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено відео-лекцію на тему «Україна шукає патронатних вихователів». Захід відбувся в Снятинській  районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості для отримувачів послуг служби зайнятості, які шукають роботу. Учасників було ознайомлено з суттю послуги  сімейного патронату; хто може стати патронатним вихователем, вимогами до кандидатів у патронатні вихователі; про державні гарантії патронатним вихователям та порядок організації діяльності сім'ї патронатного вихователя.

18.01.2018 | Надано гуманітарну допомогу клієнтам пробації

17 січня Снятинською районною організацією Товариства Червоного Хреста України надано гуманітарну допомогу молодій сім’ї одного із клієнтів пробації. У дні Різдвяних свят подружжя отримало дитячі речі (одяг та взуття) для свого немовляти.

18.01.2018 | Інформує Снятинський районний сектор з питань пробації

16 січня Снятинським районним сектором з питань пробації  Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції проведено ряд зустрічей з представниками держустанов та органів місцевого самоврядування для координації взаємодії щодо ресоціалізації засуджених. А саме:


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області