22 Серпень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
22.08.2017 | ВАКАНСІЇ

Інформація

про актуальні вакансії в Снятинському районному центрі зайнятості станом на 21.08.2017 року:

 

-         начальник управління капітального будівництва ЖКГ РДА (держслужбовець)

-        заступник начальника управління – начальник відділу капітального будівництва

21.08.2017 | Обговорено ряд питань щодо забезпечення правопорядку в районі

Сьогодні, 21 серпня в першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака за участі заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, відбулась нарада з керівниками правоохоронних органів району. Під час наради, керівники силових структур інформували про забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, стан профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності.

21.08.2017 | На кінець жовтня 2017 року в Україні буде створено 615 об’єднаних громад

Центральна виборча комісія своєю Постановою призначила на неділю, 29 жовтня 2017 року, вибори у 202 об’єднаних територіальних громадах в усіх без виключення областях України. Комісія оголосила початок виборчого процесу в цих громадах з 9 вересня 2017 року.

21.08.2017 | Розглянуто питання щодо надання соціальних виплат

Сьогодні під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка відбулось  засідання комісії щодо здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісія діє відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016р. №365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам». На її засіданнях розглядаються питання відновлення, припинення соціальних виплат тимчасово переміщеним особам, які проживають на території Снятинського району.


21.08.2017 | Богдан Свіщовський здійснив прийом громадян

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський провів прийом громадян із особистих питань. Участь у ньому взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб. Під час прийому до голови райдержадміністрації свої звернення з приводу відновлення роботи радіо, пенсійного забезпечення, монетизації субсидії, комунального господарства та працевлаштування адресували жителі м.Снятин, с.Белелуя, с. Потічок, с.Попельники.

19.08.2017 | Засідання членів районного дорадчого органу у справах альтернативної служби

Сьогодні відбулося засідання комісії районного дорадчого органу у справах альтернативної служби, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака.

              

19.08.2017 | Досягнення децентралізації беззаперечні, її успіхи підтверджуються фактами і цифрами, – Геннадій Зубко про моніторинг процесу реформи

У ході децентралізації, розпочатої урядом з ухвалення концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, вже утворено 616 об’єднаних громад, до складу яких увійшли майже 3 тисячі сільських, селищних, міських рад.

19.08.2017 | Відбулась робоча зустріч в спорткомплексі ФСТ «Колос»

18 серпня відбулась робоча зустріч за участі голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, міського голови Анатолія Шумка, начальника управління економічного розвитку та торгівлі Ольги Урсуляк, начальника відділ містобудування, архітектури та містобудівного кадастру Максима Вінтоніва, директора філії АТ "Снятинський РЕМ" Миколи Гунька щодо встановлення нової системи опалення в спорткомплексі ФСТ «Колос».

18.08.2017 | Розглянуто питання щодо захисту прав дитини

18 серпня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, одним із пріоритетів якої є ефективний захист прав дитини. На порядок денний засідання було винесено питання: про доцільність  вибуття жительки району з Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей на виховання в біологічну сім’ю; про доцільність позбавлення батьківських прав; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту  дітей, позбавлених батьківського піклування.

18.08.2017 | В області повністю завершено процес перепризначення субсидій на наступний рік

Про це під час урядової селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана розповіла перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка. За її словами, підготовка до проведення осінньо-зимового періоду на Прикарпатті відбувається у плановому режимі. Загалом рівень готовності складає  близько 75 відсотків. У закладах освіти уже ведуться завершальні ремонтні роботи.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області