23 Серпень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
23.08.2017 | Голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський особисто привітав Андрія Джелепа з перемогою на чемпіонаті Європи

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський спільно з начальником управління освіти Уляною Іванійчук привітали молодого покутянина, неодноразового чемпіона, жителя с. Тулуків Андрія Джелепа з титулом чемпіона Європи з вільної боротьби.

23.08.2017 | В районі відзначили День Державного Прапора України (відео додається)

23 серпня відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення  Дня Державного Прапора України. Урочиста церемонія, приурочена підняттю Державного Прапора України, пройшла на території  адміністративного будинку районної державної адміністрації.

 

 

 

23.08.2017 | Привітання

Шановні жителі Снятинського району! З Днем Державного Прапора України!

 

Це свято всіх поколінь україців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Церемонія підняття прапора в кожного українця викликає найкращі патріотичні почуття та гордість за свою Батьківщину.

 

Прапор - символ слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення.

 

Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.

 

Дивлячись на полотнище прапора, кожен українець - як житель великої країни - відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.

 

Від усього серця бажаю Вам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

 

Голова районної                                              Богдан Свіщовський                                                   

державної адміністрації                                                 

                  

23.08.2017 | Відбулась нарада з головами міськсільрад району

22 серпня в малій залі адмінбудинку під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участі заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, військового комісара Романа Монастирецького відбулась нарада з головами міської, селищної та сільських рад району.

23.08.2017 | Служба у резерві українського війська - служба для справжніх патріотів

У вересні проводяться масштабні збори резервістів на території 5 областей. На зборах будуть задіяні 9 бригад, які приймуть до своїх лав понад 8000 резервістів. Військовими комісаріатами Івано-Франківської області в серпні - вересні 2017 року, заплановано до відправки мешканців області  на збори резервістів.

22.08.2017 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю  заступника голови районної ради Петра Маліборського, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка  начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

22.08.2017 | Програма урочистостей з нагоди державних свят!

22.08.2017 | ВАКАНСІЇ

Інформація

про актуальні вакансії в Снятинському районному центрі зайнятості станом на 21.08.2017 року:

 

-         начальник управління капітального будівництва ЖКГ РДА (держслужбовець)

-        заступник начальника управління – начальник відділу капітального будівництва

21.08.2017 | Обговорено ряд питань щодо забезпечення правопорядку в районі

Сьогодні, 21 серпня в першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака за участі заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, відбулась нарада з керівниками правоохоронних органів району. Під час наради, керівники силових структур інформували про забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, стан профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності.

21.08.2017 | На кінець жовтня 2017 року в Україні буде створено 615 об’єднаних громад

Центральна виборча комісія своєю Постановою призначила на неділю, 29 жовтня 2017 року, вибори у 202 об’єднаних територіальних громадах в усіх без виключення областях України. Комісія оголосила початок виборчого процесу в цих громадах з 9 вересня 2017 року.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області