23 січень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
23.01.2018 | Про стан захворюваності на кір в Снятинському районі

За період з 01.01 2018 року по 23.01.2018 року в районі захворіло на кір 14 осіб в тому числі 9 дітей  до 1 року- 1; 1-4 роки - 4; 5-9 років - 0; 10-14 років- 2; 15-17р.-2 та 5 дорослих осіб. Госпіталізовано всього 10 осіб в т. ч. 6 дітей, 4 осіб лікуються амбулаторно.

23.01.2018 | За круглим столом обговорили проблеми учасників АТО

23 січня в малій залі засідань адмінбудинку відбулось засідання «круглого столу» учасників та ветеранів антитерористичної операції з представниками державної влади. В засіданні «круглого столу» взяли участь голова районної державної адміністрації Богдан Свіщовський, голова районної ради Іван Угрин, ветерани та бійців АТО, учасники ГО Спілка ветеранів АТО Снятинського району, Центру допомоги воїнам АТО.

23.01.2018 | З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій зимового періоду

За  підсумками наради голови райдержадміністрації від 22.01.2018 року з керівниками підприємств, установ , організацій району начальниками управлінь  та відділів райдержадміністрації, з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій зимового періоду:

23.01.2018 | Підтримай Вікімандри українською

З 1 по 28 лютого триватиме конкурс «Підтримай Вікімандри українською», мета якого — наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн путівника довідковою інформацією про подорожі українською та іншими мовами. Вікімандри – один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія. Метою проекту Вікімандри є створення вільних ілюстрованих путівників різними мовами світу.

23.01.2018 | Консультація Міністра юстиції України

Пане міністре, хочу звернутися до вас за порадою. Ви неодноразово говорили про боротьбу з насильством у сім’ї і казали, що насильство це не тільки коли б’ють, а й коли принижують і знущаються. В мене на жаль склалася така ситуація, що чоловік постійно показує свою зневагу до мене. Що мені робити в такому випадку, як це припинити?

Наталя Гук

22.01.2018 | Відзначення у районі 99-ої річниці Соборності України

Сьогодні, 22 січня у Снятинському районному кінотеатрі ім. Івана Франка відбулося пам’ятне зібрання за участю керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, заступника голови районної ради Петра Маліборського, працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, а також освітян, учнів загальноосвітніх шкіл міста Снятина та студентів і викладачів Снятинського коледжу Подільського ДАТУ.

22.01.2018 | Президент: Без Четвертого Універсалу – не було би Акта проголошення незалежності України

Президент Петро Порошенко переконаний, що якби сто років тому не було б ухвалено Четвертий Універсал Центральної Ради, у 1991 році – не було б проголошено Акт незалежності України.

22.01.2018 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю заступника голови районної ради Петра Маліборського, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

22.01.2018 | Зміни в пенсійному забезпеченні громадян з 1 січня 2018 року

Починаючи з 1 січня цього року право на призначення пенсії за віком за наявності страхового стажу не менше 25 років мають чоловіки після досягнення ними віку 60 років та жінки після досягнення ними:

22.01.2018 | До уваги громадян!

З метою захисту прав і законних інтересів громадян, які проживають на  тимчасово окупованій території України – АР Крим, м. Севастополь, окремі райони Луганської та Донецької областей, та внутрішньо переміщених осіб роз’яснюємо процедуру отримання свідоцтва про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території та процедуру отримання свідоцтва про смерть, коли особа померла на тимчасово окупованій території. Вся необхідна інформація міститься у відповідних памятках та зразках заяв, що додаються.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області