24 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
23.04.2018 | У першого заступника голови райдержадіінстрації Миколи Пішака відбувся прийом громадян

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак провів прийом громадян із особистих питань. Участь у ньому взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб. Під час прийому до першого заступника своє звернення з приводу допомоги у вирішенні земельного питання адресувала жителька с. Борщів, яка висловила надію на допомогу виконавчої влади району на позитивне вирішення її питання.

23.04.2018 | Від високоврожайної кормової культури – до серйозної проблеми довкілля - саме такий шлях у природі пройшов борщівник сосновського

Територія  району, маючи величну хліборобську  історію, повинна мати належний екологічний стан й привабливий вигляд і бути безпечною для здоров’я населення. Це особливо актуально зараз, коли в Україні триває підготовка до вступу в Євросоюз, розробляються інші міжнародні програми. Тому на фоні недостатньої загальної культури в суспільстві, в тому числі й у землеробстві, необхідно вживати невідкладних заходів для виправлення становища, по недопущенню подальшої засміченості території району, особливо шкідливими дикоростучими рослинами (борщівником Сосновського,  Амброзією полинолистою) тощо.

23.04.2018 | Бережіть бджіл, бо їхній мед – це наше здоров’я

Управління Держпродспоживслужби в Снятинському районі нагадує сільгоспвиробникам, що всі обробки сільськогосподарських культур хімічними засобами захисту рослин (далі - ХЗЗР) необхідно проводити згідно плану, узгодженого з органом місцевого самоврядування. Фізичні та юридичні особи, які застосовують ХЗЗР під час цвітіння медоносних рослин, згідно статті 37 Закону України «Про бджільництво» зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані 10 км від оброблених площ особистим телефонним чи письмовим повідомленням, а також по радіо чи через сільські ради.

23.04.2018 | Обговорено важливі питання щодо забезпечення правопорядку в районі

Сьогодні в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участі голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулась нарада з керівниками правоохоронних органів району. Під час наради, керівники силових структур інформували про забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, стан профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності.

23.04.2018 | Передача антиснайперських комплексів в АТО сприяє зменшенню кількості ворожих обстрілів – Президент

Президент Петро Порошенко наголошує на важливості збереження життя військових, бо, на жаль, Україна втрачає українських героїв. Президент зазначив, що 17 квітня від пострілу снайпера загинув боєць 24-ї окремої механізованої бригади, львів’янин Михайло Шозда. Присутні вшанували пам'ять загиблих українських героїв.23.04.2018 | «ГАРЯЧІ» ТЕЛЕФОННІ ЛІНІЇ ВІДДІЛІВ ДРАЦС ЗАПРАЦЮВАЛИ В УСІХ ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ

Управління державної реєстрації актів цивільного стану Мін’юсту запустило роботу «гарячих» ліній, зателефонувавши на які громадяни можуть отримати інформацію та консультації з усіх питань, які стосуються сфери роботи ДРАЦСів.

23.04.2018 | На Травневі свята відпочивайте безпечно!

Усім хочеться зустріти свята весело, без неприємностей. Проте, на превеликий жаль, саме під час свят для рятувальників наступає гаряча пора. В цей період частішають випадки загибелі та травмування людей на пожежах та під час відпочинку. Тому звертаємося до Вас із проханням: відпочиваючи, дотримуйтеся заходів безпеки.

 

21.04.2018 | У районі відбулася традиційна весняна толока щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

21 квітня в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» на території району  відбулися заходи з благоустрою.  Керівництво та працівники апарату і структурних підрозділів райдержадміністрації,  районної ради навели лад на прилеглій до адміністративної будівлі території. 

20.04.2018 | Для застосування пільг зі сплати земельного податку громадянам варто подати заяву до 1 травня

У головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області нагадують, що статтею 281 Податкового кодексу визначено категорії фізичних осіб, які мають право на пільги щодо сплати земельного податку, та надано перелік видів земельних ділянок та їх розмір, щодо яких зазначені категорії фізичних осіб мають право скористатися пільгами.


 

 

20.04.2018 | Снятинська міжрайонна філія інформує:

Весна - це пора пробудження не тільки "чудової" природи, але і паразитів, особливо, це стосується кліщів. Зустрітися з кліщами можна у лісі під час відпочинку, в лісопаркових зонах міст та на території дач.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області