19 жовтень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
19.10.2017 | Відбувся обласний семінар на тему «Осінній догляд за посівами озимих культур на базі агроформувань Снятинського району»

18 жовтня у великій залі адмінібудинку відбувся обласний семінар на тему «Осінній догляд за посівами озимих культур на базі агроформувань Снятинського району». На семінар запрошені фітосанітарні інспектори Управління фітосанітарної безпеки Держспоживслужби Івано-Франківської області, агрономи господарств Снятинського, Городенківського та Коломийського районів.

19.10.2017 | Обговорено питання щодо захисту прав дитини

Сьогодні керівник апарату райдержадміністрації Ігор Королько провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На комісії розглядалися питання:про визначення участі у вихованні дочки; про доцільність позбавлення батьківських прав; про охорону майнових прав дитини.

19.10.2017 | Оголошення!

19.10.2017 | Розпочався V Всеукраїнський конкурс есе “Я – європеєць”

Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні, у вересні 2017 року – березні 2018 року буде проведено V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (далі Конкурс).

18.10.2017 | Проведено відеолекторій на тему «Як не потрапити в тенета торгівлі людьми»

На передодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який припадає на 18 жовтня, Снятинським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено відеолекторій на тему «Як не потрапити в тенета торгівлі людьми».

18.10.2017 | Президент очікує від Парламенту рішення про скасування депутатської недоторканності та пропозицій до законопроекту про Антикорупційний суд

Президент Петро Порошенко наголошує, що два роки тому вніс до Верховної Ради проект змін до Конституції, які передбачали скасування депутатської недоторканності і суддівської недоторканності. Сьогодні Глава держави подав до Парламенту законопроект змін до Конституції, який абсолютно чітко передбачає скасування депутатської недоторканності, і очікує на його прийняття.

 

18.10.2017 | Проведено акцію "Як не потрапити в тенета торгівлі людьми"

18 жовтня до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми волонтерами Снятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  на площі Незалежності м. Снятин проведено акцію «Як не потрапити в тенета торгівлі людьми».

18.10.2017 | Більше 5 тисяч жителів Івано-Франківщини отримали податкову знижку на відшкодування витрат на навчання

Як повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області з початку року 5149 прикарпатців подали декларації з метою використання права на податкову знижку на відшкодування витрат на навчання.

18.10.2017 | Відбудеться навчання для кандидатів у прийомні батьки

В обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м.Івано-Франківськ, вул.Симоненка, 3б) 06-08 грудня (I-V модуль) і 11-13 грудня (VI-X модуль) 2017 року відбудеться навчання для кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни, піклувальники.

18.10.2017 | Семінар з питань додержання антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу

12 жовтня відбувся виїзний семінар для працівників Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України на тему: “Додержання антикорупційного законодавства та законодавства про державну службу. У роботі семінару взяли участь перший заступник начальника управління – Мізерний Микола Васильович  та працівники фонду.

 


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області