25 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
25.05.2018 | Вигаданий батько

Чомусь у сучасному світі чоловіча безвідповідальність проявляється часто-густо. Особливо яскраво це виявляється в той момент, коли приходить час реєструвати новонародженого. Фізіологічний батько існує, а ось «офіційного» – і з собаками не знайти. Моральний аспект питання краще залишити осторонь і холоднокровно розібратися в юридичних тонкощах даної ситуації. 

25.05.2018 | Відбувся чемпіонат області з плавання серед юніорів

22 – 23 травня в м. Калуші відбувся чемпіонат області з плавання серед юніорів. В змаганнях взяли участь всі збірні команди спортивних шкіл області, які культивують плавання. Чотирьохразовим чемпіоном області став Макаренко Юрій.

24.05.2018 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка за участю заступника голови районної ради Петра Маліборського, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

24.05.2018 | Відбулася бесіда з учнями старших класів на тему «Я обираю здоровий спосіб життя»

Здоров'я — це найбільша цінність кожної людини. Важливо знати, що шкідливі звички шкодять нашому здоров'ю, призводять до хворіб, депресій, деградації особистості, втрати мрій, дорогих людей, речей, які були колись найважливішими.

24.05.2018 | Пропонуємо працевлаштування!

Державна служба зайнятості вдосконалює методи та форми роботи, гнучко реагуючи на ринкові коливання з тим, аби послабити напругу в сфері зайнятості й зменшити рівень безробіття. На вимогу роботодавця служба зайнятості підбирає відповідні кадри, організовує ярмарки вакансій.

24.05.2018 | Як безпечно поводитись на воді:

1. Купайтеся краще вранці або ввечері, коли немає небезпеки перегрівання. Температура води повинна бути не нижче +17. Плавайте не більше 20 хвилин, причому цей час повинен збільшуватися поступово, починаючи з 3 – 5 хвилин.

24.05.2018 | Коломийське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує:

1. Строки призначення пенсії;

2. Легалізація заробітної плати – соціальна захищеність найманого працівника;

3. Умови призначення пенсії у зв’язку з втратою годувальника;

4. Мінімальний розмір пенсії за віком;

5. До уваги нотаріусів;

6. Виплата пенсії у зв’язку з втратою годувальника  дітям, яким виповнилося 18 років;

7. В Заболотівській територіальній громаді розпочнуть прийом громадян працівники Пенсійного фонду;

8. Нове в перерахунку пенсій з 1 квітня 2018 року.

23.05.2018 | У рамках програми «Обдаровані діти» на Снятинщині нагороджено талановиту учнівську молодь (відео додається)

23 травня у Снятинському РБК відбулося щорічне свято з участю вчительства краю та обдарованих дітей, учнів загальноосвітніх шкіл, вихованців позашкільних закладів, які стали переможцями районних, обласних, Всеукраїнських олімпіад, творчих конкурсів та проектів.

23.05.2018 | Строкова військова служба. Актуальні питання та відповіді

1. Щодо організації проведення призову на строкову військову службу весною 2018 року.  

З 01 березня 2018 року набрав чинності пункт 1 статті 3 Указу Президента України “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” від 15.02.2018 № 33/2018 щодо призову громадян України на строкову військову службу у квітні – травні 2018 року.

23.05.2018 | У Снятині відбулися урочистості з нагоди Дня Героїв

День Героїв - щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім, лицарів Київської Русікозаків Гетьманської Добиопришків, українських січових стрільців та вояків Армії УНРУПА та діячів ОУН. В сьогоднішній час це також свято наших сучасних Героїв Небесної Сотні, учасників бойових дій, що захищали і захищають нашу державу на сході України від російського агресора.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області