25 Травень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
25.05.2017 | Змагаггя з вільної боротьби

25 травня   у селі Джурів в спортивному клубі «Ластівка» відбулися змагання з вільної боротьби «Звитяжне коло». Завдяки талановитому тренеру Івану Курилюку село Джурів стає все більш відомим на карті української вільної боротьби.

 

25.05.2017 | Кір і його небезпека!

По Снятинському районі  за 4 місяця 2017 року  зареєстровано 1 випадок захворювання на кір у дорослого ( 1,5 на 100 тис. нас.). В Івано –Франківській області зареєстровано 139 випадків захворювань на кір, інтенсивний показник склав 10,12 на 100 тис. нас., в тому числі дітей до 17 років 124 особи ( 44,62 на 100 тис. нас.)     

             

25.05.2017 | ПЕНСІЯ - через банківські установи

Щороку зростає кількість пенсіонерів, які виявили бажання одержувати пенсію через установи банків. Пенсіонер самостійно обирає банківську установу, беручи до уваги умови обслуговування й зручне місце розташування. Між банком та клієнтом укладається договір, пенсіонер отримує ощадну книжку або платіжну карту. Пластикова карта-найзручніший варіант. Пенсіонер може знімати гроші у найближчому банкоматі. Також це дає можливість вчасно одержувати пенсію, перебуваючи в будь-якій частині країни і в будь-який зручний час. Значною перевагою платіжної картки є зручність в безготівковому розрахунку за товари та послуги.

  

25.05.2017 | Меседж-бокс щодо запровадження ЄС безвізового режиму для України

Безвізовий діалог Україна-ЄС:

  • Це відображення реальної волі та бажання наблизити Україну до Європи, її цінностей та наглядно показати нашим громадянам, чого ми прагнемо для нашої держави.
  • Це результат злагодженої роботи Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів та причетних ЦОВВ.
  • Це безпека документів - найвищий рівень захисту паспортів, безпека на кордоні та протидія нелегальній міграції, захист прав людини, захист персональних даних, громадських порядок, тобто боротьба з основними загрозами благополуччю будь-якої країни: корупцією, незаконним обігом наркотиків, тероризмом, торгівлею людьми тощо.
25.05.2017 | Надання методично-консультативної допомоги органам місцевого самоврядування

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» і «Про місцеве самоврядування» та з метою вдосконалення роботи органів місцевого самоврядування, 24 травня 2017 року свій візит до Прутівської, Видинівської та Рудниківської сільських рад здійснила робоча група з питань проведення методично-консультативного дня в структурних підрозділах райдержадміністрації, установах і організаціях району та в органах місцевого самоврядування.

25.05.2017 | Фізкультурне свято в Задубрівській школі присвячене Дню Героя

День Героїв  України, яке щорічно  відзначається  23 травня встановлене на честь вояків  - борців за волю України , передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, січових стрільців та вояків УПА, героїв Небесної Сотні, які чинили шалений опір антиукраїнській владі, борців за територіальну цілісність і незалежність України – вояків АТО, які є взірцем служіння українській нації для сучасної молоді.

24.05.2017 | На Снятинщині представники з області відвідали два будинки-інтернати

Сьогодні з робочим візитом у Снятинський район завітали заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Кобилянський та заступник директора департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації Віталій Яворський для того, щоб оглянути стан інтернатних закладів району. Зустрічали гостей з області голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський та перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак, які разом з гостями побували в двох будинках-інтернатах.

24.05.2017 | Марина Порошенко: Ми розпочали національний рух «За інклюзивну освіту в Україні!»

23 травня Дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка пані Марина Порошенко взяла участь у спеціалізованому тренінгу «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» для майже 500 українських освітян. Серед учасників – керівники департаментів освіти та директори шкіл п’яти регіонів – Запорізької, Дніпропетровської, Житомирської, Хмельницької та Чернігівської областей.

 

24.05.2017 | На літній період в області обмежено рух великовагового транспорту

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області повідомляє про те, що з метою збереження проїзної частини автомобільних доріг області від руйнування великоваговими транспортними засобами під час тривалої спекотної погоди (температура повітря більше 28° С) на дорогах загального користування області з 1 червня цього року вводиться обмеження руху автотранспортних засобів загальною масою понад 24 т і навантаженням на вісь більш, ніж 7 т з 10.00 до 22.00 год. включно.

24.05.2017 | Електронний спосіб – кращий

Коломийська ОДПІ нагадує, що відповідно до Податкового кодексу податкова декларація подається за вибором платника податків в один із таких способів:

а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

в) засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області