22 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
22.03.2018 | Як українці обиратимуть терапевтів, педіатрів і сімейних лікарів

Уже у квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в документі «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу». Цей Порядок набере чинності найближчим часом, коли його погодять центральні органи виконавчої влади.

22.03.2018 | Яким чином застрахована особа може отримати лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу?

Забезпечення лікуванням в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів застрахованих осіб і членів їх сімей відбувається відповідно до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду, затвердженого постановою правління Фонду від 13.07.2017 № 39 (далі – Порядок № 39).

22.03.2018 | Надання методично-консультативної допомоги в структурних підрозділах райдержадміністрації

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» і «Про місцеве самоврядування» та з метою вдосконалення роботи в структурних підрозділах райдержадміністрації, 21 березня до управління економічного розвитку та торгівлі, управління агропромислового розвитку та архівного відділу райдержадміністрації здійснила свій візит робоча група з питань проведення методично-консультативного дня в структурних підрозділах райдержадміністрації, установах і організаціях району та в органах місцевого самоврядування.

21.03.2018 | Проведено наступний етап конкурсу на заміщення вакантної посади

Відповідно до Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 р. №246 та на виконання Наказу районної державної адміністрації від 22.02.2018 р. №1/02-08 21 березня 2018 року 0 10:00 год в кабінеті 215 районної державної адміністрації проведено наступний етап конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу правової, мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції апарату районної державної адміністрації (віднесена до посад державної служби категорії «В») – проведення співбесіди та визначення її результатів.

21.03.2018 | Ефективне фінансування науки та стартапів дозволить забезпечити технологічний прорив в Україні, - Глава Уряду

Кожен сектор економіки України має кратний потенціал розвитку, саме тому ефективне його розкриття – через фінансування науки та стартапів, дозволить забезпечити технологічний прорив Україні і суттєвий економічний ріст. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з учасниками інноваційного середовища Sikorsky Challenge  Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського.


 

21.03.2018 | Інформує Коломийська ОДПІ:

1. Незабаром перевірка відсутності або наявності податкового боргу в учасника торгів буде проводитись автоматично;

2. Податкова знижка за навчання – цьогорічні нюанси;

3. Платниками Коломийщини сплачено 10 млн. гривень ПДВ;

4. В яких випадках декларація про майновий стан і доходи не подається?;

5. Понад 8 млн.грн. плати за землю надійшло до місцевих бюджетів Коломийщини, Верховинщини, Косівщини та Снятинщини;

6. Як новоствореним підприємцям визначити перший податковий період?

21.03.2018 | Це нова сторінка відносин між Україною і Кувейтом – Президент про підписані двосторонні документи

Президент Петро Порошенко наголосив, що під час переговорів у Кувейті було досягнуто декілька важливих результатів. «Думаю, що це нова сторінка відносин між Україною і Кувейтом», - підкреслив  Петро Порошенко.

 

21.03.2018 | Консультація Міністра юстиції Павла Петренка

Павле Дмитровичу, вирішили з чоловіком розлучитися. Маємо двох діток. Скажіть, для того, щоб я могла отримувати аліменти на дітей, треба звертатися до суду, чи можна якось визначитися без цього?

Ганна Іванчук

20.03.2018 | Зимовий чемпіонат України з плавання в Кам'янську

14 – 17 березня відбувся зимовий чемпіонат України з плавання серед юніорів в м.Кам’янське, Дніпропетровської області. У чемпіонаті взяли участь з 19 областей України 350 учасників. Івано-Франківську область представляли і плавці Снятинської ДЮСШ – Косило Володя і Макаренко Юрій.

20.03.2018 | Богдан Свіщовський на щотижневій нараді: Основною проблемою на сьогодні є реалізація всеукраїнської акції "За чисте довкілля" під час погіршення погодніх умов

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області