25 листопад 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
24.11.2017 | У районі вшанували пам’ять про жертв Голодомору 1932-1933 рр.

Четверта субота листопада в Україні, згідно з відповідним Указом Президента України, визнана Днем пам'яті жертв голодоморів. Меморіальні заходи проводяться як в Україні, так і поза її межами. Голодомори 1921–1923, 1932–1933 та 1946—1947 років — періоди масового голоду, що привели до багатомільйонних людських втрат у сільській місцевості на території земель сучасної України.

24.11.2017 | Микола Пішак проінспектував готовність Тулуківського дитячого садка до його відкриття

Сьогодні робоча група на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Миколою Пішаком  у складі начальника економічного розвитку та торгівлі Ольгою Урсуляк, начальником Снятинського РВ УДСНС Володимиром Шокалюком, сільським головою Іваном Курилюком, начальником управління Держпродспоживслужби Романом Столицею та іншими, здійснила інспектування готовності Тулуківського дитячого садка до здачі його в експлуатацію.

24.11.2017 | Відбулась комісія по легалізації виплати заробітної плати

Сьогодні у голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського відбулась комісія по легалізації виплати заробітної плати за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. На засіданні комісії розглядали списки СГД юридичних та фізичних осіб підприємців, розмір середньої заробітної плати по яких є нижчим від встановленого законодавством мінімального рівня за листопад 2017 року.

24.11.2017 | Мешканці Прикарпаття можуть звернутися на телефон довіри обласної державної адміністрації

Розпорядженням облдержадміністрації від 27 жовтня 2017 року № 636 затверджені положення про «гарячу» телефонну лінію та телефон довіри обласної державної адміністрації. Відповідно до цього документа «гаряча» телефонна лінія обласної державної адміністрації функціонує з метою оперативного реагування на звернення мешканців області, а телефон довіри – задля оперативного реагування на звернення щодо неправомірних дій, порушень чинного законодавства посадовими особами органів виконавчої влади з питань, що належать до повноважень ОДА.

24.11.2017 | В.о. керівника апарату Марія Драбчук провела апаратну нараду

Сьогодні в.о. керівника апарату райдержадміністрації Марія Драбчук провела апаратну нараду з працівниками апарату районної державної адміністрації. Марія Драбчук підбила підсумки цього тижня, після чого з короткими доповідями виступили керівники та спеціалісти відділів, секторів апарату РДА, які інформували про поточну роботу, що здійснюється їх відділами та  секторами.

24.11.2017 | Розглянуто питання щодо захисту прав дитини

23 листопада, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, одним із пріоритетів якої є ефективний захист прав дитини. На порядок денний засідання було винесено питання: про доцільність  вибуття жителькиз Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей   на виховання в біологічну сім’ю; про доцільність позбавлення батьківських прав; про охорону майнових прав дитини; про охорону майнових прав дітей; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту  дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

23.11.2017 | Відбулось навчання щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій

Сьогодні в малій залі засідань адмінбудинку під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака спільно з начальником відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації Федором Шинкариком відбулось навчання членів районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій характерних для нашого регіону.

23.11.2017 | Олег Гончарук доручив головам райдержадміністрацій посилити заходи щодо дотримання правил безпеки та будівельних норм під час робіт на будівельних об’єктах

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів позачергову робочу нараду з заступниками голови облдержадміністрації, головами місцевих райдержадміністрацій, в якій взяв участь голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський та керівниками окремих структурних підрозділів ОДА, під час якої проаналізовано вчорашній випадок по вулиці Шевченка в Івано-Франківську, де проводилося будівництво адмінбудинку з даховою котельнею та спортивним залом.

23.11.2017 | 25 листопада Україна вшанує жертв Голодомору

Голодомор — помста за свободу. Історики пояснюють: Сталін організував геноцид, щоб покарати українців за незалежність 1917-1921 років. 25 листопада українці та світ, як і щороку, вшанують пам’ять убитих Голодомором 1932-33 років. Жалобні заходи традиційно відбуваються також у 32 країнах світу. Національні пам’ятні заходи до 84 роковин геноциду пройдуть під гаслом "Голодомор — помста за свободу, помста за революцію".

23.11.2017 | ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ Снятинської РДА ЗАПРОШУЄ на фестиваль драматичних театрів "Театральна осінь" з 24 по 26 листопада 2017року в Снятинському РБК 24.11.2017р.(п'ятниця)

Вистава І.Тендентикова "Хто сміється тому не минеться" СБК Заболотів Початок: о 17 год. 25.11.2017р. (субота) Вистава М.Кропивницького "ЖАРТІВНИЦЯ" СБК Балинці Початок: о 15 год. Вистава Н.Ладонко "Україна і війна" СБК Прутівка Початок: о 17 год.

Вистава В.Герасимчука "АНДРЕЙ" СК Олешків Початок: о 12 год.

Вистава В.Самійленко "Дядькова хвороба " СБК Завалом Початок: о 14 год.

 

ВХІД ВІЛЬНИЙ!


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області