27 Квітень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
26.04.2017 | Визначено переможців премії імені Василя Стефаника в галузі літератури

25 квітня в облдержадміністрації відбулося засідання лічильної комісії з проведення таємного голосування другого конкурсного туру з призначення премії імені Василя Стефаника в галузі літератури.

26.04.2017 | Легалізація заробітної плати найманих працівників

У нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

25.04.2017 | Проходять військово-польові збори для учнів старших класів району

Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Ігор Гуцуляк та начальник управління освіти Уляна Іванійчук побували в с. Устя, де відбувалися  навчальні стрільби для учнів старших класів Снятинського району.

25.04.2017 | Привітання

Шановний Богдане Романовичу!

 

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість. Нехай і надалі доля буде прихильною до Вас, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги для Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

 

Нехай справи будуть благородними, рішення - мудрими, думки - високими, а почуття - чистими та щирими! Нехай доля Ваша благословиться довгими квітучими роками, стелиться на щастя барвистим пісенним рушником, безмежно радує сімейним ладом, благополуччям.

 

Хай зірки завжди віщують Вам щасливу долю, а Бог оберігає і допомагає.

 

                                                                                                                 З повагою, колектив райдержадміністрації!

24.04.2017 | В районі обговорюють питання децентралізації влади

В неділю, 23 квітня в Іллінецькому сільському будинку культури відбулись сходи громадян по питанню децентралізації влади у районі. Основним питанням обговорень було входження Іллінецької сільської ради до складу  майбутньої Заболотівської ОТГ.

24.04.2017 | Відкриття клубу в с. Хлібичин

23 квітня відбулось урочисте відкриття клубу після капітального ремонту в с. Хлібичин, участь в якому взяв перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак, заступник голови районної ради Петро Маліборський, начальник відділу культури Богдан Юрчук й інші поважні гості, а саме депутат обласної ради Орися Книшук.

24.04.2017 | Обговорили питання щодо розгляду заяв жителів району про проходження альтернативної (невійськової) служби
21 квітня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулося засідання районного дорадчого органу у справах альтернативної (невійськової) служби.  На порядку денному стояло питання розгляду заяв жителів району щодо проходження альтернативної (невійськової) служби відповідно до чинного законодавства.
21.04.2017 | Відбувся фестиваль "Повір у себе"

Сьогодні в Снятинському РБК відбувся районний фестиваль «Повір у себе», який організували працівники Снятинського районного центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді директор центру Алла Каравацька.Головна мета фестивалю виявити та підтримати творчі надбання дітей, допомогти їм самореалізуватися, подолати ізольованість та привернути увагу громадськості до проблем дітей цієї категорії.

21.04.2017 | Обговорено шляхи співпраці з іноземним інвестором

Всебічне сприяння залученню в економіку області інвестицій, як вітчизняних так і іноземних – одне із пріоритетних завдань органів влади. На цьому наголосила під час робочої зустрічі з представником підприємства з іноземними інвестиціями та керівництвом окремих обласних установ і організацій перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка.

 

21.04.2017 | У Коломиї на семінар-форумі з питань децентралізації підбито підсумки діяльності перших ОТГ, утворених в Івано-Франківській області

За ініціативи Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування та у рамках програми «U-Lead з Європою» в Коломиї відбувся семінар-форум «Децентралізація на Прикарпатті: роль місцевого самоврядування в процесі добровільного об’єднання територіальних громад». Це вже третій Форум з питань децентралізації, який організовано в області впродовж останнього місяця. Участь в заході взяли заступник голови облдержадміністрації Валерій Крецул, директор ІФ ЦРМС Руслан Панасюк, представники профільних структурних підрозділів обласної державної адміністрації та РДА, жителі з Верховинського, Городенківського, Коломийського, Косівського, Надвірнянського, Снятинського районів, а також міста Яремче.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області