28 Червень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
27.06.2017 | Привітання голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського

Шановні жителі Снятинського району!

Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом –

Днем Конституції України!

В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону України – народовладдя, гуманізму та законності. Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

27.06.2017 | Відбувся перший тур фестивалю-конкурсу "Барви літа"

27 червня у Снятинському районному будинку культури в рамках відзначення Дня Конституції України та Дня молоді відбувся 7-й щорічний районний фестиваль-конкурс молодих талантів «Барви літа». Сьогодні у першому турі фестивалю виступали наймолодші конкурсанти – вокалісти у віці від 8 до 12 років. Традиційно розпочала фестиваль радник голови районної ради, ініціатор і виконавчий директор, ведуча конкурсу-фестивалю Тетяна Вовк.

27.06.2017 | Обговорено стан виконання рішень про стягнення коштів на користь державного та місцевого бюджету

Сьогодні під головуванням  голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участю першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, начальника Снятинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Наталії Пазинюк відбулась оперативна нарада.

27.06.2017 | Нещодавно в Івано-Франківську відбувся круглий стіл на тему: «Про ринок земель сільськогосподарського призначення»

Участь у круглому столі взяли народні депутати України, члени фракції партії «Блок Петра Порошенка» Анатолій Матвієнко, Михайло Довбенко та Леонід Козаченко, депутати Івано-Франківської обласної ради від «Солідарності» Остап Дзеса, Іван Приймак та Андрій Левкович, експерти та представники об’єднаних територіальних громад, фермерських господарств, громадських організацій.

27.06.2017 | Грантові можливості для ефективної діяльності громадських організацій

З активним розвитком громадянського суспільства в Україні фінансові потреби, важливі для суспільних змін, стають ще актуальнішими. Управління економічного розвитку і торгівлі Снятинської РДА підготувало підбірку грантів, які зможуть підсилити діяльність громадського сектору.

 

26.06.2017 | Відбулась щотижнева оперативна нарада

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю  голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

 

26.06.2017 | Богдан Свіщовський обговорив питання забезпечення правопорядку в районі

Сьогодні в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участі голови районної ради Івана Угрина, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка відбулась нарада з керівниками правоохоронних органів району. Під час наради, керівники силових структур інформували про забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, стан профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності.

26.06.2017 | Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди геогргіївської (гвардійської) стрічки

 Верховна Рада України постановляє:

 

 I. Кодекс України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122) доповнити статтею 173-3 такого змісту:

 

 "Стаття 173-3. Виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки

26.06.2017 | Здійснено виїзд для виявлення сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

23 червня працівниками Снятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Том’юк С.М.,Гаврилюк І.С.) спільно із представниками служби у справах дітей (Качмарська Н.М.), сектору ювенальної превенції (Котелко Ю.Я.), управління соціального захисту населення (Редько Г.В.), органами місцевого самоврядування (Костащук Р.В.) та ФАПу (Плешкан В.В.) здійснено виїзд в с.Орелець  для виявлення  сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перевірки умов проживання.

 

23.06.2017 | Привітання голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського

Шановні колеги!

Дозвольте  щиро привітати Вас усіх з  Днем  державної служби!

Кожен на своєму місці ми виступаємо ланкою, що поєднує владу і народ, формуємо ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.

Бажаю вам і  надалі щедро творити добро своєю повсякденною працею, безкорисливою допомогою людям,  мудрою порадою, добрим словом і добрим ділом!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області