29 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
29.03.2017 | Міський голова прозвітував про проведену роботу за 2016 рік

Згідно спільного розпорядження голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського та голови районної ради Івана Угрина «Про затвердження  графіка  заслуховування  звітів керівників органів місцевого  самоврядування перед територіальними  громадами району у 2017 році» 28 березня в Снятинському районному будинку культури перед громадою міста Анатолій Шумко звітував про роботу міської ради за період 2016 року. На зустрічі також були присутні: заступник голови обласної ради Василь Гладій, голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, голова районної ради Іван Угрин, священнослужителі міста та депутати обласної адміністрації. 

29.03.2017 | Марія Савка відвідала Снятинщину
Сьогодні Снятинщину з робочим візитом відвідала перший заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Марія Савка. Під час перебування в районі її супроводжував перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Пішак.
28.03.2017 | Інформація про патронатні сім'ї

Навіщо потрібні патронатні сім’ї

 

Сімейний патронат допомагає дітям, які втратили батьків або чиї батьки чи особи, що їх замінюють не здійснюють своїх батьківських обов’язків унаслідок різних причин . Передбачається він і для дітей, які зазнали наслідків батьківської недбалості або жорстокого поводження і ризикують наразитись на це в подальшому, а також для немовлят, від яких матері відмовились відразу після народження. Держава влаштовує таких дітей на тимчасове проживання та виховання у професійні  патронатні сім’ї. Така форма сімейного догляду та виховання є альтернативою перебуванню дитини в інтернатному закладі.

28.03.2017 | Легалізація заробітної плати не втрачає актуальності

Виплата заробітної плати у “конверті” обкрадає людей і державу, послаблює соціальний захист працівників. Існує проблема зрівняння офіційних заробітних плат між працівниками різної кваліфікації, встановлення усім працівникам від найпростіших професій до керівника окладів (ставок) на рівні мінімальної заробітної плати, особливо на підприємствах, установах організаціях, що не входять до сфери галузевих угод.

28.03.2017 | Відбулась щотижнева нарада

Робочий тиждень у районній державній адміністрації розпочався традиційно оперативною нарадою під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака за участю керівників управлінь, відділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ та організацій району. Також, у нараді взяв участь голова районної ради Іван Угрин.

28.03.2017 | 1 квітня – день благоустрою територій населених пунктів

Відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 23.03.2017 р. №137 « Про проведення в області заходів з благоустрою територій до Великодніх свят, щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» районна державна адміністрація просить організувати проведення 01 квітня 2017 року день благоустрою територій населених пунктів району.

 

28.03.2017 | Високо цінуємо єдність країн «Великої сімки» у підтримці України на шляху реформ та протидії російській агресії - Президент під час зустрічі з послами «Великої сімки» та Євросоюзу

Президент Петро Порошенко провів першу зустріч з послами країн «Великої сімки» та Європейського Союзу в рамках головування Італії у цьому впливовому об’єднанні. Глава держави високо оцінив солідарність та єдність країн «Великої сімки» з Україною у забезпеченні підтримки впровадженню внутрішніх реформ та протидії російській агресії. Особлива увага була приділена загостренню ситуації на Донбасі у зв’язку із останніми деструктивними діями Росії на території окремих районів Донецької та Луганської областей, які підривають мирний процес та подальшу реалізацію Мінських домовленостей.

28.03.2017 | Коли маєш любов у серці - допомагати іншим легко

Війна увірвалася в наше життя, немов цунамі, вихор, шторм, землетрус. Увірвалася і перекроїла все – плани на літо і на майбутнє, родинні і дружні зв’язки, спокій та впевненість у завтрашньому дні. Цю війну ЗМІ називають АТО, військовим конфліктом, але суть від цього, на жаль, не змінюється. І як тепер бути? Чим допомогти нашій армії, нашим солдатам, які отримали поранення? Кожен вирішує це питання по-своєму: хтось переказує кошти на спеціальні рахунки або знайомим волонтерам, ще хтось – відвідує поранених вояків АТО, які проходять лікування в госпіталях.

27.03.2017 | Утримання надміру виплачених сум пенсій та відрахування пенсій

Суми пенсій, виплачені надміру в наслідок зловживань з боку пенсіонера або подання страхувальником недостовірних даних, можуть бути повернуті пенсіонером добровільно або стягуються на підставі рішень територіальних органів Пенсійного фонду України чи в судовому порядку. Відрахування з пенсії проводяться в установленому законом порядку на підставі судових рішень, ухвал, постанов і вироків (щодо майнових стягнень), виконавчих написів нотаріусів та інших рішень і постанов, виконання яких відповідно до закону провадиться в порядку, встановленому для виконання судових рішень.  

27.03.2017 | Інформація для платників податків

1. Президент підписав зміни до Податкового кодексу в частині спрощення оподаткування спадщини;

2. Розпочався прийом заяв від с/г виробників для формування Реєстру отримувачів бюджетної дотації;

3. Жителі Верховинщини, Косівщини та Снятинщини задекларували більше 10,5 млн. грн. доходів.

 


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області