22 Липень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
21.07.2017 | Ярмарок вакансій

Снятинським  районним центром  зайнятості 20.07.2017 року в приміщенні будинку дитячо-юнацької творчості  було проведено Ярмарок вакансій з метою задоволення потреб роботодавців у підборі працівників для заповнення вільних вакантних місць.

 

20.07.2017 | Розгляд важливих питань

 В малій залі адмінібудинку відбулося засідання профільної комісії в якій прийняв участь голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський.

 

20.07.2017 | Сергій Савчук: Разом з данськими партнерами будемо працювати над збільшенням виробництва тепла з відновлюваних джерел в Україні

Дослідити шляхи збільшення частки відновлюваних джерел енергії в системі теплопостачання України – мета нового проекту, який буде реалізовано в рамках двосторонньої співпраці України та Данії. План його реалізації обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом з Георгієм Гелетухою - головою Біоенергетичної асоціації України та Клаусом Фафнером - керівником проекту данської компанії «Rambøll Denmark», яка має понад 70-річний досвід роботи в енергетиці та реалізує низку проектів в 14 містах України.

 

20.07.2017 | За два тижні липня ОСББ залучили на утеплення багатоповерхівок майже 20 млн гривень

З початку липня, лише за два тижні, ОСББ залучили на енергоефективні заходи майже 20 млн грн. за програмою «теплих кредитів». Для порівняння за весь червень на ці цілі ОСББ спрямували 18,5 млн гривень.

 

 

20.07.2017 | Показники середньої зарплати яка враховується при призначенні пенсій.

Середня заробітна плата працівників зайнятих у галузях економіки України визначена відповідно до постанови правління Пенсійного фонду України від 01.02.2008р. №4-4 Про затвердження Порядку визначення показників середньої заробітної плати (доходу) в Україні з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” враховується для обчислення пенсій за три календарні роки, що передують року звернення за призначенням пенсій (2014р., 2015р., 2016р.) становить 3764,40 гривень.

 

20.07.2017 | Інформація щодо надання кредитів

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/news/snyatynska/ua/65462/20.jpgПрограма «Власний дім» розроблена відповідно до Указу Президента України від 27.03.1998 року № 222 «Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» та діє з метою фінансової підтримки індивідуальних забудовників шляхом надання їм довгострокових кредитів для спорудження індивідуальних житлових будинків та надвірнихпідсобних приміщень.

 

Інформація щодо програми « Власний дім»

20.07.2017 | Слова вдячності!!!

Висловлюю подяку керівнику Коломийського ДЕД Мельничуку Василю Михайловичу за проведення ремонту дорожнього покриття дороги Снятин-Тязів. Надіюся, що завдяки  злагодженій та продуктивній роботі дорожників, під Вашим керівництвом, буде якісно відремонтовано відрізок дороги с.Стецева та с.Стецівка. Прийміть щирі слова вдячності від мене особисто та від жителів нашого району за ремонтні роботи, які проводяться по даному напрямку.

 

 

 Голова районної

державної адміністрації                                                        Богдан Свіщовський

19.07.2017 | Розпочато ремонтні роботи

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Микола Пішак проінспектував хід ремонтних робіт дороги Снятин-Городенка. Керівник Коломийського ДЕД Василь Мельничук ознайомив першого заступником з місцем де ведуться ремонтні роботи.

 

 

19.07.2017 | Надання методично-практичної допомоги

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський спільно з групою у складі начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації Марією Драбчук, завідувачем сектору контролю апарату райдержадміністрації Марією Квасняк, начальником відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Людмилою Бережанською, головним спеціалістом загального відділу апарату райдержадміністрації Галиною Скуповською, начальником відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації Вікторією Кіцул було надано методично-практичну допомогу Белелуйському виконавчому комітету.

 

19.07.2017 | Сергій Савчук: Для ЕСКО-інвесторів зібрали понад 7 тис. потенційних об’єктів, що потребують термомодернізації

У тісній співпраці з місцевими органами влади Держенергоефективності сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1. Наразі вона налічує понад 7 тис. бюджетних установ, що потребують термомодернізації і можуть бути найбільш цікавими для ЕСКО-компаній з точки зору інвестування.

 

 


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області