20 березень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
20.03.2018 | Богдан Свіщовський на щотижневій нараді: Основною проблемою на сьогодні є реалізація всеукраїнської акції "За чисте довкілля" під час погіршення погодніх умов

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

20.03.2018 | Проведення всесвітньої кампанії Година Землі 2018

У суботу 24 березня 2018 року о 20.30 люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину. Мета акції – привернути увагу до проблем зміни клімату. Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хв, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього природного середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

20.03.2018 | 21 березня - Міжнародний день лісу

Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй резолюцією проголосила 21 березня Міжнародним днем лісів. Основним завданням Міжнародного дня лісу є привернення уваги жителів планети до проблеми збереження лісів, інформування про значимості лісових екосистем, основні заходи їх захисту та відновлення.

20.03.2018 | Чиста криниця - чиста вода

Переважна більшість населення нашого району користується питною водою з криниць.Проте кринична вода,  не завжди може бути кришталево чистою. З різних причин у водойму проникає забруднення, відтак вода набуває неприємного запаху, змінюється її колір і смак. Недоброякісна питна вода може стати чинником поширення гострих кишкових інфекцій.

     

 

 

 

 

 

 

 

20.03.2018 | «Наставництво: як одна людина може змінити життя дитини-сироти»

16 березня працівниками Снятинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталією Федорук та Іванною Граб’юк  на площі Незалежності проведено акцію: «Наставництво: як одна людина може змінити життя дитини-сироти». Під наставництвом розуміється добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей сиріт та дітей позбавлення батьківського піклування, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя.

20.03.2018 | Продовжує діяти Урядова програма «теплих» кредитів

Уряд передбачив у 2018 році 400 млн. грн. на фінансування державної програми з енергоефективності. У зв’язку з цим у районі продовжить діяти державна програма «теплих» кредитів для фізичних осіб та ОСББ через державні банки.

19.03.2018 | Заслухано звіти голів Попельниківської, Тучапської та Кулачківської сільських рад про проведену ними роботу у 2017 році

Відповідно до графіка заслуховування звітів керівників органів місцевого самоврядування про виконання у 2017 році наданих їм повноважень перед територіальними громадами району затвердженого розпорядженням райдержадміністрації та районної ради від 19 лютого 2018 року № 44/12-р «Про затвердження графіка заслуховування звітів керівників органів місцевого самоврядування перед територіальними громадами району у 2018 році» у районі тривають сходи громадян.

19.03.2018 | Про виконання дохідної та видаткової частини районного бюджету за 2017 рік доповіла начальник фінансового управління Анастасія Позичайло

16 березня в малій залі засідань адмінбудинку проведено публічний звіт на якому доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Анастасія Позичайло по виконанню дохідної та видаткової частини районного бюджету за 2017 рік, в заслуховуванні взяли участь голова райдержадміністрації Богдан Свіщовський, перший заступником голови райдержадміністрації Микола Пішак, а також керівники структурних підрозділів РДА.

19.03.2018 | Богдан Свіщовський здійснив прийом громадян

Сьогодні головою районної державної адміністрації Богданом Свіщовським було проведено прийом громадян з особистих питань. В результаті було розглянуто одне звернення, яке стосувалося надання  матеріальної допомоги.

19.03.2018 | Обговорено важливі питання щодо забезпечення правопорядку в районі

Сьогодні в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участі голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулась чергова нарада з керівниками правоохоронних органів району. Під час наради, керівники силових структур інформували про забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, стан профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності.

 


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області