26 Квітень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
26.04.2018 | Про соціальний захист прикарпатців, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Станом на 1 квітня цього року 5716 мешканців області мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, користуються пільгами відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». До цього числа належать 972 чоловік категорії 1, 1717 чол. – категорії 2, 950 чол. – категорії 3, 317 вдів, 1760 дітей.26.04.2018 | Зміни до постанови від 07.02.2018 року №107

Управління агропромислового розвитку Снятинської  РДА доводить до відома, що постановою від 28.03.2018 року № 285 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107 «Про затвердження Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, зокрема в абзаці першому пункту 9 слова “у поточному році” виключено.

26.04.2018 | Звернення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з нагоди річниці Чорнобильської катастрофи

Шановні співвітчизники!


Вибух на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року став однією з найбільших технологічних катастроф в історії людства і однією з найстрашніших трагедій України у ХХ столітті. Чорнобильська аварія стала символом безвідповідального ставлення до науково-технічного проґресу та злочинного нехтування правилами безпеки.


Наслідки катастрофи могли б бути ще більш жахливими та руйнівними, якби не героїзм сотень тисяч ліквідаторів наслідків аварії. Їх сміливість і жертовність допомогли врятувати тисячі життів. Україна ніколи не забуде їх подвигу і завжди вважатиме героями, які живуть серед нас.З повагою,

Прем’єр-міністр України                                                        Володимир  Гройсман                                              

25.04.2018 | Привітання

Шановний  Богдане Романовичу!

 

Прийміть щирі, сердечні вітання з нагоди Вашого 50-літнього ювілею!


Нам випала нагода разом з Вами працювати
 в розбудові Снятинського району.

Ви - керівник, який згуртовує всіх навколо себе, враховує думку кожного, напрацьований досвід, разом з громадою вирішуєте подальші шляхи розбудови району.


Вашавідданість справі, високе почуття відповідальності за кінцевий результат – запорука успіху у роботі.


Використовуємо цю нагоду, щоб висловити нашу глибоку повагу і шану до Вас, як до всебічно обдарованої, мудрої, чуйної людини, ініціативного, наполегливого, талановитого керівника, здатного виділити невідкладні і перспективні задачі, мобілізувати колективи і громадськість району на їх вирішення.


Щиро зичимо Вам, шановний
 БогданеРомановичу, міцного здоров’я на довгі літа, особистого щастя і благополуччя, добробуту і невичерпного джерела оптимізму.


Хай доля буде прихильною до Вас, дарує здійснення найзаповітніших мрій і сподівань, нових здобутків і звершень, радість і задоволення від щирої людської вдячності за добрі справи, які Ви зробили на благо людей.

З повагою,

апарат районної державної адміністрації

24.04.2018 | Глава Уряду про реформу держслужби: Не треба допомагати Уряду, треба приходити в Уряд і працювати разом

Кабінет Міністрів України запроваджує фундаментальні зміни в державі, одна з яких – реформа державного управління, покликана переформатувати структуру керівництва державою та запровадити нові підходи, здатні привести Україну до успіху. Але на цьому шляху Уряд очікує не стільки допомоги, скільки бажання доєднуватися до спільної роботи і зміцнювати Україну разом.

 

24.04.2018 | Державна підтримка будівництва для сільських мешканців

Цільова програма «Власний дім» діє в Україні з 1998 року, нею охоплені всі області України. Дана програма дає можливість жителям села покращити умови проживання, шляхом побудови нового житла за рахунок пільгового кредиту. Забудовник повинен працювати на селі в межах району.

24.04.2018 | Тісна співпраця служби зайнятості з роботодавцями

19 квітня Снятинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості в приміщенні Заболотівської селищної ради об’єднаної територіальної громади проведено виїзний семінар з роботодавцями на тему: «Спільна діяльність служби зайнятості та роботодавців регіону щодо сприяння зайнятості населення».

24.04.2018 | Для учасників АТО та членів їхніх сімей
ЗАРВАНИЦЯ запрошує учасників війни та членів їх сімей на реабілітаційний відпочинок з 14 по 20 травня 2018 року! 
Проживання та харчування - безкоштовно. З Вашими дітками працюватимуть аніматори.
 
24.04.2018 | Проведено наступний етап конкурсу на заміщення вакантної посади

Відповідно до частини другої статті 23 Закону України  від 10.12.2015 року № 889-VIII «Про державну службу» (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» (із змінами) 23 квітня 2018 року об 11:00 год. в кабінеті № 215 проведено наступний етап конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації, яка віднесена до посад державної служби категорії «В» –  співбесіду з кандидатом з метою оцінювання відповідності його професійної компетентності.

24.04.2018 | Порядок повідомлення про нещасний випадок на виробництві

Головне призначення охорони праці полягає у створенні безпечних умов праці, контролю за дотриманням працівниками законодавчих вимог, що, в свою чергу, дає змогу запобігти травмуванню на виробництві. Якщо нещасний випадок усе-таки трапився, необхідно здійснити все можливе, щоб об’єктивно встановити причини нещасного випадку, зробити відповідні висновки та провести роботу щодо усунення небезпечної ситуації.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області