31 березень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
30.03.2017 | Розглядалось питання щодо припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

30 березня в першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака було проведено комісію з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На комісії розглядалося питання, щодо припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 Управління соціального захисту населення

30.03.2017 | Шкідливі звички та їх вплив на здоров'я

В процесі еволюції людський організм був забезпечений глибокими резервами надійності і міцності, а також здатністю до компенсації і адаптації до різних умов. Спосіб життя, звички і повсякденну поведінку безпосередньо впливають на реалізацію наших можливостей. На жаль, більшість людей досить рано починають вести такий спосіб життя, який негативно позначається на їх самопочутті і тривалості життя. Такі згубні звички призводять до швидкого витрачання можливостей організму, розвитку багатьох хвороб (таких як інсульт, туберкульоз, рак та ін.) і передчасного старіння. Шкідливі звички та їх вплив на здоров'я вважаються справжнім лихом, забираючи величезну кількість людських життів. Вживання спиртних напоїв та наркотичних засобів, а також куріння - джерело згубного впливу на організм.

 

30.03.2017 | Відбулась комісія з питань надання одноразових грошових допомог

30 березня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулось засідання комісії з питань надання одноразових грошових допомог жителям району. На комісії розглянуто 94 заяви жителів району та прийнято відповідні рішення.

 

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Снятинського району

30.03.2017 | Порядок стягнення аліментів

Кожна дитина має право на рівень життя, достатній для її фізичного, інтелектуального, морального, культурного, духовного та соціального розвитку.

 

 

30.03.2017 | Документи, які подаються для призначення пенсії

1. Документи, які подаються для призначення пенсії за віком;

 

2. Документи, які подаються для призначення  пенсії по інвалідності;

 

3. Документи, які надаються для призначення  пенсії у зв’язку з втратою годувальника.

 

30.03.2017 | Уряд забезпечив усі умови для запуску системи електронного декларування і вимагає від НАЗК виконати свою роботу щодо належного функціонування системи, - Володимир Гройсман

 

Уряд забезпечив усі умови для запуску системи електронного декларування і готовий продовжити підтримку, але вимагає від незалежного органу НАЗК виконати свою роботу і забезпечити нормальне функціонування системи.

 

30.03.2017 | На Прикарпатті обговорили нові можливості реформи децентралізації

У рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) відбулося засідання регіональної платформи щодо нових можливостей, які дадуть схвалені парламентом децентралізаційні закони.

 

30.03.2017 | Марія Савка ознайомилася із ходом робіт на об’єктах соціально-культурного та господарського призначення району

29 березня 2017 року з робочим візитом відвідала Снятинський район перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, яка ознайомилася із ходом робіт на обєктах соціально-культурного та господарського призначення району. Під час робочої поїздки за участю першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака та заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, Марія Володимирівна ознайомилася із ходом будівництва дитячого садка у селі Тулукові та навчально-виховного комплексу в селі Вовчківці, де також мала змогу ознайомитися із підготовчувальними роботами щодо встановлення спортивного майданчика в селі.

29.03.2017 | Казначейська карта «Вишивана моя Україна» побувала на Снятинщині

Всеукраїнська казначейська акція розпочалася торік у серпні, напередодні Дня незалежності. Першими її учасниками стали колективи 42 управлінь ДКСУ на Луганщині і Донеччині. Саме їхні представники зробили перші узори на полотні, привезеному Головою Казначейства Тетяною Слюз, відтворюючи на карті символи своїх міст і мирного життя. Далі вишивану естафету підхопили колеги з інших регіонів. За два місяці казначейська карта «Вишивана моя Україна» побувала в кожній із областей, в кожному районі і місті. Переходячи від одного управління Казначейства до іншого, вона ставала все багатшою і яскравішою, вбираючи не тільки нові орнаментні узори, а й тепло рук, які їх творили.

29.03.2017 | Обговорено питання щодо вжиття заходів запобігання зростанню безробіття

28 березня в заступника голови Снятинської райдержадміністрації  Ігоря Гуцуляка відбулося засідання комісії щодо вжиття заходів  запобігання зростанню безробіття під час вивільнення працівників за участю директора Снятинського РЦЗ Марії Ярош, начальника управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Уляни Миронюк, начальника управління Пенсійного фонду України в Снятинському  районі Миколи Мізерного, начальника управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Ольги Урсуляк, а також начальника відділу взаємодії з роботодавцями Снятинського районного центру зайнятості Оксани Гелюти.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області