21 лютий 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
21.02.2018 | Семінар-навчання для працівників агропромислового комплексу району

Сьогодні в малій залі засідань адмінбудинку відбувся семінар-навчання з питань техніки безпеки в агропромисловому комплексі для керівників та спеціалістів агропромислових підприємств району за участю першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, начальника управління агропромислового розвитку Василя Пупенка.

21.02.2018 | Стан епідситуації щодо захворюваності на грип та ГРВІ в районі

З початку епідсезону в районі на ГРВІ захворіло 3413 осіб, в тому числі 2240 дітей до 17 років, що становить 65,6%. В Снятинському районі протягом 44-07 тижнів проти грипу вакцинами «Ваксігрип», «Джісі Флю» вакциновано 659 осіб.

21.02.2018 | Затверджено терміни проведення чергових призовів на військову службу

Президент України Петро Порошенко затвердив строки звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та терміни проведення чергових призовів у 2018 році. Відповідний Указ № 33/2018 оприлюднено на сайті Адміністрації Президента.

21.02.2018 | Відрахування з пенсій

Суми пенсій, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пенсіонера або подання страхувальником недостовірних даних, можуть бути повернуті пенсіонером добровільно або стягуються на підставі рішень територіальних органів Пенсійного фонду  чи в судовому  порядку.

 

20.02.2018 | Волонтерами Школи волонтерів при Снятинському районному центрі соціальних служб для сім’ї дітей та молоді вшановано пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні – це пам’ятний день, початок нової історії, що відзначається в Україні 20 лютого на знак вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. 

20.02.2018 | В районі відбулось поминальне віче увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

20.02.2018 | Президент підписав Закон, який надає право членам родин загиблих учасників Революції Гідності на призначення дострокових пенсій

Президент Петро Порошенко підписав Закон, який надає право членам сімей загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, право на дострокове пенсійне забезпечення за віком.

20.02.2018 | ОГОЛОШЕННЯ!

20 лютого о 11.00 у м. Снятині біля пам’ятника Героям Небесної Сотні відбудеться меморіальний захід, під час якого представники духовенства проведуть молебень за Героїв Революції Гідності. Всіх бажаючих запрошуємо взяти участь у заході.

 

Герої не вмирають!

20.02.2018 | "Економне споживання енергоносіїв бюджетними устовами району - одне з важливих питань сьогодення" - зазначив Богдан Свіщовський на щотижневій оперативній нараді

Під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського, за участю голови районної ради Івана Угрина, першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, керівника апарату райдержадміністрації Вікторії Клипич, керівників установ, підприємств та організацій району, представників ЗМІ, відбулася щотижнева оперативна нарада.

 

19.02.2018 | Богдан Свіщовський обговорив питання забезпечення правопорядку в районі

Сьогодні в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участі першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулась нарада з керівниками правоохоронних органів району. Під час наради, керівники силових структур інформували про забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, стан профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області