29 Червень 2017
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина – це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
29.06.2017 | Пенсії за довіреністю через відділення поштового зв’язку

Відповідно до п.5.6 Інструкції про виплату та доставку пенсій, соціальної допомоги національним оператором поштового зв’язку, затвердженої Міністерством транспорту та зв’язку, Міністерством праці та соціальної політики України 28.04.3009 №464/156 та постановою правління Пенсійного фонду України 28.04.2009 №14-1, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 02.07.2009 за №592/16608,  виплата пенсії може здійснюватись за довіреністю.

 

 

 

29.06.2017 | Проводиться обстеження зору

Протягом 26 червня – 14 липня 2017 року спеціалістами громадської організації «Ваш зір» в рамках соціальної програми «Добре бачу» разом із закріпленими сімейними лікарями проводиться обстеження зору сільських жителів району на базі ФАПів та амбулаторій ЗПСМ.    

29.06.2017 | Розглянуто звернення громадян для надання одноразової грошової допомоги

29 червня під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського спільно з головою районної ради Іваном Угрином відбулась комісія щодо надання одноразових допомог жителям району.

29.06.2017 | Розглянуто питання щодо надання соціальних виплат

Сьогодні в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського відбулось засідання комісії щодо здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 

 

29.06.2017 | Підкорення найвищої вершини Українських Карпат

28 червня в День Конститукції України працівники апарату райдержадміністрації на чолі з головою райдержадміністрації Богданом Свіщовським зійшли на найвищу вершину України — карпатську Говерлу.Також підкорювали Говерлу заступник начальника Коломийської місцевої прокуратури радник юстиції Іван Божа та начальник управління освіти райдержадміністрації Уляна Іванійчук.

 

29.06.2017 | День випускника вперше відзначили на районному рівні

27 червня напередодні Дня Конституції України у місті Снятині вперше відбулось урочисте святкування Дня випускника. Центральною вулицею міста під стягами державних прапорів у супроводі духового оркестру святковим парадом пройшли 280 випускників  загальноосвітніх навчальних закладів району разом зі своїми класними керівниками, директорами шкіл та представниками влади.

27.06.2017 | Привітання голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського

Шановні жителі Снятинського району!

Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом –

Днем Конституції України!

В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону України – народовладдя, гуманізму та законності. Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

27.06.2017 | Відбувся перший тур фестивалю-конкурсу "Барви літа"

27 червня у Снятинському районному будинку культури в рамках відзначення Дня Конституції України та Дня молоді відбувся 7-й щорічний районний фестиваль-конкурс молодих талантів «Барви літа». Сьогодні у першому турі фестивалю виступали наймолодші конкурсанти – вокалісти у віці від 8 до 12 років. Традиційно розпочала фестиваль радник голови районної ради, ініціатор і виконавчий директор, ведуча конкурсу-фестивалю Тетяна Вовк.

27.06.2017 | Обговорено стан виконання рішень про стягнення коштів на користь державного та місцевого бюджету

Сьогодні під головуванням  голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участю першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака, заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, начальника Снятинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Наталії Пазинюк відбулась оперативна нарада.

27.06.2017 | Нещодавно в Івано-Франківську відбувся круглий стіл на тему: «Про ринок земель сільськогосподарського призначення»

Участь у круглому столі взяли народні депутати України, члени фракції партії «Блок Петра Порошенка» Анатолій Матвієнко, Михайло Довбенко та Леонід Козаченко, депутати Івано-Франківської обласної ради від «Солідарності» Остап Дзеса, Іван Приймак та Андрій Левкович, експерти та представники об’єднаних територіальних громад, фермерських господарств, громадських організацій.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області