22 Травень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


ПРО ГОЛОВНЕ

Живу лише для тебе, Україно,

І кожен день я думаю про те,

Що є майбутнє в кожної людини,

І що воно, як квітка розцвіте.

 

Нема у світі нічого кращого за рідний край, край де ти живеш, звідки походить твоє коріння, де поряд з тобою живуть батьки, друзі та просто добрі і привітні люди. Снятинщина – край Черемоша й Прута, край де розквітнув талант Василя Стефаника, Марка Черемшини, Василя Касіяна, п’яти лауреатів Національної премії імені Т.Шевченка, край, що впевненими кроками йде до європейського рівня життя, ми маємо берегти і любити його. Нам слід зробити усе, щоб примножувати багатства й красу рідної землі, трудитися для зростання добробуту наших краян.

 

Снятинщина– це регіон, який славиться працелюбними людьми, родючими землями та природними ресурсами, промисловими і сільськогосподарськими підприємствами, значними можливостями для плідної співпраці з іншими регіонами України. Вигідне географічне положення краю створює унікальні умови для активної участі в міжнародному співробітництві.

 

Я вірю у майбутнє нашої Снятинщини!

          Голова районної державної адміністрації                                                    Богдан СвіщовськийНОВИНИ
21.05.2018 | 22 травня - Міжнародний день біорізноманіття

Генеральна Асамблея ООН на 55 сесії у 2000 році проголосила 22 травня Міжнародним днем біорізноманіття. День було проголошено з метою підвищення поінформованості людей планети стосовно питань збереження біорізноманіття на честь прийняття 22 травня 1992 року тексту Конвенції про біорізноманіття. 

21.05.2018 | Національний банк України відповідно до політики оптимізації готівкового обігу України презентував нові обігові монети номінальною вартістю 1, 2, 5 та 10 гривень

Ці монети з часом замінять банкноти відповідних номіналів, що зараз перебувають в обігу. Уводитися в обіг нові обігові монети будуть поетапно: перший етап – 27 квітня 2018 року будуть введені в обіг монети номінальною вартістю 1 і 2 гривні; другий етап відбудеться пізніше, монети номінальною вартістю 5 і 10 гривні вводитимуться в обіг у 2019 – 2020 роках (точну дату Національний банк повідомить додатково).

21.05.2018 | В райдержадміністрації здійснено прийом громадян

21 травня 2018 року заступник голови районної державної адміністрації Ігор Гуцуляк провів прийом громадян з особистих питань за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідних служб.

21.05.2018 | Колегія управління освіти, молоді та спорту

15 травня під головуванням  начальника управління освіти, молоді та спорту  Уляни Іванійчук  відбулось виїзне засідання колегії управління на базі Стецівської ЗОШ І-ІІІ ст. В роботі колегії взяли участь голова районної профспілки працівників освіти М. Слободян, завідувач районного методичного кабінету М. Кишкан, працівники управління,  методисти РМК, керівники закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти району.

21.05.2018 | Нітратна небезпека

На продуктових ринках і у магазинах з`явилося багато ранніх овочів. Ми вже  купуємо молоду капусту, редиску та зелень, - але нас непокоїть раптом там багато нітратів?  Нітрати – солі азотної кислоти, що містяться у тій чи іншій кількості у всіх живих організмах і необхідні для живлення рослин.  

21.05.2018 | Навантаження в енергосистемі України та чому його треба оптимізовувати

В  електроенергетичній системі будь-якої  держави чи в об'єднаній енергосистемі держав електричне навантаження складається з технологічного  обладнання  промислових підприємств, тисяч ввімкнених в розетку зарядних пристроїв, холодильників, електродвигунів, та інших електроспоживаючих  приладів.

 

 

                                 
18.05.2018 | Богдан Свіщовський обговорив заходи по благоустрою територій населених пунктів району з керівниками органів місцевого самоврядування

Сьогодні в голови райдержадміністрації Богдана Свіщовського за участі першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Пішака відбулась нарада з керівниками органів місцевого самоврядування.

18.05.2018 | Розглянуто питання щодо захисту прав дитини

17 травня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ігоря Гуцуляка, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, одним із пріоритетів якої є ефективний захист прав дитини. На порядок денний засідання було винесено питання: про доцільність позбавлення батьківських прав; про проведення перевірки цільового витрачання аліментів стягувачем; про визначення участі батька у вихованні дітей; про охорону майнових прав дітей; про зняття обов’язків піклувальника.

18.05.2018 | Відвідано сім’ї в яких зафіксовано факти вчинення насильства в сім’ї

16 травня комісією в складі фахівця із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Зеленко М.І., головного спеціаліста управління соціального захисту населення Редько Г.В. та старшого інспектора з ювенальної превенції Снятинського ВП ГУНП Котелка Ю.Я. здійснено виїзд в села Устя, Белелуя та Підвисоке.

18.05.2018 | МЕДИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ В САНАТОРНО-КУРОРТНИХ ЗАКЛАДАХ

Снятинськевідділення УВД ФССУ в Івано-Франківській області повідомляє, з 01 січня 2018 року Фонд впровадив реформу надання соціальних послуг, перевівши їх на адресність. Сьогодні ФССУ оплачує реабілітаційне лікування за медичними показами кожному працевлаштованому, потреби в забезпеченні соціальною послугою покриваються повністю.


РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області