19 Червень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Веб-ресурси

_


 

 

http://www.rada.gov.ua/


Телефонний довідник
 На головну

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/snyatynska/ua/26004/099.gif 

 

АПАРАТ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Посада

ПІБ

Телефон

Голова РДА

Свіщовський

Богдан Романович

2-50-10 (2-12-10)

2-50-35 приймальня голови

 

Перший заступник голови РДА

Пішак

Микола Іванович

2-50-20

 

Заступник голови РДА

Гуцуляк

Ігор Миколайович

2-50-35

 

Керівник апарату РДА

Клипич

Вікторія Василівна

2-50-30

 

Радник голови РДА

Жовтяк

Василь Васильович

2-50-35

 

Відділ організаційно - інформаціного забезпечення

апарату райдержадміністрації

Начальник відділу

Королько

Ігор Зіновійович

2-50-28

 

Головний спеціаліст

Тодощук

Христина Орестівна

2-50-28

 

Головний спеціаліст

Чорнокоза

Ольга Василівна

2-50-28

 

Головний спеціаліст

Дідушко

Оксана Василівна

2-50-28

 

Головний спеціаліст

Миронюк

Олена Мирославівна

2-50-28

 

Спеціаліст

Харітоник

Ольга Іванівна

2-50-28

 

Відділ правової, мобілізаціної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції  апарату райдержадміністрації

Начальник відділу,

заступник керівника апарату

Драбчук

Марія Миколаївна

2-38-84

 

Провідний спеціаліст-юрисконсул

Орчик

Василь Михайлович

2-15-47

 

Головний спеціаліст

Миронюк

Роман Васильович

2-15-47

 

Відділ управління персоналом апарату райдержадміністрації

Начальник відділу

Бережанська

Людмила Іванівна

2-23-19

 

Головний спеціаліст

Карлащук

Христина  Мирославівна

2-23-19

 

 

 

 

 

 


 

 

Відділ документообігу та звернень громадян

апарату райдержадміністрації

Начальник відділу

Антонюк

Олександра Мирославівна

2-23-05

 

Головний спеціаліст

Скуповська

Галина Василівна

2-23-05

 

Головний спеціаліст

Голосна

Мар’яна Богданівна

2-51-88

 

Головний спеціаліст

Візінська

Мар’яна  Олексіївна

2-51-88

 

Сектор контролю апарату райдержадміністрації

Завідувач сектору

Квасняк

Марія Петрівна

2-14-66 (факс)

 

Головний спеціаліст

Стефаник

Оксана Євгенівна

2-14-66

 

Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату РДА

Начальник відділу

Кіцул

Вікторія Іванівна

2-52-58,

Головний спеціаліст

Пивоварчук

Марія Броніславівна

2-52-58

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату РДА

Начальник відділу

Савіцька

Людмила Володимирівна

2-51-78

 

Головний спеціаліст

Тутецька

Олеся Юріївна

2-11-03

 

Головний спеціаліст

Харук

Уляна Василівна

2-51-78

 

 

 


 

 

СТРУКТУРНІ  ПІДРОЗДІЛИ  РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

Управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

 

Начальник

Урсуляк

Ольга Дмитрівна

2-22-02

 

 

Заступник начальника

Столярська

Леся Іллівна

2-22-02

 

 

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

Начальник

Пупенко

Василь Петрович

2-50-21

 

 

Заступник начальника

Гумен

Григорій  Михайлович

2-50-21

 

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Начальник

Миронюк

Уляна Григорівна

2-50-63

 

 

Заступник начальника - начальник відділу прийому громадян

Устименко

Інна Василівна

2-50-63

 

 

Заступник начальника – начальник відділу прийому громадян

Марусик

Володимир Васильович

2-50-63

 

 

Фінансове управління райдержадміністрації

 

Начальник

Позичайло

Анастасія Василівна

2-32-32 (приймальня)

 

 

Заступник начальника

Лукащук

Олег Володимирович

2-53-57

 

 

Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Начальник

 

Іванійчук

Уляна Василівна

2-14-40, 2-50-71, 2-22-90

 

Заступник начальника

Гнатюк Віра Олексіївна

2-14-40

Приймальня

Марія Миколаївна

2-14-40

Районний методичний кабінет

Завідувач

Граб’юк

Інна Василівна

2-50-69

 

Служба у справах дітей райдержадміністрації

Начальник

Омельченко

Людмила Романівна

2-24-08

 

Заступник

Чорнописький

Роман Васильович

2-24-08

 

 

 

 

 

 


 

 


Відділ культури та релігії райдержадміністрації

Начальник

Юрчук

Богдан Васильович

2-51-56, 2-21-64

 

Головний спеціаліст

Грекуляк

Вікторія Іванівна

2-51-56

Директор центральної районної бібліотеки

Бодаковська

Мирослава Михайлівна

2-51-56

Відділ містобудування, архітектури та містобудівного кадастру РДА

Начальник

Вінтонів

Максим Іванович

2-51-81

Головний спеціаліст

Чопей

Сніжана Петрівна

2-51-81

Відділ з питань цивільного захисту райдержадміністрації

Начальник

Шинкарик

Федір Григорович

2-24-33

 

Архівний відділ райдержадміністрації

 

Начальник

Семеняк

Петро Петрович

2-12-06

 

 

Головний спеціаліст

Оробець

Катерина Іванівна

2-12-06

 

 

Центр надання адміністративних послуг

Керівник

Тутецький

Микола Іванович

2-51-58

 

Адміністратор

Буджиган

Зоряна Ярославівна

2-51-58

 

Адміністратор

Романюк

Роман Іванович

2-51-58

 

Державні реєстратори

Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Микитин

Сергій  Миколайович

2-50-10

 

Державний реєстратор юридичних осіб, фізичних осіб-підприємств

Орчик

Мар’яна Василівна

2-50-10

 

Територіальний центр соціального обслуговування «Надання соціальних послуг» в Снятинському районі

Начальник

Дороніна

Галина Богданівна

2-50-79

 

Заступник

Сідлярчук

Дмитро Олексійович

2-18-02

 

 

Голей

Галина Василівна

2-18-08

Районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді

Начальник

Каравацька

Алла Романівна

2-11-39

 

 

 

 

 

 

 


 

 






КЕРІВНИЦТВО РАЙОННОЇ РАДИ

Посада

Прізвище, ім’я, по батькові

Телефон

Голова районної ради

Угрин

Іван Михайлович

2-50-40, 2-13-31 факс

 

Заступник голови районної ради

Маліборський

Петро Васильович

2-51-86

 

ПРИЙМАЛЬНЯ ГОЛОВИ

Головний спеціаліст загального відділу

Нагорняк

Тетяна Іванівна

2-50-11

 

ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ СНЯТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Керуючий справами

Гнідан

Петро Степанович

2-21-33

 

Заступник керуючого справами апарату районної ради

Чиборак

Ігор Григорович

2-51-69

 

Радник голови

Москалик

Андрій  Васильович

2-51-08

 

Радник голови

Вовк

Тетяна Сільвестрівна

2-51-08

 

Загальний відділ

Начальник відділу

Фетісова

Віра Володимирівна

2-51-69

 

Фінансово-господарський відділ

Начальник відділу

Бурачинська

Божена Порфирівна

2-34-52

 

Головний спеціаліст

Курилюк

Надія Іванівна

2-50-11

 

Юридичний відділ

Заступник керуючого справами, начальник юридичного відділу

Савич

Дмитро Михайлович

2-51-08

 

Організаційний відділ

Начальник відділу

Нестеренко

Ніна Василівна

2-28-60

 

Відділ розвитку територіальних громад

Начальник відділу

Соник

Василь Миколайович

2-15-97

 

Відділ майна спільної власності територіальних громад району

Начальник відділу

Бордун

Дмитро Онуфрійович

2-15-97

 

 

 


 

 

УСТАНОВИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ

Посада

ПІБ

Телефон

Відділ Держгеокадастру в Снятинському районі

Начальник

Савчук

Олександра Дмитрівна

2-50-17, 2-53-56

 

Коломийське об’єднане управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області

Перший заступник начальника

Мізерний

Микола Васильович

2-50-62, 2-24-52

 

Снятинська районна філія

Івано-Франківського обласного центру зайнятості

Директор

Ярош

Марія Григорівна

2-16-89

 

Снятинський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області

Начальник

Пазинюк

Наталія Василівна

2-25-98, 2-24-38

 

Відділ реєстрації актів цивільного стану

Снятинського районного управління юстиції

Начальник

Гуцуляк

Оксана Ігорівна

2-11-98

 

Перша Державна нотаріальна контора

Нотаріус

Білоконь

Катерина Семенівна

2-28-43

 

Снятинське відділення Коломийської ОДПІ ГУ ДФС

в Івано-Франківській області

заступник начальника - начальник

Остафійчук

Мирослав Іванович

2-50-87 приймальня

 

Заступник начальника

Палійчук

Марія Василівна

2-21-57

Управління державного казначейства у Снятинському районі

Начальник

Мамчур Олена Василівна

2-50-84

 

Прокуратура

Прокурор району

Божа

Іван Михайлович

2-50-81

 

Заступник

Книгницький

Ігор Васильович

2-50-81

 

Районний суд

Голова

Калиновський Михайло Михайлович

2-50-41

 

Снятинське відділення поліції Косівського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області

Начальник,

майор поліції

Запоточний

Роман Іванович

2-50-60

 

 

 

 

 


 

 

Снятинський районний сектор управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області (Паспортний стіл)

Начальник (завідувач)

Ткачук

Валентина Михайлівна

2-51-73

 

Снятинське РВ У ДСНС України в Івано-Франківській області

Начальник

Шокалюк

Володимир Юрійович

2-50-31

 

Управління статистики в Снятинському районі

Начальник

Шпичак

Катерина Дмитрівна

2-50-73, 2-16-80

 

Районна центральна лікарня

Головний лікар

Крокош

Володимир Михайлович

2-50-34

 

Заступник головного лікаря з медичної частини

Луцак

Мирослав Богданович

2-50-34

 

Заступник головного лікаря з дитинства та пологової допомоги

Слободян

Роман Томович

2-50-34

 

Заболотівська районна лікарня

Головний лікар

Палійчук

Ігор Васильович

4-35-34

 

Районна поліклініка

Головний лікар

Кантемир

Іван Тимофійович

2-36-26

 

Комунальний заклад Снятинської районної ради « Снятинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Головний лікар

Ступарик

Любомир Васильович

2-16-28

 

Заступник

Федусів

Андрій Ярославович

2-16-28

 

Снятинський міжрайонний відділ «ДУ Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» (Санстанція)

Завідувач

Боцула

Володимир Іванович

2-50-83, 2-52-71-факс

 

Управління держпродспоживслужби у Снятинському районі

Начальник

Столиця

Роман Антонович

2-14-26, 2-50-67

 

Снятинська міжрайонна виконавча дирекція Івано-Франківського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Начальник

Курилюк

Павло Іванович

2-50-24

 


 

 

Фонд страхування від нещасних випадків на виробництві та профе-сійних захворювань, відділ виконавчої дирекції у Снятинському районі

Начальник

Карп’юк

Іван Степанович

2-51-09

 

Снятинський дитячий будинок-інтернат

Директор

Курилюк

Василь Іванович

2-13-68, 2-28-81

 

Снятинський психоневрологічний інтернат

Директор

Дякур

Дмитро Дмитрович

2-16-68

 

Залучанський дитячий будинок-інтернат

Директор

Сухолиткий

Микола Васильович

3-32-46, 3-33-56

 

Реабілітаційний центр «Лелеченя» Заболотів

Директор

Лавриненко

Лілія  Амброзівна

 

Снятинський районний військовий комісаріат

Військовий комісар

Монастирецький

Роман Ярославович

2-50-61, 2-12-48

 

Автостанція

Директор

Петришин

Ігор Дмитрович

2-17-33

 

ВАТ «Снятинавтотранс»

Директор

Шаманський

Сергій Васильович

2-32-98, факс 2-50-78

 

Заболотівське лісництво ДП «Коломийське лісове господарство»

Лісничий

Том'як

Михайло Васильович

 

Снятинське РБТзОВ-16

Начальник

Чичул

Василь Миколайович

2-13-88, 2-24-93

 

ЗАТ Птахофабрика Снятинська «Нова»

Директор

Чеберяк

Василь Борисович

2-44-20

 

Секретар

Киф'юк

Марія

2-44-20,

i.v.bogachuk@mhp.com.ua

ТОВ ВКФ Птахофабрика “Варто

Директор

Марунчак

Олексій Павлович

пр.2-13-50,  бух.2-21-25

s.bodakovsyi@fozzy.ua

ЗАТ «Снятинський цегельний завод»

Директор

Зазуляк

Володимир Васильович

2-50-86

 

СНЯТИНСЬКА ДИРЕКЦІЯ РАЙОННОЇ КІНОВІДЕОМЕРЕЖІ

Директор

Вергун

Василь Іванович

2-16-75, 3-53-57

 

 

 

 

 


 

 

Снятинське управління по експлуатації газового господарства

Начальник

Фербей

Микола Васильович

2-50-42

Galyna.Goyan@ifgas.com.ua

Філія  ПАТ«Прикарпаттяобленерго»

«Снятинський район електричних мереж»

Директор філії

Гунько

Микола Іванович

2-50-59

Ivanna.pylypiuk@oe.if.ua

Снятинський цех телекомунікаційних послуг №13 Івано-Франківської філії ВАТ «Укртелеком»

Начальник

Верига

Василь Степанович

2-14-34, 2-23-53, 2-50-05

 

 

Бюро ремонту

2-16-01, 2-16-06

 

Ільницький М.

 

Снятинська районна вир-ча дільниця Ів.-ФР. дирекціїУДППЗ «Укрпошта»

Начальник

Романчук

Ольга Григорівна

2-50-70, 2-24-64

 

Редакція газети «Голос Покуття»

Головний редактор

Буряк

Надія Миколаївна

2-50-48

 

Редакція газети «Снятинська Вежа»

Головний редактор

Слободян

Ольга Михайлівна

 

Редакція газети «Захід»

Головний редактор

Скоропанюк

Ганна Андріївна

2-13-22

 

ПП ”СНЯТИН” (СТУДІЯ ТЕЛЕБАЧЕННЯ)

Директор

Баб’юк

Мирослав Володимирович

2-28-93

 

Філія "Снятинський райавтодор"

ДП "Івано-Франківський облавтодор"

Начальник філії

Лисак

Віктор Григорович

2-50-89, 2-28-40, 2-32-33

2-51-12

СНЯТИНСЬКА РАЙОННА СПІЛКА СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ (РАЙСПОЖИВСПІЛКА)

Голова правління

Чобанюк

Василь Дмитрович

2-50-72, 2-14-94 бухг

 

Снятинська районна організація всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" агропромислового комплексу України

Голова товариства

Кіцул

Степан Мирославович

2-38-74

 

ДЮСШ «Колос»

Директор школи

Слободян

Михайло Мар’янович

2-38-74

 


 

 

ДЮСШ Басейн

Директор

Корбут

Галина Євгенівна

2-42-79

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Районний комітет профспілок держустанов

Голова ради

Северин

Стефанія Михайлівна

2-51-88, 2-51-27

Профспілка працівників сільського господарства

Голова профспілки

Федорук

Ольга Петрівна

2-13-95

 

Профспілка працівників освіти

Голова профспілки

Слободян

Марія Іванівна

2-16-03

Снятинське комунальне підприємство «Водоканал»

Директор

Неп’юк

Василь Михайлович

2-51-79

 

ВАТ «Монтажник»

Начальник

Рябошапко

Андрій Леонідович

2-15-44, 2-11-82

 

ТВМП «Явір»

Директор

Коземчук

Володимир Михайлович

2-14-85, 2-50-18

 

ПП Николайчук

Директор

Николайчук

Володимир

Михайлович

2-50-25, 2-27-19

 

 

 

 

 

 

 

 

ТзОВ «Захід»

Директор

Шувальський

Роман Богданович

2-11-78

 


 

 

ПП «Лідер»

Директор

Дутчак

Ігор Ігорович

2-51-10, 2-51-11,

ПП «Моноліт-Спас»

Директор

Спасюк

Василь Миколайович

2-13-76

 

СНЯТИНСЬКЕ СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО

Голова

Шапар

Валентина Борисівна

2-23-83

бух.2-15-42

Філія-Снятинське відділення №6348 ВАТ «Ощадбанк»

Керуючий

Безбородько

Михайло Іванович

2-50-16, 2-22-94

 

Приватбанк

Керуючий

Уляшкевич

Галина Юстинівна

2-50-49

 

Снятинське відділення Райфайзен банк «Аваль»

Керуючий

Дідович

Віктор Іванович

2-50-43

Снятинське відділення ВАТ Плюс банк

Керуючий

Жураківський

Василь Миколайович

2-23-54

 

Снятинське відділення НАСК «Оранта»

Начальник

Мельничук

Лідія Никифорівна

2-22-41

 

Снятинський коледж Подільського державного аграрного університету

Директор

Калитчук

Іван Васильович

2-12-78, 2-50-47-факс

 

Заступник

Студенікін

Сергій Генадійович

2-50-47

Снятинський спиртзавод

Керівник з виробничих питань

Бокійчук

Юрій Євгенович

3-31-89

 

Заступник керівника з виробничих питань

Соломійчук

Юрій Дмитрович

3-31-72

(юрист)

Спеціаліст з екологічних питань

Воєвідко

Василь Михайлович

3-31-37

«Аронія»

Директор

Бойко

Євген Онуфрійович

aroniyameta.ua




РЕГІОН

СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

СТАТИСТИКА


_

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області